Ermail

Ermail

Ermail jest serwisem bardzo dobrze znanym wśród osób, które zajmują się zarabianiem w internecie od dłuższego czasu. Niestety wiele osób w dalszym ciągu daje się nabrać na to oszustwo przez co mogą zrazić się do tego typu form zarabiania. Dodatkowo sporo nieświadomych osób promuje serwis i dalej to napędza, choć opinie na temat serwisu są w większości negatywne.

Jak oszukuje Ermail

Po wejściu na Ermail wita nas bardzo fajnie przygotowana strona, nie wzbudzająca żadnych podejrzeń. Mało tego, liczba zarejestrowanych użytkowników dodatkowo zachęca do rejestracji (chociaż ciężko stwierdzić czy są to faktyczne rejestracje czy po prostu wpisana jakaś liczba). Przecież tak wiele osób nie może się mylić? Dodatkowo sama strona dostępna jest w wielu popularnych językach (co zresztą widać na powyższym obrazku). No i te kuszące stawki… nic tylko się rejestrować i zarabiać?

Problemem w serwisie jest fakt, że nie ma możliwości osiągnięcia progu wypłaty. Swoją drogą jest on bardzo duży (aż 200zł), choć zebranie tej kwoty nie powinno zająć szczególnie dużo czasu (teoretycznie). Po przekroczeniu ok 150zł Ermail proponuje zwiększenie stawek w serwisie w zamian za przejście na wyższy próg tj. 400zł (potem 800 itd). Wielu ludzi daje się na to złapać, a to tylko wydłuża czas niepotrzebnego klikania za które nikt nie zapłaci. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na przejście na wyższy próg wypłaty to po osiągnięciu ok 190+zł stan konta po prostu przestaje rosnąć. Przestają pojawiać się reklamy, płatne ankiety, a za polecanie ludzi program nie dolicza wynagrodzenia.

Ermail proponuje bardzo wysokie stawki jak na tego typu serwis co tylko powinno wzbudzić dodatkową czujność:

 • Za rejestrację 20zł,
 • do 1zł za każdego przeczytanego maila,
 • do 20zł za kwestionariusz czy ankietę,
 • no i przede wszystkim sporo za polecanie znajomych i wciąganie do programu więcej nieświadomych oszustwa ludzi.

Gdzie zarabiać na wypłacalnych serwisach

Odradzam jakiekolwiek rejestracje w tym programie, a tym bardziej wciąganie w to kolejnych ludzi. Zamiast tego lepiej zainteresować się wyłącznie wypłacalnymi serwisami i sposobami na zarabianie w internecie.

Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…
Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą zarabiania w internecie. Wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli strona…

Dowody wypłat z Ermail

Ermail w internecie jest już dłuższy czas i przy takiej ilości użytkowników nie ma w internecie żadnych dowodów wypłat? Można czasem spotkać ludzi, którzy piszą, że wypłatę otrzymali. Robią to jednak tylko po to by zdobyć poleconego (i dodatkowe wirtualne pieniądze z niego). Nikt, mimo rzekomego otrzymania nigdy żadnej wypłaty do internetu nie wrzucił, ponieważ zwyczajnie jej nie dostał. Naganianie ludzi do niesprawdzonych programów tylko dlatego, że wygląda wiarygodnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto najpierw poczytać opinie na temat wybranego serwisu, ewentualnie sprawdzić go samodzielnie, o ile próg wypłaty nie jest zbyt duży.

Opinie o Ermail

W internecie można znaleźć bardzo dużo opinii na temat strony i są to oczywiście w większości opinie negatywne. Pozytywnie wypowiadają się przeważnie ludzie, którzy są w trakcie zbierania do progu wypłaty lub osoby mocno powiązane ze stroną. Gdyby na rynku panowały takie stawki za klikanie reklam, jakie oferuje Ermail to każdy mógłby rzucić etat i zająć się klikaniem. Niestety nie jest to jednak aż takie piękne i proste, choć zarobić można.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

 1. W mojej ocenie to oszukiwanie ludzi. Mam konto od 27 stycznia 2014. Nigdy nie otrzymałem żadnej kasy. Wysokość minimalnej kwoty do wypłaty dla poziomu pierwszego wynosi 200zł, dla poziomu drugiego 400zł itd. Żeby było ciekawie przed uzbieraniem 200zł kwota za eRmaile zmienia się z 0,20gr na 0,02gr. Jest to celowe działanie. O ankietach można zapomnieć nie dostałem żadnej od trzech lat. Podobnie jest z eRvideo, nie dostałem żadnego. Trochę nazbierałem za polecenia. Regulamin jest tak skonstruowany żeby nie wypłacać żadnych pieniędzy. Jak ktoś pisze że dostał to się pytam ile ? Piszcie konkretnie. Chociażby po to żeby nowi chętni wiedzieli w co się pchają. Parę razy wypowiadałem się na temat eRmail. Moje komentarze są usuwane np. na zarabianieprzezinternet24.pl/ermail/. Przypadek nie sądzę.

  1. 3 lata próbować coś wypłacić z jednego serwisu? Już dawno dałbym sobie spokój 😉

  2. mam konto od kolo 7 lat. Do 200 zl brakuje mi nadal okolo 14 zl. Za ermaile dostaje aktualnie 1 grosz. Nie zdziwie sie jesli przed sama wyplata nie bede dostawal w ogole ermaili. Wala w chuja chuje, nie polecam

   1. KIEDY POJAWILY SIE KOMPUTERY W POLSCE MLODZIEZ ZACZELA SIE UCZYC W SZKOLACH PROGRAMU KOMPUTEROWEGO TO PRAWDA TEN PROGRAM ERMAIL WIELE ZOSTAWIA DO ZYCZENIA OSZUKUJA BY ZABRAC CZAS BY MLODZIEZ MOGLA NIEMYSLEC O INNYCH SPRAWACH NP CO DZIEJE SIE TAK NAPRAWDE W POLSCE INFORMATYCY ZAPROGRAMOWALI WIELE TAKICH PROGRAMOW WE WIADOMYM CELU TO WPPL JEST CZASAMI DZIWNE

   2. ja mam konto od 2013c i nadal brakuje mi 15 z teraz dostaje 1 gr za reklam
    pewnie przed końcem nie dostane wcale ani jednej

   3. Ja doszedłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie dostaję już żadnej kasy i z poleconych tak samo tak jakby zablokowali dalsze

   4. Ja mam tak po 4 latach, to znaczy, że jeszcze kolejne 4 i będzie kasa XD

  3. Jest dokładnie tak jak piszesz i jest też ciekawostka, po “osiągnięciu” kwoty 2 grosze za klik i kontynuowanie owej czynności czyli klikania w nagrodę otrzymujesz…obniżenie klikowego o 1 grosz czyli klikasz za grosika. Postulowałem obniżenie i tej kwoty ale odpowiedzi nie otrzymałem i “zejścia” z grosza też nie ma :))

  4. Niedawno zlikwidowałam swoje konto by nie brnąć w to dalej i niepotrzebnie nie tracić cennego czasu,który można przeznaczyć na coś innego.
   Przez kilka lat zarobiłam 526 zł z groszami i podniosłam ok.2 lata temu niepotrzebnie swój próg do wypłaty na 800 zł.Te wirtualne pieniądze podarowałam zostawiłam w firmie.
   Od mniej więcej 3 lat nie dostałam żadnej ankiety do wypełnienia, a od lipca tego roku przestały mi przychodzić jakiekolwiek ermaile do przeczytania.
   Teraz już wiem że opinie co do wypłaty zarobionych pieniędzy są prawdziwe. Żałuję tylko,że zrobiłam to tak późno.

  5. Zgadzam się że jest to oszustwo bo też dałam się na ten blef nabrać gdy osiągnęłam już kwotę 190,00 zł. to zaproponowano mi przejście na drugi poziom i tu się kontakt urwał dlatego odradzam wchodzenie w emaile

  6. Ja również jestem już parę lat u do wypłaty brakuje mi 15 zł.Ale od 2 miesięcy nie dostałam ani jednej reklamy.Oszuści I nic więcej szkoda na nich czasu.

 2. nie płaca po 1 zł tylko cały czas 0.02 grosze dojście do 200 zł graniczy z cudem

 3. Ja mam konto od 2013 roku i jak zbliżyłam się do kwoty wypłaty to nie otrzymuję reklam o czytania, oszustwo,oszustwo i jeszcze nie ma z nimi kontaktu dlaczego tak jest

 4. Może pomożecie dobić do kwoty 200zł i zobaczymy czy wypłacą kasę. Mam już ponad 180zł i żadnych poleconych. Może z poleconymi szybciej dobiję i sie okaże czy sa słowni.
  Ktoś chętny zarejestrować się z mojego polecenia?
  Zapraszam 😉

  1. Szkoda czasu na ten serwis.
   Widzę jednak, że wciąż są osoby, które uwierzą dopiero jak przekonają się na własnej skórze 😉

 5. Ten Panel to kolejne oszustwo, najpierw były maile płatne po 10 gr, od pół roku po 2 gr , a od kilku dni po 1 gr, nie można osiągnąć I progu, by otrzymać 200 zł. Od maja 2013 r. uzbierałam
  184,32 zł /aż/. Przez kolejne 5 lat uzbieram pełną kwotę i otrzymam swoją wypłatę …hahaha.
  Zero kontaktu z nimi.

  1. dobrze wiedzieć, ja zarobiłem do tej pory 72,40 zł, ciekawe właśnie czy w moim przypadku wypłacą…

 6. Od 2013 na podstawowym programie zebrałem 184 i dalej nie rosnie, reklamy przysylaja po 2 grosze i nie rośnie. Lipa.

 7. Moja przygoda z ermail wygląda jak poniżej:
  Zarejestrowany od 15. maj 2013
  Poziom Użytkownika 1 ?
  W chwili obecnej zostało przeczytane 992 eRmaili

  Saldo na koncie:
  167,50 zł

  1. to zarejestrowalismy sie w ten sam dzien 😉
   ja uzbieralem do dzis 185zl od ponad roku maile po 1 gr

 8. Czołem wszystkim.
  Już ponad rok temu przeczytałem opinię a w zasadzie kilka, że oszukują ludzi. Z ciekawości jednak nadal raz w tygodniu poświęcam te dwie minuty na klikanie (oczywiście nie czytam tych bredni).
  W chwili obecnej (konto od 28 maja 2013), mam przeczytane 1124 rmaile (po 10gr/szt), 1 ankietę i to tyle.
  Razem uzbierane 179,50 (rmaile, jedna ankieta za 7 zeta i owe 20 na start). Zero poleceń i rvideo.
  Z czystej ciekawości zobaczę co będzie dalej. Nie polecałem nigdy nikomu bo chciałem najpierw sprawdzić czy dostanę kasę. Wiem, że jej nie zobaczę na oczy 😉 . Ciekawe jak byłoby z pozwem zbiorowym…Mogliby dostać nieźle po dupsku.

 9. do 180 zł po 10 gr – do 190 zł po 2 gr – a potem po 1 gr – i tak przez przynajmniej 10 lat

 10. Jedno wielkie oszustwo.Klikam na reklamy od 2012 roku.Dałem się namówić na przejście z 200 PLN na 400 PLN.Uzbierałem 382 PLN i od 10.05.2018 zmieniono stawkę z 0,20 PLN na uwaga 0,04 PLN.Działanie jest celowe aby nigdy nie doszło do wypłaty.Trzeba coś z tym zrobić.Bojkot oszustów!!!

 11. u mnie jutro mija dokladnie 5 lat od rejestracji
  stan konta 185 zł

  oczywiście nie dalem się zlapac na zmiane statustu np. na wyplate 400

  ale jak wymusić od nich osiągniecie tych 200zl?

 12. Witam,
  założyłem konto z ciekawości, po uzbieraniu 57 zł w mailach po 10 gr okazało się, że moje hasło jest nieprawidłowe, a próby odzyskania kończą się komunikatem, iż nie mają mojego adresu e-mail w swojej bazie danych>

 13. Założyłem konto na ermail.pl w połowie 2013 roku. Początkowo faktycznie wydawało się, że w dość szybkim czasie dotrę do progu 200 zł. Klikałem we wszystkie reklamy, jakie otrzymywałem, ale przez te 5 lat nie dostałem ani jednej ankiety, ani eRvideo, a sprawdzałem dość często.
  Za pierwsze reklamy płacili jakieś 20 gr. Im więcej udało mi się uzbierać kasy, tym mniej wypłacali. Aktualnie mam na koncie nieco ponad 185 zł. Za jedną reklamę dostaję po 1 gr. To oznacza, że musiałbym kliknąć jeszcze w jakieś 1400 (!) reklam, żeby dobić do kwoty 200 zł, choć na brak reklam, przynajmniej teraz, nie mogę narzekać – dostaję ich po kilka na dzień. Nie wiem jednak co będzie potem.
  Ciężko jest kogoś polecić – mało kto daje się w to wciągnąć. Zauważyłem jednak, że można ich dość łatwo oszukać, zakładając drugie konto mailowe i polecając samego siebie. W ten sposób też coś zarobiłem. Przyznaję jednak, że coś takiego na dłuższą metę jest bardzo czasochłonne i zniechęcające.
  Na dzień dzisiejszy, gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję o udziale w takim programie “zarabiania” przez klikanie w reklamy, to nie zgodziłbym się na to. W dalszym ciągu jestem na ermailu i klikam w reklamy, aby tylko dobić do tych 200 zł i otrzymać to, co mi się przecież należy. Będę uparcie dążył do tego. Czas pokaże, z jakim skutkiem 🙂

  1. Nie dobijesz do 200 zł ja dobiłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie wchodzi żadna kasa jakby zablokowali specjalnie żeby nie wypłacić kasy

 14. Witam.W pełni podpisuję się pod waszymi komentarzami.Konto mam od 2013r. Uzbierałem 187,00zł. Bajka się skończyła.To SPAM!!!.Nie polecam.

 15. To się nadaje do zbadania przez prokuraturę… Jestem pełen podziwu dla tupetu tych prymitywnych naciągaczy…

 16. Zarejestrowany czerwiec 2013
  Poziom Użytkownika 1 ?
  W chwili obecnej zostało przeczytane 1350 eRmaili

  Saldo na koncie:
  184,30 zł
  Reklamy po 2 grosze.Odpalam ten badziew co 2 tyg i poświęcam na to 10 minut.Pewnie to oszutwo ale pocisnę jeszcze trochę i zobaczę.

 17. Mam konto już 8 lat , czytam wszystkie reklamy i ostatnio wypłacają mi po 0,028 zł a miałam mieć po 0,20 za przeczytanie przechodząc na drugi poziom w takim tempie to nie uzbieram jeszcze przez
  dłuższy okres. Jak można tak ludzie naciągać? Mam przeczytanych 3777 reklam, ankietę miałam jedną i żadnego wideo.

 18. 5 lat klikania w reklamy ,które mnie nie interesują.Przy 180 zł za kliknięcie 1-2 gr .Na wypłatę trzeba by poczekać jeszcze z 10 lat.Jeżeli ktoś się bardzo nudzi to niech sobie klika.Ja mam dość.Rezygnuję i ostrzegam,trzeba być desperatem aby się zapisać.

 19. Witam po przeczytaniu waszych komentarzy zapytam swoich prawników co możemy zrobić z tym ermailem. Ja mam konto ponad rok i mam dopiero 64 zł. I wątpię żeby chcieli wypłacić cokolwiek

 20. Zgadzam się z przedmówcami. Obecnie mój stan to 192,31 zł i pomimo klikania w reklamy, pomimo zarejestrowania kilku znajomych z programu “Poleć” konto nie aktualizuje stanu!!! Durne kokoty, oszuści, unikajcie tego badziewia, strata czasu i mnóstwo spamu !!!

 21. nie dajcie się na to nabrać, uzbierałem 187,63 zł i od trzech miesięcy zero ermaili, to oszustwo

 22. Ja jestem zarejestrowana od 4 lat (sierpień 2014). Obecnie 155 złotych stan konta. Sprawdzam co parę dni nowe reklamy. Nic się nie pojawia jednak… Z początku było tego więcej. Też nie wierzę, że dobrnę do 200 złotych… Ale nie zamierzam podnosić pułapu do 400 złotych. Chcę mieć 200, ale nie wiadomo, ile lat mi to zajmie. W sumie proszę nagłośnić to gdzieś w TVN albo gdzie indziej, bo to skandal…

 23. Kolezanka mnie na to namówiła, ale czułem że coś jest nie tak bo za kolorowo 😛 a z drugiej strony…. dopiero jak zarobiłem 40 zł to wpadłem na pomysł żeby w necie poczytać co nie co na temat ermail. Ehh tego czasu za klikanie już nie odzyskam 🙁 😭😭
  😉

 24. Oszuści. Unikną odpowiedzialności firma z Czech. Dziwę się, że jeszcze po takich wpisach ludzie mieli nadzieje na wypłatę. A już w ogóle nie rozumiem skąd nowi dają się wkręcać. Nie ma bata na nich. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł jak ich zmusić do uczciwej działalności.

 25. Moi drodzy, jak większość z Was, również od jakiegoś czasu dałem się nabrać na “cudowne” reklamy z Ermail. To kokockie ścierwo po osiągnięciu magicznej kwoty 192,31 zł się zatrzymuje i nie dolicza już w ogóle jakichkolwiek pieniędzy. Prosiłem nawet znajomych, żeby założyli konto i sprawdzałem czy z ich g…nego programu poleć coś będzie działało, ale to też porażka. MEGA SZAJS kokocki na kółkach. OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!! Szkoda czasu.

 26. Tak jest, to są oszuści!!! Po przejściu na drugi poziom, propozycje się kończą i automatycznie przechodzą na trzeci!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TYM OSZUSTOM!!!

 27. A ja mam pytania do komentujących tutaj ludzi (nie do autora bloga), którzy jeszcze korzystają z Ermail w 2018 roku:
  Dlaczego w 2018 roku korzystacie z tego programu, skoro już w 2013 pojawiały się liczne opinie, że Ermail nie płaci? Nie czytacie opinii? 🙂
  Dlaczego polecacie znajomym program Ermail, z którego sami nigdy nie wypłaciliście pieniędzy?
  Dlaczego uparliście się na Ermail, skoro jest tyle innych wypłacalnych, uczciwych programów? 🙂

  1. Witam mogę prosić o info z programami które wypłacają. Szukam juz długo i trafiam na samych oszustów w ermail tez się zarejestrowała ale czytając te komentarze raczej z tego korzystać nie będę. Z góry dziekuje

 28. Oszuści, jeszcze raz oszuści, podpisuję się pod tym Tomasz Owczarek, Ustka, nie chcę być anonimowy, bo robią s…syny kasę na Nas, rypią ile wlezie, wyłączcie to gówno, a Wy nigdy nie dostaniecie żadnej kasy,. Ja za słaby jestem, żeby coś z tym zrobić, ale może ktoś się otrząśnie, co lepiej kuma i załatwi, to tałatajstwo,

 29. Email to jedno wielkie OSZUSTWO!!!!
  Zwykłe ch**e ,mendy i naciągacze. Ktoś powinien się zająć tymi oszustami.

 30. od dłuzszego czasu za ankiety z reklam otrzymuje 2gr a powinno być 10gr
  o co tu chodzi kto kradnie kto oszukuje od kilku lat mam to i nie dostałam jeszcze zadnej gotówki
  teraz mam wielka niechęc za 2gr nie opłaca sie

 31. bylem juz blisko 200 zl (po jakies 2 moze 3 latach :), otrzymalem propozycje zwiekszenia progu, odrzucilem propozycje, bo zalezalo mi na sprawdzeniu, czy dostane te 200zl jak juz dobije do tej kwoty, wczoraj chcialem sie zalogowac i okazalo sie ze moje konto zniknelo…

  1. moje konta są lecz czuje że coś nie tak mam kilka linków gdzie dobijam do 200zł i zobacze czy wypłacą teraz się zastanawiam czy na konto ? chyba nie bo stach ze kase moga upłynnąc wiec na poczte podam , jeden mam co dobijam do kwoty 400 zł i zobaczymy
   tylko nie rozumiem,ze teraz płacą po 2 dr a było 10gr

 32. Mam konto od końca 2013 nie podbijałem kwoty do wypłaty ankiete 1 raz widziałem, a obecnie na koncie mam 182zł. od pół roku za maila przeczytanego mam 0-1gr…

 33. eRmail to spam !!!!
  Naiwnych nie sieją, oni się po prostu rodzą !!! A ja jestem jeden z nich. Zamiast przed startem tej przygody z zarabianiem przeczytać opinie i dowiedzieć się co to za przekręt(!) to ja jak ten IDIOTA od kilku już lat klikam z uporem maniaka licząc na tak marny zysk (200 PLN). Wprawdzie “dobiłem” dopiero do 110 PLN ale i tak czuję sam przed sobą wstyd że tak stary i doświadczony (taką miałem do dzisiaj opinię o sobie) człowiek dał się tak długo zwodzić !!!! Dopiero na teraz w czasie Świąt coś mnie tknęło by poczytać opinię innych osób i potwierdzić moje obawy że to jeden wielki SPAM !!!! Dziękuję wam wszystkim internautom za te cenne wypowiedzi.
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

 34. Mam tylko pytanie-czy na tych oszustów nie ma żadnego bata?Czy Komisja Europejska nie dysponuje żadnym narzędziem do ukrócenia takiego złodziejstwa w sieci?Przecież Ci którzy te reklamy tej firmie zlecają płacą jej za przekazywanie ich do nas.Polecam uczciwe serwisy jak Cashbackrabat

 35. Ja z ciekawosci zarejestrowałem się w ermail-u i przyznaje że po dojsciu do progu 180 zł serwis nie dośc że proponuje podniesienie pozionu to jeszcze kliknięcie w maila zmienia stawkę z 10gr na 2 grosze. W reklamie na stronie pisze DO 1ZŁ. Kuszące co?? :p
  Jak doczekam się za kilka lat progu 190 zł i przestaną przychodzić reklamy to chyba zgłosze ten serwis na policję. Bo mam dwa konta i będzie wiadomo że tym co nie chcą przejśc nie przysyłają reklam specjalnie a zarabiają na tych co zaczynają przygodę z oszustwem.

 36. Ja mam konto od 2013 ,zatrzymałem sie na kwocie 192.31zł i mimo otwierania reklam nic nie jest dodawane.Mało tego mam 10 poleconych i nawet prowizje z czytania ich maili nie sa dodawane do mojego konta.Najbardziej oszukany program w jakim brałem udział.Nie rejestrujcie sie!!

 37. ja mam dwa konta od 2014 na jednym 192zł na drugim 73.60zł na pierwsze nie dostaje reklam ,drugie normalnie po 10gr. Oszusty nie klikać złodzieje czasu

 38. to może zebrać się i złożyć zbiorowy pozew do sądu. Co myślicie o tym. podzielić sie miastami czy województwami i złożyć do sądu pozew.

 39. Nie zgadzam się z powyższym, już dwukrotnie dostałam wynagrodzenie za czytanie eRmaili. Od jakiegoś czasu jestem na drugim poziomie, jest ciężko zbierać punkty, ale w końcu i tak mnie to nic nie kosztuje, więc sobie od czasu do czasu wchodzę na eRclienta i klikam. Oczywiście zobaczymy jak to się ułoży i czy dozbieram do tych 400 zł. Pozdrawiam.

  1. Mowa o cyferkach na koncie, których nie da się wypłacić jak dobrze rozumiem? Jeśli się mylę to proszę wrzucić jakiś dowód (w postaci zrzutu ekranu) na forum 😉

 40. Wszystko się zgadza. Po uzbieraniu 180 zł. częstotliwość odbierania tzw. ermaili spadła do 1 na tydzień a cena za kliknięcie do 1gr. Gdy prowizorycznie obliczyłem hipotetyczną możliwość uzbierania brakującej do wypłaty kwoty, uzmysłowiłem sobie że potrzebuję na to 4 lata. Wobec powyższego jestem pewny że jest to przekręt i nie mogę zrozumieć dlaczego jeszcze nie zamknięto tego oszukańczego przedsięwzięcia.Dodam jeszcze że uzbieranie powyższej kwoty trwało 5 lat.

  1. Mam to samo. Niech ktoś się tym może w końcu zajmie? Niby czasu się na tym dużo nie traci, ale mimo to bezsensowne nadzieje…

 41. Widocznie chodzi tylko o wyłudzanie danych osobowych,jakim cudem ta firma działa tyle lat?

 42. witajcie. ja zalozylam konto 28 lutego 2019r. mam uzbierane 43.70zl dopiero dzis naszlo mnie na przeczytanie forum na temet tej firmy i jestem w szoku. jak wyplaca to dam znac 😉

  1. Ja od 5 lat mam teraz 173 złote. Nie działa nawet Link “poleć”, bo te maile, które się podaje (do znajomych), “nie są obsługiwane”…, a wysyłałam do różnych poczt. Teraz gdy mam 173 złote, na górze na czerwono się pojawił komunikat, by przejść na wyższy poziom. Wała…, nie dam sobie wmówić, ze zarobię od razu 30 złotych. Dam znać, jak dobiję do 200 złotych (za kilka lat?)…

 43. Na początku zapowiadało się super 20 zł. za rejestrację, 6 zł. za wypełnienie ankiety, dużo reklam, gdzie każde kliknięcie warte jest przynajmniej 1 zł. Tak jest niestety tylko do czasu bo im więcej środków zbierzemy na koncie tym reklamy pojawiają się rzadziej a wartość jednego kliku spada do kilku groszy. Do wypłaty brakuje mi 13,41 i od dłuższego czasu reklam do kliknęcia brak. Przy dobrych wiatrach za parę lat może coś z tego będzie, ale trochę długi czas oczekiwania. Jeśli strona tak oszukuje ludzi to dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił tego tam, gdzie trzeba.

 44. Jedna wielka ściema,nigdy nie uzyskasz progu 200zl,traktują Cię jak darmową maszynkę do promowania ich strony

 45. Ja też posiadam konto w ermailu od 2014 . Uzbierałam kwotę 369 zł i od dłuższego czasu nie przychodzą mi żadne ermaile. Ankiete chyba tylko jedną wypełniłam przez ten czas. Nie mogę się doczekać jakkiegokolwiek maila, żeby cos zarobić. Naszło mnie żeby poczytać opinie o tym portalu i widzę, że nmogę się już nie doczekać kolejnych możliwości zarobku. Piszcie jak ktos ottzryma wypłatę.

 46. KŁAMLIWE ZŁODZIEJE !!! Poświęcałem swój czas od 2013r i od 3miesięcy cały czas mam 387,17 i już nie dostaję żadnych reklam. OSZUŚCI!!!

  1. Jedyną wypłatę gotówki w kwocie 50zł. dostałam z Quassa. W eRmail jestem od 2015 roku, mam na koncie 185 zł i maile przychodzą ze 2-3 tygodniowo za 1 grosz. Ewidentni oszuści!!!

 47. witam poprostu przy odpowiednio wysokiej kwocie przestaje sie otrzymywac maile do przeczytania jestem juz pare lat i stoje w miejscu

 48. jestem na eRmail-urlopie od 2015 r.na koncie mam 118.45 a co do wiadomości do odklikniecia 0…..lipa dla naiwnych

 49. A ja na koncie mam 192,31 ermaile przychodzą, ale licznik się nie rusza. Ciągle jest ta sama kwota. Dodam, że zarejestrowałam się w 2013 r.

 50. Cześć,
  Jestem w programie od maja 2013 ,uzbierałem 187,60 i na tym koniec .Nic nie przychodzi do przeczytania.
  przyznaje jest to uzależnienie ,nie wiem jak to przerwać , codziennie wchodzę po 10 razy i nie ma nic do przeczytania tak jak bym juz dla nich nie istniał ,a chce dojśc do tych 200 zł i wypłacic to co mi sie nalezy. Ale coraz bardziej przestaje w to wierzyć.
  Jeszcze kilka 3,4 lata temu klikałem w 10 programach i zawsze miałem wypłacone ,wystarczało mi chociaz na doładowanie telefonu.
  Jestem tak zniesmaczony przez ten program ,że już nie chce nic klikać.
  Moim zdaniem nie my klikacze powinnismy walczyc z tymi co tak postepują a firmy które prowadza takie programy,ale wiem ,że jest to tylko zyczenie .Niestety będzie coraz mniej klientów na takie programy przez nieuczciwych ludzi.
  Pozdrawiam i zróbcie coś z tym

 51. Witam wszystkich. Rzeczywiście doświadczyłem tego na własnej skórze. Oszuści od 2013 roku do teraz nie wypłacili mi ani
  złotówki. Nazbierało się tego 395 zł . I nagle reklamy przestały przychodzić. 6 lat klikania poszło psu w d..ę.Czy nie ma na tych złodziei bata ? Takie oszustwo powinno być ścigane z urzędu. Trzeba to zgłosić do prokuratury,Są mi winni 395 zł.
  Pozdrawiam serdecznie komentujących.

 52. Doszedłem do 386 zł. i przestali mi udostępniać meil’e zeby nie doszło do 400 zł. bo wtedy musieliby wypłacić całą kwotę. To zwykłe naciąganie. Zwykłe oszustwo. Zdecydowanie odradzam.

 53. Mam konto od 13 maja 2013 roku i nigdy nie dostałem ani grosza. Zapędzili mnie w kozi róg na 3 poziom. Naklikałem prawie 578 zł i od kwietnia 2019 roku nie otrzymuję żadnych ermaili. Kontakt z nimi żaden. Nie odpowiadają na maile. Nie chcę usuwać konta bo chętnie wstąpię w spór zbiorowy aby to jakoś ukrucić. Nie wiem jak to zrobić, czy zgłosić na Policję ????

 54. witam mam gówno od kilku dobrych lat niby wypłata jest od 200 zł .Oszustwo maskryczne w momencie kiedy zbliżyłam się do 182 zl stoi od jakiegos roku prawie i nie dostaje już żadnych reklam ani ankiet. Oszuści !!!!! Szkoda że nie ma gdzie tego zgłosić .Oczywiście na emaile nie odpowiadają zarabiają na takich naiwniakach jak ja. A jak już dojdziesz do kwoty bliskiej wypłaty to koniec cisza nic nie dostajesz.

 55. potwierdzam, konto mam od kilku lat, oszustwo. Dzis je wykasowalam bo wreszcie pogodzilam sie z faktem ze przez caly czas bylam wykorzystywana!

 56. Witam, konto od maja 2013, stan konta 186 zika i od ponad pół roku nic ale to k..wa nic nie ma. Powinni za to wsadzać albo grzywny jakieś za mój czas stracony, według mnie to zorganizowana grupa wyłudzająca kasę od reklamodawców i naiwnych użytkowników. Czemuś biedny – boś głupi, czemuś głupi – boś biedny.

 57. stronka nagle wysiadła nie no super widać że oszuści bo teraz to już dosłownie nic nie można zrobić nawet wejść na stronę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *