Strona główna » Krypto » Bit Fun – opinie i opis kranika

Bit Fun – opinie i opis kranika

Bit Fun jest jest kranikiem, który kumuluje satoshi aż do czasu ich odebrania. Przyrost z czasem jest coraz mniejszy, więc sami możemy podjąć decyzję dotyczącą częstotliwości klikania. Musimy zdecydować czy lepiej odbierać rzadziej, ale większe kwoty czy może częściej, ale trochę mniejsze. Niestety z dniem 31 stycznia 2021 roku Bit Fun przestał działać, więc lepiej zainteresować się innymi kranikami oraz pozostałymi sposobami zarabiania w sieci.

Jak inaczej zarabiać w internecie

W internecie jest sporo kraników kryptowalut, które pozwalają odbierać darmowe coinsy np. bitcoiny. Decydując się na taką formę zarabiania najlepiej założyć konto przynajmniej w kilku z nich, a już na pewno w kraniku freebitcoin. Warto zainteresować się również sposobami zarabiania w necie, ponieważ kraniki kryptowalut to raptem jeden z nich. Oczywiście pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy nam odrobina wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Bit Fun – jak zarabiać?

By odebrać zgromadzone satoshi wystarczy, że klikniemy przycisk CLAIM, a minimalny czas jaki musimy odczekać między kolejnymi kliknięciami wynosi 3 minuty. Z czasem ilość satoshi do odebrania rośnie, ale niestety przyrost z czasem jest coraz mniejszy. Z jednej strony warto klikać częściej, ale z drugiej nie każdy ma tyle wolnego czasu, aby cały czas przy tym siedzieć.

Jak więcej zarabiać

Jedyną możliwością zwiększenia ilości posiadanych coinsów są wspomniane gry oraz zadania, więc warto zarejestrować się również w innych kranikach. Zaletą Bit Fun jest to, że odbierane satoshi wędrują od razu na portfel kryptowalut, do którego mogą trafiać również coinsy z innych kraników, czyli Coinpot.

Ile możemy zarobić w Bit Fun

Klikanie w kranikach samo w sobie nie generuje dużych dochodów, ale możemy w pewien sposób powiększyć saldo. Umożliwiają to między innymi różnego rodzaju gry oraz dodatkowe płatne zadania, które pozwalają zdobywać więcej satoshi. Kolejna sprawa, która ma bardzo duży wpływ na nasz zarobek to oczywiście kurs. Ze względu na jego bardzo dużą zmienność, możemy zarówno znacznie więcej zarobić, jak i niestety stracić na długim przetrzymywaniu bitcoina.

Fun Dice

Typowa gra bazująca głównie na szczęściu, która pozwala pomnożyć zebrane satoshi. Gra jest szybka i bardzo prosta: musimy wskazać czy liczba wyrzuconych oczek będzie większa czy mniejsza od podanej. Do tego pozostaje nam tylko wybrać odpowiednią stawkę i kliknąć przycisk ROLL. Przy tego typu grach musimy jednak zachować ostrożność, ponieważ możemy równie dobrze stracić wszystkie zgromadzone fundusze.

Fun Offers

W kraniku znajdziemy również różne ankiety, oferty czy inne promocje, które pozwolą zarobić dodatkowe pieniądze w serwisie. Zadania przeważnie nie są wymagające, choć nie mamy żadnego obowiązku ich wykonywania. Wynagrodzenie oczywiście otrzymujemy w postaci satoshi, a wysyłane są bezpośrednio do portfela. Warto zauważyć, że zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet możliwe jest również w wielu innych serwisach, które płacą w postaci złotówek lub dolarów, a nie kryptowalut.

Polecanie Bit Fun

Serwis Bit Fun również umożliwia zwiększenie swoich zarobków poprzez zapraszanie kolejnych osób za pomocą reflinka. Dodatkowy zarobek z poleconych osób wynosi tutaj 50%, więc całkiem sporo. Zdecydowanie warto się tematem zainteresować, gdyż w ten sposób możemy zagwarantować sobie dodatkowy dochód pasywny. Oczywiście na stronie znajdziemy wiele bannerów w różnych rozmiarach, które mogą pomóc w promowaniu.

Wypłata z Bit Fun

Podobnie jak wiele innych kraników, wypłata automatycznie trafia do portfela CoinPot po każdym kliknięciu. W przypadku rejestracji w większej ilości kraników będą trafiać tam środki z kilku z nich. Oczywiście jeśli będą one korzystały z tego samego sposobu wypłacania wynagrodzenia, ale Coinpot obsługuje aż 7 kraników. Jest to spore ułatwienie pozwalające gromadzić kryptowaluty w jednym miejscu. W kwestii wymiany ich na prawdziwe pieniądze sprawa jest stosunkowo prosta. Wystarczy, że skorzystamy z giełdy kryptowalut, która wymieni je nam po aktualnym kursie na pieniądze, a następnie przeleje na wskazane konto bankowe.

Gry na Bit Fun

Na stronie Bit Fun dostępnych jest wiele darmowych gier przeglądarkowych, które mogą umilić oczekiwanie między kolejnymi kliknięciami. Jest to dodatek, który wyróżnia kranik na tle pozostałych, ale niestety grając w te gry nie ma co liczyć na dodatkowy zarobek z tym związany. W internecie można oczywiście znaleźć lepsze gry dla zabicia czasu, ale taka możliwość jest warta wspomnienia.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Kranik ma również plusa za to że nie muszę potwierdzać odbioru waluty co określony czas, rejestracja jest prosta. Plus również za to, że zebrana waluta jest przekazywana do konta CoinPot automatycznie i nie trzeba gromadzić określonej ilości żeby tam wypłacić. Minus to tradycyjnie jak w większości za trafiające się błędne captache.

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x