Paidverts

Paidverts

Paidverts choć nie jest polską stroną to ze względu na dużą popularność w naszym kraju jest dostępna w języku polskim. Język zmienia się w prawym górnym rogu klikając na flagę. Od innych serwisów tego typu paidverts wyróżnia posiadanie tak zwanych punktów BAP (Bonus Ad Points). Od ich ilości zależy wartość reklam, które będą nam przydzielane. Zdobywać je można poprzez klikanie odpowiednich reklam lub ich zakup. Jak zarabiać w serwisie i gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Jak zarabiać w Paidverts

 • Podstawowa forma zarobku w Paidverts czy klikanie reklam. Trochę różni się od innych tego typu serwisów, ponieważ wartość reklam zależy od punktów BAP. Działanie punktów przypomina nieco programy typu RevShare, choć sam serwis działa na zupełnie innej zasadzie,
 • Click Grid czyli coś w stylu zdrapki na wzór tych z neobux czy clixsense. Można tu wygrać do 100$ lub 1000000BAP,
 • Oferty czyli różnego rodzaju zadania jak na innych stronach umożliwiających zarabianie na nich,
 • Gry typowo kasynowe typu karty, jednoręki bandyta, loterie itp. Sami decydujemy jaką stawką chcemy zagrać i od tego zależy potencjalna wygrana.

Gdzie zarabiać poza Paidverts

Paidverts jest całkiem niezłym serwisem zarobkowym, który cechuje się oryginalnym podejściem do klikania reklam (punkty BAP). Warto, jednak połączyć zarabianie w nim, z innymi, które również pozwalają zarabiać na reklamach. Rejestrując się w kilku serwisach tego typu, możemy wykorzystać reklamy do promowania innych serwisów. Gdzie warto się zarejestrować?

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą zarabiania w internecie. Wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli strona…

Jak zaliczyć reklamę w Paidverts

Klikamy w zakładkę płatne reklamy widoczną w nawigacji (pod stanem konta o góry). Pojawią się nam reklamy za które otrzymamy od razu $ lub punkty BAP, co widać od razu przy klikanej reklamie. Następnie kliknąć w kwadraciki zaznaczone na czerwono widoczne na poniższym zrzucie (zależnie od wybranej reklamy).

reklama paidverts

Pojawi nam się kolejna plansza, gdzie trzeba przepisać lub po prostu kliknąć zaznaczone na czerwono przyciski (dużo szybsza opcja), a nastepnie przejść do strony reklamodawcy. Kolejnym krokiem będzie tylko zaliczenie captcha w prawym górnym rogu.

paidverts zaliczenie reklamy

Reklamy do wykupienia

 • Moje kampanie – szczegóły dotyczące wszystkich wykupionych w paidverts reklam
 • Kup reklamy – zakup reklamy, a do wyboru są następujące:
  • Targeted ads – reklamy skierowane do konkretnej grupy docelowej np. kraju.
  • Bulk ads – standardowa reklama czyli wyświetlenie 30s + 25 wyświetleń bannera 728×90 / 468×60, 100 wyświetleń bannera 125×125 i 2400BAP.
  • Cheap traffic – tania reklama czyli wyświetlenia trwające 15s.
  • AdGrid advertising – wyświetlenia reklamy w Clic Grid kosztujące 1$ za 5000. Dodatkowo sami wybieramy obrazek widoczny na planszy.
  • AdGrid fixed advertising – jak wyżej z tą różnicą, że płacimy nie za ilość kliknięć, a czas w którym reklama będzie dostępna. Im dłuższy czas tym reklama wychodzi taniej. Skrajne ceny to 1$ za 1 dzień i 99$ za 366 dni.
  • Fixed Ads auction – licytacje reklam, które wyświetlane będą przez cały wybrany dzień. Aukcja zaczyna się od 5$.
  • Login Ads auction – licytacja reklamy widocznej przy logowaniu do strony dla każdego użytkownika. Aukcja zaczyna się od 30$ lub 30000BAP.
  • BAP Banner spots – kupno wyświetleń bannera wykorzystując punkty BAP.
  • Forum Banner auction – aukcja wyświetleń bannerów na forum. Cena początkowa to 10$.

Pozostałe elementy nawigacji

 • Materiały marketingowe – link oraz bannery służące do zapraszania znajomych.
 • Statystyki systemowe – różnego rodzaju statystyki dotyczące paidverts jak np. ilość reklam, użytkowników itp.
 • Moje konto (po kliknięciu na nick w prawym górnym rogu)- standardowe opcje związane z kontem jak zmiana hasła, historia itp. Ponadto możliwe dodatkowe ulepszenia:
  • Filtr reklam – wyłączenie przydzielania reklam o niskiej wartości (filtr kosztuje jednorazowo 10$). MOżna ustawić filtr od 0,0005$ do 0,99$.
  • Super użytkownik – ulepszenie konta na 7dni. Tacy użytkownicy mają pierwszeństwo w otrzymywaniu specjalnych reklam. Ulepszenia są dwa:
   • Mini upgrade – Dostarczy 1% wszystkich reklam o wartości z przedziału od 0.01$ do 0.49$.
   • Mega upgrade – Dostarczy 1% wszystkich reklam o wartości od 0.50$.
 • Zegary reklamowe – reklamy dostarczane na konto trzeba kliknąć w czasie 18h od czasu jak się pojawią, w przeciwnym razie znikną. To ulepszenie pozwala ustawić zegar na 24,48 lub 72h.
 • Tryb wakacyjny – w przypadku dłuższej nieobecności można zamrozić konto by nie otrzymywać reklam (chronić BAP). Koszt to 1,99$ lub 10000BAP na nielimitowany okres czasu. Po prostu po powrocie odblokowujemy konto.

Wypłata pieniędzy z Paidverts

By wypłacić zarobione w paidverts pieniądze trzeba kliknąć na saldo widoczne w lewym górnym rogu. Następnie wybieramy kwotę i procesor płatniczy na który chcemy je otrzymać. Dostępne procesory płatnicze to:

Paidverts - opinie

Niestety serwis lata świetności ma już dawno za sobą, jeśli chodzi o aktywność użytkowników. W dalszym ciągu, jednak pozwala całkiem przyzwoicie zarobić i nie ma problemów z wypłatami. Spory plus również za polską wersję językową na zagranicznym serwisie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

 1. Witam. Na moim koncie Paidverts nie posiadam takich zakładek, jak Paid Ads, Games, Grid.. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Czy to błąd strony, czy potrzebna jest jakaś weryfikacja?

  1. Zakładki dostępne są u góry pod stanem konta oraz ilością posiadanych punktów BAP. Nie przypominam sobie żadnej weryfikacji, ani błędów tego typu. Może zwykłe przeoczenie? 😉

 2. Ile aktualnie zarabiasz?
  >Interesuje mnie to czy nie są jakieś chaczyki/banowanie kont gdy już posiadamy w miarę duży “bierny” dochód

  1. Paidverts w obecnej chwili nie jest tak bardzo popularny jak kiedyś. Ilość i wartość klików zależy od ilości wykupionych reklam, a skoro jest mały napływ użytkowników to i nie ma szału w tej kwestii, choć może się to jeszcze zmieni. Dawniej było zdecydowanie lepiej w tej kwestii, gdy był promowany praktycznie wszędzie i przybywało użytkowników. Aktualnie traktować go można raczej jako “dodatek” nie wymagający wysiłku. W związku z tym nie słyszałem o żadnych haczykach czy banowaniu kont.

 3. Według mnie czasy świetności PaidVertsa przeminęły, aktualnie ledwo co wypluwa a kiedyś trafiały się reklamy po 50 dolców. Osobiście bym nie marnował na niego czasu, biorąc pod uwagę, że bez wstępnej inwestycji wiele nie ugramy to jest sporo innych programów, w których z tą samą kwotą idzie już coś zdziałać.

  1. Przyznam, że zapisałem się do tego programu jakieś 3 tygodnie temu i dopiero go rozgryzam. Na razie zajmuje się samym klikaniem i zarobek jest nikły bo jakieś 18c. BAP mam coś około 850 więc w połowie drogi do kolejnej grupy a zdobywanie idzie ciężko. Reklamy głównie po 0,0005 c i 0,001, choć raz trafiła mi się perełka za 2c. Mimo wszystko chyba jednak będę dalej w tym programie

 4. Kuszące zwłaszcza opcja zdrapki i możliwość wygrania 100$, szkoda tylko, że w opcjach wypłaty środków zabrakło PapPal lub zwykłego przelewu na konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *