Freebitcoin

Freebitcoin

Freebitcoin jest kranikiem bitcoin umożliwiającym odbieranie satoshi co godzinę. Ilość jaką otrzymamy zależna jest od wylosowanej liczby od 0 do 10000 (tzw. roll). Dokładną ilość otrzymanych satoshi można zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu, ale największa możliwa wartość to 200$ w postaci btc. Oprócz tego po każdym rollu otrzymujemy Reward Points (RP) oraz tickety na loterię, ale o tym później.

rejestracja

By zbierać satoshi należy rozwiązać captcha i kliknąć przycisk ROLL. Pozostałe zakładki to:

FreeBitcoin – multiply btc

W kraniku freebitcoin dostępna jest gra pozwalająca powiększyć aktualne saldo polegająca na wybraniu opcji “Bet HI” lub “Bet LO”. Wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa czy mniejsza od podanego przedziału. Przedział zmienia się zależnie od “Win chance” czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy procent tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry dostępny jest również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Dostępny jest tu również tak zwany jackpot, który pozwala zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby.

FreeBitcoin – Pozostałe zakładki

Earn BTC – Konto na freebitcoin służy również jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk można sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora.

Lottery – Na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby. Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień.

Rewards – Otrzymane Reward points można wymienić na różne nagrody, zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla czy dodatkowe tickety). Można je również po prostu wymienić na satoshi.

Refer – Freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych. Zarobki z poleconych to 50%. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi.

Wypłata zarobków

Na stronie dostępne są 3 sposoby wypłaty, a minimum niezbędne by móc je zlecić to 30000 satoshi:

  • auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem posiadania przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
  • slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
  • instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się wyższą opłatą za jej przetworzenie.

Zobacz też inne kraniki Bitcoin

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *