Reflinki

Reflinki

Większość programów zarobkowych umożliwia zwiększenie zarobków poprzez zapraszanie kolejnych osób przez tzw. reflink. Jest to chyba najlepsza opcja na zarabianie większych kwot w programach, które teoretycznie nie są do tego stworzone.

Reflink - co to jest?

Reflink (link referencyjny) służy do zapraszania kolejnych osób do programu. W zależności od serwisu, od takiej osoby otrzymujemy wynagrodzenie jednorazowe lub stałe w postaci procentowej. Najlepiej zorientować się wcześniej jakie profity uzyskujemy w danym serwisie.

Przykładem programów wykorzystujących reflinki mogą być te płacące za klikanie reklam lub wypełnianie ankiet. Samodzielnie można w nich dorobić, ale prawdziwa zabawa i mocne zwiększenie zarobków możliwe jest właśnie dzięki zapraszaniu. Warto więc wiedzieć jak zdobywać poleconych by zarabiać jeszcze więcej.

Chcesz zacząć zarabiać na reflinkach? Sprawdź najlepsze sposoby zarabiania w internecie i pracy w domu.

Gdzie wrzucać reflinki

Jest wiele możliwości by zdobywać poleconych poprzez własny reflink, a najważniejsze z nich to:

  • znajomi. Osoby, które znamy w prawdziwym życiu łatwiej namówić do zapisu z naszego reflinka. Można dokładnie opowiedzieć o danym programie i wyjaśnić zasady jego działania.
  • własna strona internetowa lub blog. Wykorzystanie posiadanej strony lub założenie jej specjalnie w tym celu pozwala na zdobycie dodatkowych poleconych. Wystarczy umieścić reflinki w widocznych miejscach. Zobacz jak założyć bloga.
  • wykorzystanie programów zarobkowych. Strony płacące za oglądanie reklam umożliwiają również ich zakup. Podane tam strony (w postaci reflinka) zobaczą, więc inni użytkownicy tam zarejestrowani. Ten sposób pozwala zdobywać poleconych, ale nie należy do najskuteczniejszych. Dzieje się tak, ponieważ wielu użytkowników będzie znało już daną stronę, a może już nawet posiadało tam konto.
  • strony oferujące wymianę ruchu. Takie strony pozwalają oglądać dużą ilość stron innych użytkowników by potem oni oglądali strony podane przez nas. Przykładem strony umożliwiającej wymianę ruchu jest EasyHits4U. Skuteczność podobna do powyższego sposobu.
  • fora internetowe. Można zarówno wrzucić reflinki do sygnatury jak i stworzyć specjalny wątek poświęcony danej stronie. W drugim przypadku najlepiej robić to na forach powiązanych tematycznie, aby temat nie został uznany za spam.

Z pewnością nie są to jedyne możliwości zdobywania poleconych, ale te najczęściej spotykane.

Jak wygląda reflink

Reflink w adresie może przybierać różne formy, choć najczęściej można spotkać zbudowane na tej samej zasadzie. Wygląda to mniej więcej tak: http://adres_strony.pl/x.php?nick_lub_numer. Oczywiście to tylko przykład, a sam reflink może wyglądać zupełnie inaczej.

Ile można zarobić na reflinku

Rozbieżność zarobków z jednego polecenia jest bardzo duża, ale najczęściej jest to od kilku do nawet kilkuset złotych. Uzależnione jest to przede wszystkim od stopnia trudności w pozyskaniu klienta lub osoby zainteresowanej rejestracją w danym serwisie. Na najwyższe prowizje można liczyć promując programy finansowe, ale charakteryzują się one dość wysokim stopniem trudności.

Na blogu znaleźć można wiele różnych serwisów, o różnych stopniach skomplikowania. Jako przykład może posłużyć serwis transfergo, który pozwala na tańsze i szybsze realizacje przelewów zagranicznych. Za polecenie kogoś przez specjalny reflink obie osoby (osoba zapraszająca oraz osoba zapraszana) otrzymają £10.

Gdzie jeszcze można spotkać reflinki?

Reflinki często spotykane są również w różnego rodzaju grach online, w których za zaproszenie kolejnych osób otrzymujemy wirtualną walutę. W przypadku gry League of Legends otrzymywało się Riot Points oraz dodatkowe bonusy, w zależności od ilości zaproszonych osób. Niestety LoL zrezygnował z tego, ale zostało jeszcze wiele gier, które w dalszym ciągu wykorzystują system zapraszania by zwiększyć popularność swojej gry.

4 Komentarze

  1. Cześć. Tak a propos. Polecam Wam serwis Myiyo, na którym uzupełniacie płatne ankiety i dostajecie całkiem fajne wynagrodzenie 😉 Pieniądze są wypłacane na konto PayPal po osiągnięciu równowartości 20 EUR. Na start po udanej weryfikacji otrzymacie 600 pkt.

  2. Cześć, polecam was serwis Clixsense z wypełnianiem ankiet. Można zarobić Ok 50$ w tydzień i więcej. Wszystko zależy od zaangażowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *