Promocje bankowe

Promocje bankowe

Banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje bankowe. Śledząc je na bieżąco można bez większego wysiłku zdobyć dodatkowe pieniądze. Czego najczęściej dotyczą i jak wygląda zarabianie w ten sposób?

Zarabianie na bankach i promocjach bankowych jest bardzo proste. Jedyne co musimy zrobić to założyć konto w wybranym banku, spełnić określone warunki i zwyczajnie zgarnąć za to premię. Takie konta oczywiście są darmowe, więc nie ponosimy w związku z tym żadnych dodatkowych opłat.

Bank Millenium

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • do 30.04.2020 roku aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium,
 • otrzymaj w lutym, marcu i kwietniu wpływ zewnętrzny na konto w wysokości min. 1000 złotych oraz przynajmniej raz w każdym z tych miesięcy zapłać kartą lub BLIKiem.

BNP Paribas

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię (3 etapy):

 • w lutym: wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (+50 zł premii),
 • w marcu i kwietniu: wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz wykaż wpływ na min. 1000 złotych (+100 zł premii),
 • w maju i czerwcu: wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz wykaż wpływ na min. 1000 złotych (+150 zł premii),

Santander

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • otrzymaj na konto przynajmniej jedno wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 złotych (+150 zł),
 • poleć konto przynajmniej jednej osobie (+80 zł) – maksymalnie +800 złotych za 10 osób,
 • do 300 zł rocznie zwrotu za rachunki (1% – maksymalnie 25 złotych miesięcznie),

PEKAO

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • założyć konto za pomocą selfie (za złożenie wniosku w oddziale jest jedynie 100 złotych premii),
 • do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta oraz w 3 kolejnych zapewnić wpływ minimum 500 złotych, wykonać 1 transakcję kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej i zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay. 

Tymczasowo nieaktywne promocje bankowe

Alior Bank

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • przez kolejne 3 miesiące zapewnij wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł / mies,
 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta,
 • loguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku co najmniej raz w miesiącu przez 3 miesiące.
Nest Bank

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godziny

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać premię:

 • Zacznij przelewać swoje wynagrodzenie na Nest Konto (min. 1000 zł, najpóźniej do 31 sierpnia) oraz w tym samym miesiącu płać kartą za zakupy (min. 500 zł), a otrzymasz 100 złotych,
 • spełnij powyższe warunki również w następnym miesiącu (wrzesień), aby otrzymać kolejne 50 złotych,
 • jak wyżej, ale w październiku, aby otrzymać kolejne 50 złotych.
mBank

Premia do zgarnięcia

0
Złotych

Czas na złożenie wniosku

00
Dni
00
Godzin

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać 100 złotych:

 • otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je kwotą min. 1000 złotych,
 • wykonaj przynajmniej 5 operacji kartą.
Dodatkowe 50 złotych do sklepów Biedronka:
 • w kolejnym miesiącu zasil kwotą min. 1000 złotych,
 • wykonaj przynajmniej 5 operacji kartą.

Dodatkowe 250 złotych:

 • Poleć konto 5 osobom (po 50 złotych za każdą).

Prowizje za korzystanie z innych ofert

Promocje bankowe z pewnością są najpopularniejszym sposobem, aby odwrócić role i w końcu zarabiać na bankach, zamiast tracić. Czasem, jednak interesujące nas oferty mogą być chwilowo niedostępne, więc trzeba rozejrzeć się za innymi możliwościami zdobycia dodatkowej gotówki. Jednym z serwisów, który pozwala zarabiać na korzystaniu z ofert, nie tylko tych bankowych)jest MoneyCafe.

MoneyCafe

MoneyCafe

MoneyCafe jest serwisem, który umożliwia otrzymanie premii za skorzystanie z ofert bankowych, telekomunikacyjnych i nie tylko. Dodatkowo serwis nie posiada…

Czego najczęściej dotyczą promocje bankowe?

Najczęściej promocje bankowe dotyczą założenia konta w danym banku i spełnieniu określonych wymogów. takich jak kilka wpłat zewnętrznych i korzystanie z karty przez określoną ilość czasu. Samo prowadzenie takiego konta jest oczywiście darmowe, więc nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów.

Ile można zarobić?

Uzależnione jest to od ilości dostępnych promocji oraz kwot jakie można zdobyć. Przeważnie jest to kilkaset złotych na jednej promocji, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy aktualnie klientami danego banku. Łącząc zarabianie na promocjach bankowych z innymi sposobami na zarabianie przez internet, w ciągu roku można zarobić całkiem niezłe pieniądze.

Dlaczego warto?

Promocje bankowe to przede wszystkim szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Takich promocji w ciągu roku może trafić się całkiem sporo, co przełoży się na całkiem niezły dodatkowy zarobek. Nic nie stoi na przeszkodzie by mieć kilka kont, w różnych bankach, ponieważ nic one nie kosztują. Po upływie określonego czasu można oczywiście zamknąć konta nieużywane, choć nie ma takiej potrzeby.

Ważną sprawą są oczywiście jeszcze wymagania, które decydują o przyznaniu bonusu. Trzeba zastanowić się czy jesteśmy w stanie spełnić wszystkie warunki, aby założenie konta nie było bezcelowe.

Jak inaczej zarabiać przez internet?

Wystarczy tylko odrobina cierpliwości. Dane promocje bankowe regularnie się powtarzają, więc nic nie stoi na przeszkodzie by po prostu sprawdzić później. Banki cały czas szukają sposobów na zdobycie nowych klientów, więc promocje tego typu z pewnością będą regularnie się powtarzać. Warto również rzucić okiem na inne możliwości zarabiania przez internet.

Zarabianie na bankach

Zarabianie na bankach

Banki stworzone są głównie po to, aby generować zyski, a nie rozdawać pieniądze i każdy ma tego świadomość. Ten zysk…
Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…

Opinie

Promocje bankowe to ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze, który wymaga jedynie minimalnego wysiłku z naszej strony. Konto bankowe posiada praktycznie każdy, a wielu miastach dostępne są oddziały różnych banków, więc nie ma większego problemu, aby je zmieniać co jakiś czas lub po prostu mieć kilka kont.

Co sądzicie o takim sposobie zarabiania? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

 1. Zgadzam się w 100 procentach banki coraz częściej, aby przyciągnąć nowych klientów oferują atrakcyjne bonusy za założenie konta. Warunki otrzymania bonusu są tak proste, że aż żal nie skorzystać z oferty. Sam zarobiłem w ten sposób kilka złotych w ostatnim czasie i czekam jeszcze na smartfona oferowanego przez citihandlowy. Dodatkowo jeśli mamy znajomych co nie posiadają jeszcze konta to również możemy na tym skorzystać przez polecenie im konta, 🙂

 2. Banki oferują bardzo dużo dodatków i profitów wynikających z polecenia, danych ofert swoim znajomym, lub też łączenia ofert z innymi producentami czy sklepami.

 3. Promocję są po to żeby z nich korzystać. Nie dość że wpadnie nam na takich działaniach kilka stówek to poznajemy lepiej sektor usług bankowych, a ta wiedza pozwoli nam uniknąć opłat za karty czy konta, czy też znaleźć konto z najwyższym oprocentowaniem. Warto korzystać i juz

 4. Często można nieźle zarobić szczególnie na koncie. Banki płacą za korzystanie z konta, z rzeczy które robimy na bieżąco, np. płacąc kartą dają cashback na konto. Wystarczy wiedzieć, którą kartę gdzie wyciągnąć i już jakiś procent zakupów wróci na konto. Warto przyjrzeć się takim ofertom.

 5. Banki mają bardzi fajne oferty. Poleciłem już jednej osobie konto w mBanku, 100zł wpadło. Jeżeli znacie osoby, które nie mają kont bankowych to podsyłajcie im linki 🙂

 6. Przyznam rację że banki chcąc zyskać nowego klienta to za polecenie oferują jakąś nagrodę najczęściej pieniężna, sama korzystałam z takiej oferty banku dokładnie Credit agricole. Przy zakładaniu konta otrzymałam kod do poleceń, mąż założył konto z mojego polecenia, mi wpadło 50zl oraz 2x bilety do kina a mąż otrzymał 250zł. Także polecam tym którzy jeszcze nie mają konta bankowego 🙂

  1. A ta promocja wciąż obowiązuje w Credit Agricole? Nie słyszałem o niej a widzę, że warto skorzystać. A są jakieś dodatkowe haczyki, typu wpływ wynagrodzenia czy utrzymywanie konta przez jakiś czas?

 7. Mam dobre wieści. Dzisiaj potwierdzenie otwarcia otrzymałam. Dostałam tez przelew zwrotny. Jeszcze się nie logowałam ale powinno być ok. 🙂

 8. Moim zdaniem jedne z najlepszych promocji bankowych oferuje bank Millennium. Jego możliwości połączone z doskonałą ofertą lokat bankowych pozwala w niewielkim i bezpiecznym stopniu powiększać swoje oszczędności.

 9. Promocje które teraz oferują banki są świetną opcją, glównie dla osób które otwierają nowe konta! W poszukiwaniu banku w którym warto otworzyć konto, warto kierować się też tym jakie atrakcyjne oferty dają dla świeżo zakladających konto! Sama zakładając nowe konto w banku szukałam takiego konta na którym mogłam coś jeszcze zyskać!

 10. Dużo ostatnio tych promocji – wpadają jedna za drugą. Polecam śledzić bo można na prawdę wyrwać z tego dobre pieniądze, które instant wpływają na konto bankowe i normalnie możecie z nich korzystać. Zagraniczne banki też zaczynają stosować podobne promocje za zaproszenia znajomych do korzystania z ich banku.

 11. W niektórych bankach mozna czasem trafić na fajne promocje za założenie konta. Ostatnio sama dostałam propozycje że dostaje co miesiąc przez pół roku po 50 zł za otrzymanie wynagrodzenia na konto bankowe. Świetna oferta ponieważ i tak musiałam założyć konto a otrzymałam jeszcze korzysci. Dodatkowo często dla młodych osób sa darmowe konta co jest dodatkowym plusem niektórych bankow.

 12. W internecie jest pełno stron z aktualnymi rankingami promocji bankowych wraz z ich szczegółowymi opisami, linkami, regulaminami, analizami itd. Często są to promocje dla pierwszych klientów, ale nikt chyba nigdy nie posiada kont bankowych we wszystkich bankach jednocześnie. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Sam skorzystałem kilku krotnie na takich promocjach i polecam ten sposób zarobkowania.

 13. Sprawdzony i zaufany sposób na zdobycie dodatkowych środków, warto tylko dokładnie czytać regulamin promocji bankowych – w nim zawarte są wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące warunków, które potrzebujemy spełnić, co często nie jest możliwe w krótkiej informacji reklamowej na stronie promocji bankowej. Korzystam aktualnie z takiej oferty promocyjnej banku BGŻ BNP PARIBAS, o nazwie “konto z rozmachem” – i mogę szczerze polecić (można uzyskać do 550 zł). Trzeba tylko założyć konto przez unikalny formularz na stronie promocji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *