Strona główna » Zarabianie » Zarabianie na klikaniu i oglądaniu reklam

Zarabianie na klikaniu i oglądaniu reklam

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą zarabiania w internecie, gdzie wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli strona nie jest po polsku) myszką. Wyjątkiem jest autosurf, który co prawda nie wymaga klikania, ale śmiało możemy zaliczyć go do tej kategorii. Warto zwrócić uwagę, że zarabianie na reklamach nie wymaga żadnego wkładu finansowego co jest sporym plusem, zwłaszcza dla młodszych użytkowników.

Jak wygląda zarabianie na reklamach

Reklama jest dźwignią handlu, o czym dobrze wiedzą przedsiębiorcy, więc zewsząd jesteśmy nimi bombardowani. Jednakże te irytujące reklamy mogą okazać się czymś przydatnym, gdyż możliwe jest zarabianie za każdą przeczytaną czy obejrzaną reklamę. Skoro musimy mieć z nimi do czynienia na co dzień, to warto zrobić z nich jakiś użytek dla siebie. Obecnie możliwe jest zarabianie na tym, co dla innym jest zwyczajnym spamem. Wprawdzie klikanie w reklamy nie jest najbardziej dochodowym zajęciem, ale w połączeniu z innymi metodami, zarabianie w sieci może zagwarantować nam niezły zastrzyk gotówki.

Serwisy płacące za klikanie w reklamy

Chcąc zarabiać na reklamach musimy zarejestrować się w specjalnych serwisach, które płacą za tego typu aktywność. Strony, które wynagradzają nas za klikanie w reklamy podzielone zostały na te polskie i zagraniczne.

Szczegółowe instrukcje dotyczące zarabiania w konkretnym serwisie oraz opinie o nim po kliknięciu w fioletowy przycisk „Opinie o…”. Można oczywiście również przejść od razu do rejestracji klikając w niebieski.

Zarabianie w dolarach

TimeBucks – serwis, którego możliwości zarobkowe nie ograniczają się jedynie do klikania w reklamy. Znajdziemy tutaj również wiele innych opcji jak np. wypełnianie ankiet, zadania itp. Wprawdzie strona jest po angielsku, ale poruszanie się po niej nie powinno stanowić problemu.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.

Zarabianie w złotówkach

Sejfik

Sejfik oferuje najwięcej możliwości zarobkowych ze wszystkich zaprezentowanych serwisów.


cashisback

CashIsBack jest ciekawym serwisem zarobkowym, w którym za aktywność zdobywamy kolejne poziomy. To od nich zależy wartość otrzymywanych reklam.

Zarabianie w kryptowalutach


faucetcrypto

FaucetCrypto jest wprawdzie kranikiem kryptowalut, ale oferuje również dodatkowe możliwości zarobku, jak choćby klikanie w reklamy i wykonywanie zadań.

Serwisy o niskim potencjale zarobkowym


Paidverts

Paidverts serwis umożliwiający zarabianie na reklamach, który ma w sobie trochę z revshare. Wyróżnia go obecność tzw. punktów BAP, od których zależy wartość reklam. Płaci w dolarach.


Neobux

Neobux to typowy BUX, który płaci za klikanie w reklamy. Pozwala również na wynajmowanie poleconych. Płaci w dolarach.


cashbackrabat

Cashbackrabat oferuje przede wszystkim cashback, ale pozwala również zarabiać na otwieraniu maili reklamowych. Płaci w złotówkach.

Płatne zadania i inne

Zarabianie na reklamach to nie tylko ich klikanie. W internecie znajdziemy również specjalne serwisy, w których głównym źródłem zarobku jest wykonywanie płatnych zadań.


kubigo

Kubigo to serwisu płacący za wykonywanie płatnych zadań. Znaleźć tu można zarówno proste zadania, jak i  te wymagające więcej zaangażowania.


zaczytaj

Zaczytaj, jak sugeruje zresztą nazwa, płaci za czytanie artykułów na różnych stronach.


Musimy jeszcze pamiętać, że zarabianie poprzez klikanie najczęściej wymaga wyłączenia programu blokującego reklamy lub dodania strony do wyjątków, co jest chyba dość oczywiste.

Ile pieniędzy możemy zarobić na klikaniu w reklamy?

Oczywiście da się zarobić na płatnym klikaniu w reklamy, jednakże nie są to zawrotne sumy, a do osiągnięcia przyzwoitej kwoty konieczne jest poświęcenie sporej ilości czasu. Jeśli mamy go w nadmiarze, to oczywiście nie ma z tym problemu. Za jedno kliknięcie w reklamę możemy zarobić zwykle kilka groszy. Wysyłane są one w postaci e-maila, ale przeważnie znajdziemy je również po zalogowaniu do wybranego serwisu. Jeśli liczymy na jakieś sensowne pieniądze, to musimy zarejestrować się przynajmniej na kilku portalach, gdyż linki z reklamami nie są dostępne cały dzień, a ponadto ich ilość jest ograniczona. Warto klikanie w reklamy połączyć również z innymi metodami zarabiania przez internet, aby zwiększyć ewentualne zarobki.

Etatu nam to nie zastąpi, jednak regularne klikanie w reklamy jest w stanie zagwarantować nam dodatkowe pieniądze, których nie jesteśmy w stanie zarobić, siedząc przed telewizorem z pilotem w ręku. Rezultatów nie zobaczymy też natychmiast, jednakże zapał do działania pozwoli odnieść sukces. Teoretycznie bardziej opłacalne są serwisy zagraniczne, gdyż każdy klik w owych programach jest wart więcej niż w rodzimych, ze względu na zarobek w dolarach lub euro. W praktyce jednak, polskie serwisy są wystarczająco dobre, aby od nich zacząć swoją przygodę z zarabianiem na reklamach. Decydując się na programy paid-to-click, powinniśmy stawiać wyłącznie na tabilne i wypłacalne buxy. Reklamy w nich najczęściej pojawiają się kilka razy w ciągu dnia, a więc najlepiej jest sprawdzać je o różnych porach dnia. Dzięki cierpliwości i regularności zarobki wraz z upływem czasu stają się coraz większe.

Musimy również uważać na SCAM, czyli serwisy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Dobrym przykładem tutaj może być znany ermail, który jest w dalszym ciągu bardzo popularny, choć nie brakuje negatywnych opinii na jego temat. Wszystkie powyższe serwisy są jednak jak najbardziej wypłacalne.

Dlaczego ktoś ma nam płacić za oglądanie reklam?

Możliwość dorobienia do pensji lub kieszonkowego na klikaniu w reklamy staje się coraz popularniejsza. Firmy płacą za klikniecie w reklamę, która promuje ich produkt. W ten sposób chcą one zainteresować potencjalnego klienta do zapoznania się z ich oferta, dzięki czemu wzrasta szansa na to, że zapłacimy za owy produkt. Są to legalne i darmowe strony płacące swoim użytkownikom za oglądanie wyświetlanych na nich reklamach. Firmy wykupują reklamę w danym serwisie, a ten z kolei płaci użytkownikom za ich obejrzenie. Dzięki temu firmy mają pewność, że ktoś faktycznie obejrzał daną reklamę.

Jak to wygląda w praktyce? Po kliknięciu w reklamę musimy odczekać kilka sekund (dłuższy czas to większy zarobek), a pieniądze automatycznie zostaną dopisane do naszego salda w programie. Po uzbieraniu minimalnej kwoty, możemy zlecić wypłatę zarobków.

Pojęcia związane z zarabianiem na oglądaniu reklam

Strony oferujące wynagrodzenie za klikanie w reklamy najczęściej są opisane skrótami:

 • GPTR (Get Paid to Read) – programy, płacące za klikanie w reklamy i czytanie maili.
 • PTC (Paid to Click)buxy – strony płacące za klikanie w reklamy. Po każdym kliknięciu musimy odczekać określony czas, aby reklama została zaliczona.

Inne powiązane pojęcia, które możemy często spotkać:

 • ptp (paid to promote) – promowanie reklam z jednego serwisu w drugim poprzez unikalny link. Zarobek najczęściej podawany jest za 1000 wyświetleń,
 • autosurf – odpalamy i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie,
 • manualsurf – to samo co autosurf z tą różnicą, że co jakiś czas trzeba potwierdzić swoją obecność klikając w obrazek lub coś podobnego,
 • surfbar – jest programem instalowanym dobrowolnie na komputerze. Wyświetla on reklamy (bannery) za co otrzymujemy wynagrodzenie.

Jak inaczej zarabiać pieniądze w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na reklamach nie jest oczywiście jedynym sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Internet ma naprawdę ogromny potencjał, więc metod zarabiania w necie nie brakuje. Co więcej, sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, więc wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Co poza klikaniem w reklamy oferują takie serwisy

Serwisy płacące za klikanie w reklamy najczęściej umożliwiają również zdobywanie poleconych poprzez link polecający (reflink). Jest to dla nas świetna szansa na zbudowanie dodatkowego dochodu pasywnego. Taki link polecający możemy potem przesłać znajomym, udostępnić w social mediach lub po prostu zostawiać na różnych forach z opisem, aby ludzie mogli się z niego zapisać.

Dodatkowo strony te przeważnie oferują powiązane z tym inne formy zarobku jak np:

 • zadania – różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają bardzo zróżnicowane, ale przykładowe zadanie to np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp.
 • pobieranie plików – pobieramy pliki z serwisów pozwalających zarabiać na uploadzie w zamian za wynagrodzenie,
 • zadania społecznościowe – klikanie „lubię to”, „tweetowanie”, wyświetlenia na „YouTube” itp.
 • gry zależne od umiejętności – gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia,
 • gry losowe/zdrapki – tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia.

Czy klikanie się opłaca? – opinie

Zarabianie na reklamach, samo w sobie nie należy do najbardziej dochodowych sposobów zdobywania pieniędzy w internecie. Rekompensuje to jednak brakiem większych wymagań oraz łatwością zarabiania. W związku z tym jest to również świetna praca dla nieletnich, którzy nie mogą jeszcze podjąć się normalnej pracy. Zarobki z takich serwisów oczywiście możemy zwiększyć, choćby korzystając z możliwości zapraszania, ale promowanie nie należy do zadań łatwych. Mimo wszystko warto spróbować, gdyż możemy w ten sposób szybko zarobić pieniądze, nawet jeśli przy samodzielnym klikaniu nie będą to duże kwoty.

Macie jakieś doświadczenia z zarabianiem na reklamach? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

48 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Eugeniusz Pawełka
Eugeniusz Pawełka
5 lat temu

Jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z zarobionych pieniędzy?
Jestem na emeryturze więc jeżeli zarabiam dodatkowo to muszę do końca lutego przedstawić w ZUS osiągnięte dochody za poprzedni rok kalendarzowy, czyli muszę mieć jakiś dowód na zarobek

JANEK
JANEK
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

I tak i nie, bo jeśli właściciel serwisu nie wykazuje do US, że osiągnęliśmy u niego dochód to po co my mamy to robić. Większość serwisów nie przekazuje takich informacji do skarbówki.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Szczerze pytam, robisz tak? Miałeś zapytanie z Urzędu Skarbowego o co chodzi? Jak tak, to wystarczy, że pokażesz przelew na konto osobiste z wpływem z danej firmy czy drążą dalej temat? A może nie sprawdzano Twojego PIT-u?

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Ja właśnie tak samo. Zarobione puszczam dalej w obieg tylko do innego serwisu. Wypłaciłem tylko jak Pampers oddał swoje serwisy ale nic z tym nie zrobiłem. Kiedyś jednak trzeba będzie wszystko wypłacić i pytanie co z tym zrobić

Essy1996
Essy1996
5 lat temu

Też robię coś takiego. Bardziej działam na sejfiku. Kasa idzie wolno, ale ja pracuję wieczorami, więc w ciągu dnia mam trochę czasu, żeby się tym zająć. Można np. z kimś rozmawiać, czy oglądać netflixa, albo nawet klikać sobie w pracy ( jak ja ostatnio ahaha). Dostajemy z tego kilka groszy, no ale grosz do grosza …. 🙂 Poza tym jest dosyć sporo opcji zarobku, spora ilość stron. Jeśli nie skupimy sie tylko i wyłacznie na jednej stronie, to jesteśmy w stanie sobie trochę dorobić, albo i zarobić, jeśli dodamy do tego jeszcze inne pomysły. Sejfik jest bardzo fajny tutaj, bo… Czytaj więcej »

Żaneta
Żaneta
5 lat temu

Również polecam sejfik. Sprawdzona strona która zawsze wypłaca zarobione pieniądze. Oczywiście możliwości zarobku na sejfiku jest bardzo dużo – od klikania w reklamy, przez płatne maile, rejestracje na różnych portalach, przeróżne zadania, płatne pobieranie, kopanie kryptowaluty, a nawet programy partnerskie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można stworzyć własną siatkę poleconych, którzy, poprzez swoją aktywność na portalu, będą zarabiali dla nas dodatkowe pieniądze. Wypłaty realizowane są na konto bankowe i Paypal już od 4 zł! Spróbujcie a będziecie zadowoleni. Pozdrawiam Żaneta

JANEK
JANEK
5 lat temu

Ja również polecam sejfik. Jestem zarejestrowany w nim od 2013 roku – zbieranie kasy idzie różnie (raz lepiej raz gorzej), ale serwis ciągle się rozwija i pojawiają się coraz to nowsze metody zarobkowania. W serwisie spędzam średnio od 20 do 30 minut dziennie. Tyle czasu potrzebne jest mi na wyklikanie reklam pieniężnych i punktowych. Poza klikami dobrą opcją jest promowanie PTP – też zawsze parę groszy wpadnie. Jeśli chodzi o płatne pobieranie to nigdy jeszcze nie natrafiłem zainfekowanego pliku. Jedynie czasem kod weryfikujący pobranie zdarzał się być błędny.

JANEK
JANEK
5 lat temu

W polecanych serwisach widzę również zaklikaj.com i zaczytaj.pl – ja również z nich korzystam. Jeśli chodzi o zaklikaj.com to od czasu uruchomienia serwisu wydano mi 3 nagrody(opiekacz, przelew na 50 zł i smartwatch). Motywacją do codziennego logowania jest kalendarz logowań, który daje każdego dnia darmowe punkty i inne bonusy. Na plus jest również to, że administracja serwisu za wydane nagrody wystawia pit celem rozliczenia się ze skarbówką. Na minus to nie za duże możliwości zarobkowania. W zaczytaj.pl również jestem od startu systemu i od początku działania otrzymałem 7 nagród w postaci gotówki i bonów do sklepu na łączną wartość 1550… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz
5 lat temu

Najlepszy serwis zarobkowy w necie to Sejfik.com na prawde polecam w 100% wypłacalny tylko klikać i zarabiać

renia
renia
5 lat temu

Sejfik może nie jest nadzwyczajny, bo za klikanie w reklamy otrzymujemy marne grosiaczki które trzeba długo zbierać na jakąś sensowną kwotę. Już korzystniejsze są tzw. „płatne zadania”, ale trzeba też uważać bo nie zawsze płacą za nie zleceniodawcy. Dobra sprawą też jest właśnie „Płatne pisanie” , ale tutaj zadania pojawiają sie dość rzadko. Trzeba uważać na reklamy w których są wirusy…. Na Sejfiku „Produkty Finansowe” są nieźle płatne ale to się wiąze z zapisani do różnych stron , banków – mi to nie odpowiada. Jestem to ok. roku i jeszcze nie wypłacałam kasy… Mogę też polecić „Centrum Reklamy” – tu… Czytaj więcej »

Patryk
Patryk
5 lat temu

Hej, korzystam z sejfika i imperium reklamy już od bardzo dawna, chyba po takim czasie weszło mi to po prostu w nawyk. Sposób sprawdzony i stronki rzetelne od zawsze skrupulatnie wypłacają mój zarobek. Nie są to kokosy, ale przy dobrym kombinowaniu i odrobinie zacięcia można coś tam ugrać przy czym w ogóle się nie męcząc. Fajnie jak się ma sporo poleconych pod sobą wtedy kaska leci trochę szybciej, świetną opcją jest też PTP w którym dosłownie nic nie robimy a kredyty lecą. Obecnie szukam czegoś podobnego do tych obu serwisów, tylko dającego jeszcze większe zarobki, jeśli coś komuś wpadnie w… Czytaj więcej »

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Patryk

Polecam PayBux, niezłe stawki za PTP, chociaż ostatnio mało płatnych linków ale sporo za to jest punktowych. Stawka za PTP jednak niezła i warto sobie wykupić promowanie na Sejfiku i wówczas kredyty Ci lecą. Sprawdź, polecam

Gawek
Gawek
5 lat temu

Ja tam polecam sejfika – może kasy nie idzie zbyt dużo, więc nie będzie za bardzo można na tym utrzymać – dochód jest i tak spoko. Zawsze wypłaca pieniądze i daje punkty. Jeszcze mi się nie przytrafiła jakaś wpadka ze stronami oszustów. Miła atmosfera w czacie i bardzo pomocni ludzie. Według mnie zaufana strona i idealna dla tych, co sobie chcą choć coś podrobić.

Kinga
Kinga
5 lat temu

Na sejfiku działam już kilka lat i przez te kilka lat zaobserwowałam postęp na tej stronie. Metod zarobku przybywa, zadowolonych użytkowników również. Wszystko jak najbardziej na plus. Moim zdaniem najlepszy serwis typu PTP na polskim rynku.

Julita
Julita
5 lat temu

Witam wszystkich, stronę sejfik znalazłam z chęcią zarobienia jakiś dodatkowych pieniędzy, a że na internecie spędzam dość dużo czasu to postanowiłam zaryzykować, nic mnie to nie kosztuje a myślę sobie ze jeszcze zyskam. Jestem pod wrażeniem ilością reklam które w ciągu dnia pozwalają zarobić czy to grosze czy punkty które można wymienić na złotówki. Zaglądam na tą stronę kilka razy w ciągu dnia już chyba z uzależnienia 😀 Polecam serdecznie

Kinga
Kinga
5 lat temu
Odpowiedz na  Julita

Julita, koniecznie zajrzyj do zakładki Produkty finansowe czy Promowanie PTP. Możesz zwiększyć w znaczący sposób swój dochód z sejfika, a o to chodzi żeby zarabiać jak najwięcej.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Julita

Ja korzystam na wielu programach z promowania PTP. Dodatkowe zarobki wpływają dzięki temu. Trzeba tylko wyczuć gdzie opłaca się promować i co. Trzeba posprawdzać i wtedy Ty tylko zlecasz reklamę a to inni klikają dla Ciebie 🙂

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Wiadomo, że najbardziej znany i polecany serwis to Sejfik, ale trzeba przyznać, że po zmianie Admina równie dobrze radzą sobie serwisy Plema więc Centrum Reklamy, Puls Reklamy, Zielony Mail, Świat-Reklam i Imperium Reklamy. Warto zarejestrować się do wszystkich bo codzienna porcja klików da kilka groszy zarobić. Sejfik ma jednak więcej form zarobku i dlatego jest dla mnie nr. 1 w Polsce.

Jola
Jola
5 lat temu

Ja również korzystam z sejfika 🙂 co prawda szybko się nie zarabia ale grosz do grosza… 🙂 jest tu najwięcej form zarobku, i nie jest to trudne 🙂 ilość reklam na sejfiku jest naprawdę dużą co pozwala zarobić parę groszy dziennie .Ja zawsze kiedy mam wolna chwilę w pracy korzystam właśnie z sejfika ale tez myślę nad tym zeby zarejestrować sie do innych serwisów

Jagoda
Jagoda
1 rok temu
Odpowiedz na  Jola

Czy 77 letnia babcia przy jakiejś malej pomocy by sobie poradziła?

Marti
Marti
5 lat temu

Od wczoraj korzystam ze strony sejfika, jak na razie jestem zadowolona, reklam do kikania jest dużo, jest parę innych fajnych opcji do zarabiania. Do tego posiada linki konkursowe za które dostaje się punkty, które można wymienić na zł. Rownież zaleta jest opcja promowania. Poza tym posiadam konta na centrum reklamy, zielony mail I puls reklamy, które również polecam. Spotkałam się z opiniami, że taki zarobek to strata czasu. Nie zgadzam się z tym, I tak wolnej chwili przegladam internet więc nic nie szkodzi, poklikać parę linków, jak to mówią grosz do grosza a będzie kokosza 🙂

RobiSx
RobiSx
5 lat temu

Super sposób dla początkujących w zarabianiu w internecie. Super opcją jest też zarabianie na telefonie np. w czasie podróży autobusem. Również tak jak w przypadku ankiet trzeba zarejestrowac się na większej ilości stron

zaxa
zaxa
5 lat temu

najważniejsze w buxach to zdobyć poleconych, i zainwestować na samym początku, bez tego ani rusz bo zarabianie nie będzie ani troche opłacalne

Michał
Michał
5 lat temu

Polecam sejfik oraz forsapl. Uczestniczę w obu programach od paru lat i oba są wypłacalne. Bardzo dobra opcja dla osób początkujących w zarabianiu przez internet oraz tych, którzy potrzebują drobnych sum na dodatkowe wydatki.

Kinga
Kinga
5 lat temu
Odpowiedz na  Michał

Imperium reklamy również jest wypłacalne, tak jak 2zlote.info, z każdej tej strony zlecam wypłatę niemalże w każdym miesiącu. Kasa na konto oszczędnościowe i gromadzą się pieniądze na wakacyjne wydatki.

Ryszard
Ryszard
5 lat temu

Jestem użytkownikiem sejfik.com i Forsa.info.pl. W obydwu przypadkach mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować te dwa programy dla osób stawiających pierwsze kroki w zarabianiu w internecie poprzez klikanie w linki tudzież banery. Nie nastręczają co ważne problemów i jak dla początkujących klikaczy są idealnymi programami na zarobek w internecie. Pisząc o tym mam również na myśli,że obydwa te programy są wypłacalne,co jest niezwykle istotne jeśli chodzi o wiarygodność w temacie wypłacalności programów,gdyż sam miałem zgodnie z regulaminami dokonywane wypłaty z obu tych programów. Ważne jest również to,że obydwa te programy polecają mnóstwo róznorodnych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie czy to… Czytaj więcej »

gawro
gawro
5 lat temu

najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Wtedy ankiety przychodzą nawet po kilka codziennie z różnych stron. Wtedy regularnie można mieć profity z różnych paneli.

Adrian
Adrian
5 lat temu

Od klikania w reklam każdy z nas powinien zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Nauka systematyczności jak i cierpliwości z pewnością zaowocuje w przyszłości jak i w kolejnych serwisach internetowych 😉

Ewa
Ewa
5 lat temu

Witam 🙂 Jestem na kilku tych stronach zapisana i czasami sobie klikam w te reklamy 🙂 Jednak dla mnie najlepsza jest szybkakasa24h a dlaczego?? Dlatego, bo jest tam stały kontakt z adminem. Szczerze, jeszcze nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem ze strony admina , mam tu na myśli dbanie o użytkowników, rozdawanie vipów , wprowadzenie różnych promocji tak aby to użytkownicy mieli duże korzysci ze strony 🙂 Dlatego polecam, wypłaty są realizowane na bieżąco , nie musisz długo czekać aby mieć ją na swoim koncie 😉 Ale warto klikać na różnych stronach bo jak to się mówi grosik do… Czytaj więcej »

adam
adam
4 lat temu

Witam
Polecam również bardzo dobry serwis Euro cash – spacja.eu

nazwauzytkownika
nazwauzytkownika
4 lat temu

Chyba każdy zaczynał zarabianie w Internecie od klikania reklam:-) Kokosów się nie zarobi, lecz poznamy mechanizmy działania tego rynku, a co wytrwalszy zbuduje swoją pozycję przez siatkę poleconych. Bonusem są czasem ciekawe strony reklamodawców.

miler10261984
miler10261984
3 lat temu

Ja próbuje swoich sił w zarabianiu przez internet od niedawna, od jakiś dwóch miesięcy. Doświadczenie mam naprawdę niewielkie. Mam stałą prace i dorabiam też sobie w inny sposób. Ale nadal zostaje mi sporo czasu wolnego. Z nudów, w czasie trwania tej epidemii postanowiłem spróbować. W pierwszy miesiącu zarobiłem już prawie 200zł w sejfiku. Miałem możliwość wykorzystania, telefonu na kartę, na którym nazbierało się jakieś 500zł. Właściciel telefonu co miesiąc doładowywał konto, a nie wykorzystywał środków z karty. kupiłem po przez esemesy punkty. Później je sprzedałem i przelałem pieniądze na konto bankowe. Obecnie zająłem się płatnymi ankietami. Zobaczmy co z tego… Czytaj więcej »

ratasha
ratasha
3 lat temu

A ja 2 lata temu byłam zapisana na jakiejś stronce bardzo podobnej do sejfika. Miałam tam uzbieraną dość sporą sumkę, jednak jej nie wypłaciłam, a po awarii komputera straciłam wszystkie dane i nie pamiętam nazwy tej stronki.
Na pewno to nie są te które są poniżej wypisane, czyli centrumreklamy, forsa etc. Macie pomysł co to mogło być?

ratasha
ratasha
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Polska stronka bardzo podobna do sejfika. Nawet wygląd strony był bardzo zbliżony, tylko był biało niebieski.
Możliwości zarobku niewielkie, za kliknięcie w reklamę 1 punkt, bądź 0,5 grosza max.
Nazwa była bardzo dziwna, ale w klikach konkursowych reklamy były właśnie z sejfika, centrumreklamy, zielonymail, etc.

ratasha
ratasha
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Tak, to było v24.biz. Dziękuję za podpowiedź. Szkoda, że nie wypłaciłam pieniędzy. Mądry polak po szkodzie.

sashenka
sashenka
3 lat temu

Od jakiegoś czasu zarabiam na sejfik.com. Na początku byłam sceptycznie nastawiona bo za reklamy stosunkowo mało się dostaje pieniędzy. Z czasem gdy kwota zaczęła rosnąć coraz bardziej przekonywałam się do tego portalu. Przy oglądaniu filmu klikam sobie reklamy i przy okazji zarabiam. Nie spodziewałam się, że reklamy mogą powodować uśmiech i przypływ kasy. Szczerze mogę polecić wszystkim szukającym dodatkowego zarobku rejestrację na sejfik.com

Magda
Magda
3 lat temu

Zarabiam korzystając z niektórych tych stron np. Sejfik , początkowo klikałam tylko w reklamy ,jednak chcąc zwiększyć sobie dochód zaczęłam też rozwiązywać zadania. Od niedawna zaczęłam też wypełniać ankiety, ale oczywiście trzeba na kilku stronach się zarejestrować bo wtedy widzimy „lepsze”pieniądze.Ja korzystam i zawsze jakieś dodatkowe pieniądze wpadną, więc jestem zadowolona i z czystego serca polecam .

edyta1
edyta1
2 lat temu

Zarejestrowałam się na portalu sejfik i jestem bardzo zadowlona. Mam do wyboru klikanie w odpowiednie strony i dostaje za to ileś groszy lub punkty które mogę następnie wymienić na pieniadze. Dodatkowo mogę wykonywać wybrane przeze mnie zadania lub klikać na mail który dostaje. Fajny sposób żeby trochę zarobić dodatkowych pieniędzy. Polecam

Patka 27
Patka 27
2 lat temu

Ja jestem w serwisie sejfik. Trzeba się napracować żeby dsę z tego wyciągnąć ale coś się ugrać da. Dla kogoś kto się bardzo nudzi w domu jest to jakieś rozwiązanie.

Michal1980
Michal1980
2 lat temu

Witam, jestem nowy w temacie. Podejrzewam jedna „firme”, ze jest fejkiem i oszustwem. Owy portal placi za kliki. Pare minut dziennie i masz na koncie co dwa dni 50zl. I rzeczywiście, dostalem przelew na konto! Trik polega na tym, ze dziennie na tzw poziomie vip 0 mozesz wyklikac 20zl. Konto jest na 2 dni wiec po 2 dniach macie 40zl na koncie, ale wyplaty sa od 50zl. Wiec na zachete manager przelewa czasem 10zl zeby móc wyplacic 50zl. Dalszy trik polega na tym, ze musisz zaplacic 600zl zeby bez ograniczen zarabiac 30zl dziennie na tzw vip1 i proporcjonalnie wiecej vip2… Czytaj więcej »

Anna
Anna
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

To jest oszustwo
Wpłacilem 600 pln i przez kilkanaście dni niby zarabialem
Potem mnie wyrzucili
Nie mam teraz zadnego kontaktu
Brak mozliwości zwrotu wpłaconych pln
Będę walczyć…

48
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x