Surveyo24

Surveyo24 jest serwisem o zasięgu globalnym, który współpracuje z wieloma firmami na świecie. Zajmuje się przeprowadzaniem ankiet dotyczących produktów oraz usług dla agencji marketingowych specjalizujących się w badaniach opinii publicznej. Gwarantują bezpieczeństwo naszych danych osobowych, które przetwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Wypełniając ankiety w tym panelu możemy liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Czy warto się rejestrować i jak prezentuje się serwis?

Rejestracja w Surveyo24

Zanim jeszcze przystąpimy do wypełniania powinniśmy założyć konto. Sam proces jest bardzo prosty i nie powinien przysparzać żadnych problemów. Po przejściu na stronę główną panelu wyświetli nam się informacja o ogólnej ilości dostępnych ankiet. Tam klikamy przycisk „Sprawdź”, a następnie podajemy adres e-mail, rok urodzenia, płeć oraz kod pocztowy. Na początek te informacje w zupełności wystarczą, ale musimy jeszcze potwierdzić maila klikając w odpowiedni przycisk, który przyjdzie na naszą skrzynkę pocztową. W tym momencie konto jest gotowe i możemy przystąpić do wypełniania ankiet.

Ankiety

Ankiety w Suveryo24 są bardzo zróżnicowane, zarówno jeśli chodzi o długość ankiet, jak i wynagrodzenie. Warto wspomnieć o informacji dotyczącej szans na ukończenie ankiety, gdyż jest to dość niespotykane rozwiązanie. W zasadzie jest to chyba jedyny panel ankietowy, w którym coś takiego jest. Prawdopodobnie procent ten jest obliczany na podstawie profilu, który tworzony jest na podstawie konkretnych odpowiedzi.

ankiety w Surveyo24

Aby przejść do wypełniania ankiety wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk przy tej, która nas interesuje.

Program partnerski

Surveyo24 posiada również program partnerski, który pozwala zarabiać na zapraszaniu kolejnych osób do panelu. Dodatkowe punkty otrzymujemy za każdą wypełnioną przez zaproszoną osobę ankietę (10%). Warto zwrócić również uwagę, że panel organizuje comiesięczny konkurs, w którym 3 osoby z największą liczbą poleceń otrzymują punkty ekstra.

Wypłata z Surveyo24

Sposób wypłaty z Surveyo24 jest dość nietypowy, gdyż musimy mieć konto na Synorewards.com. Nie powinno to jednak stanowić żadnego problemu, gdyż nawet jeśli nie założymy takiego konta wcześniej to w panelu jest możliwość automatycznego założenia i połączenia z kontem Synorewards. Tam z kolei mamy już możliwość wymiany zdobytych punktów na gotówkę (na PayPala), jako bitcoin (gift card) lub w postaci karty podarunkowej do wybranego sklepu. Wypłatę powinniśmy otrzymać w ciągu 48 godzin.


paypal

PayPal z całą pewnością jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala wypłacić zgromadzone środki bezpośrednio na konto bankowe. Akceptuje go również wiele sklepów internetowych, więc możemy wykorzystać go do bezpośrednich płatności za zakupy.

Do wymiany potrzebujemy minimum 500 punktów (5$).


Karty podarunkowe

Zgromadzone w Surveyo24 punkty możemy wymienić na karty podarunkowe do wielu sklepów. Poniżej informacja dotycząca minimalnej ilości punktów niezbędnych do wymiany oraz przelicznik.


allegro

1500 punktów = 50 złotych

amazon

600 punktów = 5 euro

1290 punktów = 43 złote


empik

750 punktów = 25 złotych

answear

1500 punktów = 50 złotych

eventim

3000 punktów = 100 złotych


zalando

Z kolei jeśli chodzi o kartę upominkową do Zalando to wymiana jest dość nietypowa. W przypadku wszystkich powyższych serwisów mamy sztywnie ustaloną kwotę, a tutaj możemy wpisać ją sobie dowolnie. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to minimum (750 pkt) oraz przelicznik (750 pkt = 25 złotych).


Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania z panelu 7,5$ bezpośrednio na PayPal.

dowód wypłaty surveyo24

Jak inaczej zarabiać w internecie

Surveyo24 to raptem jeden z bardzo wielu paneli ankietowych, więc decydując się na taką formę zarabiania warto zwrócić uwagę również na pozostałe. Dzięki temu zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie – również zarobki. Warto do tego dołączyć również inne sposoby zarabiania pieniędzy przez internet, których jest całkiem sporo.


płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet przez internet z pewnością należy do tych łatwiejszych sposobów zarabiania przez internet. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto się zarejestrować.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy odrobina chęci i czasu.


Opinie o Surveyo24

Surveyo24 jako panel ankietowy prezentuje się naprawdę nieźle. Warto zwrócić uwagę na bardzo krótki czas realizacji wypłat (48h) oraz bardzo niskie minimum niezbędne by ją zlecić (5$). Dzięki temu osiągnięcie tego progu nie powinno zając dużo czasu. Do dyspozycji mamy ciekawe karty podarunkowe, ale dla większości osób z pewnością najważniejszą zaletą jest możliwość wymiany punktów na gotówkę.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Surveyo24”

 1. Witam 🙂 Surveyo24 to ciekawy panel z ankietami , Pojawia się ich dziennie bardzo dużo z czego oczywiscie tylko część wchodzi . Zasada jest w nim taka że trzeba co jakiś czas odświeżać stronę i sprawdzać co się pojawiło . Ankiety są dosyć ciekawe , płatność szybka po uzbieraniu odpowiednego progu . Wypłacane na sytem paypal . Bedąć regularnym i sumiennym mozna sobie troche dorobic do kieszonkowego

  Odpowiedz
 2. Ostatnio mieli awarię serwerów i wszystkie punkty zniknęły. Miałem ponad 600, zostały mi 20. Pewnie nie zrobili kopii danych na wypadek awarii

  Odpowiedz
  • Przyznam szczerze, że nie znam szczegółów, ale najprawdopodobniej ma to związek z dużym pożarem w centrum serwerowym firmy hostingowej OVH w Strasburgu. Dużo stron nie działało przez jakiś czas. Zresztą na Synorewards jest informacja, że witryna jest chwilowo niedostępna z powodu awarii zewnętrznego usługodawcy. Pozostaje tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń i jakieś informacje.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz