Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Ciężko obecnie wyobrazić sobie życie bez telefonu, więc posiada go praktycznie każdy. Kiedyś służyły one jedynie do dzwonienia, ale aktualne smartfony posiadają znacznie więcej funkcji. Zainstalować na nich możemy wiele ciekawych aplikacji, które ułatwiają życie lub służą rozrywce, ale możemy także dzięki nim zarabiać. Jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie warto znać?

Najlepsze aplikacje do zarabiania na telefonie

W internecie z pewnością znaleźć można wiele, różnych aplikacji, które pozwalają zarabiać na smartfonie. Jedne wymagają większego zaangażowania, inne mniejszego, ale łączy je wszystkie duża mobilność. Zarabiać w ten sposób możemy praktycznie wszędzie, gdzie mamy dostęp do internetu. Poniżej 8 aplikacji, które pozwalają zarabiać na smartfonie.

Rozbudowane aplikacje

Najlepsze aplikacje to te, które pozwalają zarabiać na wiele różnych sposobów. Niestety większość jest ukierunkowana na konkretny typ działań np. wypełnianie ankiet czy wykonywanie prostych zadań. Ciężko znaleźć bardzo rozbudowane aplikacje, ale jedna z nich trafiła do zestawienia.

wowapp

WowApp to pierwsza aplikacja do zarabiania pieniędzy na telefonie w zestawieniu. Jest bardzo rozbudowana i pozwala zarabiać na wiele różnych sposobów.

Za co dokładnie otrzymujemy wynagrodzenie w aplikacji:

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • wykonywanie określonych zadań, oglądanie filmików i instalowanie aplikacji,
 •  ustawienie określonej strony startowej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • wypełnianie ankiet,
 • granie w gry,
 • wyświetlanie reklam przy zablokowanym telefonie (opcja oczywiście jest opcjonalna i nie trzeba jej uruchamiać).

Wypełnianie ankiet

W internecie jest wiele paneli ankietowych, które płacą określone kwoty za wypełnianie ankiet. Jest to dość prosta metoda zarabiania pieniędzy, choć wymaga poświęcenia czasu. Każdy panel pozwala wypełniać ankiety na komputerze, ale są też takie, które mają dedykowane aplikacje na telefon, które to ułatwiają. Po rejestracji wystarczy pobrać ją poprzez stronę lub w sklepie Google Play (Android) lub App Store (iOS).

ankiety opinie pl

Opinie.pl to bez wątpienia jeden z lepszych paneli ankietowych, który posiada dedykowaną aplikację. Na tle pozostałych wyróżnia się konkursami, które pozwalają zdobywać dodatkowe nagrody.


ankiety Badanie opinii

Badanie opinii poza ankietami pozwala czasem wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Oczywiście jest to rozwiązanie jedynie dla chętnych.


ankiety online marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, który działa w internecie już dłuższy czas. Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle pozostałych, ale swoją rolę spełnia bardzo dobrze.


Myiyo

Myiyo posiada własny, zintegrowany serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami.


ankiety toluna

Toluna pozwala tworzyć własne ankiety oraz głosowania, aby poznać opinie innych użytkowników na dany temat.


Powyżej znajdują się jedynie panele, które posiadają dedykowaną aplikację do zarabiania na telefonie. Samych serwisów, które płacą za wypełnianie ankiet jest zdecydowanie więcej. W takiej sytuacji najbardziej komfortowe jest wypełnianie ich na komputerze, ale można to robić również na telefonie, za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej.

Inne aplikacje do zarabiania na telefonie

Na telefon dostępne są również aplikacje, których głównym celem wcale nie jest zarabianie (chyba, że mowa o twórcach), ale z powodzeniem możemy wykorzystać je we własnym celu.  Jedna z najpopularniejszych aplikacji, która zalicza się do tej kategorii to oczywiście Instagram.

Zarabianie na Instagramie

Wszyscy wiedzą, że można zarabiać za pośrednictwem YT, własnych stron internetowych czy reklam Google. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że możliwe jest również zarabianie na Instagramie.

Wykonywanie prostych zadań w okolicy

Poniższe aplikacje działają w zasadzie na podobnej zasadzie. Wymagają od nas odwiedzenia konkretnej placówki oraz wykonaniu określonych zadań np. wcielenia się w rolę tajemniczego klienta, zrobienia zdjęcia półki, przepisania aktualnych cen itp. Ilość dostępnych zadań uzależniona jest przede wszystkim od lokalizacji, w której się znajdujemy. W większych miastach jest więcej placówek handlowych, a co za tym idzie – więcej zadań. Obie aplikacje wystarczy pobrać ze sklepu Google Play i się zarejestrować.

BeMyEye

beemyeye

BeMyEye jest aplikacją działającą w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Przy rejestracji podaj kod: „gl83vn„, aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.


BuzzBee

buzzbee

BuzzBee jest polską aplikacją, więc jest jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu w naszym kraju. Działa na podobnej zasadzie, choć ilość zadań jest zdecydowanie mniejsza.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Aplikacje do zarabiania pieniędzy to ciekawe rozwiązanie dla osób, które ciągle gdzieś chodzą i jednocześnie nie rozstają się ze swoim telefonem. Nie jest to jednak jedyny sposób na zarabianie z wykorzystaniem własnego smartfona. W zasadzie wystarczy zwykła przeglądarka i dostęp do internetu, aby z powodzeniem wykorzystać również inne sposoby.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W internecie zarabiać możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności.

Aplikacje do zarabiania – opinie

Zarobki w aplikacjach tego typu wprawdzie nie należą do największych, ale w zamian nie wymagają dużego wysiłku. W zasadzie wystarczy od czasu do czasu rzucić okiem na telefon, coś kliknąć, wypełnić, a dodatkowe pieniądze wpadną same. Z pewnością nadarzy się wiele okazji, gdy np. czekamy na coś lub kogoś.

Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi lub znacie jakieś inne aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie? Podzielcie się opinią w komentarzu.

25 komentarzy do wpisu „Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie”

 1. Osobiście mogę polecić BuzzBee. Stosunkowo często pojawiają się zadania o różnej trudności, polski interfejs, natychmiastowe wypłaty na PayPal. Dodatkowo poprzez wykonywanie zadań zdobywa się poziomy, które zwiększają nasze możliwości np. widzimy zadania w większym promieniu lub zarabiamy o określony procent więcej za zadanie.

  Odpowiedz
 2. Korzystam z kilku wyżej wymienionych serwisów. W moim przypadku bardziej opłacalne są zadania, za które potrafię zarobić do 50-100zł w ciągu miesiąca. Jeżeli chodzi o ankiety, uważam to bardziej za kieszonkowe, bo niewiele jest z tego zysku. Firmy często maja zbyt mały zakres osób „właściwych” co powoduje, ze możemy być odrzuceni nawet w trakcie ich robienia. Wpis bardzo przydatny, zwłaszcza jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z internetowym zarobkiem.

  Odpowiedz
 3. mozna zarobic kilka zlotych niewielkim wysilkiem i nakladem czasu. Polecam opinie.pl, klikam tez w sejfik.pl przymierzam sie też do Buzzbee, polecacie cos jeszcze?

  Odpowiedz
 4. Od niedawna zająłem się zarabianiem przez internet i aplikacje na telefon i wydaje mi się ze parę stówek w miesiącu da się zarobić, dzisiaj zrobiłem bilans zarobków i po 3 tygodniach mam ok 120 zł.Głównie ankiety i zadania.Wczoraj zainstalowałem Be My Eye i wydaje mi się ciekawą aplikacją.Jak sądzicie jest to wiarygodna firma (wypłacalna)

  Odpowiedz
 5. Ankiety to bardzo fajna opcja zarobkowa w której sama uczestniczę jednak firmy które prowadzą panele coraz częściej bardzo personalizują pytania aby trafić do konkretnej grupy docelowej więc dlatego z 10 ankiet które zaczynamy wypełniać tylko za 2 zostaniemy wynagrodzeni jeśli wpasujemy się w grupę docelową. Jednak można zarobić od ok. 50 zł – 250 zł / m-c.
  W tym wpisie zainteresowała mnie aplikacja WowApp. Kiedyś gdzieś o niej czytałam i być może skorzystam z polecenia!

  Odpowiedz
 6. Jestem świeżym użytkownikiem BuzzBee, jak narazie bardzo mi się podoba ta apka. Nie dość aplikacja zmusza do wyjścia z domu, wyjść do ludzi to jeszcze czasem zdażają się fajne zabane sytuacje. Naprade podoba mi się i polecam wszystkim.

  Odpowiedz
 7. Zarabianie przez telefon to świetna sprawa, sam dorabiam sobie trochę na telefonie i w internecie. Polecam ten świetny sposób myślę że każdemu się spodoba poświęcić 15 minut dziennie na takim czymś. Osobiście korzystam z wielu serwisów np. sejfik, Centrum Reklamy, Opinie lub Poznaj.To. Szczerzę mogę polecić jeszcze kopanie kryptowalut.

  Odpowiedz
 8. Po tym artykule przekonałam się do BeeMyEye. Aplikacja wcześniej rzuciła mi się w proponowanych, ale nawet nie sprawdzałam na czym polega. Myślę, że to będzie całkiem przyjemny sposób dorobienia sobie paru groszy. Aktualnie korzystam także z Toluny, jednak muszę się z nią lepiej zapoznać, gdyż na razie wszystko mi tam idzie jak krew z nosa…

  Odpowiedz
 9. Z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że panel Opinie.pl jest dość dobrą stroną do zarabiania na ankietach. Ankiet niestety nie jest zbyt dużo, ale wszystko zależy od naszego profilu i dnia. Czasami pojawia się nawet kilka ankiet a czasami żadna. Mimo to strona godna polecenia

  Odpowiedz
 10. Z mojego doświadczenia, które zdobyłem zarabiając na różnych stronach internetowych z całą pewnością nie mogę polecić Myiyo, ze względu na małą liczbę ankiet (nie wiem może coś źle robiłem i to dlatego), oraz Toluna z powodu tego, że bardzo rzadko kwalifikowałem się do ankiety, o czym często dowiadywałem się pod sam jej koniec. Za to Opinie.pl wydają mi się o wiele ciekawsze nawet pomimo tego, ze mają trochę mało ankiet i punkty się długo zbierają, ale i tak w moim odczuciu są oni znacznie uczciwsi od dwóch poprzednich stron. Z aplikacji wprost na telefon jeszcze nie korzystałem, ale już dwukrotnie się do nich przymierzałem. Mam tylko nadzieję, że są one bezpieczne i nie narażają użytkownika na utratę danych.

  Odpowiedz
 11. Ja zaczęłam dość niedawno zarabiać na sejfiku i jest całkiem ok, pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko telefon i klikanie w reklamy i inne płatne rzeczy.. Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie odpowiem na komentarz i pomogę! Myślę że zarabianie przez internet to dobre rozwiązanie dla ludzi uczących się, matek, oraz osób które chcą dorobić do domowego budżetu! Próbować a może się uda?

  Odpowiedz
 12. Od jakiegoś czasu szukałam aplikacji do zarabiania pieniędzy w domu, miałam okazję przetestować kilka z grami – systemem android – jednak nie były wypłacalne. W sklepie play znajdziemy playspot – Nie Polecam. Dlaczego? grasz jest super, zbierasz parę tysięcy punktów, instalujesz full aplikacji do chyba 7000pkt naliczają a jak już jakaś grę polubisz to nagle przestają dodawać punkty. Później z dnia na dzień coraz mniej punktów.. Ogólnie naprawdę kiepska aplikacja.. Może ktoś zna lepszą?

  Odpowiedz
 13. Posiadam konto na opinie.pl , badanie-opinii.pl oraz marketagent.com jak wiele osób spodziewałam się, że zarobki na każdej z wymienionych stron będą niewielkie, ale jak się okazuje w moim przypadku mimo posiadania konta od jakiegoś czasu razem nie zarobiłam nawet 1zł . Uważam , że zakładanie tam kont jest stratą czasu i nie można liczyć na żadne zarobki, od czasu do czasu jest dostępność do ankiet, ale i tak za każdym razem „nie kwalifikuje się do ankiety” . Na opinie.pl ankiety pojawiły się tylko w dniu rejestracji i na tym się skończyło, na stronie badanie-opinii ankiety pojawiały się tylko na początku, ale w niewielkich ilościach, natomiast w marketagent nie kwalifikuje się do żadnych ankiet.
  Jedyny serwis jaki mogę polecić na obecną chwilę jest sejfik.com , tylko na tej stronie udało mi się coś uzbierać i ciągle pojawiają się nowe zadania i tzw. płatne klikanie.

  Odpowiedz
 14. Żaluje że nie wpadłam na takie wpisy wcześniej, godziny spędzone na bezmyślnym wpatrywaniu się w telefon mogły mi się już wcześniej opłacić. Teraz kiedy siedze w telefonie jadąc pociągiem do szkoły dodatkowo wpadają mi jakieś drobne pieniądze, za wykonywanie prostych czynności które wiele ode mnie nie wymagają. W szczególności polecam: wowapp!

  Odpowiedz
 15. Dzisiejsze zarabianie pieniędzy wygląda właśnie w opisany wyżej sposób. Aplikacje oraz sam telefon są nam dzisiaj niezbędne, więc nawet nie ma co dyskutować na ten temat. ALE! Bardzo fajnie, że coś takiego jest – dlaczego? Ponieważ ludzie mogą sobie sami dorobić na cokolwiek i wydawać dzięki temu jakieś swoje pieniądze. Zarobek w sieci to fajna sprawa, zwłaszcza dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Dodatkowe pieniądze są dla nich na wagę złota. Świetny artykuł! 😉

  Odpowiedz
 16. Dzisiejsze zarabianie przez telefon sprowadza się do wielu ciekawych rzeczy. Można rozbudowanie zarabiać pierwsze pieniądze przez telefon dowolbymi aplikacjami. Zarabianie w sieci jest od teraz wiele łatwiejsze, przeż możliwości jakie dają nam banki czy też inne rzeczy. Dzisiaj za pośrednictwem telefonu możemy załatwić o wiele więcej spraw niż kiedyś – dzięki temu też zarobić.

  Odpowiedz
 17. @KacperJa

  Zarobek w sieci jest ostatnio dosyć niszowy. Ludzie boją sie, bo myślą, że dzięki temu nic nie zarobią. Nie prawda – na dzień dzisiejszy mnóstwo aplikacji oferuje zarobki przez sieć i to w stu procentach bezpiecznie. Kwestia jak sami do tego podchodzimy i czy na prawdę czujemy taką potrzebę. Pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia w domu (czyt. w sieci) są dziś ogromne, czasami nawet dorównujące miesięcznym zarobkom w pracy.

  Odpowiedz
 18. Polecam także Slidejoy – aplikacje, dzięki której zarabiamy specjalne kryształki, które następnie wymieniamy na pieniądze (Paypal, VISA)
  Zarabiamy dzięki reklamom na blokadzie telefonu. Za każde odblokowanie telefonu otrzymujemy nasze kryształki.
  Jedyny minus aplikacji to trochę długi czas oczekiwania na wypłatę.

  Odpowiedz
 19. Testowałam buzzbee i naprawdę jest to godne polecenia, zadania dosyć ciekawe, ‚normalne’, ale tylko dla osób, które nie przejmują się chodzeniem po całym sklepie i cykaniem fotek jakimś lodówkom, plakatom itd. Zwłaszcza, że ktoś z obsługi sklepu może na to zwrócić uwagę. Plus za fakt, że można całe zadanie sobie przejrzeć wcześniej, aby nie obkrążać całego sklepu tysiąc razy.
  Próbowałam jeszcze aplikacje, które naliczają kasę za siedzenie w grach, ale można wyciągnąć z tego max 10 zł.

  Odpowiedz
 20. Polecam aplikacje Pi Network jest to aplikacja pozwalająca kopanie nowej kryptowaluty PI Coin dostępna na sklepie google play. Aby dołączyć wystarczy dodać kod polecającego w moim przypadku qczek. Każdą następną osobę polecasz ze swojego kodu im więcej zaproszonych osób tym większe wydobycie. Ja po kilu dniach zarobiłem już 50 picoinów. Program jest w fazie beta cały czas się rozwija w 2020 ma wejść na giełde przypominam że bitcoin też na początku nie był nic warty. Nie płacisz za rejestrację, żadnych zbędnych weryfikacji, po prostu nic nie tracisz a możesz wiele zyskać. Spiesz się im więcej użytkowników tym wydobycie się zmniejsza zapraszam pod moje skrzydła razem zarobimy więcej. Mozesz zarejestrowac się jak wcześniej wspomniałem przez aplikację na sklepie google play o nazwie Pi Network. Mam nadzieję że razem zdobędziemy więcej. Aplikacja zawiera już ponad milion i 250 tys. użytkowników. Zainteresowanie jest ogromne więc im szybciej tym lepiej. Okazja nie będzie czekać wiecznie zacznij już dzisiaj. Nie jesteś pewny ? Masz pytania ? Zapraszam do kontaku. Udziele wszelkich odpowiedzi.

  Odpowiedz
 21. Osobiście od dość niedawna zaczęłam testowanie stron do zarabiania w internecie, ale z aplikacjami nie miałam jeszcze wiele wspónnego. Obecnie jestem na etapie testowania strony Toluna i jak narazie moje wrażenia są dośc pozytywne. Co do zarzutów mogę jednak zastanowić się nad tym, że do większości ankiet nie kwalifikuje się, toteż monotonne odrzucanie od tego grona sprawia, iż wchodzenie na strone staje sie mniej satysfakcjonujące, czy wręcz odechciewa się tego.

  Odpowiedz
 22. Jezeli chodzi o platne ankiety to polecam również na telefon AttaPol. Wpada dziennie dużo dobrze płatnych ankiet. Bez problemu poświęcając minimum czasu, w ciągu miesiąca zarobic można ok 100 zł, a nawet więcej.

  Odpowiedz
 23. Witam,
  Zachęcam do przetestowania nowej apki my.coinapp.co (android, IOS) dzięki której zarobimy dodatkowe pieniądze.
  Zarabianie polega na udostępnieniu swojej lokalizacji GPS , dzięki temu pomagamy ulepszać precyzyjność nawigacji , a jednocześnie dostajemy wynagrodzenie.
  Wynagrodzenie otrzymujemy gdy jesteśmy w ruchu(chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub samochodem) , są to najwyższe wartości , ale także gdy ładujemy telefon lub śpimy programiści zadbali także o wiele bonusów, konkursów itd. Aplikacja nie obciąża pamięci telefonu. Po 10 minutach korzystania staje się aktywna opcja automatycznego kopania punktów i nic nie trzeba robić.

  Odpowiedz
 24. Witam ja bym polecił stronę cryptotabbrowser.com. Sam zacząłem od nie dawna .polega na tym że pobierasz uruchamiasz przeglądarkę i wydobywa TB bitcoiny wystarczy że przeglądasz Facebook czy YouTube i już do cb zarabia myślę że warto

  Odpowiedz
 25. W większości aplikacji do zarabiania, trzeba zbierać punkty, które z czasem coraz ciężej zdobywać i ostatecznie nie wyplacicie kasy. Nie ma aplikacji dzięki, której zarobisz tak po prostu. Ja od dłuższego czasu korzystam z aplikacji LetyShops z Cash backiem. Nie ma jakichś zniewalajacych zwrotów, ale jeśli robisz często zakupy przez Internet (allegro, aliexpress i sporo innych) to polecam apke. Jest za darmo, a kasę możesz później wypłacić, np. na konto pay pal.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz