Strona główna » Opinie » Neteller

Neteller

Neteller to jeden z najbardziej popularnych serwisów do transferu pieniędzy. Jest używany najczęściej jako internetowy portfel graczy zakładowych. Przy ich pomocy bez problemu można wypłacać pieniądze u bukmacherów, czy też w bankomacie lub dzięki karcie płatniczej przypisanej do konta.

rejestracja

Co warto wiedzieć o Neteller

Neteller to obecnie jeden z najbardziej popularnych i największych serwisów działających jako portfel internetowy. Rocznie obsługuje transakcje na około bilion dolarów i korzystają z niego użytkownicy w ponad 200 krajach na całym świecie. Jest to brytyjska firma założona w 1999 roku.

Co jest potrzebne do rejestracji? Przede wszystkim musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty. Jego skan jest wymagany do założenia konta. System poprosi Cię również o potwierdzenie Twojego adresu zamieszkania. Neteller ma tych samych właścicieli co Skrill. Obie marki należą do tej samej spółki.

Niezwykłym plusem korzystania z Neteller jest fakt, że posiada obsługę w języku polskim. Również tę telefoniczną. U większości bukmacherów można dokonywać darmowych wpłat z konta Netellera. Jeśli chodzi natomiast o wypłaty, to najczęściej (aby otrzymać je za darmo) musimy kilkukrotnie obrócić pieniędzmi w zakładach danego bukmachera.

Dlaczego Neteller?

Według użytkowników Neteller posiada jedną z najlepszych obsług klienta ze wszystkich portfeli internetowych obecnych na rynku. Specjaliści odpowiadają szybko i z łatwością rozwiązują problemy, z którymi zgłasza się do nich właściciel konta. Dużą zaletą są również szybkie wpłaty do bukmacherów. Do ich dokonania wystarczy jedynie numer rachunku i sześciocyfrowy numer bezpieczeństwa.

Neteller jest elastyczny. Dla polskich klientów oferuje 16 możliwości wpłat. Możemy również wybrać walutę, z której chcemy korzystać w ramach serwisu. Do wyboru mamy aż 19 najbardziej popularnych.

Wypłata z procesora również nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy, że posiadamy kartę przypisaną do konta i wypłacamy nasze pieniądze prosto z bankomatu.

Neteller nie pobiera dodatkowych prowizji za otrzymywanie środków na swoje konto. Dodatkowymi zaletami, które mogą nas tylko zachęcić do korzystania właśnie z tego serwisu są:

  • atrakcyjna, przejrzysta szata graficzna,
  • ciekawe programy lojalnościowe,
  • wirtualna karta,
  • weryfikacja dwuetapowa (dla zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa).

Wady

Neteller nie jest oczywiście serwisem wolnym od wad. i wiele osób zraża się do serwisu już na początkowym etapie. Zniechęcająca może być tutaj czasochłonna weryfikacja, która trwa czasem kilka dni. Warto również zdawać sobie sprawę, że nie opłaca się tutaj zakładać konta w PLN, gdyż nie mamy dostępu do karty, która obsługuje naszą rodzimą walutę. Korzystając z karty, musimy również liczyć się z wysokimi opłatami za wypłatę z bankomatu.

Zobacz też inne procesory płatnicze.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x