Payeer

Payeer to stosunkowo nowy portfel internetowy. Od momentu rozpoczęcia swojej działalności w 2013 roku, nie odnotował praktycznie żadnych problemów czy wpadek. Dzięki temu stopniowo zyskał spore zaufanie wśród użytkowników, którym może pochwalić się również obecnie. Zdecydowana większość profesjonalnych serwisów zarobkowych oraz programów inwestycyjnych korzysta z usług tego procesora płatniczego.

Opłaty w Payeer

Wykonywanie określonych operacji w tym procesorze płatniczym wiąże się z koniecznością uiszczenia wymaganych opłat. Przelew pieniędzy do innego użytkownika w Payeer wykonać można co prawda za darmo, jednak za odbiór przelewu z innego procesora jest już pobierany nieduży procent kwoty. Opłaty związane są także z przewalutowaniem pieniędzy (na przykład z USD na EUR), weryfikacją SMS czy odzyskiwaniem hasła. Określone kwoty pobierane są również za wpłaty i wypłaty poprzez przelewy bankowe, obsługę systemu płatności oraz kartę kredytową. Za samo prowadzenie konta nie są naliczane żadne opłaty.

Funkcje Payeer

Payeer obsługuje większość walut tradycyjnych, a także kryptowalutę BTC. Możliwe jest zarówno wpłacanie, jak i wypłacanie bitcoinów za pomocą tego procesora płatniczego. Użytkownicy mają także możliwość wyrobienia sobie karty kredytowej Payeer Platinum MasterCard, która pozwala na wykonywanie standardowych płatności oraz bezproblemowe wypłacanie gotówki z bankomatów. Portfel posiada również 6 – poziomowy program partnerski. Prowizja od partnerów naliczana jest w zależności od obrotu. Do $100 otrzymać można 10%, powyżej $100 przyznawane jest 11% itd. Po założeniu konta każdy użytkownik otrzymuje ref link, za pomocą którego może polecać procesor znajomym. Dostęp do tej opcji znajduje się w zakładce Referrals.

Do czego się przydaje?

Za pomocą tego portfela internetowego zasilać można konta w wielu profesjonalnych programach zarobkowych, na przykład typu HYIP czy Revshare. Payeer posiada wbudowany kantor, pozwalający na wymianę płatności między wieloma innymi systemami. Cechą charakterystyczną procesora jest nieodwracalność wszystkich dokonywanych w nim transakcji. Procesor ten charakteryzuje się jednocześnie stosunkowo niskimi prowizjami za przeprowadzane transakcje, dzięki czemu stanowi bardzo dobrą alternatywę dla wielu znacznie droższych portfeli internetowych. Może się okazać bardzo przydatny zarówno dla osób regularnie robiących zakupy w internecie, jak i amatorów zarabiania w sieci czy specjalistów związanych z e-marketingiem.

Zobacz też inne portfele internetowe

2 komentarze do wpisu „Payeer”

    • Aktualnie nie idzie już przelać bezpośrednio na konto bankowe (jedynie na kartę VISA, MasterCard lub do banku ukraińskiego). Pozostają jednak inne możliwości, które pozwolą wyciągnąć zgromadzone środki i przelać je na konto bankowe (zakładka „Transfer”).Jednym z rozwiązań może być wymiana na kryptowalutę (np. bitcoin) oraz przelew na giełdę kryptowalut, a stamtąd już bezpośrednio na konto bankowe.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz