Promocje bankowe

Promocje bankowe

Banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje bankowe. Śledząc je na bieżąco można bez większego wysiłku zdobyć dodatkowe pieniądze. Czego najczęściej dotyczą i jak wygląda zarabianie na bankach?

Promocje bankowe - zarabiaj na bankach

Zarabianie na bankach i promocjach bankowych jest bardzo proste. Jedyne co musimy zrobić to założyć konto w wybranym banku, spełnić określone warunki i zwyczajnie zgarnąć za to premię. Takie konta oczywiście są darmowe, więc nie ponosimy w związku z tym żadnych dodatkowych opłat.

Aktualne promocje bankowe

Bank Millenium

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • do 31.05.2019 roku aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium,
 • otrzymaj w czerwcu, lipcu i sierpniu wpływ zewnętrzny na konto w wysokości min. 1000 złotych,
 • przynajmniej raz w każdym miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem.

BNP PARIBAS

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • w lipcu i sierpni wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 złotych,
 •  otrzymaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 złotych.

Tymczasowo nieaktywne promocje bankowe

mBank

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin
 • Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać 100 złotych:
 • otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je kwotą min. 1000 złotych,
 • wykonaj przynajmniej 5 operacji kartą.
Dodatkowe 50 złotych do sklepów Biedronka:
 • w kolejnym miesiącu zasil kwotą min. 1000 złotych,
 • wykonaj przynajmniej 5 operacji kartą.

Dodatkowe 250 złotych:

 • Poleć konto 5 osobom (po 50 złotych za każdą).

Co robić, gdy żadna promocja bankowa nie jest dostępna?

Wystarczy tylko odrobina cierpliwości. Dane promocje bankowe regularnie się powtarzają, więc nic nie stoi na przeszkodzie by po prostu sprawdzić później. Banki cały czas szukają sposobów na zdobycie nowych klientów, więc promocje tego typu z pewnością będą regularnie się powtarzać.

Promocje bankowe - dlaczego warto?

Promocje bankowe to przede wszystkim szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Takich promocji w ciągu roku może trafić się całkiem sporo, co przełoży się na całkiem niezły dodatkowy zarobek. Nic nie stoi na przeszkodzie by mieć kilka kont, w różnych bankach, ponieważ nic one nie kosztują. Po upływie określonego czasu można oczywiście zamknąć konta nieużywane, choć nie ma takiej potrzeby.

Ważną sprawą są oczywiście jeszcze wymagania, które decydują o przyznaniu bonusu. Trzeba zastanowić się czy jesteśmy w stanie spełnić wszystkie warunki, aby założenie konta nie było bezcelowe.

Czego najczęściej dotyczą promocje bankowe?

Najczęściej promocje bankowe dotyczą założenia konta w danym banku i spełnieniu określonych wymogów. takich jak kilka wpłat zewnętrznych i korzystanie z karty przez określoną ilość czasu. Samo prowadzenie takiego konta jest oczywiście darmowe, więc nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów.

Ile można zarobić na promocjach bankowych?

Uzależnione jest to od ilości dostępnych promocji oraz kwot jakie można zdobyć. Przeważnie jest to kilkaset złotych na jednej promocji, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy aktualnie klientami danego banku. Łącząc zarabianie na promocjach bankowych z innymi sposobami na zarabianie przez internet, w ciągu roku można zarobić całkiem niezłe pieniądze.

Zarabiaj na bankach i nie tylko

Promocje bankowe, choć najbardziej popularne i nie są jedynymi, które pozwalają zgarniać prowizje za korzystanie z nich. Znaleźć można również oferty związane z telekomunikacją jak np. internet czy telefon na abonament. Gdzie szukać innych ofert?

moneycafe

Moneycafe jest takim właśnie serwisem, w którym znaleźć można różne oferty, które pozwalają zgarniać prowizje. Za skorzystanie z jednej zarobić można od 30 do 90 złotych, przy czym nie ma limitu ilości ofert, z których można skorzystać.

 1. Zgadzam się w 100 procentach banki coraz częściej, aby przyciągnąć nowych klientów oferują atrakcyjne bonusy za założenie konta. Warunki otrzymania bonusu są tak proste, że aż żal nie skorzystać z oferty. Sam zarobiłem w ten sposób kilka złotych w ostatnim czasie i czekam jeszcze na smartfona oferowanego przez citihandlowy. Dodatkowo jeśli mamy znajomych co nie posiadają jeszcze konta to również możemy na tym skorzystać przez polecenie im konta, 🙂

 2. Banki oferują bardzo dużo dodatków i profitów wynikających z polecenia, danych ofert swoim znajomym, lub też łączenia ofert z innymi producentami czy sklepami.

 3. Promocję są po to żeby z nich korzystać. Nie dość że wpadnie nam na takich działaniach kilka stówek to poznajemy lepiej sektor usług bankowych, a ta wiedza pozwoli nam uniknąć opłat za karty czy konta, czy też znaleźć konto z najwyższym oprocentowaniem. Warto korzystać i juz

 4. Często można nieźle zarobić szczególnie na koncie. Banki płacą za korzystanie z konta, z rzeczy które robimy na bieżąco, np. płacąc kartą dają cashback na konto. Wystarczy wiedzieć, którą kartę gdzie wyciągnąć i już jakiś procent zakupów wróci na konto. Warto przyjrzeć się takim ofertom.

 5. Banki mają bardzi fajne oferty. Poleciłem już jednej osobie konto w mBanku, 100zł wpadło. Jeżeli znacie osoby, które nie mają kont bankowych to podsyłajcie im linki 🙂

 6. Przyznam rację że banki chcąc zyskać nowego klienta to za polecenie oferują jakąś nagrodę najczęściej pieniężna, sama korzystałam z takiej oferty banku dokładnie Credit agricole. Przy zakładaniu konta otrzymałam kod do poleceń, mąż założył konto z mojego polecenia, mi wpadło 50zl oraz 2x bilety do kina a mąż otrzymał 250zł. Także polecam tym którzy jeszcze nie mają konta bankowego 🙂

  1. A ta promocja wciąż obowiązuje w Credit Agricole? Nie słyszałem o niej a widzę, że warto skorzystać. A są jakieś dodatkowe haczyki, typu wpływ wynagrodzenia czy utrzymywanie konta przez jakiś czas?

 7. Mam dobre wieści. Dzisiaj potwierdzenie otwarcia otrzymałam. Dostałam tez przelew zwrotny. Jeszcze się nie logowałam ale powinno być ok. 🙂

 8. Moim zdaniem jedne z najlepszych promocji bankowych oferuje bank Millennium. Jego możliwości połączone z doskonałą ofertą lokat bankowych pozwala w niewielkim i bezpiecznym stopniu powiększać swoje oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *