Freebitcoin

Freebitcoin jest kranikiem bitcoin umożliwiającym odbieranie satoshi co godzinę. Ilość jaką otrzymamy zależna jest od wylosowanej liczby od 0 do 10000 (tzw. roll). Dokładną ilość otrzymanych satoshi można zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu, ale największa możliwa wartość to 200$ w postaci btc. Oprócz tego po każdym rollu otrzymujemy Reward Points (RP) oraz tickety na loterię, ale o tym później.

Freebitcoin – jak zarabiać?

Zarabianie w kranikach jest bardzo proste i ogranicza się przeważnie do kliknięcia przycisku. Tak jest i w tym przypadku. Przycisk „ROLL”, który należy kliknąć by zbierać satoshi znajduje się na dole pod zakładką „FREE BTC”. Jest 6 stopni wygranych, które uzależnione są od trafionej liczby. Maksymalna wygrana to równowartość 200$ w postaci Bitcoina.

Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll można zwiększyć grając w „Multiply btc”. Kranik freebitcoin pozwala również zdobywać satoshi w inny sposób, a o tym nieco niżej.

Multiply btc

W kraniku freebitcoin dostępna jest gra pozwalająca powiększyć aktualne saldo polegająca na wybraniu opcji „Bet HI” lub „Bet LO”. Wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa czy mniejsza od podanego przedziału. Przedział zmienia się zależnie od „Win chance” czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy procent tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry dostępny jest również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Dostępny jest tu również tak zwany jackpot, który pozwala zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby.

Samo granie w multiply btc zwiększa również ilość satoshi, które otrzymujemy po każdym rollu. O ile się dokładnie zwiększy i ile brakuje do następnego bonusu widać na żółtym tle nad tabelką z numerami odnośnie ilości satoshi za wylosowaną liczbę.

Strategia Multiply BTC

W internecie znaleźć można wiele różnych strategii, które rzekomo pozwalają zarobić bardzo dużą ilość satoshi. Strategie te opierają się na podobnych założeniach jak te w ruletce, ale trzeba pamiętać, że żadna strategia nie daje 100% wygranej. Jak wygląda ta strategia, którą można zastosować również na freebitcoin?

 1. Wybieramy kwotę do obstawienia np. 1 satoshi,
 2. W przypadku przegranej zwiększamy stawkę dwukrotnie (w tym wypadku będzie to 2 satoshi), a w przypadku wygranej wracamy do stawki początkowej.

W ten sposób nawet po serii porażek, po trafieniu będziemy 1 satoshi do przodu. Każdy może spróbować znaleźć własną strategię, choć żadna nie daje gwarancji wygranej.

Pozostałe zakładki

Betting – obstawianie różnych wydarzeń, takich jak np. kto wygra Ligę Mistrzów. Wartość wygranej uzależniona jest od postawionej sumy oraz tego ile osób postawiło na ten sam typ,

Golden Ticket – szansa na wygranie nowego Lamborghini lub 200 000$ w BTC. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród ticketów, które otrzymujemy za granie we wspomniane „multiply btc” lub obstawianie „betting”. Dodatkowe losy można również kupić za zgromadzone w kraniku coinsy,

Earn BTC – konto na freebitcoin służy również jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk można sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora,

Lottery – na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby. Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień,

Rewards – otrzymane Reward points można wymienić na różne nagrody, zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla czy dodatkowe tickety). Można je również po prostu wymienić na satoshi,

Refer – freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych. Zarobki z poleconych to 50%. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi,

Contest – miesięczny konkurs, gdzie osoby, które miały największy obrót na „Multiply btc” zgarniają dodatkowe nagrody. Pula to aż 20000$ w Bitcoinach, więc kwota spora. Nagradzanych jest pierwsze 10 osób (10000$ za 1 miesce). Dodatkowy konkurs dostępny jest dla osób, których refferale miały największy obrót. Pula nagród w tym wypadku to 10000$ (5000$ za 1 miejsce), również dla pierwszych 10 osób. Aktualna tabela jest stale dostępna, więc można na bieżąco monitorować postępy.

Wypłata zarobków

Freebitcoin umożliwia wypłatę na 3 sposoby, a minimum niezbędne by móc je zlecić to 30000 satoshi:

 • auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem posiadania przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
 • slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
 • instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się wyższą opłatą za jej przetworzenie.

Zebraną w ten sposób kryptowalutę można potem wymienić na specjalnych giełdach takich jak np. BitBay.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Ilość zbieranych kryptowalut można zwiększyć rejestrując się w kilku kranikach. Do tego dochodzi również wiele innych sposobów zarabiania przez internet, które również nie należą do skomplikowanych. Warto połączyć zbieranie kryptowalut w kranikach z pozostałymi, aby zwiększyć swoje zarobki.

Kraniki kryptowalut

kraniki kryptowalut

W internecie jest wiele kraników, które pozwalają odbierać różne kryptowaluty. Rejestrując się w kilku znacznie zwiększymy ich zdobywaną ilość.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu możemy zarabiać na wiele różnych sposobów. Różnią się one między sobą potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Opinie o Freebitcoin

Freebitcoin to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy kranik kryptowalut. Samo rollowanie może nie wyróżnia go zbytnio na tle innych, ale dodatkowe możliwości powiększania zebranych coinsów już tak. Do tego dochodzi oprocentowane jak na lokacie saldo, więc przy większych kwotach nawet nic nie robiąc ilość coinsów się powiększa.

Macie jakieś doświadczenia z tym kranikiem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Freebitcoin”

 1. Wygląda ciekawie, ale ile da się na tym zarobić tak realnie? Metody wypłaty opisane ok, a jaki trzeba mieć otwarty portfel, żeby móc otrzymać wypłatę? i czy jest to w pełni darmowe?

  Odpowiedz
  • Zależy jaki roll się trafi, jaki jest kurs BTC oraz od ewentualnej ilości poleconych. Sporo zmiennych, ale nie jest źle ;). Co do wypłaty to można z kranika przelać bezpośrednio na giełdę kryptowalut, tam wymienić na PLN, a potem już prosto na konto bankowe.

   Odpowiedz
 2. Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz