Ermail

Ermail opinie

Ermail jest serwisem bardzo dobrze znanym wśród osób, które zajmują się zarabianiem w internecie od dłuższego czasu. Niestety wiele osób w dalszym ciągu daje się nabrać na to oszustwo przez co mogą zrazić się do tego typu form zarabiania. Dodatkowo sporo nieświadomych osób promuje serwis i dalej to napędza, choć opinie na temat serwisu są w większości negatywne.

Po wejściu na Ermail wita nas bardzo fajnie przygotowana strona, nie wzbudzająca żadnych podejrzeń. Mało tego, liczba zarejestrowanych użytkowników dodatkowo zachęca do rejestracji (chociaż ciężko stwierdzić czy są to faktyczne rejestracje czy po prostu wpisana jakaś liczba). Przecież tak wiele osób nie może się mylić? Dodatkowo sama strona dostępna jest w wielu popularnych językach (co zresztą widać na powyższym obrazku). No i te kuszące stawki… nic tylko się rejestrować i zarabiać?

Jak oszukuje Ermail

Problemem w serwisie jest fakt, że nie ma możliwości osiągnięcia progu wypłaty. Swoją drogą jest on bardzo duży (aż 200zł), choć zebranie tej kwoty nie powinno zająć szczególnie dużo czasu (teoretycznie). Po przekroczeniu ok 150zł Ermail proponuje zwiększenie stawek w serwisie w zamian za przejście na wyższy próg tj. 400zł (potem 800 itd). Wielu ludzi daje się na to złapać, a to tylko wydłuża czas niepotrzebnego klikania za które nikt nie zapłaci. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na przejście na wyższy próg wypłaty to po osiągnięciu ok 190+zł stan konta po prostu przestaje rosnąć. Przestają pojawiać się reklamy, płatne ankiety, a za polecanie ludzi program nie dolicza wynagrodzenia.

Ermail proponuje bardzo wysokie stawki jak na tego typu serwis co tylko powinno wzbudzić dodatkową czujność:

 • Za rejestrację 20zł.
 • do 1zł za każdego przeczytanego maila.
 • do 20zł za kwestionariusz czy ankietę.
 • no i przede wszystkim sporo za polecanie znajomych i wciąganie do programu więcej nieświadomych oszustwa ludzi.

Opinie i dowody wypłat

W internecie można znaleźć bardzo dużo opinii na temat strony i są to oczywiście w większości opinie negatywne. Pozytywnie wypowiadają się przeważnie ludzie, którzy są w trakcie zbierania do progu wypłaty lub osoby mocno powiązane ze stroną. Gdyby na rynku panowały takie stawki za klikanie reklam, jakie oferuje Ermail to każdy mógłby rzucić etat i zająć się klikaniem. Niestety nie jest to jednak aż takie piękne i proste, choć zarobić można.

Ermail w internecie jest już dłuższy czas i przy takiej ilości użytkowników nie ma w internecie żadnych dowodów wypłat? Można czasem spotkać ludzi, którzy piszą, że wypłatę otrzymali. Robią to jednak tylko po to by zdobyć poleconego (i dodatkowe wirtualne pieniądze z niego). Nikt żadnej wypłaty mimo rzekomego otrzymania nigdy do internetu nie wrzucił bo zwyczajnie jej nie dostał. Naganianie ludzi do niesprawdzonych programów tylko dlatego, że wygląda wiarygodnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto najpierw poczytać opinie na temat wybranego serwisu, a następnie osobiście go sprawdzić.

Odradzam jakiekolwiek rejestracje w tym programie, a tym bardziej wciąganie w to kolejnych ludzi. Zamiast tego lepiej zainteresować się wyłącznie wypłacalnymi serwisami, które płacą za klikanie w reklamy.

 

8 myśli na temat “Ermail”

 1. W mojej ocenie to oszukiwanie ludzi. Mam konto od 27 stycznia 2014. Nigdy nie otrzymałem żadnej kasy. Wysokość minimalnej kwoty do wypłaty dla poziomu pierwszego wynosi 200zł, dla poziomu drugiego 400zł itd. Żeby było ciekawie przed uzbieraniem 200zł kwota za eRmaile zmienia się z 0,20gr na 0,02gr. Jest to celowe działanie. O ankietach można zapomnieć nie dostałem żadnej od trzech lat. Podobnie jest z eRvideo, nie dostałem żadnego. Trochę nazbierałem za polecenia. Regulamin jest tak skonstruowany żeby nie wypłacać żadnych pieniędzy. Jak ktoś pisze że dostał to się pytam ile ? Piszcie konkretnie. Chociażby po to żeby nowi chętni wiedzieli w co się pchają. Parę razy wypowiadałem się na temat eRmail. Moje komentarze są usuwane np. na zarabianieprzezinternet24.pl/ermail/. Przypadek nie sądzę.

 2. Ja mam konto od 2013 roku i jak zbliżyłam się do kwoty wypłaty to nie otrzymuję reklam o czytania, oszustwo,oszustwo i jeszcze nie ma z nimi kontaktu dlaczego tak jest

 3. Może pomożecie dobić do kwoty 200zł i zobaczymy czy wypłacą kasę. Mam już ponad 180zł i żadnych poleconych. Może z poleconymi szybciej dobiję i sie okaże czy sa słowni.
  Ktoś chętny zarejestrować się z mojego polecenia?
  Zapraszam 😉

  1. Szkoda czasu na ten serwis.
   Widzę jednak, że wciąż są osoby, które uwierzą dopiero jak przekonają się na własnej skórze 😉

 4. Ten Panel to kolejne oszustwo, najpierw były maile płatne po 10 gr, od pół roku po 2 gr , a od kilku dni po 1 gr, nie można osiągnąć I progu, by otrzymać 200 zł. Od maja 2013 r. uzbierałam
  184,32 zł /aż/. Przez kolejne 5 lat uzbieram pełną kwotę i otrzymam swoją wypłatę …hahaha.
  Zero kontaktu z nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *