Bluepartner

Bluepartner

Bluepartner to sieć afiliacyjna należąca do sopockiej spółki grupy Blue Media. Sieć specjalizuje się w kampaniach z branży finansowej, ubezpieczeniowej, gier online oraz e-commerce. Jak wygląda zarabianie w serwisie?

Sieć afiliacyjna Bluepartner dostępna jest zarówno dla osób fizycznych, jak i osób prowadzących działalność gospodarcza. Przy rejestracji trzeba, więc wybrać odpowiednią opcję, podać e-mail, hasło i to w zasadzie na tyle. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą dochodzi jeszcze NIP. Jest jeszcze okienko z zainteresowaniami, ale wybór raczej nie ma większego znaczenia.

Kampanie w Bluepartner

Produktów do promowania w Bluepartner jest całkiem sporo, więc podzielone są one na następujące kategorie: lokaty bankowe, kredyty, ubezpieczenia, motoryzacja, inne, faktoring, internet, konkursy, turystyka, telewizja, gry, zdrowie i uroda, suplementy, bony rabatowe, telekomunikacja, dom i ogród, dorośli, e-commerce, elektronika.

Modele rozliczeniowe w Bluepartner

Praktycznie każda sieć afiliacyjna ma takie same modele rozliczeniowe, więc będzie to:

 • CPS (Cost Per Sale) – określony procent od sprzedaży danego produktu,
 • CPL (Cost Per Lead) – płatność za pozostawienie swoich danych kontaktowych przez klienta. Może to być np. adres e-mail czy numer telefonu,
 • CPA (Cost Per Action) – płatność za podjęte akcje np. wypełnienie formularza,
 • CPO (Cost Per Order) – podobnie jak w przypadku CPS, jest to płatność od sprzedanego produktu,  ale kwota jest stała, a nie procentowa.
Potrzebujesz więcej informacji na temat metod rozliczeń?
CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. W zależności od sytuacji, mogą…

Narzędzia

Sieć afiliacyjna nie oferuje zbyt wiele narzędzi do promowania, ale dostępny jest ciekawy rotator banerów. Pozwala on określić maksymalną dopuszczalną wysokość oraz szerokość banerów, kategorie oraz konkretne kampanie, które mają być promowane w rotatorze. Po podaniu tych informacji wystarczy skopiować wygenerowany kod, a następnie wkleić go na swoją stronę.

Ile można zarobić?

Jak w każdej sieci afiliacyjnej, tak i tutaj, potencjał zarobkowy jest praktycznie nieograniczony. Ogranicza nas jedynie ilość klientów, których jesteśmy w stanie pozyskać. W przypadku wielu kampanii stawki rzędu kilkuset złotych są normalne, więc zarobić można naprawdę sporo, o ile wiemy jak promować dane produkty.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Bluepartner jest ciekawą siecią afiliacyjną z produktami, których często brakuje u konkurencji, ale nie jest siecią jedyną. Zarabiając w internecie na promowaniu różnych produktów warto zainteresować się również pozostałymi sieciami, aby porównać stawki i przejrzeć inne produkty oraz usługi. Oczywiście sieci afiliacyjne to nie jedyny sposób zarabiania w internecie, więc warto przyjrzeć się również pozostałym.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Afiliacja

Afiliacja

Afiliacja jest jednym z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, ale wymaga większego zaangażowania, zwłaszcza z początku. Marketing afiliacyjny z pewnością…

Opinie o Bluepartner

Sieć afiliacyjna bluepartner ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, ale niestety brakuje jej widgetów. Wszystkie produkty promuje się poprzez link bezpośredni lub bannery reklamowe. Brakuje tutaj różnego rodzaju porównywarek czy rankingów, które znaleźć można w konkurencyjnych sieciach afiliacyjnych. Mimo to, warto założyć konto i przejrzeć ofertę, ponieważ znaleźć można wiele ciekawych produktów.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Czy ktoś z was też ma problem z wypłaceniem i zaliczeniem leadów za sprzedaż kart weststein u tego partnera?

  Nie rozliczyli mi leadów za luty, marzec twierdząc przez cały czas ze reklamodawca nie dostarczył raportu. No juy minęło parę miesięcy i cisza ze strony blumedi rozliczyli dopiero co karty Monese za luty, marzec. Wiec trochę na zarobione pieniądze poczekałem, ale tej drugiej karty mam rozliczone pięknie za styczeń 2019 w marcu w 98 % ledy przyznany natomiast od lutego i marca 0 zaliczonych leadów. 20 tysiecy drogą nie chodzi wiec ruszcie sie i rozliczcie sie ze mną bo moja cierpliwość jest na skraju przepaści.

  Jak z wami współpracować jak tak rozliczacie, a nie jesteście przecież małą firmą i kasę macie, aby założyć nawet za reklamodawce i się z nim sadzić. My wydawcy nie mamy i liczymy każde pieniądze jakie zarabiamy. Tak jak zapowiedziałem opisze to i rozpowszechnię gdzie sie da i na moich 600 serwisach również i nie boję się waszych prawników co mi napisaliście mi na maila mam ich w dupie !!!!

  Jeśli ma Pan wątpliwości co do naszej rzetelności to proszę podjąć stosowne kroki prawne tak żebyśmy mieli okazję wyjaśnić i udowodnić że nie mamy wpływu na raporty i nigdy nie ingerujemy w raporty otrzymywane od reklamodawców.

  Chętnie też zapoznam się i przekaże do naszego działu prawnego wszelkie treści zamieszczane na nasz temat tak byśmy mieli szansę odpowiedzieć Panu.

  Pozostaje do dyspozycji

  Wojciech Wilkowski
  Affiliate Deputy Director

  nie podaruje wam tych 20 tys bo to nie jest 100 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *