Moon Bitcoin

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin jest kranikiem pozwalającym samemu decydować jak często chcemy odbierać satoshi. Ilość kryptowaluty do zebrania powoli rośnie aż do czasu odbioru, choć z czasem przyrost ten jest coraz mniejszy. Można przejrzeć tabelę prezentującą aktualny przyrost w czasie. By otrzymać darmowe satoshi wystarczy kliknąć CLAIM, przy czym minimalny okres między kliknięciami to 5min.

Rejestracja w Moon Bitcoin

Bonusy

W Moon Bitcoin dostępne są różne bonusy pozwalające zwiększyć ilość zdobywanych satoshi za jedno kliknięcie aż do 500%. Dostępnych jest 5 różnych, a każdy z nich może wynosić do 100%. Są to:

  • Daily Loyalty Bonus – za codzienne logowanie zwiększający się o 1% każdego dnia, aż do 100%. Wystarczy przynajmniej jedno logowanie dziennie.
  • Referral Bonus – za posiadanych aktywnych poleconych. Za 1 jest to 1%, przy czym aktywni to tacy, którzy wykonali przynajmniej jedno kliknięcie w ciągu ostatnich 72h.
  • Offer Bonus – przysługuje za wykonanie zadań, ofert i ankiet dostępnych na stronie. Jego wysokość rośnie o 5% za każde wykonane zadanie w ciągu ostatnich 30 dni. Jest to tylko dodatek, ponieważ za każdą wypełnioną ofertę przyznawane jest także odpowiednie wynagrodzenie.
  • Mystery Bonus – w zasadzie nie wiadomo za co. Jeden wielki znak zapytania, ale zmienia się dość często. Może to być więc po prostu losowy bonus od 0 do 100%.
  • Mining Bonus – zezwolenie na użycie komputera do kopania kryptowaluty. By go otrzymać trzeba zaznaczyć specjalną opcję oraz zostawić otwartą stronę w przeglądarce.

System polecania

Moon Bitcoin umożliwia również zapraszanie kolejnych osób do programu za pomocą specjalnego linku. Można również wykorzystać przygotowane specjalnie do tego odpowiednie bannery. Oprócz bonusu za referrali opisanego wyżej, otrzymujemy dodatkowo 50% od claima.

Wypłata z Moon Bitcoin

Wypłata z tego kranika odbywa się automatycznie i natychmiastowo na portfel Coinpot. Wiele popularnych kraników zdecydowało się na wypłatę wynagrodzenia w ten sposób, więc można zbierać satoshi z kilku z nich w jednym miejscu.

Zobacz też inne kraniki Bitcoin

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *