Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta

Banki ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje bankowe. Śledząc je na bieżąco możemy bez większego wysiłku zdobyć dodatkowe pieniądze. Najczęściej otrzymamy je za założenie konta w banku, karty kredytowej itp. Czasem możemy otrzymać również pieniądze za założenie konta w aplikacji, która z bankiem nie ma nic wspólnego. Oczywiście zarabiać w ten sposób najczęściej mogą jedynie osoby pełnoletnie. Jak to dokładnie wygląda i ile możemy w ten sposób zarobić?

Pieniądze za założenie konta w banku

Poniżej znajdują się najlepsze aktualnie promocje bankowe, która polegają na założeniu darmowego konta bankowego i spełnieniu kilku prostych warunków. Najczęściej chodzi o przelanie pieniędzy na konto oraz określoną ilość transakcji kartą. Więcej informacji na temat wymogów oraz link do wniosku o założenie konta po kliknięciu w przycisk „sprawdź ofertę”. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać ze wszystkich promocji i założyć kilka darmowych kont, a nawet wszystkie.


500 złotych


santander

450 złotych


bnp paribas

350 złotych


200 złotych


200 złotych


200 złotych

Niestety dość spore wymagania, aby konto było darmowe.


Jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać pieniądze za założenie konta

Oczywiście promocje bankowe to nie tylko założenie konta w banku, ale również spełnienie określonych wymogów. W każdym banku są one inne, a często zmieniają się nawet przy okazji kolejnej promocji. Jednak najczęściej chodzi o wpłatę (lub kilka) z zewnętrznego konta oraz aktywne korzystanie z karty przez określoną ilość czasu. Jak widać nie wymagania nie są przesadnie skomplikowane, nawet jeśli zdecydujemy się na skorzystanie ze wszystkich ofert i posiadanie kilku kont. W zasadzie dzięki temu możemy po prostu przelewać pieniądze z konta na konto, aby szybko spełnić wymóg dotyczący wpłat. Warto dodać, że samo prowadzenie takiego konta jest całkowicie darmowe, więc nie ponosimy żadnych kosztów. Oczywiście pod warunkiem, że wykonamy określoną ilość transakcji za pomocą karty, co również nie powinno sprawić większego problemu.

Pieniądze za założenie karty kredytowej

Czas na promocje bankowe, w których otrzymamy pieniądze za założenie karty kredytowej i spełnienie określonych warunków.


citi handlowy

400 złotych


W przypadku pieniędzy za założenie karty kredytowej sprawa wygląda bardzo podobnie. Wymogiem najczęściej jest określona ilość transakcji kartą, ale odpada nam kwestia wpływów na konto, co jest zresztą dość oczywiste.

Pieniądze za założenie konta w aplikacji

Poza promocjami bankowymi warto zwrócić uwagę na internetowe serwisy i aplikacje, które oferują pieniądze za założenie konta. Z reguły kasa za założenie konta w aplikacji jest zdecydowanie mniejsza, ale też nie ma aż takich wymagań. Najczęściej wystarczy, że takie konto założymy i doładujemy określoną kwotą, a otrzymamy bonus. Oczywiście po doładowaniu możemy od razu wypłacić kasę z powrotem na swoje konto bankowe, wraz z bonusem. Co więcej, w przypadku takich aplikacji w grę wchodzą również serwisy zagraniczne.Nie tylko promocje bankowe pozwalają zarabiać pieniądze

jak szybko zarobić pieniądze

Promocje bankowe to jeden z ciekawszych sposobów, aby odwrócić rolę i zacząć w końcu zarabiać na bankach. Niestety czasem interesujące nas oferty mogą być chwilowo niedostępne, więc pozostaje rozejrzeć się za innymi możliwościami zdobycia dodatkowej gotówki. Co ciekawe, prowizję możemy zgarnąć również za inne oferty, niekoniecznie związane z bankami np. podpisanie umowy na internet z określonym dostawcą, wybór telefonu na abonament itp. Jak widać kasa za założenie darmowego konta to nie jedyna możliwość na szybkie zdobycie pieniędzy.

Ile możemy zarobić na promocjach bankowych?

To ile możemy zarobić uzależnione jest to od ilości dostępnych promocji, kwot jakie możemy zdobyć oraz oczywiście ilości ofert, z których zdecydujemy się skorzystać. Przeważnie jest to kilkaset złotych na jednej promocji, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy w danej chwili klientem danego banku. Zakładając kilka darmowych kont (nawet niekoniecznie w tym samym czasie) możemy liczyć na spory zastrzyk gotówki.

Warto zwrócić uwagę, że promocje bankowe pojawiają się regularnie, więc możemy zwyczajnie poczekać, jeśli w danej chwili bank, który nas interesuje nie oferuje pieniędzy za założenie konta lub karty kredytowej. Druga sprawa, że łącząc zarabianie na promocjach bankowych z innymi sposobami na zdobycie dodatkowej gotówki przez internet, możemy w ciągu roku zarobić naprawdę niezłe pieniądze.

Dlaczego warto korzystać z promocji bankowych?

Promocje bankowe to przede wszystkim szansa na szybkie zdobycie dodatkowych pieniędzy bez większego wysiłku. Takich promocji w ciągu roku trafia się całkiem sporo, więc może przełożyć się to na dość przyzwoity dodatkowy zarobek. Konta są darmowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć ich kilka, w różnych bankach. Posiadanie kilku kont może również przyspieszyć spełnienie wymogu dotyczącego zewnętrznych wpływów na określoną kwotę, ponieważ możemy przelewać sobie pieniądze z jednego konta na drugie.

Oczywiście po upływie określonego czasu możemy sobie takie konto zamknąć, jeśli nie planujemy go używać i jest nam zwyczajnie niepotrzebne. Po pewnym czasie (znajdziemy go w regulaminie) możemy spróbować po raz kolejny załapać się na podobną promocję bankową, aby ponownie otrzymać pieniądze za założenie konta.

Zanim jednak zdecydujemy się założyć dane konto (lub kilka), powinniśmy bardzo dobrze przejrzeć wymagania, które decydują o przyznaniu bonusu. Musimy najpierw się dobrze zastanowić, czy w ogóle jesteśmy w stanie spełnić wszystkie warunki, aby otrzymać pieniądze za założenie konta. W przeciwnym razie kasy możemy nie otrzymać, a wtedy warto się trochę wstrzymać lub po prostu ograniczyć ilość kont, które chcemy założyć.

Czy promocje bankowe gwarantują stały dochód?

Kilkaset złotych za założenie jednego konta bankowego i spełnienie określonych warunków to naprawdę przyzwoity zarobek, który nie wymaga dużego wysiłku z naszej strony. Korzystając z promocji bankowych i odpowiednio rotując kontami możemy zarobić całkiem niezłe pieniądze, które pomogą nieco podreperować budżet domowy. Wprawdzie nie zagwarantują stałego dochodu, ale taka szybka kasa za założenie konta z pewnością się przyda. Jedynym minusem tego rozwiązania jest fakt, że promocje bankowe dotyczą tylko nowych klientów. W związku z tym przed ponownym skorzystaniem z takiej oferty musimy odczekać określony czas, najczęściej przynajmniej kilka miesięcy. Oczywiście okres ten w każdym banku jest inny, więc warto najpierw zaznajomić się z regulaminem, który jasno to określa.

Jak widać otwarcie rachunku nie zagwarantuje nam stałego dochodu, ale w połączeniu z innymi sposobami zarabiania przez internet wychodzą miesięcznie już całkiem ładne kwoty.

Co jeśli żadne promocje bankowe nie są dostępne?

Zawsze znajdą się jakieś promocje bankowe, w których otrzymamy pieniądze za założenie konta lub karty kredytowej i prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie taka chwila, że ich zabraknie (a przynajmniej w najbliższych latach). Mogą być one jedynie niedostępne dla nas, gdy jesteśmy już klientami danego banku lub, gdy niedawno korzystaliśmy z podobnych ofert. W takiej sytuacji musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość i przeczekać okres karencji. Banki cały czas szukają sposobów na zdobycie nowych klientów, więc promocje tego typu z pewnością będą regularnie się powtarzać

Jak inaczej zarabiać pieniądze przez internet?

praca w domu i zarabianie przez internet

Promocje bankowe regularnie się powtarzają, ale ilość banków, a co za tym idzie również ofert, z których możemy skorzystać jest mocno ograniczona. Wprawdzie pieniądze za założenie konta w banku to szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę, ale niestety nie możemy korzystać z niego w nieskończoność. W związku z tym warto rzucić okiem również na inne metody zarabiania pieniędzy, których w internecie nie brakuje. Co więcej, wiele metod nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Promocje bankowe i kasa za otwarcie konta – opinie

Promocje bankowe to ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze, który wymaga jedynie minimalnego wysiłku z naszej strony. Konto bankowe posiada praktycznie każdy, a w wielu miastach dostępne są oddziały różnych banków, więc otwarcie rachunku i zmiana banku nie powinno spowodować żadnych problemów związanych z wypłatami czy wizytami w oddziale. Co więcej, dzięki temu możemy bez większego problemu zmieniać konto co jakiś czas lub po prostu mieć kilka, co również ma swoje zalety. Przede wszystkim pozwali nam to na szybszą realizację wymogów, dzięki którym otrzymamy pieniądze (przelewając z jednego na drugie). Kasa za założenie konta w aplikacji również wygląda interesująco ze względu na niskie wymagania, choć niestety oferowane pieniądze są zdecydowanie mniejsze.

Co sądzicie o promocjach bankowych? Pieniądze za założenie konta lub karty są wystarczającą zachętą, aby zmienić bank czy trzymacie się cały czas jednego? Podzielcie się opinią w komentarzu.

15 komentarzy do “Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta”

 1. Zgadzam się w 100 procentach banki coraz częściej, aby przyciągnąć nowych klientów oferują atrakcyjne bonusy za założenie konta. Warunki otrzymania bonusu są tak proste, że aż żal nie skorzystać z oferty. Sam zarobiłem w ten sposób kilka złotych w ostatnim czasie i czekam jeszcze na smartfona oferowanego przez citihandlowy. Dodatkowo jeśli mamy znajomych co nie posiadają jeszcze konta to również możemy na tym skorzystać przez polecenie im konta, 🙂

  Odpowiedz
 2. Banki oferują bardzo dużo dodatków i profitów wynikających z polecenia, danych ofert swoim znajomym, lub też łączenia ofert z innymi producentami czy sklepami.

  Odpowiedz
 3. Promocję są po to żeby z nich korzystać. Nie dość że wpadnie nam na takich działaniach kilka stówek to poznajemy lepiej sektor usług bankowych, a ta wiedza pozwoli nam uniknąć opłat za karty czy konta, czy też znaleźć konto z najwyższym oprocentowaniem. Warto korzystać i juz

  Odpowiedz
 4. Często można nieźle zarobić szczególnie na koncie. Banki płacą za korzystanie z konta, z rzeczy które robimy na bieżąco, np. płacąc kartą dają cashback na konto. Wystarczy wiedzieć, którą kartę gdzie wyciągnąć i już jakiś procent zakupów wróci na konto. Warto przyjrzeć się takim ofertom.

  Odpowiedz
 5. Banki mają bardzi fajne oferty. Poleciłem już jednej osobie konto w mBanku, 100zł wpadło. Jeżeli znacie osoby, które nie mają kont bankowych to podsyłajcie im linki 🙂

  Odpowiedz
 6. Przyznam rację że banki chcąc zyskać nowego klienta to za polecenie oferują jakąś nagrodę najczęściej pieniężna, sama korzystałam z takiej oferty banku dokładnie Credit agricole. Przy zakładaniu konta otrzymałam kod do poleceń, mąż założył konto z mojego polecenia, mi wpadło 50zl oraz 2x bilety do kina a mąż otrzymał 250zł. Także polecam tym którzy jeszcze nie mają konta bankowego 🙂

  Odpowiedz
  • A ta promocja wciąż obowiązuje w Credit Agricole? Nie słyszałem o niej a widzę, że warto skorzystać. A są jakieś dodatkowe haczyki, typu wpływ wynagrodzenia czy utrzymywanie konta przez jakiś czas?

   Odpowiedz
 7. Mam dobre wieści. Dzisiaj potwierdzenie otwarcia otrzymałam. Dostałam tez przelew zwrotny. Jeszcze się nie logowałam ale powinno być ok. 🙂

  Odpowiedz
 8. Moim zdaniem jedne z najlepszych promocji bankowych oferuje bank Millennium. Jego możliwości połączone z doskonałą ofertą lokat bankowych pozwala w niewielkim i bezpiecznym stopniu powiększać swoje oszczędności.

  Odpowiedz
 9. Promocje które teraz oferują banki są świetną opcją, glównie dla osób które otwierają nowe konta! W poszukiwaniu banku w którym warto otworzyć konto, warto kierować się też tym jakie atrakcyjne oferty dają dla świeżo zakladających konto! Sama zakładając nowe konto w banku szukałam takiego konta na którym mogłam coś jeszcze zyskać!

  Odpowiedz
 10. Dużo ostatnio tych promocji – wpadają jedna za drugą. Polecam śledzić bo można na prawdę wyrwać z tego dobre pieniądze, które instant wpływają na konto bankowe i normalnie możecie z nich korzystać. Zagraniczne banki też zaczynają stosować podobne promocje za zaproszenia znajomych do korzystania z ich banku.

  Odpowiedz
 11. W niektórych bankach mozna czasem trafić na fajne promocje za założenie konta. Ostatnio sama dostałam propozycje że dostaje co miesiąc przez pół roku po 50 zł za otrzymanie wynagrodzenia na konto bankowe. Świetna oferta ponieważ i tak musiałam założyć konto a otrzymałam jeszcze korzysci. Dodatkowo często dla młodych osób sa darmowe konta co jest dodatkowym plusem niektórych bankow.

  Odpowiedz
 12. W internecie jest pełno stron z aktualnymi rankingami promocji bankowych wraz z ich szczegółowymi opisami, linkami, regulaminami, analizami itd. Często są to promocje dla pierwszych klientów, ale nikt chyba nigdy nie posiada kont bankowych we wszystkich bankach jednocześnie. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Sam skorzystałem kilku krotnie na takich promocjach i polecam ten sposób zarobkowania.

  Odpowiedz
 13. Sprawdzony i zaufany sposób na zdobycie dodatkowych środków, warto tylko dokładnie czytać regulamin promocji bankowych – w nim zawarte są wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące warunków, które potrzebujemy spełnić, co często nie jest możliwe w krótkiej informacji reklamowej na stronie promocji bankowej. Korzystam aktualnie z takiej oferty promocyjnej banku BGŻ BNP PARIBAS, o nazwie „konto z rozmachem” – i mogę szczerze polecić (można uzyskać do 550 zł). Trzeba tylko założyć konto przez unikalny formularz na stronie promocji 🙂

  Odpowiedz
 14. Aktulanie można znaleźć mnóstwow stronek z rankingami i porównywarkami promocji bankowych razem z ich szczegółowymi opisami, linkami bezdośrednio do nich i obliczeniami ile możemy na nich zarobić. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Osobiście w ten sposób wybrałam konto oszczędnościowe i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Może niewiele , ale zgarniam za nie dodatkowe 20 a zawsze milo otrzymac cos za darmo. Czasem wystarczy pokombinować

  Odpowiedz

Dodaj komentarz