Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności, jedynie trochę wolnego czasu, a samo zajęcie nie wymaga wysiłku fizycznego. Czy rzeczywiście można zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Płatne ankiety online – od czego zacząć?

W celu otrzymywania od firm płatnych ankiet, należy zapisać się do panelu. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana. Podczas wypełniania formularza wystarczy uzupełnić swoje dane, na podstawie których będą w przyszłości generowane płatne ankiety. Zaproszenia do płatnych ankiet są wysyłane drogą poczty elektronicznej, dlatego też należy regularnie przeglądać skrzynkę odbiorczą (lub po prostu logować się do panelu). Bardzo ważne jest, aby dane profilowe były zgodne z prawdą, co jest niezbędne między innymi do wysłania wynagrodzenia. Im więcej takich paneli, tym więcej ankiet do wypełniania, co przekłada się na większe zarobki. Wynagrodzenie za wypełnienie pojedynczej ankiety zależy od jej długości i rodzaju.

Najlepsze panele umożliwiające zarabianie na ankietach:

Nie wykluczają się wzajemnie, więc można zarejestrować się na wszystkich by zwiększyć ilość dostępnych ankiet.

Nazwa panelu (po kliknięciu więcej informacji)Czym się wyróżnia
Opinie plNagrody rzeczowe dla najbardziej zaangażowanych osób.
ClixsenseUmożliwia zarabianie również na wypełnianiu zadań
GreenpantheraOferuje cashback
marketagentAplikacja Marketagent
MyiyoPosiada własny serwis społecznościowy pozwalający na integrację między użytkownikami.
tolunaPozwala na głosowania i wyrażanie opinii między użytkownikami
swpanel studentswatchPozwala tworzyć własne projekty badawcze.
Badaie opiniiDodatkowe punkty za "podzielenie się" informacją o wypełnieniu ankiety na FB.
reaktor opiniiPunkty za niezakwalifikowanie się do danej ankiety.
ariadnaNagrody rzeczowe zamiast pieniędzy.

Czy wypełnianie ankiet się opłaca?

Chociaż w dłuższej perspektywie wypełnianie ankiet staje się dość nużącym zajęciem, to jednak taki niewielki wysiłek z naszej strony może zaowocować w przyszłości i stać się świetnym sposobem na dorobienie do miesięcznego wynagrodzenia. Zaletą wypełniania płatnych ankiet jest to, że możemy to robić o dowolnej porze dnia czy nocy. To od nas zależy, ile czasu poświęcimy danego dnia na to zajęcie. Ponadto nie ma konieczności wychodzenia z domu, a wypełniać ankiety można nawet w pracy, jeśli mamy stały dostęp do komputera i Internetu. Zamiast siadać przed telewizorem po przyjściu z pracy, znacznie bardziej opłacalne jest wypełnienie ankiety. Zarabianie na ankietach to zajęcie praktycznie dla każdego. Na taką formę dorabiania decydują się freelancerzy, pracownicy etatowi, studenci, kobiety na urlopie macierzyńskim czy też nawet emeryci.

Płatne ankiety online sposobem na podratowanie domowego budżetu?

Jeśli w naszym portfelu zaczynają świecić pustki już na kilkanaście dni przed kolejną wypłatą czy też nie mamy stałego zatrudnienia, to zamiast bezwartościowego przeglądania zasobów internetowych po omacku, bardziej opłacalne jest wykorzystanie tego czasu na płatne ankiety online. Chociaż nie ma co liczyć tutaj na zarobienie dużych pieniędzy, to jednak jest to solidny dodatek do wynagrodzenia, dzięki któremu możemy opłacić rachunki czy też przeznaczyć te pieniądze na własne przyjemności. Zarabianie przez Internet jest świetną opcją dla tych, którzy spędzają sporo czasu przed komputerem zarówno w pracy, jak również w domu. Wystarczy przeznaczyć codziennie kilkanaście minut na wypełnianie ankiet, dzięki czemu możliwe jest poprawienie swojej sytuacji finansowej bez większych wyrzeczeń.

Zarabiać na ankietach może każdy, a kluczem do sukcesu jest regularność. Najlepiej jest zarejestrować się we wszystkich dostępnych serwisach, które oferują płatne ankiety online. Dzięki temu można liczyć na konkretne wyniki. Godne polecenia są platformy z płatnymi ankietami, za pośrednictwem których badania przeprowadzają duże firmy oraz organizacje rządowe i pozarządowe. Przeciętnie za jedną ankietę, której wypełnienie zajmuje około piętnastu minut, otrzymamy kilka złotych.

Dlaczego firmy płacą za wypełnianie ankiet?

Otóż dzięki naszym odpowiedziom agencje badawcze pomagają firmom w podejmowaniu decyzji związanych z marketingiem. Dzięki opiniom potencjalnych klientów, zdobywają oni informacje na temat ich upodobań i gustów, do których mają zostać skierowane produkty i usługi. Wiedza ta jest dla nich wręcz bezcenna i wpływa na analizę rynku. Opinia publiczna jest bowiem bardzo ważna do budowania świadomości danej marki.

Zostaw komentarz

  1. Nic trudnego. Wystarczy zarejestrować się w wybranych panelach (można we wszystkich) i zacząć wypełniać ankiety 😉

  1. Wypełnianie ankiet nie wymaga żadnego wkładu finansowego, więc nie ma mowy o żadnej stracie pieniędzy 😉

   1. Zużycie prądu niskiej klasy komputera przez 12h to ok 1 zł (dane z internetu), a zarobek z jednej wypełnionej ankiety to przeważnie kilka złotych. Druga sprawa, że ankiety można wypełniać również na telefonie.
    Na przyszłość proponuję najpierw zorientować się nieco w temacie, a dopiero potem się wypowiadać. Zwłaszcza w tematach, o których nie ma się zielonego pojęcia.

 1. Witam. Czy od ewentualnie zarobionych pieniędzy trzeba odprowadzić podatek. Jeśli tak, to w jaki sposób dowiem się ile zarobiłam.
  Pozdrawiam

  1. Teoretycznie od każdego osiągniętego dochodu trzeba odprowadzić podatek. Teoretycznie, ponieważ w niektórych panelach ankietowych znaleźć można informację, że zdobywane punkty (które można wymienić również na pieniądze) to nie dochód, więc nie trzeba wykazywać ich w rocznym zestawieniu podatkowym. Co do pytania drugiego to przy zleceniu wypłaty zawsze pokazane jest o jaką kwotę chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *