Ebrokerpartner

Ebrokerpartner

Program partnerski eBrokerPartner stanowi ciekawą alternatywę pośród innych tego typu programów. Ma on już dość długi żywot rynkowy – powstał w 2008 roku jako Mediasoft Polska (Grupa eBroker) i od tamtej pory nie słyszymy o żadnych, związanych z nim problemach, warto więc zainteresować się jego ofertą. Czym się wyróżnia i jakie jeszcze sieci afiliacyjne są warte uwagi?

 1. Gdy w konkurencyjnych systemach musimy dość długo czekać, zanim wszystko zacznie działać i zanim pierwsze pieniądze pojawią się na naszym koncie, w eBrokerPartner już za samą rejestrację otrzymujemy 50 złotych,
 2. Partnerem programu może być zarówno osoba fizyczna, jak i firma,
 3. Przejrzyście skonstruowany program tzw. subpartnerów. Oprócz dochodów uzyskanych dzięki naszym klientom możliwe jest też uzyskiwanie dodatkowych środków od innych partnerów – jeśli przystąpią oni do programu za naszym pośrednictwem. Na nasze konto trafia do 10% z przychodów naszych subpartnerów.

Jak zarabiać w eBrokerPartner?

Przede wszystkim trzeba się zarejestrować, ale jest to bardzo prosta procedura. Nie musimy też podpisywać żadnych formalnych umów. Wystarczy, że wypełnimy formularz rejestracyjny oraz potwierdzimy swój adres e-mail poprzez kliknięcie linku w mailu zwrotnym. Po sprawdzeniu naszych danych (nie powinno to zająć więcej niż 2 dni robocze) następuje pełna aktywacja naszego konta i możemy rozpocząć korzystanie z programu. Warto poświęcić chwilę na dokładne uzupełnienie wszystkich danych, aby nie tracić później czasu na wyjaśnianie wątpliwości. Przecież w prawie każdym działaniu – a tym bardziej w tego typu programach partnerskich – czas to pieniądz.

Dostępne narzędzia

Zarabianie w programie partnerskim grupy eBroker nie należy do specjalnie skomplikowanych. Dostępne narzędzia dzielą się na:

 • pasaż handlowy – eBroker udostępnia nam domenę, która zawiera wszystkie dostępne produkty w jednym miejscu. Za taką domenę nic nie płacimy i ma adres w postaci nazwa.ebrokerpartner.pl. Ciekawą opcją jest również możliwość podpięcia własnej domeny, a wtedy mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o adres,
 • bannery – różne rozmiary bannerów, które przeznaczone są do umieszczenia na własnym blogu lub stronie internetowej,
 • widgety – za pomocą specjalnego kodu możemy umieścić wszystkie oferty z danej kategorii w postaci listy,
 • plik XML – zaawansowane narzędzie, które pozwala na umieszczenie produktów oferowanych w eBrokerPartner na własnej stronie www.

Modele rozliczeń

W eBrokerPartner do wyboru mamy cztery modele rozliczeń:

 1. CPL (prowizja za nawiązanie kontaktu). Prowizję otrzymamy, gdy przekierowany przez nas klient wypełni formularz kontaktowy na stronie reklamodawcy. Na ogół dodatkowym wymogiem jest tu konieczność skutecznego nawiązania kontaktu z osobą wypełniającą formularz. Gdy to się uda – stan naszego konta się powiększy.
 2. CPS (prowizja za sprzedaż). Tu wymagane jest, aby klient zamówił wskazaną usługę lub zakupił towar oferowany przez reklamodawcę. Jest to warunek potencjalnie najtrudniejszy do spełnienia w porównaniu z CPA i CPL, ale rekompensowane jest to znacząco wyższymi stawkami.
 3. CPA (prowizja za konkretną akcję wykonaną przez klienta). Taką akcją może być np. polubienie profilu reklamodawcy na Facebooku.
 4. Rozliczenia procentowe. W większości przypadków, w programie partnerskim mamy podaną konkretną kwotę (wyrażoną w złotówkach) za wykonanie konkretnej akcji. Zdarza się jednak, że prowizja określona jest w procentach. Dzięki temu wielkość naszej prowizji może być np. uzależniona od kwoty zainwestowanej w ubezpieczenie oferowane przez reklamodawcę.
Potrzebujesz więcej informacji na temat sposobów rozliczeń?
CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. W zależności od sytuacji, mogą…

Podatek

Zarabiając w programie partnerskim grupy eBroker musimy sami rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Rachunek zatwierdzany jest automatycznie 1 dnia miesiąca po zakończeniu poprzedniego okresu rozliczeniowego.

W przypadku osób, które prowadzą działalność gospodarczą wystarczy wystawiona faktura, a w przypadku osób fizycznych rachunek. Istnieją 2 sposoby rozliczania się osób fizycznych z Urzędem Skarbowym:

 • zasady ogólne (18%/32%),
 • ryczałt (8,5%).

Zarobki w eBrokerPartner

Potencjał zarobkowych w sieciach afiliacyjnych, takich jak ta od eBroker jest bardzo duży. Prowizje w przypadku niektórych produktów finansowych są bardzo duże, a sam potencjał zarobkowy nieograniczony. Tylko od nas zależy ile zarobimy.

Warto też podkreślić, że wiele ze stawek może być negocjowanych przez Partnera, dzięki czemu jego zarobek może być jeszcze większy. Warto więc aktywnie uczestniczyć w programie od grupy eBroker – znacząco poprawi to naszą pozycję negocjacyjną. A zatem – nie ma co czekać – tym bardziej że dołączenie do systemu nie tylko jest darmowe, ale wiąże się też z automatycznym otrzymaniem pierwszych pieniędzy – nawet przed zyskami od reklamodawców.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Grupa eBroker nie jest jedyną, która dysponuje ciekawymi porównywarkami finansowymi. Z pewnością stawki są bardzo dobre, ale czasem może brakować niektórych kampanii. W związku z tym warto przejrzeć również inne sieci afiliacyjne. Poza tym, sieci afiliacyjne to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie, więc warto znać również pozostałe.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Afiliacja

Afiliacja

Afiliacja jest jednym z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, ale wymaga większego zaangażowania, zwłaszcza z początku. Marketing afiliacyjny z pewnością…

Opinie o eBrokerPartner

W programie partnerskim grupy eBroker dostępne są różne promocje bankowe, które mogą ułatwić pozyskiwanie klientów. Chodzi oczywiście o zakładanie kont, gdzie po spełnieniu określonych warunków otrzymać można dodatkowe pieniądze, najczęściej kilkaset złotych. Informacje odnośnie nowych promocji otrzymujemy za każdym razem na adres mailowy, więc nic nie przegapimy. Program partnerski eBrokerPartner ma bardzo dobre opinie w internecie i całkiem niezłe stawki, więc warto przyjrzeć się mu bliżej.

Macie jakieś doświadczenia z eBrokerPartner? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Witam. Jeżeli chodzi o programy partnerskie to na chwile obecna jak sadze eBroker jest jednym z bardzo konkurencyjnych na rynku polskim. Wiadomo żeby zarobić nie wystarczy się tylko zarejestrować .To jest oferta dla osób które maja zamiar sukcesywnie pracować na swoje wyniki. Polecam zapoznać się z programem bo warto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *