Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta

Banki i aplikacje ciągle szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje oraz dodatkowe pieniądze za założenie konta. Śledząc je na bieżąco możemy w łatwy sposób zarobić trochę kasy, więc warto się tematem zainteresować. Jeśli chodzi o promocje bankowe, to najczęściej dotyczą założenia darmowego konta lub karty kredytowej, a otrzymać za to możemy nawet kilkaset złotych. Jak to dokładnie wygląda i ile możemy w ten sposób zarobić?

Aktualne promocje bankowe

Zacznijmy od promocji bankowych, gdyż pieniądze, które możemy otrzymać są zdecydowanie większe, od tych oferowanych przez aplikacje. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać ze wszystkich promocji i założyć kilka darmowych kont, a nawet wszystkie.

Pieniądze za założenie darmowego konta w banku

Poniżej znajdują się najlepsze aktualnie promocje bankowe, która polegają na założeniu darmowego konta bankowego i spełnieniu kilku prostych warunków. Najczęściej chodzi o przelanie pieniędzy na konto oraz określoną ilość transakcji kartą. Więcej informacji na temat wymogów oraz link do wniosku o założenie konta po kliknięciu w przycisk „sprawdź promocję”.alior bank

Konto Jakże Osobiste

500 złotychJakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać pieniądze za założenie konta

Oczywiście, aby otrzymać pieniądze z promocji bankowej nie wystarczy samo założenie konta w banku, gdyż musimy również spełnić określone wymogi. W każdym banku są one inne i często zmieniają się nawet przy okazji kolejnej promocji w tej samej instytucji. Jednak najczęściej chodzi o wpłatę (lub kilka) z zewnętrznego konta oraz aktywne korzystanie z karty przez określoną ilość czasu. Jak widać wymagania nie są przesadnie skomplikowane, nawet jeśli zdecydujemy się na skorzystanie ze wszystkich ofert i posiadanie kilku kont. W zasadzie dzięki temu możemy po prostu przelewać pieniądze z konta na konto, aby szybko spełnić wymóg dotyczący wpłat. Oczywiście prowadzenie takiego konta jest całkowicie darmowe, więc nie ponosimy żadnych kosztów, jeśli wykonamy określoną ilość transakcji za pomocą karty. To jednak nie powinno sprawić większego problemu, gdyż kwoty nie są duże.

Pieniądze za założenie karty kredytowej

Czas na promocje bankowe, w których otrzymamy pieniądze za założenie karty kredytowej i spełnienie określonych warunków.


santander

760 złotych


W przypadku promocji, w którym otrzymujemy pieniądze za założenie karty kredytowej sprawa wygląda bardzo podobnie. Wymogiem najczęściej jest określona ilość transakcji kartą, ale odpada nam kwestia wpływów na konto – co jest zresztą dość oczywiste.

Promocje w aplikacjach – pieniądze za założenie darmowego konta

Serwisy internetowe i aplikacje mają to do siebie, że pieniądze za założenie konta otrzymujemy praktycznie od razu, nawet po kilku minutach od rejestracji. Wprawdzie tylko na wewnętrznym saldzie, gdyż przelew na konto bankowe z reguły trwa nieco dłużej, ale takimi środkami możemy od razu dysponować. Jest to niewątpliwa zaleta, choć może też być w pewnym sensie wadą. Dlaczego? Ze względu na bardzo dużą prostotę, nie możemy nastawiać się na zbyt wysoki zarobek z tego tytułu. Faktycznie kasa, którą otrzymamy jest dużo mniejsza od tej oferowanej przez banki, ale korzystając z kilku takich aplikacji możemy uzbierać całkiem niezłą kwotę. Warto dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać aplikacje zagraniczne i tam zgarniać pieniądze, co nie jest już tak łatwe w przypadku banków.

Oczywiście aplikacji, które rozdają pieniądze za założenie konta jest znacznie więcej, ale niestety wiele z nich (w odróżnieniu od powyższych) wymaga dodatkowej aktywności. Przykładem może być choćby panel ankietowy Greenpanthera, który za samą rejestrację dolicza do salda 2$, ale wypłacić je możemy dopiero po uzbieraniu 30$. Rzecz jasna na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet.

Czy warto zakładać darmowe konto w aplikacji tylko dla kasy

Z reguły warto skorzystać z takich promocji, jeśli nowe aplikacje rozdają pieniądze za założenie konta, aby pozyskać nowych użytkowników. Chyba, że premia jest naprawdę niewielka i nie ma absolutnie żadnych szans na to, że taka aplikacja do czegokolwiek nam się później przyda. Jednak to już musi każdy sam sobie ocenić, ale nawet mała premia jest warta rejestracji, jeśli aplikacja po prostu nam się podoba.

Darmowe pieniądze nie tylko za założenie konta bankowego

Promocje bankowe, to jeden z ciekawszych sposobów, aby odwrócić rolę i zacząć w końcu zarabiać na bankach. Jednak czasem interesujące nas oferty mogą być chwilowo niedostępne, a wtedy pozostaje rozejrzeć się za innymi możliwościami zdobycia dodatkowej gotówki. Co ciekawe, prowizję możemy zgarnąć również za inne usługi, niekoniecznie związane z bankami np. podpisanie umowy na internet z określonym dostawcą, wybór telefonu na abonament itp. Jak widać kasa za założenie darmowego konta to nie jedyna możliwość na szybkie zdobycie pieniędzy. Gdzie ich szukać?


bluepartner

Bluepartner Smart to ciekawy serwis, w którym znajdziemy wiele takich ofert. Co więcej, oferuje również cashback, dzięki któremu możemy oszczędzać na zakupach.

Ile możemy zarobić na promocjach bankowych?

To ile możemy zarobić uzależnione jest to od ilości dostępnych promocji, kwot jakie możemy zdobyć oraz oczywiście ilości ofert, z których zdecydujemy się skorzystać. Przeważnie jest to kilkaset złotych na jednej promocji – oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy w danej chwili klientem danego banku. Zakładając kilka darmowych kont (nawet niekoniecznie w tym samym czasie) możemy liczyć na spory zastrzyk gotówki.

Warto zwrócić uwagę, że promocje bankowe pojawiają się regularnie, więc możemy zwyczajnie poczekać, jeśli w danej chwili bank, który nas interesuje nie oferuje pieniędzy za założenie konta lub karty kredytowej. Druga sprawa, że łącząc zarabianie na promocjach bankowych z innymi sposobami na zdobycie dodatkowej gotówki przez internet, możemy w ciągu roku zarobić naprawdę niezłe pieniądze.

Lepsze pieniądze za założenie darmowego konta w banku czy w aplikacji?

Serwisy internetowe i aplikacje to dobry sposób na szybki zarobek, choć niestety niewielki. Dlatego też warto z tej opcji skorzystać, jeśli już coś się trafi. Zwłaszcza, że wcale nie tak łatwo znaleźć te, które oferują pieniądze za założenie konta. Co więcej, wysokość premii za rejestrację bardzo często maleje z czasem, a nawet całkowicie znika. Dzieje się tak najczęściej, gdy ilość użytkowników utrzymuje się na wysokim poziomie i twórcy mogą zrezygnować z rozdawania kasy w ramach zachęty. Dlatego też nie warto czekać zbyt długo z rejestracją, ponieważ darmowe pieniądze mogą przejść nam koło nosa. Tym bardziej, jeśli aplikacja dobrze się prezentuje i jest duża szansa na to, że i tak byśmy z niej korzystali – nawet bez dodatkowej zachęty w postaci gratyfikacji finansowej.Promocje bankowe z kolei cechują się dużo wyższą premią, więc nie musimy zakładać ich tak dużo jak aplikacji, aby sensownie zarobić. W zasadzie wystarczy otworzyć jedno darmowe konto bankowe, aby otrzymać przynajmniej kilkaset złotych na konto.

Co jeśli żadne promocje bankowe i darmowe aplikacje nie są dostępne?

Zawsze znajdą się jakieś promocje bankowe, w których otrzymamy pieniądze za założenie konta lub karty kredytowej i prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie taka chwila, że ich zabraknie (a przynajmniej w najbliższych latach). Mogą być one jedynie niedostępne dla nas, gdy jesteśmy już klientami danego banku lub, gdy niedawno korzystaliśmy z podobnych ofert. W takiej sytuacji musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość i przeczekać okres karencji. Banki cały czas szukają sposobów na zdobycie nowych klientów, więc promocje tego typu z pewnością będą regularnie się powtarzać

Czy promocje bankowe gwarantują stały dochód?

Kilkaset złotych za założenie jednego konta bankowego i spełnienie określonych warunków to naprawdę przyzwoity zarobek, który nie wymaga dużego wysiłku z naszej strony. Korzystając z promocji bankowych i odpowiednio rotując kontami możemy zarobić całkiem niezłe pieniądze, które pomogą nieco podreperować nasz budżet domowy. Wprawdzie nie zagwarantują stałego dochodu, ale taka szybka kasa za założenie konta z pewnością się przyda. Jedynym minusem tego rozwiązania jest fakt, że promocje bankowe dotyczą tylko nowych klientów. W związku z tym przed ponownym skorzystaniem z takiej oferty musimy odczekać określony czas – najczęściej przynajmniej kilka miesięcy. Oczywiście okres ten w każdym banku jest inny, więc warto najpierw zaznajomić się z regulaminem, który jasno to określa.

Jak widać otwarcie rachunku nie zagwarantuje nam stałego dochodu, ale w połączeniu z innymi sposobami zarabiania przez internet wychodzą miesięcznie już całkiem ładne kwoty.

Jak inaczej zarabiać pieniądze przez internet?

praca w domu i zarabianie przez internet

Promocje bankowe regularnie się powtarzają, ale ilość banków, a co za tym idzie również ofert, z których możemy skorzystać jest mocno ograniczona. Wprawdzie pieniądze za założenie konta w banku to szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę, ale niestety nie możemy korzystać z niego w nieskończoność. W związku z tym warto rzucić okiem również na inne metody zarabiania pieniędzy, których w internecie nie brakuje. Co więcej, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Promocje bankowe – opinie

Promocje bankowe to ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze, który wymaga jedynie minimalnego wysiłku z naszej strony. Konto bankowe posiada praktycznie każdy, a w wielu miastach dostępne są oddziały różnych instytucji, więc otwarcie rachunku i zmiana banku nie powinno spowodować żadnych problemów związanych z wypłatami, czy wizytami w oddziale. Co więcej, dzięki temu możemy bez większego problemu zmieniać konto co jakiś czas lub po prostu mieć kilka, co również ma swoje zalety. Jedną z nich jest szybsza realizacja wymogów, dzięki którym otrzymamy pieniądze (przelewając z jednego na drugie). Kasa za założenie konta w aplikacji również wygląda interesująco ze względu na niskie wymagania, choć niestety oferowane pieniądze są zdecydowanie mniejsze.

Co sądzicie o promocjach bankowych? Pieniądze za założenie konta lub karty są wystarczającą zachętą, aby zmienić bank czy trzymacie się cały czas jednego? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
4 lat temu

Zgadzam się w 100 procentach banki coraz częściej, aby przyciągnąć nowych klientów oferują atrakcyjne bonusy za założenie konta. Warunki otrzymania bonusu są tak proste, że aż żal nie skorzystać z oferty. Sam zarobiłem w ten sposób kilka złotych w ostatnim czasie i czekam jeszcze na smartfona oferowanego przez citihandlowy. Dodatkowo jeśli mamy znajomych co nie posiadają jeszcze konta to również możemy na tym skorzystać przez polecenie im konta, 🙂

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Banki oferują bardzo dużo dodatków i profitów wynikających z polecenia, danych ofert swoim znajomym, lub też łączenia ofert z innymi producentami czy sklepami.

Kinga
Kinga
4 lat temu

Promocję są po to żeby z nich korzystać. Nie dość że wpadnie nam na takich działaniach kilka stówek to poznajemy lepiej sektor usług bankowych, a ta wiedza pozwoli nam uniknąć opłat za karty czy konta, czy też znaleźć konto z najwyższym oprocentowaniem. Warto korzystać i juz

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Często można nieźle zarobić szczególnie na koncie. Banki płacą za korzystanie z konta, z rzeczy które robimy na bieżąco, np. płacąc kartą dają cashback na konto. Wystarczy wiedzieć, którą kartę gdzie wyciągnąć i już jakiś procent zakupów wróci na konto. Warto przyjrzeć się takim ofertom.

Leroy
Leroy
4 lat temu

Banki mają bardzi fajne oferty. Poleciłem już jednej osobie konto w mBanku, 100zł wpadło. Jeżeli znacie osoby, które nie mają kont bankowych to podsyłajcie im linki 🙂

Julita
Julita
4 lat temu

Przyznam rację że banki chcąc zyskać nowego klienta to za polecenie oferują jakąś nagrodę najczęściej pieniężna, sama korzystałam z takiej oferty banku dokładnie Credit agricole. Przy zakładaniu konta otrzymałam kod do poleceń, mąż założył konto z mojego polecenia, mi wpadło 50zl oraz 2x bilety do kina a mąż otrzymał 250zł. Także polecam tym którzy jeszcze nie mają konta bankowego 🙂

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Julita

A ta promocja wciąż obowiązuje w Credit Agricole? Nie słyszałem o niej a widzę, że warto skorzystać. A są jakieś dodatkowe haczyki, typu wpływ wynagrodzenia czy utrzymywanie konta przez jakiś czas?

anusia
anusia
4 lat temu

Mam dobre wieści. Dzisiaj potwierdzenie otwarcia otrzymałam. Dostałam tez przelew zwrotny. Jeszcze się nie logowałam ale powinno być ok. 🙂

Adrian
Adrian
4 lat temu

Moim zdaniem jedne z najlepszych promocji bankowych oferuje bank Millennium. Jego możliwości połączone z doskonałą ofertą lokat bankowych pozwala w niewielkim i bezpiecznym stopniu powiększać swoje oszczędności.

Kiczuxha
Kiczuxha
4 lat temu

Promocje które teraz oferują banki są świetną opcją, glównie dla osób które otwierają nowe konta! W poszukiwaniu banku w którym warto otworzyć konto, warto kierować się też tym jakie atrakcyjne oferty dają dla świeżo zakladających konto! Sama zakładając nowe konto w banku szukałam takiego konta na którym mogłam coś jeszcze zyskać!

igor8
igor8
4 lat temu

Dużo ostatnio tych promocji – wpadają jedna za drugą. Polecam śledzić bo można na prawdę wyrwać z tego dobre pieniądze, które instant wpływają na konto bankowe i normalnie możecie z nich korzystać. Zagraniczne banki też zaczynają stosować podobne promocje za zaproszenia znajomych do korzystania z ich banku.

Jolka
Jolka
4 lat temu

W niektórych bankach mozna czasem trafić na fajne promocje za założenie konta. Ostatnio sama dostałam propozycje że dostaje co miesiąc przez pół roku po 50 zł za otrzymanie wynagrodzenia na konto bankowe. Świetna oferta ponieważ i tak musiałam założyć konto a otrzymałam jeszcze korzysci. Dodatkowo często dla młodych osób sa darmowe konta co jest dodatkowym plusem niektórych bankow.

96pietrov
96pietrov
4 lat temu

W internecie jest pełno stron z aktualnymi rankingami promocji bankowych wraz z ich szczegółowymi opisami, linkami, regulaminami, analizami itd. Często są to promocje dla pierwszych klientów, ale nikt chyba nigdy nie posiada kont bankowych we wszystkich bankach jednocześnie. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Sam skorzystałem kilku krotnie na takich promocjach i polecam ten sposób zarobkowania.

Asia323
Asia323
4 lat temu

Sprawdzony i zaufany sposób na zdobycie dodatkowych środków, warto tylko dokładnie czytać regulamin promocji bankowych – w nim zawarte są wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące warunków, które potrzebujemy spełnić, co często nie jest możliwe w krótkiej informacji reklamowej na stronie promocji bankowej. Korzystam aktualnie z takiej oferty promocyjnej banku BGŻ BNP PARIBAS, o nazwie „konto z rozmachem” – i mogę szczerze polecić (można uzyskać do 550 zł). Trzeba tylko założyć konto przez unikalny formularz na stronie promocji 🙂

Paulina
Paulina
4 lat temu

Aktulanie można znaleźć mnóstwow stronek z rankingami i porównywarkami promocji bankowych razem z ich szczegółowymi opisami, linkami bezdośrednio do nich i obliczeniami ile możemy na nich zarobić. Można skorzystać z oferty promocyjnej z banku, w którym nie mamy aktualnie prowadzonego rachunku bankowego, a możemy przy tym trochę zarobić. Osobiście w ten sposób wybrałam konto oszczędnościowe i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Może niewiele , ale zgarniam za nie dodatkowe 20 a zawsze milo otrzymac cos za darmo. Czasem wystarczy pokombinować

15
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x