agencja marketingowa Harbingers

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny jest w naszym życiu niemal na każdym kroku, więc nic dziwnego, że zarabianie w sieci cieszy się coraz większą popularnością. Bardzo prostym i najpopularniejszym obecnie sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest wypełnianie ankiet, choć możliwości mamy znacznie więcej. Wprawdzie mogą wymagać większego zaangażowania, ale za to charakteryzują się znacznie lepszym potencjałem zarobkowym. Sama praca w domu daje również zdecydowanie większą swobodę od tej na etacie, a opcji zarabiania jest tyle, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcie. Zatem jak zarabiać w internecie i kto może?

Najlepsze sposoby na zarabianie przez internet i pracę w domu od zaraz

Zarabianie w internecie możliwe jest na wiele sposobów, a te różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania. Jednak wszystkie metody zostały sprawdzone, a szczegółowe informacje na temat każdej z nich po kliknięciu w odpowiedni przycisk.

Zatem poniżej lista aż 16 sprawdzonych sposobów na zarabianie przez internet i pracę w domu – również dla nieletnich i bez doświadczenia.

Zarabianie w internecie

Wypełnianie płatnych ankiet przez internet

płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to jeden z łatwiejszych popularniejszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy w internecie. Wystarczy, że zarejestrujemy się w wybranych panelach i zaczekamy na pierwsze ankiety. Warto dodać, że możemy wypełniać bez większych problemów również na telefonie lub tablecie.

Zarabianie na telefonie za pomocą aplikacji

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie to kolejne ciekawe rozwiązanie, gdyż smartfona mamy praktycznie cały czas przy sobie, nie tylko w domu. Nie każdy wie, że możemy wykorzystać go również do zarabiania pieniędzy.

Zarabianie na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Zarabianie na klikaniu w reklamy z pewnością jest najprostszą metodą zarabiania w internecie, choć niekoniecznie najbardziej dochodową. Na dobrą sprawę, zarabianie w ten sposób wymaga od nas jedynie umiejętności klikania i podobnie jak w przypadku ankiet, wystarczy się zarejestrować. Jest wiele serwisów, które za to płacą, również zagranicznych.

Zarabianie na kryptowalutach

bitcoin - jak zacząć zarabianie

Kryptowaluty takie jak bitcoin jeszcze nie są przez wszystkich dobrze zrozumiałe, ale nie zmienia to faktu, że można na nich całkiem nieźle zarobić. Możliwości jest wiele, choć do tych prostszych z pewnością możemy zaliczyć kraniki kryptowalut. Te wymagają od nas jedynie kliknięcia w odpowiedni przycisk, co określony czas. Serwisy tego typu często oferują również dodatkowe możliwości powiększania salda.

Zarabianie w programach partnerskich

programy partnerskie

Afiliacja i programy partnerskie to bardzo dochodowy sposób zarabiania w internecie, który polega na promowaniu wybranych usług lub produktów w zamian za określoną prowizję. Metoda ta z pewnością wymaga sporo zaangażowania, ale prowizje w niektórych programach są naprawdę wysokie.

Zarabianie na skracaniu linków

skracanie linków

Skracanie linków to nie tylko zamiana długich adresów w krótsze, ale także świetny sposób na zarobek w domu, jeśli wiemy gdzie je wrzucać. Z linkami tego typu z pewnością spotkał się już każdy, a zarabiamy tutaj na każdym przejściu przez tak skrócony link.

Zarabianie na uploadzie

hosting plików

Zarabianie na uploadzie to bardzo ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze w domu dla osób, które wiedzą jak na tym zarabiać. Zarabiamy tutaj na każdym ściągnięciu udostępnionego przez nas pliku oraz zakupie konta premium przez odwiedzających.

Praca jako freelancer

freelancer praca

Praca jako freelancer (wolny strzelec) to bardzo popularny rodzaj pracy w domu, który pozwala zrezygnować z etatu i stać się niezależnym. Zlecenia różnego rodzaju znaleźć możemy na specjalnych portalach, które się w tym specjalizują. W zależności od umiejętności, możemy podejmować się tych prostszych np. przepisywanie, wyszukiwanie informacji itp., lub tych bardziej skomplikowanych.

Praca jako copywriter

copywriter praca

Praca jako copywriter na dobrą sprawę zalicza się do wspomnianego wyżej freelancingu, ale warto wspomnieć o niej osobno. Jest to bowiem jeden z łatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy w internecie, pod warunkiem, że jesteśmy osobami kreatywnymi i pisanie artykułów przychodzi nam z łatwością. Cała praca polega na pisaniu tekstów o określonej długości, na podany przez zlecającego temat.

Zarabianie na grach

zarabianie na grach

Zarabianie na grach jest nie tylko przyjemne, ale może być również bardzo dochodowe. Co ciekawe, w dalszym ciągu mało kto zdaje sobie sprawę, że gry możemy wykorzystać również do zarabiania pieniędzy. Tego typu praca w domu z pewnością jest marzeniem wielu zapalonych graczy.

Zarabianie na blogu

jak zarabiać na blogu

Zarabianie na blogu to kolejny bardzo ciekawy sposób na pracę w domu, choć wymaga sporego zaangażowania. Jednak warto spróbować choćby z tego względu, że założyć bloga możemy nawet całkowicie za darmo i to w kilka minut. Wprawdzie dodawanie treści i optymalizacja wymaga już zdecydowanie więcej czasu, ale jest to jedna z lepszych metod na zarabianie przez internet.

Praca jako influencer

influencer - kto to i jak nim zostać

Praca jako influencer daje już całkiem spore pole do popisu, gdyż wykorzystać możemy naprawdę różne media np. własny kanał na YouTube, Instagram, TikTok, Facebook itp. Wszystko uzależnione jest od formy, którą chcemy wykorzystywać, aby trafiać do odbiorców. Treść pisana, filmiki, zdjęcia? Może wszystko razem? Tego typu praca przez internet z pewnością należy do jednej z przyjemniejszych i co ważniejsze bardziej dochodowych.

Marketing sieciowy

mlm marketing sieciowy

MLM (marketing sieciowy) to bardzo popularny i mocno zachwalany, przede wszystkim przez liderów sposób na zdobycie dodatkowej gotówki. Jest wiele firm, które działają na takiej zasadzie, więc nie powinno być najmniejszych problemów ze znalezieniem odpowiedniej.

Własny sklep internetowy

jak założyć sklep internetowy

Z pewnością dla wielu osób, posiadanie własnego sklepu internetowego może wydawać się skomplikowane i wymagające dużych nakładów finansowych. Nic bardziej mylnego. Dzięki hurtowniom działającym w modelu dropshipping, nie musimy nawet posiadać asortymentu u siebie. Naszym jedynym zadaniem jest zbieranie zamówień, a wszystkim innym zajmuje się hurtownia. Co więcej, decydując się na określony asortyment np. koszulki z nadrukiem, nie musimy mieć absolutnie żadnego wkładu własnego. Wystarczy, że zaprojektujemy takie koszulki i zaczniemy promować sklep.

Nieregularne zarabianie w domu

Pozostałe 2 oferty pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze w domu, ale niestety tylko okazjonalnie. W przeciwieństwie do powyższych ofert, ciężko mówić tutaj o stałym zarobku. Nie oznacza to jednak, że nie warto się nimi interesować, gdyż jest to świetne uzupełnienie powyższych metod zarabiania przez internet.

Promocje bankowe

promocje bankowe

Promocje bankowe pozwalają w łatwy sposób zdobyć dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu, bowiem banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów. Jednym z nich są pieniądze za założenie darmowego konta w banku, najczęściej kilkaset złotych. Co więcej, niektóre aplikacje i serwisy internetowe również oferują takie pieniądze za samą rejestrację.

Cashback

cashback i moneyback

Cashback z kolei to świetny sposób, aby nieco zarobić na internetowych zakupach. W zasadzie bardziej jest to sposób na oszczędzanie pieniędzy, aniżeli zarabianie, ale warto o nim wspomnieć. Nie jest to zarabianie, ponieważ, aby otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy, najpierw musimy je wydać. Jest to jednak ciekawy sposób, aby odzyskać część kwoty, która w przeciwnym razie po prostu przepada.

Oferty pracy przez internet nie zawsze uczciwe

oferty pracy

Wykorzystywanie ludzkiej naiwności do zarabiania pieniędzy nie jest niczym nowym, a niestety internet daje duże pole do manewru w tej kwestii. Warto o tym pamiętać przeglądając popularne portale z ofertami pracy i ogłoszeniami np. olx. Dobrym przykładem może być choćby składanie długopisów, czy też „testowanie produktów bankowych”, gdyż wystawiający ofertę nie zawsze uczciwie informują o wszystkich warunkach współpracy.

Dla kogo praca w domu

Wprawdzie dodatkowa praca w domu jest dla każdego, ale są grupy osób, dla których praca przez internet to jedyna sensowna możliwość. Dla kogo będzie to świetne rozwiązanie?

 • mam, które ze względu na opiekę nad dziećmi nie mogą pozwolić sobie na pracę na etacie,
 • uczniów, którzy ze względu na swój młody wiek i obowiązki szkolne nie mogą pójść do pracy. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest praca przez internet, a odpowiednio szybkie zainteresowanie się tematem może zaprocentować w przyszłości. Całkiem możliwe, że nie szukanie pracy na etacie okaże się zbędne, a zarabianie online będzie jedynym źródłem dochodu,
 • osób bezrobotnych, które nie mogą znaleźć pracy ze względu na brak odpowiednich ofert,
 • osób niezadowolonych ze swoich dotychczasowych zarobków, które wolą pracować na siebie zamiast na kogoś.
Praca przez internet w domu

Ludzi pracujących w domu możemy podzielić na dwie grupy. Są to osoby, które:

 • rezygnują z etatu i praca online jest dla nich jedynym źródłem dochodu,
 • chcą dorobić sobie do pensji nadal pracując na etacie, ale szukają dodatkowych możliwości zarobku, takich jak praca przez internet.

Zalety pracy w domu online

Praca w domu ma wiele zalet, a najważniejsze z nich to:

 • elastyczne godziny i czas pracy. Dzięki temu możemy zaczynać i kończyć pracę, o której nam się podoba. Możemy też dowolnie wyznaczać sobie dni wolne od pracy i nie musimy wstawać wczesnym rankiem, a tak zaczyna większość miejsc pracy. Śmiało możemy sobie trochę dłużej pospać (chyba, że ktoś lubi rano wstawać sam od siebie),
 • nie tracimy czasu na przygotowanie się do pracy. Pracując w domu mamy pełną swobodę ubioru, a więc możemy pracować nawet zaraz po wstaniu z łóżka, bez przebierania się,
 • oszczędność czasu i pieniędzy związanych z dojazdem do pracy oraz posiłkami w pracy,
 • miejsce i warunki pracy dostosowane do indywidualnych preferencji. W domu nie powinniśmy mieć problemu z takimi rzeczami jak głośne słuchanie muzyki czy jedzenie przy biurku w czasie pracy. Chyba, że jakieś obiekcje pojawią się u innych domowników lub sąsiadów,
 • brak nadzoru przełożonego. Nikt nie będzie patrzył nam na ręce w czasie pracy w domu, a u niektórych wywołuje to niepotrzebną presję.
Zarabianie przez internet

Sporo ludzi w dalszym ciągu nie wie co chce w życiu robić i szuka swojej pracy marzeń. Konfucjusz mawiał: wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. Oczywiście każdy inaczej ją sobie wyobraża, ale dla wielu osób praca przez internet okazuje się świetnym rozwiązaniem mającym wiele zalet. Co ważne, może to być zarówno dodatkowa praca online, jak i stała, która często pozwala zarobić sporo większe pieniądze jak praca na etacie.

Wprawdzie często używamy sformułowania „praca w domu”, ale niekoniecznie musi to odbywać się właśnie tam. W dzisiejszych czasach internet dostępny jest niemal wszędzie i większość ludzi ma do niego dostęp. Równie dobrze możemy popracować na świeżym powietrzu, wykorzystując do tego laptopa, czy choćby telefon.

Ile pieniędzy możemy zarobić w domu przez internet

Zarabianie w internecie na początku możemy traktować jako dodatkowe zajęcie, które pozwala zarabiać pieniądze w domu. Jednak przy odrobinie cierpliwości i zaangażowania, praca przez internet jest w stanie całkowicie zastąpić pracę na etacie. Na dobrą sprawę wystarczy, że poświęcimy kilka minut dziennie, a zobaczmy pierwsze efekty. Oczywiście nie będą one jeszcze takie, aby pozwoliły rzucić etat, ale z pewnością odkryją potencjał drzemiący w pracy w domu. Jeśli chodzi o zarabianie w internecie, im więcej czasu na to poświęcimy, tym efekty będą lepsze.

Wiele osób myśli, że usiądzie i od razu pierwszego dnia zarobi w internecie bardzo duże pieniądze. Oczywiście praca online daje taką możliwość, ale niestety jest to mało prawdopodobne i najgorsze co możemy w tym wypadku zrobić to odpuścić przez mało zadowalające efekty. Jak w wielu przypadkach, tak i do zarabiania online trzeba się po prostu przyłożyć, gdyż efekty nie przyjdą „od zaraz„, ale z pewnością warto na nie poczekać. Warto zwrócić uwagę, że z czasem możemy poświęcać na pracę w domu przez internet coraz mniej czasu, jednocześnie zarabiając miesięcznie coraz więcej.

Dodatkowa praca w domu przez internet

Miesięczne zarobki

Praca w domu ma to do siebie, że ciężko podać konkretną kwotę i jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile dokładnie możemy miesięcznie zarobić w internecie. Wszystko uzależnione jest przede wszystkim od osoby, która się tego podejmuje, jej zaangażowania i umiejętności, ale z czasem mogą to być naprawdę duże pieniądze. Kwoty rzędu kilku tysięcy na miesiąc są na wyciągnięcie ręki dla większości osób.

Samych sposobów zarabiania online jest naprawdę wiele, a do tego mają one w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy. Trzeba tylko pamiętać, że kluczem do sukcesu w tym wypadku jest cierpliwość i zaangażowanie Jednak odpowiednie podejście z pewnością zostanie nagrodzone odpowiednio wysokimi zarobkami. Dojście do dużych pieniędzy to długa droga, ale warto spróbować wykorzystując wiedzę dostępną w internecie oraz na tym blogu.

Praca w domu to ogrom możliwości, ale to ile dokładnie pieniędzy zarobisz przez internet zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Praca w domu – jak zacząć zarabianie?

Zacznij od zapoznania się z zaprezentowanymi możliwościami pracy przez internet, a następnie wybierz tę, która Cię interesuje i po prostu zarabiaj w domu. Jeśli mimo przeczytania informacji tu dostępnych, nadal masz pytania i nie wiesz jak zarabiać pieniądze w sieci (także sposoby, które nie zostały jeszcze opisane), śmiało pisz do mnie bezpośrednio poprzez zakładkę “kontakt”.

Biorąc się za pracę w domu, warto od razu wyznaczyć sobie zarówno krótko, jak i długoterminowy cel i do niego dążyć. Osiąganie kolejnych celów jest dla zarabiających online dodatkową motywacją i miarą postępów.

Zarabianie i zdalna praca w domu

Do pracy przez internet, co sugeruje zresztą sama nazwa potrzebujemy jedynie urządzenia z dostępem do internetu jak np. komputer, tablet czy telefon. Do tego chęci, samodyscyplina i w zasadzie na tym podstawowe wymagania się kończą. Wprawdzie pewne umiejętności mogą się przydać, ale nie są wymagane, gdyż wszystkiego można się nauczyć z czasem. Warto dodać, że zarabianie online może okazać się również świetną pracą dla nieletnich, gdyż większość opisanych sposobów nie posiada również dużego ograniczenia wiekowego.

Zarabianie w internecie – sposób wypłaty pieniędzy

Praca online pozwala na wypłatę pieniędzy nawet codziennie, więc nie musimy czekać na konkretny dzień, jak ma to miejsce w przypadku pracy na etacie. Pieniądze zarobione w internecie możemy wypłacać na różne sposoby.

Konto bankowe

ranking kont bankowych

Konto bankowe to podstawowa forma wypłaty pieniędzy zarobionych w internecie, więc warto je mieć. Oczywiście w każdym banku znajdziemy nawet zupełnie darmowe konto bankowe, które w zupełności wystarczy, więc nie powinno być problemu. Co ciekawe, jeśli takowego nie posiadamy lub planujemy zmianę, to na założeniu konta w banku możemy również zarobić. Rzecz jasna banki mają w swojej ofercie również konto dla młodych, więc osoby nieletnie także nie powinny mieć problemów z wypłatą.

Portfele internetowe

elektroniczne portfele internetowe procesory płatnicze

Niestety pieniądze zebrane w niektórych serwisach zarobkowych, nie zawsze możemy wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. W takich sytuacjach niezbędne może okazać się posiadanie jakiegoś portfela internetowego, z którego możemy już to zrobić lub wykorzystać go do bezpośrednich płatności w sklepach internetowych. Rzecz jasna decydując się na zarabianie w domu, warto znać i posiadać przynajmniej kilka z nich,

Jak więcej zarobić w internecie

Na blogu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci zarabiać w internecie od zaraz, wraz z linkami do odpowiednich stron. Możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim podstawowym źródłem dochodu, a nie jedynie zajęciem dodatkowym.

Co do samego zwiększania internetowych zarobków… Przy odpowiednim zaangażowaniu powinny one z czasem same rosnąć, choć tempo oczywiście może być różne. Dużą rolę odgrywa tutaj rozeznanie w sposobach, które pozwalają zarabiać w internecie i zdobywanie doświadczenia, aby umiejętnie je wykorzystywać. Ciężko określić, które metody są najskuteczniejsze, więc najlepiej nie ograniczać się z wyborem do jednej, gdyż często możemy je naprawdę nieźle połączyć, a nawet budować dodatkowy dochód pasywny. Łącząc kilka sposobów możemy sprawić, że zarabianie przez internet przyniesie jeszcze lepsze efekty.

Wprawdzie doświadczenie przychodzi z czasem, więc do wszystkiego można dojść samemu, ale w razie potrzeby chętnie pomogę. Zwłaszcza osobom, które poważnie myślą o zarabianiu pieniędzy online i chcą się dowiedzieć jak zarabiać w necie większe pieniądze. Wystarczy się ze mną skontaktować bezpośrednio przez zakładkę kontakt.

Praca przez internet – podsumowanie

Surfowanie w sieci nie musi być już czynnością wykonywaną jedynie dla rozrywki, gdyż w internecie możemy także legalnie zarobić i to całkiem sporo.

Na blogu opisałem wiele metod pozwalających zarabiać pieniądze w domu. Możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim głównym źródłem utrzymania i nie będzie traktowana jedynie jako praca dodatkowa. Oczywiście opisane powyżej sposoby to nie jedyne możliwości pracy w domu, a jedynie te najpopularniejsze. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie najskuteczniejszą metodę zarabiania przez internet spośród tych przedstawionych.

Jeśli zarabiasz przez internet dłuższy czas i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie to zachęcam do rejestracji i aktywności na forum. Tam też możesz zadawać pytania, jeśli zarabianie pieniędzy online to dla Ciebie zupełnie nowy temat i potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Znacie jeszcze jakieś ciekawe sposoby na zdobycie dodatkowych pieniędzy w domu, które nie zostały opisane lub potrzebujecie dodatkowej pomocy? Dajcie znać (zakładka kontakt)!

57 komentarzy do “Praca w domu i zarabianie przez internet”

 1. Jestem na emeryturze, mam dużo wolnego czasu. Moje hobby to internet. Gdyby jeszcze w domu można było coś zarobić. BAJKA. Pozdrawiam. Krystyna

  Odpowiedz
  • Kokosów się nie zarobi, ale zawsze coś tam wpadnie i wolny czas zabije. Można klikać w reklamy, ankiety wypełniać i wiele innych. Metod jest sporo zapoznaj się z zawartością strony, a znajdziesz coś dla siebie.

   Odpowiedz
 2. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Sandomierza, mam dorosłych synów a przez to dużo czasu. Hobby to internet, ogród, a na to też potrzeba pieniążków, więc chętnie bym popracowała. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Można jednak odnieść wrażenie, że praca w domu jest nieco trudniejsza, jeżeli weźmiemy pod uwagę przede wszystkim swoją motywację 😛

  Odpowiedz
  • Jeśli chcemy zarobić dużo pieniędzy za pomocą internetu to trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jeśli chodzi o klikanie, ankiety i zarobki rzędu kilku złotych to nie widzę w tym nic trudnego. Wystarczy na to poświęcić odrobinę czasu każdego dnia.

   Odpowiedz
 4. Witam, wielokrotnie juz czytałam opisy pracy w internecie, ale niestety nigdy nie trafiłam na takie oferty pracy. Składanie długopisów polega na tym, że treba je później samemu sprzedać. Pisanie tekstów polega na tym, że jak napiszemy tekst, to trzeba go wysłać tzn. wpisać hasło, które przyjdzie i takie wysłanie niestety nie udaje sie, a taki SMS kosztuje nas 30 zł.

  Odpowiedz
  • Witam.
   Co do składania długopisów to faktycznie trzeba je sprzedać samemu, więc oferty tego typu zdecydowanie
   bym odpuścił. W kwestii pisania artykułów już się nie zgodzę i pierwsze słyszę o konieczności wysłania takiego smsa. Musiała Pani trafić na zwykłe oszustwo, których niestety w internecie nie brakuje.

   Odpowiedz
   • To fakt, też bym odpuścił składanie długopisów, ale niestety sporo osób daje się jeszcze nabrać oszustom na chałupnictwo i obiecywane wysokie zarobki. Jeśli na początku każą zainwestować jakąś kwotę – że niby na wysyłkę materiałów z których będziemy robić długopisy, czy coś w tym stylu to już powinno dać nam coś do myślenia.
    Przeglądałem ostatnio Internet i sporo takich ogłoszeń znajduje się w sieci.

    Odpowiedz
 5. Cześć wam wszystkim… ja od pewnego czasu (3M) zarabiam w Internecie… przez 5 lat obserwowałam milionera a zarazem mojego znajomego i nie wierzyłam że się da aż do momentu aż sama spróbowałam… przez 3 miesiące zarobilam już 12 tys zlotych online i wiem że to może każdy…. każdy kto chce dac choć trochę od siebie. Za 3 tyg zjeżdżam do PL… wypłacam 2tys zł miesięcznie a cała reszta reinwestuje z myślą o zrobieniu 100tys w rok.. uwierzcie w siebie a zrobicie. Pozdrawiam Kamila Chmielewska

  Odpowiedz
 6. Praca w domu to dobry sposób na poprawę domowego budżetu, aczkolwiek na pewno nie można spodziewać się kokosów. To nie substytut pracy na etacie, to raczej dodatkowe środki, którymi można sfinansować drobne przyjemności. Możliwości jest sporo, każdy na pewno jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

  Odpowiedz
 7. Wydaje mi się , że praca w internecie jest dla każdego tylko trzeba znaleźć odpowiedni sposób jej zarabiania dla siebie. Ja mam na co dzień stałą pracę więc można powiedzieć że nie zarabiam w internecie a jedynie dorabiam na przysłowiowe waciki 😀
  Zgadzam się z Łukaszem odradzam wszelkie oferty chałupnictwa, składania długopisów etc., gdyż w większości są to oszuści, którzy chcą zarobić na naszej naiwności.

  Odpowiedz
 8. Wydaje mi się ze nie da się dużo zarobić jesli chodzi o internet, owszem jest klikanie w reklamy ale to są groszowe sprawy, no chyba Że ktos ma konkretny plan na biznes wtedy to może wypalić.

  Odpowiedz
 9. Praca w domu na pozór wydaje się łatwa, ale trzeba spędzić trochę czasu na stronach aby coś zarobić. Jednakże jeżeli poświęcisz odpowiednią ilość czasu, dorobisz do codziennego budżetu.

  Odpowiedz
 10. Dodatkowa praca w domu to super sposób na łatwe odrobienie paru groszy do domowego budżetu. Sama korzystam z kilku serwisów i jestem zadowolona. Oczywiście nie są to ogromne kwoty ale na drobne wydatki zawsze jest. Warto najpierw sprawdzić na różnych forach jakie są warunki i stawki na wybranym serwisie 🙂

  Odpowiedz
 11. Bardzo ciekawe, polecam coś sobie z tego spróbować. Ja na przykład pracuję poprzez klikanie w linki. Polecam, ponieważ nie trzeba się zbytnio męczyć i można sobie zarobić, gdzie się tylko chce, byle tylko internet działał. 😉

  Odpowiedz
 12. Szczerze mówiąc, zarabianie w internecie jest dla mnie dosyć bliskim sposobem tak zwanego dorobku, który zawsze daje coś do portfela chociaż, żeby naprawdę się dorobić to trzeba się narobić, tak że hoho kto się zna oczywiście zajmie mu to mniej czasu niż typowemu kowalskiemu, który zanim obczai jakąś stronkę no to przeczyta ze sto stron o tym jak tam zarabiać, a potem sam będzie jeszcze się domyślał jak się zarejestrować bo zapomniał jak to kolega robił na filmiku. Napisał Rafiafi

  Odpowiedz
 13. Siedzę w tym od kilku dobrych lat i muszę powiedzieć, że aby zarobić na klikaniu w reklamy w internecie to potrzeba sporo czasu i nerwów. Zarobek przy tym jak na dzisiejsze realia mały, a poświęcony czas spory. Jednakże osoby, które weszły w ten „biznes” chwilę temu, mają spore grono poleconych, hmm mogą na tym zarobić parę fajnych złotówek. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 14. Dodatkowa praca w domu jest doskonałą opcją, szczególnie dla młodych osób, pragnących spełniać swoje marzenia. Jak sami wiemy szkoła jest ważniejsza, przez co nie zawsze są pieniądze na spełnianie marzeń, a praca z domu może pomóc spełnić marzenia 🙂

  Odpowiedz
 15. Polecam klikanie w reklamy i pisanie na stronie sejfik są to bardzo proste i ciekawe i zero wysiłkowe zarabanie na sejfik.
  Na początku nie wierzyłem ,że to jest bardzo proste i ciekawe a poza tym wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet.
  Zarobione pieniądze przeważnie są w dolarach albo euro, które możemy wysłać na konto skrill lub paypal,
  gdzie zostaną przewalutowane na zł i możemy sobie wysłać nieraz fajna sumkę na konto bankowe ?
  Na niektórych stronach można wysłać pieniądze od razu na konto bankowe!
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 16. Zarobek w intrenecie nie traktowałbym jako stałe źródło dochodu na początek, bardziej sposób na dorobienie sobie do budżetu. Jest wiele ciekawych i dużo oferujących serwisów dla początkowych osób takich jak sejfik czy też Centrum Reklamy. Możemy też wypełniać ankiety i też dostawać za to pieniądze. Zawsze wpadnie jakiś grosz do portfela 😀 Ja sam od kilku dni na sejfiku sobie dorabiam i przy większym poświęceniu można tam serio dobrze dorobić

  Odpowiedz
 17. Nigdy nie wierzyłam w taką prace ale jak musialam sie zwolnic z pracy ze wzgledu na dziecko stwierdzilam ze sprobuje czemu nie zarejstrowalam sie na sejfik.pl bardzo polecam ta strone zawsze mozna troszke dorobic.

  Odpowiedz
 18. Polecam zainteresować się kryptowalutami – co do wszystkich form zarabiania pamiętajcie także, że po przekroczeniu pewnej kwoty warto założyć firmę, żeby później nie mieć problemów.

  Odpowiedz
  • Owszem można w ten sposób zarabiać mając niezarejestrowaną działalność, zarejestrować firmę trzeba gdy przekroczy się określony próg dochodowy jeśli miesięczny zysk wynosi ponad 3,000 zł

   Odpowiedz
 19. A co powiecie o zarabianiu na poleceniach np. kont bankowych i tak dalej,czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda ,czy da się coś zarobić czy tak jak na klikaniu reklam. Czytałam trochę o tych różnych programach które się tym zajmują ale nie wiem którą i jaką wybrać. Jeśli ktoś ma z tym do czynienia to proszę o jakieś wskazówki ,może jakieś programy gdzie da się zarobić trochę kasy .Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy próbują tak jak ja.
  Ze swojej strony polecam tym wszystkim którzy nie mają nic do roboty program Sejfik , jest to program do oglądania reklam . Oczywiście że nie zarabia się kokosów ale parę złoty zawsze się przyda.

  Odpowiedz
 20. Na internecie można znaleźć całą masę stron do zarabiania. Polecam jednak uważać na strony oferujące bardzo wysokie stawki za oglądanie reklam- w większości nim dojdziesz do minimum wypłaty strona znika. Na tą chwilę według mojej opinii i obserwacji realne są strony oferujące około 1-2 grosze za obejrzenie reklamy (odwiedziny na stronie)- na przykład sejfik czy imperium reklamy.
  Aby zarobić polecam taktykę „łączenia reklam”- wykupienie na stronie sejfik reklamy tzw. ptp strony imperium reklamy. z zainwestowanej reklamy na pierwszej stronie (za 10 zł- 10 tyś wyświetleń ptp) z wyświetleń druga strona (imperium) wypłaci średnio 14 zł, co daje około 40% zysku- minusem jest jednak ilość wyświetleń dziennie- to około 250-300, więc chwilę to trwa.
  z zagranicznych stron mogę polecić clixsense czy donkeymails (jedna z najstarszych stron z minimum 1$ do wypłaty)

  Odpowiedz
 21. Bardzo chciałabym pracować zdalnie, gdyż od 2 lat jestem mamą z dzieckiem w domu i w mojej sytuacji praca na pełen etat nie wchodzi w grę. Zaczęłam już wypełniać ankiety, klikać w reklamy, prowadzę bloga od 5 lat, ale tym zajmuję się z pasji, aniżeli z chęci zarobku. Aczkolwiek nie ukrywam, chciałabym zarabiać na blogu, a nie bawić się tylko w barter – bo to raczej niewdzięczne zajęcie. Na początek wdrożyłam płatne banery i linki i liczę, że znajdą się oferty odpłatnych postów i współprac z markami.

  Odpowiedz
 22. Powiem szczerze. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.
  Co do pracy w domu z dziećmi… Tu bym mocno polemizował. jest to trudne. Chyba, że mamy dziecko malutkie, które głównie śpi. przy 2 latkach i odrobinę wyżej – nie polecam. Niepotrzebne nerwy.

  Odpowiedz
 23. Moim zdaniem bardzo ciężko jest znaleźć jakąś sensowną i uczciwą pracę przez internet. Sama szukam jej od dłuższego czasu i zanim znalazłam coś wartego uwagi musiałam się dość sporo naszukać.

  Odpowiedz
 24. Ja rownież nie wierzyłam że można zarobić pracując, w domu przez internet było to dla mnie nie możliwe nie chciałam nawet o tym słuchać a co dopiero podjąć jakieś działania w tym temacie. Kiedyś poznałam taką miłą dziewczyne, która pokazała mi,że to jednak jest możliwe, bardzo cieżko jest mnie do czegoś przekonać ale jej się udało. Od kąd ona pokazała mi program partnerski, który bardzo polecam takie jak LeadStar czy Money2money zaczełam wierzyć w magie internetu. Internet w dzisiejszych czasach ma bardzo dużą moc wszystko jest wystawiane na Facebooku czy Instagramie. Ja osobiście uważam że trzeba spróbować i sie przekonac,że da się pracować i zarabiać przez internet. Nie tylko na programach partnerskich ale również na ankietach,czy aplikacjach na których można sie rejestrować i otrzymywać za to pieniądze i polecać dalej wśród swoich znajomych. Myślę,żę trzeba chcieć nauczyć się tak zarabiać,wszystko zależy od nas samych.

  Odpowiedz
 25. Najlepszą rzeczą którą mogę powiedzieć o zarabianiu pieniędzy przez internet jest fakt iż, nie opuszczamy swojego domu, mamy oko na dzieci i męża oraz na wszystko co się w nim dzieje. Lecz taka praca nie jest dla wszystkich, ponieważ trzeba być wobec siebie bardzo rygorystycznym. Mile widziane jest wyznaczanie sobie celów poczynając od tych małych i niepozornych, kończąc na tych wielkich. Z pewnością to dla bardzo zawziętych i uparcie darzacych do swego ludzi.

  Odpowiedz
 26. Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych panelw i tam juz mozna więcej zarobić.

  Odpowiedz
 27. Nie wierzyłem, żę można zarobić tak łątwo pieniądze, a jednak udało się. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.

  Odpowiedz
 28. Dorabiam sobie niewielkie pieniądze (50-100 zł/mies.) przez klikanie reklam i wypełnianie ankiet, oczywiście na wielu portalach. Ale trzeba przyznać, że wymaga to czasu i cierpliwości. Poza tym na samą wypłatę, jeśli już uzbierasz kwotę do wypłacenia, czeka się czasami nawet do miesiąca. No i też może się zdarzyć, że trafisz na nieuczciwą stronę, która w ogóle nie zrobi przelewu, chociaż ja nigdy się z tym nie spotkałam. Być może gdyby zalogować się na kilkunastu panelach do klikania reklam i kilkunastu do wypełniania ankiet to wtedy można by zarobić sensowne pieniądze, ale kto ma na to czas?

  Odpowiedz
 29. Żyjemy w 2020 roku i nikt nie powinien podważać tezy, czy można zarabiać pieniądze przez internet! Co raz więcej osób decyduje się na pracę zdalną, chociaż kilka dni w tygodniu, gdy są jeszcze na etacie. Oczywiście, jest wiele zawodów gdzie jest to wręcz niemożliwe, jednak nie oszukujmy się, większość aspektów naszego życia przenosi się do internetu, i to co kiedyś było nie do pomyślenia, np. że można kupić buty przez internet, dziś jest normalną sprawą. Istnieje równie wiele możliwości zarabiania online i każdy kto chce, ten może sobie chociaż dorobić. Testy, ankiety, promocje, programy partnerskie i wiele, wiele wiele więcej metod i sposobów. Wystarczy poszukać w google;)

  Odpowiedz
 30. Zarobku w internecie nie należy – przynajmniej na początku – traktować jako stałego głównego źródła utrzymania. Może jednak stanowić doskonałe źródło dodatkowego zarobku. A z czasem może naprawdę przynieść całkiem ładne pieniążki. Ale – jak we wszystkim – wymaga to systematyczności i cierpliwości. Między bajki można włożyć oferty obiecujące 1000 EURO dziennie.

  Odpowiedz
 31. Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych paneloww i tam juz mozna więcej zarobić.

  Odpowiedz
 32. Zarabianie przez Internet jeszcze kilka lat temu brzmiało niepoważnie. Jak jakieś niezbyt ambitne zajęcie albo co gorsze próba oszustwa. Też początkowo byłam negatywnie nastawiona do takiego sposobu. Dlatego, że było to dla mnie coś nowego. Ale w końcu się przełamałam, spróbowała i nie żałuję. Mogę pracować o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca. W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prawie wszędzie, każdy nosi przy sobie smartfona. Mogę pracować czekając w kolejce, jadąc autobusem, wszędzie kiedy tylko mam czas i ochotę. Dzięki temu nawet nie zauważam, że pracuję. A pieniążki się mnożą. Uwielbiam to.

  Odpowiedz
 33. Zarabianie w internecie jest proste jak zrobienie kawy otwierasz I mieszasz czym wiecej linkow ,klikniec ,zadan tym stajesz sie mocniejszy wiadome np grosze az wkoncu masz forse moglbym sie rozpisywac bez konca ale to jest bez sensu bo jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz pozdrawiam.

  Odpowiedz
 34. Moim zdaniem dorabianie w internecie jest super sprawą. Sama jako dzienna studentka tak właśnie sobie dorabiam. Chociaż najczęsciej punkty wymieniam na różnego typu bony (najczęściej do Zalando). Osobiście mogę polecić dwa portale
  opinie.pl i Toluna z obu mam wypłaty (bony) co około 2 miesiące (co prawda wchodzę codziennie ale nie spędzam tam dużo czasu czasami tylko sprawdzam i wychodzę). Jeśli ktoś nie liczy na miliony to warto próbować. Nawet 50 zł miesięcznie czasami nieźle poprawia humor 😀

  Odpowiedz
 35. Od pewnego czasu dorabiam sobie wypełniając ankiety i uważam że jest to świetny sposób na zarabianie szczególnie w obecnej sytuacji jaką jest pandemia. Dzięki temu mam czas aby wypełniać przeróżne ankiety i dzieki nim zarabiać. Jednak mimo wszytko trzeba też pamietać o normalnej pracy,bo z ankiet się nie wyżyje,jednak można traktować to jako dodatkowe źródło dochodów. Jednak poza ankietami jest wiele prac w internecie które naprawde potrafią przynieść niemałe pieniądze i też sławę,co wiąże się z przeróżnymi ofertami na współpracę ,więc z takiej pracy da się wyżyć nawet często na lepszym poziomie niż przeciętny człowiek

  Odpowiedz
 36. Ja rozpocząłem od wzmocnienia swoich kompetencji – wziąłem dofinansowanie i poszedłem na szkolenia i kursy – pomógł youtube, udemy i stacjonarny kurs WordPressa. Wspieram kilka firm w zakresie dodawania postów, ogarniania social media, wystawiania faktur czy odpisywania maili. Byłem tutaj:
  udemy.com/course/kurs-excel/ (kursy z Excela)
  youtube.com/user/MiroslawZelent (ogólna wiedza o IT)
  itschool.pl/ (kursy z WordPressa).

  No i zdalnie można ogarniać tematy dla ludzi zabieganych 😉

  Odpowiedz
 37. Chciałbym żeby praca przez internet była moim głównym źródłem utrzymania bo od śmierci matki mam życiowy dylemat bo w obecnej pracy to do około do 2000 zł i za często mnie zwalniają a zostałem dosłownie sam.

  Odpowiedz
 38. Jest wiele sposobów zarobku przez internet. Jednakże we wszystko należy włożyć trochę wysiłku. Nic nie dzieje się „ot tak”. Najbardziej opłacalne jest wypełniane ankiet. Chyba tutaj mamy najlepsze zarobki. Oglądanie reklam również się do tego chyba wlicza, także to również mogę polecić. Jest bardzo dużo stron oferujących po pewnym czasie satysfakcjonujące zarobki.

  Odpowiedz
 39. Witam. W czasach pandemii, gdy jako student trzeba było wrócić do domu i ciężko znaleźć pracę to idealny sposób na dorobienie sobie. Wiadomo, że milionów się na tym nie zarobi i jest to czasochłonne ale lepiej poświecić troszkę czasu i mieć te 50zl niż przeleżeć przed telewizorem i nic nie zarobić. Wypełnianie ankiet czy klikanie w reklamy to dobry sposób na zabicie nudy na jakiś słabym wykładzie. Co prawda, jeszcze nic nie zarobiłam, bo zaczęłam od niedawna i nie miałam jeszcze żadnej wypłaty ale myślę, że dotrwam do pierwszej wypłaty. A jak już pieniądze pojawią się na koncie to wiadomo, na Wszystko inaczej się zaczyna patrzeć i tez poświęcony czas na reklamy i ankiety się opłacić

  Odpowiedz
 40. Zarabianiem przez internet zainteresowałem się przez mojego brata. Powiedział mi, że udało się mu zarobić kilka złotych na polecaniu produktów swoim znajomym. Poczytałem nieco na temat afiliacji i zarejestrowałem się w sieci partnerskiej. Przez pierwszy tydzień niby dużo robiłem, jednak nic nie mogłem zarobić. Po jakimś czasie udało mi się znaleźć ciekawe miejsce do promocji i prawie z automatu wpada mi po 10-20 zł dziennie 🙂
  Osobiście chcę też zacząć pisać teksty na zlecenie bo wydaje mi się to nie tylko dobrym sposobem na zarobek ale też rozwojowym zajęciem.

  Odpowiedz
 41. Niedawno zacząłem się interesować tym zarabianiem przez internet typu klikanie na reklamy, czy pisaniu opinii i wypełnianiem płatnych ankiet,powiem szczerze że dopiero raczkuję w tym temacie ale ma to swoje plusy,nie jest to może pomysł na zarobki życia z tego ale jako dodatkowy dochód sprawdza się,można zarobić na swoje drobne przyjemności. Jeśli ktoś kto ma dużo wolnego czasu to polecam, wystarczy komputer ,smartfon, tablet i połączenie z internetem i działać. Sam korzystam w wolnym czasie z tego, nawet jeśli znajdę czas wolny w pracy to, ze smartfona korzystam na wypełnienie ankiety lub klikanie w reklamy (o ile jest to możliwe mobilnie). Pozdrawiam

  Odpowiedz
 42. Nie wszystko opłaca się robić 🙂

  Od siebie polecam sprzedaż info-produktów w postaci e-booków i kursów. To bardzo fajny temat jeśli dotyczy to interesującego ludzi tematu. Pieniądze mogą wpadać bez naszego dużego udziału, jak stworzymy skuteczny lejek sprzedażowy, który będzie działał na automacie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz