Ermail

Ermail opinie

Ermail jest serwisem bardzo dobrze znanym wśród osób, które zajmują się zarabianiem w internecie od dłuższego czasu. Niestety wiele osób w dalszym ciągu daje się nabrać na to oszustwo przez co mogą zrazić się do tego typu form zarabiania. Dodatkowo sporo nieświadomych osób promuje serwis i dalej to napędza, choć opinie na temat serwisu są w większości negatywne.

Po wejściu na Ermail wita nas bardzo fajnie przygotowana strona, nie wzbudzająca żadnych podejrzeń. Mało tego, liczba zarejestrowanych użytkowników dodatkowo zachęca do rejestracji (chociaż ciężko stwierdzić czy są to faktyczne rejestracje czy po prostu wpisana jakaś liczba). Przecież tak wiele osób nie może się mylić? Dodatkowo sama strona dostępna jest w wielu popularnych językach (co zresztą widać na powyższym obrazku). No i te kuszące stawki… nic tylko się rejestrować i zarabiać?

Jak oszukuje Ermail

Problemem w serwisie jest fakt, że nie ma możliwości osiągnięcia progu wypłaty. Swoją drogą jest on bardzo duży (aż 200zł), choć zebranie tej kwoty nie powinno zająć szczególnie dużo czasu (teoretycznie). Po przekroczeniu ok 150zł Ermail proponuje zwiększenie stawek w serwisie w zamian za przejście na wyższy próg tj. 400zł (potem 800 itd). Wielu ludzi daje się na to złapać, a to tylko wydłuża czas niepotrzebnego klikania za które nikt nie zapłaci. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na przejście na wyższy próg wypłaty to po osiągnięciu ok 190+zł stan konta po prostu przestaje rosnąć. Przestają pojawiać się reklamy, płatne ankiety, a za polecanie ludzi program nie dolicza wynagrodzenia.

Ermail proponuje bardzo wysokie stawki jak na tego typu serwis co tylko powinno wzbudzić dodatkową czujność:

 • Za rejestrację 20zł.
 • do 1zł za każdego przeczytanego maila.
 • do 20zł za kwestionariusz czy ankietę.
 • no i przede wszystkim sporo za polecanie znajomych i wciąganie do programu więcej nieświadomych oszustwa ludzi.

Opinie i dowody wypłat

W internecie można znaleźć bardzo dużo opinii na temat strony i są to oczywiście w większości opinie negatywne. Pozytywnie wypowiadają się przeważnie ludzie, którzy są w trakcie zbierania do progu wypłaty lub osoby mocno powiązane ze stroną. Gdyby na rynku panowały takie stawki za klikanie reklam, jakie oferuje Ermail to każdy mógłby rzucić etat i zająć się klikaniem. Niestety nie jest to jednak aż takie piękne i proste, choć zarobić można.

Ermail w internecie jest już dłuższy czas i przy takiej ilości użytkowników nie ma w internecie żadnych dowodów wypłat? Można czasem spotkać ludzi, którzy piszą, że wypłatę otrzymali. Robią to jednak tylko po to by zdobyć poleconego (i dodatkowe wirtualne pieniądze z niego). Nikt żadnej wypłaty mimo rzekomego otrzymania nigdy do internetu nie wrzucił bo zwyczajnie jej nie dostał. Naganianie ludzi do niesprawdzonych programów tylko dlatego, że wygląda wiarygodnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto najpierw poczytać opinie na temat wybranego serwisu, a następnie osobiście go sprawdzić.

Odradzam jakiekolwiek rejestracje w tym programie, a tym bardziej wciąganie w to kolejnych ludzi. Zamiast tego lepiej zainteresować się wyłącznie wypłacalnymi serwisami, które płacą za klikanie w reklamy.

 

29 myśli na temat “Ermail”

 1. W mojej ocenie to oszukiwanie ludzi. Mam konto od 27 stycznia 2014. Nigdy nie otrzymałem żadnej kasy. Wysokość minimalnej kwoty do wypłaty dla poziomu pierwszego wynosi 200zł, dla poziomu drugiego 400zł itd. Żeby było ciekawie przed uzbieraniem 200zł kwota za eRmaile zmienia się z 0,20gr na 0,02gr. Jest to celowe działanie. O ankietach można zapomnieć nie dostałem żadnej od trzech lat. Podobnie jest z eRvideo, nie dostałem żadnego. Trochę nazbierałem za polecenia. Regulamin jest tak skonstruowany żeby nie wypłacać żadnych pieniędzy. Jak ktoś pisze że dostał to się pytam ile ? Piszcie konkretnie. Chociażby po to żeby nowi chętni wiedzieli w co się pchają. Parę razy wypowiadałem się na temat eRmail. Moje komentarze są usuwane np. na zarabianieprzezinternet24.pl/ermail/. Przypadek nie sądzę.

  1. mam konto od kolo 7 lat. Do 200 zl brakuje mi nadal okolo 14 zl. Za ermaile dostaje aktualnie 1 grosz. Nie zdziwie sie jesli przed sama wyplata nie bede dostawal w ogole ermaili. Wala w chuja chuje, nie polecam

   1. KIEDY POJAWILY SIE KOMPUTERY W POLSCE MLODZIEZ ZACZELA SIE UCZYC W SZKOLACH PROGRAMU KOMPUTEROWEGO TO PRAWDA TEN PROGRAM ERMAIL WIELE ZOSTAWIA DO ZYCZENIA OSZUKUJA BY ZABRAC CZAS BY MLODZIEZ MOGLA NIEMYSLEC O INNYCH SPRAWACH NP CO DZIEJE SIE TAK NAPRAWDE W POLSCE INFORMATYCY ZAPROGRAMOWALI WIELE TAKICH PROGRAMOW WE WIADOMYM CELU TO WPPL JEST CZASAMI DZIWNE

   2. ja mam konto od 2013c i nadal brakuje mi 15 z teraz dostaje 1 gr za reklam
    pewnie przed końcem nie dostane wcale ani jednej

   3. Ja doszedłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie dostaję już żadnej kasy i z poleconych tak samo tak jakby zablokowali dalsze

 2. Ja mam konto od 2013 roku i jak zbliżyłam się do kwoty wypłaty to nie otrzymuję reklam o czytania, oszustwo,oszustwo i jeszcze nie ma z nimi kontaktu dlaczego tak jest

 3. Może pomożecie dobić do kwoty 200zł i zobaczymy czy wypłacą kasę. Mam już ponad 180zł i żadnych poleconych. Może z poleconymi szybciej dobiję i sie okaże czy sa słowni.
  Ktoś chętny zarejestrować się z mojego polecenia?
  Zapraszam 😉

  1. Szkoda czasu na ten serwis.
   Widzę jednak, że wciąż są osoby, które uwierzą dopiero jak przekonają się na własnej skórze 😉

 4. Ten Panel to kolejne oszustwo, najpierw były maile płatne po 10 gr, od pół roku po 2 gr , a od kilku dni po 1 gr, nie można osiągnąć I progu, by otrzymać 200 zł. Od maja 2013 r. uzbierałam
  184,32 zł /aż/. Przez kolejne 5 lat uzbieram pełną kwotę i otrzymam swoją wypłatę …hahaha.
  Zero kontaktu z nimi.

 5. Moja przygoda z ermail wygląda jak poniżej:
  Zarejestrowany od 15. maj 2013
  Poziom Użytkownika 1 ?
  W chwili obecnej zostało przeczytane 992 eRmaili

  Saldo na koncie:
  167,50 zł

 6. Czołem wszystkim.
  Już ponad rok temu przeczytałem opinię a w zasadzie kilka, że oszukują ludzi. Z ciekawości jednak nadal raz w tygodniu poświęcam te dwie minuty na klikanie (oczywiście nie czytam tych bredni).
  W chwili obecnej (konto od 28 maja 2013), mam przeczytane 1124 rmaile (po 10gr/szt), 1 ankietę i to tyle.
  Razem uzbierane 179,50 (rmaile, jedna ankieta za 7 zeta i owe 20 na start). Zero poleceń i rvideo.
  Z czystej ciekawości zobaczę co będzie dalej. Nie polecałem nigdy nikomu bo chciałem najpierw sprawdzić czy dostanę kasę. Wiem, że jej nie zobaczę na oczy 😉 . Ciekawe jak byłoby z pozwem zbiorowym…Mogliby dostać nieźle po dupsku.

 7. Jedno wielkie oszustwo.Klikam na reklamy od 2012 roku.Dałem się namówić na przejście z 200 PLN na 400 PLN.Uzbierałem 382 PLN i od 10.05.2018 zmieniono stawkę z 0,20 PLN na uwaga 0,04 PLN.Działanie jest celowe aby nigdy nie doszło do wypłaty.Trzeba coś z tym zrobić.Bojkot oszustów!!!

 8. u mnie jutro mija dokladnie 5 lat od rejestracji
  stan konta 185 zł

  oczywiście nie dalem się zlapac na zmiane statustu np. na wyplate 400

  ale jak wymusić od nich osiągniecie tych 200zl?

 9. Witam,
  założyłem konto z ciekawości, po uzbieraniu 57 zł w mailach po 10 gr okazało się, że moje hasło jest nieprawidłowe, a próby odzyskania kończą się komunikatem, iż nie mają mojego adresu e-mail w swojej bazie danych>

 10. Założyłem konto na ermail.pl w połowie 2013 roku. Początkowo faktycznie wydawało się, że w dość szybkim czasie dotrę do progu 200 zł. Klikałem we wszystkie reklamy, jakie otrzymywałem, ale przez te 5 lat nie dostałem ani jednej ankiety, ani eRvideo, a sprawdzałem dość często.
  Za pierwsze reklamy płacili jakieś 20 gr. Im więcej udało mi się uzbierać kasy, tym mniej wypłacali. Aktualnie mam na koncie nieco ponad 185 zł. Za jedną reklamę dostaję po 1 gr. To oznacza, że musiałbym kliknąć jeszcze w jakieś 1400 (!) reklam, żeby dobić do kwoty 200 zł, choć na brak reklam, przynajmniej teraz, nie mogę narzekać – dostaję ich po kilka na dzień. Nie wiem jednak co będzie potem.
  Ciężko jest kogoś polecić – mało kto daje się w to wciągnąć. Zauważyłem jednak, że można ich dość łatwo oszukać, zakładając drugie konto mailowe i polecając samego siebie. W ten sposób też coś zarobiłem. Przyznaję jednak, że coś takiego na dłuższą metę jest bardzo czasochłonne i zniechęcające.
  Na dzień dzisiejszy, gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję o udziale w takim programie “zarabiania” przez klikanie w reklamy, to nie zgodziłbym się na to. W dalszym ciągu jestem na ermailu i klikam w reklamy, aby tylko dobić do tych 200 zł i otrzymać to, co mi się przecież należy. Będę uparcie dążył do tego. Czas pokaże, z jakim skutkiem 🙂

  1. Nie dobijesz do 200 zł ja dobiłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie wchodzi żadna kasa jakby zablokowali specjalnie żeby nie wypłacić kasy

 11. Witam.W pełni podpisuję się pod waszymi komentarzami.Konto mam od 2013r. Uzbierałem 187,00zł. Bajka się skończyła.To SPAM!!!.Nie polecam.

 12. Zarejestrowany czerwiec 2013
  Poziom Użytkownika 1 ?
  W chwili obecnej zostało przeczytane 1350 eRmaili

  Saldo na koncie:
  184,30 zł
  Reklamy po 2 grosze.Odpalam ten badziew co 2 tyg i poświęcam na to 10 minut.Pewnie to oszutwo ale pocisnę jeszcze trochę i zobaczę.

 13. Mam konto już 8 lat , czytam wszystkie reklamy i ostatnio wypłacają mi po 0,028 zł a miałam mieć po 0,20 za przeczytanie przechodząc na drugi poziom w takim tempie to nie uzbieram jeszcze przez
  dłuższy okres. Jak można tak ludzie naciągać? Mam przeczytanych 3777 reklam, ankietę miałam jedną i żadnego wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *