Freebitcoin – opinie i opis kranika

Freebitcoin jest kranikiem bitcoin, który poza zwykłym odbieraniem części tej kryptowaluty pozwala również powiększać saldo na wiele innych sposobów. Bez wątpienia należy do czołówki, a może jest nawet najlepszym kranikiem jaki znajdziemy w internecie. Co warto o nim wiedzieć i jak zarabiać?

Freebitcoin – jak zbierać satoshi?

Zarabianie w kranikach kryptowalut jest bardzo proste i ogranicza się przeważnie do kliknięcia przycisku. Tak jest i w przypadku freebitcoin, który umożliwia odbieranie satoshi (część bitcoina) co godzinę. Przycisk „ROLL„, który musimy kliknąć by zbierać satoshi znajduje się na dole pod zakładką „FREE BTC„. Mamy tutaj 6 stopni wygranych, które uzależnione są od trafionej liczby z przedziału od 0 do 10000. Dokładną ilość otrzymanych satoshi możemy zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu, ale największa możliwa wartość pozostaje bez zmian i wynosi 200$ w postaci btc. Oprócz tego po każdym rollu otrzymujemy Reward Points (RP) oraz losy na loterię, ale o tym za moment.

roll freebitcoin

Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll możemy również zwiększyć aż 4750 razy grając w „Multiply btc„. Kranik freebitcoin wyróżnia się mocno na tle pozostałych i pozwala również zdobywać satoshi w inny sposób. Wszystkie sposoby zostały opisane poniżej.

Multiply btc

W kraniku freebitcoin mamy do dyspozycji grę pozwalająca powiększyć aktualne saldo, czyli „Multiply btc”. Zasada jest prosta, a gra polega na wybraniu opcji „Bet HI” lub „Bet LO”. Wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa (Bet HI) czy mniejsza (Bet LO) od podanego przedziału. Przedział zmienia się zależnie od „Win chance”, czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy procent szans na wygraną, tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry, do dyspozycji mamy również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Warto zwrócić również uwagę na jackpot, który pozwala zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby. Niestety szanse na to są bardzo małe.

Dodatkowo grając w multiply btc zwiększamy również ilość satoshi, które otrzymujemy po każdym rollu. O ile się dokładnie zwiększy i ile brakuje do następnego bonusu widzimy na żółtym tle, nad tabelką z numerami odnośnie ilości satoshi za wylosowaną liczbę. Możemy maksymalnie zwiększyć ilość otrzymywanych satoshi aż 4750 razy.

bonus freebitcoin

Na powyższym screenie widzimy akurat bonus +28 do każdego rolla oraz informację, że 88,6232% postępu do kolejnego bonusu (+14) zostało osiągnięte.

Strategia Multiply BTC

W internecie znaleźć możemy wiele różnych strategii, które rzekomo pozwalają szybko zarobić pieniądze w postaci bardzo dużej ilość satoshi. Strategie te opierają się na podobnych założeniach jak te w ruletce, ale musimy pamiętać, że żadna strategia nie daje nam 100% wygranej. Jak wygląda wspomniana strategia, którą możemy zastosować również na freebitcoin?

 1. wybieramy kwotę do obstawienia np. 1 satoshi,
 2. w przypadku przegranej zwiększamy stawkę dwukrotnie (w tym wypadku będzie to 2 satoshi), a w przypadku wygranej wracamy do stawki początkowej.

Oczywiście, aby było szybciej możemy ustawić to w automacie (auto bet) i obserwować rezultaty. Takie ustawienie wygląda następująco:

strategia freebitcoin

Wybierając powyższą strategię, po trafieniu będziemy do przodu o wybraną stawkę, nawet jeśli wcześniej mieliśmy serię porażek. Każdy może spróbować znaleźć swoją własną, ale musimy pamiętać, że żadna strategia nie daje gwarancji wygranej (również powyższa). Nawet bardzo długa seria porażek jest tutaj możliwa, choć z początku może wydawać się to mało prawdopodobne.

Gdyby istniała jakakolwiek strategia, która gwarantowałaby wygraną w grach tego typu, kasyna zwyczajnie nie miałyby racji bytu, a jak widać istnieją i mają się całkiem dobrze.

Pozostałe opcje pozwalające zarabiać w Freebitcoin

Betting – obstawianie różnych wydarzeń, takich jak np. kto wygra Ligę Mistrzów, jaki będzie kurs btc w określonym okresie itp. Wartość wygranej uzależniona jest od postawionej sumy oraz tego ile osób postawiło na ten sam typ. Zasada działania mocno przypomina zakłady bukmacherskie, ale tutaj nie mamy stałego kursu,

Golden Ticket – szansa na wygranie nowego Lamborghini lub 200 000$ w BTC. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród ticketów, które otrzymujemy za granie we wspomniane „multiply btc” lub obstawianie „betting”. Dodatkowe losy możemy również kupić za zgromadzone w kraniku coinsy,

Earn BTC – konto na freebitcoin służy również jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk możemy sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora. Swoim działaniem przypomina klasyczną lokatę bankową,

Lottery – na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby. Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień,

Rewards – otrzymane Reward points możemy wymienić na różne nagrody, zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla czy dodatkowe tickety). Możemy je również po prostu wymienić na satoshi,

Refer – freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych za pomocą reflinka. Zarobki z poleconych to 50%, więc duża ich ilość może zagwarantować bardzo dobry dochód pasywny. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi (tzw. refback),

Contest – miesięczny konkurs, gdzie osoby, które miały największy obrót na „Multiply btc” zgarniają dodatkowe nagrody. Pula to aż 20000$ w Bitcoinach, więc kwota spora. Nagradzanych jest pierwsze 10 osób (10000$ za 1 miesce). Dodatkowy konkurs dostępny jest dla osób, których refferale miały największy obrót. Pula nagród w tym wypadku to 10000$ (5000$ za 1 miejsce), również dla pierwszych 10 osób. Aktualna tabela jest stale dostępna, więc możemy na bieżąco monitorować postępy.

Koło fortuny

Freebitcoin wprowadził również koło fortuny (wheel of fortune), w którym teoretycznie możemy wygrać rolexa lub 15 000$ w btc. Jest to kwota, która wprawdzie pobudza wyobraźnię, ale musimy mieć świadomość, że szanse na to są bardzo małe. Warto jednak spróbować, gdyż jedno zakręcenie kołem dziennie otrzymujemy za darmo. Jedynym warunkiem jest subskrypcja, a więc zezwolenie na wysyłkę maili przez freebictoin na nasz adres. Po zezwoleniu, na samym dole każdej wiadomości znajdziemy ticket, który musimy tylko kliknąć, aby przejść do koła. Wygląda on tak:

freebitcoin wheel of fortune

Jak uruchomić subskrypcję?

 1. logujemy się do Freebitcoin,
 2. na dole strony odnajdujemy i klikamy w banner Wheel of Fortune,
 3. klikamy przycisk „subscribe now”.

Od tej chwili, w każdej wiadomości z kranika znajdziemy ticket uprawniający do darmowego zakręcenia kołem. Warto zwrócić uwagę, że możemy zyskać dziennie aż 16 dodatkowych zakręceń kołem dzięki członkostwu premium.

Co znajduje się na kole?

 • rolex lub 15 000$ w btc,
 • iPhone 12 PRO Max lub 1500$ w btc,
 • kupony na loterię (również golden tickety),
 • karty podarunkowe do Amazon,
 • punkty nagród (reward points),
 • satoshi.

Członkostwo premium

W kraniku Freebitcoin znajdziemy również członkostwo premium, które oparte jest o tokeny FUN. Ich zakup oraz przetrzymanie przez określony czas gwarantuje nam dodatkowe profity, uzależnione od zakupionej ilości. Oczywiście w każdej chwili możemy je również sprzedać.

Co zyskujemy posiadając tokeny FUN?

 • cashback z multiply btc oraz betting – część kwoty wydanej na obstawianie oraz grę w multiply btc wraca na nasze saldo (do 1%),
 • zwiększenie profitów z earn btc – większe oprocentowanie dzienne gromadzonych satoshi (do 25%),
 • dodatkowe spiny w Wheel of Fortune (do nawet 16 na dzień).

Aby zyskać maksymalne profity musimy posiadać aż 500 000 tokenów, ale do pierwszego progu wystarczy nam jedynie 2500. Oczywiście profity wtedy są zdecydowanie mniejsze.

Wypłata zarobków z Freebitcoin

Freebitcoin umożliwia wypłatę na 3 sposoby, a minimum niezbędne by ją zlecić to 30000 satoshi:

 • auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem, że posiadamy przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
 • slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
 • instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się niestety wyższą opłatą za jej przetworzenie.

Sam kranik pełni również funkcję portfela kryptowalut, więc możemy tutaj również wpłacać coinsy zebrane w innych kranikach.

Zebraną w kraniku kryptowalutę możemy potem bez problemu wymienić na prawdziwe pieniądze, a następnie wypłacić je bezpośrednio na nasze konto bankowe.


jak kupić kryptowaluty bitcoin

Kupić i sprzedać kryptowaluty możemy na kilka sposobów, a każdy z nich ma swoje zalety.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Ilość zbieranych kryptowalut możemy zwiększyć rejestrując się w kilku serwisach tego typu. Warto zwrócić uwagę, że w internecie znajdziemy wiele kraników kryptowalut, które pozwalają zbierać je w łatwy sposób, a rejestrując się w kilku zwiększymy ilość zdobywanych coinsów. Warto połączyć zbieranie kryptowalut w kranikach z pozostałymi możliwościami jakie daje internet, aby zwiększyć swoje zarobki.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele innych sposobów, gdyż kraniki to tylko jeden z nich. Różnią się one między sobą potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Opinie o Freebitcoin

Freebitcoin to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy kranik bitcoin. Samo rollowanie może nie wyróżnia go zbytnio na tle innych, ale dodatkowe możliwości powiększania zebranych coinsów już tak. Do tego dochodzi wspomniane oprocentowane saldo, więc przy większych kwotach, nawet nic nie robiąc, ilość coinsów stale się nam powiększa generując dochód pasywny. Decydując się na kraniki kryptowalut z pewnością warto zacząć właśnie od tego.

Macie jakieś doświadczenia z tym kranikiem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Freebitcoin – opinie i opis kranika”

 1. Wygląda ciekawie, ale ile da się na tym zarobić tak realnie? Metody wypłaty opisane ok, a jaki trzeba mieć otwarty portfel, żeby móc otrzymać wypłatę? i czy jest to w pełni darmowe?

  Odpowiedz
  • Zależy jaki roll się trafi, jaki jest kurs BTC oraz od ewentualnej ilości poleconych. Sporo zmiennych, ale nie jest źle ;). Co do wypłaty to można z kranika przelać bezpośrednio na giełdę kryptowalut, tam wymienić na PLN, a potem już prosto na konto bankowe.

   Odpowiedz
 2. Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz