Strona główna » Krypto » Moon Bitcoin – opinie i opis kraników

Moon Bitcoin – opinie i opis kraników

Niestety wszystkie kraniki powiązane z coinpotem, a więc również Moon Bitcoin skończył działalność z dniem 31 stycznia 2021 roku. W związku z tym poniższy artykuł jest już nieaktualny, ale warto zainteresować się pozostałymi, działającymi kranikami oraz innymi sposobami zarabiania przez internet.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Kraniki spod szyldu Moon pozwalały zbierać popularne kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash. Zbieranie w kranikach nie wymaga dużo czasu, więc jest to dość ciekawy sposób na zdobywanie coinsów. Oczywiście w internecie w dalszym ciągu jest kilka wartych uwagi kraników kryptowalut, w których warto się zarejestrować, a jednym z nich bez wątpienia jest freebitcoin. Rejestrując się w kilku zdobędziemy więcej coinsów, które będziemy mogli spieniężyć. Warto również zauważyć, że pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a kraniki kryptowalut to tylko jeden z nich. Większość metod nie wymaga nawet specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Moon Bitcoin – co to?

Moon Bitcoin jest kranikiem pozwalającym samemu decydować jak często chcemy odbierać satoshi (część bitcoina). Ilość kryptowaluty do zebrania powoli rośnie aż do czasu odbioru, choć z czasem przyrost ten jest coraz mniejszy. Możemy przejrzeć tabelę prezentującą aktualny przyrost w czasie, gdyż nie jest to żadna tajemnica. By otrzymać darmowe satoshi wystarczy, że klikniemy CLAIM, przy czym minimalny okres między kliknięciami to 5 minut.

Co ciekawe bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą, którą możemy zbierać w kranikach spod nazwy Moon. Każda strona jest osobną, ale łączy je wspólna nazwa. W nazwie znajduje się również informacja dotycząca kryptowaluty, którą otrzymamy. Poza bitcoinem są to:

Bonusy Moon Bitcoin

W MoonBitcoin znajdziemy również różne bonusy pozwalające zwiększyć ilość zdobywanych satoshi za jedno kliknięcie aż do 500%. Jest ich aż 5, a każdy z nich może powiększyć przyrost do 100%. Są to:

  • Daily Loyalty Bonus – za codzienne logowanie zwiększający się o 1% każdego dnia, aż do 100%. Wystarczy przynajmniej jedno logowanie dziennie.
  • Referral Bonus – za posiadanych aktywnych poleconych. Za 1 jest to 1%, przy czym aktywni to tacy, którzy wykonali przynajmniej jedno kliknięcie w ciągu ostatnich 72h.
  • Mystery Bonus – w zasadzie nie wiadomo za co. Jeden wielki znak zapytania, ale zmienia się dość często. Może to być więc po prostu losowy bonus od 0 do 100%.
  • Offer Bonus – przysługuje za wykonanie zadań, ofert i ankiet dostępnych na stronie. Jego wysokość rośnie o 5% za każde wykonane zadanie w ciągu ostatnich 30 dni. Jest to tylko dodatek, ponieważ za każdą wypełnioną ofertę przyznawane jest także odpowiednie wynagrodzenie.
  • Mining Bonus – zezwolenie na użycie komputera do kopania kryptowaluty. By go otrzymać trzeba zaznaczyć specjalną opcję oraz zostawić otwartą stronę w przeglądarce.

Jeśli chodzi o kraniki z pozostałymi kryptowalutami czyli Litecoin, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash to dostępne są niestety tylko pierwsze trzy bonusy.

System polecania w tych kranikach

MoonBitcoin jak i pozostałe kraniki umożliwia również zapraszanie kolejnych osób do programu za pomocą reflinka. Oczywiście, poza zwykłym linkiem tekstowym, możemy wykorzystać przygotowane specjalnie do tego odpowiednie bannery. Poza bonusem z referrali opisanymwyżej, otrzymujemy dodatkowo 50% od ich claima. Zdecydowanie warto zainteresować się tym tematem, gdyż może zagwarantować nam całkiem niezły dochód pasywny.

Wypłata Z Moon Bitcoin, Litecoin, Dash i Dogecoin

Wypłata z kraników Moon odbywa się automatycznie, a zebrane coinsy natychmiastowo trafiają na portfel Coinpot. Kilka popularnych kraników realizuje wypłatę wynagrodzenia w ten sposób, więc możemy zbierać satoshi (i nie tylko) z kilku z nich w jednym miejscu. Jest to spore ułatwienie i bardzo ciekawe rozwiązanie. Oczywiście sam portfel kryptowalut pozwala również gromadzić coinsy z kraników, które nie przesyłają na niego automatycznie. Wystarczy, że skorzystamy z adresu portfela, aby przesłać zgromadzone w innych kranikach kryptowaluty. Wspomniany Coinpot pozwala gromadzić tylko Litecoin, Dash, Dogecoin oraz Bitcoin Cash.

Wymiana coinsów zebranych w kranikach na pieniądze jest już stosunkowo prosta, a służą do tego specjalne giełdy kryptowalut. Na nich możemy wymienić po aktualnym kursie daną kryptowalutę na pieniądze, a potem przelać bezpośrednio na konto bankowe.

Opinie o Moon Bitcoin

Jak to w kranikach bywa, ilość zbieranych coinsów nie jest powalająca, ale z drugiej strony nie wymaga zbytniego zaangażowania. Na plus w kranikach Moon z pewnością ilość kryptowalut, które możemy zbierać i możliwość zbierania wszystkiego na jednym portfelu. W kranikach możemy szybko zarobić pieniądze, ale nie są to duże kwoty. Chyba, że wstrzymamy się z wymianą do czasu, aż kurs odpowiednio wzrośnie, wtedy zysk może być naprawdę imponujący. Niestety wadą długiego oczekiwania jest brak pewności, że kurs w ogóle wzrośnie. Równie dobrze może spaść, a wtedy zarobimy jeszcze mniej.

Macie jakieś doświadczenia z tymi kranikami? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że można w taki sposób pozyskiwać kryptowalutę. Zawsze myślałem, że można ją kupić tylko na giełdzie i mieć farta albo i nie. Rozwiązanie wygląda ciekawie.

JANEK
JANEK
5 lat temu

Fajny kranik do pozyskania kryptowaluty. Zaletą jaką dostrzegłem jest to, ze nie trzeba potwierdzać zebranej waluty co jakiś określony czas. Potwierdzamy w momencie kiedy uznany to za stosowne. Minus jaki napotkałem to bardzo często błędny captach potwierdzający, ze nie jestem robotem, który pomimo prawidłowego podania odpowiedzi nie uznaje jej. Do rejestracji nie potrzeba za dużo danych osobistych – wystarczy nasz e-mail.

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x