Bit Fun

Bit Fun

Bit Fun jest jest kranikiem, który kumuluje satoshi aż do czasu ich odebrania. Przyrost z czasem jest coraz mniejszy, ale nie ma też potrzeby ciągłego klikania. Można zdecydować samodzielnie czy lepiej rzadziej po większe kwoty czy częściej po mniejsze. By odebrać zgromadzone satoshi wystarczy kliknąć przycisk CLAIM. Minimalny czas jaki należy odczekać między kolejnymi kliknięciami wynosi 3 minuty.

rejestracja

Gry

Na stronie Bit Fun dostępnych jest wiele darmowych gier przeglądarkowych, które mogą umilić oczekiwanie między kolejnymi kliknięciami. Jest to dodatek, który wyróżnia kranik na tle pozostałych, ale niestety grając w te gry nie ma co liczyć na dodatkowy zarobek z tym związany. W internecie można oczywiście znaleźć lepsze gry dla zabicia czasu, ale taka możliwość jest warta wspomnienia.

Fun Dice

Typowa gra bazująca głównie na szczęściu, która pozwala pomnożyć zebrane satoshi. Gra jest szybka i bardzo prosta: należy wskazać czy liczba wyrzuconych oczek będzie większa czy mniejsza. Do tego tylko wybrać odpowiednią stawkę i kliknąć przycisk ROLL. Przy tego typu grach należy jednak zachować ostrożność, ponieważ można równie dobrze stracić zgromadzone fundusze.

Fun Offers

Dostępne na stronie ankiety, oferty czy inne promocje pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze w serwisie. Zadania przeważnie nie są wymagające, ale nie ma obowiązku ich wykonywania. Wynagrodzenie jest oczywiście przyznawane w postaci satoshi i wysyłane bezpośrednio do portfela.

Polecanie programu

Serwis Bit Fun również umożliwia zwiększenie swoich zarobków poprzez zapraszanie kolejnych osób. Dodatkowy zarobek z poleconych osób wynosi 50%. Na stronie dostępnych jest wiele bannerów w różnych rozmiarach, które mogą pomóc w promowaniu.

Wypłata z Bit Fun

Podobnie jak wiele innych kraników, wypłata automatycznie trafia do portfela CoinPot po każdym kliknięciu. W przypadku rejestracji w większej ilości kraników będą trafiać tam środki z kilku z nich. Oczywiście jeśli będą one korzystały z tego samego sposobu wypłacania wynagrodzenia. Jest to spore ułatwienie pozwalające gromadzić kryptowalutę w jednym miejscu.

Zobacz też inne kraniki bitcoin

 

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *