Freebitcoin – opinie i opis kranika

Freebitcoin jest kranikiem bitcoin, który poza zwykłym odbieraniem części tej kryptowaluty pozwala również powiększać saldo na wiele innych sposobów. Z całą pewnością należy do czołówki, a prawdopodobnie jest nawet najlepszym kranikiem jaki znajdziemy obecnie w internecie. Co warto o nim wiedzieć i jak zarabiać?

Freebitcoin – jak zbierać satoshi?

Zarabianie w kranikach kryptowalut jest bardzo proste i ogranicza się przeważnie do kliknięcia odpowiedniego przycisku co określoną ilość czasu. Tak jest i w przypadku freebitcoin, na którym możemy odbierać satoshi (część bitcoina) co godzinę. Przycisk „ROLL„, który musimy kliknąć znajduje się na dole strony pod zakładką „FREE BTC„.

To ile otrzymamy satoshi po każdym rollu zależy od wylosowanej liczby z przedziału od 0 do 10000. Mamy tutaj 6 stopni wygranych, a dokładną ilość coinsów możemy zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu. Największa możliwa wartość, którą możemy otrzymać z 1 rolla pozostaje bez z mian i wynosi 200$ w postaci btc. Co więcej, po każdym kliknięciu otrzymujemy również Reward Points (RP) oraz losy na loterię, ale o tym za moment.

roll freebitcoin

Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll możemy dodatkowo zwiększyć aż 4750 razy grając w „Multiply btc„. Kranik freebitcoin wyróżnia się mocno na tle pozostałych i pozwala również zdobywać powiększać saldo w inny sposób. Więcej na temat każdej metody poniżej.

Multiply btc

W kraniku freebitcoin mamy do dyspozycji grę pozwalająca powiększyć aktualne saldo, czyli „Multiply btc”. Zasada jest prosta, gdyż cała zabawa polega na wybraniu opcji „Bet HI” lub „Bet LO”. Najprościej mówiąc wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa (Bet HI), czy mniejsza (Bet LO) od podanego przedziału. Ten z kolei uzależniony jest od „Win chance”, czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy on jest, tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry, do dyspozycji mamy również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Warto zwrócić również uwagę na jackpot, dzięki któremu możemy zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby. Jednak szanse na to są niestety bardzo małe.

Dodatkowo grając w multiply btc zwiększamy również ilość satoshi, które otrzymujemy po każdym rollu. O ile się dokładnie zwiększy i ile brakuje nam do następnego bonusu widzimy na żółtym tle, nad tabelką z numerami odnośnie ilości satoshi za wylosowaną liczbę. Możemy maksymalnie zwiększyć ilość otrzymywanych coinsów aż 4750 razy.

bonus freebitcoin

Na powyższym screenie widzimy akurat bonus +28 do każdego rolla oraz informację, że 88,6232% postępu do kolejnego bonusu (+14) zostało osiągnięte.

Strategia Multiply BTC

W internecie znaleźć możemy wiele różnych strategii, które rzekomo pozwalają szybko zarobić pieniądze w postaci bardzo dużej ilość satoshi. Strategie te opierają się na podobnych założeniach jak te w ruletce, ale musimy pamiętać, że żadna strategia nie daje 100% szansy na wygraną.

Jak wygląda wspomniana strategia, którą możemy zastosować również na freebitcoin?

 1. wybieramy kwotę do obstawienia np. 1 satoshi,
 2. w przypadku przegranej zwiększamy stawkę dwukrotnie (w tym wypadku będzie to 2 satoshi), a w przypadku wygranej wracamy do stawki początkowej.

Oczywiście, aby było szybciej możemy ustawić to w automacie (auto bet) i obserwować rezultaty. Takie ustawienie wygląda następująco:

strategia freebitcoin

Wybierając powyższą strategię, po trafieniu będziemy do przodu o wybraną stawkę, nawet jeśli wcześniej mieliśmy serię porażek. Każdy może spróbować znaleźć swoją własną, ale tak naprawdę żadna strategia nie daje gwarancji wygranej (również powyższa). Nawet bardzo długa seria porażek jest tutaj możliwa, choć z początku może wydawać się to mało prawdopodobne.

Gdyby istniała jakakolwiek strategia, która gwarantowałaby wygraną w grach tego typu, to kasyna zwyczajnie nie miałyby racji bytu, a jak widać istnieją i mają się całkiem dobrze.

Pozostałe opcje pozwalające zarabiać w Freebitcoin

Betting – obstawianie różnych wydarzeń, takich jak np. kto wygra Ligę Mistrzów, jaki będzie kurs btc w określonym okresie itp. Wartość wygranej uzależniona jest od postawionej przez nas sumy oraz tego ile osób postawiło na ten sam typ. Zasada działania mocno przypomina zakłady bukmacherskie, ale tutaj nie mamy stałego kursu,

Golden Ticket – szansa na wygranie nowego Lamborghini lub 200 000$ w BTC. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród ticketów, które otrzymujemy za granie we wspomniane „multiply btc” lub obstawianie „betting”. Dodatkowe losy możemy również kupić za zgromadzone w kraniku coinsy,

Earn BTC – konto na freebitcoin służy również w pewnym sensie jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk możemy sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora. Swoim działaniem przypomina konto oszczędnościowe,

Lottery – na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby (losy wszystkich użytkowników). Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień,

Rewards – otrzymane Reward points możemy wymienić na różne nagrody – zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla, czy dodatkowe tickety). Możemy je również po prostu wymienić na satoshi po kursie 1:1,

Refer – freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych za pomocą reflinka. Zarobki z poleconych to 50%, więc duża ich ilość może zagwarantować bardzo dobry dochód pasywny. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi (tzw. refback),

Contest – miesięczny konkurs, gdzie osoby, które miały największy obrót na „Multiply btc” zgarniają dodatkowe nagrody. Pula to aż 20000$ w bitcoinach, więc naprawdę spora kwota. Nagrodę otrzymuje pierwsze 10 osób (10000$ za 1 miejsce). Dodatkowy konkurs dostępny jest dla osób, których refferale miały największy obrót. Pula nagród w tym wypadku to 10000$ (5000$ za 1 miejsce) – również dla pierwszych 10 osób. Aktualna tabela jest stale dostępna, więc możemy na bieżąco monitorować swoje postępy.

Koło fortuny w Freebitcoin

Freebitcoin wprowadził również koło fortuny (wheel of fortune), w którym teoretycznie możemy wygrać rolexa lub 15 000$ w btc. Jest to kwota, która wprawdzie pobudza wyobraźnię, ale musimy mieć świadomość, że szanse na to są bardzo małe. Mimo to warto spróbować, gdyż jedno zakręcenie kołem dziennie otrzymujemy zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem jest subskrypcja, a więc zezwolenie na wysyłkę newslettera przez freebictoin na nasz adres mailowy. Po zezwoleniu, na samym dole każdej wiadomości znajdziemy ticket, który musimy tylko kliknąć, aby przejść do koła. Wygląda on tak:

freebitcoin wheel of fortune

Jak uruchomić subskrypcję?

 1. logujemy się do Freebitcoin,
 2. na dole strony odnajdujemy i klikamy w banner Wheel of Fortune,
 3. klikamy przycisk „subscribe now”.

Od tej chwili, w każdej wiadomości z kranika znajdziemy ticket uprawniający do darmowego zakręcenia kołem. Warto zwrócić uwagę, że możemy zyskać dziennie aż 16 dodatkowych zakręceń dzięki członkostwu premium.

Co znajduje się na kole?

 • rolex lub 15 000$ w btc,
 • iPhone 12 PRO Max lub 1500$ w btc,
 • kupony na loterię (również golden tickety),
 • karty podarunkowe do Amazon,
 • punkty nagród (reward points),
 • satoshi.

Członkostwo premium

W kraniku Freebitcoin możemy również zdecydować się na członkostwo premium, które oparte jest o tokeny FUN. Ich zakup oraz przetrzymanie przez określony czas gwarantuje nam dodatkowe profity – uzależnione od zakupionej ilości. Oczywiście w każdej chwili możemy je również sprzedać.

Co zyskujemy posiadając tokeny FUN?

 • cashback z multiply btc oraz betting – część kwoty wydanej na obstawianie oraz grę w multiply btc wraca na nasze saldo (do 1%),
 • zwiększenie profitów z earn btc – większe oprocentowanie dzienne gromadzonych satoshi (do 25%),
 • dodatkowe spiny w Wheel of Fortune (do nawet 16 na dzień).

Aby zyskać maksymalne profity musimy posiadać aż 500 000 tokenów, ale do pierwszego progu wystarczy nam jedynie 2500. Oczywiście bonusy wtedy są odpowiednio mniejsze.

Wypłata zarobków z Freebitcoin

Freebitcoin umożliwia wypłatę na 3 sposoby, a minimum niezbędne by ją zlecić to 30000 satoshi:

 • auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem, że posiadamy przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
 • slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
 • instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się niestety wyższą opłatą za jej przetworzenie.

Sam kranik pełni również funkcję portfela kryptowalut, więc możemy tutaj też wpłacać coinsy zebrane w innych kranikach, aby czerpać profity z oprocentowanego salda.


jak kupić kryptowaluty bitcoin

Oczywiście zebrane w kraniku satoshi możemy potem bez problemu wymienić na prawdziwe pieniądze i wypłacić je bezpośrednio na wskazane konto bankowe. Możliwości jest kilka, a każda z nich ma swoje zalety.

Jak zbierać więcej kryptowalut za darmo

kraniki kryptowalut

Kraniki to ciekawy sposób, aby zbierać darmowe kryptowaluty, ale niestety działając tylko w jednym serwisie jesteśmy nieco ograniczeni. Dlatego też warto zarejestrować się również w innych, aby w łatwy sposób zwiększyć ilość zdobywanych coinsów.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, więc warto połączyć zbieranie kryptowalut w kranikach z pozostałymi możliwościami jakie daje sieć. Zwłaszcza, że wiele metod nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Freebitcoin

Freebitcoin cieszy się bardzo dobrymi opiniami w internecie i jest to obecnie jeden z lepszych, o ile nie najlepszy kranik bitcoin. Samo rollowanie wprawdzie nie wyróżnia go zbytnio na tle innych, ale dodatkowe możliwości powiększania zebranych coinsów już tak. Do tego dochodzi wspomniane oprocentowane saldo, więc przy większych kwotach nawet nic nie robiąc, ilość coinsów stale się nam powiększa generując dochód pasywny. Decydując się na zarabianie za pomocą kraników kryptowalut z pewnością warto zacząć właśnie od tego.

Macie jakieś doświadczenia z tym kranikiem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
4 lat temu

Wygląda ciekawie, ale ile da się na tym zarobić tak realnie? Metody wypłaty opisane ok, a jaki trzeba mieć otwarty portfel, żeby móc otrzymać wypłatę? i czy jest to w pełni darmowe?

ja
ja
4 lat temu

Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się 🙂

Btc
Btc
2 lat temu
Odpowiedz na  ja

Jak napisać takiego?

JarzabekPl
JarzabekPl
1 rok temu

Czy wiadomo co się dzieje? Ujęło mi niemało FUN tokenów…

Max
Max
3 miesięcy temu
Ocena :
     

Czy nadal stosujesz tą samą strategię w Multiply BTC? Czy znalazłeś coś bardziej optymalnego? Ja wskoczyłem na kranik z ciekawości i spróbowałem tej techniki i oczywiście 10 sekund i 1500 satoshi poszło się ehm 😀 ale było fajnie

Zmartwiony
Zmartwiony
3 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz

A powiedz mi proszę czy to normalne,że podstawowa nagroda sukcesywnie maleje? 🤔 U Ciebie na scr. Jest 9 satoshi jak ja zaczynałem było 6 a dziś już mam 3… Jaki może być powód bo chyba raczej nie jest to spowodowane wzrostem wartości BTC?

10
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x