Sejfik

Sejfik

Sejfik jest polską stroną, która należy do firmy Ebizo, a jej właścicielem jest Markonix. Stronę spośród innych wyróżnia przede wszystkim dużo możliwości zarobkowych. Sejfik posiada także wbudowany komunikator oraz chat ułatwiający komunikację między użytkownikami. Uczestnictwo w programie jest darmowe, choć można wykupić również opcję VIP o której niżej.

Rejestracja w Sejfik

Rejestracja w Sejfiku jest bardzo prosta, wystarczy podać adres e-mail lub zarejestrować się za pomocą konta na Facebook’u. W przypadku osób poniżej 16 roku życia wymagana jest zgoda rodziców.

Oczywiście Sejfik to nie jedyny serwis pozwalający zarabiać na reklamach. Warto przejrzeć również inne.

Jak zarabiać w sejfik

Sejfik

Nie wszystkie opcje będą dostępne od razu po zarejestrowaniu. Niektóre z nich zostaną odblokowane po 14 dniach od założenia konta.

 • Skrzynka in-box – reklamy przychodzące na pocztę lub skrzynkę w programie.
 • Płatne linki – kliknięcia w bannery w zamian za wynagrodzenie pieniężne.
 • Kliki konkursowe – jak wyżej z tą różnicą, że otrzymujemy tutaj punkty i co określoną ilość klików losowana jest osoba, która otrzyma dodatkowo kilka groszy.
 • Kliki premium – kliknięcia specjalne np. w skrócone linki. Wynagrodzenie punktowe.
 • Płatne zapisy – zapisy do programów w zamian za określoną kwotę.
 • Płatne zadania – specjalne zadania jak na przykład polubienie na facebook’u.
 • Produkty finansowe – polecanie różnego rodzaju produktów finansowych jak konta bankowe, lokaty czy pożyczki.
 • Płatne pisanie – oferty pisania postów, tematów czy komentarzy na określonych stronach za konkretną stawkę.
 • Płatne pobieranie – pobieranie plików ze specjalnych serwisów w zamian za wynagrodzenie.
 • Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do programu w zamian za określony % zarobków. Sejfik ma aż 4 poziomy poleconych z których otrzymujemy odpowiednią prowizję (16%-8%-4%-2%).
 • Zarabiaj na gadu gadu – zarabianie poprzez reklamy otrzymywane na ten komunikator.
 • Facebook – połączenie konta sejfik z facebook’iem.
 • Wymień punkty – wymiana zdobytych punktów na gotówkę po określonej stawce.
 • Kup/sprzedaj punkty – jak wyżej z tą różnicą, że wystawiamy punkty na sprzedaż za dowolną kwotę o ile znajdzie się chętny na zakup.
 • Promowanie ptp – promowanie specjalnego linku na innych stronach zarobkowych (1000 kredytek = 1,70zł):
  • PTP – 1 kredyt za unikalne kliknięcie raz na 24 godziny.
  • PTP Extra – 0.4 kredyta za każde unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze.
  • PTP Multi – 0.25 kredyta za każde unikalne kliknięcie każdej reklamy w rotatorze gdy wejście nastąpi z Polski oraz 0.05 kredyta za wejścia spoza Polski.
 • Płatny traffic – metoda zarezerwowana dla osób posiadających własną stronę internetową. Wklejenie skryptu powoduje generowanie ruchu na stronach reklamodawców bez wyświetlania reklam na naszej stronie.
 • Promowanie bannera – również dla osób z własną stroną tyle, że są to wyświetlenia bannera.
 • Doładowania tel – zarabiamy 1% od każdego zrealizowanego doładowania telefonu poprzez odpowiedni link.
 • Bonus lojalnościowy – przy wypłacie 1% wypłaconej kwoty jest dodawane do salda na sejfiku.

Sejfik - dodatkowe możliwości

Oprócz tego sejfik oferuje również możliwość zarabiania na aukcjach. Wystawiać tam można nie tylko przedmioty ale również zapisy do konkretnych programów czy po prostu wykonanie jakiejś czynności.

Dodatkowo jest możliwość postawienia jakiejś kwoty pieniężnej lub punktowej w grze “orzeł czy reszka”. Zasad myślę nie trzeba wyjaśniać.

Sejfik pozwala otwierać wiele reklam jednocześnie. Przydatne mogą być więc dodatki do przeglądarki, które pozwalają na szybkie otwieranie kilku reklam na raz. Są to multiLinks (Firefox) lub uSelect (Chrome).

Członkostwo VIP w Sejfik

Sejfik oprócz standardowego konta, które jest darmowe umożliwia zakup konta VIP (Usługi -> członkostwo VIP). Koszt takiego ulepszenia to 9,5zł na miesiąc, a daje ono następujące profity:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez osoby polecającej są losowo przydzielani do użytkowników premiowanych
 • Wyróżnienie loginu na czacie, profilu i w komunikatorze
 • Brak ograniczeń czasowych i ilościowych przy wymianie na doładowania
 • Brak prowizji przy wypłacie
 • Dwukrotnie zwiększony limit w skrzynce odbiorczej
 • Możliwość wysyłania wiadomości grupowych
 • Okazjonalne konkursy i bonusy

Do powyższego konta VIP można również dokupić dodatkowe pakiety

 • Pakiet zaawansowanego polecającego – dwukrotnie zwiększony priorytet otrzymywania poleconych oraz większy z nich zarobek (koszt to 13zł).
 • Pakiet promotora PTP – dodatkowe 4% do każdej wymiany kredytek na złotówki oraz zmniejszony wymagany próg aktywności potrzebny do wymiany z 20% do 1% (koszt to 10zł).
 • Pakiet aukcjusza – mniejsza prowizja od sprzedaży o 5% na aukcji, brak limitu wystawionych i licytowanych aukcji oraz wyróżnienie aukcji za jedyne 10gr (kosz to 4zł).
 • Punktowy handlarz – 10% bonus wymiany punktów na złotówki, dostęp do diamentowego przedziału przy wymianie, prowizja od sprzedaży punktów mniejsza o 5% oraz dostęp do specjalnych narzędzi i “powiadamiacza” o dostępnościu punktów o określonych parametrach.

Wypłata z sejfik

Sejfik realizuje wypłaty raz w miesiącu (do 14dnia kolejnego miesiąca od zlecenia).Zgromadzone środki można wykorzystać w programie i kupić reklamę, członkostwo VIP itp. lub po prostu wypłacić na:

Sejfik - opinie

Prawdopodobnie najlepszy polski serwis pozwalający zarabiać na reklamach. Charakteryzuje się dużą ilością możliwości, których próżno szukać w innych serwisach tego typu. Na plus zaliczyć można również dużą ilość użytkowników, co przekłada się na większą ilość reklam oraz innych zadań.

Masz konto w Sejfiku? Zostaw opinię w komentarzu!

Zostaw komentarz

 1. co się- dzieje ze sejfikiem ze serwer się resetuje i nie mozna otworzyć strony prosze o pomoc co jest grane

  1. Dzieje się tak dopiero dziś. Nie mam póki co żadnych informacji na ten temat, więc prawdopodobnie problem z hostingiem.

 2. Kiedy będzie działał sejfik bo nadal nic nie działa i nie można wejść na stronę proszę o pomoc

  1. Bez paniki, strona ebizo również jest aktualnie niedostępna. Z oficjalnych informacji wynika, że to tylko awaria serwera, więc nie pozostaje nic innego jak czekać.

    1. Nie ma żadnej konkretnej daty. Trzeba wykazać się cierpliwością i liczyć, że długo to nie potrwa.

 3. A ile portali jest na tym serwerze może wp. onet. i inne i wszystkie nie działają zgadza się, do jutra ma wystawione aukcje na Allegro, oto odpowiedzi : W dniu 12.08.2018 o 10:36, eBizo (Allegro) pisze:
  > Poważna awaria serwera. W dniu 12.08.2018 o 10:48, eBizo (Allegro) pisze:
  > Nie mam wpływu na czas ani też zbyt konkretnych informacji od serwerowni.

 4. Sejfik nie działa,a mi przysłali SMS przed chwilą ze mi konto VIP, wygasło.Ciekawe!!! To jak to jest???

  1. Z tego co widzę to sejfik już działa, choć niebawem ma zostać przeniesiony na nowy serwer 😉

 5. Na tę chwilę sejfik jest najlepszym polskim serwisem tego typu i pewnie nie prędko się to zmieni, o ile w ogóle. Z zagranicznych za wiele nie znam, więc ciężko oceniać, ale sejfika śmiało mogę polecić.

 6. Chyba jeden z najbardziej znanych polskich buxów 🙂 sam zarobiłem już koło stówki poświęcając czas tylko na najlepiej płatne kliki i zadania. Dodatkowo wprowadzona została opcja zarabiania na produktach finansowych. Zero problemów z wypłatami i wszystko zgodnie z regulaminem, polecam nawet jako hobby 😉

  1. A korzystałeś z opcji produktów finansowych? Pytam o stronę techniczną tego. Są możliwości założenia lokaty bez konta, którą byłbym zainteresowany, w co muszę wejść – łatwo zarobić niezłą kasę bo wystarczy minimalną kwotę lokaty założyć a niezłe na tym są zarobki. Podpowiesz mi, bądź może ktoś inny korzystał z tego?

 7. Według mnie Sejfik to najlepszy program zarobkowy w Polsce. Całkowicie szczerze. Bardzo dużo dostępnych form zarobku. Niskie minimum do wypłaty, bo tylko 3 złote na PayPal. Serwis jest już bardzo stary i zrealizował bardzo dużo wypłat. Nic więcej nie potrzeba!

 8. W sejfiku klikam od chyba 2013 roku do dnia dzisiejszego. Według mnie jest to obecnie najlepszy serwis z pośród dostępnych jeśli chodzi o klikanie zarobki. Oferuje wiele metod zarobkowania od płatnych klików pieniężnych i punktowych po płatne pobieranie i bonusy lojalnościowe. Opłaca się skorzystać z opcji promowania PTP (wybierając opcje PTP Extra). Serwis jest w pełni wypłacalny – wypłaty odbywają się regularnie i terminowo zarówno za pomoca PayPal jak i na konto bankowe.

  1. to jest bardzo dobry serwis jak na na równi z ForsaPL też w miarę szybko się zarabia a najlepiej w płatnych zadaniach oraz funkcją refundacji bankowej 🙂

 9. Jak dla mnie najlepszy serwis. Jestem zarejestrowana dopiero od kilku dniu ale już sporo udało mi się uzbierać, i gotówki i punktów. Jest dużo możliwości zarabiania. Odwiedzam sejfika kilka razy w ciągu dnia. Wykonuje zadania które są najlepiej płatne, klikanie w reklamy czy kliki konkursowe gdzie kilka razy zostałam wylosowana jako zwycięzca i otrzymałam bonus. Polecam jak najbardziej

 10. Co do wypłat to się nie wypowiadam bo jeszcze nie korzystałem, raczej chomikuje pieniądze bądź wydaję na reklamę innych serwisów. Ale poza tym bardzo pozytywne wrażenia. Sporo klików płatnych, masa konkursowych no i do tego wiele zadań. Trochę mało jest ostatnio płatnych maili ale mim wszystko duży plus. polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *