Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy

Obecnie ciężko wyobrazić sobie życie bez telefonu, więc w zasadzie każdy go posiada. Niegdyś służyły one jedynie do wykonywania połączeń, ale aktualne smartfony posiadają znacznie więcej funkcji. Jedną z nich jest możliwość instalowania ciekawych aplikacji, które ułatwiają życie, służą rozrywce, czy też pozwalają zarabiać. Oczywiście w artykule skupimy się właśnie na tych ostatnich, choć w niektórych z nich możemy otrzymać szybko kasę już za samą rejestrację. Zatem jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie warto znać?

Dlaczego warto mieć wypłacalne apki na telefonie?

W internecie znajdziemy wiele darmowych aplikacji, które pozwalają zarabiać pieniądze na smartfonie. Jedne wymagają większego zaangażowania, inne mniejszego, ale je wszystkie łączy bardzo duża mobilność. Jedną z podstawowych zalet takich apek jest to, że możemy dzięki nim zarabiać praktycznie wszędzie, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu.

Lista wypłacalnych aplikacji do zarabiania pieniędzy w 2023

Aplikacji do zarabiania pieniędzy jest sporo, więc warto najpierw podzielić je na kilka głównych kategorii. Większość z nich pozwala na regularny zarobek, a niektóre oferują nawet szybkie pieniądze już za samą rejestrację. Poniżej lista 26 wypłacalnych aplikacji, które pozwalają zarabiać na smartfonie i są w pełni darmowe. Więcej szczegółowych informacji na temat każdej z nich po kliknięciu w przycisk „opinie o„.

Oczywiście większość z zaprezentowanych stron dostępna jest również w przeglądarce, więc możemy dodatkowo zarabiać na komputerze. Jednak chcąc korzystać z nich głównie na telefonie, warto od razu po rejestracji pobrać dedykowaną aplikację mobilną. Zwłaszcza, że w niektórych serwisach otrzymujemy za to dodatkowe punkty.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na zakupach internetowych

Zestawienie aplikacji do zarabiania zacznijmy od serwisów oferujących cashback, gdyż nie wymagają w zasadzie żadnej dodatkowej aktywności, a pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze. Są to apki, które oferują zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach internetowych. Zdecydowanie warto się nimi zainteresować, gdyż w ten sposób możemy tylko zyskać. Oczywiście największe korzyści odczują osoby robiące dużo zakupów w sieci.


LetyShops współpracuje z prawie 3000 sklepów.


net-pocket

Net-Pocket obsługuje ponad 1500 sklepów.


refunder

Refunder obsługuje ponad 660 różnych sklepów.

Aplikacje do zarabiania na ankietach

Wypełnianie ankiet to dość prosta metoda zarabiania pieniędzy, choć wymaga poświęcenia pewnej ilości wolnego czasu. Oczywiście każdy panel pozwala wypełniać ankiety na komputerze, ale są też takie, które mają dedykowaną aplikacją na telefon, która w znacznym stopniu to ułatwiają. Po rejestracji wystarczy, że pobierzemy taką aplikację poprzez oficjalną stronę lub znajdziemy w sklepie Google Play (Android) lub App Store (iOS).


attapoll

AttaPoll jest panelem ankietowym, który dostępny jest jedynie w formie aplikacji na telefon. Nie mamy tutaj możliwości ich wypełniania przez przeglądarkę.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal, Revolut.

ysense

Ysense (dawniej Clixsense) to czołowy panel ankietowy, który znany jest na całym świecie. Wprawdzie dostępny jest po angielsku, ale same ankiety już są w języku polskim, więc wystarczy podstawowa znajomość do sprawnego poruszania się.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill, Payoneer.

opinie pl

Opinie.pl to bez wątpienia jeden z lepszych paneli ankietowych, który posiada dedykowaną aplikację. Na tle pozostałych wyróżnia się konkursami, które pozwalają zdobywać dodatkowe nagrody oraz możliwością testowania produktów za pieniądze.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: konto bankowe, doładowanie telefonu, karty podarunkowe do sklepów.

Badanie opinii

Badanie opinii poza ankietami pozwala czasem wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Oczywiście jest to rozwiązanie jedynie dla chętnych.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: konto bankowe.

marketagent

Marketagent jest kolejnym międzynarodowym panelem, który działa w internecie już dłuższy czas, ma dobre opinie i stosunkowo niski wymóg wiekowy.

 • wymagany wiek: ukończone 14 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill.

surveytime

Surveytime jest panelem, w którym pieniądze otrzymujemy zaraz po wypełnieniu każdej ankiety.

 • wymagany wiek: ukończone 13 lat,
 • wypłata: PayPal, bitcoin, karty podarunkowe.

YouGov to ciekawy panel ankietowy, choć niestety pozwala wymieniać punkty jedynie na karty podarunkowe do Allegro.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: karta podarunkowa.

Myiyo

Myiyo posiada własny, zintegrowany serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal.

toluna

Toluna pozwala tworzyć własne ankiety oraz głosowania, aby poznać opinie innych użytkowników na dany temat. Pozwala również zarabiać na testowaniu produktów.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: PayPal, karty podarunkowe, doładowanie telefonu.

mobrog

MOBROG – jest międzynarodowym panelem ankietowym, który ma wiele pozytywnych opini i także pozwala zarabiać testując produkty.

 • Wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill.

płatne ankiety online

Powyżej znajdują się jedynie te panele ankietowe, które posiadają dedykowaną aplikację pozwalającą wypełniać ankiety na telefonie. Jednak samych serwisów pozwalających na tym zarabiać jest zdecydowanie więcej. Wprawdzie w tych panelach, które nie posiadają takiej aplikacji mobilnej najbardziej komfortowe jest wypełnianie ankiet na komputerze, ale z powodzeniem możemy robić to również na telefonie, za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej.

Rozbudowane aplikacje do zarabiania

Najlepsze aplikacje to takie, które pozwalają zarabiać na wiele różnych sposobów. Niestety większość jest ukierunkowana na konkretny typ działań np. wypełnianie ankiet lub wykonywanie prostych zadań, więc ciężko znaleźć te bardziej rozbudowane aplikacje. Jednak mimo to dwie z nich trafiły do zestawienia.


wowapp

WowApp to komunikator, który przede wszystkim ułatwia kontakt z innymi ludźmi, ale także pozwala zarabiać pieniądze na różne sposoby np. czatowaniu, oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet, graniu w gry itp. Jest to w pełni wypłacalna i bardzo rozbudowana aplikacja na telefon.

 • wymagany wiek: minimum 16 lat,
 • wypłata: konto bankowe, karta kredytowa, PayPal.

freecash

Freecash to serwis pozwalający zarabiać na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań i graniu w gry. Ponadto oferuje dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych użytkowników.

Aplikacja do zarabiania pieniędzy na chodzeniu i bieganiu

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na chodzeniu brzmią świetnie, gdyż pozwalają generować praktycznie całkowicie dochód pasywny. Wystarczy, że ją zainstalujemy, a ta w tle będzie liczyć nasze kroki i nabijać nam za to punkty, które potem wymienimy na ciekawe nagrody (niestety brakuje możliwości wymiany na pieniądze). Zdecydowanie warto mieć je na uwadze, gdyż nie wymagają od nas w zasadzie żadnej dodatkowej aktywności. Co więcej, nie kolidują ze sobą w żaden sposób, więc możemy posiadać obie jednocześnie.


Stepler to aplikacja, w której zdobyte na chodzeniu punkty możemy wymienić na nagrody (np. telefon, konsolę itp.) oraz kupony rabatowe do wielu sklepów.


sweatcoin

Sweatcoin oferuje niestety gorsze „nagrody” od powyższej, ale może stanowić ciekawe uzupełnienie, jeśli planujemy zdobywać punkty na chodzeniu.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na grach

Kolejne aplikacje w pewnym sensie pozwalają zarabiać na grach, bowiem zdobywamy w nich punkty, które później możemy wymienić na różnego rodzaju karty podarunkowe i vouchery do sklepów, Paysafecard itp. Zadania w serwisie podzielone są na takie, które możemy wykonywać wielokrotnie lub jednorazowo. W większości przypadków polegają na pobraniu gry na telefon i osiągnięciu w niej określonego poziomu, więc nie powinno być problemu. Niestety nie wymienimy punktów bezpośrednio na gotówkę (poza ostatnim serwisem na liście), a jedynie na wspomniane karty i vouchery.


gamehag

Gamehag wyróżnia się od pozostałych darmowymi skrzynkami, które otrzymujemy np. za codzienne logowanie do serwisu.


bananki

Serwis Bananki ma zdecydowanie najwięcej gier przeglądarkowych, w których możemy zdobywać punkty.


Apki do zarabiania na wykonywaniu zadań w okolicy

W poniższych aplikacjach zarabiać możemy wcielając się w rolę tajemniczego klienta, więc zadania wymagać będą od nas pewnej mobilności. W większości przypadków polegają one na odwiedzeniu konkretnej placówki i np. zrobieniu zdjęcia półki, przepisania aktualnych cen itp. Ilość dostępnych zadań uzależniona jest od lokalizacji, w której się znajdujemy. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja w większych miastach, gdyż jest tam więcej placówek handlowych, a więc również więcej zadań.

Obie aplikacje znajdziemy w sklepie Google Play oraz App Store.


beemyeye

BeMyEye jest aplikacją działającą w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Przy rejestracji podaj kod: „gl83vn„, aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.


buzzbee

BuzzBee jest polską aplikacją, więc jest jedną z najpopularniejszych apek tego typu w naszym kraju. Działa na podobnej zasadzie, choć ilość zadań jest niestety zdecydowanie mniejsza.

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji

promocje bankowe

Warto zwrócić uwagę również na aplikacje, które dają już za samą rejestrację darmowe pieniądze, które prawie od razu możemy wypłacić na konto. Wprawdzie taka kasa jest zarobkiem jednorazowym, ale całkiem przyjemnym i niewymagającym większego wysiłku. Podobnie zresztą działają promocje bankowe, choć tam musimy już spełnić określone warunki, aby otrzymać bonus. Zatem w jakich aplikacjach otrzymamy pieniądze za darmo i ile?

Jak zarabiać przy pomocy aplikacji jako influencer

Na telefon dostępne są również darmowe aplikacje, których głównym celem wcale nie jest zarabianie (chyba, że mowa o twórcach), ale z powodzeniem możemy wykorzystać je w tym właśnie. Osoby zarabiające przy pomocy tych aplikacji nazywane są influencerami, a zarobki bywają naprawdę imponujące.


jak zarabiać na instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji, której przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Wiele osób dzieli się swoimi zdjęciami, buduje zasięgi i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że można taki profil wykorzystać również do zarabiania. Co więcej, całkiem sporych kwot.


jak zarabiać na tik toku

TikTok to kolejna ciekawa opcja, która w odróżnieniu od powyższej, polega przede wszystkim na wrzucaniu krótkich filmików. Największą popularnością cieszy się wprawdzie u młodszych użytkowników, często nieletnich, ale z powodzeniem wykorzystać ją mogą również starsi.

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy na sprzedaży ubrań

gdzie sprzedawać ubrania

Sprzedaż starych ubrań to kolejny sposób, który pozwala szybko zarobić dodatkowe pieniądze. Jedną z najbardziej popularnych aplikacji, która to umożliwia jest Vinted, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Co ciekawe, przy pomocy takich aplikacji możemy sprzedawać również handmade, czyli własnoręczne wyroby.

Darmowa przeglądarka internetowa, w której zarabiamy

brave browser

Warto jeszcze wspomnieć o aplikacji, a dokładniej szybkiej przeglądarce internetowej, która pozwala zarabiać. Niestety nie są to duże kwoty, więc można potraktować ją jedynie jako dodatek, ale jest naprawdę ciekawą przeglądarką, która dostępna jest zarówno na komputery, jak i telefony. Jedną z jej przydatniejszych funkcji jest możliwość blokowania reklam, więc może stanowić ciekawą alternatywę dla Google Chrome.

Jak inaczej zarabiać pieniądze przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Aplikacje do zarabiania pieniędzy to ciekawe rozwiązanie dla osób, które ciągle gdzieś chodzą i jednocześnie nie rozstają się ze swoim telefonem. Nie jest to jednak jedyny sposób na zarabianie pieniędzy z wykorzystaniem własnego smartfona. Na dobrą sprawę wystarczy nam zwykła przeglądarka i dostęp do internetu, aby z powodzeniem wykorzystać praktycznie wszystkie inne metody, a tych jest naprawdę sporo.

Najlepsze darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy

Podsumujmy krótko jeszcze raz wszystkie apki znajdujące się w powyższym zestawieniu, a zatem najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy to:

 • WoWapp – rozbudowany komunikator,
 • Freecash – rozbudowany serwis zarobkowy,
 • Aplikacje do zarabiania na chodzeniu:
  • Stepler,
  • Sweatcoin,
 • Aplikacje do zarabiania na grach i wykonywaniu zadań:
  • Gamehag,
  • Dogry,
  • Bananki,
 • Aplikacje do zarabiania na ankietach:
  • AttaPoll,
  • Ysense,
  • Opinie.pl,
  • Badanie Opinii,
  • Marketagent,
  • Surveytime,
  • YouGov,
  • Myiyo,
  • Toluna,
  • MOBROG.
 • Aplikacje do zarabiania na zakupach internetowych:
  • Letyshops,
  • NetPocket,
  • Refunder.
 • Aplikacje do zarabiania jako tajemniczy klient:
  • BeMyEye,
  • BuzzBee,
 • Aplikacje do zarabiania jako influencer:
  • Instagram,
  • TikTok,
 • Vinted – platforma sprzedażowa,
 • Brave Browser – przeglądarka internetowa.

Są jeszcze wspomniane aplikacje, dzięki którym możemy otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację, choć niestety jednorazowo. Z tego względu nie są to typowe aplikacja do zarabiania, ale warto je uwzględnić.

Jak łatwo zauważyć, większość z nich nie wymaga pełnoletności, więc jest to świetny sposób, aby zarobić pieniądze w młodym wieku.

Czy wypłacalne aplikacje to dobry sposób na zarobek? – opinie

Niektóre aplikacje na telefon pozwalają szybko zarobić pieniądze, ale musimy mieć świadomość, że nie są to duże kwoty. Oczywiście pomijając zarabianie jako influencer, gdyż tutaj zarobki potrafią znacznie przekroczyć te z etatu. Wracając jednak do zaprezentowanych apek, wszystkie są w pełni wypłacalne i za darmo, a ich główną zaletą jest przede wszystkim łatwość zarabiania. Na dobrą sprawę wystarczy, że od czasu do czasu rzucimy okiem na telefon – tu coś klikniemy, tam wypełnimy lub zagramy, a dodatkowa kasa sama wpada. Czasem nawet możemy otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację i praktycznie od razu ją wypłacić na konto bankowe, czy też portfel internetowy PayPal. Dzięki takim wypłacalnym aplikacjom możemy zarabiać praktycznie w każdym miejscu, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu.

Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi lub znacie jakieś inne wypłacalne aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie? Podzielcie się opinią w komentarzu.

32 komentarze do “Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy”

 1. Osobiście mogę polecić BuzzBee. Stosunkowo często pojawiają się zadania o różnej trudności, polski interfejs, natychmiastowe wypłaty na PayPal. Dodatkowo poprzez wykonywanie zadań zdobywa się poziomy, które zwiększają nasze możliwości np. widzimy zadania w większym promieniu lub zarabiamy o określony procent więcej za zadanie.

  Odpowiedz
 2. Korzystam z kilku wyżej wymienionych serwisów. W moim przypadku bardziej opłacalne są zadania, za które potrafię zarobić do 50-100zł w ciągu miesiąca. Jeżeli chodzi o ankiety, uważam to bardziej za kieszonkowe, bo niewiele jest z tego zysku. Firmy często maja zbyt mały zakres osób „właściwych” co powoduje, ze możemy być odrzuceni nawet w trakcie ich robienia. Wpis bardzo przydatny, zwłaszcza jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z internetowym zarobkiem.

  Odpowiedz
 3. mozna zarobic kilka zlotych niewielkim wysilkiem i nakladem czasu. Polecam opinie.pl, klikam tez w sejfik.pl przymierzam sie też do Buzzbee, polecacie cos jeszcze?

  Odpowiedz
 4. Od niedawna zająłem się zarabianiem przez internet i aplikacje na telefon i wydaje mi się ze parę stówek w miesiącu da się zarobić, dzisiaj zrobiłem bilans zarobków i po 3 tygodniach mam ok 120 zł.Głównie ankiety i zadania.Wczoraj zainstalowałem Be My Eye i wydaje mi się ciekawą aplikacją.Jak sądzicie jest to wiarygodna firma (wypłacalna)

  Odpowiedz
 5. Ankiety to bardzo fajna opcja zarobkowa w której sama uczestniczę jednak firmy które prowadzą panele coraz częściej bardzo personalizują pytania aby trafić do konkretnej grupy docelowej więc dlatego z 10 ankiet które zaczynamy wypełniać tylko za 2 zostaniemy wynagrodzeni jeśli wpasujemy się w grupę docelową. Jednak można zarobić od ok. 50 zł – 250 zł / m-c.
  W tym wpisie zainteresowała mnie aplikacja WowApp. Kiedyś gdzieś o niej czytałam i być może skorzystam z polecenia!

  Odpowiedz
 6. Jestem świeżym użytkownikiem BuzzBee, jak narazie bardzo mi się podoba ta apka. Nie dość aplikacja zmusza do wyjścia z domu, wyjść do ludzi to jeszcze czasem zdażają się fajne zabane sytuacje. Naprade podoba mi się i polecam wszystkim.

  Odpowiedz
 7. Zarabianie przez telefon to świetna sprawa, sam dorabiam sobie trochę na telefonie i w internecie. Polecam ten świetny sposób myślę że każdemu się spodoba poświęcić 15 minut dziennie na takim czymś. Osobiście korzystam z wielu serwisów np. sejfik, Centrum Reklamy, Opinie lub Poznaj.To. Szczerzę mogę polecić jeszcze kopanie kryptowalut.

  Odpowiedz
 8. Po tym artykule przekonałam się do BeeMyEye. Aplikacja wcześniej rzuciła mi się w proponowanych, ale nawet nie sprawdzałam na czym polega. Myślę, że to będzie całkiem przyjemny sposób dorobienia sobie paru groszy. Aktualnie korzystam także z Toluny, jednak muszę się z nią lepiej zapoznać, gdyż na razie wszystko mi tam idzie jak krew z nosa…

  Odpowiedz
 9. Z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że panel Opinie.pl jest dość dobrą stroną do zarabiania na ankietach. Ankiet niestety nie jest zbyt dużo, ale wszystko zależy od naszego profilu i dnia. Czasami pojawia się nawet kilka ankiet a czasami żadna. Mimo to strona godna polecenia

  Odpowiedz
 10. Z mojego doświadczenia, które zdobyłem zarabiając na różnych stronach internetowych z całą pewnością nie mogę polecić Myiyo, ze względu na małą liczbę ankiet (nie wiem może coś źle robiłem i to dlatego), oraz Toluna z powodu tego, że bardzo rzadko kwalifikowałem się do ankiety, o czym często dowiadywałem się pod sam jej koniec. Za to Opinie.pl wydają mi się o wiele ciekawsze nawet pomimo tego, ze mają trochę mało ankiet i punkty się długo zbierają, ale i tak w moim odczuciu są oni znacznie uczciwsi od dwóch poprzednich stron. Z aplikacji wprost na telefon jeszcze nie korzystałem, ale już dwukrotnie się do nich przymierzałem. Mam tylko nadzieję, że są one bezpieczne i nie narażają użytkownika na utratę danych.

  Odpowiedz
 11. Ja zaczęłam dość niedawno zarabiać na sejfiku i jest całkiem ok, pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko telefon i klikanie w reklamy i inne płatne rzeczy.. Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie odpowiem na komentarz i pomogę! Myślę że zarabianie przez internet to dobre rozwiązanie dla ludzi uczących się, matek, oraz osób które chcą dorobić do domowego budżetu! Próbować a może się uda?

  Odpowiedz
 12. Od jakiegoś czasu szukałam aplikacji do zarabiania pieniędzy w domu, miałam okazję przetestować kilka z grami – systemem android – jednak nie były wypłacalne. W sklepie play znajdziemy playspot – Nie Polecam. Dlaczego? grasz jest super, zbierasz parę tysięcy punktów, instalujesz full aplikacji do chyba 7000pkt naliczają a jak już jakaś grę polubisz to nagle przestają dodawać punkty. Później z dnia na dzień coraz mniej punktów.. Ogólnie naprawdę kiepska aplikacja.. Może ktoś zna lepszą?

  Odpowiedz
 13. Posiadam konto na opinie.pl , badanie-opinii.pl oraz marketagent.com jak wiele osób spodziewałam się, że zarobki na każdej z wymienionych stron będą niewielkie, ale jak się okazuje w moim przypadku mimo posiadania konta od jakiegoś czasu razem nie zarobiłam nawet 1zł . Uważam , że zakładanie tam kont jest stratą czasu i nie można liczyć na żadne zarobki, od czasu do czasu jest dostępność do ankiet, ale i tak za każdym razem „nie kwalifikuje się do ankiety” . Na opinie.pl ankiety pojawiły się tylko w dniu rejestracji i na tym się skończyło, na stronie badanie-opinii ankiety pojawiały się tylko na początku, ale w niewielkich ilościach, natomiast w marketagent nie kwalifikuje się do żadnych ankiet.
  Jedyny serwis jaki mogę polecić na obecną chwilę jest sejfik.com , tylko na tej stronie udało mi się coś uzbierać i ciągle pojawiają się nowe zadania i tzw. płatne klikanie.

  Odpowiedz
 14. Żaluje że nie wpadłam na takie wpisy wcześniej, godziny spędzone na bezmyślnym wpatrywaniu się w telefon mogły mi się już wcześniej opłacić. Teraz kiedy siedze w telefonie jadąc pociągiem do szkoły dodatkowo wpadają mi jakieś drobne pieniądze, za wykonywanie prostych czynności które wiele ode mnie nie wymagają. W szczególności polecam: wowapp!

  Odpowiedz
 15. Dzisiejsze zarabianie pieniędzy wygląda właśnie w opisany wyżej sposób. Aplikacje oraz sam telefon są nam dzisiaj niezbędne, więc nawet nie ma co dyskutować na ten temat. ALE! Bardzo fajnie, że coś takiego jest – dlaczego? Ponieważ ludzie mogą sobie sami dorobić na cokolwiek i wydawać dzięki temu jakieś swoje pieniądze. Zarobek w sieci to fajna sprawa, zwłaszcza dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Dodatkowe pieniądze są dla nich na wagę złota. Świetny artykuł! 😉

  Odpowiedz
 16. Dzisiejsze zarabianie przez telefon sprowadza się do wielu ciekawych rzeczy. Można rozbudowanie zarabiać pierwsze pieniądze przez telefon dowolbymi aplikacjami. Zarabianie w sieci jest od teraz wiele łatwiejsze, przeż możliwości jakie dają nam banki czy też inne rzeczy. Dzisiaj za pośrednictwem telefonu możemy załatwić o wiele więcej spraw niż kiedyś – dzięki temu też zarobić.

  Odpowiedz
 17. @KacperJa

  Zarobek w sieci jest ostatnio dosyć niszowy. Ludzie boją sie, bo myślą, że dzięki temu nic nie zarobią. Nie prawda – na dzień dzisiejszy mnóstwo aplikacji oferuje zarobki przez sieć i to w stu procentach bezpiecznie. Kwestia jak sami do tego podchodzimy i czy na prawdę czujemy taką potrzebę. Pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia w domu (czyt. w sieci) są dziś ogromne, czasami nawet dorównujące miesięcznym zarobkom w pracy.

  Odpowiedz
 18. Polecam także Slidejoy – aplikacje, dzięki której zarabiamy specjalne kryształki, które następnie wymieniamy na pieniądze (Paypal, VISA)
  Zarabiamy dzięki reklamom na blokadzie telefonu. Za każde odblokowanie telefonu otrzymujemy nasze kryształki.
  Jedyny minus aplikacji to trochę długi czas oczekiwania na wypłatę.

  Odpowiedz
 19. Testowałam buzzbee i naprawdę jest to godne polecenia, zadania dosyć ciekawe, 'normalne’, ale tylko dla osób, które nie przejmują się chodzeniem po całym sklepie i cykaniem fotek jakimś lodówkom, plakatom itd. Zwłaszcza, że ktoś z obsługi sklepu może na to zwrócić uwagę. Plus za fakt, że można całe zadanie sobie przejrzeć wcześniej, aby nie obkrążać całego sklepu tysiąc razy.
  Próbowałam jeszcze aplikacje, które naliczają kasę za siedzenie w grach, ale można wyciągnąć z tego max 10 zł.

  Odpowiedz
 20. Polecam aplikacje Pi Network jest to aplikacja pozwalająca kopanie nowej kryptowaluty PI Coin dostępna na sklepie google play. Aby dołączyć wystarczy dodać kod polecającego w moim przypadku qczek. Każdą następną osobę polecasz ze swojego kodu im więcej zaproszonych osób tym większe wydobycie. Ja po kilu dniach zarobiłem już 50 picoinów. Program jest w fazie beta cały czas się rozwija w 2020 ma wejść na giełde przypominam że bitcoin też na początku nie był nic warty. Nie płacisz za rejestrację, żadnych zbędnych weryfikacji, po prostu nic nie tracisz a możesz wiele zyskać. Spiesz się im więcej użytkowników tym wydobycie się zmniejsza zapraszam pod moje skrzydła razem zarobimy więcej. Mozesz zarejestrowac się jak wcześniej wspomniałem przez aplikację na sklepie google play o nazwie Pi Network. Mam nadzieję że razem zdobędziemy więcej. Aplikacja zawiera już ponad milion i 250 tys. użytkowników. Zainteresowanie jest ogromne więc im szybciej tym lepiej. Okazja nie będzie czekać wiecznie zacznij już dzisiaj. Nie jesteś pewny ? Masz pytania ? Zapraszam do kontaku. Udziele wszelkich odpowiedzi.

  Odpowiedz
 21. Osobiście od dość niedawna zaczęłam testowanie stron do zarabiania w internecie, ale z aplikacjami nie miałam jeszcze wiele wspónnego. Obecnie jestem na etapie testowania strony Toluna i jak narazie moje wrażenia są dośc pozytywne. Co do zarzutów mogę jednak zastanowić się nad tym, że do większości ankiet nie kwalifikuje się, toteż monotonne odrzucanie od tego grona sprawia, iż wchodzenie na strone staje sie mniej satysfakcjonujące, czy wręcz odechciewa się tego.

  Odpowiedz
 22. Jezeli chodzi o platne ankiety to polecam również na telefon AttaPol. Wpada dziennie dużo dobrze płatnych ankiet. Bez problemu poświęcając minimum czasu, w ciągu miesiąca zarobic można ok 100 zł, a nawet więcej.

  Odpowiedz
 23. Witam,
  Zachęcam do przetestowania nowej apki my.coinapp.co (android, IOS) dzięki której zarobimy dodatkowe pieniądze.
  Zarabianie polega na udostępnieniu swojej lokalizacji GPS , dzięki temu pomagamy ulepszać precyzyjność nawigacji , a jednocześnie dostajemy wynagrodzenie.
  Wynagrodzenie otrzymujemy gdy jesteśmy w ruchu(chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub samochodem) , są to najwyższe wartości , ale także gdy ładujemy telefon lub śpimy programiści zadbali także o wiele bonusów, konkursów itd. Aplikacja nie obciąża pamięci telefonu. Po 10 minutach korzystania staje się aktywna opcja automatycznego kopania punktów i nic nie trzeba robić.

  Odpowiedz
 24. Witam ja bym polecił stronę cryptotabbrowser.com. Sam zacząłem od nie dawna .polega na tym że pobierasz uruchamiasz przeglądarkę i wydobywa TB bitcoiny wystarczy że przeglądasz Facebook czy YouTube i już do cb zarabia myślę że warto

  Odpowiedz
 25. W większości aplikacji do zarabiania, trzeba zbierać punkty, które z czasem coraz ciężej zdobywać i ostatecznie nie wyplacicie kasy. Nie ma aplikacji dzięki, której zarobisz tak po prostu. Ja od dłuższego czasu korzystam z aplikacji LetyShops z Cash backiem. Nie ma jakichś zniewalajacych zwrotów, ale jeśli robisz często zakupy przez Internet (allegro, aliexpress i sporo innych) to polecam apke. Jest za darmo, a kasę możesz później wypłacić, np. na konto pay pal.

  Odpowiedz
 26. Z wymienionych osobiście mogę polecić letyshops i dogry. Oba zostały przetestowane przeze mnie i mam je już kilka miesięcy a dowiedziałem się o nich z tego artykułu więc plus dla autora. W letyshops prawie od razu nabija nam cashback i jest też dość dużo polskich sklepów

  Odpowiedz
 27. Polecam serwis sejfik, jedyna strona na której można zarobić na oglądaniu reklam i innych płatnych konkursach, wcześniej testowałam Tolune, najgorsza apka w której wypełnia się ankiety, nie dosyć że traci się czas to przeważnie po wypełnieniu ankiety dostaje się informacje że się nie kwalifikujemy z jakiegoś powodu. Próbowałam też na opinie.pl czy moneyo.pl ale zarobek zerowy, od jakiegoś czasu korzystam z sejfika i jestem zadowolona bo mozna tam naprawdę zarobić.

  Odpowiedz
 28. A kto poleci jakąś dobrą aplikacje żeby sobie troszkę dorobić? Siedzę w domu i mam trochę wolnego czasu można by go trochę spożytkować 😉

  Odpowiedz
 29. Widziałam już wcześniej panele do wypełniania ankiet, jednak tego typu aplikacji nie znałam. Na pewno będzie to dobra odskocznia od codziennej pracy w biurze i możliwość dodatkowego zarobku zawsze jest fajna. Dogry wydaje się być bardzo ciekawe w związku z przyznawaniem punktów za przesyłki do paczkomatu, a ja zasadniczo korzystam tylko z takiej możliwości odbioru.

  Odpowiedz
 30. Ja osobiscie polecam Money Wall w ciągu 2 tygodni udalo sie zarobić 33 euro. Są wypłacalni i na paypal pieniądze przychodzą następnego dnia.

  Odpowiedz
 31. Od siebie polecę apkę Paidwork w której można dorobić sobie pieniążki a potem wypłacić np. na PayPal. W Paidwork można zarabiać na graniu w gry mobilne, wypełnianiu ankiet i oglądaniu filmików

  Odpowiedz

Dodaj komentarz