Zarabianie na klikaniu w reklamy

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą zarabiania w internecie, gdzie wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli strona nie jest po polsku) myszką. Wyjątkiem jest autosurf, który co prawda nie wymaga klikania, ale śmiało możemy zaliczyć go do tej kategorii. Warto zwrócić uwagę, że zarabianie na reklamach nie wymaga żadnego wkładu finansowego co jest sporym plusem, zwłaszcza dla młodszych użytkowników.

Jak wygląda zarabianie na reklamach

Reklama jest dźwignią handlu, o czym dobrze wiedzą przedsiębiorcy, więc zewsząd jesteśmy nimi bombardowani. Jednakże te irytujące reklamy mogą okazać się czymś przydatnym, gdyż możliwe jest zarabianie za każdą przeczytaną czy obejrzaną reklamę. Skoro musimy mieć z nimi do czynienia na co dzień, to warto zrobić z nich jakiś użytek dla siebie. Obecnie możliwe jest zarabianie na tym, co dla innym jest zwyczajnym spamem. Wprawdzie klikanie w reklamy nie jest najbardziej dochodowym zajęciem, ale w połączeniu z innymi metodami, zarabianie w sieci może zagwarantować nam niezły zastrzyk gotówki.

Serwisy płacące za klikanie w reklamy

Chcąc zarabiać na reklamach musimy zarejestrować się w specjalnych serwisach, które płacą za tego typu aktywność. Strony, które płacą za klikanie w reklamy podzielone zostały na te polskie, zagraniczne. Więcej szczegółowych informacji na temat konkretnego serwisu oraz opinie na jego temat po kliknięciu w jego nazwę lub obrazek. Możemy oczywiście również przejść od razu do rejestracji klikając przycisk znajdujący się przy krótkim opisie.

Zarabianie w złotówkach

Sejfik

Sejfik oferuje najwięcej możliwości zarobkowych ze wszystkich zaprezentowanych serwisów.


cashisback

CashIsBack jest ciekawym serwisem zarobkowym, w którym za aktywność zdobywamy kolejne poziomy. To od nich zależy wartość otrzymywanych reklam.


cashbackrabat

Cashbackrabat oferuje przede wszystkim cashback, ale pozwala również zarabiać na otwieraniu maili reklamowych.


Zarabianie w dolarach


TimeBucks – serwis, którego możliwości zarobkowe nie ograniczają się jedynie do klikania w reklamy. Znajdziemy tutaj również wiele innych możliwości jak np. wypełnianie ankiet, zadania itp. Sam serwis jest po angielsku, choć poruszanie się nie powinno stanowić problemu.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


Paidverts

Paidverts ciekawy serwis umożliwiający zarabianie na reklamach, który ma w sobie trochę z revshare. Wyróżnia go obecność tzw. punktów BAP, od których zależy wartość reklam.


Neobux

Neobux to typowy BUX, który płaci za klikanie w reklamy. Pozwala również na wynajęcie poleconych.


Zarabianie w kryptowalutach


faucetcrypto

FaucetCrypto jest wprawdzie kranikiem kryptowalut, ale oferuje również dodatkowe możliwości zarobku, jak choćby klikanie w reklamy i wykonywanie zadań.


Płatne zadania i inne

Zarabianie na reklamach to nie tylko ich klikanie. W internecie znajdziemy również specjalne serwisy, w których głównym źródłem zarobku jest wykonywanie płatnych zadań.


kubigo

Kubigo to serwisu płacący za wykonywanie płatnych zadań. Znaleźć tu można zarówno proste zadania, jak i  te wymagające więcej zaangażowania.


zaczytaj

Zaczytaj, jak sugeruje zresztą nazwa, płaci za czytanie artykułów na różnych stronach.


Musimy jeszcze pamiętać, że zarabianie poprzez klikanie najczęściej wymaga wyłączenia programu blokującego reklamy lub dodania strony do wyjątków, co jest chyba dość oczywiste.

Ile możemy zarobić na klikaniu w reklamy?

Oczywiście da się zarobić na płatnym klikaniu w reklamy, jednakże nie są to zawrotne sumy, a do osiągnięcia przyzwoitej kwoty konieczne jest poświęcenie sporej ilości czasu. Jeśli mamy go w nadmiarze, to oczywiście nie ma z tym problemu. Za kliknięcie w reklamę możemy zarobić zwykle kilka groszy. Wysyłane są one w postaci e-maila, ale przeważnie znajdziemy je również po zalogowaniu do wybranego serwisu. Jeśli liczymy na konkretne pieniądze, to musimy zarejestrować się przynajmniej na kilku portalach, gdyż linki z reklamami nie są dostępne cały dzień, a ponadto ich ilość jest ograniczona. Warto klikanie w reklamy połączyć również z innymi metodami zarabiania przez internet, aby zwiększyć ewentualne zarobki.

Etatu nam to nie zastąpi, jednak regularne klikanie w reklamy jest w stanie zagwarantować nam dodatkowe pieniądze, których nie jesteśmy w stanie zarobić, siedząc przed telewizorem z pilotem w ręku. Rezultatów nie zobaczymy też natychmiast, jednakże zapał do działania pozwoli odnieść sukces. Teoretycznie bardziej opłacalne są serwisy zagraniczne, gdyż każdy klik w owych programach jest wart więcej niż w rodzimych, ze względu na zarobek w dolarach lub euro. W praktyce jednak, polskie serwisy są wystarczająco dobre, aby od nich zacząć swoją przygodę z zarabianiem na reklamach. Decydując się na programy paid-to-click, powinniśmy stawiać wyłącznie na tabilne i wypłacalne buxy. Reklamy w nich najczęściej pojawiają się kilka razy w ciągu dnia, a więc najlepiej jest sprawdzać je o różnych porach dnia. Dzięki cierpliwości i regularności zarobki wraz z upływem czasu stają się coraz większe.

Musimy również uważać na SCAM, czyli serwisy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Dobrym przykładem tutaj może być znany ermail, który jest w dalszym ciągu bardzo popularny, choć nie brakuje negatywnych opinii na jego temat. Wszystkie powyższe serwisy są jednak jak najbardziej wypłacalne.

Dlaczego ktoś ma nam płacić za klikanie?

Możliwość dorobienia do pensji lub kieszonkowego na klikaniu w reklamy staje się coraz popularniejsza. Firmy płacą za klikniecie w reklamę, która promuje ich produkt. W ten sposób chcą one zainteresować potencjalnego klienta do zapoznania się z ich oferta, dzięki czemu wzrasta szansa na to, że zapłacimy za owy produkt. Są to legalne i darmowe strony płacące swoim użytkownikom za oglądanie wyświetlanych na nich reklamach. Firmy wykupują reklamę w danym serwisie, a serwis z kolei płaci oglądającym za ich obejrzenie. Dzięki temu firmy mają pewność, że ktoś faktycznie obejrzał daną reklamę.

Jak to wygląda w praktyce? Po kliknięciu w reklamę musimy odczekać kilka sekund (dłuższy czas to większy zarobek), a pieniądze automatycznie zostaną dopisane do naszego salda w programie. Po uzbieraniu minimalnej kwoty, możemy zlecić wypłatę zarobków.

Pojęcia związane z zarabianiem na reklamach

Strony oferujące wynagrodzenie za klikanie w reklamy najczęściej są opisane skrótami:

 • GPTR (Get Paid to Read) – programy, płacące za klikanie w reklamy i czytanie maili.
 • PTC (Paid to Click)buxy – strony płacące za klikanie w reklamy. Po każdym kliknięciu musimy odczekać określony czas, aby reklama została zaliczona.

Inne powiązane pojęcia, które możemy często spotkać:

 • ptp (paid to promote) – promowanie reklam z jednego serwisu w drugim poprzez unikalny link. Zarobek najczęściej podawany jest za 1000 wyświetleń,
 • autosurf – odpalamy i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie,
 • manualsurf – to samo co autosurf z tą różnicą, że co jakiś czas trzeba potwierdzić swoją obecność klikając w obrazek lub coś podobnego,
 • surfbar – jest programem instalowanym dobrowolnie na komputerze. Wyświetla on reklamy (bannery) za co otrzymujemy wynagrodzenie.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na reklamach nie jest oczywiście jedynym sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Internet ma naprawdę ogromny potencjał, więc metod zarabiania w necie nie brakuje. Co więcej, sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, więc wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Co poza klikaniem w reklamy oferują takie serwisy

Serwisy płacące za klikanie w reklamy najczęściej umożliwiają również zdobywanie poleconych poprzez link polecający (reflink). Jest to dla nas świetna szansa na zbudowanie dodatkowego dochodu pasywnego. Taki link polecający możemy potem przesłać znajomym, udostępnić w social mediach lub po prostu zostawiać na różnych forach z opisem, aby ludzie mogli się z niego zapisać.

Dodatkowo strony te przeważnie oferują powiązane z tym inne formy zarobku jak np:

 • zadania – różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają bardzo zróżnicowane, ale przykładowe zadanie to np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp.
 • pobieranie plików – pobieramy pliki z serwisów pozwalających zarabiać na uploadzie w zamian za wynagrodzenie,
 • zadania społecznościowe – klikanie „lubię to”, „tweetowanie”, wyświetlenia na „YouTube” itp.
 • gry zależne od umiejętności – gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia,
 • gry losowe/zdrapki – tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia.

Opinie

Zarabianie na reklamach, samo w sobie nie należy do najbardziej dochodowych sposobów zdobywania pieniędzy w internecie. Rekompensuje to jednak brakiem większych wymagań oraz łatwością zarabiania. W związku z tym jest to również świetna praca dla nieletnich, którzy nie mogą jeszcze podjąć się normalnej pracy. Zarobki z takich serwisów oczywiście możemy zwiększyć, choćby korzystając z możliwości zapraszania, ale promowanie nie należy do zadań łatwych. Mimo wszystko warto spróbować, gdyż możemy w ten sposób szybko zarobić pieniądze, nawet jeśli przy samodzielnym klikaniu nie będą to duże kwoty.

Macie jakieś doświadczenia z zarabianiem na reklamach? Podzielcie się opinią w komentarzu.

48 komentarzy do “Zarabianie na klikaniu w reklamy”

 1. Jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z zarobionych pieniędzy?
  Jestem na emeryturze więc jeżeli zarabiam dodatkowo to muszę do końca lutego przedstawić w ZUS osiągnięte dochody za poprzedni rok kalendarzowy, czyli muszę mieć jakiś dowód na zarobek

  Odpowiedz
   • I tak i nie, bo jeśli właściciel serwisu nie wykazuje do US, że osiągnęliśmy u niego dochód to po co my mamy to robić. Większość serwisów nie przekazuje takich informacji do skarbówki.

    Odpowiedz
   • Szczerze pytam, robisz tak? Miałeś zapytanie z Urzędu Skarbowego o co chodzi? Jak tak, to wystarczy, że pokażesz przelew na konto osobiste z wpływem z danej firmy czy drążą dalej temat? A może nie sprawdzano Twojego PIT-u?

    Odpowiedz
    • Szczerze to nie wypłacam pieniędzy zarobionych w programach tego typu. Zarobione środki przeznaczam na reklamę w tych serwisach.

     Odpowiedz
     • Ja właśnie tak samo. Zarobione puszczam dalej w obieg tylko do innego serwisu. Wypłaciłem tylko jak Pampers oddał swoje serwisy ale nic z tym nie zrobiłem. Kiedyś jednak trzeba będzie wszystko wypłacić i pytanie co z tym zrobić

 2. Też robię coś takiego. Bardziej działam na sejfiku. Kasa idzie wolno, ale ja pracuję wieczorami, więc w ciągu dnia mam trochę czasu, żeby się tym zająć. Można np. z kimś rozmawiać, czy oglądać netflixa, albo nawet klikać sobie w pracy ( jak ja ostatnio ahaha). Dostajemy z tego kilka groszy, no ale grosz do grosza …. 🙂 Poza tym jest dosyć sporo opcji zarobku, spora ilość stron. Jeśli nie skupimy sie tylko i wyłacznie na jednej stronie, to jesteśmy w stanie sobie trochę dorobić, albo i zarobić, jeśli dodamy do tego jeszcze inne pomysły.
  Sejfik jest bardzo fajny tutaj, bo mam wrażenie, że te reklamy się nie kończą, a jak już wszystko skończe to mija pare godzin i znowu coś dodają : O
  A jak t jest ze np wpadają ci punkty na sejfiku jak np wstawisz swoją reklame i ktos w nia wejdzie? Czy to jest oplacalne? Każdy może wrzucic jakakolwiek reklame zaplacic pare zlotych i za to wpadna nam punkty jak beda klikac inni?
  Z tych wszystkich serwisów w sumuie jestem tylko na sejfiku, więc chyba zarejestruje się też na innych 🙂
  Klikałeś może w pobieranie na sejfiku? Trochę się tego obawiam, czy jakichś wirusów mi nie pościąga i jeszcze tego nie robiłam…
  Dzięki z góry za odpowiedź 🙂

  Odpowiedz
  • Co do pytania pierwszego to zapewne chodzi o PTP. Da się na tym zarobić, ale trzeba zwrócić uwagę na stawkę za 1000 wejść oraz to czy muszą być to wejścia unikalne. Tak każdy może ją wrzucić i będzie wpadać za to wynagrodzenie.
   W pobieranie się nie bawię, ale z tego co wiem to pliki są sprawdzane wcześniej przez admina lub moderatorów.

   Odpowiedz
 3. Również polecam sejfik. Sprawdzona strona która zawsze wypłaca zarobione pieniądze. Oczywiście możliwości zarobku na sejfiku jest bardzo dużo – od klikania w reklamy, przez płatne maile, rejestracje na różnych portalach, przeróżne zadania, płatne pobieranie, kopanie kryptowaluty, a nawet programy partnerskie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można stworzyć własną siatkę poleconych, którzy, poprzez swoją aktywność na portalu, będą zarabiali dla nas dodatkowe pieniądze. Wypłaty realizowane są na konto bankowe i Paypal już od 4 zł! Spróbujcie a będziecie zadowoleni. Pozdrawiam Żaneta

  Odpowiedz
 4. Ja również polecam sejfik. Jestem zarejestrowany w nim od 2013 roku – zbieranie kasy idzie różnie (raz lepiej raz gorzej), ale serwis ciągle się rozwija i pojawiają się coraz to nowsze metody zarobkowania. W serwisie spędzam średnio od 20 do 30 minut dziennie. Tyle czasu potrzebne jest mi na wyklikanie reklam pieniężnych i punktowych. Poza klikami dobrą opcją jest promowanie PTP – też zawsze parę groszy wpadnie. Jeśli chodzi o płatne pobieranie to nigdy jeszcze nie natrafiłem zainfekowanego pliku. Jedynie czasem kod weryfikujący pobranie zdarzał się być błędny.

  Odpowiedz
 5. W polecanych serwisach widzę również zaklikaj.com i zaczytaj.pl – ja również z nich korzystam.

  Jeśli chodzi o zaklikaj.com to od czasu uruchomienia serwisu wydano mi 3 nagrody(opiekacz, przelew na 50 zł i smartwatch). Motywacją do codziennego logowania jest kalendarz logowań, który daje każdego dnia darmowe punkty i inne bonusy. Na plus jest również to, że administracja serwisu za wydane nagrody wystawia pit celem rozliczenia się ze skarbówką. Na minus to nie za duże możliwości zarobkowania.

  W zaczytaj.pl również jestem od startu systemu i od początku działania otrzymałem 7 nagród w postaci gotówki i bonów do sklepu na łączną wartość 1550 zł). Na plus to dodatkowe 4% zdobytych punktów i dodatkowe 200 pkt za odpowiednią ilość zdobytych punktów w miesiącu za czytanie i inne akcje. Serwis oferuje bardzo szeroką gamę serwisów i bardzo dużą ilość pytań konkursowych, gdzie można zdobyć sporo punktów.
  Polecam serdecznie korzystanie z obydwu serwisów 😀

  Odpowiedz
 6. Sejfik może nie jest nadzwyczajny, bo za klikanie w reklamy otrzymujemy marne grosiaczki które trzeba długo zbierać na jakąś sensowną kwotę. Już korzystniejsze są tzw. „płatne zadania”, ale trzeba też uważać bo nie zawsze płacą za nie zleceniodawcy. Dobra sprawą też jest właśnie „Płatne pisanie” , ale tutaj zadania pojawiają sie dość rzadko. Trzeba uważać na reklamy w których są wirusy…. Na Sejfiku „Produkty Finansowe” są nieźle płatne ale to się wiąze z zapisani do różnych stron , banków – mi to nie odpowiada. Jestem to ok. roku i jeszcze nie wypłacałam kasy…
  Mogę też polecić „Centrum Reklamy” – tu najwięcej płacą za jedno kliknięcie w reklamę -m bo 1 grosz – ale do wypłaty trzeba uzbierać 30 złotych. Od niedawna jest nowy Administrator, który się stara zdobyć jak najwięcej możliwości do zarabiania, więc tych reklam jest więcej. Jesli codziennie wchodzisz na stronkę i klikasz to zawsze coś uzbiera sie.
  Korzystam też z innych stron polegających na klikaniu w reklamy np. Imperium Reklamy, Zielony Mail, Puls Reklamy, Swiat Reklam – warto należeć do kilku – wtedy zbierasz większą kwotę. Te same zasady co Centrum Reklamy. Jesli nie masz czasu to nie klikasz i nie zarabiasz. Jest też możliwość zarabiania z poleconych, ale jakoś nie mogę się do tego przekonać, trzeba mieć ludzi chętnych do zarabiania w ten sposób….Jest tam też zabawa w „Orzeł czy Reszka” – można ryzykować i zagrać o zdobycie dodatkowych punktów lub groszy, próbowałam słabo mi to wychodziło – więcej traciłam niż zyskałam.

  Odpowiedz
 7. Hej, korzystam z sejfika i imperium reklamy już od bardzo dawna, chyba po takim czasie weszło mi to po prostu w nawyk. Sposób sprawdzony i stronki rzetelne od zawsze skrupulatnie wypłacają mój zarobek. Nie są to kokosy, ale przy dobrym kombinowaniu i odrobinie zacięcia można coś tam ugrać przy czym w ogóle się nie męcząc. Fajnie jak się ma sporo poleconych pod sobą wtedy kaska leci trochę szybciej, świetną opcją jest też PTP w którym dosłownie nic nie robimy a kredyty lecą.
  Obecnie szukam czegoś podobnego do tych obu serwisów, tylko dającego jeszcze większe zarobki, jeśli coś komuś wpadnie w oko i może poleci proszę o odpowiedz, mogą być tez oczywiście strony zagraniczne.
  Pozdro.

  Odpowiedz
  • Polecam PayBux, niezłe stawki za PTP, chociaż ostatnio mało płatnych linków ale sporo za to jest punktowych. Stawka za PTP jednak niezła i warto sobie wykupić promowanie na Sejfiku i wówczas kredyty Ci lecą. Sprawdź, polecam

   Odpowiedz
 8. Ja tam polecam sejfika – może kasy nie idzie zbyt dużo, więc nie będzie za bardzo można na tym utrzymać – dochód jest i tak spoko. Zawsze wypłaca pieniądze i daje punkty. Jeszcze mi się nie przytrafiła jakaś wpadka ze stronami oszustów. Miła atmosfera w czacie i bardzo pomocni ludzie. Według mnie zaufana strona i idealna dla tych, co sobie chcą choć coś podrobić.

  Odpowiedz
 9. Na sejfiku działam już kilka lat i przez te kilka lat zaobserwowałam postęp na tej stronie. Metod zarobku przybywa, zadowolonych użytkowników również. Wszystko jak najbardziej na plus. Moim zdaniem najlepszy serwis typu PTP na polskim rynku.

  Odpowiedz
 10. Witam wszystkich, stronę sejfik znalazłam z chęcią zarobienia jakiś dodatkowych pieniędzy, a że na internecie spędzam dość dużo czasu to postanowiłam zaryzykować, nic mnie to nie kosztuje a myślę sobie ze jeszcze zyskam. Jestem pod wrażeniem ilością reklam które w ciągu dnia pozwalają zarobić czy to grosze czy punkty które można wymienić na złotówki. Zaglądam na tą stronę kilka razy w ciągu dnia już chyba z uzależnienia 😀 Polecam serdecznie

  Odpowiedz
  • Julita, koniecznie zajrzyj do zakładki Produkty finansowe czy Promowanie PTP. Możesz zwiększyć w znaczący sposób swój dochód z sejfika, a o to chodzi żeby zarabiać jak najwięcej.

   Odpowiedz
  • Ja korzystam na wielu programach z promowania PTP. Dodatkowe zarobki wpływają dzięki temu. Trzeba tylko wyczuć gdzie opłaca się promować i co. Trzeba posprawdzać i wtedy Ty tylko zlecasz reklamę a to inni klikają dla Ciebie 🙂

   Odpowiedz
 11. Wiadomo, że najbardziej znany i polecany serwis to Sejfik, ale trzeba przyznać, że po zmianie Admina równie dobrze radzą sobie serwisy Plema więc Centrum Reklamy, Puls Reklamy, Zielony Mail, Świat-Reklam i Imperium Reklamy. Warto zarejestrować się do wszystkich bo codzienna porcja klików da kilka groszy zarobić. Sejfik ma jednak więcej form zarobku i dlatego jest dla mnie nr. 1 w Polsce.

  Odpowiedz
 12. Ja również korzystam z sejfika 🙂 co prawda szybko się nie zarabia ale grosz do grosza… 🙂 jest tu najwięcej form zarobku, i nie jest to trudne 🙂 ilość reklam na sejfiku jest naprawdę dużą co pozwala zarobić parę groszy dziennie .Ja zawsze kiedy mam wolna chwilę w pracy korzystam właśnie z sejfika ale tez myślę nad tym zeby zarejestrować sie do innych serwisów

  Odpowiedz
 13. Od wczoraj korzystam ze strony sejfika, jak na razie jestem zadowolona, reklam do kikania jest dużo, jest parę innych fajnych opcji do zarabiania. Do tego posiada linki konkursowe za które dostaje się punkty, które można wymienić na zł. Rownież zaleta jest opcja promowania. Poza tym posiadam konta na centrum reklamy, zielony mail I puls reklamy, które również polecam. Spotkałam się z opiniami, że taki zarobek to strata czasu. Nie zgadzam się z tym, I tak wolnej chwili przegladam internet więc nic nie szkodzi, poklikać parę linków, jak to mówią grosz do grosza a będzie kokosza 🙂

  Odpowiedz
 14. Super sposób dla początkujących w zarabianiu w internecie. Super opcją jest też zarabianie na telefonie np. w czasie podróży autobusem. Również tak jak w przypadku ankiet trzeba zarejestrowac się na większej ilości stron

  Odpowiedz
 15. najważniejsze w buxach to zdobyć poleconych, i zainwestować na samym początku, bez tego ani rusz bo zarabianie nie będzie ani troche opłacalne

  Odpowiedz
 16. Polecam sejfik oraz forsapl. Uczestniczę w obu programach od paru lat i oba są wypłacalne. Bardzo dobra opcja dla osób początkujących w zarabianiu przez internet oraz tych, którzy potrzebują drobnych sum na dodatkowe wydatki.

  Odpowiedz
  • Imperium reklamy również jest wypłacalne, tak jak 2zlote.info, z każdej tej strony zlecam wypłatę niemalże w każdym miesiącu. Kasa na konto oszczędnościowe i gromadzą się pieniądze na wakacyjne wydatki.

   Odpowiedz
 17. Jestem użytkownikiem sejfik.com i Forsa.info.pl.
  W obydwu przypadkach mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować te dwa programy dla osób stawiających pierwsze kroki w zarabianiu w internecie poprzez klikanie w linki tudzież banery.
  Nie nastręczają co ważne problemów i jak dla początkujących klikaczy są idealnymi programami na zarobek w internecie.
  Pisząc o tym mam również na myśli,że obydwa te programy są wypłacalne,co jest niezwykle istotne jeśli chodzi o wiarygodność w temacie wypłacalności programów,gdyż sam miałem zgodnie z regulaminami dokonywane wypłaty z obu tych programów.
  Ważne jest również to,że obydwa te programy polecają mnóstwo róznorodnych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie czy to poprzez wspomniane wyżej klikanie w linki i banery reklamowe czy też poprzez doładowywanie telefonów i polecanie takiej formy zarobku w internecie jak też poprzez promowanie produktów finansowych.
  Jest w obydwu tych programach mnóstwo opcji zarabiania z których warto skorzystać zaczynając swą przygodę z klikaniem w linki i banery.

  Odpowiedz
 18. najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Wtedy ankiety przychodzą nawet po kilka codziennie z różnych stron. Wtedy regularnie można mieć profity z różnych paneli.

  Odpowiedz
 19. Od klikania w reklam każdy z nas powinien zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Nauka systematyczności jak i cierpliwości z pewnością zaowocuje w przyszłości jak i w kolejnych serwisach internetowych 😉

  Odpowiedz
 20. Witam 🙂
  Jestem na kilku tych stronach zapisana i czasami sobie klikam w te reklamy 🙂 Jednak dla mnie najlepsza jest szybkakasa24h a dlaczego?? Dlatego, bo jest tam stały kontakt z adminem. Szczerze, jeszcze nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem ze strony admina , mam tu na myśli dbanie o użytkowników, rozdawanie vipów , wprowadzenie różnych promocji tak aby to użytkownicy mieli duże korzysci ze strony 🙂 Dlatego polecam, wypłaty są realizowane na bieżąco , nie musisz długo czekać aby mieć ją na swoim koncie 😉

  Ale warto klikać na różnych stronach bo jak to się mówi grosik do grosika 😉

  Odpowiedz
 21. Chyba każdy zaczynał zarabianie w Internecie od klikania reklam:-) Kokosów się nie zarobi, lecz poznamy mechanizmy działania tego rynku, a co wytrwalszy zbuduje swoją pozycję przez siatkę poleconych. Bonusem są czasem ciekawe strony reklamodawców.

  Odpowiedz
 22. Ja próbuje swoich sił w zarabianiu przez internet od niedawna, od jakiś dwóch miesięcy. Doświadczenie mam naprawdę niewielkie. Mam stałą prace i dorabiam też sobie w inny sposób. Ale nadal zostaje mi sporo czasu wolnego. Z nudów, w czasie trwania tej epidemii postanowiłem spróbować. W pierwszy miesiącu zarobiłem już prawie 200zł w sejfiku. Miałem możliwość wykorzystania, telefonu na kartę, na którym nazbierało się jakieś 500zł. Właściciel telefonu co miesiąc doładowywał konto, a nie wykorzystywał środków z karty. kupiłem po przez esemesy punkty. Później je sprzedałem i przelałem pieniądze na konto bankowe. Obecnie zająłem się płatnymi ankietami. Zobaczmy co z tego wyjdzie.

  Odpowiedz
 23. A ja 2 lata temu byłam zapisana na jakiejś stronce bardzo podobnej do sejfika. Miałam tam uzbieraną dość sporą sumkę, jednak jej nie wypłaciłam, a po awarii komputera straciłam wszystkie dane i nie pamiętam nazwy tej stronki.
  Na pewno to nie są te które są poniżej wypisane, czyli centrumreklamy, forsa etc. Macie pomysł co to mogło być?

  Odpowiedz
   • Polska stronka bardzo podobna do sejfika. Nawet wygląd strony był bardzo zbliżony, tylko był biało niebieski.
    Możliwości zarobku niewielkie, za kliknięcie w reklamę 1 punkt, bądź 0,5 grosza max.
    Nazwa była bardzo dziwna, ale w klikach konkursowych reklamy były właśnie z sejfika, centrumreklamy, zielonymail, etc.

    Odpowiedz
    • Może coś ze stron Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo np. BiznesMails.com, 3ziko.pl itp.Tylko z tego co się orientuję niestety one chyba już nie płacą. Do głowy przychodzi mi jeszcze v24.biz, ale strony już nie ma od dłuższego czasu.

     Odpowiedz
     • Tak, to było v24.biz. Dziękuję za podpowiedź. Szkoda, że nie wypłaciłam pieniędzy. Mądry polak po szkodzie.

 24. Od jakiegoś czasu zarabiam na sejfik.com. Na początku byłam sceptycznie nastawiona bo za reklamy stosunkowo mało się dostaje pieniędzy. Z czasem gdy kwota zaczęła rosnąć coraz bardziej przekonywałam się do tego portalu. Przy oglądaniu filmu klikam sobie reklamy i przy okazji zarabiam. Nie spodziewałam się, że reklamy mogą powodować uśmiech i przypływ kasy. Szczerze mogę polecić wszystkim szukającym dodatkowego zarobku rejestrację na sejfik.com

  Odpowiedz
 25. Zarabiam korzystając z niektórych tych stron np. Sejfik , początkowo klikałam tylko w reklamy ,jednak chcąc zwiększyć sobie dochód zaczęłam też rozwiązywać zadania. Od niedawna zaczęłam też wypełniać ankiety, ale oczywiście trzeba na kilku stronach się zarejestrować bo wtedy widzimy „lepsze”pieniądze.Ja korzystam i zawsze jakieś dodatkowe pieniądze wpadną, więc jestem zadowolona i z czystego serca polecam .

  Odpowiedz
 26. Zarejestrowałam się na portalu sejfik i jestem bardzo zadowlona. Mam do wyboru klikanie w odpowiednie strony i dostaje za to ileś groszy lub punkty które mogę następnie wymienić na pieniadze. Dodatkowo mogę wykonywać wybrane przeze mnie zadania lub klikać na mail który dostaje. Fajny sposób żeby trochę zarobić dodatkowych pieniędzy. Polecam

  Odpowiedz
 27. Ja jestem w serwisie sejfik. Trzeba się napracować żeby dsę z tego wyciągnąć ale coś się ugrać da. Dla kogoś kto się bardzo nudzi w domu jest to jakieś rozwiązanie.

  Odpowiedz
 28. Witam,
  jestem nowy w temacie.
  Podejrzewam jedna „firme”, ze jest fejkiem i oszustwem. Owy portal placi za kliki. Pare minut dziennie i masz na koncie co dwa dni 50zl. I rzeczywiście, dostalem przelew na konto! Trik polega na tym, ze dziennie na tzw poziomie vip 0 mozesz wyklikac 20zl. Konto jest na 2 dni wiec po 2 dniach macie 40zl na koncie, ale wyplaty sa od 50zl. Wiec na zachete manager przelewa czasem 10zl zeby móc wyplacic 50zl. Dalszy trik polega na tym, ze musisz zaplacic 600zl zeby bez ograniczen zarabiac 30zl dziennie na tzw vip1 i proporcjonalnie wiecej vip2 i dalej. Vip 2 kosztuje 1800. Przy czym te sumu sa zwracane ponoc po roku. Maja swoja grupe kolo 800osob na telegramie. Wydaje mi sie ze to fejki wiekszosc zeby zachecac. Mozecie ocenic ta strone? Boint.ltd . W necie nic o tym nie wiadomo. Ja trafilem przez reklame na fb, z ktorej trafilem na whatsapp do managerki. Po prostu boje sie,że wplace 600 i good bye.

  Odpowiedz
  • Strona dostępna jest również pod adresem boint.club. Sprawdziłem co o sobie piszą (informacje o firmie itp.), poszperałem trochę na necie i wszystko wskazuje na to, że jest to oszustwo. Tak jak mówisz, pierwsza wypłata jest tylko po to, aby zachęcić do wpłaty.

   Odpowiedz
   • To jest oszustwo
    Wpłacilem 600 pln i przez kilkanaście dni niby zarabialem
    Potem mnie wyrzucili
    Nie mam teraz zadnego kontaktu
    Brak mozliwości zwrotu wpłaconych pln
    Będę walczyć…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz