Neobux

Neobux

Neobux jest jednym z najpopularniejszych buxów. Istnieje i wypłaca bezproblemowo od 2008r, a więc długo. Uczestnictwo w programie jest oczywiście darmowe choć można zakupić konto premium o którym później.

rejestracja

Jak zarabiać w neobux

 • Klikanie reklam. Typowa forma zarabiania charakterystyczna dla buxów. Stawki za kliknięcie wahają się od 0,001$ do 0,02$. Strona umożliwia instalację dodatku do przeglądarki o nazwie AdAlert, który informuje na bieżąco o nowych reklamach możliwych do kliknięcia. Aby zaliczyć reklamę trzeba kliknąć w nią, a następnie w czerwoną kropkę, która się pojawi. Potem wystarczy odczekać podany czas. Trzeba też oczywiście wyłączyć program blokujący reklamy, w przeciwnym razie mogą się nie wyświetlać.
 • AdPrize. Forma loterii w której można wygrać nagrody pieniężne o wartości do 50$, konto premium na rok warte 90$ lub 10,000 Points (o tym do czego są niżej). Każda obejrzana w neobux reklama daje 4 szanse na wygraną w AdPrize. Czas jaki mamy na ich wykorzystanie to 240 minut, a jest to nic innego jak obejrzenie kolejnych stron z reklamami.
 • Wykonywanie zadań (offers). Są to różnego rodzaju zadania polegające na przeglądaniu lub szukaniu stron czy wypełnianiu ankiet. Wynagrodzenie odpowiednio zależne od wybranej nazwy zakładki.
 • Program partnerski. Na stronie dostępne są bannery i linki służące do promocji serwisu. Co ciekawe jest również możliwość wynajmowania poleconych na określony czas. Koszt wynajęcia jednego poleconego w neobux to 0,2$ na 30dni. W przypadku przedłużania już wynajętych poleconych przysługuje zniżka nawet 30%. Aby otrzymać wynagrodzenie z tytułu posiadanych poleconych trzeba obejrzeć wszystkie pomarańczowe reklamy. W przypadku zwykłego konta są 4 i w przypadku konta premium jest ich 9.

Points i coins w Neobux

Oprócz standardowego wynagrodzenia w postaci dolarów otrzymujemy tutaj Pointsy i Coinsy. W zakładce „Offers” dostępne są odpowiednio oferty „Points” i „Coins”, gdzie zgodnie z nazwą otrzymujemy wynagrodzenie w odpowiedniej postaci.

Jeśli chodzi o coinsy to nie przydają się one do niczego innego jak po prostu do wymiany je na dolary. Im więcej ich jednak zgromadzimy tym przelicznik wymiany będzie korzystniejszy.

Neobux coins

Points z kolej przydają się do zakupów w programie. Zarabiamy je poprzez wykonywanie odpowiednich ofert punktowych, oglądanie reklam (każda reklama to dodatkowy 1pkt) czy wygrywanie w AdPrize. Można je potem wykorzystać do:

 • Ulepszenia konta. 30000 Points to konto na 1 rok.
 • Do wymiany lub przedłużania wynajętych poleconych.
 • zwiększenia limitu bezpośrednich poleconych. 500 Points zwiększa limit o 1.

Konto premium w Neobux

Konto premium w programie nie jest obowiązkowe, ale może zwiększyć zarobki. Koszt takiego konta to 90$ na rok, a poniższa tabelka przedstawia różnice w wynagrodzeniu między kontem darmowym, a premium.

Neobux konto premium

Wypłata z Neobux

Wypłaty z programu są instant czyli przychodzą od razu po zleceniu. Minimalny próg wypłaty w neobux to 2$, ale zwiększa się on z każdą kolejną o 1$ aż do osiągnięcia 10$ (potem jest to już wartość stała). Dostępne procesory płatnicze:

Zobacz też inne strony płacące za klikanie w reklamy

4 Komentarze

 1. hm..od jakiegos czasu klikania w Clixsense nie ma, czasem trzeba uaktualniac swoja strone.

  1. Zgadza się, ale to jest temat o Neobux. W temacie dotyczącym Clixsense jest stosowna informacja 😉

 2. Bardzo dobra strona. Proces rejestracji oraz logowania prosty. Poświęcając niewielką ilość czasu można spokojnie zebrać na minimum dla pierwszej wypłaty czy 2 dolary. Niezbyt dużo reklam, ale serwis nadrabia to płatnymi ankietami do wypełnienia. Warto!

  1. Ja jeszcze dodałbym do tego fajną opcję zarabiania na grach. Jest gra 10×10 układanka z klocków, gdzie za dwie minuty grania dostajesz 0,001 c. Wystarczy pilnować czasu gry, bo poniżej dwóch minut nie ma premii więc miło spędzasz czas grając w grę a dodatkowo zarabiasz. Maksymalnie dziennie możesz zagrać 100 gier więc 10c może Ci wpaść z samego grania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *