FaucetCrypto – jak zarabiać w kraniku?

FaucetCrypto jest kranikiem, co zresztą wywnioskować możemy już z samej nazwy, który obsługuje wiele różnych kryptowalut. Poza zwykłym odbieraniem coinsów oferuje również wiele innych możliwości zarobkowych. Ciekawą funkcją jest również zdobywanie doświadczenia, które wpływa na zarobki w kraniku. Co warto o nim wiedzieć i jak zarabiać?

Co warto wiedzieć o FaucetCrypto

FaucetCrypto jest wprawdzie po angielsku, ale serwis jest bardzo intuicyjny, więc poruszanie się po nim nie powinno przysporzyć większych problemów nawet osobom o słabej znajomości języka. Ciekawostką, która wyróżnia go na tle innych kraników kryptowalut z pewnością jest zdobywanie doświadczenia, które wpływa na ilość otrzymywanych kryptowalut.

Każde poziom konta zwiększa zarobki o 0,125%, ale warto zauważyć, że nie ma żadnego limitu poziomu. Na dobrą sprawę możemy zwiększać „level” w nieskończoność, gdyż punkty doświadczenia nie przepadają. Wprawdzie procent wydaje się niewielki, ale właśnie ten brak limitu sprawia, że w dłuższej perspektywie czasu bonus ten może być już naprawdę przywoity.

Warto również zauważyć, że FaucetCrypto obsługuje wiele różnych kryptowalut, więc nie dostajemy tu konkretnej kryptowaluty, a coinsy. Te z kolei możemy wymienić na dowolną z nich np. bitcoin. Warto również w ustawieniach konta ustawić preferowaną walutę, dzięki czemu przy stanie salda (w coinsach) zobaczymy od razu ich wartość po przeliczeniu na wybraną kryptowalutę.

Jak odbierać coinsy w FaucetCrypto

Zacznijmy od podstawowej funkcji jaką oferują kraniki kryptowalut, a więc darmowe odbieranie coinsów za pomocą kliknięcia.

Po zalogowaniu do serwisu, gdzieś na stronie głównej ujrzymy taki widok:

Wystarczy, że klikniemy w przycisk „Claim Reward”, odczekamy kilkanaście sekund (odliczanie będzie widoczne w dolnej części strony), a następnie klikniemy w przycisk „Get Reward”. W zasadzie, jeśli o odbieranie chodzi to by było na tyle. Po kliknięciu odliczanie 40 minut (do czasu kiedy znowu będziemy mogli odebrać coinsy) rozpocznie się na nowo. Możemy również uruchomić powiadomienia dźwiękowe, gdy będzie to możliwe za pomocą widocznego obok przycisku „Timer Sound”.

Pozostałe możliwości zarobkowe

W FaucetCrypto, poza standardowym odbieraniem coinsów, do dyspozycji mamy również inne możliwości zarobkowe:

  • klikanie w reklamy (PTC Ads) – wystarczy, że klikniemy w wybraną reklamę oraz odczekamy wymagany czas,
  • skrócone linki (Shortlinks) – musimy przejść przez określony link,
  • płatne zadania (Offerwalls) – wykonywanie różnego rodzaju zadań (dostępne od 20 poziomu konta).

Warto zwrócić również uwagę na zakładkę „Achievements”, czyli osiągnięcia, za które otrzymujemy dodatkowe coinsy. Podzielone zostały one na 4 kategorie:

  • level – osiągnięcia dotyczące poziomu konta,
  • ptc – osiągnięcia dotyczące ilości klikniętych reklam,
  • shortlink – osiągnięcia dotyczące ilości klikniętych skróconych linków,
  • other – inne osiągnięcia np. za codzienne logowanie.

Program partnerski FaucetCrypto

W FaucetCrypto nie mogło zabraknąć również programu partnerskiego, czyli zapraszania znajomych za pomocą specjalnego reflinka. Otrzymujemy tutaj dodatkowo 20% zarobionych przez osobę zaproszoną coinsów (oczywiście bez uszczerbku na jej zarobkach). Jest to świetny sposób, aby zwiększyć zarobki z kraników oraz zapewnić sobie dodatkowy dochód pasywny.

Market

Warto zwrócić również uwagę na market dostępny w FaucetCrypto. W pewnym sensie przypomina grę RPG, w której kupujemy, sprzedajemy oraz używamy różnego rodzaju przedmioty. Te z kolei mogą w różnym stopniu wpływać na ilość lub szybkość zdobywanych coinsów np. skracając czas, który musimy odczekać między kliknięciami czy zwiększając jego procentową wartość.

Wypłata coinsów

jak kupić kryptowaluty bitcoin

W FaucetCrypto zbieramy coinsy, więc zanim wypłacimy sobie kryptowalutę na wskazany portfel, najpierw musimy je sobie wymienić na wybraną. Potem pozostaje już tylko przelanie na portfel kryptowalut, ale niestety w większości przypadków do dyspozycji mamy jedynie ten powiązany z kranikiem, czyli FaucetPay. Potem pozostaje tylko kwestia wymiany ich na prawdziwe pieniądze lub przelanie na inny, preferowany przez nas portfel.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Zbieranie coinsów w kranikach kryptowlaut to bez wątpienia jeden z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszy sposób zarabiania w sieci. Decydując się na ten sposób warto zarejestrować się w różnych kranikach (np. Freebitcoin) oraz połączyć to z innymi możliwościami, a tych nie brakuje. Pracować w domu i zarabiać w internecie możemy bowiem na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga w zasadzie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Opinie o FaucetCrypto

FaucetCrypto to bardzo ciekawy i rozbudowany kranik kryptowalu, w którym możemy przyspieszyć zdobywanie coinsów klikając w reklamy, wykonując zadania itp. Musimy mieć jednak świadomość, że kraniki nie należą do najbardziej dochodowych sposobów zarabiania, choć w czasem mogą pozwolić naprawdę dużo zarobić. Mowa oczywiście o sytuacji, gdy kurs wybranej kryptowaluty znacznie wzrośnie, a my nie zdecydujemy się na jej wymianę na pieniądze od razu po zarobieniu, a dopiero po osiągnięciu odpowiedniej ceny. Jest to jednak wariant optymistyczny, gdyż kursu kryptowaluty niestety nie sposób przewidzieć. Równie dobrze może spaść jeszcze niżej, a wtedy zebrane coinsy będą warte jeszcze mniej.

Macie jakieś doświadczenia z FaucetCrypto? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaro.D
Jaro.D
3 lat temu

Witam bardzo fajny i przejrzysty kranik mam korzystam i już parę razy wypłaciłem.

staryd
staryd
6 miesięcy temu
Odpowiedz na  Jaro.D

Złodzieje, grosze wypłacisz ale jak uzbierasz więcej blokują konto

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx