Moon Bitcoin

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin jest kranikiem pozwalającym samemu decydować jak często chcemy odbierać satoshi (część Bitcoina). Ilość kryptowaluty do zebrania powoli rośnie aż do czasu odbioru, choć z czasem przyrost ten jest coraz mniejszy. Można przejrzeć tabelę prezentującą aktualny przyrost w czasie. By otrzymać darmowe satoshi wystarczy kliknąć CLAIM, przy czym minimalny okres między kliknięciami to 5min.

Co ciekawe Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą, którą można zbierać w kranikach spod nazwy Moon. Każda strona jest osobną, ale łączy je wspólna nazwa. Po niej też widać, którą kryptowalutę otrzymamy.

Moon Bitcoin

rejestracja

Moon Litecoin

rejestracja

Moon Dash

rejestracja

Moon Dogecoin

rejestracja

Moon Cash (Bitcoin Cash)

rejestracja

Bonusy Moon Bitcoin

W Moon Bitcoin dostępne są różne bonusy pozwalające zwiększyć ilość zdobywanych satoshi za jedno kliknięcie aż do 500%. Dostępnych jest 5 różnych, a każdy z nich może wynosić do 100%. Są to:

  • Daily Loyalty Bonus – za codzienne logowanie zwiększający się o 1% każdego dnia, aż do 100%. Wystarczy przynajmniej jedno logowanie dziennie.
  • Referral Bonus – za posiadanych aktywnych poleconych. Za 1 jest to 1%, przy czym aktywni to tacy, którzy wykonali przynajmniej jedno kliknięcie w ciągu ostatnich 72h.
  • Mystery Bonus – w zasadzie nie wiadomo za co. Jeden wielki znak zapytania, ale zmienia się dość często. Może to być więc po prostu losowy bonus od 0 do 100%.
  • Offer Bonus – przysługuje za wykonanie zadań, ofert i ankiet dostępnych na stronie. Jego wysokość rośnie o 5% za każde wykonane zadanie w ciągu ostatnich 30 dni. Jest to tylko dodatek, ponieważ za każdą wypełnioną ofertę przyznawane jest także odpowiednie wynagrodzenie.
  • Mining Bonus – zezwolenie na użycie komputera do kopania kryptowaluty. By go otrzymać trzeba zaznaczyć specjalną opcję oraz zostawić otwartą stronę w przeglądarce.

Jeśli chodzi o kraniki z pozostałymi kryptowalutami to dostępne są tylko pierwsze trzy bonusy

System polecania w Moon Bitcoin

Moon Bitcoin umożliwia również zapraszanie kolejnych osób do programu za pomocą specjalnego linku. Można również wykorzystać przygotowane specjalnie do tego odpowiednie bannery. Oprócz bonusu za referrali opisanego wyżej, otrzymujemy dodatkowo 50% od claima.

Wypłata z Moon Bitcoin

Wypłata z tego kranika odbywa się automatycznie i natychmiastowo na portfel Coinpot. Wiele popularnych kraników zdecydowało się na wypłatę wynagrodzenia w ten sposób, więc można zbierać satoshi (i nie tylko) z kilku z nich w jednym miejscu.

Zobacz też inne kraniki kryptowalut

 

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *