Kraniki kryptowalut

Kraniki kryptowalut

Kraniki kryptowalut (faucet) to strony, które rozdają części ułamkowe wybranej kryptowaluty (np. Bitcoina). Na jakiej zasadzie się to odbywa? Faucety rozdają części danej waluty w zamian za wejście na serwis i zobaczenie reklam. Kraniki zarabiają na reklamach umieszczonych na stronie, a także rozwiązywanie captch z hasłami reklamowymi. Części kryptowaluty otrzymujemy w momencie, gdy prawidłowo przepiszemy kod captcha. Zabezpieczenie sprawdza, czy nie oszukujemy strony i nie jesteśmy robotem, który kilka automatycznie.

Faucet – jak zacząć ?

Stawianie pierwszych kroków w tej dziedzinie nie jest w żaden sposób trudne. Należy nauczyć się jedynie systematyczności i patrzeć, jak nasze konto będzie rosło z dnia na dzień. Warto jednak na początku poznać podstawy teoretyczne, które sprawią, że będziesz działać szybko i sprawnie.

Zbieranie kryptowalut warto rozpocząć w ramach darmowych kraników, które zarabiają na reklamach. Przede wszystkim, zanim zaczniemy przygodę i poświęcimy swój czas na zbieranie np. bitcoinów w ramach danego serwisu, należy najpierw go zweryfikować. Nie wszystkie są wypłacalne i rzetelne, dlatego postarajmy się wyeliminować te, które budzą nasze wątpliwości.

Zanim wejdziesz na stronę z kranikiem, przede wszystkim wyłącz AdBlocka! Jest to warunek konieczny, gdyż w przeciwnym razie Twoje IP może nawet zostać zablokowane, a Ty stracisz możliwość zbierania bitcoinów. Drugą metodą na zbieranie bitcoinów jest rozwiązywanie Captcha. Istnieją różne rodzaje Captcha. Od obrazkowych, przez puzzle, a także te, które proszą nas o uzupełnienie brakujących w słowie liter. Niektóre z nich są po polsku, inne natomiast po angielsku, dlatego znajomość języka będzie tutaj nieoceniona.

Faucet | Kraniki kryptowalut

Kraniki BitcoinCo ile czasu można odbierać satoshi
Freebitcoin1 godzina. Ich ilość można zwielokrotnić grając w "Multiply BTC"
Bitfun5 minut (kumulowane*)
Bonusbitcoin15 minut. Każdego dnia jest doliczane 5% kwoty zarobionej przez ostatnie 3 dni jako bonus.
Moonbitcoin5 minut (kumulowane*). Przy codziennym logowaniu, z każdym dniem zwiększa się dodatkowy bonus o 1% (aż do 100%).
Kraniki innych kryptowalutJakie kryptowaluty można zbierać i co ile czasu
moonLitecoin. 5 minut (kumulowane*)
Dash. 5 minut (kumulowane*)
Dogecoin. 5 minut (kumulowane*)
Bitcoin Cash. 5 minut (kumulowane*)

*Kumulowane czyli im dłużej poczekamy tym więcej będzie do odbioru.

Wymiana zebranych w kranikach środków na pieniądze

Najprzyjemniejsza część całej zabawy to oczywiście wymiana zebranych kryptowalut na prawdziwe pieniądze. Można to robić oczywiście od razu lub poczekać i liczyć na wzrost wartości danej kryptowaluty.

Takiej wymiany można dokonać np. na BitBay

Rodzaje faucetów

W sieci spotkać możemy wiele różnych serwisów z kranikami kryptowalut. Różnią się między sobą częstotliwością, z jaką rozdają waluty, a także wielkością wypłat. Warto również zwrócić uwagę, jaki jest minimalny próg dla wypłaty kryptowaluty, jak również tym za pomocą jakiej platformy możemy tego dokonać.

Uwaga na niektóre kraniki kryptowalut

Poszukuj odpowiedniej dla siebie strony z faucetami, nie daj się zwabić porażająco wysokimi kwotami wypłat. Pamiętaj, że takie ekstrema zdarzają się rzadko, a Twoja praca będzie polegać na zbieraniu małych kwot i ich wypłacaniu.

Zebrane w kraniku kryptowaluty najlepiej jest przelewać od razu na wybrane portfele. Umożliwiają one niemal natychmiastową wypłatę, co pozwala Ci na szybką weryfikację, które kraniki zwyczajnie nie płacą.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Moje ububione kraniki z darmowymi kryptowalutami.
  Wpływają bezpośrednio na mikroportfel CoinPot.
  W każdje chwili, bez dodatkowej prowizji mogę przekonwertować wszystkie kryptowaluty w jedną , dzięki czemu szybciej nazbiera się do wypłaty. Progi wypłaty nie są duże, przelew jest w ciągu 48 h na portfel, w moim przypadku BitBay.
  Polecam wchodzić co ok 5h, wtedy zbiera się już spora sumka, która idzie na CoinPot.
  2-3 razy dziennie w zupełności wystarczy , lepiej zbierać rzadziej a więcej.
  Dodatkowo przy każdym kliknięciu naliczane są bonusy. Max kazdego bonusa to 100% Oczywiście bonus referencyjny, ale mamy też bonus lojalnościowy za codzienne odwiedzanie strony, codziennie mamy po 1 % wiecej. jeśli jednak w jakimś dniu nie wejdziemy na kranik bonus ten nam się zeruje i naliczany jest od początku. Jest równiez bonus niespodzianka, na który nie mamy wpływu a który potrafi naprawdę miło zaskoczyć .
  Zakładając ze po 3 miesiącach korzystania z tych kranów mamy już bonus lojalnościowy i referencyjny w 100%. Zatem mamy potrójną ilość danej kryptowaluty do zebrania.

  Wiadomo, że milionów tutaj w szybkim czasie nie wyklikamy. Ale wiemy doskonale w jakich cenach dziś jest Bitcoin. A pamiętacie go z końca 2018 roku . Kto by nie chciał mieć wtedy choć jednago Bitcoina.
  Kruptowaluty, które ja wyklikałam zainwestowałam na giełdzie (BitBay to portfel i gielda w jednym), nie są to póki co wielkie sumy , ale tym sposobem je pomnażam.
  Uważam, że kryptowaluty mają ogromny potencjał w przyszłosći , a ok 20tys. za bitcoina na końcu ubiegłego roku, to był dopiero początek.
  Nic nie inwestujesz, po prostu siedzisz mniej na Facebooku czy innych stronach, które tak naprawde jak się zastanowisz nie uwolnią Cię finansowo. A tutaj za darmo mozez zbierać sobie kryptowaluty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *