Ebrokerpartner – opinie i opis

Program partnerski eBrokerPartner stanowi ciekawą alternatywę pośród innych tego typu programów. Ma on już dość długi żywot rynkowy – powstał w 2008 roku jako Mediasoft Polska (Grupa eBroker) i od tamtej pory nie słyszymy o żadnych, związanych z nim problemach, warto więc zainteresować się jego ofertą. Czym się wyróżnia i jakie jeszcze sieci afiliacyjne są warte uwagi?

Jak zarabiać w eBrokerPartner?

Zanim zaczniemy zarabiać w sieci afiliacyjnej grupy eBroker, musimy się przede wszystkim zarejestrować. Jest to bardzo prosta procedura, która nie wymaga podpisywania żadnych formalnych umów. Wystarczy, że wypełnimy formularz rejestracyjny oraz potwierdzimy swój adres e-mail poprzez kliknięcie linku w mailu zwrotnym. Po sprawdzeniu naszych danych (nie powinno to zająć więcej niż 2 dni robocze) następuje pełna aktywacja konta i możemy rozpocząć korzystanie z programu. Warto poświęcić chwilę na dokładne uzupełnienie wszystkich danych, aby nie tracić później czasu na wyjaśnianie wątpliwości. Przecież w prawie każdym działaniu, a tym bardziej w tego typu programach partnerskich – czas to pieniądz.

Co wyróżnia program partnerski eBroker?

 • Gdy w konkurencyjnych systemach musimy dość długo czekać, zanim wszystko zacznie działać i zanim pierwsze pieniądze pojawią się na naszym koncie, w eBrokerPartner już za samą rejestrację otrzymujemy 50 złotych,
 • Partnerem programu może być zarówno osoba fizyczna, jak i firma,
 • Przejrzyście skonstruowany program tzw. subpartnerów. Oprócz dochodów uzyskanych dzięki naszym klientom możliwe jest też uzyskiwanie dodatkowych środków od innych partnerów – jeśli przystąpią oni do programu za naszym pośrednictwem. Otrzymujemy wtedy do 10% przychodów pozyskanych subpartnerów.

Dostępne narzędzia

Zarabianie w programie partnerskim grupy eBroker nie należy do specjalnie skomplikowanych. Dostępne narzędzia dzielą się na:

 • pasaż handlowy – eBroker udostępnia nam darmową domenę, która zawiera wszystkie dostępne produkty w jednym miejscu, a jej adres ma postać nazwa.ebrokerpartner.pl. Ciekawą opcją jest również możliwość podpięcia własnej domeny internetowej, gdyż wtedy mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o wybór adresu,
 • bannery – różne rozmiary bannerów, które przeznaczone są do umieszczenia na własnym blogu lub stronie internetowej,
 • widgety – za pomocą specjalnego kodu możemy umieścić wszystkie oferty z danej kategorii w postaci listy,
 • plik XML – zaawansowane narzędzie, które pozwala na umieszczenie produktów oferowanych w eBrokerPartner na własnej stronie www.

Modele rozliczeń w eBrokerPartner

W eBrokerPartner do wyboru mamy trzy modele rozliczeń:

 1. CPL (prowizja za nawiązanie kontaktu). Prowizję otrzymamy, gdy przekierowany przez nas klient wypełni formularz kontaktowy na stronie reklamodawcy. Na ogół dodatkowym wymogiem jest tu konieczność skutecznego nawiązania kontaktu z osobą wypełniającą formularz. Gdy to się uda – stan naszego konta się powiększy.
 2. CPS (prowizja za sprzedaż). Tu wymagane jest, aby klient zamówił wskazaną usługę lub zakupił towar oferowany przez reklamodawcę. Jest to warunek potencjalnie najtrudniejszy do spełnienia w porównaniu z CPA i CPL, ale rekompensowane jest to znacząco wyższymi stawkami.
 3. CPA (prowizja za konkretną akcję wykonaną przez klienta). Taką akcją może być np. polubienie profilu reklamodawcy na Facebooku.

W większości przypadków, w programie partnerskim grupy eBroker mamy podaną konkretną kwotę (wyrażoną w złotówkach) za wykonanie konkretnej akcji. Zdarza się jednak, że prowizja określona jest w procentach. Dzięki temu wielkość naszej prowizji może być np. uzależniona od kwoty zainwestowanej w ubezpieczenie oferowane przez reklamodawcę.

Zarobki w eBrokerPartner

Potencjał zarobkowych w sieciach afiliacyjnych, takich jak ta od eBroker jest bardzo duży. Prowizje w przypadku niektórych produktów finansowych są naprawdę spore, więc nawet pozyskując raptem kilku klientów możemy naprawdę nieźle zarobić. Wysokość zarobków uzależniona jest w głównej mierze od ilości pozyskanych klientów oraz promowanych produktów. Bez wątpienia sieci afiliacyjne pozwalają budować naprawdę niezły dochód pasywny.

Warto też podkreślić, że wiele stawek możemy negocjować, dzięki czemu nasz zarobek może być jeszcze większy. Aktywne uczestniczenie w programie od grupy eBroker i duża ilość klientów znacząco poprawi naszą pozycję negocjacyjną.

Podatek

Zarabiając w programie partnerskim grupy eBroker musimy sami rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Rachunek zatwierdzany jest automatycznie 1 dnia miesiąca po zakończeniu poprzedniego okresu rozliczeniowego.

W przypadku osób, które prowadzą działalność gospodarczą wystarczy wystawiona faktura, a w przypadku osób fizycznych rachunek. Istnieją 2 sposoby rozliczania się osób fizycznych z Urzędem Skarbowym:

 • zasady ogólne (18% i 32%),
 • ryczałt (8,5%).

Gdzie promować?

Promować możemy na wiele różnych sposobów i tylko od naszej kreatywności zależy, który okaże się najlepszy. Z tych sprawdzonych na pewno jednym z ciekawszych rozwiązań jest założenie własnego bloga lub wykorzystanie profili w mediach społecznościowych.


jak założyć bloga

Założyć bloga możemy bardzo szybko i nawet za darmo, a jego posiadanie otwiera wiele ciekawych możliwości zarobkowych.


influencer marketing

Influencer to wpływowa osoba, która wykorzystuje swoje media i profile społecznościowe (np. Instagram) do zarabiania pieniędzy.


Jak szybko zarobić bez promowania

Zarabianie w sieciach afiliacyjnych polega w głównej mierze na promowaniu określonych produktów innym osobom, ale możemy również szybko zarobić pieniądze nawet bez promowania. Jednym ze sposobów jest choćby samodzielne korzystanie z wybranych ofert, co w połączeniu z promocjami bankowymi daje całkiem niezły zastrzyk gotówki.


jak szybko zarobić pieniądze

Szybko zarobić pieniądze możemy na kilka sposobów, a sieci afiliacyjne takie jak eBrokerPartner to tylko jeden z nich.


Jak inaczej zarabiać w internecie

Grupa eBroker nie jest jedyną, która dysponuje ciekawymi porównywarkami finansowymi. Z pewnością stawki są bardzo dobre, ale czasem może brakować niektórych kampanii, więc warto przejrzeć również inne sieci afiliacyjne. Rzecz jasna afiliacja to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie, a często możemy ją bardzo dobrze połączyć z pozostałymi.


praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać przez internet i pracować w domu możemy na wiele różnych sposobów, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy nam jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.


Opinie o eBrokerPartner

W programie partnerskim grupy eBroker do dyspozycji mamy choćby wspomniane promocje bankowe, które mogą ułatwić pozyskiwanie klientów. Chodzi przede wszystkim o zakładanie kont w banku, gdzie po spełnieniu określonych warunków, klient może otrzymać dodatkowe pieniądze, najczęściej kilkaset złotych. Informacje odnośnie nowych promocji otrzymujemy za każdym razem na adres mailowy, więc z pewnością nic nie przegapimy. Ponadto program partnerski eBrokerPartner ma bardzo dobre opinie w internecie i całkiem niezłe stawki, więc zdecydowanie warto przyjrzeć się mu bliżej.

Macie jakieś doświadczenia z siecią afiliacyjną eBrokerPartner? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Ebrokerpartner – opinie i opis”

 1. Witam. Jeżeli chodzi o programy partnerskie to na chwile obecna jak sadze eBroker jest jednym z bardzo konkurencyjnych na rynku polskim. Wiadomo żeby zarobić nie wystarczy się tylko zarejestrować .To jest oferta dla osób które maja zamiar sukcesywnie pracować na swoje wyniki. Polecam zapoznać się z programem bo warto.

  Odpowiedz
  • Może coś więcej na ten temat? Powiem szczerze, że mam tam konto już długo i nigdy nie było problemu z wypłatą, więc chętnie dowiem się o co dokładnie chodzi 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz