Strona główna » Zarabianie » Praca w domu przez internet

Praca w domu przez internet

Internet obecny jest w naszym życiu niemal na każdym kroku, więc nic dziwnego, że zarabianie w sieci cieszy się coraz większą popularnością. Taka praca w domu może być zarówno zajęciem dodatkowym, dzięki któremu można dorobić do pensji lub kieszonkowego, jak i sposobem na całkowitą rezygnację z etatu. Wszystko zależy od umiejętności, zaangażowania i czasu poświęconego na zarabianie w ten sposób. Opcji jest sporo, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co warto wiedzieć o dostępnych metodach zarobkowania i jak zacząć?

Najlepsze sposoby na zarabianie przez internet i pracę w domu od zaraz

Możliwości zarabiania w internecie jest wiele. Różnią się one od siebie potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania, więc wybór konkretnej z nich zależy już od indywidualnych preferencji i umiejętności. Jednak wszystkie zaprezentowane niżej metody pracy zostały sprawdzone, a szczegółowe informacje na temat każdej z nich po kliknięciu w odpowiedni przycisk (niebieski).

Przejdźmy zatem do listy 16 sprawdzonych sposobów na zarabianie przez internet i pracę w domurównież dla nieletnich i bez doświadczenia.

Łatwe sposoby na zarabianie w internecie

Zacznijmy od 5 łatwych sposobów na dodatkowy zarobek online, do których nie potrzeba w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci. Pracować w ten sposób można nie tylko w domu przy komputerze, ale również w każdym innym miejscu wykorzystując do tego telefon z dostępem do internetu.

Wypełnianie płatnych ankiet przez internet

płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy w internecie. Wystarczy, że zarejestrujemy się w wybranych panelach i zaczekamy na pierwsze ankiety. Warto dodać, że można z powodzeniem wypełniać je również na telefonie lub tablecie.

Zarabianie na telefonie za pomocą aplikacji

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie to kolejne ciekawe rozwiązanie, ponieważ każdy ma smartfona praktycznie cały czas przy sobie. Nie tylko w domu, ale również na mieście, więc dlaczego by go nie wykorzystać również do zarabiania pieniędzy?

Zarabianie na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Klikanie reklam wprawdzie nie należy do najbardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie, ale z pewnością do jednych z najprostszych. Jednak warto zauważyć, że serwisy tego typu zazwyczaj nie ograniczają się tylko do klikania. Bardzo często oferują również inne metody zarabiania np. polegające na wykonywaniu określonych zadań online.

Zarabianie na kryptowalutach

bitcoin - jak zacząć zarabianie

Kryptowaluty są tematem dość zawiłym, ponieważ z jednej strony zaliczają się do łatwych sposobów zdobywania pieniędzy, a z drugiej do trudnych. Wszystko zależy od wyboru, ponieważ możliwości zarabiania na wirtualnych walutach jest całkiem sporo. Do tych prostszych na pewno zaliczają się kraniki kryptowalut, które wymagają jedynie kliknięcia w odpowiedni przycisk co jakiś czas. Jednak często oferują również dodatkowe możliwości powiększania salda, które warto wykorzystać.

Zarabianie na grach

zarabianie na grach

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale gry można wykorzystać również do zarabiania pieniędzy. Nie tylko komputerowe i konsolowe tytuły, ale również te dostępne na telefonach komórkowych. Wprawdzie nie każdy będzie w stanie rzucić etat i utrzymywać się wyłącznie z tego, ale warto choćby dorabiać sobie w ten sposób. Dla zapalonych graczy z pewnością byłaby to praca marzeń.

Sposoby na nieregularne zarabianie w domu

Kolejne 2 oferty pozwalają szybko zarobić pieniądze przez internet, ale niestety tylko okazjonalnie. W przeciwieństwie do powyższych, ciężko mówić tutaj o stałym zarobku, ale mimo to warto się nimi zainteresować. Stanowią one świetne uzupełnienie powyższych pomysłów na pracę w domu i dodatkowy zarobek online.

Promocje bankowe i w aplikacjach

promocje bankowe

Zarówno banki, jak i twórcy niektórych aplikacji stale szukają sposobów na przyciągnięcie do siebie nowych klientów. Dlatego oferują promocje, w których można otrzymać pieniądze za założenie konta (lub rejestrację) i spełnienie kilku prostych warunków. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów na szybki zastrzyk gotówki, ale niestety działa tylko raz na jakiś czas.

Cashback

cashback i moneyback

Wprawdzie cashback więcej ma wspólnego z oszczędzaniem pieniędzy, niż ich zarabianiem, ale zdecydowanie warto o tej możliwości wspomnieć. Dzięki niej można odzyskać przynajmniej część środków wydanych w sklepach internetowych. Taki zwrot za zakupy jest darmowy i banalnie prosty, więc każdy powinien z tej metody korzystać. W przeciwnym razie te pieniądze po prostu przepadają.

Wymagające pewnych umiejętności metody pracy w domu

Czas przejść do pomysłów na pracę w domu, które wymagają znacznie więcej umiejętności od powyższych, ale w zamian cechują się dużo większym potencjałem zarobkowym. Takich metod zarabiania przez internet jest aż 6 na liście, więc warto się im przyjrzeć.

Zarabianie w programach partnerskich

programy partnerskie

Afiliacja i programy partnerskie to jeden z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, który polega na promowaniu wybranych usług lub produktów w zamian za określoną prowizję. Metoda ta z pewnością wymaga sporo zaangażowania, ale miesięczne wynagrodzenie potrafi być naprawdę wysokie.

Zarabianie na blogu

jak zarabiać na blogu

Zarabianie na blogu to kolejny bardzo ciekawy sposób na pracę w domu, choć również wymaga sporego zaangażowania. Jednak warto przynajmniej spróbować ponieważ założyć bloga można nawet całkowicie za darmo i to w kilka minut. Wprawdzie dodawanie treści i odpowiednia optymalizacja wymaga już zdecydowanie więcej czasu, ale jest to jedna z lepszych metod na zarabianie przez internet.

Praca jako influencer

influencer - kto to i jak nim zostać

Praca jako influencer to już dość szeroko rozumiane pojęcie, ponieważ wykorzystać do tego można naprawdę różne media np. Instagram, Facebook, TikTok, czy własny kanał na YouTube. Wszystko uzależnione jest od wybranej formy prezentowania treści i sposobu trafiania do odbiorców. Może to być treść pisana, filmiki, zdjęcia, albo nawet wszystko razem. Tego typu praca przez internet uważana jest za bardzo przyjemną, a do tego bardzo dochodową w niektórych przypadkach.

Własny sklep internetowy

jak założyć sklep internetowy

Posiadanie własnego sklepu internetowego może wydawać się skomplikowane i wymagające dużych nakładów finansowych, ale nic bardziej mylnego. Dzięki hurtowniom działającym w modelu dropshipping, nie trzeba nawet posiadać asortymentu u siebie. Decydując się na współpracę tego typu, jedynym zadaniem jest zbieranie zamówień, a wszystkim innym zajmuje się określona hurtownia. Co więcej, decydując się na określony asortyment np. koszulki z nadrukiem, wkład własny w ogóle nie jest wymagany. Wystarczy na jednej z platform zaprojektować wzory, umieścić je na ubraniach i promować swój własny sklep.

Praca jako freelancer

freelancer praca

Praca jako freelancer (wolny strzelec) jest bardzo popularnym rodzajem pracy w domu, dzięki któremu możliwa jest nawet całkowita rezygnacja z etatu i niezależność. Polega ona na podejmowaniu się różnego rodzaju zleceń i wykonywaniu ich na własną rękę. Mogą to być zarówno proste zadania, takie jak przepisywanie tekstów, wyszukiwanie informacji itp., jak i te trudniejsze np. programowanie. Szukać ich można samodzielnie lub wykorzystując do tego specjalne portale, na których znajdują się oferty pracy tego typu.

Marketing sieciowy

mlm marketing sieciowy

MLM (marketing sieciowy) to bardzo popularna i mocno zachwalana, przede wszystkim przez liderów praca, która pozwala nie tylko zarobić dodatkowe pieniądze, ale nawet rzucić etat. Jest wiele firm, które działają na takiej zasadzie, więc nie powinno być najmniejszych problemów ze znalezieniem odpowiedniej. Jednak warto mieć świadomość, że sukces w tej branży osiągną naprawdę tylko nieliczni.

Praca przez internet o słabnącym potencjale

Na koniec, 4 metody pracy przez internet, których potencjał niestety słabnie z różnych względów. Jednak nie oznacza to, że nie da się już w ten sposób zarobić żadnych pieniędzy. Trzeba tylko odpowiednio podejść do poniższych propozycji i znaleźć niszę, która pozwoli jeszcze jakoś wykorzystać ich potencjał.

Zarabianie na skracaniu linków

skracanie linków

Skracanie linków to nie tylko zamiana długich adresów w krótsze, ale także ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze w domu. Jednak ze względu na dużą powszechność programów blokujących reklamy, nawet w przypadku ciekawych treści może być problem z osiągnięciem sensownego zarobku.

Zarabianie na uploadzie

hosting plików

Zarabianie na uploadzie to kolejny ciekawy sposób na zarobek online, ale niestety tylko w teorii. Tutaj głównym problemem stały się wszelkie serwisy przesyłające strumieniowo, przez które użytkownicy znacznie mniej plików ściągają na swoje dyski. Czasy pobierania muzyki i filmów już dawno minęły, a były to najczęściej udostępniane treści w serwisach tego typu.

Praca jako copywriter

copywriter praca

Copywriting na dobrą sprawę zalicza się do wspomnianego już wcześniej freelancingu, ale ze względu na dużą popularność warto wyróżnić ten sposób zarabiania osobnym akapicie. Praca ta polega na pisaniu tekstów o określonej długości, na podany przez zlecającego temat. Jeszcze nie tak dawno, dla osób kreatywnych, którym pisanie artykułów przychodziło z łatwością, była to jedna z ciekawszych metod zarabiania pieniędzy w internecie. Jednak obecnie sporą konkurencję dla copywriterów stanowi sztuczna inteligencja – zwłaszcza tych specjalizujących się w tekstach niższej jakości. Jest nie tylko tańsza, ale też szybciej przygotowuje artykuły. Dlatego przyszłość tej branży stoi pod dużym znakiem zapytania.

Czy wszystkie oferty pracy przez internet są uczciwe?

oferty pracy

Wykorzystywanie ludzkiej naiwności do zarabiania pieniędzy nie jest nowym zjawiskiem, więc warto mieć świadomość, że nie wszystkie oferty pracy są uczciwe. Niestety internet daje oszustom nie tylko poczucie anonimowości, ale również bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o sposoby docierania do potencjalnych ofiar. Dlatego trzeba być czujnym przeglądając portale z ofertami pracy i ogłoszeniami, takie jak OLX. Jest tam naprawdę wiele podejrzanych ofert, takich jak składanie długopisów, testowanie produktów bankowych itp., więc łatwo dać się oszukać.

Dla kogo zarabianie i praca w domu

W zasadzie praca w domu jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Jednak są grupy osób, dla których zarabianie przez internet wydaje się jedyną sensowną możliwością. Do takich zaliczymy:

  • mamy, które ze względu na opiekę nad dziećmi, nie mogą pozwolić sobie na pracę na etacie,
  • uczniów, którzy ze względu na swój młody wiek i obowiązki szkolne nie mogą pójść do normalnej pracy. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest właśnie praca przez internet, a odpowiednio szybkie zainteresowanie się tym tematem może zaprocentować w przyszłości. Całkiem możliwe, że szukanie pracy na etacie okaże się całkowicie zbędne, a zarabianie online będzie jedynym źródłem dochodu,
  • osoby bezrobotne, które z różnych względów nie mogą znaleźć pracy,
  • osoby niezadowolone ze swoich zarobków, które wolałyby pracować w końcu na siebie, zamiast na kogoś.
Praca przez internet w domu

Ludzi pracujących w domu możemy podzielić na dwie grupy. Są to osoby, które:

  • rezygnują z etatu i praca online jest dla nich jedynym źródłem dochodu,
  • nadal pracują na etacie, ale chcą dorobić sobie do pensji. Wtedy praca przez internet wydaje się najlepszy sposobem na dodatkowy zarobek.

Sporo ludzi w dalszym ciągu nie wie co chce w życiu robić i szuka swojej pracy marzeń. Jak mawiał Konfucjusz: wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. Oczywiście każdy inaczej ją sobie wyobraża, ale dla wielu osób praca przez internet okazuje się świetnym rozwiązaniem mającym wiele zalet. Co ważne, może to być zarówno dodatkowa praca online, jak i stała, która często pozwala zarobić sporo większe pieniądze od tej na etacie.

Warto podkreślić, że zarabianie online może okazać się również świetną pracą dla nieletnich, gdyż większość opisanych sposobów nie posiada dużego ograniczenia wiekowego.

Zalety pracy w domu online

Praca w domu ma wiele zalet, a najważniejsze z nich to:

  • elastyczne godziny i czas pracy. Dzięki temu można zaczynać i kończyć pracę, o dowolnej porze. Można też samodzielnie wyznaczać sobie dni wolne od pracy i nie trzeba wstawać wczesnym rankiem, jak ma to miejsce w większości zakładach pracy. Śmiało można sobie trochę dłużej pospać (chyba, że ktoś lubi rano wstawać sam od siebie),
  • oszczędność czasu i pieniędzy. Praca w domu cechuje się pełną swobodą ubioru, więc można pracować od razu po wstaniu z łóżka, bez przebierania się. Ponadto odchodzą wszelkie wydatki związane z dojazdem do pracy oraz dodatkowymi posiłkami,
  • miejsce i warunki pracy dostosowane do indywidualnych preferencji. W domu z reguły nie ma problemu z takimi rzeczami, jak głośne słuchanie muzyki czy jedzenie przy biurku w czasie pracy. Chyba, że takie pojawią się ze strony innych domowników lub sąsiadów,
  • brak nadzoru przełożonego. Podczas pracy w domu zazwyczaj nikt nie patrzy na ręce, więc nie pojawia się niepotrzebna presja.
Zarabianie przez internet

Wprawdzie często używamy sformułowania „praca w domu”, ale niekoniecznie musi to odbywać się właśnie tam. W dzisiejszych czasach internet dostępny jest niemal wszędzie i większość ludzi ma do niego dostęp. Równie dobrze można popracować na świeżym powietrzu, wykorzystując do tego laptopa, czy choćby telefon.

Ile pieniędzy można zarobić w domu przez internet

Na początku, praca przez internet często jest traktowana jako dodatkowe zajęcie, które umożliwia zarabianie pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak z czasem, przy odrobinie cierpliwości i zaangażowania, praca w domu jest w stanie całkowicie zastąpić tradycyjne zatrudnienie na etacie.

Na dobrą sprawę wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zobaczyć pierwsze efekty. Oczywiście nie będą one od razu na tyle duże, aby móc pozwolić sobie na rezygnację z etatu, ale z pewnością odkryją potencjał drzemiący w pracy w domu. Jeśli chodzi o zarabianie w internecie, efekty są ściśle uzależnione od czasu poświęconego na działania z tym związane.

Dodatkowa praca w domu przez internet

Wiele osób myśli, że usiądzie i od razu pierwszego dnia zarobi bardzo duże pieniądze w internecie. Oczywiście praca online daje taką możliwość, ale niestety jest to mało prawdopodobne i najgorsze co można wtedy zrobić, to odpuścić przez mało zadowalające efekty. Jak w wielu przypadkach, tak i do zarabiania online trzeba się po prostu przyłożyć, ponieważ rezultaty działań nie przyjdą „od zaraz„. Jednak z pewnością warto na nie poczekać i zwrócić też uwagę, że z czasem można poświęcać na pracę w domu przez internet coraz mniej czasu, jednocześnie zarabiając miesięcznie coraz więcej.

Miesięczne zarobki

Praca w domu ma to do siebie, że ciężko podać konkretną kwotę i jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie „ile dokładnie można zarobić miesięcznie w internecie”. Wszystko uzależnione jest przede wszystkim od osoby, która się tego podejmuje, jej zaangażowania i umiejętności. Jednak z czasem mogą to być naprawdę duże pieniądze, więc kwoty rzędu przynajmniej kilku tysięcy złotych na miesiąc są na wyciągnięcie ręki dla większości osób.

W gruncie rzeczy sposobów zarabiania online jest naprawdę dużo, a do tego mają one w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy. Trzeba tylko pamiętać, że kluczem do sukcesu w tym wypadku jest nie tylko zaangażowanie, ale również cierpliwość, ponieważ efekty nie przychodzą od razu. Jednak odpowiednie podejście z pewnością zostanie w końcu nagrodzone odpowiednio wysokimi zarobkami. Dojście do dużych pieniędzy z pracy w domu to długa droga, ale warto spróbować ją przejść. Wystarczy odpowiednio wykorzystać wiedzę dostępną w internecie oraz na tym blogu.

Praca w domu to ogrom możliwości, ale to, ile dokładnie pieniędzy zarobisz przez internet zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Co jest potrzebne, aby pracować w domu i zarabiać przez internet

Do pracy przez internet, co sugeruje zresztą sama nazwa potrzebujemy jedynie urządzenia z dostępem do internetu jak np. komputer, tablet lub telefon. Do tego oczywiście chęci, czas wolny, samodyscyplina i w zasadzie na tym podstawowe wymagania się kończą. Wprawdzie pewne umiejętności mogą się przydać, ale nie są wymagane, ponieważ wszystkiego można się nauczyć z czasem.

Praca w domu – jak zacząć zarabianie?

Zacznij od zapoznania się z zaprezentowanymi możliwościami pracy przez internet, a następnie wybierz tę, która Cię zainteresuje. Jeśli mimo przeczytania znajdujących się tu informacji, nadal masz pytania i nie wiesz jak zarabiać pieniądze w sieci (także sposoby, które nie zostały jeszcze opisane), śmiało pisz do mnie bezpośrednio poprzez zakładkę “kontakt”.

Biorąc się za pracę w domu, warto od razu wyznaczyć sobie zarówno krótko, jak i długoterminowy cel i do niego dążyć. Osiąganie ich jest dla zarabiających online dodatkową motywacją i miarą postępów.

Zarabianie i zdalna praca w domu

Zarabianie w internecie – sposób wypłaty pieniędzy

Praca online ma to do siebie, że pozwala na wypłatę pieniędzy nawet codziennie, więc nie musimy czekać na konkretny dzień, jak ma to miejsce w przypadku pracy na etacie. Pieniądze zarobione w internecie można wypłacać na różne sposoby np. na konto bankowe lub portfele internetowe.

Konto bankowe

ranking kont bankowych

Podstawową formą wypłaty pieniędzy jest przelew na konto bankowe, ale taki rachunek ma obecnie praktycznie każdy, więc nie powinno być problemu. Jednak nawet posiadając je warto rozważyć zmianę instytucji, ponieważ z reguły nowi klienci dostają znacznie lepsze oferty. Przykładem mogą być choćby promocje bankowe, w których za założenie konta i spełnienie kilku bardzo prostych warunków można dostać dodatkowe pieniądze. Przynajmniej kilkaset złotych. Warto również zwrócić uwagę, że banki mają w swojej ofercie również konto dla młodych, więc osoby nieletnie także nie będą miały problemów z wypłatą.

Portfele internetowe

elektroniczne portfele internetowe procesory płatnicze

Niestety nie wszystkie pieniądze uzbierane w serwisach zarobkowych można wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. W takich sytuacjach niezbędne może okazać się posiadanie jakiegoś portfela internetowego, który umożliwi takie wypłaty lub pozwoli realizować bezpośrednie płatności w sklepach internetowych. Decydując się na zarabianie w domu warto znać i posiadać przynajmniej kilka z nich, na pewno się przydadzą.

Jak więcej zarobić w internecie

Na blogu znajdują się wszystkie niezbędne informacje, aby zacząć zarabianie w internecie od zaraz, wraz z linkami do konkretnych stron. Wykorzystaj je, a możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim podstawowym źródłem dochodu, a nie tylko zajęciem dodatkowym.

Zarabianie w internecie

Jeśli zaś chodzi o samo zwiększanie internetowych zarobków, to przy odpowiednim zaangażowaniu powinny z czasem same rosnąć. Jednak warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ z reguły nie są to bardzo gwałtowne skoki. Dużą w tym rolę odgrywa rozeznanie w sposobach umożliwiających zarabianie przez internet oraz zdobywanie doświadczenia, aby umiejętnie je wykorzystywać. Ciężko również określić, które metody są najskuteczniejsze, dlatego najlepiej nie ograniczać się z wyborem do jednej. Zwłaszcza, że często można je ze sobą bardzo dobrze połączyć, dzięki czemu praca w domu będzie jeszcze efektywniejsza.

Doświadczenie samo przychodzi z czasem, więc osoby odpowiednio zaangażowane z pewnością w końcu osiągną dobre rezultaty, a nawet zbudują dochód pasywny. Jednak w razie potrzeby chętnie pomogę – zwłaszcza tym, którzy poważnie myślą o pracy w domu i chcą dowiedzieć się jak zarabiać online jeszcze większe pieniądze. Wystarczy się ze mną skontaktować, wybierając jeden z kanałów podanych w stopce.

Praca przez internet – podsumowanie

Surfowanie w sieci nie musi być już czynnością wykonywaną jedynie dla rozrywki, ponieważ w internecie można także legalnie zdobyć pieniądze i to całkiem sporo. Na blogu opisałem wiele metod pozwalających zarabiać w domu, więc jest w czym wybierać. Możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim głównym źródłem utrzymania i nie będzie traktowana jedynie jako praca dodatkowa.

Oczywiście opisane powyżej sposoby to nie jedyne możliwości pracy w domu, a tylko te najpopularniejsze. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie najskuteczniejszą metodę zarabiania przez internet spośród tych przedstawionych.

Jeśli zarabiasz przez internet dłuższy czas i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie, to zachęcam do rejestracji i aktywności na forum. Tam też możesz zadawać pytania, jeśli zarabianie pieniędzy online jest dla Ciebie zupełnie nowym tematem i potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Znacie jeszcze jakieś ciekawe sposoby na zdobycie dodatkowych pieniędzy w domu, które nie zostały opisane lub potrzebujecie dodatkowej pomocy? Dajcie znać!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

59 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
KRYSTYNA
KRYSTYNA
5 lat temu

Jestem na emeryturze, mam dużo wolnego czasu. Moje hobby to internet. Gdyby jeszcze w domu można było coś zarobić. BAJKA. Pozdrawiam. Krystyna

JANEK
JANEK
5 lat temu
Odpowiedz na  KRYSTYNA

Kokosów się nie zarobi, ale zawsze coś tam wpadnie i wolny czas zabije. Można klikać w reklamy, ankiety wypełniać i wiele innych. Metod jest sporo zapoznaj się z zawartością strony, a znajdziesz coś dla siebie.

Aneta
Aneta
5 lat temu

Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Sandomierza, mam dorosłych synów a przez to dużo czasu. Hobby to internet, ogród, a na to też potrzeba pieniążków, więc chętnie bym popracowała. Pozdrawiam

Konsorcjum Finansowe
Konsorcjum Finansowe
5 lat temu

Można jednak odnieść wrażenie, że praca w domu jest nieco trudniejsza, jeżeli weźmiemy pod uwagę przede wszystkim swoją motywację 😛

JANEK
JANEK
5 lat temu
Odpowiedz na  Konsorcjum Finansowe

Jeśli chcemy zarobić dużo pieniędzy za pomocą internetu to trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jeśli chodzi o klikanie, ankiety i zarobki rzędu kilku złotych to nie widzę w tym nic trudnego. Wystarczy na to poświęcić odrobinę czasu każdego dnia.

Ewa
Ewa
5 lat temu

Witam, wielokrotnie juz czytałam opisy pracy w internecie, ale niestety nigdy nie trafiłam na takie oferty pracy. Składanie długopisów polega na tym, że treba je później samemu sprzedać. Pisanie tekstów polega na tym, że jak napiszemy tekst, to trzeba go wysłać tzn. wpisać hasło, które przyjdzie i takie wysłanie niestety nie udaje sie, a taki SMS kosztuje nas 30 zł.

JANEK
JANEK
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

To fakt, też bym odpuścił składanie długopisów, ale niestety sporo osób daje się jeszcze nabrać oszustom na chałupnictwo i obiecywane wysokie zarobki. Jeśli na początku każą zainwestować jakąś kwotę – że niby na wysyłkę materiałów z których będziemy robić długopisy, czy coś w tym stylu to już powinno dać nam coś do myślenia.
Przeglądałem ostatnio Internet i sporo takich ogłoszeń znajduje się w sieci.

Kamila Chmielewska
Kamila Chmielewska
5 lat temu

Cześć wam wszystkim… ja od pewnego czasu (3M) zarabiam w Internecie… przez 5 lat obserwowałam milionera a zarazem mojego znajomego i nie wierzyłam że się da aż do momentu aż sama spróbowałam… przez 3 miesiące zarobilam już 12 tys zlotych online i wiem że to może każdy…. każdy kto chce dac choć trochę od siebie. Za 3 tyg zjeżdżam do PL… wypłacam 2tys zł miesięcznie a cała reszta reinwestuje z myślą o zrobieniu 100tys w rok.. uwierzcie w siebie a zrobicie. Pozdrawiam Kamila Chmielewska

Krystyna
Krystyna
5 lat temu
Odpowiedz na  Kamila Chmielewska

Witam prosze zdradzic sekret

Grażyna
Grażyna
5 lat temu
Odpowiedz na  Kamila Chmielewska

Hej, czy mogłabyś zdradzić ten sekret?

Michał
Michał
4 lat temu
Odpowiedz na  Kamila Chmielewska

czy możesz uchylić rąbka tajemnicy, bo próbuję załatwić jakąś pracę i od roku jestem z niczym, a sytuację mam trudną. Dziękuję . Michał

Beata
Beata
4 lat temu
Odpowiedz na  Kamila Chmielewska

Wszystko pieknie ładnie,ale co to za praca nie napisała Pani,bo przecież jest wiele ofert

Magdalena
Magdalena
3 lat temu
Odpowiedz na  Kamila Chmielewska

Nie dajcie się nabrać ludzie na takie kwoty za pracę w domu. Nie bądzcie naiwni, bo to są często oszuści, którzy żerują na potrzebach ludzkich.

Tomek
Tomek
5 lat temu

Praca w domu to dobry sposób na poprawę domowego budżetu, aczkolwiek na pewno nie można spodziewać się kokosów. To nie substytut pracy na etacie, to raczej dodatkowe środki, którymi można sfinansować drobne przyjemności. Możliwości jest sporo, każdy na pewno jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

JANEK
JANEK
5 lat temu

Wydaje mi się , że praca w internecie jest dla każdego tylko trzeba znaleźć odpowiedni sposób jej zarabiania dla siebie. Ja mam na co dzień stałą pracę więc można powiedzieć że nie zarabiam w internecie a jedynie dorabiam na przysłowiowe waciki 😀
Zgadzam się z Łukaszem odradzam wszelkie oferty chałupnictwa, składania długopisów etc., gdyż w większości są to oszuści, którzy chcą zarobić na naszej naiwności.

Patka
Patka
5 lat temu

Wydaje mi się ze nie da się dużo zarobić jesli chodzi o internet, owszem jest klikanie w reklamy ale to są groszowe sprawy, no chyba Że ktos ma konkretny plan na biznes wtedy to może wypalić.

Andrzej
Andrzej
5 lat temu

Praca w domu na pozór wydaje się łatwa, ale trzeba spędzić trochę czasu na stronach aby coś zarobić. Jednakże jeżeli poświęcisz odpowiednią ilość czasu, dorobisz do codziennego budżetu.

Jolka
Jolka
5 lat temu

Dodatkowa praca w domu to super sposób na łatwe odrobienie paru groszy do domowego budżetu. Sama korzystam z kilku serwisów i jestem zadowolona. Oczywiście nie są to ogromne kwoty ale na drobne wydatki zawsze jest. Warto najpierw sprawdzić na różnych forach jakie są warunki i stawki na wybranym serwisie 🙂

Gawek
Gawek
5 lat temu

Bardzo ciekawe, polecam coś sobie z tego spróbować. Ja na przykład pracuję poprzez klikanie w linki. Polecam, ponieważ nie trzeba się zbytnio męczyć i można sobie zarobić, gdzie się tylko chce, byle tylko internet działał. 😉

Rafiafi
Rafiafi
5 lat temu

Szczerze mówiąc, zarabianie w internecie jest dla mnie dosyć bliskim sposobem tak zwanego dorobku, który zawsze daje coś do portfela chociaż, żeby naprawdę się dorobić to trzeba się narobić, tak że hoho kto się zna oczywiście zajmie mu to mniej czasu niż typowemu kowalskiemu, który zanim obczai jakąś stronkę no to przeczyta ze sto stron o tym jak tam zarabiać, a potem sam będzie jeszcze się domyślał jak się zarejestrować bo zapomniał jak to kolega robił na filmiku. Napisał Rafiafi

Marcin
Marcin
5 lat temu

Siedzę w tym od kilku dobrych lat i muszę powiedzieć, że aby zarobić na klikaniu w reklamy w internecie to potrzeba sporo czasu i nerwów. Zarobek przy tym jak na dzisiejsze realia mały, a poświęcony czas spory. Jednakże osoby, które weszły w ten „biznes” chwilę temu, mają spore grono poleconych, hmm mogą na tym zarobić parę fajnych złotówek. Pozdrawiam

Adrian
Adrian
5 lat temu

Dodatkowa praca w domu jest doskonałą opcją, szczególnie dla młodych osób, pragnących spełniać swoje marzenia. Jak sami wiemy szkoła jest ważniejsza, przez co nie zawsze są pieniądze na spełnianie marzeń, a praca z domu może pomóc spełnić marzenia 🙂

Szymon
Szymon
4 lat temu

Ja uwielbiam pracę w domu. Tą zdalną, online czyli wszystko zależy od mojego zaangażowania 🙂

mariola
mariola
4 lat temu

ja mam rowniez dodatkowe zajecie klikam w reklamy na sejfik co bardzo polecam

Dawid
Dawid
4 lat temu

Polecam klikanie w reklamy i pisanie na stronie sejfik są to bardzo proste i ciekawe i zero wysiłkowe zarabanie na sejfik.
Na początku nie wierzyłem ,że to jest bardzo proste i ciekawe a poza tym wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet.
Zarobione pieniądze przeważnie są w dolarach albo euro, które możemy wysłać na konto skrill lub paypal,
gdzie zostaną przewalutowane na zł i możemy sobie wysłać nieraz fajna sumkę na konto bankowe ?
Na niektórych stronach można wysłać pieniądze od razu na konto bankowe!
Pozdrawiam.

Daniel
Daniel
4 lat temu

Przedstawiam łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Skanujemy swoje zakupy przez panel GFK i punkty wymieniamy na zł:)

tupting
tupting
4 lat temu

Zarobek w intrenecie nie traktowałbym jako stałe źródło dochodu na początek, bardziej sposób na dorobienie sobie do budżetu. Jest wiele ciekawych i dużo oferujących serwisów dla początkowych osób takich jak sejfik czy też Centrum Reklamy. Możemy też wypełniać ankiety i też dostawać za to pieniądze. Zawsze wpadnie jakiś grosz do portfela 😀 Ja sam od kilku dni na sejfiku sobie dorabiam i przy większym poświęceniu można tam serio dobrze dorobić

mariola
mariola
4 lat temu

Nigdy nie wierzyłam w taką prace ale jak musialam sie zwolnic z pracy ze wzgledu na dziecko stwierdzilam ze sprobuje czemu nie zarejstrowalam sie na sejfik.pl bardzo polecam ta strone zawsze mozna troszke dorobic.

Krzysiek
Krzysiek
4 lat temu

Polecam zainteresować się kryptowalutami – co do wszystkich form zarabiania pamiętajcie także, że po przekroczeniu pewnej kwoty warto założyć firmę, żeby później nie mieć problemów.

Cyfrowy Nomad
Cyfrowy Nomad
1 rok temu
Odpowiedz na  Krzysiek

Owszem można w ten sposób zarabiać mając niezarejestrowaną działalność, zarejestrować firmę trzeba gdy przekroczy się określony próg dochodowy jeśli miesięczny zysk wynosi ponad 3,000 zł

Irena
Irena
4 lat temu

A co powiecie o zarabianiu na poleceniach np. kont bankowych i tak dalej,czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda ,czy da się coś zarobić czy tak jak na klikaniu reklam. Czytałam trochę o tych różnych programach które się tym zajmują ale nie wiem którą i jaką wybrać. Jeśli ktoś ma z tym do czynienia to proszę o jakieś wskazówki ,może jakieś programy gdzie da się zarobić trochę kasy .Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy próbują tak jak ja. Ze swojej strony polecam tym wszystkim którzy nie mają nic do roboty program Sejfik , jest to program do oglądania reklam… Czytaj więcej »

kislu
kislu
4 lat temu

Na internecie można znaleźć całą masę stron do zarabiania. Polecam jednak uważać na strony oferujące bardzo wysokie stawki za oglądanie reklam- w większości nim dojdziesz do minimum wypłaty strona znika. Na tą chwilę według mojej opinii i obserwacji realne są strony oferujące około 1-2 grosze za obejrzenie reklamy (odwiedziny na stronie)- na przykład sejfik czy imperium reklamy. Aby zarobić polecam taktykę „łączenia reklam”- wykupienie na stronie sejfik reklamy tzw. ptp strony imperium reklamy. z zainwestowanej reklamy na pierwszej stronie (za 10 zł- 10 tyś wyświetleń ptp) z wyświetleń druga strona (imperium) wypłaci średnio 14 zł, co daje około 40% zysku-… Czytaj więcej »

adrianastyle
adrianastyle
4 lat temu

Bardzo chciałabym pracować zdalnie, gdyż od 2 lat jestem mamą z dzieckiem w domu i w mojej sytuacji praca na pełen etat nie wchodzi w grę. Zaczęłam już wypełniać ankiety, klikać w reklamy, prowadzę bloga od 5 lat, ale tym zajmuję się z pasji, aniżeli z chęci zarobku. Aczkolwiek nie ukrywam, chciałabym zarabiać na blogu, a nie bawić się tylko w barter – bo to raczej niewdzięczne zajęcie. Na początek wdrożyłam płatne banery i linki i liczę, że znajdą się oferty odpłatnych postów i współprac z markami.

Grzesiek
Grzesiek
4 lat temu
Odpowiedz na  adrianastyle

jak już tak długo masz blog to możesz podpiąć odpowiednie programy partnerskie aby na ciebie zarobiły.

Broda
Broda
4 lat temu

Powiem szczerze. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.
Co do pracy w domu z dziećmi… Tu bym mocno polemizował. jest to trudne. Chyba, że mamy dziecko malutkie, które głównie śpi. przy 2 latkach i odrobinę wyżej – nie polecam. Niepotrzebne nerwy.

Aleksandra
Aleksandra
4 lat temu

Moim zdaniem bardzo ciężko jest znaleźć jakąś sensowną i uczciwą pracę przez internet. Sama szukam jej od dłuższego czasu i zanim znalazłam coś wartego uwagi musiałam się dość sporo naszukać.

Anna
Anna
4 lat temu

Ja rownież nie wierzyłam że można zarobić pracując, w domu przez internet było to dla mnie nie możliwe nie chciałam nawet o tym słuchać a co dopiero podjąć jakieś działania w tym temacie. Kiedyś poznałam taką miłą dziewczyne, która pokazała mi,że to jednak jest możliwe, bardzo cieżko jest mnie do czegoś przekonać ale jej się udało. Od kąd ona pokazała mi program partnerski, który bardzo polecam takie jak LeadStar czy Money2money zaczełam wierzyć w magie internetu. Internet w dzisiejszych czasach ma bardzo dużą moc wszystko jest wystawiane na Facebooku czy Instagramie. Ja osobiście uważam że trzeba spróbować i sie przekonac,że… Czytaj więcej »

Miriam
Miriam
4 lat temu

Najlepszą rzeczą którą mogę powiedzieć o zarabianiu pieniędzy przez internet jest fakt iż, nie opuszczamy swojego domu, mamy oko na dzieci i męża oraz na wszystko co się w nim dzieje. Lecz taka praca nie jest dla wszystkich, ponieważ trzeba być wobec siebie bardzo rygorystycznym. Mile widziane jest wyznaczanie sobie celów poczynając od tych małych i niepozornych, kończąc na tych wielkich. Z pewnością to dla bardzo zawziętych i uparcie darzacych do swego ludzi.

Klaudia
Klaudia
4 lat temu

Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych panelw i tam juz mozna więcej zarobić.

Karol
Karol
4 lat temu

Nie wierzyłem, żę można zarobić tak łątwo pieniądze, a jednak udało się. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.

kat
kat
4 lat temu

Dorabiam sobie niewielkie pieniądze (50-100 zł/mies.) przez klikanie reklam i wypełnianie ankiet, oczywiście na wielu portalach. Ale trzeba przyznać, że wymaga to czasu i cierpliwości. Poza tym na samą wypłatę, jeśli już uzbierasz kwotę do wypłacenia, czeka się czasami nawet do miesiąca. No i też może się zdarzyć, że trafisz na nieuczciwą stronę, która w ogóle nie zrobi przelewu, chociaż ja nigdy się z tym nie spotkałam. Być może gdyby zalogować się na kilkunastu panelach do klikania reklam i kilkunastu do wypełniania ankiet to wtedy można by zarobić sensowne pieniądze, ale kto ma na to czas?

Mobilnezarabianie
Mobilnezarabianie
4 lat temu

Żyjemy w 2020 roku i nikt nie powinien podważać tezy, czy można zarabiać pieniądze przez internet! Co raz więcej osób decyduje się na pracę zdalną, chociaż kilka dni w tygodniu, gdy są jeszcze na etacie. Oczywiście, jest wiele zawodów gdzie jest to wręcz niemożliwe, jednak nie oszukujmy się, większość aspektów naszego życia przenosi się do internetu, i to co kiedyś było nie do pomyślenia, np. że można kupić buty przez internet, dziś jest normalną sprawą. Istnieje równie wiele możliwości zarabiania online i każdy kto chce, ten może sobie chociaż dorobić. Testy, ankiety, promocje, programy partnerskie i wiele, wiele wiele więcej… Czytaj więcej »

Jacek
Jacek
4 lat temu

Zarobku w internecie nie należy – przynajmniej na początku – traktować jako stałego głównego źródła utrzymania. Może jednak stanowić doskonałe źródło dodatkowego zarobku. A z czasem może naprawdę przynieść całkiem ładne pieniążki. Ale – jak we wszystkim – wymaga to systematyczności i cierpliwości. Między bajki można włożyć oferty obiecujące 1000 EURO dziennie.

Filip
Filip
4 lat temu

Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych paneloww i tam juz mozna więcej zarobić.

llalla
llalla
3 lat temu

Zarabianie przez Internet jeszcze kilka lat temu brzmiało niepoważnie. Jak jakieś niezbyt ambitne zajęcie albo co gorsze próba oszustwa. Też początkowo byłam negatywnie nastawiona do takiego sposobu. Dlatego, że było to dla mnie coś nowego. Ale w końcu się przełamałam, spróbowała i nie żałuję. Mogę pracować o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca. W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prawie wszędzie, każdy nosi przy sobie smartfona. Mogę pracować czekając w kolejce, jadąc autobusem, wszędzie kiedy tylko mam czas i ochotę. Dzięki temu nawet nie zauważam, że pracuję. A pieniążki się mnożą. Uwielbiam to.

Pawel
Pawel
3 lat temu

Zarabianie w internecie jest proste jak zrobienie kawy otwierasz I mieszasz czym wiecej linkow ,klikniec ,zadan tym stajesz sie mocniejszy wiadome np grosze az wkoncu masz forse moglbym sie rozpisywac bez konca ale to jest bez sensu bo jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz pozdrawiam.

raczek
raczek
3 lat temu

Moim zdaniem dorabianie w internecie jest super sprawą. Sama jako dzienna studentka tak właśnie sobie dorabiam. Chociaż najczęsciej punkty wymieniam na różnego typu bony (najczęściej do Zalando). Osobiście mogę polecić dwa portale
opinie.pl i Toluna z obu mam wypłaty (bony) co około 2 miesiące (co prawda wchodzę codziennie ale nie spędzam tam dużo czasu czasami tylko sprawdzam i wychodzę). Jeśli ktoś nie liczy na miliony to warto próbować. Nawet 50 zł miesięcznie czasami nieźle poprawia humor 😀

domklo
domklo
3 lat temu

Od pewnego czasu dorabiam sobie wypełniając ankiety i uważam że jest to świetny sposób na zarabianie szczególnie w obecnej sytuacji jaką jest pandemia. Dzięki temu mam czas aby wypełniać przeróżne ankiety i dzieki nim zarabiać. Jednak mimo wszytko trzeba też pamietać o normalnej pracy,bo z ankiet się nie wyżyje,jednak można traktować to jako dodatkowe źródło dochodów. Jednak poza ankietami jest wiele prac w internecie które naprawde potrafią przynieść niemałe pieniądze i też sławę,co wiąże się z przeróżnymi ofertami na współpracę ,więc z takiej pracy da się wyżyć nawet często na lepszym poziomie niż przeciętny człowiek

Marcin
Marcin
3 lat temu

Ja rozpocząłem od wzmocnienia swoich kompetencji – wziąłem dofinansowanie i poszedłem na szkolenia i kursy – pomógł youtube, udemy i stacjonarny kurs WordPressa. Wspieram kilka firm w zakresie dodawania postów, ogarniania social media, wystawiania faktur czy odpisywania maili. Byłem tutaj:
udemy.com/course/kurs-excel/ (kursy z Excela)
youtube.com/user/MiroslawZelent (ogólna wiedza o IT)
itschool.pl/ (kursy z WordPressa).

No i zdalnie można ogarniać tematy dla ludzi zabieganych 😉

prokopczyk
prokopczyk
2 lat temu

Chciałbym żeby praca przez internet była moim głównym źródłem utrzymania bo od śmierci matki mam życiowy dylemat bo w obecnej pracy to do około do 2000 zł i za często mnie zwalniają a zostałem dosłownie sam.

Tusia
Tusia
2 lat temu

Jest wiele sposobów zarobku przez internet. Jednakże we wszystko należy włożyć trochę wysiłku. Nic nie dzieje się „ot tak”. Najbardziej opłacalne jest wypełniane ankiet. Chyba tutaj mamy najlepsze zarobki. Oglądanie reklam również się do tego chyba wlicza, także to również mogę polecić. Jest bardzo dużo stron oferujących po pewnym czasie satysfakcjonujące zarobki.

Kasia
Kasia
2 lat temu

Witam. W czasach pandemii, gdy jako student trzeba było wrócić do domu i ciężko znaleźć pracę to idealny sposób na dorobienie sobie. Wiadomo, że milionów się na tym nie zarobi i jest to czasochłonne ale lepiej poświecić troszkę czasu i mieć te 50zl niż przeleżeć przed telewizorem i nic nie zarobić. Wypełnianie ankiet czy klikanie w reklamy to dobry sposób na zabicie nudy na jakiś słabym wykładzie. Co prawda, jeszcze nic nie zarobiłam, bo zaczęłam od niedawna i nie miałam jeszcze żadnej wypłaty ale myślę, że dotrwam do pierwszej wypłaty. A jak już pieniądze pojawią się na koncie to wiadomo,… Czytaj więcej »

Tomek
Tomek
2 lat temu

Zarabianiem przez internet zainteresowałem się przez mojego brata. Powiedział mi, że udało się mu zarobić kilka złotych na polecaniu produktów swoim znajomym. Poczytałem nieco na temat afiliacji i zarejestrowałem się w sieci partnerskiej. Przez pierwszy tydzień niby dużo robiłem, jednak nic nie mogłem zarobić. Po jakimś czasie udało mi się znaleźć ciekawe miejsce do promocji i prawie z automatu wpada mi po 10-20 zł dziennie 🙂
Osobiście chcę też zacząć pisać teksty na zlecenie bo wydaje mi się to nie tylko dobrym sposobem na zarobek ale też rozwojowym zajęciem.

primex
primex
1 rok temu

Niedawno zacząłem się interesować tym zarabianiem przez internet typu klikanie na reklamy, czy pisaniu opinii i wypełnianiem płatnych ankiet,powiem szczerze że dopiero raczkuję w tym temacie ale ma to swoje plusy,nie jest to może pomysł na zarobki życia z tego ale jako dodatkowy dochód sprawdza się,można zarobić na swoje drobne przyjemności. Jeśli ktoś kto ma dużo wolnego czasu to polecam, wystarczy komputer ,smartfon, tablet i połączenie z internetem i działać. Sam korzystam w wolnym czasie z tego, nawet jeśli znajdę czas wolny w pracy to, ze smartfona korzystam na wypełnienie ankiety lub klikanie w reklamy (o ile jest to możliwe… Czytaj więcej »

Akademia PoMocni
Akademia PoMocni
1 rok temu

Nie wszystko opłaca się robić 🙂

Od siebie polecam sprzedaż info-produktów w postaci e-booków i kursów. To bardzo fajny temat jeśli dotyczy to interesującego ludzi tematu. Pieniądze mogą wpadać bez naszego dużego udziału, jak stworzymy skuteczny lejek sprzedażowy, który będzie działał na automacie.

Sylant
Sylant
4 miesięcy temu

Prowadziłam bloga kilka lat temu, udawało mi się mieć płatne współprace, ale teraz sporo czytałam o tym, że blogi stają się mniej opłacalne. Pytanie czy to prawda, że teraz jest trudniej na nich zarobić?

59
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x