Reflinki

Reflinki

Większość programów zarobkowych umożliwia zwiększenie zarobków poprzez zapraszanie kolejnych osób przez tzw. reflinki. Jest to chyba najlepsza opcja na zarabianie większych kwot w programach, które teoretycznie nie są do tego stworzone.

Przykładem takich programów mogą być te płacące za klikanie reklam. Samodzielnie można w nich dorobić, ale prawdziwa zabawa i mocne zwiększenie zarobków możliwe jest właśnie dzięki zapraszaniu. Warto więc wiedzieć jak zdobywać poleconych by zarabiać jeszcze więcej.

Reflinki – zdobywanie poleconych

Jest wiele możliwości by zdobywać poleconych poprzez własny reflink, a najważniejsze z nich to:

  • znajomi. Osoby, które znamy w prawdziwym życiu łatwiej namówić do zapisu z naszego reflinka. Można dokładnie opowiedzieć o danym programie i wyjaśnić zasady jego działania.
  • własna strona internetowa lub blog. Wykorzystanie posiadanej strony lub założenie jej specjalnie w tym celu pozwala na zdobycie dodatkowych poleconych. Wystarczy umieścić reflinki w widocznych miejscach. Zobacz jak założyć bloga.
  • wykorzystanie programów zarobkowych. Strony płacące za oglądanie reklam umożliwiają również ich zakup. Podane tam strony (w postaci reflinka) zobaczą, więc inni użytkownicy tam zarejestrowani. Ten sposób pozwala zdobywać poleconych, ale nie należy do najskuteczniejszych. Dzieje się tak, ponieważ wielu użytkowników będzie znało już daną stronę, a może już nawet posiadało tam konto.
  • strony oferujące wymianę ruchu. Takie strony pozwalają oglądać dużą ilość stron innych użytkowników by potem oni oglądali strony podane przez nas. Przykładem strony umożliwiającej wymianę ruchu jest EasyHits4U. Skuteczność podobna do powyższego sposobu.
  • fora internetowe. Można zarówno wrzucić reflinki do sygnatury jak i stworzyć specjalny wątek poświęcony danej stronie. W drugim przypadku najlepiej robić to na forach powiązanych tematycznie, aby temat nie został uznany za spam.

Z pewnością nie są to jedyne możliwości zdobywania poleconych, ale te najczęściej spotykane.

Poziomy poleconych

Wiele stron posiada kilka poziomów poleconych, dzięki czemu zarabiamy również na osobach zaproszonych przez naszego poleconego. Warto, więc uczyć osoby, które zaprosimy gdzie wrzucać reflinki i jak zdobywać poleconych, co przełoży się na większe zarobki dla obu. W programach łatwo można sprawdzić z ilu poziomów dostajemy odpowiedni %. Wszystko oczywiście bez uszczerbku na zarobkach osoby zapraszanej.

Zostaw komentarz

4 Komentarze

  1. Cześć. Tak a propos. Polecam Wam serwis Myiyo, na którym uzupełniacie płatne ankiety i dostajecie całkiem fajne wynagrodzenie 😉 Pieniądze są wypłacane na konto PayPal po osiągnięciu równowartości 20 EUR. Na start po udanej weryfikacji otrzymacie 600 pkt.

  2. Cześć, polecam was serwis Clixsense z wypełnianiem ankiet. Można zarobić Ok 50$ w tydzień i więcej. Wszystko zależy od zaangażowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *