Strona główna » Zarabianie » Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy

Obecnie ciężko wyobrazić sobie życie bez telefonu, więc w zasadzie każdy go posiada. Niegdyś służyły one jedynie do wykonywania połączeń, ale aktualne smartfony posiadają znacznie więcej funkcji. Jedną z nich jest możliwość instalowania ciekawych aplikacji, które ułatwiają życie, służą rozrywce, czy też pozwalają zarabiać. Oczywiście w artykule skupimy się właśnie na tych ostatnich, choć w niektórych z nich możemy otrzymać szybko kasę już za samą rejestrację. Zatem jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie warto znać?

Dlaczego warto mieć wypłacalne apki na telefonie?

W internecie znajdziemy wiele darmowych aplikacji, które pozwalają zarabiać pieniądze na smartfonie. Jedne wymagają większego zaangażowania, inne mniejszego, ale je wszystkie łączy bardzo duża mobilność. Jedną z podstawowych zalet takich apek jest to, że możemy dzięki nim zarabiać praktycznie wszędzie, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu.

Lista wypłacalnych aplikacji do zarabiania pieniędzy w 2024

Aplikacji do zarabiania pieniędzy jest tyle, że warto najpierw podzielić je na kilka głównych kategorii. Większość z nich gwarantuje regularny zarobek, ale niektóre pozwalają nawet zdobyć szybkie pieniądze już za samą rejestrację. Poniżej lista 27 wypłacalnych aplikacji, dzięki którym można zarabiać na smartfonie i są w pełni darmowe. Więcej szczegółowych informacji na temat każdej z nich oraz porady dotyczące zarabiania po kliknięciu w przycisk „opinie o„.

Warto dodać, że większość z zaprezentowanych serwisów, poza aplikacją oferuje dostęp przez przeglądarkę, więc możemy dodatkowo zarabiać również na komputerze. Jednak chcąc korzystać z nich głównie na telefonie, warto od razu po rejestracji pobrać dedykowaną aplikację mobilną. Zwłaszcza, że w niektórych otrzymujemy dodatkowe punkty za pobranie apki po założeniu konta.

Rozbudowane aplikacje do zarabiania

Najlepsze aplikacje to takie, które pozwalają zarabiać na wiele różnych sposobów, dlatego zestawienia zaczniemy właśnie od takich. Wprawdzie większość jest ukierunkowana na konkretny typ działań np. wypełnianie ankiet lub wykonywanie prostych zadań, więc ciężko znaleźć te bardziej rozbudowane aplikacje. Jednak mimo to trzy z nich trafiły do zestawienia.


TimeBucks to obecnie jeden z lepszych serwisów, oferujący wiele możliwości zarobkowych. Wprawdzie jest po angielsku, ale wystarczy podstawowa znajomość tego języka, aby zarabiać.

 • Wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal, konto bankowe, AirTM, wirtualna karta płatnicza, PayTM, bitcoin, litecoin.

freecash

Freecash to serwis pozwalający zarabiać na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań i graniu w gry. Ponadto oferuje dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych użytkowników.


Coinsbaron to serwis bardzo podobny do powyższego. Pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań i oglądaniu reklam. Również oferuje bonusy dla najaktywniejszych użytkowników.

 • wymagany wiek: minimum 13 lat,
 • wypłata: PayPal, kryptowaluty, karty podarunkowe, doładowanie telefonu.

pawns app

Pawns app to aplikacja, w której można zarabiać na wypełnianiu ankiet i robieniu zadań, a także generować dochód pasywny poprzez udostępnianie swojego internetu.

 • wymagany wiek: brak ograniczeń.
 • wypłata: PayPal, bitcoin, wirtualne karty płatnicze.

wowapp

WowApp to komunikator, który przede wszystkim ułatwia kontakt z innymi ludźmi, ale także pozwala zarabiać pieniądze na różne sposoby np. czatowaniu, oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet, graniu w gry itp. Jest to w pełni wypłacalna i bardzo rozbudowana aplikacja na telefon.

 • wymagany wiek: minimum 16 lat,
 • wypłata: konto bankowe, karta kredytowa, PayPal.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na zakupach internetowych

Kolejne aplikacje do zarabiania warto uwagi, to te oferujące cashback, gdyż nie wymagają w zasadzie żadnej dodatkowej aktywności, a pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze. Są to apki, które oferują zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach internetowych. Oczywiście największe korzyści odczują osoby regularnie kupujące w sieci, ale w gruncie rzeczy każdy powinien się nimi zainteresować, ponieważ w ten sposób można tylko zyskać.


LetyShops współpracuje z prawie 3000 sklepów.


net-pocket

Net-Pocket obsługuje ponad 1500 sklepów.


refunder

Refunder obsługuje ponad 660 różnych sklepów.

Aplikacje do zarabiania na ankietach

Wypełnianie ankiet to dość prosta metoda zarabiania pieniędzy, choć wymaga poświęcenia pewnej ilości wolnego czasu. Oczywiście każdy panel pozwala wypełniać ankiety na komputerze, ale są też takie, które mają dedykowaną aplikacją na telefon, która w znacznym stopniu to ułatwiają. Po rejestracji wystarczy, że pobierzemy taką aplikację poprzez oficjalną stronę lub znajdziemy w sklepie Google Play (Android) lub App Store (iOS).


attapoll

AttaPoll jest panelem ankietowym, który dostępny jest jedynie w formie aplikacji na telefon. Nie mamy tutaj możliwości ich wypełniania przez przeglądarkę.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal, Revolut.

ysense

Ysense (dawniej Clixsense) to czołowy panel ankietowy, który znany jest na całym świecie. Wprawdzie dostępny jest po angielsku, ale same ankiety już są w języku polskim, więc wystarczy podstawowa znajomość do sprawnego poruszania się.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill, Payoneer.

opinie pl

Opinie.pl to bez wątpienia jeden z lepszych paneli ankietowych, który posiada dedykowaną aplikację. Na tle pozostałych wyróżnia się konkursami, które pozwalają zdobywać dodatkowe nagrody oraz możliwością testowania produktów za pieniądze.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: konto bankowe, doładowanie telefonu, karty podarunkowe do sklepów.

Badanie opinii

Badanie opinii poza ankietami pozwala czasem wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Oczywiście jest to rozwiązanie jedynie dla chętnych.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: konto bankowe.

marketagent

Marketagent jest kolejnym międzynarodowym panelem, który działa w internecie już dłuższy czas, ma dobre opinie i stosunkowo niski wymóg wiekowy.

 • wymagany wiek: ukończone 14 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill.

surveytime

Surveytime jest panelem, w którym pieniądze otrzymujemy zaraz po wypełnieniu każdej ankiety.

 • wymagany wiek: ukończone 13 lat,
 • wypłata: PayPal, bitcoin, karty podarunkowe.

YouGov to ciekawy panel ankietowy, w którym zdobyte punkty możemy wymienić na przedpłaconą wirtualną kartę płatniczą lub karty podarunkowe do sklepów.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: karta podarunkowa.

Myiyo

Myiyo posiada własny, zintegrowany serwis społecznościowy, który pozwala na lepszą integrację między użytkownikami.

 • wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal.

toluna

Toluna pozwala tworzyć własne ankiety oraz głosowania, aby poznać opinie innych użytkowników na dany temat. Pozwala również zarabiać na testowaniu produktów.

 • wymagany wiek: ukończone 16 lat,
 • wypłata: PayPal, karty podarunkowe, doładowanie telefonu.

mobrog

MOBROG – jest międzynarodowym panelem ankietowym, który ma wiele pozytywnych opini i także pozwala zarabiać testując produkty.

 • Wymagany wiek: ukończone 18 lat,
 • wypłata: PayPal, Skrill.

płatne ankiety online

Powyżej znajdują się jedynie te panele ankietowe, które posiadają dedykowaną aplikację pozwalającą wypełniać ankiety na telefonie. Jednak samych serwisów pozwalających na tym zarabiać jest zdecydowanie więcej. Wprawdzie w tych panelach, które nie posiadają takiej aplikacji mobilnej najbardziej komfortowe jest wypełnianie ankiet na komputerze, ale z powodzeniem możemy robić to również na telefonie, za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej.

Aplikacja do zarabiania pieniędzy na chodzeniu i bieganiu

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na chodzeniu brzmią świetnie, gdyż pozwalają generować praktycznie całkowicie dochód pasywny. Wystarczy, że ją zainstalujemy, a ta w tle będzie liczyć nasze kroki i nabijać nam za to punkty, które potem wymienimy na ciekawe nagrody (niestety brakuje możliwości wymiany na pieniądze). Zdecydowanie warto mieć je na uwadze, gdyż nie wymagają od nas w zasadzie żadnej dodatkowej aktywności. Co więcej, nie kolidują ze sobą w żaden sposób, więc możemy posiadać obie jednocześnie.


Stepler to aplikacja, w której zdobyte na chodzeniu punkty możemy wymienić na nagrody (np. telefon, konsolę itp.) oraz kupony rabatowe do wielu sklepów.


sweatcoin

Sweatcoin oferuje niestety gorsze „nagrody” od powyższej, ale może stanowić ciekawe uzupełnienie, jeśli planujemy zdobywać punkty na chodzeniu.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na grach

Kolejne aplikacje w pewnym sensie pozwalają zarabiać na grach, bowiem zdobywamy w nich punkty, które później możemy wymienić na różnego rodzaju karty podarunkowe i vouchery do sklepów, Paysafecard itp. Zadania w serwisie podzielone są na takie, które możemy wykonywać wielokrotnie lub jednorazowo. W większości przypadków polegają na pobraniu gry na telefon i osiągnięciu w niej określonego poziomu, więc nie powinno być problemu. Niestety nie wymienimy punktów bezpośrednio na gotówkę (poza ostatnim serwisem na liście), a jedynie na wspomniane karty i vouchery.


gamehag

Gamehag wyróżnia się od pozostałych darmowymi skrzynkami, które otrzymujemy np. za codzienne logowanie do serwisu.


bananki

Serwis Bananki ma zdecydowanie najwięcej gier przeglądarkowych, w których możemy zdobywać punkty.


Apki do zarabiania na wykonywaniu zadań w okolicy

W poniższych aplikacjach zarabiać możemy wcielając się w rolę tajemniczego klienta, więc zadania wymagać będą od nas pewnej mobilności. W większości przypadków polegają one na odwiedzeniu konkretnej placówki i np. zrobieniu zdjęcia półki, przepisania aktualnych cen itp. Ilość dostępnych zadań uzależniona jest od lokalizacji, w której się znajdujemy. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja w większych miastach, gdyż jest tam więcej placówek handlowych, a więc również więcej zadań.

Obie aplikacje znajdziemy w sklepie Google Play oraz App Store.


beemyeye

BeMyEye jest aplikacją działającą w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Przy rejestracji podaj kod: „gl83vn„, aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.


buzzbee

BuzzBee jest polską aplikacją, więc jest jedną z najpopularniejszych apek tego typu w naszym kraju. Działa na podobnej zasadzie, choć ilość zadań jest niestety zdecydowanie mniejsza.

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji

promocje bankowe

Warto zwrócić uwagę również na aplikacje, które dają już za samą rejestrację darmowe pieniądze, które prawie od razu możemy wypłacić na konto. Wprawdzie taka kasa jest zarobkiem jednorazowym, ale całkiem przyjemnym i niewymagającym większego wysiłku. Podobnie zresztą działają promocje bankowe, choć tam musimy już spełnić określone warunki, aby otrzymać bonus. Zatem w jakich aplikacjach otrzymamy pieniądze za darmo i ile?

Jak zarabiać przy pomocy aplikacji jako influencer

Na telefon dostępne są również darmowe aplikacje, których głównym celem wcale nie jest zarabianie (chyba, że mowa o twórcach), ale z powodzeniem możemy wykorzystać je w tym właśnie. Osoby zarabiające przy pomocy tych aplikacji nazywane są influencerami, a zarobki bywają naprawdę imponujące.


jak zarabiać na instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji, której przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Wiele osób dzieli się swoimi zdjęciami, buduje zasięgi i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że można taki profil wykorzystać również do zarabiania. Co więcej, całkiem sporych kwot.


jak zarabiać na tik toku

TikTok to kolejna ciekawa opcja, która w odróżnieniu od powyższej, polega przede wszystkim na wrzucaniu krótkich filmików. Największą popularnością cieszy się wprawdzie u młodszych użytkowników, często nieletnich, ale z powodzeniem wykorzystać ją mogą również starsi.

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy na sprzedaży ubrań

gdzie sprzedawać ubrania

Sprzedaż starych ubrań to kolejny sposób, który pozwala szybko zarobić dodatkowe pieniądze. Jedną z najbardziej popularnych aplikacji, która to umożliwia jest Vinted, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Co ciekawe, przy pomocy takich aplikacji możemy sprzedawać również handmade, czyli własnoręczne wyroby.

Darmowa przeglądarka internetowa, w której zarabiamy

brave browser

Warto jeszcze wspomnieć o aplikacji, a dokładniej szybkiej przeglądarce internetowej, która pozwala zarabiać. Niestety nie są to duże kwoty, więc można potraktować ją jedynie jako dodatek, ale jest naprawdę ciekawą przeglądarką, która dostępna jest zarówno na komputery, jak i telefony. Jedną z jej przydatniejszych funkcji jest możliwość blokowania reklam, więc może stanowić ciekawą alternatywę dla Google Chrome.

Jak inaczej zarabiać pieniądze przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Aplikacje do zarabiania pieniędzy to ciekawe rozwiązanie dla osób, które ciągle gdzieś chodzą i jednocześnie nie rozstają się ze swoim telefonem. Nie jest to jednak jedyny sposób na zarabianie pieniędzy z wykorzystaniem własnego smartfona. Na dobrą sprawę wystarczy nam zwykła przeglądarka i dostęp do internetu, aby z powodzeniem wykorzystać praktycznie wszystkie inne metody, a tych jest naprawdę sporo.

Najlepsze darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy

Podsumujmy krótko jeszcze raz wszystkie apki znajdujące się w powyższym zestawieniu, a zatem najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy to:

 • TimeBucks – rozbudowany serwis zarobkowy,
 • WoWapp – rozbudowany komunikator,
 • Freecash – rozbudowany serwis zarobkowy,
 • Aplikacje do zarabiania na chodzeniu:
  • Stepler,
  • Sweatcoin,
 • Aplikacje do zarabiania na grach i wykonywaniu zadań:
  • Gamehag,
  • Dogry,
  • Bananki,
 • Aplikacje do zarabiania na ankietach:
  • AttaPoll,
  • Ysense,
  • Opinie.pl,
  • Badanie Opinii,
  • Marketagent,
  • Surveytime,
  • YouGov,
  • Myiyo,
  • Toluna,
  • MOBROG.
 • Aplikacje do zarabiania na zakupach internetowych:
  • Letyshops,
  • NetPocket,
  • Refunder.
 • Aplikacje do zarabiania jako tajemniczy klient:
  • BeMyEye,
  • BuzzBee,
 • Aplikacje do zarabiania jako influencer:
  • Instagram,
  • TikTok,
 • Vinted – platforma sprzedażowa,
 • Brave Browser – przeglądarka internetowa.

Są jeszcze wspomniane aplikacje, dzięki którym możemy otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację, choć niestety jednorazowo. Z tego względu nie są to typowe aplikacja do zarabiania, ale warto je uwzględnić.

Jak łatwo zauważyć, większość z nich nie wymaga pełnoletności, więc jest to świetny sposób, aby zarobić pieniądze w młodym wieku.

Czy wypłacalne aplikacje to dobry sposób na zarobek? – opinie

Niektóre aplikacje na telefon pozwalają szybko zarobić pieniądze, ale musimy mieć świadomość, że nie są to duże kwoty. Oczywiście pomijając zarabianie jako influencer, gdyż tutaj zarobki potrafią znacznie przekroczyć te z etatu. Wracając jednak do zaprezentowanych apek, wszystkie są w pełni wypłacalne i za darmo, a ich główną zaletą jest przede wszystkim łatwość zarabiania. Na dobrą sprawę wystarczy, że od czasu do czasu rzucimy okiem na telefon – tu coś klikniemy, tam wypełnimy lub zagramy, a dodatkowa kasa sama wpada. Czasem nawet możemy otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację i praktycznie od razu ją wypłacić na konto bankowe, czy też portfel internetowy PayPal. Dzięki takim wypłacalnym aplikacjom możemy zarabiać praktycznie w każdym miejscu, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu.

Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi lub znacie jakieś inne wypłacalne aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

51 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
raner88
raner88
4 lat temu

Osobiście mogę polecić BuzzBee. Stosunkowo często pojawiają się zadania o różnej trudności, polski interfejs, natychmiastowe wypłaty na PayPal. Dodatkowo poprzez wykonywanie zadań zdobywa się poziomy, które zwiększają nasze możliwości np. widzimy zadania w większym promieniu lub zarabiamy o określony procent więcej za zadanie.

Gwendolyn
Gwendolyn
4 lat temu

Korzystam z kilku wyżej wymienionych serwisów. W moim przypadku bardziej opłacalne są zadania, za które potrafię zarobić do 50-100zł w ciągu miesiąca. Jeżeli chodzi o ankiety, uważam to bardziej za kieszonkowe, bo niewiele jest z tego zysku. Firmy często maja zbyt mały zakres osób „właściwych” co powoduje, ze możemy być odrzuceni nawet w trakcie ich robienia. Wpis bardzo przydatny, zwłaszcza jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z internetowym zarobkiem.

Flotkaikropja
Flotkaikropja
4 lat temu

mozna zarobic kilka zlotych niewielkim wysilkiem i nakladem czasu. Polecam opinie.pl, klikam tez w sejfik.pl przymierzam sie też do Buzzbee, polecacie cos jeszcze?

artur456
artur456
4 lat temu

Od niedawna zająłem się zarabianiem przez internet i aplikacje na telefon i wydaje mi się ze parę stówek w miesiącu da się zarobić, dzisiaj zrobiłem bilans zarobków i po 3 tygodniach mam ok 120 zł.Głównie ankiety i zadania.Wczoraj zainstalowałem Be My Eye i wydaje mi się ciekawą aplikacją.Jak sądzicie jest to wiarygodna firma (wypłacalna)

Asia
Asia
4 lat temu

Ankiety to bardzo fajna opcja zarobkowa w której sama uczestniczę jednak firmy które prowadzą panele coraz częściej bardzo personalizują pytania aby trafić do konkretnej grupy docelowej więc dlatego z 10 ankiet które zaczynamy wypełniać tylko za 2 zostaniemy wynagrodzeni jeśli wpasujemy się w grupę docelową. Jednak można zarobić od ok. 50 zł – 250 zł / m-c.
W tym wpisie zainteresowała mnie aplikacja WowApp. Kiedyś gdzieś o niej czytałam i być może skorzystam z polecenia!

Henryk
Henryk
4 lat temu

Jestem świeżym użytkownikiem BuzzBee, jak narazie bardzo mi się podoba ta apka. Nie dość aplikacja zmusza do wyjścia z domu, wyjść do ludzi to jeszcze czasem zdażają się fajne zabane sytuacje. Naprade podoba mi się i polecam wszystkim.

Tysia
Tysia
3 lat temu
Odpowiedz na  Henryk

A można na bieżni łazić, bo czasem przy malusi dziecku całe 12 godzin nie da się wyjść?

Patryk
Patryk
4 lat temu

Zarabianie przez telefon to świetna sprawa, sam dorabiam sobie trochę na telefonie i w internecie. Polecam ten świetny sposób myślę że każdemu się spodoba poświęcić 15 minut dziennie na takim czymś. Osobiście korzystam z wielu serwisów np. sejfik, Centrum Reklamy, Opinie lub Poznaj.To. Szczerzę mogę polecić jeszcze kopanie kryptowalut.

Alicja
Alicja
4 lat temu

Po tym artykule przekonałam się do BeeMyEye. Aplikacja wcześniej rzuciła mi się w proponowanych, ale nawet nie sprawdzałam na czym polega. Myślę, że to będzie całkiem przyjemny sposób dorobienia sobie paru groszy. Aktualnie korzystam także z Toluny, jednak muszę się z nią lepiej zapoznać, gdyż na razie wszystko mi tam idzie jak krew z nosa…

ZnajomyKota
ZnajomyKota
4 lat temu

Z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że panel Opinie.pl jest dość dobrą stroną do zarabiania na ankietach. Ankiet niestety nie jest zbyt dużo, ale wszystko zależy od naszego profilu i dnia. Czasami pojawia się nawet kilka ankiet a czasami żadna. Mimo to strona godna polecenia

ernestrs
ernestrs
4 lat temu

Z mojego doświadczenia, które zdobyłem zarabiając na różnych stronach internetowych z całą pewnością nie mogę polecić Myiyo, ze względu na małą liczbę ankiet (nie wiem może coś źle robiłem i to dlatego), oraz Toluna z powodu tego, że bardzo rzadko kwalifikowałem się do ankiety, o czym często dowiadywałem się pod sam jej koniec. Za to Opinie.pl wydają mi się o wiele ciekawsze nawet pomimo tego, ze mają trochę mało ankiet i punkty się długo zbierają, ale i tak w moim odczuciu są oni znacznie uczciwsi od dwóch poprzednich stron. Z aplikacji wprost na telefon jeszcze nie korzystałem, ale już dwukrotnie… Czytaj więcej »

klaudia
klaudia
4 lat temu

Ja zaczęłam dość niedawno zarabiać na sejfiku i jest całkiem ok, pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy tylko telefon i klikanie w reklamy i inne płatne rzeczy.. Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie odpowiem na komentarz i pomogę! Myślę że zarabianie przez internet to dobre rozwiązanie dla ludzi uczących się, matek, oraz osób które chcą dorobić do domowego budżetu! Próbować a może się uda?

Madzia1984
Madzia1984
1 rok temu
Odpowiedz na  klaudia

Witaj. Nie mogę się coś zalogować po rejestracji na sejfik.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Od jakiegoś czasu szukałam aplikacji do zarabiania pieniędzy w domu, miałam okazję przetestować kilka z grami – systemem android – jednak nie były wypłacalne. W sklepie play znajdziemy playspot – Nie Polecam. Dlaczego? grasz jest super, zbierasz parę tysięcy punktów, instalujesz full aplikacji do chyba 7000pkt naliczają a jak już jakaś grę polubisz to nagle przestają dodawać punkty. Później z dnia na dzień coraz mniej punktów.. Ogólnie naprawdę kiepska aplikacja.. Może ktoś zna lepszą?

tacata
tacata
4 lat temu

Posiadam konto na opinie.pl , badanie-opinii.pl oraz marketagent.com jak wiele osób spodziewałam się, że zarobki na każdej z wymienionych stron będą niewielkie, ale jak się okazuje w moim przypadku mimo posiadania konta od jakiegoś czasu razem nie zarobiłam nawet 1zł . Uważam , że zakładanie tam kont jest stratą czasu i nie można liczyć na żadne zarobki, od czasu do czasu jest dostępność do ankiet, ale i tak za każdym razem „nie kwalifikuje się do ankiety” . Na opinie.pl ankiety pojawiły się tylko w dniu rejestracji i na tym się skończyło, na stronie badanie-opinii ankiety pojawiały się tylko na początku,… Czytaj więcej »

kiczuxha
kiczuxha
4 lat temu

Żaluje że nie wpadłam na takie wpisy wcześniej, godziny spędzone na bezmyślnym wpatrywaniu się w telefon mogły mi się już wcześniej opłacić. Teraz kiedy siedze w telefonie jadąc pociągiem do szkoły dodatkowo wpadają mi jakieś drobne pieniądze, za wykonywanie prostych czynności które wiele ode mnie nie wymagają. W szczególności polecam: wowapp!

KacperJa
KacperJa
4 lat temu

Dzisiejsze zarabianie pieniędzy wygląda właśnie w opisany wyżej sposób. Aplikacje oraz sam telefon są nam dzisiaj niezbędne, więc nawet nie ma co dyskutować na ten temat. ALE! Bardzo fajnie, że coś takiego jest – dlaczego? Ponieważ ludzie mogą sobie sami dorobić na cokolwiek i wydawać dzięki temu jakieś swoje pieniądze. Zarobek w sieci to fajna sprawa, zwłaszcza dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Dodatkowe pieniądze są dla nich na wagę złota. Świetny artykuł! 😉

jakol
jakol
4 lat temu

Dzisiejsze zarabianie przez telefon sprowadza się do wielu ciekawych rzeczy. Można rozbudowanie zarabiać pierwsze pieniądze przez telefon dowolbymi aplikacjami. Zarabianie w sieci jest od teraz wiele łatwiejsze, przeż możliwości jakie dają nam banki czy też inne rzeczy. Dzisiaj za pośrednictwem telefonu możemy załatwić o wiele więcej spraw niż kiedyś – dzięki temu też zarobić.

Kasia89
Kasia89
4 lat temu

@KacperJa

Zarobek w sieci jest ostatnio dosyć niszowy. Ludzie boją sie, bo myślą, że dzięki temu nic nie zarobią. Nie prawda – na dzień dzisiejszy mnóstwo aplikacji oferuje zarobki przez sieć i to w stu procentach bezpiecznie. Kwestia jak sami do tego podchodzimy i czy na prawdę czujemy taką potrzebę. Pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia w domu (czyt. w sieci) są dziś ogromne, czasami nawet dorównujące miesięcznym zarobkom w pracy.

skylones
skylones
4 lat temu

Polecam także Slidejoy – aplikacje, dzięki której zarabiamy specjalne kryształki, które następnie wymieniamy na pieniądze (Paypal, VISA)
Zarabiamy dzięki reklamom na blokadzie telefonu. Za każde odblokowanie telefonu otrzymujemy nasze kryształki.
Jedyny minus aplikacji to trochę długi czas oczekiwania na wypłatę.

obsessedwith
obsessedwith
4 lat temu

Testowałam buzzbee i naprawdę jest to godne polecenia, zadania dosyć ciekawe, 'normalne’, ale tylko dla osób, które nie przejmują się chodzeniem po całym sklepie i cykaniem fotek jakimś lodówkom, plakatom itd. Zwłaszcza, że ktoś z obsługi sklepu może na to zwrócić uwagę. Plus za fakt, że można całe zadanie sobie przejrzeć wcześniej, aby nie obkrążać całego sklepu tysiąc razy.
Próbowałam jeszcze aplikacje, które naliczają kasę za siedzenie w grach, ale można wyciągnąć z tego max 10 zł.

qczek
qczek
4 lat temu

Polecam aplikacje Pi Network jest to aplikacja pozwalająca kopanie nowej kryptowaluty PI Coin dostępna na sklepie google play. Aby dołączyć wystarczy dodać kod polecającego w moim przypadku qczek. Każdą następną osobę polecasz ze swojego kodu im więcej zaproszonych osób tym większe wydobycie. Ja po kilu dniach zarobiłem już 50 picoinów. Program jest w fazie beta cały czas się rozwija w 2020 ma wejść na giełde przypominam że bitcoin też na początku nie był nic warty. Nie płacisz za rejestrację, żadnych zbędnych weryfikacji, po prostu nic nie tracisz a możesz wiele zyskać. Spiesz się im więcej użytkowników tym wydobycie się zmniejsza… Czytaj więcej »

Paulina
Paulina
4 lat temu

Osobiście od dość niedawna zaczęłam testowanie stron do zarabiania w internecie, ale z aplikacjami nie miałam jeszcze wiele wspónnego. Obecnie jestem na etapie testowania strony Toluna i jak narazie moje wrażenia są dośc pozytywne. Co do zarzutów mogę jednak zastanowić się nad tym, że do większości ankiet nie kwalifikuje się, toteż monotonne odrzucanie od tego grona sprawia, iż wchodzenie na strone staje sie mniej satysfakcjonujące, czy wręcz odechciewa się tego.

Gabriela
Gabriela
4 lat temu

Jezeli chodzi o platne ankiety to polecam również na telefon AttaPol. Wpada dziennie dużo dobrze płatnych ankiet. Bez problemu poświęcając minimum czasu, w ciągu miesiąca zarobic można ok 100 zł, a nawet więcej.

Tomasz
Tomasz
4 lat temu

Witam,
Zachęcam do przetestowania nowej apki my.coinapp.co (android, IOS) dzięki której zarobimy dodatkowe pieniądze.
Zarabianie polega na udostępnieniu swojej lokalizacji GPS , dzięki temu pomagamy ulepszać precyzyjność nawigacji , a jednocześnie dostajemy wynagrodzenie.
Wynagrodzenie otrzymujemy gdy jesteśmy w ruchu(chodzenie, bieganie, jazda na rowerze lub samochodem) , są to najwyższe wartości , ale także gdy ładujemy telefon lub śpimy programiści zadbali także o wiele bonusów, konkursów itd. Aplikacja nie obciąża pamięci telefonu. Po 10 minutach korzystania staje się aktywna opcja automatycznego kopania punktów i nic nie trzeba robić.

Mateusz
Mateusz
4 lat temu

Witam ja bym polecił stronę cryptotabbrowser.com. Sam zacząłem od nie dawna .polega na tym że pobierasz uruchamiasz przeglądarkę i wydobywa TB bitcoiny wystarczy że przeglądasz Facebook czy YouTube i już do cb zarabia myślę że warto

Natalia
Natalia
4 lat temu

W większości aplikacji do zarabiania, trzeba zbierać punkty, które z czasem coraz ciężej zdobywać i ostatecznie nie wyplacicie kasy. Nie ma aplikacji dzięki, której zarobisz tak po prostu. Ja od dłuższego czasu korzystam z aplikacji LetyShops z Cash backiem. Nie ma jakichś zniewalajacych zwrotów, ale jeśli robisz często zakupy przez Internet (allegro, aliexpress i sporo innych) to polecam apke. Jest za darmo, a kasę możesz później wypłacić, np. na konto pay pal.

Igorracy
Igorracy
2 lat temu

Z wymienionych osobiście mogę polecić letyshops i dogry. Oba zostały przetestowane przeze mnie i mam je już kilka miesięcy a dowiedziałem się o nich z tego artykułu więc plus dla autora. W letyshops prawie od razu nabija nam cashback i jest też dość dużo polskich sklepów

Agnes12323
Agnes12323
2 lat temu

Polecam serwis sejfik, jedyna strona na której można zarobić na oglądaniu reklam i innych płatnych konkursach, wcześniej testowałam Tolune, najgorsza apka w której wypełnia się ankiety, nie dosyć że traci się czas to przeważnie po wypełnieniu ankiety dostaje się informacje że się nie kwalifikujemy z jakiegoś powodu. Próbowałam też na opinie.pl czy moneyo.pl ale zarobek zerowy, od jakiegoś czasu korzystam z sejfika i jestem zadowolona bo mozna tam naprawdę zarobić.

Patka 27
Patka 27
2 lat temu

A kto poleci jakąś dobrą aplikacje żeby sobie troszkę dorobić? Siedzę w domu i mam trochę wolnego czasu można by go trochę spożytkować 😉

elementis
elementis
2 lat temu

Widziałam już wcześniej panele do wypełniania ankiet, jednak tego typu aplikacji nie znałam. Na pewno będzie to dobra odskocznia od codziennej pracy w biurze i możliwość dodatkowego zarobku zawsze jest fajna. Dogry wydaje się być bardzo ciekawe w związku z przyznawaniem punktów za przesyłki do paczkomatu, a ja zasadniczo korzystam tylko z takiej możliwości odbioru.

Joanna
Joanna
2 lat temu

Ja osobiscie polecam Money Wall w ciągu 2 tygodni udalo sie zarobić 33 euro. Są wypłacalni i na paypal pieniądze przychodzą następnego dnia.

Patryk
Patryk
1 rok temu

Od siebie polecę apkę Paidwork w której można dorobić sobie pieniążki a potem wypłacić np. na PayPal. W Paidwork można zarabiać na graniu w gry mobilne, wypełnianiu ankiet i oglądaniu filmików

Marek
Marek
11 miesięcy temu

Czy na aplikacji cashyy tube czy tez mozna zarabiac i wyplacac w Polsce czy nie

Biedronki
Biedronki
7 miesięcy temu
Ocena :
     

Powyższe aplikacje rzeczywiście wypłacają pieniądze. Jeżeli zainstalujesz pare aplikacji to w ciągu roku możesz uzbierać kilka dodatkowych stówek. Nie zastąpią one pracy na etacie, ale mogą pomóc… w dorobieniu do pensji.

Paulina
Paulina
6 miesięcy temu

A ja mam pytanie odnośnie wypłacania pieniędzy na rachunek bankowy. Czy ja muszę odprowadzać podatek od tych wypłat? Bo wszystko fajnie ale czy później US nie będzie Nas ścigał? 😂

Paulina
Paulina
6 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Czyli uwzględniam je w co rocznym picie czy jak?

Paulina
Paulina
6 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Czyli całą kwotę jaką wypłaciłam w tym roku wpisuje w rubryce inne i to wszystko?

Paulina
Paulina
6 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

To jest podatek od wygranej czy taki co mi program od pitow wyliczy?

Paulina
Paulina
6 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Rozumiem 😊 czyli składam pit 37 wpisuje w inne źródła kwotę wypłaconą z PayPal a nazwa tego przychodu?

Paulina
Paulina
3 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

A czy z aplikacji freecash trzeba się w taki sam sposób rozliczyć?

Paulina
Paulina
3 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Czyli wpisuje w inne źródła dochodu powiedzmy 200zł place od tego podatek jaki wyjdzie i tyle?

51
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x