Freebitcoin

Freebitcoin jest kranikiem bitcoin umożliwiającym odbieranie satoshi co godzinę. Ilość jaką otrzymamy zależna jest od wylosowanej liczby od 0 do 10000 (tzw. roll). Dokładną ilość otrzymanych satoshi możemy zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu, ale największa możliwa wartość to 200$ w postaci btc. Oprócz tego po każdym rollu otrzymujemy Reward Points (RP) oraz tickety na loterię, ale o tym później.

Freebitcoin – jak zarabiać?

Zarabianie w kranikach jest bardzo proste i ogranicza się przeważnie do kliknięcia przycisku. Tak jest i w tym przypadku. Przycisk „ROLL”, który należy kliknąć by zbierać satoshi znajduje się na dole pod zakładką „FREE BTC”. Jest 6 stopni wygranych, które uzależnione są od trafionej liczby. Maksymalna wygrana to równowartość 200$ w postaci Bitcoina.

Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll możemy zwiększyć grając w „Multiply btc„. Kranik freebitcoin pozwala również zdobywać satoshi w inny sposób, ale o tym nieco niżej.

Multiply btc

W kraniku freebitcoin dostępna jest gra pozwalająca powiększyć aktualne saldo polegająca na wybraniu opcji „Bet HI” lub „Bet LO”. Wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa czy mniejsza od podanego przedziału. Przedział zmienia się zależnie od „Win chance” czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy procent tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry dostępny jest również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Dostępny jest tu również tak zwany jackpot, który pozwala zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby.

Samo granie w multiply btc zwiększa również ilość satoshi, które otrzymujemy po każdym rollu. O ile się dokładnie zwiększy i ile brakuje do następnego bonusu widać na żółtym tle nad tabelką z numerami odnośnie ilości satoshi za wylosowaną liczbę.

bonus freebitcoin

Na powyższym screenie widać akurat bonus +28 do każdego rolla oraz informację, że 88,6232% postępu do kolejnego bonusu (+14) zostało osiągnięte.

Strategia Multiply BTC

W internecie znaleźć możemy wiele różnych strategii, które rzekomo pozwalają zarobić bardzo dużą ilość satoshi. Strategie te opierają się na podobnych założeniach jak te w ruletce, ale trzeba pamiętać, że żadna strategia nie daje 100% wygranej. Jak wygląda ta strategia, którą możemy zastosować również na freebitcoin?

 1. Wybieramy kwotę do obstawienia np. 1 satoshi,
 2. W przypadku przegranej zwiększamy stawkę dwukrotnie (w tym wypadku będzie to 2 satoshi), a w przypadku wygranej wracamy do stawki początkowej.

Oczywiście, aby było szybciej możemy ustawić to w automacie (auto bet) i obserwować rezultaty. Takie ustawienie wygląda następująco:

strategia freebitcoin

Wybierając powyższą strategię, po trafieniu będziemy do przodu o wybraną stawkę, nawet jeśli wcześniej mieliśmy serię porażek. Każdy może spróbować znaleźć swoją własną strategię. Musimy jednak pamiętać, że żadna nie daje gwarancji wygranej, choćby taka się wydawała.

Pozostałe zakładki

Betting – obstawianie różnych wydarzeń, takich jak np. kto wygra Ligę Mistrzów. Wartość wygranej uzależniona jest od postawionej sumy oraz tego ile osób postawiło na ten sam typ,

Golden Ticket – szansa na wygranie nowego Lamborghini lub 200 000$ w BTC. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród ticketów, które otrzymujemy za granie we wspomniane „multiply btc” lub obstawianie „betting”. Dodatkowe losy możemy również kupić za zgromadzone w kraniku coinsy,

Earn BTC – konto na freebitcoin służy również jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk możemy sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora. Swoim działaniem przypomina klasyczną lokatę bankową,

Lottery – na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby. Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień,

Rewards – otrzymane Reward points możemy wymienić na różne nagrody, zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla czy dodatkowe tickety). Możemy je również po prostu wymienić na satoshi,

Refer – freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych za pomocą reflinka. Zarobki z poleconych to 50%. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi,

Contest – miesięczny konkurs, gdzie osoby, które miały największy obrót na „Multiply btc” zgarniają dodatkowe nagrody. Pula to aż 20000$ w Bitcoinach, więc kwota spora. Nagradzanych jest pierwsze 10 osób (10000$ za 1 miesce). Dodatkowy konkurs dostępny jest dla osób, których refferale miały największy obrót. Pula nagród w tym wypadku to 10000$ (5000$ za 1 miejsce), również dla pierwszych 10 osób. Aktualna tabela jest stale dostępna, więc możemy na bieżąco monitorować postępy.

Wypłata zarobków

Freebitcoin umożliwia wypłatę na 3 sposoby, a minimum niezbędne by móc je zlecić to 30000 satoshi:

 • auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem, że posiadamy przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
 • slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
 • instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się niestety wyższą opłatą za jej przetworzenie.

Sam kranik pełni również funkcję portfela kryptowalut, więc możemy tutaj również wpłacać coinsy zebrane w innych kranikach.

Zebraną w kraniku kryptowalutę możemy potem wymienić na specjalnych giełdach.


bitbay

BitBay jest polską giełdą kryptowalut, na której wymienimy również zgromadzone w kraniku bitcoiny (satoshi).


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Ilość zbieranych kryptowalut możemy zwiększyć rejestrując się w kilku kranikach. Do tego dochodzi również wiele innych sposobów zarabiania przez internet, które również nie należą do skomplikowanych. Warto połączyć zbieranie kryptowalut w kranikach z pozostałymi, aby zwiększyć swoje zarobki.


kraniki kryptowalut

W internecie jest wiele kraników kryptowalut, które pozwalają zbierać je w łatwy sposób. Rejestrując się w kilku znacznie zwiększymy ich zdobywaną ilość.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować i zarabiać w domu możemy na wiele różnych sposobów. Różnią się one między sobą potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Opinie o Freebitcoin

Freebitcoin to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy kranik kryptowalut. Samo rollowanie może nie wyróżnia go zbytnio na tle innych, ale dodatkowe możliwości powiększania zebranych coinsów już tak. Do tego dochodzi wspomniane oprocentowane saldo, więc przy większych kwotach nawet nic nie robiąc ilość coinsów stale się powiększa. Decydując się na kraniki z pewnością warto wziąć pod uwagę właśnie ten.

Macie jakieś doświadczenia z tym kranikiem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Freebitcoin”

 1. Wygląda ciekawie, ale ile da się na tym zarobić tak realnie? Metody wypłaty opisane ok, a jaki trzeba mieć otwarty portfel, żeby móc otrzymać wypłatę? i czy jest to w pełni darmowe?

  Odpowiedz
  • Zależy jaki roll się trafi, jaki jest kurs BTC oraz od ewentualnej ilości poleconych. Sporo zmiennych, ale nie jest źle ;). Co do wypłaty to można z kranika przelać bezpośrednio na giełdę kryptowalut, tam wymienić na PLN, a potem już prosto na konto bankowe.

   Odpowiedz
 2. Gram i roluję botem – Sprawdzone osobiście, i faktycznie wypłacają nawet spore sumy. Ręcznie wypłacają z zimnego jak suma przekracza 80% zimnego. Jak na gorącym się skończy podpinają następny portfel. Polecam napisać sobie bota pod chrome z regułami, Tylko broń boże żadnych gotowców z sieci bo wtopicie = Sprawdza się 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz