agencja marketingowa Harbingers

ySense Clixsense – opinie | jak wypełniać ankiety

Panel ySense (dawniej Clixsense) w internecie dostępny jest od 2007 roku i działa do dziś, choć pod inną nazwą. Jest to stosunkowo długi okres czasu, a sam serwis jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych w swojej kategorii. Wprawdzie pozwala zarabiać przede wszystkim na wypełnianiu ankiet przez internet, ale do dyspozycji mamy również inne opcje. Ponadto na stronie znajdziemy oficjalne forum, na którym jest nawet dział w języku polskim. Co warto wiedzieć o panelu, jakie ma opinie i jak zwiększyć swoje zarobki z ankiet?

Rejestracja w panelu ySense

Legalnie zarabiać w panelu możemy już po ukończeniu 16 lat (13 lat dla mieszkańców USA), ale zanim będziemy mogli wypełniać ankiety, to musimy oczywiście założyć konto. W tym celu przechodzimy do formularza rejestracyjnego (po kliknięciu poniższego przycisku), a następnie wypełniamy (z prawej strony) odpowiednio:

 • First Name – Imię,
 • Last Name – Nazwisko,
 • E-mail – adres e-mail,
 • Password – hasło,
 • Username – login.

Zaznaczamy akceptację regulaminu i klikamy „join now”. Rejestracja w panelu jest rzecz jasna w pełni darmowa i nie wymaga żadnej inwestycji.

Wprawdzie ySense (Clixsense) jest w języku angielskim, ale wystarczy podstawowa znajomość tego języka, aby móc zarabiać, ponieważ same ankiety dostępne są już po polsku. Do rejestracji radzę używać adresów takich jak gmail, ponieważ z tymi typowo polskimi mailami czasami bywają problemy.

Po rejestracji warto od razu dobrze wypełnić profil, aby otrzymywać lepiej dopasowane ankiety. W tym celu wchodzimy odpowiednio w „Surveys”, a następnie „Surveys profile”. Są to podstawowe pytania dotyczące płci, wieku itp. Jest ich stosunkowo niewiele, więc w razie problemów można skorzystać z translatora.

Jak zarabiać i wypełniać ankiety w ySense

 • Płatne ankiety (Surveys) – wypełnianie ankiet jest podstawową formą zarabiania w serwisie i w tej zakładce je znajdziemy. Przeważnie za jedną otrzymamy nawet kilka dolarów. Co ciekawe, pomimo tego, że strona jest po angielsku, to ankiety dostępne są w języku polskim, więc nie powinno być żadnego problemu z ich wypełnieniem,
 • Oferty, zadania (Offers, tasks) – różnego rodzaju zadania, za które otrzymujemy wynagrodzenie np. rejestracja na danej stronie,
 • Program partnerski (affiliates) -wynagrodzenie za polecanie panelu kolejnym użytkownikom. Tutaj znajdziemy reflink służący do zapraszania oraz bannery ułatwiające promowanie (więcej na temat zarabiania w ten sposób niżej).
zarabianie w ysense

Chcąc wziąć się za wypełnianie ankiet wchodzimy w zakładkę „Surveys”, a następnie „Complete Surveys”. Tam wybieramy interesującą nas ankietę i po prostu klikamy w nią, aby przejść do odpowiadania na pytania.

Po rejestracji w ySense (Clixsense) warto skorzystać również z rozszerzenia do przeglądarki o nazwie ClixAddon. Dodatek będzie nas informował na bieżąco o nowych ankietach oraz zadaniach dostępnych na stronie bez potrzeby ciągłego logowania. By go zainstalować wystarczy, że wejdziemy w zakładkę „more”, a następnie wybierzemy używaną przez nas przeglądarkę.

Swego czasu (jeszcze Clixsense) panel oferował również możliwość zarabiania na klikaniu w reklamy czy też pewnego rodzaju zdrapkę. Niestety opcje te zniknęły i aktualnie ySense skupia się jedynie na ankietach oraz zadaniach. Jednak w dalszym ciągu pozwala szybko zarobić pieniądze, choć nie są to jakieś zawrotne kwoty.

Bonusy w ySense

W ySense (clixsense) możemy otrzymać codziennie dodatkowe wynagrodzenie za spełnienie określonych wymagań, które widzimy na stronie głównej pod „Daily Checklist Bonus”. Warunki, które musimy spełnić każdego dnia, aby otrzymać bonus to:

 • zrobienie 10 zadań,
 • zaliczenie 2 ofert lub ankiet,
 • odwiedzenie forum.

Jeśli chodzi o pierwsze dwie opcje, to wystarczy zaliczyć jedną z nich lub opcję mieszaną czyli 5 zadań i 1 ofertę / ankietę. Po spełnieniu tego warunku otrzymujemy dodatkowe 12% do zarobków, choć na tym możliwości się nie kończą. Po zaliczeniu powyższych możemy dorzucić jeszcze tzw. „Extra bonuses”, jeśli spełnimy dwa dodatkowe warunki:

 • zainstalujemy dodatek do przeglądarki ClixAddon – Dodatkowe 2% bonusu,
 • zaliczymy „Daily Checklist”, czyli powyższe zadania przez trzy dni z rzędu – kolejne 2% bonusu.

Poradnik zarabiania w panelu ySense

Poradnik dotyczący zarabiania w panelu, dla wielu osób nie będzie zbyt odkrywczy, ale początkującym może się przydać. Jak zwiększyć swoje zarobki ?

 • loguj się codziennie do panelu, aby sprawdzić dostępne ankiety oraz zadania,
 • postaraj się codziennie spełnić wszystkie wymagania, aby otrzymać dodatkowy bonus. Samo zaliczenie zadań i wypełnienie kilku ankiet z reguły przychodzi samo, ale wiele osób zapomina o odwiedzeniu forum,
 • zainstaluj dodatek ClixAddon,
 • zapraszaj znajomych za pomocą reflinka. W ten sposób znacznie zwiększysz potencjał zarobkowy serwisu.

Oprócz powyższych rzeczy, które wpływają na zarobki, nie zapominaj o rzetelnym wypełnianiu ankiet. Udzielając w kolejnych pytaniach odpowiedzi, które się nie pokrywają narażasz się na blokadę konta.

Program poleceń ySense

Panel posiada również wspomniany program partnerski, który przy odpowiednim zaangażowaniu może zagwarantować dodatkowo całkiem niezły dochód pasywny. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia za zapraszanie znajomych za pomocą reflinka:

 • od 0.10$ do 0.30$ za zapis aktywnego poleconego. Konkretne wynagrodzenie uzależnione jest od kraju z jakiego pochodzi zapraszana osoba. Szczegółową listę znajdziemy w zakładce „affiliates”, a następnie „see details”.
 • dodatkowe 2$, gdy zaproszona osoba zarobi pierwsze 5$,
 • 20% do 30% zarobków z wypełnionych przez zaproszone osoby ankiet (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). Początkowo jest to 20%, ale procent ten wzrasta wraz z ilością posiadanych aktywnych poleconych.
  • 25% – 100 lub więcej,
  • 30% – 200 lub więcej.

Wypłata z panelu ankietowego ySense

Panel ySense, choć zdążył już zmienić swoją nazwę i właściciela, to wypłaca bezproblemowo od 2007 roku. Wprawdzie nie wyciągniemy z niego pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe, ale do dyspozycji mamy popularne portfele internetowy, czyli PayPal, Payoneer oraz Skrill. Na wypłatę czeka się od 2 do 5 dni roboczych.


paypal

Na PayPal wypłacić możemy następujące kwoty: 10$, 25$, 50$, 100$ i 250$. Realizacja wypłaty jest w pełni darmowa.


Na Payoneer możemy wypłacić 52$, 102$, 252$. Niestety tutaj przy każdej wypłacie 2$to opłaca za realizację, więc wypłacając na portfel 52$ otrzymamy jednie 50$.


skrill moneybookers

Na Skrill możemy wypłacić 5,05$, 10,10$, 25,25$, 50,50$ oraz 101$. Opłata za realizację każdej wypłaty na ten portfel to 1%, więc wypłacając 5,05$ otrzymamy 5$.


Poza wymienionymi portfelami internetowymi, zarobki możemy przeznaczyć na kartę podarunkową o wartości 5$ do Amazon.

Wprawdzie na tę chwilę dostępne są tylko powyższe możliwości, ale w planach są również inne. Najważniejsza zmiana wprowadzona przez nowego właściciela to długo wyczekiwany powrót PayPala, którego zdecydowanie brakowało.

Jak wypłacić pieniądze z ySense

 • klikamy zakładkę „Cashout” widoczną u góry ekranu,
 • wybieramy sposób wypłaty (np. PayPal),
 • zaznaczamy kwotę, którą chcemy wypłacić,
 • klikamy „Get Rewarded” i wpisujemy hasło.

Niestety z panelu nie możemy wypłacić dowolnej kwoty, a jedynie konkretnie wybrane wartości (np. 10$, 25$ itd.), które uzależnione są od wybranego portfela internetowego.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania 25$ z panelu bezpośrednio na PayPal.

ysense dowód wypłaty

Ile można zarobić na ySense

Wysokość zarobków w ySense uzależniona jest od indywidualnej aktywności oraz profilu ankietowego. Jednak nawet bez polecania można zarobić średnio od kilkunastu do kilkudziesięciu dolarów miesięcznie, więc całkiem nieźle jak na panel ankietowy.

Wprawdzie samodzielne zarabianie jest jak najbardziej możliwe, ale dopiero zapraszanie znajomych odkrywa pełen potencjał zarobkowy serwisu.

Jak więcej zarabiać na ankietach

płatne ankiety online

Nie ulega wątpliwości, że panel ySense jest jednym z najlepszych w swojej kategorii. Daje dostęp do wielu ciekawych ankiet oraz dobrze wynagradza za ich wypełnianie. Warto jednak zarejestrować się również w innych panelach ankietowych, aby zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a więc również zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Wprawdzie zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet to jeden z prostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w internecie, ale też nie jedyny. Poza ankietami warto znać również pozostałe metody zarabiania w sieci, a jest ich całkiem sporo. Co więcej, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w panelu ySense

Wprawdzie jest to czołowy panel ankietowy, ale może zdarzyć się sytuacja, że w ogóle nie przypadnie nam do gustu i zechcemy usunąć konto. Chcąc to zrobić musimy wejść w „profile and settings”, które dostępne jest po rozwinięciu naszego imienia w prawym górnym rogu. Potem wystarczy, że klikniemy na dole w napis „close account”. Jednak warto taką decyzję najpierw dobrze przemyśleć, gdyż zamknięcie konta wiąże się z utratą ewentualnych zarobków zgromadzonych na saldzie oraz wszystkich poleconych.

Zmiana nazwy z Clixsense na ySense

W lipcu 2017 roku serwis zmienił właściciela oraz nazwę z Clixsense na ySense. Jednak sama nazwa to nie wszystko, więc użytkownicy musieli przygotować się na szereg zmian dotyczących działania serwisu. Zacznijmy od tego co usunięto z serwisu:

 • możliwość zarabiania na reklamach,
 • ClixGrid, czyli swego rodzaju zdrapkę,
 • aż 8-poziomowy program partnerski, zostawiając 1 poziom z zarobkami na poziomie 20-30%,
 • możliwość zakupu konta premium, które oferowało dodatkowe profity.

Co się zmieniło?

 • wypłaty. Wcześniej mogliśmy wypłacić dowolną kwotę, jeśli na saldzie mieliśmy minimum niezbędne by ją zlecić (8$ dla zwykłych użytkowników i 6$ dla użytkowników premium). Aktualnie możemy wypłacać jedynie wielokrotności pewnej kwoty np. 5$ – 10$ – 25$ itd. dla PayPala,
 • bonus za wykonywanie codziennych zadań został zwiększony z 7% na 16%, więc to akurat jest spora zmiana na plus.

Czy warto w dalszym ciągu się rejestrować?

Wprawdzie Clixsense oferował nieco więcej możliwości zarobkowych, ale panel w dalszym ciągu prezentuje się naprawdę dobrze. Niektóre ciekawe opcje niestety zniknęły, ale ogólne zmiany wcale nie były aż tak złe, jak mogło się wydawać na samym początku. Z całą pewnością jest to w dalszym ciągu jeden z czołowych paneli ankietowych na świecie, od którego warto zacząć przygodę z wypełnianiem ankiet.

Opinie o ySense i dawnym Clixsense

Serwis działa legalnie już wiele lat i choć mocno zmienił się od tamtego czasu, to w dalszym ciągu świetnie prosperuje, a w internecie znajdziemy przede wszystkim pozytywne opinie na jego temat. Nie ma żadnych problemów z realizacją wypłat, daje realnie zarobić i jest przede wszystkim w pełni darmowy. Osoby zarabiające na wypełnianiu ankiet zdecydowanie powinny mieć tu konto.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem? Co sądzicie o zmianach? Podzielcie się swoją opinią na ten temat w komentarzu.

34 komentarze do “ySense Clixsense – opinie | jak wypełniać ankiety”

 1. Było lepiej jak była możliwość wypłacania na paypal, ale wypełniam ankiety w clixsense już kilka lat i według mnie jest to w dalszym ciągu najlepszy panel ankietowy

  Odpowiedz
  • Wszystko zależy od dnia i aktualnego zapotrzebowania. Ciężko dokładnie określić ile ich będzie, ale ważną kwestią jest wypełnienie profilu, aby otrzymywać odpowiednio dopasowane ankiety.

   Odpowiedz
 2. Na clixsensie działałem ładnych parę lat temu. Bardzo dobre zarobki, szybko można było dozbierać do minimum wypłaty. Minusem jest według mnie szata graficzna, w dzisiejszych czasach strona nie wygląda już nowocześnie. Teraz niestety nie ma możliwości wypłaty na Paypal, ale mimo to serwis mogę polecić.

  Odpowiedz
 3. Kiedyś zarejestrowałam się na tym serwisie, Mi się nie udało zarobić u nich, nie spełniałam kryteriów do większości ankiet. Szkoda bo sam serwis wydaje się być sensowny, chyba że robiłam coś nie tak.

  Odpowiedz
  • Pamiętam, ze miałem ten sam problem co Ty. Zarejestrowałem się do serwisu, dwa czy trzy dni próbowałem się załapać do ankiety, wszystkie moje zgłoszenia odpadały i skończyło się na tym, że przestałem tam zaglądać. Fakt, że teraz czytam wiele pozytywnych opinii, więc może warto wrócić do tego panelu, ale pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne

   Odpowiedz
 4. Wypełniam ankiety na kilku serwisach i ten jest moim ulubionym. Jeśli chodzi o ilość ankiet to nie ma w ogóle porównania z innymi, jest spory wybór, choć niestety nie do każdej idzie się załapać. Wszystko zależy od profilu. Kilkadziesiąt dolarów miesięcznie nie jest wcale trudne do osiągnięcia. Serwis zdecydowanie warty polecenia.

  Odpowiedz
 5. Jeden z lepszych paneli ankietowych z jakich korzystam. Nie powiem, że najlepszy, gdyż pomimo dużej ilości ankiet większa ich część zostaje odrzucona. Nie mniej jednak można tam zarobić fajnie w porównaniu do innych paneli.

  Odpowiedz
 6. Panel zdecydowanie warty polecenia. Ankiet wyskakuje mnóstwo. Co prawda nie do każdej się zakwalifikujemy, ale naprawdę można spokojnie kilka groszy dorobić. Wiele ankiet jest krótkich, szybkich i na przyjemne tematy. Polecam. Warto wchodzić na stronę i klikać w routery przynajmniej kilka razy dziennie. To daje dobre wyniki.

  Odpowiedz
 7. Serwisu strasznie nie polecam z doświadczenia, trochę posiedziałem na nim i w mojej opinii nie jest przyjemny dla oka. Mimo że zadań jest wiele język angielski serwisu i ten wygląd/design jest straszny. Wiele bym pozmieniał na stronie wizualnie, myślę ze nie tylko ja lecz też inni użytkownicy serwisu.

  Odpowiedz
 8. Kiedyś korzystałem z ySense i całkiem szybko zarabiałem. Było to jeszcze za czasów funkcjonowania pod nazwą Clixsense. Z tego co pamiętam w programie dostępnych było całkiem dużo ankiet i pieniądze zarabiało się szybko nawet bez udziału poleconych. Od czasu kiedy usunięto możliwość wypłaty zarobionych środków poprzez PayPal zrezygnowałem z tej strony, ale mogę ją polecić, bo jest w 100% wypłacalna. Inne systemy płatności, z tego co pamiętam, były droższe i wypłata już nie była dla mnie tak opłacalna. Faktem jest, że dość często zdarzało mi się trafić ankietę o sporej wartości i środki nabijały się dość szybko na moje konto, ale obecnie jest to forma chyba dla trochę bardziej cierpliwych. Mam jeszcze pytanie do obecnych użytkowników tej strony, czy jest dostępna już wypłata poprzez PayPal?

  Odpowiedz
   • Na portalu jestem zarejestrowana od kilku dni. Jak narazie ankiet pojawia się dużo, ale niestety nie do wszystkich się kwalifikuje. Na pewno warto polecać innym osobom i tworzyć swój program partnerski. Trzeba korzystać za równo z telefonu jak i komputera (dla mnie to akurat minus bo nie zawsze mam taką możliwość). Wypłaty już od 10$ także myślę, że uda się szybko nazbierać. Na dzień dzisiejszy polecam.

    Odpowiedz
 9. Wygląda całkiem przyjaźnie i intuicyjnie, jak uważacie da się coś zarobić na tej stronce? Jak wypada w porównaniu do innych tego typu? Pamiętam byłem zarejestrowany na podobnej i osiągnięcie progu do wypłaty było bardzo trudne. A jak w tym przypadku, poświęcony czas zostaje wynagrodzony czy bardziej stracony? Ogólnie polecacie czy lepiej zająć się czym innym?

  Odpowiedz
  • Za czasów Clixsense bez wątpienia jeden z lepszych paneli. Po zmianie właściciela i nazwy z początku była trochę lipa, ale widać, że powoli wraca na właściwe tory.

   Odpowiedz
 10. Panel jest po angielsku ale naprawde to dobra strona na zarabianiu przy ankietach itp a dolar stoi wyzej niz zlotowka polska
  a jak ktos nie zna angielskiego to moze sobie tłumacza wlaczyc np automatyczne na chromie

  Odpowiedz
 11. Program działa przyjemnie, jeden z lepszych paneli ankietowych z jakich korzystam. Nie powiem, że najlepszy, gdyż pomimo dużej ilości ankiet większa ich część zostaje odrzucona. Mimo wszystko serdecznie polecam, gdyż portal wypłaca

  Odpowiedz
 12. Strona została mi polecona przez znajomego i jestem z niej bardzo zadowolony. Jest przyjemna i łatwa w użyciu, pomogła mi już trochę zarobić czego się nie spodziewałem bo jestem sceptycznie nastawiony do takich portali. Ten miło mnie zaskoczył. Zdecydowanie wart polecenia i wypróbowania. Jeśli ktoś chcę łatwo i szybko zarobić serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 13. Jeżeli ma to być prawdziwa opinia to napiszę tak:
  Miałem tam konto z reflinka. Dałem się namówić. Wyklikałem czy też zarobiłem na zadaniach jakieś 11 dolarów po czym zniknęła możliwość wypłaty na paypal a potem samo konto przestało działać. Nie mogłem się zalogować, adres email podany w rejestracji wyparował i tak 11 dolarów poszła w bajzel. Potem jeszcze się zarejestrowałem na ySense, ale po dwóch dniach zamknąłem konto, bo mi się nie chciało nic robić. Wolę sejfik.com, jest dużo lepszy.

  Odpowiedz
 14. Jest okej, jednak dla osób początkujących trochę za bardzo rozbudowany, przez co wydaje się na początku skomplikowany. Stawki różne, ale duży wybór płatnych zadań, ankiety w języku polski i angielskim. Jedyny minus to wypłaty i cena przewalutowania – trzeba sporo zarobić, żeby opłacało się wypłacić pieniądze. Zdarzyło się też kilka razy, że mimo wykonanego zadania zleceniodawca nie zapłacił. Ankiet sporo, bywa że sporo odrzuconych, ale strona sama w sobie zła nie jest.

  Odpowiedz
 15. Panel jest naprawdę dobry! bardzo dużo ankiet jest przyznawanych po wypełnieniu profilu w którym są zadawane różne pytania po to by dopasować ankietę. Ankiety trzeba tez wyszukiwać samemu. Oprócz ankiet można zarobić na płatnych zadaniach i ściąganiu różnych aplikacji czy graniem w gry. Przyznawane są także bonusy za wypełnienie min. jednej ankiety i zrobienie jednego zadania. Wypłacić pieniądze można już od 10$ przez paypal więc wszystko idzie sprawnie i pieniądze są na koncie już w kilka dni. Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich programów.

  Odpowiedz
 16. Na tym serwisie jestem zarejestrowany chyba prawie od jego początku powstania, w profilu widzę że było to September 8, 2007 od kiedy jestem zarejestrowany (wow kiedy to zleciało ;)) i nie zaskoczył mnie wtedy wcale. Na początku z tego co pamiętam to tylko była tam tylko możliwość klikania w płatne reklamy i wykonywanie płatnych zadań, na ten czas jednak zarobek był dosyć spory bo nawet 1-2 centów za kliknięcie w reklamę, a wtedy rzadko jaki serwis tyle oferował i był w pełni wypłacalny jak clixsense. Przez te lata serwis był cały czas wypłacalny i wielokrotnie rozbudowywany o nowe funkcje jak dodanie wypełniania ankiet bo nie pamiętam żeby ta możliwość zarobku istniała od początku. Po zmianie nazwy na Ysense stwierdziłem że spróbuję ponownie trochę w tym serwisie podziałać i jestem mile zaskoczony. Chociaż ankiety w rotatorach często odrzucają to i tak można się czasem załapać no i jest jeszcze masa innych zadań do wykonywania.

  Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o rotatory, to czy któryś jest bardziej wart zachodu? Na Yuno nie zakwalifikowałam się jak dotąd do żadnej ankiety i zastanawiam się, czy nadal warto w to Yuno klikać, czy zająć się czymś innym w tym czasie, bo sporo czasu zajmuje wypełnienie pytań kwalifikujących i często są takie same, u Ciebie też tak jest, czy ja coś robię nie tak?

   Odpowiedz
 17. Jest to bardzo fajna strona z ankietami. Zarejestrowalam sie jakie 4 miesiace temu I jeszcze troche sie jej ucze ale wiekszość informacji już wiem. Codziennie loguje sie do tego serwisu I sprawdzam oferty. Trzeba sie troszke namęczyć ale idzie mi coraz lepiej. Poza tym robie tez drobne zadania jak sciaganie aplikacji czy wypełnianie quizu. Przy okazji można troche podszkolic jezyk angielski ?Polecam ta strone.

  Odpowiedz
 18. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej działających obecnie stron z ankietami. Firma jest bezkonkurencyjna, wypłacalna. Moim zdaniem warto się zarejestrować i sprawdzać codziennie nowe ankiety oraz wykonywać płatne zadania. Przy okazji szlifujemy swój angielski i zarabiamy. Polecam

  Odpowiedz
 19. Witam, jak wygląda sprawa z cenami poszczególnych kategorii(ankiety oraz zadania)? Jestem świadom, że jest to zróżnicowane, ale czy można poznać jakieś widełki? Co do wypłat pieniędzy z serwisu. Jaka jest kwota minimalna? Z wpisu dowiedziałem się, że można wypłacać kwoty pełne, ale nie wiem jaka jest kwota minimalna. Serwis wygląda na interesujący i myślę, że po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe pytania zarejestruję się.

  Odpowiedz
  • W przypadku ankiet jest to przeważnie od kilkudziesięciu centów do kilku dolarów, a w przypadku zadań od kilku centów do kilkudziesięciu dolarów. Minimalna kwota zależy od wybranego procesora płatniczego, w przypadku PayPala jest to 10$, a np. Skrill 5.05$.

   Odpowiedz
 20. Na tą stronę wpadłem przez przypadek, ale zacząłem potem czytać o niej komentarze i jak to przy stronach tego typu jedne pozytywne jedne negatywne. Ja osobiście korzystam z tej strony jakieś 6 miesięcy i ogólnie jestem z niej zadowolony. Zawsze jakiś grosz wpadnie. Strona jest w 100%wypłacalna, ankiety pojawiają się w w akceptowalnym okresie czasu. Dobrą opcją są również płatne zadania, stanowiące dodatkowy sposób zarobku. Ogólnie rzecz biorą stronka jak najbardziej do polecenia.

  Odpowiedz
 21. Na ankietach można zarobić, ale to tylko niewielkie, dodatkowe pieniądze. Przez rok udaje mi się wyciągnąć łącznie nie więcej niż kilkaset złotych z kilku firm. I to przy naprawdę sporym zaangażowaniu własnego czasu… Chociaz mimo to ze strony jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 22. Panel ten nie przypadł mi do gustu. Mało ankiet w porównaniu z innymi (przynajmniej u mnie). Na dodatek taski – to co jest chyba siłą tego panelu u mnie nie chodzą. Nie mogę się zalogować do podpanelu, który zarządza tymi taskami. Napisałem do supportu ale nawet nie odpowiedzieli. Raczej nie będę korzystał z ich usług. Są lepsze jak dla mnie. Ja tej strony nie polecam choć widzę, że inni mają lepsze doświadczenia.

  Odpowiedz
 23. Panel ysense jest moim zdaniem jednym z lepszych z tego rodzaju, chociaz ankiety pojawiają się dosyć żadko ,jak juz się zakwalifikujesz do danej ankiety, naprawdę płaci dobrze… W ten sposób na tym portalu można uzbierać około 10 dolarów rozwiązując około 10-12 ankiet, a to rzadkość. Większość tego typu stron płaci dużo mniej za ankietę. Osobiście polecam ysense. pozdro

  Odpowiedz
  • W regulaminie ysense jest napisane, że użytkownik ponosi wszelkie zobowiązania podatkowe, więc trzeba rozliczać się samodzielnie.

   Odpowiedz
 24. ySense to oszustwo. Zarejestrowałam konto 19 sierpnia, wypełniałam ankiety, oczywiście z większości wyrzucało przed samym końcem, co jest wielką stratą mojego czasu, bo za takie rozpoczęte ankiety nie ma nawet ułamka wynagrodzenia, zainstalowałam gry na telefon z ofert, zarejestrowałam się na crypto.com, pobrałam ich Addona, wszystko, co tylko mogłam, aby zdobyć dodatkową kasę. Po czym wczoraj wieczorem (rano i koło południa jeszcze wypełniałam ankiety i wszystko było w porządku) podczas logowania wyskoczył komunikat, że moje konto zostało dezaktywowane! Napisałam natychmiast do ySense w ich formularzu, po czym po zaledwie minucie dostałam gotową odpowiedź od niejakiego Briana, że moje aktywności były 'noncompliance’… Odpisałam, żeby podali co takiego zrobiłam, bo ja nie mam pojęcia i cisza z ich strony. Brian w minutkę wysmarował maila na cztery akapity, a teraz nie potrafi odpowiedzieć. Nie polecam. Zastanawiam się tylko co z moimi danymi osobowymi. Na to też mi nie odpowiedzieli. Omijać szerokim łukiem oszustów!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz