Strona główna » Opinie » Paidverts – opinie i opis serwisu

Paidverts – opinie i opis serwisu

Paidverts to typowa strona PTC, która dostępna jest również w języku polskim ze względu na dużą popularność w naszym kraju. Język możemy zmienić w prawym górnym rogu klikając na ikonę flagi. Od innych serwisów tego typu, paidverts wyróżnia się systemem tzw. punktów BAP (Bonus Ad Points). To od ich ilości zależy wartość reklam, które będziemy otrzymywali. Jak zarabiać w serwisie i co powinniśmy o nim wiedzieć?

Jak zarabiać w Paidverts

 • płatne reklamy – podstawowa forma zarobku w Paidverts, ale różni się trochę od innych tego typu serwisów. Tutaj wartość reklam zależy od punktów BAP, które uzbieramy. Ich działanie punktów nieco programy typu RevShare, choć sam serwis działa na zupełnie innej zasadzie,
 • click grid – coś w stylu zdrapki, na wzór tych z neobux czy clixsense. Możemy tu wygrać do 100 $ lub 1000000 BAP,
 • oferty – zadania podobne to tych, jakie znajdziemy na innych stronach umożliwiających zarabianie w ten sposób,
 • Gry – typowo kasynowe typu karty, jednoręki bandyta, loterie itp. Sami decydujemy jaką stawką chcemy zagrać i od niej zależy potencjalna wygrana.

Jak zaliczyć reklamę w Paidverts

Chcąc przejść do zarabiania na klikaniu reklam musimy wejść w zakładkę „płatne reklamy”, którą znajdziemy w górnej części menu (pod stanem konta). Tam dostępne są wszystkie reklamy, za które otrzymamy od razu wynagrodzenie lub punkty BAP. Jedyne co musimy zrobić to kliknąć w prostokąt z napisem „view activation ad”, potwierdzić, że nie jesteśmy robotem i odczekać wymagany czas. Oczywiście to, czy dostaniemy dolary, czy punkty BAP wiemy jeszcze zanim ją otworzymy.

reklama paidverts

Reklamy do wykupienia w Paidverts

 • Moje kampanie – szczegóły dotyczące wszystkich wykupionych w paidverts reklam,
 • Kup reklamy – zakup reklamy, a do wyboru mamy następujące:
  • Targeted ads – reklamy skierowane do konkretnej grupy docelowej np. kraju,
  • Bulk ads – standardowa reklama czyli wyświetlenie 30 sekund + 25 wyświetleń bannera 728×90 / 468×60, 100 wyświetleń bannera 125×125 i 2400 BAP,
  • Cheap traffic – tania reklama czyli wyświetlenia trwające 15 sekund,
  • AdGrid advertising – wyświetlenia reklamy w Click Grid kosztujące 1$ za 5000. Dodatkowo sami wybieramy obrazek widoczny na planszy,
  • AdGrid fixed advertising – jak wyżej z tą różnicą, że płacimy nie za ilość kliknięć, a czas w którym reklama będzie dostępna. Im dłuższy czas, tym reklama wychodzi taniej. Skrajne ceny to 1$ za 1 dzień i 99$ za 366 dni.
  • Fixed Ads auction – licytacje reklam, które wyświetlane będą przez cały wybrany dzień. Aukcja zaczyna się od 5$.
  • Login Ads auction – licytacja reklamy, którą widzi każdy użytkownik logujący się do strony. Aukcja zaczyna się od 30 $ lub 30000 BAP.
  • BAP Banner spots – kupno wyświetleń bannera za punkty BAP.
  • Forum Banner auction – aukcja wyświetleń bannerów na forum. Cena początkowa to 10 $.

Pozostałe elementy nawigacji

 • Materiały marketingowe – link oraz bannery służące do zapraszania znajomych,
 • Statystyki systemowe – różnego rodzaju statystyki dotyczące paidverts np. ilość reklam, użytkowników itp.
 • Moje konto (po kliknięciu na nick w prawym górnym rogu)- standardowe opcje związane z kontem np. zmiana hasła, historia itp. Ponadto do dyspozycji mamy dodatkowe ulepszenia:
  • Filtr reklam – wyłączenie przydzielania reklam o niskiej wartości (filtr kosztuje jednorazowo 10 $). Możemy ustawić filtr od 0,0005$ do 0,99$,
  • Super użytkownik – ulepszenie konta na 7 dni. Tacy użytkownicy mają pierwszeństwo w otrzymywaniu specjalnych reklam, a wersje są dwie:
   • Mini upgrade – dostarczy 1% wszystkich reklam o wartości z przedziału od 0.01$ do 0.49$,
   • Mega upgrade – dostarczy 1% wszystkich reklam o wartości od 0.50$,
 • Zegary reklamowe – reklamy dostarczone na konto musimy otworzyć w ciągu 18 godzin, w przeciwnym razie znikną. To ulepszenie pozwala wydłużyć czas na 24, 48 lub 72 godzin.
 • Tryb wakacyjny – w przypadku dłuższej nieobecności możemy zamrozić konto, aby nie otrzymywać reklam i chronić w ten sposób nasze punkty BAP. Koszt to 1,99 $ lub 10000 BAP na nielimitowany okres czasu. Musimy jedynie po powrocie odblokować konto.

Program poleceń Paidverts

Paidverts posiada również własny program partnerski, dzięki któremu możemy budować dochód pasywny zapraszając znajomych. Od każdego poleconego otrzymujemy:

 • 10% wartości zakupionych reklam,
 • 5% zarobku z obejrzanych reklam.

Reflink służący do zapraszania znajdziemy się w zakładce „Poleć znajomym”. Warto dodać, że możemy wspomóc poleconych wysyłając im dodatkowe punkty BAP (maksymalnie 15 500), aby ułatwić im start. Obdarowywany musi jedynie kliknąć w ciągu 48 godzin w otrzymany link, gdyż w przeciwnym razie punkty wrócą na nasze konto.

Wypłata pieniędzy z Paidverts

Chcąc wypłacić zarobione w paidverts pieniądze musimy kliknąć na saldo widoczne w lewym górnym rogu. Następnie wybieramy kwotę oraz portfel internetowy, na który chcemy ją otrzymać, a do dyspozycji mamy: Perfect Money, Payeer i Neteller. Ponadto możemy wypłacić w postaci kryptowaluty, a dokładniej bitcoina lub litecoina.


perfect money

Perfect Money wyróżnia się na tle pozostałych portfeli swoim oprocentowanym saldem, który swoim działaniem przypomina lokatę bankową.


payeer

Payeer to procesor płatniczy, który może pełnić również funkcję portfela kryptowalut.


neteller

Neteller to portfel używany najczęściej przez graczy zakładowych.


Dowód wypłaty

Dowód wypłaty niespełna 10 $, bezpośrednio na Payeer.

paidverts dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy bez wątpienia jest najłatwiejszym sposobem na zarabianie w internecie, ale niestety niekoniecznie najbardziej dochodowym. Dlatego decydując się na tego typu formę zarabiania dobrze jest mieć konto w przynajmniej w kilku serwisach.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Paidverts jest całkiem niezłym serwisem zarobkowym, który cechuje się oryginalnym podejściem do klikania reklam (za sprawą punktów BAP). Warto, jednak połączyć go, z innymi sposobami zarabiania przez internet, aby zwiększyć swoje zarobki. Metod oczywiście nie brakuje, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Opinie o Paidverts

Paidcerts niestety swoje lata świetności ma już dawno za sobą, jeśli chodzi o aktywność użytkowników. Jednak w dalszym ciągu pozwala całkiem przyzwoicie zarobić i nie ma problemów z wypłatami. Spory plus należy się również za polską wersję językową, która ułatwia korzystanie z serwisu, jeśli ktoś nie zna angielskiego.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
pawełek
pawełek
6 lat temu

Polecam da się zarobić

Adam
Adam
5 lat temu

Witam. Na moim koncie Paidverts nie posiadam takich zakładek, jak Paid Ads, Games, Grid.. Co zrobić w takiej sytuacji?
Czy to błąd strony, czy potrzebna jest jakaś weryfikacja?

Michał
Michał
5 lat temu

Ile aktualnie zarabiasz?
>Interesuje mnie to czy nie są jakieś chaczyki/banowanie kont gdy już posiadamy w miarę duży „bierny” dochód

zerker
zerker
5 lat temu

Według mnie czasy świetności PaidVertsa przeminęły, aktualnie ledwo co wypluwa a kiedyś trafiały się reklamy po 50 dolców. Osobiście bym nie marnował na niego czasu, biorąc pod uwagę, że bez wstępnej inwestycji wiele nie ugramy to jest sporo innych programów, w których z tą samą kwotą idzie już coś zdziałać.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  zerker

Przyznam, że zapisałem się do tego programu jakieś 3 tygodnie temu i dopiero go rozgryzam. Na razie zajmuje się samym klikaniem i zarobek jest nikły bo jakieś 18c. BAP mam coś około 850 więc w połowie drogi do kolejnej grupy a zdobywanie idzie ciężko. Reklamy głównie po 0,0005 c i 0,001, choć raz trafiła mi się perełka za 2c. Mimo wszystko chyba jednak będę dalej w tym programie

Miray
Miray
2 lat temu
Odpowiedz na  zerker

Co możesz polecić?

JANEK
JANEK
5 lat temu

Kuszące zwłaszcza opcja zdrapki i możliwość wygrania 100$, szkoda tylko, że w opcjach wypłaty środków zabrakło PapPal lub zwykłego przelewu na konto bankowe.

Ulka
Ulka
3 lat temu

A co to są ściany PTC

jedrula321
jedrula321
2 lat temu

Witaj.Obecnie strona jest zamknięta czy wiesz coś na ten temat

jedrula321
jedrula321
2 lat temu

Dzięki za info już myślałem że …..Pozdrawiam

14
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x