Moon Bitcoin

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin jest kranikiem pozwalającym samemu decydować jak często chcemy odbierać satoshi (część Bitcoina). Ilość kryptowaluty do zebrania powoli rośnie aż do czasu odbioru, choć z czasem przyrost ten jest coraz mniejszy. Można przejrzeć tabelę prezentującą aktualny przyrost w czasie. By otrzymać darmowe satoshi wystarczy kliknąć CLAIM, przy czym minimalny okres między kliknięciami to 5min.

Co ciekawe Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą, którą można zbierać w kranikach spod nazwy Moon. Każda strona jest osobną, ale łączy je wspólna nazwa. Po niej też widać, którą kryptowalutę otrzymamy.

Moon Bitcoin

Moon Litecoin

Moon Dogecoin

Kraniki podobne do Moon Bitcoin

Kraniki spod szyldu Moon pozwalają zbierać popularne kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash, ale oczywiście w internecie dostępne są również inne. Zbieranie w ten sposób nie wymaga dużo czasu, więc warto zarejestrować się również na innych, aby zbierać jeszcze więcej.

Bonusy Moon Bitcoin

W MoonBitcoin dostępne są różne bonusy pozwalające zwiększyć ilość zdobywanych satoshi za jedno kliknięcie aż do 500%. Dostępnych jest 5 różnych, a każdy z nich może wynosić do 100%. Są to:

  • Daily Loyalty Bonus – za codzienne logowanie zwiększający się o 1% każdego dnia, aż do 100%. Wystarczy przynajmniej jedno logowanie dziennie.
  • Referral Bonus – za posiadanych aktywnych poleconych. Za 1 jest to 1%, przy czym aktywni to tacy, którzy wykonali przynajmniej jedno kliknięcie w ciągu ostatnich 72h.
  • Mystery Bonus – w zasadzie nie wiadomo za co. Jeden wielki znak zapytania, ale zmienia się dość często. Może to być więc po prostu losowy bonus od 0 do 100%.
  • Offer Bonus – przysługuje za wykonanie zadań, ofert i ankiet dostępnych na stronie. Jego wysokość rośnie o 5% za każde wykonane zadanie w ciągu ostatnich 30 dni. Jest to tylko dodatek, ponieważ za każdą wypełnioną ofertę przyznawane jest także odpowiednie wynagrodzenie.
  • Mining Bonus – zezwolenie na użycie komputera do kopania kryptowaluty. By go otrzymać trzeba zaznaczyć specjalną opcję oraz zostawić otwartą stronę w przeglądarce.

Jeśli chodzi o kraniki z pozostałymi kryptowalutami czyli Litecoin, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash to dostępne są tylko pierwsze trzy bonusy.

System polecania w Moon Bitcoin

MoonBitcoin jak i pozostałe kraniki umożliwia również zapraszanie kolejnych osób do programu za pomocą reflinka. Można również wykorzystać przygotowane specjalnie do tego odpowiednie bannery. Oprócz bonusu za referrali opisanego wyżej, otrzymujemy dodatkowo 50% od ich claima.

Wypłata z Moon Bitcoin

Wypłata z kraników Moon odbywa się automatycznie i natychmiastowo na portfel Coinpot. Kilka popularnych kraników zdecydowało się na wypłatę wynagrodzenia w ten sposób, więc można zbierać satoshi (i nie tylko) z kilku z nich w jednym miejscu. Sam portfel pozwala również gromadzić coinsy z kraników, które nie przesyłają na niego automatycznie. Wystarczy skorzystać a adresu portfela by przesłać zgromadzone w innych kranikach kryptowaluty. Pozwala on gromadzić Litecoin, Dash, Dogecoin oraz Bitcoin Cash.

2 Komentarze

  1. Nigdy o czymś takim nie słyszałem, że można w taki sposób pozyskiwać kryptowalutę. Zawsze myślałem, że można ją kupić tylko na giełdzie i mieć farta albo i nie. Rozwiązanie wygląda ciekawie.

  2. Fajny kranik do pozyskania kryptowaluty. Zaletą jaką dostrzegłem jest to, ze nie trzeba potwierdzać zebranej waluty co jakiś określony czas. Potwierdzamy w momencie kiedy uznany to za stosowne. Minus jaki napotkałem to bardzo często błędny captach potwierdzający, ze nie jestem robotem, który pomimo prawidłowego podania odpowiedzi nie uznaje jej. Do rejestracji nie potrzeba za dużo danych osobistych – wystarczy nasz e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *