Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie polegają na przewidzeniu wyniku spotkania sportowego bądź innego wydarzenia (jak np wybory na prezydenta itp). Wysokość wygranej zależy od kursu na dane spotkanie oraz postawionej na to kwoty. Można obstawiać nie tylko sam wynik ale również konkretne zdarzenia jak np. wynik po połowie meczu, to czy padnie więcej/mniej niż x bramek, kartek, kto strzeli itp. Rejestracja u bukmacherów i obstawianie meczy jest możliwe wyłącznie po ukończeniu 18 lat i jest to weryfikowane poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego.

Legalni bukmacherzy – ranking

Tradycyjne punkty przyjmujące zakłady bukmacherskie cieszyły się niegdyś bardzo dużą popularnością. Jeszcze do niedawna praktycznie każdy doświadczony gracz korzystał właśnie z usług bukmachera naziemnego. Obecnie punkty te są jednak wypierane przez bukmacherów przyjmujących zakłady przez internet. Poniżej zaprezentowane strony oferują legalne zakłady bukmacherskie online.


efortuna

Fortuna oferuje bonus powitalny do 1000 złotych. Za samą rejestrację otrzymujemy 20 złotych na grę oraz zakład bez ryzyka do 100 złotych.


sts bukmacher

STS oferuje bonus powitalny do 1200 złotych. Przy rejestracji wpisz „pewne25”, aby otrzymać dodatkowe 25 złotych na grę.


Pozostali legalni bukmacherzy w Polsce to:

  • Milenium,
  • Star,
  • TOTOLOTEK S.A.
  • E – TOTO,
  • ForBET,
  • LV BET,
  • Totalbet.

Lista ta dostępna jest na stronie Ministerstwa Finansów: podatki.gov.pl

Bonusy u bukmachera

W celu przyciągnięcia dużej ilości chętnych, internetowi bukmacherzy oferują rozmaite bonusy dla swoich użytkowników. Bardzo często na nowych graczy czekają wyjątkowo atrakcyjne gratyfikacje, ale promocje organizowane są również dla stałych klientów. Najczęściej są to bonusy do depozytu, np. w wysokości 50% lub 100% kwoty maksymalnej. Bukmacher jednorazowo dodaje na konto użytkownika określoną kwotę, którą wykorzystać można do obrotu zakładów. Rodzajem bonusu jest także specjalny bon promocyjny, pozwalający na jednorazowy zwrot pieniędzy w przypadku przegranej.

Jak zacząć obstawianie meczy?

Przed rejestracją u bukmachera trzeba wiedzieć, że gry hazardowe mogą prowadzić do uzależnienia oraz utraty pieniędzy. Na stronie każdego bukmachera istotne są tak naprawdę przede wszystkim oferty kursów oraz aktualności, np. na temat promocji. Zanim jednak użytkownik postawi pierwszy zakład u bukmachera internetowego, musi założyć konto w serwisie. Posiadanie konta wymaga podania prawdziwych danych osobowych oraz ukończenia 18 lat. Po udanej rejestracji oraz otrzymaniu maila potwierdzającego, wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto. Wówczas można już wpłacić pierwsze pieniądze na zakłady, za pomocą jednej z dostępnych form płatności online. Zakłady bukmacherskie przez internet są całkowicie bezpieczne. System logowania jest szyfrowany i posiada wiele zabezpieczeń, które stosowane są m.in. w bankowości internetowej.

Jak wygląda obstawianie?

Samo postawienie zakładu nie należy do szczególnie trudnych czynności. Tak naprawdę opiera się przede wszystkim na uważnym czytaniu wszystkich wyświetlających się na ekranie komunikatów. Kiedy pieniądze użytkownika dotrą na konto, może on przystąpić do wyboru obstawianego zdarzenia. Następnie wystarczy jedynie wpisać określoną stawkę i potwierdzić postawienie zakładu. Zazwyczaj wyświetla się wówczas stosowny komunikat podsumowujący. Zakład przyjmowany jest przez system, jeżeli wybrana stawka nie przekracza limitu ustawionego przez bukmachera. Czasem wymagane jest postawienie większej ilości zdarzeń, o czym użytkownik jest natychmiastowo informowany.

Czy zakłady bukmacherskie online są legalne?

Osoba uczestnicząca w nielegalnych zakładach bukmacherskich podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych, a czyn ten stanowi przestępstwo skarbowe. Z naziemnymi punktami, które przyjmują tego typu zakłady nie ma takiego problemu, jednak nie wszystkie platformy online oferują w pełni legalne zakłady bukmacherskie. Mimo tego, że większość stron jest dostępna w języku polskim to ciężko znaleźć tam informacje na temat ich legalności, dlatego warto wiedzieć, gdzie można legalnie obstawiać. Używanie platform internetowych jest bardziej opłacalne, niż korzystanie z usług bukmachera naziemnego. Takie rozwiązanie jest również o wiele wygodniejsze, ponieważ wszystkie operacje wykonywać można zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Typy bukmacherskie

Co ciekawe, w internecie znaleźć możemy również typy bukmacherskie od osób, które na bieżąco śledzą wszelkie statystyki. Dostępne są zarówno te darmowe, jak i wymagające abonamentu. Musimy oczywiście pamiętać, że typy bukmacherskie mogą stanowić pewne źródło informacji, ale nie dają żadnej gwarancji. Może to być jednak lepsze wyjście od obstawiania meczy na chybił trafił, zwłaszcza przez osoby zupełnie początkujące.

Jak inaczej zarabiać przez internet?

Zakłady bukmacherskie, choć pozwalają w krótkim czasie zarobić bardzo duże pieniądze, niestety są również bardzo ryzykowne. Nawet osoba, która ogląda wybrane mecze, śledzi wszystkie statystyki itp. nie 100% gwarancji, że uda jej się poprawnie wytypować wynik spotkania. Obstawianie meczy może być ciekawym urozmaiceniem, ale nie możemy traktować tego jako stałe, pewne źródło dochodu. Poza zakładami bukmacherskimi, warto zainteresować się również innymi możliwościami jakie daje internet.

jak szybko zarobić pieniądze

Opinie

Zakłady bukmacherskie online mają te zaletę, że nie musimy wychodzić z domu, aby obstawić mecz lub inne wydarzenie. Niestety zarówno zakłady internetowe, jak i te stacjonarne nie stanowią pewnego źródła dochodu. Jest to również forma hazardu, więc może prowadzić do uzależnień i trzeba mieć to na uwadze.

Co sądzicie o zakładach bukmacherskich? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz