EBrokerPartner – opinie i opis programu partnerskiego

Program partnerski eBrokerPartner stanowi ciekawą alternatywę pośród innych programów tego typu. Ma on już dość długi żywot rynkowy, gdyż powstał w 2008 roku jako Mediasoft Polska (Grupa eBroker). Od tamtej pory nie słyszymy o żadnych związanych z nim problemach, więc warto zainteresować się ofertą. Czym się wyróżnia i jak zarabiać w tym programie partnerskim?

EBroker – co to?

EBroker to popularna porównywarka finansowa, dzięki której łatwo porównamy poszczególne oferty bankowe i pozabankowe. Na stronie znajdziemy różnego rodzaju kalkulatory, materiały poradnikowe oraz opinie klientów na temat poszczególnych instytucji. Do grupy eBroker należy również wspomniany program partnerski eBrokerPartner oraz popularna porównywarka ubezpieczeń oc i ac, czyli rankomat.

Jak zarabiać w eBrokerPartner?

Zanim zaczniemy zarabiać w sieci afiliacyjnej grupy eBroker, musimy się przede wszystkim zarejestrować. Jest to bardzo prosta procedura, która nie wymaga podpisywania żadnych formalnych umów. Wystarczy, że wypełnimy formularz rejestracyjny oraz potwierdzimy swój adres e-mail poprzez kliknięcie linku w mailu zwrotnym. Po sprawdzeniu naszych danych (nie powinno to zająć więcej niż 2 dni robocze) następuje pełna aktywacja konta i możemy rozpocząć korzystanie z programu. Warto poświęcić chwilę na dokładne uzupełnienie wszystkich informacji, aby nie tracić później czasu na wyjaśnianie wątpliwości. Przecież w prawie każdym działaniu, a tym bardziej w tego typu programach partnerskich – czas to pieniądz.

Co wyróżnia program partnerski grupy eBroker?

 • gdy w konkurencyjnych systemach musimy dość długo czekać, zanim wszystko zacznie działać i zanim pierwsze pieniądze pojawią się na naszym koncie, w eBrokerPartner już za samą rejestrację otrzymujemy bonus w wysokości 50 złotych. Jednak, aby móc go wypłacić musimy wystawić fakturę lub rachunek na kwotę przynajmniej 250 złotych,
 • partnerem programu może być zarówno osoba fizyczna, jak i firma,
 • przejrzyście skonstruowany program tzw. subpartnerów. Oprócz dochodów uzyskanych dzięki naszym klientom możemy też uzyskiwać dodatkowe środki od innych partnerów – jeśli przystąpią oni do programu za naszym pośrednictwem. Otrzymujemy wtedy do 10% przychodów pozyskanych subpartnerów,
 • konkursy, w których możemy otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za określoną ilość zaakceptowanych wniosków.

Dostępne narzędzia

Zarabiać w sieci afiliacyjnej grupy eBroker możemy za pomocą zwykłych linków prowadzących do danej oferty, ale do dyspozycji mamy również:

 • pasaż handlowy – eBroker udostępnia nam darmową domenę, która zawiera wszystkie dostępne produkty w jednym miejscu, a jej adres ma postać nazwa.ebrokerpartner.pl. Ciekawą opcją jest również możliwość podpięcia własnej domeny internetowej, gdyż wtedy mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o wybór adresu,
 • bannery – różne rozmiary bannerów, które przeznaczone są do umieszczenia na własnym blogu lub stronie internetowej,
 • widgety – za pomocą specjalnego kodu możemy umieścić wszystkie oferty z danej kategorii w postaci listy,
 • plik XML – zaawansowane narzędzie, które pozwala na umieszczenie produktów oferowanych w eBrokerPartner na własnej stronie www.

Modele rozliczeń w eBrokerPartner

W eBrokerPartner do wyboru mamy trzy modele rozliczeń:

 1. CPL (prowizja za nawiązanie kontaktu). Prowizję otrzymamy, gdy przekierowany przez nas klient wypełni formularz kontaktowy na stronie reklamodawcy. Na ogół dodatkowym wymogiem jest tu konieczność skutecznego nawiązania kontaktu z osobą wypełniającą formularz. Gdy to się uda – stan naszego konta się powiększy.
 2. CPS (prowizja za sprzedaż). Tu wymagane jest, aby klient zamówił wskazaną usługę lub zakupił towar oferowany przez reklamodawcę. Jest to warunek potencjalnie najtrudniejszy do spełnienia w porównaniu z CPA i CPL, ale rekompensowane jest to znacząco wyższymi stawkami.
 3. CPA (prowizja za konkretną akcję wykonaną przez klienta). Taką akcją może być np. polubienie profilu reklamodawcy na Facebooku.

W większości przypadków, w programie partnerskim grupy eBroker mamy podaną konkretną kwotę (wyrażoną w złotówkach) za wykonanie konkretnej akcji. Zdarza się jednak, że prowizja określona jest w procentach. Dzięki temu jej wielkość może być uzależniona np. od zapłaconej kwoty za ubezpieczenie oferowane przez reklamodawcę.

Zarobki w eBrokerPartner

Potencjał zarobkowych w sieciach afiliacyjnych, takich jak ta od eBroker jest bardzo duży. Prowizje w przypadku niektórych produktów finansowych są naprawdę spore, więc nawet pozyskując raptem kilku klientów możemy naprawdę nieźle zarobić. Dokładną wysokość zarobków ciężko oszacować, gdyż zależy to w głównej mierze od ilości pozyskanych klientów oraz rodzaju promowanych produktów. Jednak nie ulega wątpliwości, że na afiliacji możemy naprawdę nieźle zarobić. Co więcej, w niektórych przypadkach możemy liczyć nawet na solidny dochód pasywny.

Warto też podkreślić, że wiele stawek możemy negocjować, dzięki czemu nasz zarobek może być jeszcze większy. Aktywne uczestniczenie w programie grupy eBroker i duża ilość klientów znacząco poprawi naszą pozycję negocjacyjną.

Gdzie promować produkty dostępne w eBrokerPartner?

programy partnerskie

Promować możemy na wiele różnych sposobów i tylko od naszej kreatywności zależy, który okaże się najlepszy. Na dobrą sprawę sposób zarabiania w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych wygląda wszędzie tak samo, a różni się jedynie rodzajem promowanych produktów.


Wprawdzie zarabianie w sieciach afiliacyjnych polega w głównej mierze na promowaniu określonych produktów innym osobom, ale możemy również szybko zarobić pieniądze nawet bez promowania. Jednym ze sposobów na to jest samodzielne skorzystanie z wybranych darmowych ofert, dzięki czemu możemy otrzymać szybki zastrzyk gotówki.

Wypłata z eBrokerPartner

Wypłatę z eBrokerPartner otrzymujemy automatycznie po zakończeniu okresu rozliczeniowego na wskazane konto bankowe. Nawet, jeśli w danym miesiącu zarobimy raptem kilka złotych.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je w zasadzie każdy. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie niesie za sobą żadnych korzyści. Co więcej, nowi klienci mogą liczyć nie tylko na lepsze warunki, ale często również na dodatkowe pieniądze za założenie konta na promocji. Dlatego też warto czasem rotować rachunkami, a polecają konto samemu sobie (np. poprzez właśnie eBrokerPartner) możemy zgarnąć nie tylko bonus za założenie, ale również prowizję z sieci afiliacyjnej.

Podatek od zarobków w eBrokerPartner

Zarabiając w programie partnerskim grupy eBroker musimy sami rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Rachunek zatwierdzany jest automatycznie 1 dnia miesiąca, po zakończeniu poprzedniego okresu rozliczeniowego.

W przypadku osób, które prowadzą działalność gospodarczą wystarczy wystawiona faktura, a w przypadku osób fizycznych rachunek. Istnieją 2 sposoby rozliczania się osób fizycznych z Urzędem Skarbowym:

 • zasady ogólne (17% i 32%),
 • ryczałt (8,5%).

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Afiliacja i programy partnerskie to bardzo dochodowy sposób zarabiania pieniędzy w internecie, ale też nie jedyny. Co więcej, wiele metod możemy ze sobą bardzo dobrze połączyć, aby zarobki były jeszcze większe. Możliwości jest wiele, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o eBrokerPartner

W programie partnerskim grupy eBroker do dyspozycji mamy wiele ciekawych produktów np. wspomniane promocje bankowe, które mogą ułatwić pozyskiwanie klientów. Mowa oczywiście o zakładaniu kont w banku, gdzie po spełnieniu określonych warunków, klient może otrzymać dodatkowe pieniądze – najczęściej kilkaset złotych. Informacje odnośnie nowych promocji otrzymujemy za każdym razem na adres mailowy, więc z pewnością nic nie przegapimy. Ponadto program partnerski eBrokerPartner ma bardzo dobre opinie w internecie i całkiem niezłe stawki, więc zdecydowanie warto przyjrzeć się mu bliżej.

Macie jakieś doświadczenia z siecią afiliacyjną eBrokerPartner? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jobroker
Jobroker
6 lat temu

Witam. Jeżeli chodzi o programy partnerskie to na chwile obecna jak sadze eBroker jest jednym z bardzo konkurencyjnych na rynku polskim. Wiadomo żeby zarobić nie wystarczy się tylko zarejestrować .To jest oferta dla osób które maja zamiar sukcesywnie pracować na swoje wyniki. Polecam zapoznać się z programem bo warto.

Filip
Filip
3 lat temu

UWAGA OSZUŚCI Nie polecam! Lepiej iść gdzie indziej, nie wypłacają

kamila9669
kamila9669
2 lat temu

Jak to w ogóle wszystko działa, na czym to polega i czy faktycznie da się zarobić w taki sposób pieniądze?

5
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx