Bluepartner

Bluepartner

Bluepartner to sieć afiliacyjna należąca do sopockiej spółki grupy Blue Media. Sieć specjalizuje się w kampaniach z branży finansowej, ubezpieczeniowej, gier online oraz e-commerce. Jak wygląda zarabianie w serwisie?

Bluepartner - rejestracja

Sieć afiliacyjna Bluepartner dostępna jest zarówno dla osób fizycznych, jak i osób prowadzących działalność gospodarcza. Przy rejestracji trzeba, więc wybrać odpowiednią opcję, podać e-mail, hasło i to w zasadzie na tyle. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą dochodzi jeszcze NIP. Jest jeszcze okienko z zainteresowaniami, ale wybór raczej nie ma większego znaczenia.

Modele rozliczeniowe w Bluepartner

Praktycznie każda sieć afiliacyjna ma takie same modele rozliczeniowe, więc będzie to:

  • CPS (Cost Per Sale) – określony procent od sprzedaży danego produktu,
  • CPL (Cost Per Lead) – płatność za pozostawienie swoich danych kontaktowych przez klienta. Może to być np. adres e-mail czy numer telefonu,
  • CPA (Cost Per Action) – płatność za podjęte akcje np. wypełnienie formularza,
  • CPO (Cost Per Order) – podobnie jak w przypadku CPS, jest to płatność od sprzedanego produktu,  ale kwota jest stała, a nie procentowa.
Potrzebujesz więcej informacji na temat metod rozliczeń?

Kampanie w Bluepartner

Produktów do promowania w Bluepartner jest całkiem sporo, więc podzielone są one na następujące kategorie: lokaty bankowe, kredyty, ubezpieczenia, motoryzacja, inne, faktoring, internet, konkursy, turystyka, telewizja, gry, zdrowie i uroda, suplementy, bony rabatowe, telekomunikacja, dom i ogród, dorośli, e-commerce, elektronika.

Sieci afiliacyjne podobne do Bluepartner

Bluepartner jest ciekawą siecią afiliacyjną z produktami, których często brakuje u konkurencji, ale nie jest siecią jedyną. Zarabiając w internecie na promowaniu różnych produktów warto zainteresować się również pozostałymi, aby porównać stawki i przejrzeć inne produkty oraz usługi, które możemy promować.

Narzędzia w Bluepartner

Sieć afiliacyjna nie oferuje zbyt wiele narzędzi do promowania, ale dostępny jest ciekawy rotator banerów. Pozwala on określić maksymalną dopuszczalną wysokość oraz szerokość banerów, kategorie oraz konkretne kampanie, które mają być promowane w rotatorze. Po podaniu tych informacji wystarczy skopiować wygenerowany kod, a następnie wkleić go na swoją stronę.

Ile można zarobić w Bluepartner

Jak w każdej sieci afiliacyjnej, tak i tutaj, potencjał zarobkowy jest praktycznie nieograniczony. Ogranicza nas jedynie ilość klientów, których jesteśmy w stanie pozyskać. W przypadku wielu kampanii stawki rzędu kilkuset złotych są normalne, więc zarobić można naprawdę sporo, o ile wiemy jak promować dane produkty.

Bluepartner - opinie

Sieć afiliacyjna bluepartner ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, ale niestety brakuje jej widgetów. Wszystkie produkty promuje się poprzez link bezpośredni lub bannery reklamowe. Brakuje tutaj różnego rodzaju porównywarek czy rankingów, które znaleźć można w konkurencyjnych sieciach afiliacyjnych. Mimo to, warto założyć konto i przejrzeć ofertę, ponieważ znaleźć można wiele ciekawych produktów.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *