Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Ciężko obecnie wyobrazić sobie życie bez telefonu, więc posiada go praktycznie każdy. Kiedyś służyły one jedynie do dzwonienia, ale aktualne smartfony posiadają znacznie więcej funkcji. Zainstalować na nich możemy wiele ciekawych aplikacji, które ułatwiają życie lub służą rozrywce, ale możemy także dzięki nim zarabiać. Jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie warto znać?

Jakie warto mieć na telefonie?

W internecie z pewnością znajdziemy wiele różnych aplikacji, które pozwalają zarabiać pieniądze na smartfonie. Jedne wymagają większego zaangażowania, inne mniejszego, ale łączy je wszystkie duża mobilność. Zarabiać w ten sposób możemy praktycznie wszędzie, gdzie mamy dostęp do internetu. Poniżej lista ciekawych aplikacji, które pozwalają zarabiać na smartfonie.

Najbardziej rozbudowana aplikacja

Najlepsze aplikacje to te, które pozwalają zarabiać na wiele różnych sposobów. Niestety większość jest ukierunkowana na konkretny typ działań np. wypełnianie ankiet czy wykonywanie prostych zadań. Ciężko znaleźć bardzo rozbudowane aplikacje, ale jedna z nich trafiła do zestawienia.


wowapp

WowApp to pierwsza aplikacja do zarabiania pieniędzy na telefonie w zestawieniu. Jest bardzo rozbudowana i pozwala zarabiać na wiele różnych sposobów.

Za co dokładnie otrzymujemy wynagrodzenie w aplikacji:

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • wykonywanie określonych zadań, oglądanie filmików i instalowanie aplikacji,
 • ustawienie określonej strony startowej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • wypełnianie ankiet,
 • granie w gry,
 • wyświetlanie reklam przy zablokowanym telefonie (opcja oczywiście jest opcjonalna i nie trzeba jej uruchamiać).

Wymagany wiek: minimum 16 lat.


Aplikacje do zarabiania na grach

Poniższe aplikacje w pewnym sensie pozwalają zarabiać na grach. Zdobywamy w nich punkty, które później możemy wymienić na różnego rodzaju karty podarunkowe i vouchery do sklepów, Paysafecard itp. Zadania w serwisie podzielone są na takie, które możemy wykonywać wielokrotnie lub jednorazowo. W większości przypadków polegają na pobraniu gry na telefon i osiągnięciu w niej określonego poziomu. Niestety nie wymienimy punktów bezpośrednio na gotówkę (poza ostatnim serwisem na liście), a jedynie na wspomniane karty i vouchery.


gamehag

Gamehag wyróżnia się od pozostałych darmowymi skrzynkami, które otrzymujemy np. za codzienne logowanie do serwisu.


dogry

Dogry.pl przyznaje punkty za każdą przesyłkę zamówioną do paczkomatu, więc dla osób, które dużo zamawiają jest to ciekawy sposób na darmowe punkty.


bananki

Serwis Bananki ma zdecydowanie najwięcej gier przeglądarkowych, w których możemy zdobywać punkty.


Aplikacje do zarabiania na ankietach

W internecie jest wiele paneli ankietowych, które płacą określone kwoty za wypełnianie ankiet. Jest to dość prosta metoda zarabiania pieniędzy, choć wymaga poświęcenia pewnej ilości wolnego czasu. Każdy panel pozwala wypełniać ankiety na komputerze, ale są też takie, które mają dedykowane aplikacje na telefon, które w znacznym stopniu to ułatwiają. Po rejestracji wystarczy pobrać ją poprzez oficjalną stronę lub znaleźć w sklepie Google Play (Android) lub App Store (iOS).


opinie pl

Opinie.pl to bez wątpienia jeden z lepszych paneli ankietowych, który posiada dedykowaną aplikację. Na tle pozostałych wyróżnia się konkursami, które pozwalają zdobywać dodatkowe nagrody.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.


Badanie opinii

Badanie opinii poza ankietami pozwala czasem wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Oczywiście jest to rozwiązanie jedynie dla chętnych.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, który działa w internecie już dłuższy czas. Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle pozostałych, ale swoją rolę spełnia bardzo dobrze.

Wymagany wiek: ukończone 14 lat.


I-Say rozdaje po każdej ankiecie dodatkowe losy, które pozwalają wygrać atrakcyjne nagrody.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.


YouGov to ciekawy panel ankietowy, choć niestety pozwala wymieniać punkty jedynie na karty podarunkowe do Allegro.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.


Myiyo

Myiyo posiada własny, zintegrowany serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


toluna

Toluna pozwala tworzyć własne ankiety oraz głosowania, aby poznać opinie innych użytkowników na dany temat.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.


mobrog

MOBROG – jest międzynarodowym panelem ankietowym, który ma wiele pozytywnych opinii.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


Powyżej znajdują się jedynie panele, które posiadają dedykowaną aplikację do zarabiania na telefonie. Samych serwisów, które pozwalają zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet jest oczywiście zdecydowanie więcej. Wprawdzie najbardziej komfortowe jest wypełnianie ich na komputerze, jeśli panele nie mają dedykowanej aplikacji, ale możemy to robić również na telefonie, za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na zakupach internetowych

Serwisy oferujące cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach internetowych również posiadają swoje dedykowane aplikacje. Warto zainteresować się tymi aplikacjami, zwłaszcza jeśli regularnie kupujemy w internecie. W ten sposób możemy w dłuższej perspektywie czasu zdobyć dodatkowe pieniądze, które w przeciwnym razie po prostu przepadają.


LetyShops obsługuje ponad 3000 sklepów.


refunder

Refunder obsługuje ponad 660 różnych sklepów.


Apki do zarabiania na wykonywaniu zadań w okolicy

Poniższe dwie aplikacje działają na podobnej zasadzie. W większości przypadków wymagają od nas odwiedzenia konkretnej placówki oraz wykonaniu określonych zadań np. wcielenia się w rolę tajemniczego klienta, zrobienia zdjęcia półki, przepisania aktualnych cen itp. Ilość dostępnych zadań uzależniona jest przede wszystkim od lokalizacji, w której się znajdujemy. W większych miastach jest więcej placówek handlowych, a co za tym idzie – więcej zadań. Obie aplikacje możemy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store.


beemyeye

BeMyEye jest aplikacją działającą w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Przy rejestracji podaj kod: „gl83vn„, aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.


buzzbee

BuzzBee jest polską aplikacją, więc jest jedną z najpopularniejszych apek tego typu w naszym kraju. Działa na podobnej zasadzie, choć ilość zadań jest niestety zdecydowanie mniejsza.


Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Na telefon dostępne są również aplikacje, których głównym celem wcale nie jest zarabianie (chyba, że mowa o twórcach), ale z powodzeniem możemy wykorzystać je we własnym celu. Wszyscy wiedzą, że możemy zarabiać za pośrednictwem YT, własnych stron internetowych czy reklam Google, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że możemy wykorzystać do tego również inne popularne aplikacje i zarabiać jako influencer.


jak zarabiać na instagramie

Zarabianie na Instagramie może być bardzo dochodowe, jeśli odpowiednio się za to zabierzemy. Aktualnie jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji, w której zasięgi budujemy przede wszystkim wrzucając zdjęcia.


jak zarabiać na tik toku

Zarabianie na Tik Toku to kolejna ciekawa opcja, która w odróżnieniu od powyższej, polega przede wszystkim na wrzucaniu krótkich filmików.


Jak inaczej zdobyć pieniądze przez internet

Aplikacje do zarabiania pieniędzy to ciekawe rozwiązanie dla osób, które ciągle gdzieś chodzą i jednocześnie nie rozstają się ze swoim telefonem. Nie jest to jednak jedyny sposób na zarabianie pieniędzy z wykorzystaniem własnego smartfona. Na dobrą sprawę wystarczy zwykła przeglądarka i dostęp do internetu, aby z powodzeniem wykorzystać praktycznie wszystkie inne metody.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. W zupełności wystarczy odrobina chęci oraz przede wszystkim czas wolny.


Opinie

Niektóre aplikacje na telefon pozwalają szybko zarobić pieniądze, ale nie są to oczywiście duże kwoty. Rekompensują to jednak łatwością zarabiania, ponieważ na dobrą sprawę wystarczy, że od czasu do czasu rzucimy okiem na telefon. Tu coś klikniemy, tam wypełnimy lub zagramy, a dodatkowe pieniądze same wpadają. Z pewnością nadarzy się wiele okazji do zarabiania, gdy np. czekamy na kogoś.

Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi lub znacie jakieś inne aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie? Podzielcie się opinią w komentarzu.

25 komentarzy do wpisu „Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie”

 1. Osobiście mogę polecić BuzzBee. Stosunkowo często pojawiają się zadania o różnej trudności, polski interfejs, natychmiastowe wypłaty na PayPal. Dodatkowo poprzez wykonywanie zadań zdobywa się poziomy, które zwiększają nasze możliwości np. widzimy zadania w większym promieniu lub zarabiamy o określony procent więcej za zadanie.

  Odpowiedz
 2. Korzystam z kilku wyżej wymienionych serwisów. W moim przypadku bardziej opłacalne są zadania, za które potrafię zarobić do 50-100zł w ciągu miesiąca. Jeżeli chodzi o ankiety, uważam to bardziej za kieszonkowe, bo niewiele jest z tego zysku. Firmy często maja zbyt mały zakres osób „właściwych” co powoduje, ze możemy być odrzuceni nawet w trakcie ich robienia. Wpis bardzo przydatny, zwłaszcza jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z internetowym zarobkiem.

  Odpowiedz
 3. mozna zarobic kilka zlotych niewielkim wysilkiem i nakladem czasu. Polecam opinie.pl, klikam tez w sejfik.pl przymierzam sie też do Buzzbee, polecacie cos jeszcze?

  Odpowiedz
 4. Od niedawna zająłem się zarabianiem przez internet i aplikacje na telefon i wydaje mi się ze parę stówek w miesiącu da się zarobić, dzisiaj zrobiłem bilans zarobków i po 3 tygodniach mam ok 120 zł.Głównie ankiety i zadania.Wczoraj zainstalowałem Be My Eye i wydaje mi się ciekawą aplikacją.Jak sądzicie jest to wiarygodna firma (wypłacalna)

  Odpowiedz
 5. Ankiety to bardzo fajna opcja zarobkowa w której sama uczestniczę jednak firmy które prowadzą panele coraz częściej bardzo personalizują pytania aby trafić do konkretnej grupy docelowej więc dlatego z 10 ankiet które zaczynamy wypełniać tylko za 2 zostaniemy wynagrodzeni jeśli wpasujemy się w grupę docelową. Jednak można zarobić od ok. 50 zł – 250 zł / m-c.
  W tym wpisie zainteresowała mnie aplikacja WowApp. Kiedyś gdzieś o niej czytałam i być może skorzystam z polecenia!

  Odpowiedz
 6. Jestem świeżym użytkownikiem BuzzBee, jak narazie bardzo mi się podoba ta apka. Nie dość aplikacja zmusza do wyjścia z domu, wyjść do ludzi to jeszcze czasem zdażają się fajne zabane sytuacje. Naprade podoba mi się i polecam wszystkim.

  Odpowiedz
 7. Zarabianie przez telefon to świetna sprawa, sam dorabiam sobie trochę na telefonie i w internecie. Polecam ten świetny sposób myślę że każdemu się spodoba poświęcić 15 minut dziennie na takim czymś. Osobiście korzystam z wielu serwisów np. sejfik, Centrum Reklamy, Opinie lub Poznaj.To. Szczerzę mogę polecić jeszcze kopanie kryptowalut.

  Odpowiedz
 8. Po tym artykule przekonałam się do BeeMyEye. Aplikacja wcześniej rzuciła mi się w proponowanych, ale nawet nie sprawdzałam na czym polega. Myślę, że to będzie całkiem przyjemny sposób dorobienia sobie paru groszy. Aktualnie korzystam także z Toluny, jednak muszę się z nią lepiej zapoznać, gdyż na razie wszystko mi tam idzie jak krew z nosa…

  Odpowiedz
 9. Z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że panel Opinie.pl jest dość dobrą stroną do zarabiania na ankietach. Ankiet niestety nie jest zbyt dużo, ale wszystko zależy od naszego profilu i dnia. Czasami pojawia się nawet kilka ankiet a czasami żadna. Mimo to strona godna polecenia

  Odpowiedz
 10. Z mojego doświadczenia, które zdobyłem zarabiając na różnych stronach internetowych z całą pewnością nie mogę polecić Myiyo, ze względu na małą liczbę ankiet (nie wiem może coś źle robiłem i to dlatego), oraz Toluna z powodu tego, że bardzo rzadko kwalifikowałem się do ankiety, o czym często dowiadywałem się pod sam jej koniec. Za to Opinie.pl wydają mi się o wiele ciekawsze nawet pomimo tego, ze mają trochę mało ankiet i punkty się długo zbierają, ale i tak w moim odczuciu są oni znacznie uczciwsi od dwóch poprzednich stron. Z aplikacji wprost na telefon jeszcze nie korzystałem, ale już dwukrotnie się do nich przymierzałem. Mam tylko nadzieję, że są one bezpieczne i nie narażają użytkownika na utratę danych.

  Odpowiedz
 11. Ja zaczęłam dość niedawno zarabiać na sejfiku i jest całkiem ok, pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko telefon i klikanie w reklamy i inne płatne rzeczy.. Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie odpowiem na komentarz i pomogę! Myślę że zarabianie przez internet to dobre rozwiązanie dla ludzi uczących się, matek, oraz osób które chcą dorobić do domowego budżetu! Próbować a może się uda?

  Odpowiedz
 12. Od jakiegoś czasu szukałam aplikacji do zarabiania pieniędzy w domu, miałam okazję przetestować kilka z grami – systemem android – jednak nie były wypłacalne. W sklepie play znajdziemy playspot – Nie Polecam. Dlaczego? grasz jest super, zbierasz parę tysięcy punktów, instalujesz full aplikacji do chyba 7000pkt naliczają a jak już jakaś grę polubisz to nagle przestają dodawać punkty. Później z dnia na dzień coraz mniej punktów.. Ogólnie naprawdę kiepska aplikacja.. Może ktoś zna lepszą?

  Odpowiedz
 13. Posiadam konto na opinie.pl , badanie-opinii.pl oraz marketagent.com jak wiele osób spodziewałam się, że zarobki na każdej z wymienionych stron będą niewielkie, ale jak się okazuje w moim przypadku mimo posiadania konta od jakiegoś czasu razem nie zarobiłam nawet 1zł . Uważam , że zakładanie tam kont jest stratą czasu i nie można liczyć na żadne zarobki, od czasu do czasu jest dostępność do ankiet, ale i tak za każdym razem „nie kwalifikuje się do ankiety” . Na opinie.pl ankiety pojawiły się tylko w dniu rejestracji i na tym się skończyło, na stronie badanie-opinii ankiety pojawiały się tylko na początku, ale w niewielkich ilościach, natomiast w marketagent nie kwalifikuje się do żadnych ankiet.
  Jedyny serwis jaki mogę polecić na obecną chwilę jest sejfik.com , tylko na tej stronie udało mi się coś uzbierać i ciągle pojawiają się nowe zadania i tzw. płatne klikanie.

  Odpowiedz
 14. Żaluje że nie wpadłam na takie wpisy wcześniej, godziny spędzone na bezmyślnym wpatrywaniu się w telefon mogły mi się już wcześniej opłacić. Teraz kiedy siedze w telefonie jadąc pociągiem do szkoły dodatkowo wpadają mi jakieś drobne pieniądze, za wykonywanie prostych czynności które wiele ode mnie nie wymagają. W szczególności polecam: wowapp!

  Odpowiedz
 15. Dzisiejsze zarabianie pieniędzy wygląda właśnie w opisany wyżej sposób. Aplikacje oraz sam telefon są nam dzisiaj niezbędne, więc nawet nie ma co dyskutować na ten temat. ALE! Bardzo fajnie, że coś takiego jest – dlaczego? Ponieważ ludzie mogą sobie sami dorobić na cokolwiek i wydawać dzięki temu jakieś swoje pieniądze. Zarobek w sieci to fajna sprawa, zwłaszcza dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Dodatkowe pieniądze są dla nich na wagę złota. Świetny artykuł! 😉

  Odpowiedz
 16. Dzisiejsze zarabianie przez telefon sprowadza się do wielu ciekawych rzeczy. Można rozbudowanie zarabiać pierwsze pieniądze przez telefon dowolbymi aplikacjami. Zarabianie w sieci jest od teraz wiele łatwiejsze, przeż możliwości jakie dają nam banki czy też inne rzeczy. Dzisiaj za pośrednictwem telefonu możemy załatwić o wiele więcej spraw niż kiedyś – dzięki temu też zarobić.

  Odpowiedz
 17. @KacperJa

  Zarobek w sieci jest ostatnio dosyć niszowy. Ludzie boją sie, bo myślą, że dzięki temu nic nie zarobią. Nie prawda – na dzień dzisiejszy mnóstwo aplikacji oferuje zarobki przez sieć i to w stu procentach bezpiecznie. Kwestia jak sami do tego podchodzimy i czy na prawdę czujemy taką potrzebę. Pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia w domu (czyt. w sieci) są dziś ogromne, czasami nawet dorównujące miesięcznym zarobkom w pracy.

  Odpowiedz
 18. Polecam także Slidejoy – aplikacje, dzięki której zarabiamy specjalne kryształki, które następnie wymieniamy na pieniądze (Paypal, VISA)
  Zarabiamy dzięki reklamom na blokadzie telefonu. Za każde odblokowanie telefonu otrzymujemy nasze kryształki.
  Jedyny minus aplikacji to trochę długi czas oczekiwania na wypłatę.

  Odpowiedz
 19. Testowałam buzzbee i naprawdę jest to godne polecenia, zadania dosyć ciekawe, 'normalne', ale tylko dla osób, które nie przejmują się chodzeniem po całym sklepie i cykaniem fotek jakimś lodówkom, plakatom itd. Zwłaszcza, że ktoś z obsługi sklepu może na to zwrócić uwagę. Plus za fakt, że można całe zadanie sobie przejrzeć wcześniej, aby nie obkrążać całego sklepu tysiąc razy.
  Próbowałam jeszcze aplikacje, które naliczają kasę za siedzenie w grach, ale można wyciągnąć z tego max 10 zł.

  Odpowiedz
 20. Polecam aplikacje Pi Network jest to aplikacja pozwalająca kopanie nowej kryptowaluty PI Coin dostępna na sklepie google play. Aby dołączyć wystarczy dodać kod polecającego w moim przypadku qczek. Każdą następną osobę polecasz ze swojego kodu im więcej zaproszonych osób tym większe wydobycie. Ja po kilu dniach zarobiłem już 50 picoinów. Program jest w fazie beta cały czas się rozwija w 2020 ma wejść na giełde przypominam że bitcoin też na początku nie był nic warty. Nie płacisz za rejestrację, żadnych zbędnych weryfikacji, po prostu nic nie tracisz a możesz wiele zyskać. Spiesz się im więcej użytkowników tym wydobycie się zmniejsza zapraszam pod moje skrzydła razem zarobimy więcej. Mozesz zarejestrowac się jak wcześniej wspomniałem przez aplikację na sklepie google play o nazwie Pi Network. Mam nadzieję że razem zdobędziemy więcej. Aplikacja zawiera już ponad milion i 250 tys. użytkowników. Zainteresowanie jest ogromne więc im szybciej tym lepiej. Okazja nie będzie czekać wiecznie zacznij już dzisiaj. Nie jesteś pewny ? Masz pytania ? Zapraszam do kontaku. Udziele wszelkich odpowiedzi.

  Odpowiedz
 21. Osobiście od dość niedawna zaczęłam testowanie stron do zarabiania w internecie, ale z aplikacjami nie miałam jeszcze wiele wspónnego. Obecnie jestem na etapie testowania strony Toluna i jak narazie moje wrażenia są dośc pozytywne. Co do zarzutów mogę jednak zastanowić się nad tym, że do większości ankiet nie kwalifikuje się, toteż monotonne odrzucanie od tego grona sprawia, iż wchodzenie na strone staje sie mniej satysfakcjonujące, czy wręcz odechciewa się tego.

  Odpowiedz
 22. Jezeli chodzi o platne ankiety to polecam również na telefon AttaPol. Wpada dziennie dużo dobrze płatnych ankiet. Bez problemu poświęcając minimum czasu, w ciągu miesiąca zarobic można ok 100 zł, a nawet więcej.

  Odpowiedz
 23. Witam,
  Zachęcam do przetestowania nowej apki my.coinapp.co (android, IOS) dzięki której zarobimy dodatkowe pieniądze.
  Zarabianie polega na udostępnieniu swojej lokalizacji GPS , dzięki temu pomagamy ulepszać precyzyjność nawigacji , a jednocześnie dostajemy wynagrodzenie.
  Wynagrodzenie otrzymujemy gdy jesteśmy w ruchu(chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub samochodem) , są to najwyższe wartości , ale także gdy ładujemy telefon lub śpimy programiści zadbali także o wiele bonusów, konkursów itd. Aplikacja nie obciąża pamięci telefonu. Po 10 minutach korzystania staje się aktywna opcja automatycznego kopania punktów i nic nie trzeba robić.

  Odpowiedz
 24. Witam ja bym polecił stronę cryptotabbrowser.com. Sam zacząłem od nie dawna .polega na tym że pobierasz uruchamiasz przeglądarkę i wydobywa TB bitcoiny wystarczy że przeglądasz Facebook czy YouTube i już do cb zarabia myślę że warto

  Odpowiedz
 25. W większości aplikacji do zarabiania, trzeba zbierać punkty, które z czasem coraz ciężej zdobywać i ostatecznie nie wyplacicie kasy. Nie ma aplikacji dzięki, której zarobisz tak po prostu. Ja od dłuższego czasu korzystam z aplikacji LetyShops z Cash backiem. Nie ma jakichś zniewalajacych zwrotów, ale jeśli robisz często zakupy przez Internet (allegro, aliexpress i sporo innych) to polecam apke. Jest za darmo, a kasę możesz później wypłacić, np. na konto pay pal.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz