Coinpot

Coinpot

Coinpot jest portfelem kryptowalut, który połączony jest z kranikami, dzięki czemu waluta tam zebrana trafia bezpośrednio na portfel – bez konieczności manualnych wypłat. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by przechowywać tam również kryptowaluty zebrane w innych miejscach.

Coinpot pozwala przechowywać 4 rodzaje kryptowalut:

Oprócz samego przechowywania umożliwia także kopanie wybranych kryptowalut. W tym celu wystarczy wybrać opcję “Mine + nazwa wybranej kryptowaluty”, która dostępna jest bo kliknięciu strzałki.
 
Nie ma również problemu z zamienianiem jednych kryptowalut na drugie, w obrębie portfela. To ile otrzymamy uzależnione jest od aktualnych kursów.
Portfel bitcoin i innych kryptowalut

Portfel bitcoin i innych kryptowalut

Bitcoin zyskuje na popularności z każdym dniem, choć jego kurs miewa częste wahania. Poza zarabianiem tej kryptowaluty istotny jest również…
Kryptowaluty

Kryptowaluty

Większość z nas ma o kryptowalutach dość mgliste pojęcie. Wciąż uważamy, że są to wirtualne pieniądze, za pomocą których już…

Kraniki wysyłające bezpośrednio na Coinpot

Kraniki kryptowalut, z których zebrane coinsy trafiają bezpośrednio na portfel coinpot:

Bit Fun kumuluje satoshi aż do czasu ich odebrania, ale z czasem przyrost ten jest coraz mniejszy. Minimalny czas jaki należy odczekać przed odebraniem to 3 minuty.

Bonus Bitcoin pozwala odbierać satoshi co 15 minut. W tym kraniku otrzymujemy dodatkowo bonus w wysokości 5% od zarobionych w ciągu ostatnich dni satoshi.

Moon Bitcoin również kumuluje satoshi aż do czasu ich odebrania, z tym, że czas minimalny, który należy odczekać wynosi 5 minut. Dodatkowo z każdym dniem kranik dolicza bonus do “claima” w wysokości 1% (do czasu osiągnięcia 100%). Warunkiem jest jednak codzienne logowanie.

Spod szyldu Moon dostępne są również inne kraniki kryptowalut (po nazwie widać od razu o jaką chodzi):

Tokeny

Za każdy “claim”, czyli odebranie części kryptowaluty z kranika otrzymujemy również 1 “Coinpot Token”. Zebrane tokeny można potem wymienić na wybraną kryptowalutę. Ich ilość można również przed wymianą pomnożyć. Są na to 3 sposoby:

  • Mine tokens. Tak jak w przypadku kopania kryptowalut, udostępniamy moc obliczeniową komputera w zamian za określoną ilość tokenów,
  • Play lottery.  Loteria odbywa się co godzinę i każdy może kupić dowolną ilość kuponów, które zwiększają szansę wygranej. Do wylosowanej osoby trafia 50% zebranej puli, a pozostałe 50% dzielone jest na kolejne 5 osób (po 10%). Szanse trafienia oraz ilość aktualnie kupionych losów widać na bieżąco.
  • Play multiplier. Komputer losuje liczbę z przedziału od 0 do 999, a my musimy przed losowaniem wytypować z jakiego przedziału będzie dana liczba. W zależności od wybranego mnożnika (od x2 do x1000), szanse na wygraną wynoszą od 50% do 0,1%.

Co z zebranymi w coinsami?

Zebrane w portfelu Coinpot kryptowaluty można potem w łatwy sposób wymienić na prawdziwe pieniądze choćby na giełdzie takiej jak BitBay.

Kursy kryptowalut

Kursy kryptowalut

Aktualne kursy kryptowalut w PLN W tabelce poniżej znajdują się aktualne kursy kryptowalut oraz procentowa zmiana ich wartości w ciągu…
Bitbay

Bitbay

BitBay jest polską giełdą kryptowalut, która pozwala zarabiać handlując kryptowalutami. Zarobek wynika z różnic w kursie między kupnem a sprzedażą,…

Wyzwania Coinpot

Od 1 marca 2019 roku w portfelu Coinpot dostępne są również dodatkowe wyzwania, które pozwalają zdobywać tokeny. Za każde zadanie można otrzymać od 1 do 5 gwiazdek. Za każdą gwiazdkę jest 100 tokenów, a oprócz tego osoba z największą ilością na koniec każdego miesiąca otrzymuje aż 10 000 000 tokenów, więc warto się tym zainteresować. Kolejne 24 osoby również mogą liczyć na tokeny, ale będą to odpowiednio mniejsze ilości:

  • 2-gie miejsce = 5 000 000,
  • 3-cie miejsce = 3 000 000,
  • 4-te miejsce = 2 000 000,
  • 5-te miejsce = 1 000 000,

I tak dalej, aż do  25 miejsca. Za jakie zadanie można otrzymać gwiazdki?

Faucet Claims

Ilość kliknięć w “claim”, bez względu na wartość kryptowaluty jaką otrzymamy. Wyzwania te podzielone są na dzienne, miesięczne i bez ograniczenia czasowego.

Referral Faucet Claims

Jak powyżej, z tą różnicą, że chodzi o kliknięcia osób zaproszonych za pomocą specjalnego reflinka. Tutaj nie ma wyzwań dziennych i miesięcznych, a jedynie bez ograniczenia czasowego.

Lottery Tickets Bought

Ilość kupionych losów na loterię, również z podziałem na dzienne, miesięczne oraz bez ograniczenia.

Lottery Wins

Ilość wygranych na loterii, bez ograniczenia czasowego.

Lottery Runner Up

Ilość loterii, w których zajęliśmy drugie miejsce. Również bez ograniczenia czasowego.

Lottery buy exactly 999 tickets in a round

Kolejne wyzwanie Coinpot, które nie ma ograniczenia czasowego. Wystarczy kupić dokładnie 999 losów na kolejne losowania.

Multiplier rolls

Ilość rozegranych gier “multiply” również podzielona na wyzwania dzienne, miesięczne i bez ograniczenia.

Multiplier total staked

Łączna ilość postawionych tokenów w grze “multiply”. Jest to również wyzwanie dzienne, miesięczne oraz bez ograniczenia czasowego.

Multiplier roll exactly 999

Trzeba w grze “multiply” trafić dokładnie liczbę 999, ale na szczęście to wyzwanie nie ma ograniczenia czasowego.

Conversions

Gwiazdki przyznawane za dowolne zamiany pomiędzy coinsami, a tokenami.

Bonus Stars

Dodatkowe gwiazdki przyznawane za ogólną ilość zebranych gwiazdek. Zadanie bez ograniczenia czasowego.

Mining Coinpot Tokens

Łączna ilość wykopanych tokenów przez czas nieokreślony.

Jak jeszcze zarabiać w internecie?

Nie ulega wątpliwości, że na kryptowalutach można całkiem nieźle zarobić, ale nie jest to jedyna możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy w internecie. Wiele sposobów pozwala dobrze zarabiać bez zbędnego ryzyka, jak ma to miejsce w przypadku kryptowalut.

Bitcoin - jak zacząć zarabianie

Bitcoin - jak zacząć zarabianie

Bitcoin jest kryptowalutą, która powstała w 2009 roku. Nazywany jest wirtualnym pieniądzem, choć bez większego problemu wymienić go można na…
Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…

Opinie o Coinpot

Na plus na pewno zasługuje połączenie z kranikami, które pozwala otrzymywać automatycznie na portfel zebrane coinsy. Jest to spora oszczędność czasu oraz brak konieczności manualnych wypłat. Również wprowadzone tokeny pozwalają na ciekawy zarobek, więc coinpot jest bez wątpienia wartym uwagi portfelem, choć wielu kryptowalut nie obsługuje.

Macie jakieś doświadczenia z portfelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *