Strona główna » Opinie » Neobux – opinie i opis buxa

Neobux – opinie i opis buxa

Neobux powstał w 2008 roku i jest obecnie jednym z najpopularniejszych buxów. Uczestnictwo w programie jest w pełni darmowe, ale możemy zakupić konto premium, które gwarantuje dodatkowe benefity. Sama strona jest po angielsku, więc przyda się choćby minimalna znajomość tego języka, aby sprawnie się poruszać. W razie ewentualnych problemów możemy uzyskać pomoc na forum, które co ciekawe – dostępne jest również w języku polskim. Co warto wiedzieć o serwisie i jak w nim zarabiać?

Rejestracja w Neobux

Zanim przejdziemy do zarabiania w Neobux musimy oczywiście najpierw założyć konto. Po wejściu na stronę klikamy przycisk „Register” widoczny w prawym górnym rogu, a następnie wypełniamy formularz, w którym podajemy login, hasło, adres e-mail oraz rok urodzenia. Po rejestracji możemy przejść do zarabiania.

Neobux – jak zarabiać?

Wszystkie opcje zarabiania oferowane przez serwis znajdziemy w zakładkach widocznych w górnej części strony.

Neobux poradnik
 • Klikanie reklam (View Advertisements). Typowa forma zarabiania charakterystyczna dla buxów, a stawki za kliknięcie wahają się tutaj od 0,001$ do 0,02$. Warto zauważyć, że możemy zainstalować dodatek do przeglądarki o nazwie AdAlert, który informuje na bieżąco o nowych reklamach, za które możemy otrzymać wynagrodzenie. Aby zaliczyć reklamę musimy kliknąć w nią, a następnie w czerwoną kropkę, która się pojawi. Potem wystarczy, że odczekamy podany czas. Musimy też pamiętać, aby wyłączyć program blokujący reklamy, gdyż w przeciwnym razie mogą się nam one w ogóle nie wyświetlać (jak wyłączyć AdBlocka),
 • Wykonywanie zadań (offers). Są to różnego rodzaju płatne zadania internetowe, które najczęściej polegają na przeglądaniu lub szukaniu stron w internecie. Wynagrodzenie jest mocno zróżnicowane i zależy od wybranej zakładki,
 • Gry (Games). Zarabianie na grach to kolejna bardzo ciekawa opcja, ale niestety jest limit 100 sesji w grze na 24 godziny. Wprawdzie potem możemy dalej grać, ale nie otrzymamy już za to wynagrodzenia,
 • Ankiety (Surveys). Wpełnianiu płatnych ankiet przez internet to jeden z ciekawszych i łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki. Wynagrodzenie oferowane przez serwis jest na bardzo przyzwoitym poziomie – porównywalnym do innych paneli ankietowych,
 • AdPrize. Forma loterii w której możemy wygrać nagrody pieniężne o wartości do 50$, konto premium na rok warte 90$ lub 10,000 Points (o tym do czego są niżej). Każda obejrzana w neobux reklama daje 4 szanse na wygraną w AdPrize. Czas jaki mamy na ich wykorzystanie to 240 minut, a jest to nic innego jak obejrzenie kolejnych stron z reklamami,
 • Program partnerski. Na stronie znajdziemy różnego rodzaju bannery i reflinki służące do promocji serwisu. Co ciekawe, mamy również możliwość wynajmowania poleconych na określony czas, a koszt wynajęcia jednego poleconego w neobux to 0,2$ na 30 dni. W przypadku przedłużania już wynajętych przysługuje nam zniżka w wysokości nawet 30%. Aby otrzymać wynagrodzenie z tytułu posiadanych poleconych musimy obejrzeć wszystkie pomarańczowe reklamy. W przypadku zwykłego konta są 4, a w przypadku konta premium jest ich 9.

Points i coins

Oprócz standardowego wynagrodzenia w postaci dolarów otrzymujemy tutaj również Coinsy i Pointsy.

Te pierwsze dostępne są w zakładce „Coins”, a służą tylko i wyłącznie do wymiany na dolary. Jednak warto wstrzymać się z ich tym do czasu, aż będziemy mieli ich większą ilość. Dlaczego? Im więcej ich zgromadzimy, tym przelicznik wymiany będzie korzystniejszy. Prezentuje się on następująco:

Neobux coins

Points z kolej przydają się do zakupów w programie. Zarabiamy je poprzez wykonywanie odpowiednich ofert punktowych, oglądanie reklam (każda reklama to dodatkowy 1pkt), czy wygrywanie w AdPrize. Możemy je potem wykorzystać do:

 • ulepszenia konta. 30000 Points to konto premium na 1 rok.
 • do wymiany lub przedłużania wynajętych poleconych.
 • zwiększenia limitu bezpośrednich poleconych. 500 Points zwiększa limit o 1.

Poradnik zarabiania w Neobux

Sam poradnik nie będzie zbyt odkrywczy dla osób, które mają konto w buxie już dłuższy czas, ale może pomóc osobom początkującym. Jak zmaksymalizować zyski?

 • loguj się codziennie i wyklikaj wszystkie reklamy, rób zadania, wypełniaj ankiety i graj w gry. Samych reklam przeważnie nie jest zbyt wiele, więc zaliczenie ich nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Pozostałe zakładki są już bardziej wymagające i zrobienie wszystkich zadań, które się tam znajdują może trochę potrwać,
 • zapraszaj kolejne osoby do serwisu za pomocą własnego reflinka, Na początek wystarczą znajomi oraz różnego rodzaju fora, ale z czasem warto rozważyć założenie własnego bloga, gdyż jest to jedno z lepszych miejsc do promowania,
 • zainstaluj dodatek do przeglądarki o nazwie AdAlert, do którego link znajduje się w stopce,
 • nie kupuj konta premium dopóki nie uzbierasz dużej ilości poleconych (zarówno tych zdobytych osobiście, jak i wynajętych). Wiele osób myśli, że wystarczy kupić konto Gold, aby zarobki w magiczny sposób wzrosły. Nic bardziej mylnego, a bez dużej ilości poleconych będziemy po prostu stratni.

Wynajmowanie poleconych z reguły w ogóle się nie opłaca, gdyż często trzeba ich wymieniać, aby wyjść na swoje. No chyba, że mamy konto Gold, ale to wymaga już całkiem sporej inwestycji. Dużo lepszym rozwiązaniem od wynajmowania jest zdobywanie ich za pomocą własnego reflinka.

Konto premium w Neobux

Konto premium w programie nie jest obowiązkowe, ale może zwiększyć zarobki. Koszt takiego konta to 90$ na rok, a poniższa tabelka przedstawia różnice w wynagrodzeniu między kontem darmowym, a premium. Jak już wspomniałem, takie ulepszone konto opłaca się jedynie w przypadku dużej ilości poleconych. Przy samodzielnym klikaniu nic nam ono nie da poza stratą pieniędzy.

Neobux konto premium

Wypłata z Neobux

Wypłaty z programu są instant, czyli przychodzą od razu po zleceniu. Minimalny próg wypłaty w neobux to 2$, ale zwiększa się on z każdą kolejną o 1$ aż do osiągnięcia 10$ (potem jest to już wartość stała). Jeśli chodzi o płatności bezpośrednie, to mamy do dyspozycji 2 popularne portfele internetowe, czyli Skrill oraz Neteller.


skrill moneybookers

Skrill jest jednym z popularniejszych portfeli internetowych, z którego możemy wypłacić pieniądze wprost na konto bankowe, ale również wykorzystać w niektórych serwisach. Co więcej, w łatwy sposób założymy tutaj wirtualną kartę płatniczą, dzięki której zapłacimy praktycznie wszędzie – tak jak z wykorzystaniem zwykłej karty.


neteller

Neteller jest bardzo podobny do powyższego portfela, choć zdecydowanie mniej popularny. Jednak w pewnych sytuacjach może stanowić ciekawą alternatywę.


Warto zwrócić również uwagę na możliwość wypłaty pieniędzy na wskazane konto bankowe lub portfel internetowy PayPal, choć niestety nie bezpośrednio. Decydując się na taką opcję musimy najpierw założyć konto w Tipalti.

Dodatkowo w Neobux możemy wypłacić wynagrodzenie w postaci wybranej kryptowaluty na wskazany portfel kryptowalut. Te obsługiwane to:

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 10$ z buxa bezpośrednio na Skrill.

neobux dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to z pewnością najłatwiejszy sposób zarabiania w internecie, który nie wymaga w zasadzie żadnych umiejętności. Jest wiele serwisów, które płacą za tego typu aktywność, ale rejestrując się tylko w jednym, z pewnością nie zarobimy zbyt wiele. Dlatego też warto założyć konto przynajmniej na kilku podobnych stronach, aby zwiększyć możliwości zarobkowe oraz mieć szanse na potencjalnych poleconych. Często osoby zarabiające w jednym serwisie, nie znają innych, więc wykupując tam odpowiednią reklamę mamy szanse, że zarejestrują się one z naszego reflinka.

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Płatne ankiety to jeden z lepszych i popularniejszych sposobów na zarabianie przez internet, choć początkowo w Neobux w ogóle ich nie było. Jednak z czasem serwis poczynił spory krok naprzód i się to zmieniło, ale chcąc zwiększyć zarobki z ich wypełniania warto zarejestrować się również w innych panelach. Jednym z ciekawszych bez wątpienia jest ySense, choć w sieci znajdziemy także wiele innych.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Metod pracy w domu i zarabiania przez internet jest naprawdę sporo i w zasadzie tylko od nas samych zależy, która z nich okaże się odpowiednia. Różnią się one od siebie wymaganymi umiejętnościami oraz potencjałem zarobkowym, ale w większości przypadków wystarczy tylko trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Czy warto zakładać konto w Neobux? – opinie

Neobux bez wątpienia jest jednym z najdłużej działających buxów i nic nie wskazuje na to, aby miał skończyć działalność. Serwis ma w internecie bardzo dobre opinie, ale niestety jak to w buxach bywa – zarobki nie należą do najwyższych. Oczywiście z czasem, podejmując odpowiednie kroki możemy zarabiać więcej, dlatego buxa mimo wszystko warto znać i wypróbować.

Macie jakieś doświadczenia z Neobux? Zostawcie opinię na jego temat w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Arkadiusz
Arkadiusz
6 lat temu

hm..od jakiegos czasu klikania w Clixsense nie ma, czasem trzeba uaktualniac swoja strone.

Jan
Jan
5 lat temu

Bardzo dobra strona. Proces rejestracji oraz logowania prosty. Poświęcając niewielką ilość czasu można spokojnie zebrać na minimum dla pierwszej wypłaty czy 2 dolary. Niezbyt dużo reklam, ale serwis nadrabia to płatnymi ankietami do wypełnienia. Warto!

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  Jan

Ja jeszcze dodałbym do tego fajną opcję zarabiania na grach. Jest gra 10×10 układanka z klocków, gdzie za dwie minuty grania dostajesz 0,001 c. Wystarczy pilnować czasu gry, bo poniżej dwóch minut nie ma premii więc miło spędzasz czas grając w grę a dodatkowo zarabiasz. Maksymalnie dziennie możesz zagrać 100 gier więc 10c może Ci wpaść z samego grania

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x