Kraniki kryptowalut

kraniki kryptowalut

Kraniki kryptowalut (faucet) to strony, które rozdają części ułamkowe wybranej kryptowaluty (np. Bitcoina). Na jakiej zasadzie się to odbywa? Faucety rozdają części danej waluty w zamian za wejście na serwis i zobaczenie reklam. Kraniki zarabiają na reklamach umieszczonych na stronie, a także rozwiązywanie captch z hasłami reklamowymi. Części kryptowaluty otrzymujemy w momencie, gdy prawidłowo przepiszemy kod captcha. Zabezpieczenie sprawdza, czy nie oszukujemy strony i nie jesteśmy robotem, który kilka automatycznie.

Jak zacząć ?

Stawianie pierwszych kroków w tej dziedzinie nie jest w żaden sposób trudne. Należy nauczyć się jedynie systematyczności i patrzeć, jak nasze konto będzie rosło z dnia na dzień. Warto jednak na początku poznać podstawy teoretyczne, które sprawią, że będziesz działać szybko i sprawnie.

Zbieranie kryptowalut warto rozpocząć w ramach darmowych kraników, które zarabiają na reklamach. Przede wszystkim, zanim zaczniemy przygodę i poświęcimy swój czas na zbieranie np. bitcoinów w ramach danego serwisu, należy najpierw go zweryfikować. Nie wszystkie są wypłacalne i rzetelne, dlatego postarajmy się wyeliminować te, które budzą nasze wątpliwości.

Zanim wejdziesz na stronę z kranikiem, przede wszystkim wyłącz AdBlocka! Jest to warunek konieczny, gdyż w przeciwnym razie Twoje IP może nawet zostać zablokowane, a Ty stracisz możliwość zbierania bitcoinów. Drugą metodą na zbieranie bitcoinów jest rozwiązywanie Captcha. Istnieją różne rodzaje Captcha. Od obrazkowych, przez puzzle, a także te, które proszą nas o uzupełnienie brakujących w słowie liter. Niektóre z nich są po polsku, inne natomiast po angielsku, dlatego znajomość języka będzie tutaj nieoceniona.

Kraniki Bitcoin / btc

 

Freebitcoin

W tym kraniku satoshi otrzymujemy co godzinę. Ich ilość można zwielokrotnić grając w “Multiply BTC”. To ile otrzymamy zależy od wylosowanej przez komputer liczby (tzw. roll).

Bitfun

Kolejny kranik z kumulującą się ilością satoshi do odbioru. Wyróżniają go gry przeglądarkowe, w które można pograć dla zabicia czasu.

Bonusbitcoin
Satoshi otrzymujemy co 15min. Dodatkowo jako bonus każdego dnia jest doliczane 5% kwoty zarobionej przez ostatnie 3 dni.

Kraniki innych kryptowalut

Moonbitcoin

Kryptowalutę można odbierać co 5min, chociaż im dłużej poczekamy tym więcej się skumuluje do odbioru. Dodatkowo przy codziennym logowaniu, z każdym dniem zwiększa się dodatkowy bonus o 1% (aż do 100%). Kryptowaluty, które można zbierać to Bitcoin, Litecoin, Dash, Dogecoin.

Wymiana zebranych środków na pieniądze

Najprzyjemniejsza część całej zabawy to oczywiście wymiana zebranych kryptowalut na prawdziwe pieniądze. Można to robić oczywiście od razu lub poczekać i liczyć na wzrost wartości danej kryptowaluty.

Takiej wymiany można dokonać np. na BitBay

Rodzaje faucetów

W sieci spotkać możemy wiele różnych serwisów z kranikami kryptowalut. Różnią się między sobą częstotliwością, z jaką rozdają waluty, a także wielkością wypłat. Warto również zwrócić uwagę, jaki jest minimalny próg dla wypłaty kryptowaluty, jak również tym za pomocą jakiej platformy możemy tego dokonać.

Nie daj się zwabić skutecznym marketingiem

Poszukuj odpowiedniej dla siebie strony z faucetami, nie daj się zwabić porażająco wysokimi kwotami wypłat. Pamiętaj, że takie ekstrema zdarzają się rzadko, a Twoja praca będzie polegać na zbieraniu małych kwot i ich wypłacaniu.

Zebrane w kraniku kryptowaluty najlepiej jest przelewać od razu na wybrane portfele. Umożliwiają one niemal natychmiastową wypłatę, co pozwala Ci na szybką weryfikację, które kraniki zwyczajnie nie płacą. Warto również zapoznać się z rankingami kraników, które umożliwią Ci częściowe sprawdzenie pośredników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *