Programy partnerskie

Programy partnerskie

Programy partnerskie są mechanizmem, który charakteryzuje się niezwykle prostym mechanizmem działania. Konkretny internauta nawiązuje współpracę z firmą lub inną organizacją, której zależy na wypromowaniu swoich produktów tudzież usług. Sens takich działań, które są podejmowane przez firmy, sprowadza się do odkrycia nowych okazji rynkowych i zdobycia zaufania nowych klientów, co w przyszłości ma przełożyć się na osiągany przez firmę zysk. Osoba, która zdecyduje się wziąć udział w programie partnerskim, podejmuje wysiłki, by stronę konkretnego produktu odwiedziła jak największa liczba internautów.

Najlepsze programy partnerskie

Poniżej znajdują się najlepsze programy partnerskie wraz z krótką informacją odnośnie oferty czyli na sprzedaży jakich produktów zarabiamy. Wystarczy kliknąć obrazek przedstawiający wybrany program partnerski by przejść do szczegółowego opisu. Wybierając odpowiedni program partnerski można również szybko zarobić pieniądze korzystając z wybranych ofert.

Nazwa programu partnerskiegoOferta
myleadGlobalna i innowacyjna platforma do zarabiania przez Internet, dostępna dla każdego.
leadnetworkKompleksowa platforma posiadająca content i video locker, reklamy dla stron internetowych oraz landing pages.
Money2moneyGłównie produkty finansowe takie jak kredyty, lokaty, ubezpieczenia czy konta bankowe, ale znajdą się tu również produkty niefinansowe
leadstar
ebrokerpartner
comperialead
bankier
G2A GoldmineKlucze do gier i oprogramowania na popularne platformy
cashinpillsSuplementy oraz urządzenia związane ze zdrowiem i urodą
Nutriprofits
CupsellProdukty stworzone według własnego wzoru.
EasyMarketsForex
złote myśliKsiążki, e-booki, audiobooki
Selkar
ceneoPrzejścia do sklepów oraz zakupy przez porównywarkę
sprzedawaczWyróżnianie ogłoszeń
template monsterSzablony na blogi i strony internetowe
devil cashPrzejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych
travelleadTurystyka zagraniczna
intursRezerwacja noclegów w hotelach i apartamentach
kb projetktProjekty domów, budynków komercyjnych i gospodarczych
fireadsGlobalne kampanie z różnych kategorii

 Jak działają programy partnerskie

Udział w programach partnerskich można na pierwszy rzut oka porównać z pracą przedstawiciela handlowego. W obu sytuacjach centralnym punktem naszej aktywności jest bowiem sprzedaż konkretnego wyrobu. Programy partnerskie są jednak dużo wygodniejszym rozwiązaniem z perspektywy polecającego. Nie musi on bowiem nikogo przekonywać, aby zakupił konkretny przedmiot ani walczyć z jego ewentualnymi obiekcjami. Wytłumaczenie takiego stanu rzeczy jest niesłychanie proste i logiczne. Poprzez właściwie dobrany program partnerski i odpowiednie treści na stronie internetowe, twórca witryny lub bloger trafia niemal od razu do odpowiedniej grupy docelowej, do ludzi, którzy są szczerze zainteresowani danym produktem nie tylko ze względu na zawartość strony internetowej, ale również ze względu na swoje własne potrzeby i zainteresowania. Ponadto, internet daje wręcz nieograniczone możliwości w zakresie zdobywania nowych kontaktów, oferując potężny kanał komunikacji, jakim są niewątpliwie media społecznościowe.

Programy partnerskie i sieci afiliacyjne mają jedną bezdyskusyjną zaletę. Są one niezwykle proste w swoim działaniu. Przyswojenie ich reguł nie zabiera dużo czasu ani nie wiąże się z koniecznością zapisania się na drogie szkolenia. W programach partnerskich zasadniczą rolę odgrywa współpraca między firmą a twórcą treści internetowych, który poleca dany produkt. Twórca ten powinien mieć wyczucie tego, w jakich sytuacjach i polecanie danego produktu będzie najbardziej naturalne i budzące zaufanie odbiorcy. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jaki rodzaj programów partnerskich stwarza największy potencjał zysku.

Ile można zarobić na programach partnerskich?

Ilość zarobionych przez uczestnika programu partnerskiego pieniędzy jest wprost proporcjonalna do ilości sprzedanych dzięki jego witrynom produktów. Wspomniany system motywuje uczestników programów partnerskich do osiągania coraz wyższych dochodów i wyszukiwania coraz bardziej kreatywnych sposobów na skuteczną promocję rekomendowanych produktów. Rozwiązanie to jest także bardzo korzystne z punktu widzenia większych przedsiębiorstw, które nawiązując współpracę w ramach programów partnerskich z indywidualnymi osobami, usprawniają swoje działania marketingowe i reklamowe, podnosząc ich efektywność.

Programy partnerskie – jak zdobywać klientów

Metody przyciągania klientów poprzez programy partnerskie są różne. Czasami wystarczy umieszczony na prywatnej witrynie link do promowanego produktu, czasami przekierowanie jest ukryte w treści bloga, który tematycznie jest związany ze specyfiką produktów, których dystrybucją zajmuje się współpracująca z blogerem firma. Działanie w programach partnerskich można śmiało porównać do pracy agenta handlowego. Obu aktywnościom przyświeca bowiem podobny cel — sprzedaż danego produktu lub usługi.

Programy partnerskie wymagają jednak zaangażowania znacznie mniejszego wysiłku, co jest ich niebagatelną zaletą. Główne wysiłki uczestnika programu partnerskiego powinny być ukierunkowane, na skuteczną promocję własnej strony internetowej lub bloga, na którym polecane są wybrane produkty.

Zobacz jak założyć bloga

 1. Najlepsza praca na świecie! Można leżeć na kanapie całymi dniami a pieniądze same wpływają na konto. Dobrze, że wpadł w “moje ręce” poradnik z którego dowiedziałem się wszystkiego na temat programów partnerskich.

 2. Ja zgłosiłem się do Programu Partnerskiego 99+ stworzonego przez fundację Armageddon Challenge. Chciałem tym pomóc lokalnym społecznościom oraz osobom, które tej pomocy potrzebują i tak właśnie ich wspieram a jednocześnie mogę brać czynny udział w biegach, z czego bardzo się cieszę. Warto pomagać 🙂

 3. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z programami partnerskimi, więc zobaczymy, jak to będzie 🙂 Dzięki za przydatne informacje. Chyba zarejestruję się na tych stronach, o których wspomniałeś, chociaż jest tego dosyć sporo :O
  Masz jakieś rady dotyczące promowania produktów? Mi na razie idzie to dosyć wolno 🙁
  Czy tez współpracujesz z tymi serwisami? Ciężko jest to ogarnąć? Można działać na paru stronach, czy to będzie za dużo? Który z programów jest według ciebie najlepszy? Pewnie trochę zajmuje nauczenie się tego wszystkiego. Ale jest to prostsze chyba niż taka normalna praca handlowca. Mam akurat przyjaciółkę, która ma dziecko i siedzi z nim w domu, więc szukam czegoś dla nie, żeby mogła zacząć coś zarabiać w taki sposób. Spróbujemy, zobaczymy, jak t działa 🙂 Dzięki za informacje 🙂

  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Ciężko odpowiedzieć na pytanie, który z nich jest najlepszy. Wszystko zależy miejsca promowania oraz samych produktów. Warto zarejestrować się na kilku i porównać aktualne stawki, a dopiero potem zdecydować.
   Co do miejsca to polecam założenie bloga 😉

 4. Niezwykle proste w działaniu i obsłudze sposób zarabiania pieniędzy. Należy tylko dobrze się do tego przygotować, poczytać, pooglądać instruktarze i filmiki w internecie i spokojnie można rozpocząć zarabianie

 5. Aktualnie nie korzystam z tego typu programów, może ten post zachęci mnie do zagłębienia się w ten temat. Zarabianie w ten sposób nie brzmi jakoś przerażająco, tylko poleceni, skąd ich brać?

  1. Najlepiej samemu promować dane produkty, ponieważ jest to zdecydowanie trudniejszy sposób od np. klikania reklam czy wypełniania ankiet. Nawet duża ilość poleconych nie zagwarantuje dobrych zarobków, jeśli nie będą oni wiedzieli jak i gdzie promować dane produkty.

   1. Łukasz może znasz jakieś metody na samodzielne promowanie różnorodnych produktów online? Zgadzam się z Tobą jest to bardziej korzystne finansowo. Jednak osoba, która zaczyna przygodę z dorabianiem online może mieć problem z efektywnością takich działań, a to szybko ją zniechęci.

     1. Jeśli chodzi o kanał na YouTube to sam sobie z tym radzisz technicznie? Ja tego najbardziej się bym obawiał, trzeba mieć i zmysł techniczny i żyłkę aktora no i być dobrym sprzedawcą

     2. Akurat kanału na YouTube nie prowadzę (wolę bloga), ale wcale nie trzeba na tym kanale sprzedawać bezpośrednio. Przykładem może być nagrywanie filmów z gier, a pod filmikiem link do G2A, gdzie zakupić można kody do gier oraz oprogramowania.

 6. Z tego typu programów nigdy jeszcze nie korzystałem. Trochę obawiam się założyć np. lokatę przez program partnerski, chyba że macie może większe doświadczenie i mógłby ktoś, coś podpowiedzieć, czy na pewno to pozytywnie ocenia, Proszę o pomoc

 7. Próbowałam kiedyś podjąć się tego programu ale zrezygnowałam po tym jak dowiedziałam się że musiałabym zakładać rozne konta bankowe na swoje dane więc to mnie zraziło oraz z kąd brać ludzi którzy takie konto by chcieli założyć. Ale nie twierdzę że to jest złe. Są ludzie którzy dobrze na tym zarabiają.

 8. Tylko MyLead. Wszystkim osoba zainteresowanym zarabianiem w sieci, z całego serca mogę polecić ten portal. Jeśli jesteś pracowity i kreatywny szybko zaczniesz zarabiać fajne pieniądze. Na plus zasługuje również szybki kontakt z adminem i supportem. Wszystkie problemy są rozwiązywane bardzo szybko i do tego zawsze na korzyść użytkowników. Takiego podejścia do do klientów moze zazdrościć konkurencja.

 9. Zarejestrowałem się w programie partnerskim Ceneo i mogę go polecić dla właścicieli stron i blogów. Duży wybór produktów i dobre zarobki przy większych stronach.

 10. Akurat z programów partnerskich nigdy nie korzystałem, aczkolwiek ten post sprawił, że zacząłem się nad tym zastanawiać. Może spróbuję w najbliższej przyszłości.

 11. Lepiej jest tworzyć własne produkty, podpiąć płatności np. transferuj.pl i zarabiać.
  Sprzedaż w internecie nie jest łatwa, gdyby była łatwa to każdy by zarabiał, a tak to tylko nieliczni mogą się pochwalić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *