Strona główna » Opinie » EasyHits4U – opinie i opis serwisu

EasyHits4U – opinie i opis serwisu

EasyHits4u nie jest typowym programem do zarabiania na klikaniu reklam. Wprawdzie możemy liczyć tutaj na jakieś wynagrodzenie, ale niestety jedynie symboliczne. EasyHits4u to strona służąca do wymiany ruchu, więc możemy wykorzystać ją do nieco innych celów. Jest to serwis o międzynarodowym zasięgu, który działa od 2003 roku. Co warto o nim wiedzieć?

Jak działa EasyHits4U

EasyHits4U

Wymiana ruchu w EasyHits4U możliwa jest na dwa sposoby, zależne od wybranego ratio (2:1/15s lub 1:1/20s). Jest to ilość kredytów jakie otrzymamy po obejrzeniu każdej strony. Warto dodać, że za rejestrację otrzymujemy na start 50 kredytów, które możemy od razu wykorzystać do promowania. Poza standardowym wyświetlaniem witryn na całym ekranie, mamy możliwość wymiany kredytów również na reklamy tekstowe i bannery.

Opcje dostępne w EasyHits4U na panelu z lewej strony:

 • My sites – tutaj dodajemy strony do promowania, ustawiamy czas wyświetlania, targetowanie (jacy użytkownicy mają widzieć stronę np. tylko z Polski) oraz przydzielamy ilość kredytów,
 • Buy Credits – zakup kredytów, wyświetleń bannerów oraz reklam tekstowych,
 • Start pages – jest to reklama, która wyświetli się każdemu użytkownikowi, gdy zacznie surfowanie. Warto zauważyć, że nie zużywa ona dodatkowych kredytów,
 • Conversions – zamiana pieniędzy, kredytów, wyświetleń bannerów, reklamy tekstowej i punktów – z dowolnego typu na inny,
 • My Favorites – ulubione,
 • My banners – ustawienia bannerów i rozdzielanie dostępnych kredytów między nimi,
 • Buy Impressions – zakup wyświetleń bannerów,
 • My Text Ads – reklamy tekstowe i przydzielanie im odpowiedniej ilości kredytów,
 • Buy Impressions – zakup wyświetleń reklam tekstowych,
 • My Tools – narzędzia pomocne w promowaniu,
 • Easy Rotator – rotator, dzięki któremu pod jednym linkiem możemy promować różne strony, gdyż będzie on rotacyjnie wyświetlał je – jedna po drugiej,
 • Easy Splash Builder – narzędzie służące do budowy prostej strony, którą możemy wykorzystać do promocji. Mamy możliwość dodawania tekstu, obrazków, formatowania itp.
 • My Offers – oferty zarobkowe,
 • Links Directory – katalog linków,
 • Articles – artykuły użytkowników.

W EasyHits4U dostępny jest również system polecania, gdzie dostajemy dodatkowy % kredytów od zaproszonych osób oraz jednorazowo 0.10$ po obejrzeniu przez poleconego przynajmniej 100 stron. Co więcej, struktura liczy aż 5 poziomów (nie dotyczy kont premium): 10% – 5% – 3% – 2% – 1%.

Ulepszenie konta EasyHits4U

Korzystanie ze strony EasyHits4U jest całkowicie darmowe, ale możemy zakupić dodatkowe ulepszenie zwiększające możliwości (cena podana na miesiąc):

Rodzaj kontaDarmowe kontoPremium 7,95$Ultimate 19,95$
Bonus za zakupBrakDo 2500 KredytówDo 5000 kredytów
Kredyty, bannery, reklamy tekstowe (na miesiąc)Brak500 kredytów, 2000 wyświetleń bannerów i 2500 reklam tekstowych1000 kredytów, 5000 wyświetleń bannerów i 5000 reklam tekstowych
Czas trwania reklamy z ratio 1:120 sekund15 sekund10 sekund
Konwersja ratio z targetowaniem2:11:11:1
Kredyty z poleconych5 poziomów: 10%-5%-3%-2%-1%6 poziomów: 15%-10%-5%-3%-2%-1%6 poziomów: 15%-10%-5%-3%-2%-1%
Więcej ruchu na stronęNieTakTak
Dodatkowe punkty i wyświetlenia z nagródNie2-4% dodatkowo4-6% dodatkowo
Liczba aktywnych linków15Brak limituBrak limitu
Ilość dostępnych “Splash pages”33100
Liczba rotatorów12100
Liczba stron w rotatorze1020100
Ratio konwersji kredytów w wyświetlenia bannerów1:251:351:50
Ratio konwersji kredytów w reklamy tekstowe1:501:751:90
Targetowanie według regionu w krajunietaktak
Darmowi poleceni z osób rejestrujących się bez linkunietaktak
Najwyższy priorytet dodawania reklam i zapytań do supportunietaktak
Linki w katalogu wyświetlane najwyżejnietaktak
Większe nagrody gwarantowane ze stron bonusowychnietaktak
Opcja ustawienia automatycznego rozdawania kredytów na 0%nietaktak
Specjalne domeny dla rotatorów i splash pagesnienietak
Tygodniowe oferty z bonusami i zniżkaminietaktak
Płatne opcje w rotatorze i splash builder za darmonienietak
Prowizje z zakupów w rotatorze i splash builderze10%20%40%

Wypłata z EasyHits4U

Wprawdzie jakieś pieniądze wpadają za oglądanie stron, ale są to tak małe ilości, że nie warto serwisu traktować jako typowo zarobkowego. Jednak warto wiedzieć, że wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 5$ na saldzie, a realizowane są one w ciągu 7 dni roboczych.

Jak zarabiać na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Jeśli interesuje nas zarabianie na klikaniu w reklamy, to EasyHits4u niestety się nie sprawdzi. W takiej sytuacji pozostają jedynie inne serwisy, które płacą za tego typu aktywność, ale na szczęście w internecie ich nie brakuje.

Jak inaczej zarabiać przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście reklamy i wszystko co z nimi związane, to nie jedyna możliwość zarabiania przez internet. Dlatego warto zainteresować się również pozostałymi, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o EasyHits4U

Swego czasu serwisy takie jak EasyHits4U wprawdzie cieszyły się sporą popularnością, ale obecnie niestety nie są zbyt użyteczne. Szanse na zdobycie poleconego z takiej wymiany ruchu są bardzo nikłe, a w zasadzie nawet prawie zerowe. Może się oczywiście przydać do nabijania jakichś statystyk lub wyświetleń, ale będą to raczej sporadyczne przypadki.

Macie jakieś doświadczenia z EasyHits4U? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
Jan
5 lat temu

Bardzo znana i ceniona strona na całym świecie. Ilość użytkowników jest chyba właśnie jej największą zaletą. Można wypromować dobrze swoją witrynę lub zarobić dobre pieniądze.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Jan

Kurczę, dużo słyszałem o tej stronie ale jakoś mnie przeraża zarejestrowanie się, chyba tego nie ogarnę, choć może byłoby warto…

Hubmlyn
Hubmlyn
5 lat temu

Przesurfowalem 1000 stron i nie dostałem 30c, coś się zmieniło w tym temacie?

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Nie mam poleconych więc nie zarabiam kasy ale łapię kredyty które wymieniam na PTP w innych serwisach więc nie ma tragedii. Ale jeśli chcesz mi polecić jakiś serwis typowo zarobkowy na którym mnie nie ma (polskie odpadają, bo mam wszędzie konto) to chętnie nawet z linku się zarejestruję. Coś wiesz na temat BTC Clics może?

6
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x