MOBROG

MOBROG

MOBROG jest międzynarodowym panelem ankietowym, który dostępny jest również w języku polskim. Należy do niemieckiej firmy SPLENDID RESEARCH GmbH, która zajmuje się badaniami rynku na całym świecie. Jest to panel, którym z pewnością warto się zainteresować, choć rejestracja możliwa jest jedynie dla osób pełnoletnich.

MOBROG – jak zacząć?

Na początek, jak w każdym panelu ankietowym – musimy się zarejestrować. Strona jest dostępna w języku polskim, choć zdarzają się drobne błędy językowe. Nie są to jednak błędy, które uniemożliwiają zrozumienie tekstu, więc zarówno rejestracja, jak i poruszanie się po panelu nie powinno przysparzać problemów. Przy rejestracji podajemy standardowe informacje takie jak: adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło, datę urodzenia, płeć itp. Tuż po rejestracji możemy wypełnić kwestionariusz, który pozwoli lepiej dopasowywać przysyłane ankiety.

MOBROG posiada również własną aplikację mobilną dostępną na Androida oraz iOS. Dzięki niej mamy możliwość wypełniania ankiet praktycznie w każdym miejscu, jeśli mamy przy sobie urządzenie z dostępem do internetu. 

Na czym zarabiamy?

Jak w każdym panelu ankietowy, tak i w MOBROG zarabiamy głównie na ankietach, choć nie tylko. Za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać od 2 do 12 złotych, a informacje o przewidywanym czasie potrzebnym na jej wypełnienie oraz wynagrodzeniu podawane są już na początku.

Poza ankietami, jak wskazują pytania w kwestionariuszu, możemy otrzymywać również zaproszenia do:

  • grup dyskusyjnych,
  • testowania produktów w domu,
  • badań z wykorzystaniem kamerki internetowej,
  • internetowych dzienniczków,
  • sondaży telefonicznych oraz przy użyciu wiadomości tekstowych,
  • testowania żywności oraz wina.

Oczywiście sami wybieramy, do których z powyższych badań chcemy otrzymywać zaproszenia. Nie ma obowiązku zaznaczania czegokolwiek, więc równie dobrze możemy poprzestać na samych ankietach.

System poleceń

MOBROG pozwala również zarabiać na zapraszaniu znajomych, choć kwota za każdą zaproszoną osobę to tylko 2 złote. Dodatkowo, aby otrzymać wynagrodzenie, zaproszona osoba musi wypełnić przynajmniej 3 ankiety. Zdecydowanie są lepsze panele ankietowe, jeśli chodzi o zapraszanie znajomych, ale taki dodatek również potrafi nieco zwiększyć zarobki. Zapraszać możemy wysyłając zaproszenie na podany adres e-mail oraz za pomocą specjalnego reflinka.

reflink - jak zdobywać poleconych

Zdobywanie poleconych do serwisów zarobkowych nie jest szczególnie skomplikowane. Wystarczy wykorzystać sprawdzone miejsca, które…

Wypłata z MOBROG

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli wypłatę zebranych na wewnętrznym saldzie środków. Możemy ją zlecić aż 2 razy dziennie i już po uzbieraniu 20 złotych. Warto dodać, że pieniądze powinny znaleźć się u nas na koncie już po 90 minutach. Dostępne portfele internetowe, na które możemy wypłacać to PayPal oraz Skrill, ale możemy także wykorzystać punkty, aby posadzić drzewo (EcoMatcher). Decydując się na ostatnią opcję, za pomocą TreeTrackera będziemy mogli zobaczyć, gdzie znajduje się nasze drzewo oraz obserwować jak rośnie.

paypal

PayPal to z całą pewnością najpopularniejszy portfel internetowy, który obsługiwany jest przez wiele sklepów internetowych. Warto…

skrill moneybookers

Skrill to kolejny bardzo popularny portfel, który pozwala zbierać pieniądze z internetowych serwisów zarobkowych, a następnie…

Jak inaczej zarabiać w internecie

Paneli ankietowych w internecie jest naprawdę sporo, a MOBROG to tylko jeden z nich. Niestety ilość ankiet z jednego panelu jest dość ograniczona, więc warto zarejestrować się przynajmniej w kilku, aby zwiększyć ilość otrzymywanych ankiet oraz zarobki z nich. Oczywiście wypełnianie ankiet to tylko jeden z wielu sposobów na zarabianie w internecie, które warto znać.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet przez internet pozwala zarobić całkiem przyzwoite dodatkowe pieniądze. Pod warunkiem, że…

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać pieniądze przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga dodatkowych umiejętności. Wystarczy…

Opinie o MOBROG

W internecie zdecydowanie przeważają pozytywne opinie na temat panelu, więc warto dać mu szansę. Ilość przysyłanych ankiet zależy głównie od zapotrzebowania oraz wypełnionego kwestionariusza, jak w zasadzie w każdym panelu. Na plus stosunkowo niski próg wypłaty oraz dostępność najpopularniejszego portfela internetowego jakim jest PayPal oraz własna aplikacja mobilna.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

2 Komentarze

  1. Tak, zgadzam się z powyższym. Szczególnie atrakcyjny w tym portalu jest niski próg wypłaty i szybkie przelewy. Bardzo przejrzysta i łatwa w nawigacji jest ich strona internetowa. Ilość ankiet oczywiście zależy od profilu, lecz dużym plusem jest międzynarodowość portalu (gwarantuje to większą liczbę ankiet).

    1. korzystam z panelu od dłuższego czasu, oferuje całkiem atrakcyjne nagrody. co prawda nie zarobi się w ten sposób kokosów, ale to niezła metoda na dorobienie sobie do pensji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *