STS

STS

STS jest polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wydarzenia sportowe oraz społeczno-polityczne. Swoją działalność prowadzi legalnie w oparciu o licencję udzieloną przez Ministra Finansów RP. By zarejestrować się na stronie trzeba mieć ukończone 18 lat.

rejestracja

UWAGA: W polu KOD PROMOCYJNY wpisz “pewne25”, aby otrzymać dodatkowe 25 zł na konto. Promocja łączy się z poniższym bonusem powitalnym.

Dodatkowo, aby otrzymać kolejny bonus w wysokości 50 zł, wpłać przynajmniej 50 zł i zagraj łącznie za przynajmniej 150 zł po kursie minimalnym 1.5.

Bonus powitalny

Przy pierwszej wpłacie bukmacher dodaje jej równowartość (maksymalnie 1000zł) do konta bonusowego. By wypłacić bonus wystarczy obrócić daną kwotę przynajmniej 3 razy.

STS Zakłady bukmacherskie

STS jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher posiada również ponad 420 punktów naziemnych w całej Polsce, więc można zawierać zakłady również stacjonarnie. Ciekawą opcją jest również możliwość obstawiania wydarzeń e-sportowych czy sportów wirtualnych, co z pewnością spodoba się wielu osobom.

Dostępna jest również dedykowana aplikacja mobilna, która pozwala zawierać zakłady, oglądać relacje na żywo, wpłacać i wypłacać oraz pozwala włączyć powiadomienia o aktualnym stanie wydarzenia.

Bukmacher stworzył również własny system wypłat zwany STSPay, który pozwala na szybkie wypłaty przez 7 dni w tygodniu. Od wypłaty do pojawienia się pieniędzy na koncie mija ok. 30 minut, a sam serwis nie pobiera za to dodatkowej prowizji.

Klub STS

Do klubu przystąpić można w dowolnym momencie jego trwania. By dołączyć trzeba odwiedzić dowolnie wybrany punkt naziemny oraz zadeklarować chęć dołączenia pracownikowi. Członkostwo jest bezpłatne i daje dodatkowe korzyści. Co miesiąc ukazane są dwa rankingi:

  • Ranking “Mistrzowie miesiąca” – nagroda za pierwsze 3 miejsca to odpowiednio: 100000 zł / 20000 zł / 15000 zł.
  • Ranking “Punktu” – nagroda za pierwsze 15 miejsc (od 100zł za pierwsze do 5 zł za piętnaste miejsce).

Za co otrzymuje się punkty w STS?

  • Punkty naliczane są za kupony AKO, SOLO, MAXIKOMBI
  • Każdy uczestnik, który dokona zawarcia zakładów na kwotę przynajmniej 1000 zł otrzyma w następnym miesiącu 10% więcej punktów
  • Odwiedziny punktów naziemnych, które można potwierdzić raz dziennie
  • Zakup magazynu STS. Z danego numeru będzie można otrzymać punkty tylko raz, bez względu na zakupioną ilość
  • Promocje punktowe ogłaszane z wyprzedzeniem

Weryfikacja

By potwierdzić swoją pełnoletniość przez internet należy wysłać skan dowodu osobistego. Sama weryfikacja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Konto powinno być aktywne w ciągu kilkunastu minut.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *