Bit Fun

Bit Fun

Bit Fun jest jest kranikiem, który kumuluje satoshi aż do czasu ich odebrania. Przyrost z czasem jest coraz mniejszy, ale nie ma też potrzeby ciągłego klikania. Można zdecydować samodzielnie czy lepiej rzadziej po większe kwoty czy częściej po mniejsze.

Bit Fun - jak zarabiać?

By odebrać zgromadzone satoshi wystarczy kliknąć przycisk CLAIM. Minimalny czas jaki należy odczekać między kolejnymi kliknięciami wynosi 3 minuty. Z czasem ilość satoshi do odebrania rośnie, ale niestety przyrost ciągle maleję. Z jednej strony warto klikać częściej, ale z drugiej nie każdy ma tyle wolnego czasu.

Jak więcej zarabiać na Bit Fun

Jedyną możliwością zwiększenia ilości posiadanych coinsów są wspomniane gry oraz zadania, więc warto zarejestrować się również w innych kranikach. Zaletą tego kranika jest to, że odbierane satoshi wędrują od razu na portfel, do którego mogą trafiać również coinsy z innych kraników.

Kraniki kryptowalut

Kraniki kryptowalut

Kraniki kryptowalut (faucet) to strony, które rozdają części ułamkowe wybranej kryptowaluty (np. Bitcoina). Na jakiej zasadzie się to odbywa? Faucety…

Ile można zarobić na Bit Fun

Klikanie w kranikach samo w sobie nie generuje dużych dochodów, ale jest pewna szansa na powiększenie salda. Chodzi o różnego rodzaju gry oraz dodatkowe zadania, które pozwalają zdobywać dodatkowe satoshi. Kolejna sprawa, która ma wpływ na zarobek to oczywiście kurs, który może znacznie wzrosnąć do czasu wymiany satoshi na prawdziwe pieniądze.

Fun Dice

Typowa gra bazująca głównie na szczęściu, która pozwala pomnożyć zebrane satoshi. Gra jest szybka i bardzo prosta: należy wskazać czy liczba wyrzuconych oczek będzie większa czy mniejsza. Do tego tylko wybrać odpowiednią stawkę i kliknąć przycisk ROLL. Przy tego typu grach należy jednak zachować ostrożność, ponieważ można równie dobrze stracić zgromadzone fundusze.

Fun Offers

Dostępne na stronie ankiety, oferty czy inne promocje pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze w serwisie. Zadania przeważnie nie są wymagające, ale nie ma obowiązku ich wykonywania. Wynagrodzenie jest oczywiście przyznawane w postaci satoshi i wysyłane bezpośrednio do portfela.

Polecanie Bit Fun

Serwis Bit Fun również umożliwia zwiększenie swoich zarobków poprzez zapraszanie kolejnych osób. Dodatkowy zarobek z poleconych osób wynosi 50%. Na stronie dostępnych jest wiele bannerów w różnych rozmiarach, które mogą pomóc w promowaniu.

Wypłata z Bit Fun

Podobnie jak wiele innych kraników, wypłata automatycznie trafia do portfela CoinPot po każdym kliknięciu. W przypadku rejestracji w większej ilości kraników będą trafiać tam środki z kilku z nich. Oczywiście jeśli będą one korzystały z tego samego sposobu wypłacania wynagrodzenia. Jest to spore ułatwienie pozwalające gromadzić kryptowalutę w jednym miejscu.

Coinpot

Coinpot

Coinpot jest portfelem kryptowalut, który połączony jest z kranikami, dzięki czemu waluta tam zebrana trafia bezpośrednio na portfel – bez…

Gry na Bit Fun

Na stronie Bit Fun dostępnych jest wiele darmowych gier przeglądarkowych, które mogą umilić oczekiwanie między kolejnymi kliknięciami. Jest to dodatek, który wyróżnia kranik na tle pozostałych, ale niestety grając w te gry nie ma co liczyć na dodatkowy zarobek z tym związany. W internecie można oczywiście znaleźć lepsze gry dla zabicia czasu, ale taka możliwość jest warta wspomnienia.

1 Komentarz

  1. Kranik ma również plusa za to że nie muszę potwierdzać odbioru waluty co określony czas, rejestracja jest prosta. Plus również za to, że zebrana waluta jest przekazywana do konta CoinPot automatycznie i nie trzeba gromadzić określonej ilości żeby tam wypłacić. Minus to tradycyjnie jak w większości za trafiające się błędne captache.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *