Fortuna

Fortuna

Zakłady bukmacherskie to swoiste połączenie świetnej zabawy z możliwością wygrywania pieniędzy. Obstawianie zdarzeń sportowych powoduje, że ciągle jesteśmy na bieżąco w świecie sportu, śledzimy wyniki i poczynania zawodników przeżywając niesamowite emocje. Nie dziwi zatem, że zakłady bukmacherskie stają się coraz bardziej popularną formą rozrywki, która rozszerza swoją działalność. Fortuna (eFortuna) to wiodący bukmacher na polskim rynku.

Przejście do serwisu

Fortuna w realu i sieci

Fortuna jest bukmacherem, który obecnie posiada najwięcej w Polsce placówek stacjonarnych. Możliwość obstawiania fizycznego jest ogromna, szczególnie dla mieszkańców miast, w których zazwyczaj znajduje się od kilku, do kilkunastu punktów. Fortuna jednak rozszerzyła swoją działalność i poza możliwością prowadzenia rozgrywek w stacjonarnych punktach, stworzyła także możliwość prowadzenia zakładów za pośrednictwem internetu, dzięki czemu, każdy bez trudu może wziąć udział w zabawie bez względu na miejsce zamieszkania.

Możliwości, jakie stwarza Fortuna

Fortuna to możliwość obstawiania zakładów dotyczących wielu dyscyplin sportowych. Najbardziej popularnymi są: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, boks czy mma, ale wśród możliwości typowania znajdują się też zdarzenia z bardziej egzotycznych dyscyplin, jak np.: krykiet, baseball, biatlon, futsal, futbol amerykański i wiele innych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co ważne, eFortuna wykracza ponad konkurencję i rozszerza swoją ofertę poza sport. Istnieje możliwość obstawiania również ważnych wydarzeń społecznych i politycznych. Typowanie odbywa się na zasadzie wskazania zwycięzcy meczu, obstawienia wyniku remisowego lub innych rozwiązań, np. dotyczących ilości strzelonych bramek czy indywidualnych osiągnięć poszczególnych sportowców w danym meczu.

Obstawianie na eFortuna

Obstawianie zakładów bukmacherskich w internecie wymaga założenia konta na portalu Fortuny oraz jego uwierzytelnienia. Do gry mogą przystąpić jedynie osoby pełnoletnie, które zadeklarują przestrzegania regulaminu. Kiedy już dokonamy formalności, możemy przystąpić do obstawiania zakładów. Gra w sieci ma wiele zalet. Przede wszystkim jest szybka i wygodna, nie wymaga wychodzenia z domu, a możliwość gry istnieje przez 24 godziny na dobę. Wypłata wygranych jest bezpłatna, a wszelkie informacje dotyczące wyników obstawionych zdarzeń oraz operacji finansowych wysyłane są przez smsa. Dodatkowo, gracz zyskuje darmowy dostęp do wielu transmisji online odbywających się na żywo. Gra w internecie stwarza nie tylko możliwość dokonywania zakładów, ale także umożliwia bycie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami sportowymi.

Bonusy na eFortuna

Fortuna oferuje także różne bonusy jak np. bonus przy pierwszej wpłacie (kwota wpłaty jest podwajana) czy zakład bez ryzyka (w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot pieniędzy przeznaczonych na kupon). Umożliwia również obstawianie zakładów LIVE czyli na żywo. W Fortunie można również obstawiać mecze stacjonarnie (punkty znajdują się w różnych miejscach w Polsce).

eFortuna – pomoc online

Fortuna oferuje możliwość szybkiego skorzystania z porady doradcy za pośrednictwem live chat. Stwarza to dogodną możliwością rozwiania wszelkich wątpliwości poprzez łatwą korespondencję odbywającą się za pomocą wymiany dialogu. Internauta uzyskuje pomoc dotyczącą funkcjonowania serwisu, realizowania wypłat, obstawiania zdarzeń i przeliczania możliwości wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *