Strona główna » Opinie » Surveyo24 – opinie | jak wypełniać ankiety

Surveyo24 – opinie | jak wypełniać ankiety

Surveyo24 zajmuje się przeprowadzaniem ankiet na temat produktów oraz usług dla agencji marketingowych specjalizujących się w badaniach opinii publicznej. Jest panelem ankietowym o zasięgu globalnym, ale dostępnym również w Polsce. Do rejestracji wystarczy ukończone 15 lat, a wypełniając ankiety w panelu możemy liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Jakie ma opinie, czy warto założyć konto i o czym powinniśmy wiedzieć?

Rejestracja w Surveyo24

Zanim jeszcze przystąpimy do wypełniania ankiet w panelu musimy oczywiście założyć konto. Sam proces jest bardzo prosty i nie powinien przysporzyć nikomu żadnych problemów. Wystarczy, że klikniemy przycisk „Sprawdź” po wejściu na stronę główną panelu, gdzie widnieje informacja o ogólnej ilości dostępnych ankiet. Po kliknięciu musimy podać adres e-mail, rok urodzenia, płeć oraz kod pocztowy. Te informacje w zupełności wystarczą, ale zanim przejdziemy do wypełniania ankiet musimy jeszcze potwierdzić maila. W tym celu musimy kliknąć odpowiedni przycisk, który znajduje się w wiadomości wysłanej na wskazany przez nas adres e-mail. Po potwierdzeniu konto jest w pełni gotowe i możemy przystąpić do wypełniania ankiet.

Warto zwrócić uwagę, że wypełnianie ankiet w panelu może być ciekawą pracą dla nieletnich, gdyż do rejestracji wystarczy ukończone 15 lat.

Jak wygląda logowanie

Logowanie do panelu Surveyo24 jest bardzo nietypowe, bowiem wystarczy, że podamy adres e-mail, a otrzymamy listę wszystkich ankiet, które możemy wypełnić. Miejsce, aby wpisać adres znajdziemy pod nagłówkiem „Wypełnij ankietę i zacznij zarabiać już dziś!” Warto zwrócić uwagę, że na tym etapie nie potrzebujemy żadnego hasła, a to przyda się jedynie do edycji profilu, usunięcia konta, czy też odbioru nagród. Najprawdopodobniej jest to jedyny panel, w którym tak to wygląda.

Jak wyglądają ankiety w panelu Surveyo24

Ankiety w Suveryo24 są bardzo zróżnicowane, zarówno jeśli chodzi o ich długość, jak i wynagrodzenie. Warto zwrócić uwagę na informacje dotyczące szans na ukończenie danej ankiety, gdyż jest to dość niespotykane rozwiązanie. W zasadzie jest to chyba jedyny panel ankietowy, w którym coś takiego znajdziemy. Najprawdopodobniej procent ten jest obliczany na podstawie odpowiedzi w profilu, który tworzony jest na podstawie udzielonych przez nas odpowiedzi.

ankiety w Surveyo24

Aby przejść do wypełniania ankiety wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk przy tej, która nas interesuje.

Program partnerski Surveyo24

Surveyo24 posiada również program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać na zapraszaniu kolejnych osób do panelu za pomocą reflinka. Dodatkowe punkty otrzymujemy za każdą ankietę wypełnioną przez osobę zaproszoną (10%). Rzecz jasna osoba zapraszana nic na tym nie traci. Warto dodać, że panel organizuje comiesięczny konkurs, w którym 3 osoby z największą liczbą poleceń otrzymują punkty ekstra. Taki program partnerski z wynagrodzeniem procentowym to dobry sposób, aby zapewnić sobie dochód pasywny, więc warto się tym tematem zainteresować.

Wypłata z Surveyo24

Sposób wypłaty z Surveyo24 jest dość nietypowy, gdyż musimy dodatkowo założyć konto na Synorewards.com. Nie stanowi to jednak większego problemu, gdyż nawet jeśli nie zarejestrujemy się wcześniej, to w panelu mamy możliwość automatycznego jego założenia i połączenia panelu z kontem Synorewards. Tam mamy już możliwość wymiany zdobytych punktów na:

  • gotówkę (PayPal),
  • bitcoin (gift card)
  • karty podarunkowej do wybranego sklepu.

Wypłatę powinniśmy otrzymać w ciągu 48 godzin.


paypal

PayPal z całą pewnością jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala wypłacić zgromadzone środki bezpośrednio na konto bankowe. Możemy też wykorzystać je do płatności za zakupy, gdyż akceptuje go wiele sklepów internetowych.

Do wymiany potrzebujemy minimum 500 punktów (5$).


Karty podarunkowe

Zgromadzone w Surveyo24 punkty możemy wymienić na wspomniane karty podarunkowe do wielu sklepów. Poniżej informacja dotycząca minimalnej ilości punktów niezbędnych do wymiany oraz przelicznik.

  • Allegro : 1500 punktów = 50 zł (jak użyć kartę podarunkową Allegro),
  • Amazon : 600 punktów = 5 e,
  • Empik : 750 / 1500 / 3000 punktów = 25 / 50 / 100 zł,
  • Answear : 1500 punktów = 50 zł,
  • Zalando: jeśli chodzi o kartę upominkową do Zalando, to wymiana jest dość nietypowa. W przypadku wszystkich powyższych serwisów mamy sztywnie ustaloną kwotę, a tutaj możemy wpisać ją sobie dowolnie. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to minimum (750 pkt) oraz przelicznik (750 pkt = 25 złotych).

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania z panelu 7,5$ bezpośrednio na portfel internetowy PayPal.

dowód wypłaty surveyo24

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Oczywiście Surveyo24 to raptem jeden z bardzo wielu paneli ankietowych, więc decydując się na taką formę zarabiania warto zwrócić uwagę również na pozostałe. Dzięki temu zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie – również zarobki. Jednym z lepszych w swojej kategorii bez wątpienia jest ySense, ale ciekawych paneli znajdziemy zdecydowanie więcej.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Rzecz jasna wypełnianie ankiet to tylko jedna z wielu możliwości jakie daje internet, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy. Warto zwrócić uwagę, że wiele sposobów nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie odrobinę chęci i przede wszystkim czasu wolnego. Łącząc wypełnianie ankiet z innymi metodami możemy liczyć na jeszcze większe zarobki.

Jak usunąć konto w Surveyo24

Jeśli panel Surveyo24 z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu, możemy po prostu usunąć konto. Do dyspozycji mamy 2 metody:

  1. wchodzimy w zakładkę „Moje punkty” (znajdującą się w menu), następnie „Profil użytkownika” i klikamy w przycisk „Kliknij tutaj, aby przejść do edycji / usuwania profilu”. Po wejściu możemy zaktualizować profil lub usunąć go klikając w „Usuń profil użytkownika z serwisu”,
  2. logujemy się do panelu, następnie klikamy w „Edycja profilu” i podajemy swój adres e-mail, na który otrzymamy specjalny link służący do edycji oraz usuwania profilu. Warto tutaj zauważyć, że ten sam link otrzymaliśmy również podczas rejestracji, choć nie każdy zatrzymuje takie wiadomości na skrzynce.

Ewentualną decyzję o usunięciu konta warto wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się z utratą wszelkich danych oraz zarobków.

Opinie o Surveyo24

Surveyo24 jako panel ankietowy prezentuje się naprawdę nieźle, choć ma mieszane opinie wśród internautów. Przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na bardzo krótki czas realizacji wypłat (48h) oraz stosunkowo niskie minimum niezbędne by ją zlecić (5$). Dzięki temu osiągnięcie progu nie powinno zając dużo czasu, więc dość szybko możemy wyrobić sobie własną opinię. Wprawdzie mamy do dyspozycji ciekawe karty podarunkowe, ale dla większości osób z pewnością najważniejszą zaletą jest możliwość wymiany punktów na gotówkę.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Asia
Asia
3 lat temu

Witam 🙂 Surveyo24 to ciekawy panel z ankietami , Pojawia się ich dziennie bardzo dużo z czego oczywiscie tylko część wchodzi . Zasada jest w nim taka że trzeba co jakiś czas odświeżać stronę i sprawdzać co się pojawiło . Ankiety są dosyć ciekawe , płatność szybka po uzbieraniu odpowiednego progu . Wypłacane na sytem paypal . Bedąć regularnym i sumiennym mozna sobie troche dorobic do kieszonkowego

Piotr
Piotr
3 lat temu

Ostatnio mieli awarię serwerów i wszystkie punkty zniknęły. Miałem ponad 600, zostały mi 20. Pewnie nie zrobili kopii danych na wypadek awarii

Andżelika
Andżelika
2 lat temu

NIE POLECAM. 90% Ankiet wypełniasz i gdy masz juz wypełnione 99% nie można przejść dalej. Za wiele ankiet nie dostałam punktów. Co mam potwierdzone zrobionymi fotkami. Z SURVEYO24 nie ma ŻADNEGO KONTAKTU . Nie dostałam odpowiedzi na żadnego emaila.

Miły
Miły
2 lat temu

coś z tym serwisem jest nie tak, czekam na przelew punktów na paypal od 5 dni i nic nie ma. Potwierdziłem tożsamość kodem i powinno być przelane w 3 dni. Jakaś ściema, litewscy kombinatorzy.

dd
dd
2 lat temu

Ja po zebraniu odpowiedniej ilości punktów nie mogę ich zamienić na pieniadze,bo system nie pozwala mi sie zalogować do „Moje punkty”.
Po prostu przycisk „zaloguj” nie działa.Pisałam do nich wielokrotnie i nie dostałam żadnej!!! żadnej!!!! konkretnej odpowiedzi.Jestem podłamana.

Turek
Turek
1 rok temu

A mi nie wypłaca chociaż potwierdziłem maila wg nowych zasad i czekam od 15 lutego na wypłatę

10
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x