Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta

Banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje bankowe. Śledząc je na bieżąco możemy bez większego wysiłku zdobyć dodatkowe pieniądze. Najczęściej są to dodatkowe pieniądze za założenie konta w banku, ale czasem znaleźć możemy również inne. Jak wygląda zarabianie w ten sposób i ile można zyskać?

Gdzie dostaniemy pieniądze za założenie konta w banku

Poniżej znajdują się najlepsze aktualnie promocje bankowe, która polegają na założeniu darmowego konta bankowego i spełnieniu kilku warunków (więcej informacji oraz link do wniosku po kliknięciu przycisku „sprawdź ofertę”). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć wszystkie konta i zgarnąć większą premie.


santander

250 złotych


millenium

250 złotych

W tym 150 zł jako karta podarunkowa do Allegro.


100 złotych


No koniec bonusowa promocja, która wprawdzie ma dość wysoką premię i jest aktywna praktycznie cały czas, ale niestety ma również dość spore wymagania, więc nie każdy im sprosta.

300 złotych


Czego najczęściej dotyczą promocje bankowe

Najczęściej promocje bankowe dotyczą założeniu konta w danym banku i spełnieniu określonych wymogów. Przeważnie chodzi o kilka wpłat zewnętrznych i korzystanie z karty przez określoną ilość czasu, więc nie należą one do przesadnie skomplikowanych – nawet jeśli zdecydujemy się na posiadanie kilku kont. Warto dodać, że samo prowadzenie takiego konta jest oczywiście bezpłatne, więc nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście warunkiem najczęściej jest określona kwota transakcji za pomocą karty. Czasem zdarzają się również inne promocje np. dotyczące założenia karty kredytowej.

Pieniądze za korzystanie z innych ofert

Promocje bankowe to jeden z ciekawszych sposobów, aby odwrócić rolę i zacząć w końcu zarabiać na bankach. Niestety czasem interesujące nas oferty mogą być chwilowo niedostępne, więc trzeba rozejrzeć się za innymi możliwościami zdobycia dodatkowej gotówki. Co ciekawe, prowizję możemy zgarnąć również za różnego rodzaju oferty niekoniecznie związane z bankami np. podpisanie umowy na internet z określonym dostawcą, wybór telefonu na abonament itp. Szczegóły dotyczące zarabiania w ten sposób zostały już opisane w innym wpisie opisującym sposoby na szybki zarobek.

Ile możemy zarobić na promocjach bankowych?

To ile możemy zarobić uzależnione jest to od ilości dostępnych promocji oraz kwot jakie możemy zdobyć. Przeważnie jest to kilkaset złotych na jednej promocji, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy aktualnie klientami danego banku. Zakładając kilka kont (nawet niekoniecznie w tym samym czasie) możemy liczyć na spory zastrzyk gotówki. Zwłaszcza, że promocje bankowe pojawiają się regularnie. Druga sprawa, że łącząc zarabianie na promocjach bankowych z innymi sposobami na zarabianie przez internet, możemy w ciągu roku zarobić naprawde niezłe pieniądze.

Dlaczego warto?

Promocje bankowe to przede wszystkim szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy bez większego wysiłku. Takich promocji w ciągu roku może trafić się całkiem sporo, co przełoży się na dość przyzwoity dodatkowy zarobek. Jako, że konta są darmowe to nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć kilka kont w różnych bankach. Posiadanie kilku kont może również przyspieszyć spełnienie wymogu dotyczącego zewnętrznych wpływów na określoną kwotę. Wystarczy, że przelejemy sobie pieniądze z konta na konto. Oczywiście po upływie określonego czasu możemy sobie takie konto zamknąć, jeśli nie planujemy go używać i jest nam zwyczajnie niepotrzebne. Po upływie określonego czasu (znajdziemy go w regulaminie) możemy spróbować kolejny raz załapać się na promocję, aby kolejny raz otrzymać pieniądze za założenie konta.

Zanim jednak zdecydujemy się założyć dane konto (lub kilka), powinniśmy dobrze przejrzeć wymagania, które decydują o przyznaniu bonusu. Musimy najpierw się dobrze zastanowić czy w ogóle jesteśmy w stanie spełnić wszystkie warunki, aby otrzymać pieniądze za założenie konta. W przeciwnym razie warto się trochę wstrzymać lub po prostu ograniczyć ilość kont, które chcemy założyć.

Czy promocje bankowe gwarantują stały dochód?

Kilkaset złotych za założenie jednego konta bankowego i spełnienie określonych warunków to naprawdę przyzwoity zarobek, który nie wymaga dużego wysiłku z naszej strony. Korzystając z promocji bankowych i odpowiednio rotując kontami możemy zarobić całkiem niezłe pieniądze, które mogą znacznie podreperować budżet domowy. Jedynym minusem tego rozwiązania jest fakt, że promocje bankowe dotyczą tylko nowych klientów, więc przed ponownym skorzystaniem z takiej oferty musimy odczekać określony czas, najczęściej przynajmniej kilka miesięcy. Okres ten różni się w zależności od banku, więc warto najpierw zaznajomić się z regulaminem, który jasno to określa.

W związku z tym raczej ciężko mówić o stałym dochodzie, ale w połączeniu z innymi sposobami na zarabianie przez internet jest już znacznie lepiej.

Jak inaczej zarabiać przez internet?

Wystarczy tylko odrobina cierpliwości. Dane promocje bankowe regularnie się powtarzają, więc nic nie stoi na przeszkodzie by po prostu sprawdzić później. Banki cały czas szukają sposobów na zdobycie nowych klientów, więc promocje tego typu z pewnością będą regularnie się powtarzać. Warto również rzucić okiem na inne możliwości zarabiania przez internet.


zarabiaj na bankach

Przeważnie to banki nastawione są na to, aby zarabiać na klientach, ale czasami da się odwrócić role. Jest kilka sposobów, dzięki którym możemy zacząć zarabiać na bankach.


praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy w domu jest naprawdę sporo i wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Zarabianie na promocjach bankowych – opinie

Promocje bankowe to ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze, który wymaga jedynie minimalnego wysiłku z naszej strony. Konto bankowe posiada praktycznie każdy, a wielu miastach dostępne są oddziały różnych banków, więc nie ma większego problemu, aby je zmieniać co jakiś czas lub po prostu mieć kilka kont.

Co sądzicie o takim sposobie zarabiania? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Podobał się wpis? Podziel się nim udostępniając!

15 komentarzy do wpisu „Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta”

 1. Zgadzam się w 100 procentach banki coraz częściej, aby przyciągnąć nowych klientów oferują atrakcyjne bonusy za założenie konta. Warunki otrzymania bonusu są tak proste, że aż żal nie skorzystać z oferty. Sam zarobiłem w ten sposób kilka złotych w ostatnim czasie i czekam jeszcze na smartfona oferowanego przez citihandlowy. Dodatkowo jeśli mamy znajomych co nie posiadają jeszcze konta to również możemy na tym skorzystać przez polecenie im konta, 🙂

  Odpowiedz
 2. Banki oferują bardzo dużo dodatków i profitów wynikających z polecenia, danych ofert swoim znajomym, lub też łączenia ofert z innymi producentami czy sklepami.

  Odpowiedz
 3. Promocję są po to żeby z nich korzystać. Nie dość że wpadnie nam na takich działaniach kilka stówek to poznajemy lepiej sektor usług bankowych, a ta wiedza pozwoli nam uniknąć opłat za karty czy konta, czy też znaleźć konto z najwyższym oprocentowaniem. Warto korzystać i juz

  Odpowiedz
 4. Często można nieźle zarobić szczególnie na koncie. Banki płacą za korzystanie z konta, z rzeczy które robimy na bieżąco, np. płacąc kartą dają cashback na konto. Wystarczy wiedzieć, którą kartę gdzie wyciągnąć i już jakiś procent zakupów wróci na konto. Warto przyjrzeć się takim ofertom.

  Odpowiedz
 5. Banki mają bardzi fajne oferty. Poleciłem już jednej osobie konto w mBanku, 100zł wpadło. Jeżeli znacie osoby, które nie mają kont bankowych to podsyłajcie im linki 🙂

  Odpowiedz
 6. Przyznam rację że banki chcąc zyskać nowego klienta to za polecenie oferują jakąś nagrodę najczęściej pieniężna, sama korzystałam z takiej oferty banku dokładnie Credit agricole. Przy zakładaniu konta otrzymałam kod do poleceń, mąż założył konto z mojego polecenia, mi wpadło 50zl oraz 2x bilety do kina a mąż otrzymał 250zł. Także polecam tym którzy jeszcze nie mają konta bankowego 🙂

  Odpowiedz
  • A ta promocja wciąż obowiązuje w Credit Agricole? Nie słyszałem o niej a widzę, że warto skorzystać. A są jakieś dodatkowe haczyki, typu wpływ wynagrodzenia czy utrzymywanie konta przez jakiś czas?

   Odpowiedz
 7. Mam dobre wieści. Dzisiaj potwierdzenie otwarcia otrzymałam. Dostałam tez przelew zwrotny. Jeszcze się nie logowałam ale powinno być ok. 🙂

  Odpowiedz
 8. Moim zdaniem jedne z najlepszych promocji bankowych oferuje bank Millennium. Jego możliwości połączone z doskonałą ofertą lokat bankowych pozwala w niewielkim i bezpiecznym stopniu powiększać swoje oszczędności.

  Odpowiedz
 9. Promocje które teraz oferują banki są świetną opcją, glównie dla osób które otwierają nowe konta! W poszukiwaniu banku w którym warto otworzyć konto, warto kierować się też tym jakie atrakcyjne oferty dają dla świeżo zakladających konto! Sama zakładając nowe konto w banku szukałam takiego konta na którym mogłam coś jeszcze zyskać!

  Odpowiedz
 10. Dużo ostatnio tych promocji – wpadają jedna za drugą. Polecam śledzić bo można na prawdę wyrwać z tego dobre pieniądze, które instant wpływają na konto bankowe i normalnie możecie z nich korzystać. Zagraniczne banki też zaczynają stosować podobne promocje za zaproszenia znajomych do korzystania z ich banku.

  Odpowiedz
 11. W niektórych bankach mozna czasem trafić na fajne promocje za założenie konta. Ostatnio sama dostałam propozycje że dostaje co miesiąc przez pół roku po 50 zł za otrzymanie wynagrodzenia na konto bankowe. Świetna oferta ponieważ i tak musiałam założyć konto a otrzymałam jeszcze korzysci. Dodatkowo często dla młodych osób sa darmowe konta co jest dodatkowym plusem niektórych bankow.

  Odpowiedz
 12. W internecie jest pełno stron z aktualnymi rankingami promocji bankowych wraz z ich szczegółowymi opisami, linkami, regulaminami, analizami itd. Często są to promocje dla pierwszych klientów, ale nikt chyba nigdy nie posiada kont bankowych we wszystkich bankach jednocześnie. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Sam skorzystałem kilku krotnie na takich promocjach i polecam ten sposób zarobkowania.

  Odpowiedz
 13. Sprawdzony i zaufany sposób na zdobycie dodatkowych środków, warto tylko dokładnie czytać regulamin promocji bankowych – w nim zawarte są wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące warunków, które potrzebujemy spełnić, co często nie jest możliwe w krótkiej informacji reklamowej na stronie promocji bankowej. Korzystam aktualnie z takiej oferty promocyjnej banku BGŻ BNP PARIBAS, o nazwie „konto z rozmachem” – i mogę szczerze polecić (można uzyskać do 550 zł). Trzeba tylko założyć konto przez unikalny formularz na stronie promocji 🙂

  Odpowiedz
 14. Aktulanie można znaleźć mnóstwow stronek z rankingami i porównywarkami promocji bankowych razem z ich szczegółowymi opisami, linkami bezdośrednio do nich i obliczeniami ile możemy na nich zarobić. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Osobiście w ten sposób wybrałam konto oszczędnościowe i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Może niewiele , ale zgarniam za nie dodatkowe 20 a zawsze milo otrzymac cos za darmo. Czasem wystarczy pokombinować

  Odpowiedz

Dodaj komentarz