STS

STS

STS jest polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wydarzenia sportowe oraz społeczno-polityczne. Swoją działalność prowadzi legalnie w oparciu o licencję udzieloną przez Ministra Finansów RP. By zarejestrować się na stronie trzeba mieć ukończone 18 lat.

rejestracja

STS – bonusy do zgarnięcia po rejestracji

 1. W polu KOD PROMOCYJNY wpisz “pewne25”, aby otrzymać dodatkowe 25 zł na konto. Promocja łączy się z poniższym bonusem powitalnym.
 2. Przy pierwszej wpłacie bukmacher dodaje jej równowartość (maksymalnie 1000zł) do konta bonusowego. By wypłacić bonus wystarczy obrócić daną kwotę przynajmniej 3 razy.
 3. Dodatkowo, aby otrzymać kolejny bonus w wysokości 50 zł, wpłać przynajmniej 50 zł i zagraj łącznie za przynajmniej 150 zł po kursie minimalnym 1.5.

STS Zakłady bukmacherskie

STS jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bukmacher posiada również ponad 420 punktów naziemnych w całej Polsce, więc można zawierać zakłady również stacjonarnie. Ciekawą opcją jest również możliwość obstawiania wydarzeń e-sportowych czy sportów wirtualnych, co z pewnością spodoba się wielu osobom.

Dostępna jest również dedykowana aplikacja mobilna, która pozwala zawierać zakłady, oglądać relacje na żywo, wpłacać i wypłacać oraz pozwala włączyć powiadomienia o aktualnym stanie wydarzenia.

Bukmacher stworzył również własny system wypłat zwany STSPay, który pozwala na szybkie wypłaty przez 7 dni w tygodniu. Od wypłaty do pojawienia się pieniędzy na koncie mija ok. 30 minut, a sam serwis nie pobiera za to dodatkowej prowizji.

Klub STS

Do klubu przystąpić można w dowolnym momencie jego trwania. By dołączyć trzeba odwiedzić dowolnie wybrany punkt naziemny oraz zadeklarować chęć dołączenia pracownikowi. Członkostwo jest bezpłatne i daje dodatkowe korzyści. Co miesiąc ukazane są dwa rankingi:

 • Ranking “Mistrzowie miesiąca” – nagroda za pierwsze 3 miejsca to odpowiednio: 100000 zł / 20000 zł / 15000 zł.
 • Ranking “Punktu” – nagroda za pierwsze 15 miejsc (od 100zł za pierwsze do 5 zł za piętnaste miejsce).

Za co otrzymuje się punkty w STS ?

 • Punkty naliczane są za kupony AKO, SOLO, MAXIKOMBI
 • Każdy uczestnik, który dokona zawarcia zakładów na kwotę przynajmniej 1000 zł otrzyma w następnym miesiącu 10% więcej punktów
 • Odwiedziny punktów naziemnych, które można potwierdzić raz dziennie
 • Zakup magazynu STS. Z danego numeru będzie można otrzymać punkty tylko raz, bez względu na zakupioną ilość
 • Promocje punktowe ogłaszane z wyprzedzeniem

Weryfikacja w STS

By potwierdzić swoją pełnoletniość przez internet należy wysłać skan dowodu osobistego. Sama weryfikacja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Konto powinno być aktywne w ciągu kilkunastu minut.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Nigdy nie byłem pozytywnie nastawiony do zakładów bukmacherskich, ale chyba jest to takie moje subiektywne odczucie. Jeśli ktoś lubi to nie mam z tym problemu. STS o tyle na plus, że jest bardzo rozpoznawalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *