Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę wolnego czasu, a samo zajęcie nie wymaga również wysiłku fizycznego. Gdzie wypełniać płatne ankiety online i czy rzeczywiście można na tym zarobić?

Płatne ankiety online – od czego zacząć?

W celu otrzymywania od firm płatnych ankiet, należy zapisać się do panelu. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana. Podczas wypełniania formularza wystarczy uzupełnić swoje dane, na podstawie których będą w przyszłości generowane płatne ankiety. Zaproszenia do płatnych ankiet są wysyłane drogą poczty elektronicznej, dlatego też należy regularnie przeglądać skrzynkę odbiorczą (lub po prostu logować się do panelu). Bardzo ważne jest, aby dane profilowe były zgodne z prawdą, co jest niezbędne między innymi do wysłania wynagrodzenia. Im więcej takich paneli, tym więcej ankiet do wypełniania, co przekłada się na większe zarobki. Wynagrodzenie za wypełnienie pojedynczej ankiety zależy od jej długości i rodzaju.

Najlepsze panele umożliwiające zarabianie na ankietach

Panele ankietowy nie wykluczają się wzajemnie, więc najlepiej zarejestrować się na wszystkich, aby zwiększyć ilość dostępnych ankiet. Szczegółowe informacje na temat konkretnego z nich po kliknięciu jego nazwy lub logo.

Opinie.pl – bardzo dobry panel ankietowy, który często organizuje dodatkowe konkursy. Nie należą one do specjalnie trudnych, a pozwalają zdobyć dodatkowe nagrody.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.

Ysense (dawniej Clixsense) – znany na całym świecie, nie tylko w Polsce panel ankietowy. Serwis jest w języku angielskim, ale same ankiety są już po polsku. Wystarczy podstawowa znajomość by sprawnie poruszać się po serwisie i zarabiać.

Wymagany wiek: ukończone 13 lat.

Greenpanthera – panel ankietowy, który wyróżnia możliwość uzyskania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych czyli cashback.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.

Badanie Opinii – serwis oferuje przede wszystkim płatne ankiety, ale jest również możliwość wcielenia się w rolę tajemniczego klienta.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.

Marketagent – posiada własną aplikację na iOS oraz Androida, która pozwala wypełniać ankiety oraz wykonywać drobne zadania za pomocą smartfona.

Wymagany wiek: ukończone 14 lat.

Myiyo – posiada własny serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami oraz ciekawą opcję jaką jest “polecanie ankiet”.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.

Poznaj.to jest panelem ankietowym należącym do PBS Sp. z.o.o. Ma wieloletnie doświadczenie, więc jest zaufanym serwisem oferującym płatne ankiety online.

Toluna – pozwala tworzyć własne ankiety i głosowania, aby poznać opinie pozostałych członków społeczności.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.

SW Panel (dawniej studentswatch) – pozwala razem z grupą tworzyć większe projekty badawcze.

Wymagany wiek: ukończone 13 lat.

Reaktor Opinii – ciekawy panel ankietowy bez dodatkowych funkcjonalności, ale do wypełniania ankiet świetnie się nadaje.

Wymagany wiek: ukończone 13 lat.

Panel Ariadna – od powyższych serwisów wyróżnia się przede wszystkim sposobem wypłaty. Punkty zdobyte za wypełnianie ankiet można wymienić jedynie na nagrody rzeczowe.

Wymagany wiek: ukończone 13 lat.

Płatne ankiety online to oczywiście nie jedyna możliwość zarobienia pieniędzy przez internet, więc warto przyjrzeć się również innym.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…

Jak zarabiać po rejestracji?

Rejestracja w wybranym panelu ankietowym (albo w kilku) to oczywiście pierwszy i najważniejszy krok, który pozwoli zarabiać na ankietach. Kolejnym, równie ważnym jest wypełnienie profilu, który pozwoli na lepsze dopasowanie dostępnych ankiet, a to z kolei przełoży się na mniejszą ilość odrzuceń. Przeważnie już po rejestracji proszeni jesteśmy o wypełnienie takiego profilu, choć można krok ten pominąć lub przełożyć na później. Mimo wszystko warto poświęcić te kilka minut i zrobić to od razu.

Po wypełnieniu profilu ankietowego nie pozostaje nic innego jak czekać na płatne ankiety, które widzimy po zalogowaniu w panelu lub na skrzynce pocztowej. Warto regularnie logować się do paneli ankietowych, ponieważ nie wszystkie wysyłają powiadomienia dotyczące dostępnych ankiet do wypełnienia.

Czy wypełnianie płatnych ankiet się opłaca?

Chociaż w dłuższej perspektywie wypełnianie ankiet staje się dość nużącym zajęciem, to jednak taki niewielki wysiłek z naszej strony może zaowocować w przyszłości i stać się świetnym sposobem na dorobienie do miesięcznego wynagrodzenia. Zaletą wypełniania płatnych ankiet jest to, że możemy to robić o dowolnej porze dnia czy nocy. To od nas zależy, ile czasu poświęcimy danego dnia na to zajęcie. Ponadto nie trzeba wychodzić z domu by wypełniać ankiety. Można to robić nawet w pracy, jeśli mamy stały dostęp do komputera i Internetu. Zamiast siadać przed telewizorem po przyjściu z pracy, znacznie bardziej opłacalne jest wypełnienie ankiety. Zarabianie na ankietach to zajęcie praktycznie dla każdego. Na taką formę dorabiania decydują się freelancerzy, pracownicy etatowi, studenci, kobiety na urlopie macierzyńskim czy też nawet emeryci.

Zarabianie na ankietach sposobem na podratowanie domowego budżetu?

Jeśli w naszym portfelu zaczynają świecić pustki już na kilkanaście dni przed kolejną wypłatą czy też nie mamy stałego zatrudnienia, to zamiast bezwartościowego przeglądania zasobów internetowych po omacku, bardziej opłacalne jest wykorzystanie tego czasu na płatne ankiety. Chociaż nie ma co liczyć tutaj na zarobienie dużych pieniędzy, to jednak jest to solidny dodatek do wynagrodzenia. Dzięki temu możemy opłacić rachunki czy też przeznaczyć te pieniądze na własne przyjemności. Zarabianie przez Internet jest świetną opcją dla tych, którzy spędzają sporo czasu przed komputerem zarówno w pracy, jak również w domu. Wystarczy przeznaczyć codziennie kilkanaście minut na wypełnianie ankiet, dzięki czemu możliwe jest poprawienie swojej sytuacji finansowej bez większych wyrzeczeń.

Zarabiać na ankietach może każdy, a kluczem do sukcesu jest regularność. Najlepiej jest zarejestrować się we wszystkich dostępnych serwisach, które płacą za wypełnianie płatnych ankiet przez internet. Dzięki temu możemy liczyć na konkretne wyniki. Godne polecenia są platformy z płatnymi ankietami, za pośrednictwem których badania przeprowadzają duże firmy oraz organizacje rządowe i pozarządowe. Przeciętnie za jedną ankietę, której wypełnienie zajmuje około piętnastu minut, otrzymamy kilka złotych.

Dlaczego firmy płacą za ich wypełnianie?

Otóż dzięki naszym odpowiedziom agencje badawcze pomagają firmom w podejmowaniu decyzji związanych z marketingiem. Dzięki opiniom potencjalnych klientów, zdobywają oni informacje na temat ich upodobań i gustów, do których mają zostać skierowane produkty i usługi. Wiedza ta jest dla nich wręcz bezcenna i wpływa na analizę rynku. Opinia publiczna jest bowiem bardzo ważna do budowania świadomości danej marki.

Czy płatne ankiety online mogą zastąpić etat?

Z pewnością nie, ale nie wynika to wcale z niskich stawek za wypełnianie ankiet. Problemem raczej jest ich ilość, która w gruncie rzeczy nie pozwala wypełniać ich bez przerwy przez kilka godzin. Ich ilość zależy oczywiście od konkretnego profilu, więc jedni będą mieli ich więcej, inni mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że w dalszym ciągu jest ich zbyt mało by móc zrezygnować z etatu lub innych zajęć zarobkowych przez internet. Rejestrując się w wielu panelach oczywiście zwiększamy ilość potencjalnych ankiet, ale w dalszym ciągu nie będzie to wystarczająca ilość. Zarabianie na ankietach świetnie się jednak sprawdzi jako uzupełnienie innych źródeł dochodu, czy to w internecie, czy na etacie.

44 Komentarze

  1. Nic trudnego. Wystarczy zarejestrować się w wybranych panelach (można we wszystkich) i zacząć wypełniać ankiety 😉

  1. Wypełnianie ankiet nie wymaga żadnego wkładu finansowego, więc nie ma mowy o żadnej stracie pieniędzy 😉

   1. Zużycie prądu niskiej klasy komputera przez 12h to ok 1 zł (dane z internetu), a zarobek z jednej wypełnionej ankiety to przeważnie kilka złotych. Druga sprawa, że ankiety można wypełniać również na telefonie.
    Na przyszłość proponuję najpierw zorientować się nieco w temacie, a dopiero potem się wypowiadać. Zwłaszcza w tematach, o których nie ma Pan zielonego pojęcia.

   2. Głupoty Pan pisze. Czas wypełnienia ankiety to około 10-15 min, gdzie zarabiamy kilka złotych, a przeliczając rachunek za prąd wyszło mi ok. 3 zł za dzień – chodzą wszystkie urządzenia, nie tylko komputer

   3. Bzdura. Akurat wypełnianie ankiet jest nieźle płatne i jedna ankieta wystarczy by dzienne zużycie prądu się zwróciło. Dlatego właśnie warto rejestrować się do takich serwisów bo można łatwo i szybko zarobić kilka złotych

  2. Nie ponosisz żadnych kosztów, jedyne czego potrzeba to odrobinę chęci i czasu. Rejestrujesz się w wybranym serwisie i zaglądasz co jakiś czas czy mają dla ciebie ankietę do wypełnienia, np w panelu ariadna ankiety przychodzą na mejla więc wystarczy że sprawdzisz pocztę. W swpanel nie wszystkie ankiety przychodzą na mejla więc trzeba tam zaglądać.

  3. Nie da się nic stracić bo nie wkładasz w to żadnych pieniędzy. jedyne czego potrzeba to czasu, chęci i zaangażowania. Nic nie ryzykujesz zapisując się do wypełniania ankiet.

 1. Witam. Czy od ewentualnie zarobionych pieniędzy trzeba odprowadzić podatek. Jeśli tak, to w jaki sposób dowiem się ile zarobiłam.
  Pozdrawiam

  1. Teoretycznie od każdego osiągniętego dochodu trzeba odprowadzić podatek. Teoretycznie, ponieważ w niektórych panelach ankietowych znaleźć można informację, że zdobywane punkty (które można wymienić również na pieniądze) to nie dochód, więc nie trzeba wykazywać ich w rocznym zestawieniu podatkowym. Co do pytania drugiego to przy zleceniu wypłaty zawsze pokazane jest o jaką kwotę chodzi.

   1. Skoro nie dostałem od właściciela serwisu pita do rozliczenia to nie osiągnąłem dochodu z którego musiał bym się rozliczyć. Skoro ja nie dostałem pita to właściciel również nie przekazał takiej informacji do US 🙂

    1. Ciekawy punkt widzenia, ale chyba w Ministerstwie Finansów mają odmienne zdanie… Właściciel serwisu zawsze może powiedzieć, że w regulaminie ujął punkt o tym, że samemu należy się rozliczyć i podatek do zwrotu do Urzędu Skarbowego. Radziłbym chyba uważać

 2. Sama teraz działam w tych programach i bardzo mi się podobają. Jedyne, co ostatnio mnie tylko irytuje jest to, że często mnie odrzuca np. na podstawie wiadomości, że mieszkam z 3 osobami, a były jeszcze inne opcje i na niektórych stronach zdarza mi się to dosyć często. Wypełnianie ankiet to fajny dorobek, ale czasem straciłam troszkę czasu wypełniając ankietę, żeby potem usłyszeć, że się do niej nie kwalifikuje… : (
  Bardzo podoba mi się SW Panel i Badanie Opinii. Dosyć często mam stamtąd ankiety. Dzięki za info o tym, że marketagent ma aplikacje – nie wiedziałam : OO Panel Ariadny wydaje mi się bardzo ciekawy, ale nie za często wysyłają mi ankiety, ale widziałam, że większość osób dostaje dosyć często. Podoba mi się wymiana punktów na rzeczy ze sklepu – jest na prawdę duży wybór.
  Czy na poznaj.to nie jest tak, że robią ci ankiety telefonicznie? – mieszkam zagranica, a słyszałam, że tak jest, albo, że większość takich mają.
  Ogólnie wypełnianie ankiet może być czasem trochę nużące, ale jak jesteś na paru stronach i codziennie sprawdzasz i próbujesz to na pewno coś wpadnie. Myslałam nad robieniem statystyk na tentemat, że sprawdzić na ile się to opłaca, ile jest ankiet dziennie, gdzie wysyłają najwięcej. Mieszkam teraz zagranicą i zależy mi na zarobku przez internet, żeby móc kupić bilet do Polski, żeby odwiedzić rodzinę. Jestem świadoma, że samymi ankietami nie dam rady, ale szukam jeszcze innych opcji przez internet, więc zaraz z chęcią zgłębię się w twojego bloga, bo wydaje się ciekawy 😛

 3. Osobiście już od dłuższego czasu wypełniam ankiety za pomocą swpanel i ariadna. Nie ma co się oszukiwać kokosów to się na tym nie zarobi, ale zawsze jakieś drobne kwoty pieniężne lub nagrody rzeczowe wpadną. Ankiety są ciekawe a zarazem krótkie – nie wymagają długiego spędzania czasu przed komputerem. Z toluny kiedyś korzystałem ale jakoś strona nie przypadła mi do gustu.

 4. Korzystam z kilku paneli ankietowych już dość długo, bo kilka lat i najbardziej korzystny jest SWPanel – gdzie ankiety są dość często i mogę wypłacić gotówkę za uzbierane punkty, bo na tym mi zależy. Na wypłatę nie czeka się długo, wpływa na podane konto bankowe. Niektóre ankiety są odrzucane ze względu na wybierany profil pasujący do danej ankiety (zresztą w każdym panelu tak jest) zawsze trochę ankiet odpadnie… ale nie są to jakieś wielkie ilości.
  Poza tym GlobalTestMarket też jest panelem dobrym – tu chyba nawet więcej ankiet otrzymuję…. niektóre są bardzo ciekawe nt. nowości wchodzących na rynek itp… Gotówka po wymianie za punkty przychodzi na konto PayPal. Mogę też zrobić zakupy w różnych sklepach współpracujących z tym panelem, ale nie korzystałam z tej opcji – bo wolę gotówkę.
  Rok temu zapisałam się do panelu GREENPANTHERA.COM , tam ankiety są b.często, A tutaj zarabiamy w dolarach, które się wymienia na zakupy lub gotówke. Jeszcze nie wypłacałam, czekam aż uzbieram sensowną sumkę.
  Z tych paneli jestem ogólnie zadowolona.
  Nie polecam myiyo, ankiety przychodzą rzadko – a jeśli się pojawiają to są prawie za każdym razem odrzucane – porażka.
  Panel z ankietami ask GfK Polska na początku był ok, było sporo ankiet, możliwość wymiany punktów na gotówkę, lecz teraz się zmieniło – ankiety przychodzą rzadko i częściej odrzucane są. Zlikwidowano możliwość wymiany punktów na gotówkę a nagrody które tam proponują minie odpowiadają.

 5. Najwiecej ofert jesli chodzi o ankiety jest chyba surveyo, dosyć często przychodzą zaproszenia, warto tez spróbować na opinie.pl

 6. Sprawdziłem kilka z nich i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Wystarczy spędzić kilka chwil dziennie, aby dorobić się niezłej dodatkowej kasy. Kilka minut na każdej ze stron i niezły dodatek do codziennego budżetu.

 7. opinie.pl jest bardzo fajne duzo ankiet i bardzo szybko i bez problemu można uzbierać minimum do wypłaty. Ankiety proste czasami bywają trochę za długie ale całokształt całkiem spoko. Clixsense świetny serwis można zarabiać na reklamach promowaniu, na ankietach i wszystko w dolarach więc można naprawdę sporo zarobić w krótkim czasie, przy ankietach nawet parę dolarów za jedną, a ankiety pojawiają się często.
  Bylem jeszcze na greenpanthera i marketagent ale tam bardzo rzadko wpadały i zrezygnowałem.
  Pozdro.

 8. Mi ankiety nie przypadły do gustu. Ilość ankiet nie rzadko jest zadawalająco finansowo. No i tak jak ktoś wspomniał wyżej czas który marnuje na wypełnianie ankiety gdzie okazuje się że nie spełniam wymogów. Zdecydowanie nie dla mnie

 9. Zarabianie na ankietach jest fajnym sposobem na zarobek, ale są dwa problemy. trzeba posiadać konto w kilku lub kilkanastu panelach bo na jednym jest to po prostu nie opłacalne oraz do większości ankiet nie będziemy “przyjęci” podając prawdziwe odpowiedzi, trzeba się nauczyć co i kiedy wybierać.

 10. Witam wszystkich, kiedyś szukałam łatwego źródła dochodu i spróbowałam swoich sił właśnie na wypełnianiu ankiet, niestety po pewnym czasie zrezygnowałam ze względu na długi czas oczekiwania żeby jakąś ankietę wyzupelnic, tym bardziej że prawie zawsze okazywało się że nie spełniam wymogów (jak wyżej ktoś napisał)

 11. kilkakrotnie pochodziłam do tematu i mam złe doświadczenia,brak ankiet,zamiast normalnej zapłaty jakieś punkty które się zbiera a następnie wymienia na nagrody???,po zrobieniu 3/4 ankiety informacja że oczekiwania zleceniodawcy są inne lub nie mieszczę się w kryteriach.Nigdy nie zarobiłam na ankietach,wszystkie wymogi dotyczą ankietowanego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności firmy wysyłającej ankiety.Może żle wybrałam,nie da się zaplanować jakiegoś dochodu w oparciu o ankiety

 12. Sam aktualnie zarabiam na ankietach, co prawda nie są to duże pieniądze, aczkolwiek moim zdaniem warto. Zawsze coś wpadnie na jakieś drobne wydatki, także polecam.

 13. W ankiety zdarzyło mi się klikać od czasu do czasu. Moim zdaniem jest to opłacalne w przypadku posiadania siatki poleconych, ale samemu już niekoniecznie (chyba że za te pieniądze kupujemy wirtualne przedmioty).

 14. Pieniędzy zdobytych na wypełnianiu ankiet nie należy traktować jako miesięczny dochód, rzadko uda się nam zgromadzić odpowiednią kwotę w jednym miesiącu. Jednak jako roczne wsparcie budżetu sprawdza się niemalże idealnie. Kilka takich serwisów wystarczy żeby przygarnąć fajną kasę np. na świąteczne prezenty.

 15. Mam pytanie odnośnie wypełniania ankiet. Nigdy tego nie robiłam. Czy zawiera się przy tym jakieś umowy wiążące? Pytam bo jako matka pobieram pewne świadczenia na dziecko i każde dochody które otrzymam musiałabym zgłaszać do urzędu.

 16. Zarejetrowałem sie w ankietach sporo wypłacam ponad 600zł miesiecznie do tego dochodzi kopanie kryptowaluty baner reklamowy zyski z lokat dewident co dowodzi ze zarabiam 2800zl miesiecznie nie wychodzac z fotela

 17. Ja korzystam juz z wielu opisanych portali i polecam opinie.pl juz wypłacałam co zarobiłam, sejfik i szybkakasa24 oraz ariadna gdzie punkty wymienia sie na różne gadżety i te wszystkie strony znalazłam tu i jestem bardzo zadowolona

 18. Bardzo fajne zajęcie, a do tego płatne. Wpływamy swoimi opiniami na produkty, otoczenie, społeczeństwo. Najciekawsze panele ankietowe, moim zdaniem, to: Opinie.pl, Toluna, SW Panel, niezły jest BadanieOpinii, Ipsos, EPanel, ale i tak każdy musi dobrać sobie najciekawsze według własnych upodobań.

 19. A ja polecam stronę klubkantar, za zebrane punkty można wziąć przelew bądź kupon do empik. Wystarczy zebrać 1000 punktów by wymienić je na 32zl. Polecam. Dziennie przychodzą różne ankiety bądź zadania.

 20. Ja korzystam z opinie.pl, epanel i swpanel, te trzy polecałam najbardziej. Całkiem dobrze pracuje mi się także z reaktoremopinii, tam także wszystko działa przejrzyście i jasno. Polecam takie ankiety :).

 21. Hej, ile czasu średnio spędzacie wypełniając ankiety ? Jak to się przekłada na zarobki? Próbował ktoś obliczyć ile może zarobić miesięcznie/tygodniowo lub na godzinę? I oczywiście które strony są najlepsze ? 🙂

 22. Ja również korzystam z niektórych tych stron. Najwięcej ankiet wypełniam na tolunie, swpanel, opinie oraz na panelariadna.pl. Już miałam kilka wypłat oraz odebrałam nagrody rzeczowe. Zarobić na tym nie idzie, jedynie dorobić. Średnio zarabiam raz na trzy miesiące. Ale akurat kumuluje mi się z kilku portali wypłata. Siedząc w domu z dzieckiem to każdy grosz się liczy więc ja polecam jak najbardziej skorzystanie. Warto zaglądać na te strony kilka razy dziennie, ponieważ ankiety pojawiają się nieoczekiwanie.

 23. najlepsze serwisy gdzie można dorobić to szybka kasa, sejfik i serwisy plema centrum reklamy, zielony mail, puls reklamy, świat reklamy i imperium reklamy gdzie również oprócz klikania w reklamy są dostępne ankiety a zarobek dopisywany jest od razu.

 24. Z tych programów najbardziej polecam clixsense, który daje dostęp do największej ilości ankiet. Na greenpanthera i marketagent rzadko wpadały jakieś ankiety, więc zrezygnowałam. Na opinie.pl coś tam się dzieje, choć szału nie ma (chociaż może to zalezy od profilu użytkownika). Ze swojej strony polecam tez JTN Panel- nie ma wielu ankiet, ale całkiem dobrze płatne. Kiedys dobre były Cenne opinie, ale to już przeszłość.

 25. Ja korzystam z Ariadna, marketagent, poznaj to. Panele są wypłacalne, jest sporo ankiet i prawie do wszystkich można się dostać

 26. Korzystam z panelu Ariadna. Przysyłają sporo ankiet. Super nagrody są dostępne w panelu i to całkiem dobrej jakości.

 27. Wypełnianiam ankiety na Badanie Opinii, Reaktorze Opinii oraz na Opinie.pl. Są całkiem fajne tematy ankiet tylko jest ich trochę za mało 😉 a ja tak bardzo lubię się dzielić opiniami na różne tematy 😉 oczywiście nie są to kosmiczne pieniądze, ale czy dasie dzięki temu dorobić do budżetu domowego? Oczywiście.

 28. We wszystkich programach się zarejestrowałam, ale co z tego jak tylko na max 5 można cokolwiek uzbierać.. Czasami ciężko się gdzieś zakwalifikować, szczególnie łatwo pozbyć się ankiety przez wpisanie wieku. A realnie sami młodzi ludzie szukają tego typu zajęcia – jako dodatkowe oczywiście – bo kto się by utrzymał za te grosze? czasami naprawdę mało płacą za ankietę na którą poświęcamy często – średnio – 20minut. Ale przynajmniej czasami jakieś 50zł wpadnie bez wysiłku fizycznego. Lubię dzielić się opinią, dlatego to robię, nawet jeśli mało płacą. Polecam się rejestrować i sprawdzać samemu czy są ankiety

 29. Uważam , że zarabianie dzięki płatnym ankietom online jest możliwe , ale często jest to żmudne. Najlepiej mieć kilkanaście kont na różnych serwisach , w innym przypadku jest to mało opłacalne o jeśli w ogóle. Sama posiadam konta na wielu stronach oferujących płatne ankiety. Szczerze mówiąc ankiety przychodzą bardzo rzadko , ale warto często sprawdzać skrzynkę pocztową. Niestety w ostatnim czasie zostały wprowadzone pewne kwalifikacje , poprzez które dopasowywani są do ankiety poszczególni użytkownicy . W wyniku tych kwalifikacji można zakwalifikować się do o wielu mniej ankiet. Bardziej polecam strony typu “sejfik” na których klikamy w płatne reklamy i otrzymujemy za to wynagrodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *