Strona główna » Opinie » Ermail dalej oszukuje ludzi?

Ermail dalej oszukuje ludzi?

Ermail jest serwisem bardzo dobrze znanym wśród osób, które zajmują się zarabianiem w internecie od dłuższego czasu. Niestety wiele osób w dalszym ciągu daje się nabrać na to oszustwo przez co mogą zrazić się do tego typu form zarabiania. Dodatkowo sporo nieświadomych osób promuje serwis i dalej to napędza, choć opinie na temat serwisu są w większości negatywne. Jak oszukuje Ermail i jakie serwie serwisy naprawdę wypłacają zarobione pieniądze?

Jak oszukuje Ermail

Po wejściu na Ermail wita nas bardzo fajnie przygotowana strona, nie wzbudzająca żadnych podejrzeń. Mało tego, liczba zarejestrowanych użytkowników dodatkowo zachęca do rejestracji (chociaż ciężko stwierdzić czy są to faktyczne rejestracje czy po prostu wpisana jakaś liczba). Przecież tak wiele osób nie może się mylić? Dodatkowo sama strona dostępna jest w wielu popularnych językach (co zresztą widać na powyższym obrazku). No i te kuszące stawki, które bez wątpienia pozwolą szybko zarobić pieniądze… nic tylko się rejestrować i zarabiać?

Problemem w serwisie jest fakt, że nie mamy żadnej możliwości osiągnięcia progu wypłaty. Swoją drogą jest on bardzo duży (aż 200zł), choć zebranie tej kwoty nie powinno zająć szczególnie dużo czasu (teoretycznie). Po przekroczeniu ok 150 zł Ermail proponuje zwiększenie stawek w serwisie w zamian za przejście na wyższy próg tj. 400 zł (potem 800 zł itd). Wielu ludzi daje się na to złapać, a to tylko wydłuża czas niepotrzebnego klikania za które nikt nie zapłaci. Jeśli ktoś nie zdecyduje się na przejście na wyższy próg wypłaty to po przebiciu ok 190 złotych stan konta po prostu przestaje rosnąć. Przestają pojawiać się reklamy, płatne ankiety, a za polecanie ludzi program nie dolicza wynagrodzenia.

Ermail proponuje bardzo wysokie stawki jak na tego typu serwis co tylko powinno wzbudzić dodatkową czujność:

  • za rejestrację 20 zł,
  • do 1 zł za każdego przeczytanego maila,
  • do 20 zł za kwestionariusz czy ankietę,
  • no i przede wszystkim sporo za polecanie znajomych i wciąganie do programu więcej nieświadomych oszustwa ludzi.

Niestety serwis do zwykły SCAM, który najlepiej po prostu omijać z daleka i ostrzegać przed nim znajomych.

Dowody wypłat

Ermail w internecie jest już dłuższy czas i przy takiej ilości użytkowników nie ma w internecie żadnych dowodów wypłat? Możemy czasem spotkać ludzi, którzy piszą, że wypłatę otrzymali. Robią to jednak tylko po to by zdobyć poleconego (i dodatkowe wirtualne pieniądze z niego). Nikt, mimo rzekomego otrzymania wypłaty, żadnej nigdy do internetu nie wrzucił. Nie ma w internecie absolutnie żadnej wypłaty potwierdzających wypłacalność serwisu. Naganianie ludzi do niesprawdzonych programów tylko dlatego, że wygląda wiarygodnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto najpierw poczytać opinie na temat wybranego serwisu, a najlepiej sprawdzić go samodzielnie, o ile próg wypłaty nie jest zbyt duży.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Odradzam jakiekolwiek rejestracje w tym programie, a tym bardziej wciąganie w to kolejnych ludzi. Na szczęście zarabiać przez internet możemy nie tylko na klikaniu w reklamy, więc nie powinniśmy mieć żadnych problemów z wyborem alternatywnej metody. Pracować w domu możemy na wiele różnych sposobów, a większość z nich nie wymaga w zasadzie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy odrobina chęci oraz przede wszystkim trochę wolnego czasu.

Opinie o Ermail

W internecie można znaleźć bardzo dużo opinii na temat strony i są to oczywiście w większości opinie negatywne. Pozytywnie wypowiadają się przeważnie ludzie, którzy są w trakcie zbierania do progu wypłaty lub osoby mocno powiązane ze stroną. Gdyby na rynku panowały takie stawki za klikanie reklam, jakie oferuje Ermail to każdy mógłby rzucić etat i zająć się klikaniem. Niestety nie jest to jednak aż takie piękne i proste, choć zarobić oczywiście można. Tego typu zajęcia mogą sprawdzić się jako praca dorywcza, ale niestety nie zastąpią etatu i musimy mieć tego świadomość.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

140 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
maro
maro
6 lat temu

W mojej ocenie to oszukiwanie ludzi. Mam konto od 27 stycznia 2014. Nigdy nie otrzymałem żadnej kasy. Wysokość minimalnej kwoty do wypłaty dla poziomu pierwszego wynosi 200zł, dla poziomu drugiego 400zł itd. Żeby było ciekawie przed uzbieraniem 200zł kwota za eRmaile zmienia się z 0,20gr na 0,02gr. Jest to celowe działanie. O ankietach można zapomnieć nie dostałem żadnej od trzech lat. Podobnie jest z eRvideo, nie dostałem żadnego. Trochę nazbierałem za polecenia. Regulamin jest tak skonstruowany żeby nie wypłacać żadnych pieniędzy. Jak ktoś pisze że dostał to się pytam ile ? Piszcie konkretnie. Chociażby po to żeby nowi chętni wiedzieli… Czytaj więcej »

desperado
desperado
6 lat temu
Odpowiedz na  maro

mam konto od kolo 7 lat. Do 200 zl brakuje mi nadal okolo 14 zl. Za ermaile dostaje aktualnie 1 grosz. Nie zdziwie sie jesli przed sama wyplata nie bede dostawal w ogole ermaili. Wala w chuja chuje, nie polecam

EWA
EWA
6 lat temu
Odpowiedz na  desperado

KIEDY POJAWILY SIE KOMPUTERY W POLSCE MLODZIEZ ZACZELA SIE UCZYC W SZKOLACH PROGRAMU KOMPUTEROWEGO TO PRAWDA TEN PROGRAM ERMAIL WIELE ZOSTAWIA DO ZYCZENIA OSZUKUJA BY ZABRAC CZAS BY MLODZIEZ MOGLA NIEMYSLEC O INNYCH SPRAWACH NP CO DZIEJE SIE TAK NAPRAWDE W POLSCE INFORMATYCY ZAPROGRAMOWALI WIELE TAKICH PROGRAMOW WE WIADOMYM CELU TO WPPL JEST CZASAMI DZIWNE

Żaneta
Żaneta
6 lat temu
Odpowiedz na  desperado

ja mam konto od 2013c i nadal brakuje mi 15 z teraz dostaje 1 gr za reklam
pewnie przed końcem nie dostane wcale ani jednej

Ja
Ja
5 lat temu
Odpowiedz na  desperado

Ja doszedłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie dostaję już żadnej kasy i z poleconych tak samo tak jakby zablokowali dalsze

maro
maro
5 lat temu
Odpowiedz na  Ja

U mnie to samo 192,31 zł i dalej nic. Ani z poleceń i bieżących.

Misiek
Misiek
5 lat temu
Odpowiedz na  desperado

Ja mam tak po 4 latach, to znaczy, że jeszcze kolejne 4 i będzie kasa XD

Ireneusz
Ireneusz
5 lat temu
Odpowiedz na  maro

Jest dokładnie tak jak piszesz i jest też ciekawostka, po „osiągnięciu” kwoty 2 grosze za klik i kontynuowanie owej czynności czyli klikania w nagrodę otrzymujesz…obniżenie klikowego o 1 grosz czyli klikasz za grosika. Postulowałem obniżenie i tej kwoty ale odpowiedzi nie otrzymałem i „zejścia” z grosza też nie ma :))

Anna
Anna
4 lat temu
Odpowiedz na  maro

Niedawno zlikwidowałam swoje konto by nie brnąć w to dalej i niepotrzebnie nie tracić cennego czasu,który można przeznaczyć na coś innego.
Przez kilka lat zarobiłam 526 zł z groszami i podniosłam ok.2 lata temu niepotrzebnie swój próg do wypłaty na 800 zł.Te wirtualne pieniądze podarowałam zostawiłam w firmie.
Od mniej więcej 3 lat nie dostałam żadnej ankiety do wypełnienia, a od lipca tego roku przestały mi przychodzić jakiekolwiek ermaile do przeczytania.
Teraz już wiem że opinie co do wypłaty zarobionych pieniędzy są prawdziwe. Żałuję tylko,że zrobiłam to tak późno.

Bożena
Bożena
4 lat temu
Odpowiedz na  maro

Zgadzam się że jest to oszustwo bo też dałam się na ten blef nabrać gdy osiągnęłam już kwotę 190,00 zł. to zaproponowano mi przejście na drugi poziom i tu się kontakt urwał dlatego odradzam wchodzenie w emaile

Zaneta
Zaneta
4 lat temu
Odpowiedz na  maro

Ja również jestem już parę lat u do wypłaty brakuje mi 15 zł.Ale od 2 miesięcy nie dostałam ani jednej reklamy.Oszuści I nic więcej szkoda na nich czasu.

Kasia
Kasia
2 lat temu
Odpowiedz na  Zaneta

jak osiagnelam 190,- to mi konto eRmaila zzerowano na rowne ZERO,zero

inco
inco
6 lat temu

nie płaca po 1 zł tylko cały czas 0.02 grosze dojście do 200 zł graniczy z cudem

Alicja
Alicja
5 lat temu
Odpowiedz na  inco

ja mam 20gr za reklamę i aktualnie.
222, 20 Pln

B.P
B.P
6 lat temu

Ja mam konto od 2013 roku i jak zbliżyłam się do kwoty wypłaty to nie otrzymuję reklam o czytania, oszustwo,oszustwo i jeszcze nie ma z nimi kontaktu dlaczego tak jest

Max
Max
6 lat temu

Może pomożecie dobić do kwoty 200zł i zobaczymy czy wypłacą kasę. Mam już ponad 180zł i żadnych poleconych. Może z poleconymi szybciej dobiję i sie okaże czy sa słowni.
Ktoś chętny zarejestrować się z mojego polecenia?
Zapraszam 😉

miki
miki
6 lat temu
Odpowiedz na  Max

Może ja polecę Ciebie a Ty mnie ?

Anna
Anna
6 lat temu
Odpowiedz na  Max

Ja tez mam tam konto ale z ciekawosci sprawdze na inny emal

danuta
danuta
6 lat temu

Ten Panel to kolejne oszustwo, najpierw były maile płatne po 10 gr, od pół roku po 2 gr , a od kilku dni po 1 gr, nie można osiągnąć I progu, by otrzymać 200 zł. Od maja 2013 r. uzbierałam
184,32 zł /aż/. Przez kolejne 5 lat uzbieram pełną kwotę i otrzymam swoją wypłatę …hahaha.
Zero kontaktu z nimi.

Jurkiewicz
Jurkiewicz
6 lat temu
Odpowiedz na  danuta

dobrze wiedzieć, ja zarobiłem do tej pory 72,40 zł, ciekawe właśnie czy w moim przypadku wypłacą…

Dawid
Dawid
6 lat temu

Od 2013 na podstawowym programie zebrałem 184 i dalej nie rosnie, reklamy przysylaja po 2 grosze i nie rośnie. Lipa.

Ewelina
Ewelina
6 lat temu

Moja przygoda z ermail wygląda jak poniżej:
Zarejestrowany od 15. maj 2013
Poziom Użytkownika 1 ?
W chwili obecnej zostało przeczytane 992 eRmaili

Saldo na koncie:
167,50 zł

abc
abc
6 lat temu
Odpowiedz na  Ewelina

to zarejestrowalismy sie w ten sam dzien 😉
ja uzbieralem do dzis 185zl od ponad roku maile po 1 gr

Łukasz
Łukasz
6 lat temu

Czołem wszystkim. Już ponad rok temu przeczytałem opinię a w zasadzie kilka, że oszukują ludzi. Z ciekawości jednak nadal raz w tygodniu poświęcam te dwie minuty na klikanie (oczywiście nie czytam tych bredni). W chwili obecnej (konto od 28 maja 2013), mam przeczytane 1124 rmaile (po 10gr/szt), 1 ankietę i to tyle. Razem uzbierane 179,50 (rmaile, jedna ankieta za 7 zeta i owe 20 na start). Zero poleceń i rvideo. Z czystej ciekawości zobaczę co będzie dalej. Nie polecałem nigdy nikomu bo chciałem najpierw sprawdzić czy dostanę kasę. Wiem, że jej nie zobaczę na oczy 😉 . Ciekawe jak byłoby… Czytaj więcej »

Janek
Janek
6 lat temu

do 180 zł po 10 gr – do 190 zł po 2 gr – a potem po 1 gr – i tak przez przynajmniej 10 lat

Fasit
Fasit
6 lat temu

Jedno wielkie oszustwo.Klikam na reklamy od 2012 roku.Dałem się namówić na przejście z 200 PLN na 400 PLN.Uzbierałem 382 PLN i od 10.05.2018 zmieniono stawkę z 0,20 PLN na uwaga 0,04 PLN.Działanie jest celowe aby nigdy nie doszło do wypłaty.Trzeba coś z tym zrobić.Bojkot oszustów!!!

abc
abc
6 lat temu

u mnie jutro mija dokladnie 5 lat od rejestracji
stan konta 185 zł

oczywiście nie dalem się zlapac na zmiane statustu np. na wyplate 400

ale jak wymusić od nich osiągniecie tych 200zl?

W11
W11
6 lat temu

Witam,
założyłem konto z ciekawości, po uzbieraniu 57 zł w mailach po 10 gr okazało się, że moje hasło jest nieprawidłowe, a próby odzyskania kończą się komunikatem, iż nie mają mojego adresu e-mail w swojej bazie danych>

JM
JM
6 lat temu

Założyłem konto na ermail.pl w połowie 2013 roku. Początkowo faktycznie wydawało się, że w dość szybkim czasie dotrę do progu 200 zł. Klikałem we wszystkie reklamy, jakie otrzymywałem, ale przez te 5 lat nie dostałem ani jednej ankiety, ani eRvideo, a sprawdzałem dość często. Za pierwsze reklamy płacili jakieś 20 gr. Im więcej udało mi się uzbierać kasy, tym mniej wypłacali. Aktualnie mam na koncie nieco ponad 185 zł. Za jedną reklamę dostaję po 1 gr. To oznacza, że musiałbym kliknąć jeszcze w jakieś 1400 (!) reklam, żeby dobić do kwoty 200 zł, choć na brak reklam, przynajmniej teraz, nie… Czytaj więcej »

Ja
Ja
5 lat temu
Odpowiedz na  JM

Nie dobijesz do 200 zł ja dobiłem do 192.31 zł i za przeczytane reklamy nie wchodzi żadna kasa jakby zablokowali specjalnie żeby nie wypłacić kasy

hakinn
hakinn
5 lat temu

Witam.W pełni podpisuję się pod waszymi komentarzami.Konto mam od 2013r. Uzbierałem 187,00zł. Bajka się skończyła.To SPAM!!!.Nie polecam.

ja
ja
5 lat temu

To się nadaje do zbadania przez prokuraturę… Jestem pełen podziwu dla tupetu tych prymitywnych naciągaczy…

Olo
Olo
5 lat temu

Zarejestrowany czerwiec 2013
Poziom Użytkownika 1 ?
W chwili obecnej zostało przeczytane 1350 eRmaili

Saldo na koncie:
184,30 zł
Reklamy po 2 grosze.Odpalam ten badziew co 2 tyg i poświęcam na to 10 minut.Pewnie to oszutwo ale pocisnę jeszcze trochę i zobaczę.

czytelniczka reklam
czytelniczka reklam
5 lat temu

Mam konto już 8 lat , czytam wszystkie reklamy i ostatnio wypłacają mi po 0,028 zł a miałam mieć po 0,20 za przeczytanie przechodząc na drugi poziom w takim tempie to nie uzbieram jeszcze przez
dłuższy okres. Jak można tak ludzie naciągać? Mam przeczytanych 3777 reklam, ankietę miałam jedną i żadnego wideo.

Jolanta
Jolanta
5 lat temu

5 lat klikania w reklamy ,które mnie nie interesują.Przy 180 zł za kliknięcie 1-2 gr .Na wypłatę trzeba by poczekać jeszcze z 10 lat.Jeżeli ktoś się bardzo nudzi to niech sobie klika.Ja mam dość.Rezygnuję i ostrzegam,trzeba być desperatem aby się zapisać.

Pawel
Pawel
5 lat temu

Witam po przeczytaniu waszych komentarzy zapytam swoich prawników co możemy zrobić z tym ermailem. Ja mam konto ponad rok i mam dopiero 64 zł. I wątpię żeby chcieli wypłacić cokolwiek

pinelesss
pinelesss
5 lat temu

Zgadzam się z przedmówcami. Obecnie mój stan to 192,31 zł i pomimo klikania w reklamy, pomimo zarejestrowania kilku znajomych z programu „Poleć” konto nie aktualizuje stanu!!! Durne kokoty, oszuści, unikajcie tego badziewia, strata czasu i mnóstwo spamu !!!

MamaNatKa
MamaNatKa
5 lat temu

A tak dobrze się zapowiadało… Te kilka lat temu.

robson
robson
5 lat temu

nie dajcie się na to nabrać, uzbierałem 187,63 zł i od trzech miesięcy zero ermaili, to oszustwo

Beata
Beata
5 lat temu

Ja jestem zarejestrowana od 4 lat (sierpień 2014). Obecnie 155 złotych stan konta. Sprawdzam co parę dni nowe reklamy. Nic się nie pojawia jednak… Z początku było tego więcej. Też nie wierzę, że dobrnę do 200 złotych… Ale nie zamierzam podnosić pułapu do 400 złotych. Chcę mieć 200, ale nie wiadomo, ile lat mi to zajmie. W sumie proszę nagłośnić to gdzieś w TVN albo gdzie indziej, bo to skandal…

niutonek 01
niutonek 01
5 lat temu

Kolezanka mnie na to namówiła, ale czułem że coś jest nie tak bo za kolorowo 😛 a z drugiej strony…. dopiero jak zarobiłem 40 zł to wpadłem na pomysł żeby w necie poczytać co nie co na temat ermail. Ehh tego czasu za klikanie już nie odzyskam 🙁 ??
?

maro
maro
5 lat temu

Oszuści. Unikną odpowiedzialności firma z Czech. Dziwę się, że jeszcze po takich wpisach ludzie mieli nadzieje na wypłatę. A już w ogóle nie rozumiem skąd nowi dają się wkręcać. Nie ma bata na nich. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł jak ich zmusić do uczciwej działalności.

Rafał
Rafał
5 lat temu

Moi drodzy, jak większość z Was, również od jakiegoś czasu dałem się nabrać na „cudowne” reklamy z Ermail. To kokockie ścierwo po osiągnięciu magicznej kwoty 192,31 zł się zatrzymuje i nie dolicza już w ogóle jakichkolwiek pieniędzy. Prosiłem nawet znajomych, żeby założyli konto i sprawdzałem czy z ich g…nego programu poleć coś będzie działało, ale to też porażka. MEGA SZAJS kokocki na kółkach. OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!! Szkoda czasu.

Jarek
Jarek
5 lat temu

Tak jest, to są oszuści!!! Po przejściu na drugi poziom, propozycje się kończą i automatycznie przechodzą na trzeci!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TYM OSZUSTOM!!!

Arek
Arek
5 lat temu

ja też tak coś mam jak desperado-zdecydowanie NIE POLECAM

:)
:)
5 lat temu

A ja mam pytania do komentujących tutaj ludzi (nie do autora bloga), którzy jeszcze korzystają z Ermail w 2018 roku:
Dlaczego w 2018 roku korzystacie z tego programu, skoro już w 2013 pojawiały się liczne opinie, że Ermail nie płaci? Nie czytacie opinii? 🙂
Dlaczego polecacie znajomym program Ermail, z którego sami nigdy nie wypłaciliście pieniędzy?
Dlaczego uparliście się na Ermail, skoro jest tyle innych wypłacalnych, uczciwych programów? 🙂

Magdalena
Magdalena
5 lat temu
Odpowiedz na  :)

Witam mogę prosić o info z programami które wypłacają. Szukam juz długo i trafiam na samych oszustów w ermail tez się zarejestrowała ale czytając te komentarze raczej z tego korzystać nie będę. Z góry dziekuje

TOMASZ
TOMASZ
5 lat temu

Oszuści, jeszcze raz oszuści, podpisuję się pod tym Tomasz Owczarek, Ustka, nie chcę być anonimowy, bo robią s…syny kasę na Nas, rypią ile wlezie, wyłączcie to gówno, a Wy nigdy nie dostaniecie żadnej kasy,. Ja za słaby jestem, żeby coś z tym zrobić, ale może ktoś się otrząśnie, co lepiej kuma i załatwi, to tałatajstwo,

Tom
Tom
5 lat temu

Email to jedno wielkie OSZUSTWO!!!!
Zwykłe ch**e ,mendy i naciągacze. Ktoś powinien się zająć tymi oszustami.

Grażyna
Grażyna
5 lat temu

od dłuzszego czasu za ankiety z reklam otrzymuje 2gr a powinno być 10gr
o co tu chodzi kto kradnie kto oszukuje od kilku lat mam to i nie dostałam jeszcze zadnej gotówki
teraz mam wielka niechęc za 2gr nie opłaca sie

oszukany
oszukany
5 lat temu

bylem juz blisko 200 zl (po jakies 2 moze 3 latach :), otrzymalem propozycje zwiekszenia progu, odrzucilem propozycje, bo zalezalo mi na sprawdzeniu, czy dostane te 200zl jak juz dobije do tej kwoty, wczoraj chcialem sie zalogowac i okazalo sie ze moje konto zniknelo…

Grażyna
Grażyna
5 lat temu
Odpowiedz na  oszukany

moje konta są lecz czuje że coś nie tak mam kilka linków gdzie dobijam do 200zł i zobacze czy wypłacą teraz się zastanawiam czy na konto ? chyba nie bo stach ze kase moga upłynnąc wiec na poczte podam , jeden mam co dobijam do kwoty 400 zł i zobaczymy
tylko nie rozumiem,ze teraz płacą po 2 dr a było 10gr

mirek
mirek
5 lat temu

to prawda po osiągnieciu kwoty 182 zł. przestały przuchodzić ermaile

Grażyna
Grażyna
5 lat temu
Odpowiedz na  mirek

mi przychodzą cały czas

sylwio
sylwio
5 lat temu

Mam 182,56 od dawna nie przychodzą żadne maile

bizonek
bizonek
5 lat temu

A ja zgłosiłam to na policję,zobaczymy,co będzie;-)Pozdrawiam Wszystkich oszukanych;-)

Kama
Kama
5 lat temu
Odpowiedz na  bizonek

To daj znać, co w dochodzeniu wykazała policja.

ktos
ktos
5 lat temu

Mam konto od końca 2013 nie podbijałem kwoty do wypłaty ankiete 1 raz widziałem, a obecnie na koncie mam 182zł. od pół roku za maila przeczytanego mam 0-1gr…

Piotr
Piotr
5 lat temu

eRmail to spam !!!! Naiwnych nie sieją, oni się po prostu rodzą !!! A ja jestem jeden z nich. Zamiast przed startem tej przygody z zarabianiem przeczytać opinie i dowiedzieć się co to za przekręt(!) to ja jak ten IDIOTA od kilku już lat klikam z uporem maniaka licząc na tak marny zysk (200 PLN). Wprawdzie „dobiłem” dopiero do 110 PLN ale i tak czuję sam przed sobą wstyd że tak stary i doświadczony (taką miałem do dzisiaj opinię o sobie) człowiek dał się tak długo zwodzić !!!! Dopiero na teraz w czasie Świąt coś mnie tknęło by poczytać opinię… Czytaj więcej »

arek
arek
5 lat temu

Mam tylko pytanie-czy na tych oszustów nie ma żadnego bata?Czy Komisja Europejska nie dysponuje żadnym narzędziem do ukrócenia takiego złodziejstwa w sieci?Przecież Ci którzy te reklamy tej firmie zlecają płacą jej za przekazywanie ich do nas.Polecam uczciwe serwisy jak Cashbackrabat

Darek
Darek
5 lat temu

Czy policja i prokuratury z różnych państw Unii nie mogą zrobić z tym porządku?

Jakub
Jakub
5 lat temu

Ja z ciekawosci zarejestrowałem się w ermail-u i przyznaje że po dojsciu do progu 180 zł serwis nie dośc że proponuje podniesienie pozionu to jeszcze kliknięcie w maila zmienia stawkę z 10gr na 2 grosze. W reklamie na stronie pisze DO 1ZŁ. Kuszące co?? :p
Jak doczekam się za kilka lat progu 190 zł i przestaną przychodzić reklamy to chyba zgłosze ten serwis na policję. Bo mam dwa konta i będzie wiadomo że tym co nie chcą przejśc nie przysyłają reklam specjalnie a zarabiają na tych co zaczynają przygodę z oszustwem.

Darel
Darel
5 lat temu

Ja mam konto od 2013 ,zatrzymałem sie na kwocie 192.31zł i mimo otwierania reklam nic nie jest dodawane.Mało tego mam 10 poleconych i nawet prowizje z czytania ich maili nie sa dodawane do mojego konta.Najbardziej oszukany program w jakim brałem udział.Nie rejestrujcie sie!!

kacper
kacper
5 lat temu

ja mam dwa konta od 2014 na jednym 192zł na drugim 73.60zł na pierwsze nie dostaje reklam ,drugie normalnie po 10gr. Oszusty nie klikać złodzieje czasu

Leszek
Leszek
5 lat temu

to może zebrać się i złożyć zbiorowy pozew do sądu. Co myślicie o tym. podzielić sie miastami czy województwami i złożyć do sądu pozew.

Greys
Greys
5 lat temu

Nie zgadzam się z powyższym, już dwukrotnie dostałam wynagrodzenie za czytanie eRmaili. Od jakiegoś czasu jestem na drugim poziomie, jest ciężko zbierać punkty, ale w końcu i tak mnie to nic nie kosztuje, więc sobie od czasu do czasu wchodzę na eRclienta i klikam. Oczywiście zobaczymy jak to się ułoży i czy dozbieram do tych 400 zł. Pozdrawiam.

bartek
bartek
4 lat temu
Odpowiedz na  Greys

kłamiesz gnoju, jesteś od nich już drugi raz taki post tu piszesz .Nikt nie dostał i nie dostanie. 10 kont, 20 kolegów zapisanych i nikt nie dostał żadnego grosza przez 6 lat. Ciebie bardziej nizich trzeba by powiesic za jaja, że jeszcze tutaj przychodzisz nabierać ludzi

Jerzy
Jerzy
5 lat temu

Wszystko się zgadza. Po uzbieraniu 180 zł. częstotliwość odbierania tzw. ermaili spadła do 1 na tydzień a cena za kliknięcie do 1gr. Gdy prowizorycznie obliczyłem hipotetyczną możliwość uzbierania brakującej do wypłaty kwoty, uzmysłowiłem sobie że potrzebuję na to 4 lata. Wobec powyższego jestem pewny że jest to przekręt i nie mogę zrozumieć dlaczego jeszcze nie zamknięto tego oszukańczego przedsięwzięcia.Dodam jeszcze że uzbieranie powyższej kwoty trwało 5 lat.

beata
beata
5 lat temu
Odpowiedz na  Jerzy

Mam to samo. Niech ktoś się tym może w końcu zajmie? Niby czasu się na tym dużo nie traci, ale mimo to bezsensowne nadzieje…

slawek
slawek
5 lat temu

Widocznie chodzi tylko o wyłudzanie danych osobowych,jakim cudem ta firma działa tyle lat?

Basia
Basia
5 lat temu

witajcie. ja zalozylam konto 28 lutego 2019r. mam uzbierane 43.70zl dopiero dzis naszlo mnie na przeczytanie forum na temet tej firmy i jestem w szoku. jak wyplaca to dam znac 😉

beata
beata
5 lat temu
Odpowiedz na  Basia

Ja od 5 lat mam teraz 173 złote. Nie działa nawet Link „poleć”, bo te maile, które się podaje (do znajomych), „nie są obsługiwane”…, a wysyłałam do różnych poczt. Teraz gdy mam 173 złote, na górze na czerwono się pojawił komunikat, by przejść na wyższy poziom. Wała…, nie dam sobie wmówić, ze zarobię od razu 30 złotych. Dam znać, jak dobiję do 200 złotych (za kilka lat?)…

JANEK
JANEK
5 lat temu

Na początku zapowiadało się super 20 zł. za rejestrację, 6 zł. za wypełnienie ankiety, dużo reklam, gdzie każde kliknięcie warte jest przynajmniej 1 zł. Tak jest niestety tylko do czasu bo im więcej środków zbierzemy na koncie tym reklamy pojawiają się rzadziej a wartość jednego kliku spada do kilku groszy. Do wypłaty brakuje mi 13,41 i od dłuższego czasu reklam do kliknęcia brak. Przy dobrych wiatrach za parę lat może coś z tego będzie, ale trochę długi czas oczekiwania. Jeśli strona tak oszukuje ludzi to dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił tego tam, gdzie trzeba.

slawek
slawek
5 lat temu

Jedna wielka ściema,nigdy nie uzyskasz progu 200zl,traktują Cię jak darmową maszynkę do promowania ich strony

140
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x