Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny jest w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością. Surfowanie w sieci nie musi być czynnością wykonywaną jedynie dla rozrywki, gdyż w internecie możemy także zarobić. Możliwości jest sporo, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcie. No i praca w domu daje dużo większą swobodę jak ta na etacie.

Najlepsze sposoby na zarabianie w domu

Najlepsze sposoby na zarabianie w internecie podzieliłem na kategorie. Więcej szczegółowych informacji odnośnie wybranej metody, wraz linkami do konkretnych stron po kliknięciu w odpowiedni link lub obrazek. Poniżej 18 sprawdzonych sposobów na zarabianie przez internet i pracę w domu.

Łatwe sposoby

Na początek 4 propozycje zarabiania w domu, które nie wymagają specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


płatne ankiety online

1. Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet jest jednym z popularniejszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy w internecie. Wystarczy, że zarejestrujemy się w wybranych panelach i zaczekamy na pierwsze ankiety.


klikanie w reklamy

2. Zarabianie na klikaniu w reklamy z pewnością jest najprostszym sposobem zarabiania w internecie, gdyż wymaga od nas jedynie umiejętności klikania. Jest sporo serwisów, które za to płacą, również zagranicznych.


aplikacje do zarabiania pieniędzy

3. Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie to ciekawe rozwiązanie, gdyż smartfona mamy praktycznie cały czas przy sobie, a nie tylko w domu. W związku z tym warto wiedzieć, że możemy wykorzystać telefon również do zarabiania pieniędzy.


kraniki kryptowalut

4. Kraniki kryptowalut to kolejny prosty sposób na zarobek, który wymaga jedynie kliknięcia w odpowiedni przycisk co określony czas. Serwisy tego typu często oferują również dodatkowe możliwości powiększania salda.


Sposoby wymagające promowania

Kolejne 3 propozycje na zarabianie w domu mają zdecydowanie wyższy potencjał zarobkowy, ale też wymagają większego zaangażowania, aby to osiągnąć. 


programy partnerskie

5. Programy partnerskie i sieci afiliacyjne to bardzo dochodowy sposób zarabiania w internecie, który polega na promowaniu wybranych usług lub produktów w zamian za określoną prowizję.


skracanie linków

6. Skracanie linków to nie tylko zamiana długich adresów w krótsze, ale także świetny sposób na zarobek w domu, jeśli wiemy gdzie je wrzucać. Zarabiamy tutaj na każdym przejściu przez skrócony w ten sposób link.


hosting plików

7. Hosting plików to bardzo ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze w domu dla osób, które wiedzą jak na tym zarabiać. Zarabiamy na każdym ściągnięciu udostępnionego pliku oraz zakupie konta premium przez odwiedzających.


Sposoby wymagające pewnych umiejętności

Kolejne 8 propozycji zarabiania w domu z bardzo dużym potencjałem zarobkowym, ale wymagające pewnych umiejętności. Oczywiście w żaden sposób nie powinno nas to zniechęcać, gdyż wszystkiego możemy nauczyć się z czasem.


jak zarabiać na blogu

8. Zarabianie na blogu to bez wątpienia jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniędzy w domu. Zwłaszcza, że założenie bloga jest bardzo proste i możemy to zrobić nawet za darmo.


jak zarabiać na YouTube

9. Zarabianie na YouTube to kolejna ciekawa możliwość, o której z pewnością już każdy słyszał. Warto zwrócić uwagę, że ten rodzaj pracy przez internet jest nie tylko bardzo interesujący, ale może być również bardzo dochodowy.


copywriter praca

10. Praca jako copywriter to jeden z łatwiejszych sposobów na zarobienie pieniędzy w internecie, pod warunkiem, że jesteśmy osobami kreatywnymi i pisanie artykułów przychodzi nam z łatwością.


freelancer praca

11. Praca jako freelancer (wolny strzelec) to bardzo popularny rodzaj pracy w domu, który pozwala zrezygnować z etatu i stać się niezależnym. Zlecenia różnego rodzaju znaleźć możemy na specjalnych portalach, które się w tym specjalizują,


zarabianie na grach

12. Zarabianie na grach jest nie tylko przyjemne, ale może być również bardzo dochodowe. W dalszym ciągu nie każdy zdaje sobie sprawę, że gry możemy wykorzystać również do zarabiania pieniędzy w domu


jak zarabiać na instagramie

13. Zarabianie na Instagramie to kolejny bardzo ciekawy pomysł, gdyż za pomocą tej popularnej aplikacji również możemy zarabiać pieniądze i to naprawdę spore. Osoby, które z tego żyją nazywane są influencerami,


jak zarabiać na facebooku

14. Zarabianie na Facebooku możliwe jest na wiele różnych sposobów. W sumie nic w tym dziwnego, że możliwe jest również zarabianie pieniędzy za jego pośrednictwem, gdyż jest to najpopularniejszy portal społecznościowy.


mlm marketing sieciowy

15. MLM (marketing sieciowy) to bardzo popularny i mocno zachwalany, przede wszystkim przez liderów sposób na zdobycie dodatkowej gotówki. Jest wiele firm, które działają na takiej zasadzie, więc nie powinno być problemów z wyborem,


Pozostałe oferty

Pozostałe 2 oferty pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze w domu, ale niestety tylko okazjonalnie. Ciężko mówić tutaj o stałym zarobku, w przeciwieństwie do powyższych ofert.


promocje bankowe

16. Promocje bankowe pozwalają w łatwy sposób zdobyć dodatkowe pieniądze nie wychodząc z domu, gdyż banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów.


cashback i moneyback

17. Cashback z kolei to świetny sposób, aby nieco zarobić na internetowych zakupach. Wprawdzie nie są to duże kwoty, ale możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy.


tajemniczy klient

18. Praca jako tajemniczy klient polega na odwiedzaniu konkretnych placówek w celu kontroli ich jakości. Niestety nie możemy liczyć tutaj na regularne zlecenia, ale sprawdzi się jako praca dodatkowa.


Znacie jeszcze jakieś ciekawe sposoby na zdobycie dodatkowych pieniędzy w domu, które nie zostały opisane lub potrzebujecie dodatkowej pomocy? Dajcie znać (zakładka kontakt)!

Dla kogo praca w domu

Dodatkowa praca w domu jest dla każdego, choć są też grupy osób, dla których praca przez internet to jedyna sensowna możliwość. Dla kogo będzie to świetne rozwiązanie?

 • mam, które ze względu na opiekę nad dziećmi nie mogą pozwolić sobie na pracę na etacie,
 • uczniów, którzy ze względu na swój młody wiek i obowiązki szkolne nie mogą pójść do pracy. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest praca przez internet, a odpowiednio szybkie zainteresowanie się tematem może zaprocentować w przyszłości i możliwe, że nie będzie potrzeby szukać pracy na etacie, a zarabianie online będzie jedynym źródłem dochodu,
 • osób bezrobotnych, które nie mogą znaleźć pracy ze względu na brak odpowiednich ofert,
 • osób niezadowolonych ze swoich dotychczasowych zarobków, które wolą pracować na siebie zamiast na kogoś.
Praca przez internet w domu

Ludzi pracujących w domu możemy podzielić na dwie grupy. Są to osoby, które:

 • rezygnują z etatu i praca online jest dla nich jedynym źródłem dochodu,
 • chcą dorobić sobie do pensji nadal pracując na etacie, ale szukają dodatkowych możliwości zarobku, takich jak praca przez internet.

Zalety pracy online

Praca w domu ma wiele zalet, a najważniejsze z nich to:

 • elastyczne godziny i czas pracy. Dzięki temu możemy zaczynać i kończyć pracę, o której nam się podoba. Możemy też dowolnie wyznaczać sobie dni wolne od pracy i nie musimy wstawać wczesnym rankiem, gdyż tak zaczyna większość miejsc pracy. Śmiało możemy sobie trochę dłużej pospać (chyba, że ktoś lubi rano wstawać sam od siebie).
 • nie tracimy czasu na przygotowanie się do pracy. Pracując w domu mamy pełną swobodę ubioru, a więc możemy pracować zaraz po wstaniu z łóżka, bez przebierania się.
 • oszczędność czasu i pieniędzy związanych z dojazdem do pracy oraz posiłkami w pracy.
 • miejsce i warunki pracy dostosowane do indywidualnych preferencji. W domu nie ma więc problemu z takimi rzeczami jak głośne słuchanie muzyki czy jedzenie przy biurku w czasie pracy.
 • brak nadzoru przełożonego. Nikt nie będzie patrzył nam na ręce w czasie pracy w domu, a u niektórych wywołuje to niepotrzebną presję.
Zarabianie przez internet

Sporo ludzi w dalszym ciągu nie wie co chce w życiu robić i szuka swojej pracy marzeń. Dla wielu z nich praca przez internet okazuje się być świetnym rozwiązaniem mającym wiele zalet. Może to być zarówno dodatkowa praca online, jak i stała, która często pozwala zarobić sporo większe pieniądze jak praca na etacie.

Choć używamy sformułowania „praca w domu” to niekoniecznie musi to odbywać się właśnie tam, ponieważ w dzisiejszych czasach internet dostępny jest niemal wszędzie i większość ludzi ma do niego dostęp.

Ile pieniędzy możemy zarobić w domu

Zarabianie w internecie na początku możemy traktować jako dodatkowe zajęcie, które pozwala zarabiać pieniądze w domu, ale przy odrobinie cierpliwości i zaangażowania jest w stanie całkowicie zastąpić pracę na etacie. W zasadzie wystarczy, że poświęcimy kilka minut dziennie, a zobaczmy pierwsze efekty. Oczywiście im więcej czasu na to poświęcimy, tym efekty będą lepsze.

Wiele osób myśli, że usiądzie i od razu pierwszego dnia zarobi w internecie duże pieniądze. Oczywiście praca online daje taką możliwość, ale niestety jest to mało prawdopodobne i najgorsze co możemy w tym wypadku zrobić to odpuścić przez mało zadowalające efekty. Jak w wielu przypadkach tak i do zarabiania online trzeba się po prostu przyłożyć, gdyż efekty nie przyjdą „od zaraz”, ale z pewnością warto na nie poczekać. Z czasem możemy poświęcać na pracę w domu przez internet coraz mniej czasu, jednocześnie zarabiając miesięcznie coraz więcej.

Dodatkowa praca w domu przez internet

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile dokładnie możemy miesięcznie zarobić w internecie. Uzależnione jest to przede wszystkim od osoby, która się tego podejmuje, ale z czasem mogą to być naprawdę duże pieniądze. Samych sposobów zarabiania online jest wiele i mają one w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy. Klucz do sukcesu w tym wypadku to cierpliwość i zaangażowanie, ale odpowiednie podejście na pewno zostanie nagrodzone odpowiednio wysokimi zarobkami. Są one wyciągnięcie ręki dla każdego, wystarczy odpowiednio wykorzystać wiedzę dostępną w internecie oraz na tym blogu.

Praca w domu ma ogromny potencjał zarobkowy, ale to ile pieniędzy zarobisz przez internet zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Praca w domu – jak zacząć?

Zacznij od zapoznania się z zaprezentowanymi możliwościami pracy przez internet, a następnie zarejestruj się na wybranych stronach i po prostu zarabiaj w domu. Jeśli mimo przeczytania informacji tu dostępnych masz pytania i nadal nie wiesz jak zarabiać pieniądze w sieci (także sposoby, które nie zostały jeszcze opisane) pisz na forum lub bezpośrednio poprzez zakładkę “kontakt”. Warto także od razu wyznaczyć sobie zarówno krótko, jak i długoterminowy cel i do niego dążyć. Osiąganie kolejnych celów jest dla zarabiających online dodatkową motywacją i miarą postępów.

Zarabianie i zdalna praca w domu

Do pracy przez internet, co sugeruje zresztą sama nazwa potrzebne jest urządzenie z dostępem do internetu jak np. komputer, tablet czy telefon. Do tego chęci, samodyscyplina i w zasadzie na tym wymagania się kończą. Większość stron nie posiada również większego ograniczenia wiekowego, więc z pewnością jest to dodatkowy atut. Zarabianie online może okazać się również świetną pracą dla nieletnich.

Zarabianie w internecie – sposób wypłaty pieniędzy

Praca online pozwala na wypłatę pieniędzy nawet codziennie, więc nie musimy czekać na konkretny dzień jak ma to miejsce w przypadku pracy na etacie. Pieniądze zarobione w internecie możemy wypłacać na różne sposoby jak np:

 • konto bankowe – wybór odpowiedniego konta nie jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze, choć jednym z ważniejszych bez wątpienia jest brak opłat. W praktycznie każdym banku znajdziemy darmowe konto bankowe, które w zupełności powinno wystarczyć. Warto prześwietlić oferty w poszukiwaniu tej najlepszej, gdyż nawet na założeniu konta w banku możemy zarobić dodatkowe pieniądze. Oczywiście osoby nieletnie również nie mają z tym problemu, gdyż banki oferują również konto dla młodych,
 • portfele internetowe – niestety środki zarobione w programach zaprezentowanych na blogu nie zawsze możemy wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. Decydując się na zarabianie w domu warto znać i posiadać przynajmniej kilka z nich,
 • doładowanie telefonu – sposób wypłaty dla osób posiadających telefony na kartę. Zdecydowanie mniej popularny sposób wypłaty wśród osób zarabiających online, ale czasem się przydaje.

Jak więcej zarobić w internecie

Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym jak zarabiać w internecie wraz z linkami do stron, które to umożliwiają. Możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim podstawowym źródłem dochodu.

Internetowe zarobki przy odpowiednim zaangażowaniu powinny z czasem same rosnąć. Dużą rolę odgrywa rozeznanie w programach, które pozwalają zarabiać w internecie i zdobywanie doświadczenia by umiejętnie je wykorzystywać. Najlepiej oczywiście nie ograniczać się z wyborem do jednej metody, gdyż często pozwalają budować one dodatkowy dochód pasywny. Można, a nawet warto łączyć możliwie jak najwięcej sposobów, aby zarabianie przez internet przynosiło jeszcze lepsze efekty. Do wszystkiego można dojść samemu, ale w razie potrzeby chętnie pomogę osobom, które poważnie myślą o zarabianiu pieniędzy online i chcą się dowiedzieć jak zarabiać w necie większe pieniądze. Wystarczy się ze mną skontaktować bezpośrednio przez zakładkę kontakt lub na forum.

Zarabianie w internecie

Praca przez internet – podsumowanie

Jeśli zarabiasz przez internet dłuższy czas i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie to zachęcam do rejestracji i aktywności na forum. Tam też możesz zadawać pytania, jeśli zarabianie pieniędzy online to dla Ciebie zupełnie nowy temat i potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Na blogu opisałem wiele metod pozwalających zarabiać pieniądze w domu. Możliwe, że praca przez internet stanie się również Twoim głównym źródłem utrzymania i nie będzie traktowana jedynie jako praca dodatkowa. Oczywiście nie są to jedyne możliwości pracy w domu, a jedynie te najpopularniejsze. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią metodę zarabiania przez internet spośród tych przedstawionych.

50 komentarzy do wpisu „Praca w domu i zarabianie przez internet”

 1. Jestem na emeryturze, mam dużo wolnego czasu. Moje hobby to internet. Gdyby jeszcze w domu można było coś zarobić. BAJKA. Pozdrawiam. Krystyna

  Odpowiedz
  • Kokosów się nie zarobi, ale zawsze coś tam wpadnie i wolny czas zabije. Można klikać w reklamy, ankiety wypełniać i wiele innych. Metod jest sporo zapoznaj się z zawartością strony, a znajdziesz coś dla siebie.

   Odpowiedz
 2. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Sandomierza, mam dorosłych synów a przez to dużo czasu. Hobby to internet, ogród, a na to też potrzeba pieniążków, więc chętnie bym popracowała. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Można jednak odnieść wrażenie, że praca w domu jest nieco trudniejsza, jeżeli weźmiemy pod uwagę przede wszystkim swoją motywację 😛

  Odpowiedz
  • Jeśli chcemy zarobić dużo pieniędzy za pomocą internetu to trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jeśli chodzi o klikanie, ankiety i zarobki rzędu kilku złotych to nie widzę w tym nic trudnego. Wystarczy na to poświęcić odrobinę czasu każdego dnia.

   Odpowiedz
 4. Witam, wielokrotnie juz czytałam opisy pracy w internecie, ale niestety nigdy nie trafiłam na takie oferty pracy. Składanie długopisów polega na tym, że treba je później samemu sprzedać. Pisanie tekstów polega na tym, że jak napiszemy tekst, to trzeba go wysłać tzn. wpisać hasło, które przyjdzie i takie wysłanie niestety nie udaje sie, a taki SMS kosztuje nas 30 zł.

  Odpowiedz
  • Witam.
   Co do składania długopisów to faktycznie trzeba je sprzedać samemu, więc oferty tego typu zdecydowanie
   bym odpuścił. W kwestii pisania artykułów już się nie zgodzę i pierwsze słyszę o konieczności wysłania takiego smsa. Musiała Pani trafić na zwykłe oszustwo, których niestety w internecie nie brakuje.

   Odpowiedz
   • To fakt, też bym odpuścił składanie długopisów, ale niestety sporo osób daje się jeszcze nabrać oszustom na chałupnictwo i obiecywane wysokie zarobki. Jeśli na początku każą zainwestować jakąś kwotę – że niby na wysyłkę materiałów z których będziemy robić długopisy, czy coś w tym stylu to już powinno dać nam coś do myślenia.
    Przeglądałem ostatnio Internet i sporo takich ogłoszeń znajduje się w sieci.

    Odpowiedz
 5. Cześć wam wszystkim… ja od pewnego czasu (3M) zarabiam w Internecie… przez 5 lat obserwowałam milionera a zarazem mojego znajomego i nie wierzyłam że się da aż do momentu aż sama spróbowałam… przez 3 miesiące zarobilam już 12 tys zlotych online i wiem że to może każdy…. każdy kto chce dac choć trochę od siebie. Za 3 tyg zjeżdżam do PL… wypłacam 2tys zł miesięcznie a cała reszta reinwestuje z myślą o zrobieniu 100tys w rok.. uwierzcie w siebie a zrobicie. Pozdrawiam Kamila Chmielewska

  Odpowiedz
 6. Praca w domu to dobry sposób na poprawę domowego budżetu, aczkolwiek na pewno nie można spodziewać się kokosów. To nie substytut pracy na etacie, to raczej dodatkowe środki, którymi można sfinansować drobne przyjemności. Możliwości jest sporo, każdy na pewno jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

  Odpowiedz
 7. Wydaje mi się , że praca w internecie jest dla każdego tylko trzeba znaleźć odpowiedni sposób jej zarabiania dla siebie. Ja mam na co dzień stałą pracę więc można powiedzieć że nie zarabiam w internecie a jedynie dorabiam na przysłowiowe waciki 😀
  Zgadzam się z Łukaszem odradzam wszelkie oferty chałupnictwa, składania długopisów etc., gdyż w większości są to oszuści, którzy chcą zarobić na naszej naiwności.

  Odpowiedz
 8. Wydaje mi się ze nie da się dużo zarobić jesli chodzi o internet, owszem jest klikanie w reklamy ale to są groszowe sprawy, no chyba Że ktos ma konkretny plan na biznes wtedy to może wypalić.

  Odpowiedz
 9. Praca w domu na pozór wydaje się łatwa, ale trzeba spędzić trochę czasu na stronach aby coś zarobić. Jednakże jeżeli poświęcisz odpowiednią ilość czasu, dorobisz do codziennego budżetu.

  Odpowiedz
 10. Dodatkowa praca w domu to super sposób na łatwe odrobienie paru groszy do domowego budżetu. Sama korzystam z kilku serwisów i jestem zadowolona. Oczywiście nie są to ogromne kwoty ale na drobne wydatki zawsze jest. Warto najpierw sprawdzić na różnych forach jakie są warunki i stawki na wybranym serwisie 🙂

  Odpowiedz
 11. Bardzo ciekawe, polecam coś sobie z tego spróbować. Ja na przykład pracuję poprzez klikanie w linki. Polecam, ponieważ nie trzeba się zbytnio męczyć i można sobie zarobić, gdzie się tylko chce, byle tylko internet działał. 😉

  Odpowiedz
 12. Szczerze mówiąc, zarabianie w internecie jest dla mnie dosyć bliskim sposobem tak zwanego dorobku, który zawsze daje coś do portfela chociaż, żeby naprawdę się dorobić to trzeba się narobić, tak że hoho kto się zna oczywiście zajmie mu to mniej czasu niż typowemu kowalskiemu, który zanim obczai jakąś stronkę no to przeczyta ze sto stron o tym jak tam zarabiać, a potem sam będzie jeszcze się domyślał jak się zarejestrować bo zapomniał jak to kolega robił na filmiku. Napisał Rafiafi

  Odpowiedz
 13. Siedzę w tym od kilku dobrych lat i muszę powiedzieć, że aby zarobić na klikaniu w reklamy w internecie to potrzeba sporo czasu i nerwów. Zarobek przy tym jak na dzisiejsze realia mały, a poświęcony czas spory. Jednakże osoby, które weszły w ten „biznes” chwilę temu, mają spore grono poleconych, hmm mogą na tym zarobić parę fajnych złotówek. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 14. Dodatkowa praca w domu jest doskonałą opcją, szczególnie dla młodych osób, pragnących spełniać swoje marzenia. Jak sami wiemy szkoła jest ważniejsza, przez co nie zawsze są pieniądze na spełnianie marzeń, a praca z domu może pomóc spełnić marzenia 🙂

  Odpowiedz
 15. Polecam klikanie w reklamy i pisanie na stronie sejfik są to bardzo proste i ciekawe i zero wysiłkowe zarabanie na sejfik.
  Na początku nie wierzyłem ,że to jest bardzo proste i ciekawe a poza tym wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów na zarabianie pieniędzy przez internet.
  Zarobione pieniądze przeważnie są w dolarach albo euro, które możemy wysłać na konto skrill lub paypal,
  gdzie zostaną przewalutowane na zł i możemy sobie wysłać nieraz fajna sumkę na konto bankowe ?
  Na niektórych stronach można wysłać pieniądze od razu na konto bankowe!
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 16. Zarobek w intrenecie nie traktowałbym jako stałe źródło dochodu na początek, bardziej sposób na dorobienie sobie do budżetu. Jest wiele ciekawych i dużo oferujących serwisów dla początkowych osób takich jak sejfik czy też Centrum Reklamy. Możemy też wypełniać ankiety i też dostawać za to pieniądze. Zawsze wpadnie jakiś grosz do portfela 😀 Ja sam od kilku dni na sejfiku sobie dorabiam i przy większym poświęceniu można tam serio dobrze dorobić

  Odpowiedz
 17. Nigdy nie wierzyłam w taką prace ale jak musialam sie zwolnic z pracy ze wzgledu na dziecko stwierdzilam ze sprobuje czemu nie zarejstrowalam sie na sejfik.pl bardzo polecam ta strone zawsze mozna troszke dorobic.

  Odpowiedz
 18. Polecam zainteresować się kryptowalutami – co do wszystkich form zarabiania pamiętajcie także, że po przekroczeniu pewnej kwoty warto założyć firmę, żeby później nie mieć problemów.

  Odpowiedz
 19. A co powiecie o zarabianiu na poleceniach np. kont bankowych i tak dalej,czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda ,czy da się coś zarobić czy tak jak na klikaniu reklam. Czytałam trochę o tych różnych programach które się tym zajmują ale nie wiem którą i jaką wybrać. Jeśli ktoś ma z tym do czynienia to proszę o jakieś wskazówki ,może jakieś programy gdzie da się zarobić trochę kasy .Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy próbują tak jak ja.
  Ze swojej strony polecam tym wszystkim którzy nie mają nic do roboty program Sejfik , jest to program do oglądania reklam . Oczywiście że nie zarabia się kokosów ale parę złoty zawsze się przyda.

  Odpowiedz
 20. Na internecie można znaleźć całą masę stron do zarabiania. Polecam jednak uważać na strony oferujące bardzo wysokie stawki za oglądanie reklam- w większości nim dojdziesz do minimum wypłaty strona znika. Na tą chwilę według mojej opinii i obserwacji realne są strony oferujące około 1-2 grosze za obejrzenie reklamy (odwiedziny na stronie)- na przykład sejfik czy imperium reklamy.
  Aby zarobić polecam taktykę „łączenia reklam”- wykupienie na stronie sejfik reklamy tzw. ptp strony imperium reklamy. z zainwestowanej reklamy na pierwszej stronie (za 10 zł- 10 tyś wyświetleń ptp) z wyświetleń druga strona (imperium) wypłaci średnio 14 zł, co daje około 40% zysku- minusem jest jednak ilość wyświetleń dziennie- to około 250-300, więc chwilę to trwa.
  z zagranicznych stron mogę polecić clixsense czy donkeymails (jedna z najstarszych stron z minimum 1$ do wypłaty)

  Odpowiedz
 21. Bardzo chciałabym pracować zdalnie, gdyż od 2 lat jestem mamą z dzieckiem w domu i w mojej sytuacji praca na pełen etat nie wchodzi w grę. Zaczęłam już wypełniać ankiety, klikać w reklamy, prowadzę bloga od 5 lat, ale tym zajmuję się z pasji, aniżeli z chęci zarobku. Aczkolwiek nie ukrywam, chciałabym zarabiać na blogu, a nie bawić się tylko w barter – bo to raczej niewdzięczne zajęcie. Na początek wdrożyłam płatne banery i linki i liczę, że znajdą się oferty odpłatnych postów i współprac z markami.

  Odpowiedz
 22. Powiem szczerze. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.
  Co do pracy w domu z dziećmi… Tu bym mocno polemizował. jest to trudne. Chyba, że mamy dziecko malutkie, które głównie śpi. przy 2 latkach i odrobinę wyżej – nie polecam. Niepotrzebne nerwy.

  Odpowiedz
 23. Moim zdaniem bardzo ciężko jest znaleźć jakąś sensowną i uczciwą pracę przez internet. Sama szukam jej od dłuższego czasu i zanim znalazłam coś wartego uwagi musiałam się dość sporo naszukać.

  Odpowiedz
 24. Ja rownież nie wierzyłam że można zarobić pracując, w domu przez internet było to dla mnie nie możliwe nie chciałam nawet o tym słuchać a co dopiero podjąć jakieś działania w tym temacie. Kiedyś poznałam taką miłą dziewczyne, która pokazała mi,że to jednak jest możliwe, bardzo cieżko jest mnie do czegoś przekonać ale jej się udało. Od kąd ona pokazała mi program partnerski, który bardzo polecam takie jak LeadStar czy Money2money zaczełam wierzyć w magie internetu. Internet w dzisiejszych czasach ma bardzo dużą moc wszystko jest wystawiane na Facebooku czy Instagramie. Ja osobiście uważam że trzeba spróbować i sie przekonac,że da się pracować i zarabiać przez internet. Nie tylko na programach partnerskich ale również na ankietach,czy aplikacjach na których można sie rejestrować i otrzymywać za to pieniądze i polecać dalej wśród swoich znajomych. Myślę,żę trzeba chcieć nauczyć się tak zarabiać,wszystko zależy od nas samych.

  Odpowiedz
 25. Najlepszą rzeczą którą mogę powiedzieć o zarabianiu pieniędzy przez internet jest fakt iż, nie opuszczamy swojego domu, mamy oko na dzieci i męża oraz na wszystko co się w nim dzieje. Lecz taka praca nie jest dla wszystkich, ponieważ trzeba być wobec siebie bardzo rygorystycznym. Mile widziane jest wyznaczanie sobie celów poczynając od tych małych i niepozornych, kończąc na tych wielkich. Z pewnością to dla bardzo zawziętych i uparcie darzacych do swego ludzi.

  Odpowiedz
 26. Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych panelw i tam juz mozna więcej zarobić.

  Odpowiedz
 27. Nie wierzyłem, żę można zarobić tak łątwo pieniądze, a jednak udało się. Początki są trudne. Szczególnie przy klikaniu. Naklikasz sie, stracisz dużo czasu i… efekty słabe. Jednak, jak każdej pracy, trzeba nabrać doświadczenia. Jednak nigdzie, nawet tutaj, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba poświęcić czas – szczególnie na początku, najlepiej założyć sobie do tego osobnego maila i uzbroić się w cierpliwość. Po pewnym czasie będziemy wiedzieć o co chodzi.

  Odpowiedz
 28. Dorabiam sobie niewielkie pieniądze (50-100 zł/mies.) przez klikanie reklam i wypełnianie ankiet, oczywiście na wielu portalach. Ale trzeba przyznać, że wymaga to czasu i cierpliwości. Poza tym na samą wypłatę, jeśli już uzbierasz kwotę do wypłacenia, czeka się czasami nawet do miesiąca. No i też może się zdarzyć, że trafisz na nieuczciwą stronę, która w ogóle nie zrobi przelewu, chociaż ja nigdy się z tym nie spotkałam. Być może gdyby zalogować się na kilkunastu panelach do klikania reklam i kilkunastu do wypełniania ankiet to wtedy można by zarobić sensowne pieniądze, ale kto ma na to czas?

  Odpowiedz
 29. Żyjemy w 2020 roku i nikt nie powinien podważać tezy, czy można zarabiać pieniądze przez internet! Co raz więcej osób decyduje się na pracę zdalną, chociaż kilka dni w tygodniu, gdy są jeszcze na etacie. Oczywiście, jest wiele zawodów gdzie jest to wręcz niemożliwe, jednak nie oszukujmy się, większość aspektów naszego życia przenosi się do internetu, i to co kiedyś było nie do pomyślenia, np. że można kupić buty przez internet, dziś jest normalną sprawą. Istnieje równie wiele możliwości zarabiania online i każdy kto chce, ten może sobie chociaż dorobić. Testy, ankiety, promocje, programy partnerskie i wiele, wiele wiele więcej metod i sposobów. Wystarczy poszukać w google;)

  Odpowiedz
 30. Zarobku w internecie nie należy – przynajmniej na początku – traktować jako stałego głównego źródła utrzymania. Może jednak stanowić doskonałe źródło dodatkowego zarobku. A z czasem może naprawdę przynieść całkiem ładne pieniążki. Ale – jak we wszystkim – wymaga to systematyczności i cierpliwości. Między bajki można włożyć oferty obiecujące 1000 EURO dziennie.

  Odpowiedz
 31. Ja od pewnego czasu dorabiam sobie na panelach ankietowych, wypełniam ankiety lub jakies krótkie zadania itp rownież skanowanie zakupów. nie zarobi się kokosów ale zawsze pare groszy wpadnie bez dużego wysiłku. a ankiety można wypełniać w każdej chwili, gdy nudzi nam się w tramwaju, czy podczas popijania herbaty czy kawy. do tego można dołączać do róznych społecznosci za pośrednictwem tych paneloww i tam juz mozna więcej zarobić.

  Odpowiedz
 32. Zarabianie przez Internet jeszcze kilka lat temu brzmiało niepoważnie. Jak jakieś niezbyt ambitne zajęcie albo co gorsze próba oszustwa. Też początkowo byłam negatywnie nastawiona do takiego sposobu. Dlatego, że było to dla mnie coś nowego. Ale w końcu się przełamałam, spróbowała i nie żałuję. Mogę pracować o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca. W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prawie wszędzie, każdy nosi przy sobie smartfona. Mogę pracować czekając w kolejce, jadąc autobusem, wszędzie kiedy tylko mam czas i ochotę. Dzięki temu nawet nie zauważam, że pracuję. A pieniążki się mnożą. Uwielbiam to.

  Odpowiedz
 33. Zarabianie w internecie jest proste jak zrobienie kawy otwierasz I mieszasz czym wiecej linkow ,klikniec ,zadan tym stajesz sie mocniejszy wiadome np grosze az wkoncu masz forse moglbym sie rozpisywac bez konca ale to jest bez sensu bo jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz pozdrawiam.

  Odpowiedz
 34. Moim zdaniem dorabianie w internecie jest super sprawą. Sama jako dzienna studentka tak właśnie sobie dorabiam. Chociaż najczęsciej punkty wymieniam na różnego typu bony (najczęściej do Zalando). Osobiście mogę polecić dwa portale
  opinie.pl i Toluna z obu mam wypłaty (bony) co około 2 miesiące (co prawda wchodzę codziennie ale nie spędzam tam dużo czasu czasami tylko sprawdzam i wychodzę). Jeśli ktoś nie liczy na miliony to warto próbować. Nawet 50 zł miesięcznie czasami nieźle poprawia humor 😀

  Odpowiedz
 35. Od pewnego czasu dorabiam sobie wypełniając ankiety i uważam że jest to świetny sposób na zarabianie szczególnie w obecnej sytuacji jaką jest pandemia. Dzięki temu mam czas aby wypełniać przeróżne ankiety i dzieki nim zarabiać. Jednak mimo wszytko trzeba też pamietać o normalnej pracy,bo z ankiet się nie wyżyje,jednak można traktować to jako dodatkowe źródło dochodów. Jednak poza ankietami jest wiele prac w internecie które naprawde potrafią przynieść niemałe pieniądze i też sławę,co wiąże się z przeróżnymi ofertami na współpracę ,więc z takiej pracy da się wyżyć nawet często na lepszym poziomie niż przeciętny człowiek

  Odpowiedz
 36. Ja rozpocząłem od wzmocnienia swoich kompetencji – wziąłem dofinansowanie i poszedłem na szkolenia i kursy – pomógł youtube, udemy i stacjonarny kurs WordPressa. Wspieram kilka firm w zakresie dodawania postów, ogarniania social media, wystawiania faktur czy odpisywania maili. Byłem tutaj:
  udemy.com/course/kurs-excel/ (kursy z Excela)
  youtube.com/user/MiroslawZelent (ogólna wiedza o IT)
  itschool.pl/ (kursy z WordPressa).

  No i zdalnie można ogarniać tematy dla ludzi zabieganych 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz