Strona główna » Krypto » Bonus Bitcoin – opinie i opis kranika

Bonus Bitcoin – opinie i opis kranika

Bonus Bitcoin to kranik bitcoin pozwalający odebrać do 5000 tys satoshi (część bitcoina) co 15 minut. Oczywiście przeważnie kwoty te są zdecydowanie mniejsze, a informację o średniej ich ilości otrzymujemy na bieżąco (current average). By otrzymać satoshi musimy tylko potwierdzić, że nie jesteśmy robotem i kliknąć przycisk CLAIM. Możemy tutaj zdać się na los i otrzymać wylosowaną liczbę lub zaznaczyć w opcjach, aby zawsze była to aktualna średnia ich ilość. Co warto wiedzieć o kraniku i jak zarabiać?

Niestety kranik skończył działalność z dniem 31 stycznia 2021 roku, więc pozostaje nam już tylko zainteresować się innymi kranikami oraz sposobami zarabiania przez internet. W związku z tym poniższe informacje dotyczące Bonus Bitcoin są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Kraniki kryptowalut to prawdopodobnie najprostszy sposób pozyskiwania kryptowalut, głównie bitcoina. Musimy mieć jednak świadomość, że ich ilość nie jest zbyt duża, ale przeważnie mamy do dyspozycji inne możliwości powiększania salda. Decydując się na zarabianie w ten sposób, warto zarejestrować się przynajmniej w kilku, aby ilość zbieranych coinsów była jeszcze większa. Jednym z lepszym i zdecydowanie wartych polecenia jest oczywiście freebitcoin.

Warto zwrócić uwagę, że jest również wiele innych możliwości, aby pracować w domu i zarabiać przez internet. Większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Bonus Bitcoin – czym się wyróżnia

Bonus Bitcoin otrzymujemy codziennie dodatkowo 5% zarobionych w ciągu ostatnich 3 dni satoshi. By taki bonus otrzymać musimy jednak kliknąć przynajmniej jeden raz w dniu poprzednim. Informacja odnośnie zarobionej w ciągu ostatnich trzech dni ilości jest wyświetlana na bieżąco, więc mamy cały czas świadomość jak wysoki bonus otrzymamy, jeśli nic się nie zmieni.

System polecania

Strona posiada również system polecania programu, a zarobki w nim to dodatkowe 50% od kliknięcia. Zarobione w ten sposób satoshi również kwalifikują się do powyższego bonusu, więc warto się tematem zainteresować. Dzięki temu możemy zagwarantować sobie całkiem niezły dochód pasywny. Oczywiście oprócz samego linku do dyspozycji mamy również różnego rozmiaru bannery ułatwiające promowanie.

Dodatkowe satoshi w Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin pozwala również zwiększyć ilość zdobywanej kryptowaluty na dwa sposoby. Pierwszym z nich są płatne zadania, oferty oraz ankiety. Ilość satoshi, które możemy zdobyć wyświetlana jest przy każdej z nich. Zadania w podobnym stylu jak te na innych zarobkowych stronach, więc nie powinniśmy mieć większego problemu z wykonaniem każdego z nich. Warto zauważyć, że zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet możliwe jest również na innych serwisach, które często płacą od razu w postaci dolarów lub złotówek.

Drugim sposobem w jaki możemy powiększyć saldo jest gra w kości. Wskazujemy w niej czy ilość wyrzuconych oczek będzie większa czy mniejsza od podanej i oczywiście sami określamy stawkę oraz mnożnik wygranej. Możemy również grać na automacie po ustawieniu określonych parametrów. Przy tej metodzie musimy jednak uważać bo równie dobrze możemy szybko zarobić pieniądze, jak i stracić wszystkie wyklikane satoshi.

Wypłata z Bonus Bitcoin

Wszystkie zarobki z kranika na bieżąco trafiają do portfela kryptowalut o nazwie CoinPot (konto zostanie założone automatycznie jeśli takowego nie posiadamy). Warto dodać, że środki z innych, popularnych kraników z nim połączonych również od razu tam trafiają. W kwestii wymiany bitcoina na gotówkę sprawa wygląda równie prosto. Wystarczy, że skorzystamy z giełdy kryptowalut, która wymieni nam ją na pieniądze, a następnie przeleje je na wskazane konto bankowe.

Opinie o Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin to solidny kranik, choć z pewnością nie najlepszy. Nie można mu nic zarzucić, ale musimy mieć świadomość, że zarabianie w kranikach jest stosunkowo powolne. Oczywiście może być bardzo dochodowe, jeśli wstrzymamy się z wymianą zebranych kryptowalut na pieniądze do czasu, aż kurs znacznie wzrośnie. Niestety gwarancji wzrostu nikt nam nie da, więc równie dobrze kurs może polecieć w dół, a to sprawi, że zebrane bitcoiny będą warte jeszcze mniej.

Macie jakieś doświadczenia z Bonus Bitcoin? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Najlepiej wyglądający kranik ze wszystkich zaprezentowanych. Chętnie spróbuje, ale proszę powiedzieć czy jest to darmowe czy są jakieś koszty, które trzeba ponieść. Czy pieniądze w CoinPot można później wypłacić na konto bankowe?

JANEK
JANEK
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Generalnie po dwóch dniach testowania stwierdzam, że te 5000 satoshi to chyba jedna wielka ściema. Klikając wypada średnia wartość lub niższa. Minusem jest to, że trzeba potwierdzać co 15 min. odbiór waluty.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x