Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin to kranik Bitcoin pozwalający odebrać do 5000 tys satoshi (część Bitcoina) co 15 minut. Oczywiście przeważnie kwoty te są mniejsze, a średnia ich ilość jest podawana na bieżąco (current average). By otrzymać satoshi należy tylko potwierdzić, że nie jesteśmy robotem i kliknąć przycisk CLAIM. Można tutaj zdać się na los i otrzymać wylosowaną liczbę lub zaznaczyć w opcjach by zawsze była to aktualna średnia ich ilość.

rejestracja

Dodatkowy codzienny bonus

W Bonus Bitcoin otrzymujemy codziennie dodatkowo 5% zarobionych w ciągu ostatnich 3 dni satoshi. By taki bonus otrzymać należy jednak kliknąć przynajmniej jeden raz dnia poprzedniego. Zarobiona ilość z trzech ostatnich dni jest cały czas wyświetlana oraz to ile będzie wynosił następny bonus jeśli nic się nie zmieni.

System polecania

Strona posiada również system polecania programu. Zarobki w tym wypadku to dodatkowe 50% od kliknięcia. Zarobione w ten sposób satoshi również kwalifikują się do powyższego bonusu. Oprócz samego linku dostępne są różnego rozmiaru bannery ułatwiające promowanie.

Dodatkowe satoshi

Bonus Bitcoin pozwala również zwiększyć ilość zdobywanej kryptowaluty na dwa sposoby. Pierwszym z nich są płatne oferty, zadania czy ankiety. Ilość satoshi możliwych do zdobycia wyświetlana jest przy każdej z nich. Zadania w podobnym stylu jak te na innych zarobkowych stronach, więc nie ma dużego problemu z wykonaniem większości z nich.

Drugim sposobem jest spróbowanie szczęścia w grze w kości. Wskazujemy tu czy ilość wyrzuconych oczek będzie większa czy mniejsza od podanej. Sami określamy tutaj stawkę oraz mnożnik wygranej. Możliwa jest również gra automatyczna po ustawieniu określonych parametrów. Przy tej metodzie należy jednak uważać bo równie dobrze można zarobić jak i stracić wyklikane satoshi.

Wypłata z Bonus Bitcoin

Wszystkie zarobki na bieżąco wysyłane są do portfela o nazwie CoinPot (zostanie on założony automatycznie jeśli nie posiadamy). Środki z innych kraników również mogą tam od razu trafiać.

Zobacz też inne kraniki bitcoin

3 Komentarze

  1. Najlepiej wyglądający kranik ze wszystkich zaprezentowanych. Chętnie spróbuje, ale proszę powiedzieć czy jest to darmowe czy są jakieś koszty, które trzeba ponieść. Czy pieniądze w CoinPot można później wypłacić na konto bankowe?

    1. Kraniki są w pełni darmowe, ale z CoinPota trzeba je najpierw wymienić na gotówkę np. na giełdzie, a stamtąd już prosto na konto bankowe.

      1. Generalnie po dwóch dniach testowania stwierdzam, że te 5000 satoshi to chyba jedna wielka ściema. Klikając wypada średnia wartość lub niższa. Minusem jest to, że trzeba potwierdzać co 15 min. odbiór waluty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *