Sejfik – opinie | jak zarabiać

Sejfik jest polską stroną zarobkową, która wyróżnia się na tle pozostałych naprawdę dużą ilością możliwości powiększania salda. Ponadto stawia na dobrą integrację między użytkownikami, więc znajdziemy tutaj również wbudowany komunikator oraz czat ułatwiający rozmowy. Uczestnictwo w programie jest w pełni darmowe, choć możemy zdecydować się na zakup konta VIP, o którym w dalszej części artykułu. Jak zarabiać w serwisie, jakie ma opinie , co warto i jak zwiększyć internetowe zarobki?

Rejestracja

Zanim zaczniemy zarabiać w sejfiku musimy rzecz jasna najpierw założyć konto. Jednak cały proces jest bardzo prosty, bowiem wystarczy podać adres e-mail i hasło lub zarejestrować się za pomocą konta na Facebook’u.

Łatwo zauważyć, że tuż po rejestracji niektóre opcje zarabiania niestety są zablokowane. Jest to normalne, bowiem pełną funkcjonalność konto uzyskuje dopiero po 2 tygodniach od rejestracji, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Po tym czasie do dyspozycji będziemy mieli już wszystkie opcje zarabiania, które znajdują się w serwisie.

Sejfik – jak zarabiać?

Sejfik to bez wątpienia jeden z lepszych, o ile nie najlepszy polski serwis do zarabiania pieniędzy na wykonywaniu prostych czynności. Wprawdzie w głównej mierze jest to klikanie w reklamy i sposoby zarabiania mocno z tym powiązane, ale nie tylko. Serwis oferuje również wiele innych możliwości zdobycia pieniędzy, które dokładniej opisałem poniżej.

Opis możliwości zarobkowych

Sejfik

Do zarabiania w serwisie służy przede wszystkim zakładka „Zarabiaj” i tam też znajdziemy podstawowe opcje zarabiania w serwisie. Wprawdzie pozostałe zakładki również pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze, ale do nich wrócimy za chwilę. Najpierw krótkie objaśnienie opcji kryjących się pod wspomnianą zakładką.

Skrzynka in-box

Reklamy przychodzące na pocztę lub skrzynkę w serwisie, na których kliknięcie mamy 14 dni od momentu wysyłki. Jest to dość długi czas, więc nie musimy się aż tak spieszyć. Mailing, w odróżnieniu od niektórych reklam – trafia do wszystkich użytkowników serwisu i nie ma limitu kliknięć.

Płatne linki

Klikanie w bannery lub linki tekstowe w zamian za wynagrodzenie pieniężne. W zależności od ustawień, te same reklamy mogą pojawiać się co określony czas np. 24 godziny. Tutaj reklamy pojawiają się zdecydowanie częściej, więc dobrze jest logować się codziennie, jeśli nie chcemy żadnej przegapić. Warto dodać, że w odróżnieniu od mailingu, tego typu reklamy mają ograniczoną liczbę wejść, więc mogą zniknąć stosunkowo szybko.

Kliki konkursowe

Podobnie jak wyżej, ale tutaj otrzymujemy punkty (o których za chwilę). Oprócz tego, co określoną ilość kliknięć losowana jest osoba, która otrzyma dodatkowe kilka groszy jako bonus. Oczywiście liczą się kliknięcia wszystkich użytkowników, a nie tylko nasze. W związku z tym nawet jedno kliknięcie daje nam szansę (wprawdzie niewielką) na otrzymanie takiej premii.

Kliki premium

Kliknięcia specjalne (np. w skrócone linki), które wymagają dodatkowej aktywności np. kliknięcia „Skip ad”. Tutaj również wynagrodzenie otrzymujemy w postaci punktowej.

Płatne zapisy

Zapisy do innych programów zarobkowych w zamian za określone wynagrodzenie. Tutaj stawki są już zdecydowanie lepsze i sięgają nawet kilku złotych za jedną rejestrację. Czasem jednak warto rozważyć umieszczenie takiego zapisu na aukcji (do tematu jeszcze dojdziemy), zamiast rejestrować się z tej zakładki, gdyż w przypadku lepszych serwisów możemy zarobić po prostu więcej.

Płatne zadania

Zadania specjalne, które zależą od innych użytkowników. Do często spotykanych płatnych zadań internetowych możemy zaliczyć np. wejście na stronę i kliknięcie w bannery reklamowe, wystawienie pozytywnej opinii, polubienie strony na Facebooku itp.

Produkty finansowe

programy partnerskie

Polecanie różnego rodzaju produktów finansowych jak np. lokaty bankowe, konta, kredyty czy pożyczki. Tutaj prowizje za pozyskanie nowego klienta mogą być naprawdę wysokie i wynoszą najczęściej kilkadziesiąt lub kilkaset złotych za każdego. Afiliacja to bardzo dobry sposób na zarobek, więc jeśli interesuje nas głównie zarabianie w ten sposób, warto rozważyć rejestrację w sieciach afiliacyjnych i programach partnerskich.

Płatne pisanie

Oferty pisania postów, tematów lub komentarzy na określonych stronach. Zadanie najczęściej możemy powtarzać wiele razy, w zależności od życzenia reklamodawcy. Jest to stosunkowo prosty i w miarę dobrze płatny sposób zarabiania, choć niestety ilość zadań tego typu najczęściej jest dość mocno ograniczona.

Płatne pobieranie

Pobieranie ze specjalnych stron oferujących hosting plików. Po jego pobraniu musimy tylko wpisać kod, który tam znajdziemy, a zadanie zostanie automatycznie zaliczone. Wielkość plików to najczęściej tylko kilka MB, więc przy dzisiejszych prędkościach internetu jest to raptem kilka sekund.

Program partnerski

Zapraszanie kolejnych osób do programu poprzez specjalny reflink, w zamian za określony % zarobków. Sejfik ma aż 4 poziomy poleconych z których otrzymujemy odpowiednią prowizję (16%-8%-4%-2%). Jest to świetny sposób na znaczne zwiększenie zarobków w programie, jeśli wiemy gdzie i jak promować serwis.

Zarabiaj na Gadu Gadu

Zarabianie poprzez reklamy otrzymywane na Gadu Gadu. Oczywiście czasy świetności tego komunikatora dawno minęły i pewnie mało kto go dziś używa, ale serwis w dalszym ciągu oferuje taką możliwość. Wystarczy, że podamy swój numer GG w podanym polu i będziemy otwierać wiadomości, które na niego przyjdą.

Wymień punkty

Wymiana zdobytych wcześniej punktów na gotówkę. Cena za punkt różni się w zależności od posiadanej ilości, a jest aż 6 poziomów wymiany. W przypadku mniejszych ilości warto rozważyć sprzedaż (o czym niżej), gdyż ostatni poziom dostępny jest jedynie dla użytkowników VIP (więcej informacji również niżej).

Kup / sprzedaj punkty

Sytuacja jak powyżej, ale tutaj wystawiamy lub kupujemy punkty za dowolną kwotę. Przy mniejszych ilościach punktów sprzedaż opłaca się zdecydowanie bardziej od wymiany. Kupno z kolei może się przydać, gdy brakuje nam punktów do kolejnego poziomu przy wymianie.

Promowanie PTP

ptp paid to promote

Promowanie specjalnego linku sejfika na innych stronach zarobkowych, które umożliwiają zarabianie na reklamach. (1000 kredytów = 1,70zł). W sejfiku można promować 3 różne rodzaje ptp:

 • PTP – 1 kredyt za unikalne kliknięcie raz na 24 godziny,
 • PTP Extra – 0.4 kredyta za każde unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze,
 • PTP Multi – 0.25 kredyta za każde unikalne kliknięcie każdej reklamy w rotatorze gdy wejście nastąpi z Polski oraz 0.05 kredyta za wejścia spoza Polski.

Płatny traffic

jak założyć bloga

Metoda zarezerwowana dla osób posiadających własną stronę internetową. Wklejenie skryptu powoduje generowanie ruchu na stronach reklamodawców bez wyświetlania reklam na naszej stronie. Jako, że żadne reklamy nie są widoczne, a jedynie generowane odsłony to nie możemy liczyć tutaj na szczególnie wysokie zarobki. Warto zwrócić uwagę, że założenie bloga otwiera naprawdę wiele możliwości zarobkowych, nie tylko tą, więc warto rozważyć jego założenie. Zwłaszcza, że możemy to zrobić bardzo szybko i nawet całkowicie za darmo.

Promowanie bannera

Również dla osób z własną stroną, z tą różnicą, że są to wyświetlenia bannera. Niestety nie możemy liczyć tutaj na wynagrodzenie, a jedynie na punkty, które pozwolą zakupić wyświetlenia bannera na stronach innych użytkowników. Wprawdzie nic w ten sposób nie zarobimy, ale mamy szansę pozyskać dodatkowy ruch na naszą stronę internetową.

Doładowania tel.

Zarabiamy 1% od każdego zrealizowanego doładowania telefonu poprzez odpowiedni link. Warto zauważyć, że możemy również sami sobie doładować telefon za pomocą serwisu, aby otrzymać dodatkową premię. Wprawdzie 1% to nie jest dużo, ale doładowując telefon normalnie nie dostajemy zupełnie nic.

Bonus lojalnościowy

Jest to premia w wysokości 1%, którą otrzymujemy po zrealizowaniu wypłaty. Zostaje ona automatycznie dodana do salda w Sejfiku i możemy nią dowolnie dysponować, ale niestety bonus lojalnościowy dotyczy tylko wypłat na konto bankowe. W związku z tym, wypłacając na PayPala nie otrzymamy bonusu.

Dodatkowe opcje w Sejfiku

Oczywiście na zakładce „Zarabiaj” się nie kończą możliwości zarobkowe sejfika. Warto zwrócić jeszcze uwagę na wspomniane wcześniej aukcje, na których możemy wystawiać nie tylko przedmioty, ale również zapisy do konkretnych programów lub wykonanie określonej czynności. Nie przypomina to typowych aukcji internetowych, które wszyscy kojarzą, ale jest to naprawdę świetny sposób zarabiania w serwisie. Niektórzy użytkownicy za zapisy do popularnych programów revshare zgarniali nawet kilkaset złotych.

Dodatkowo mamy możliwość postawienia jakiejś kwoty pieniężnej lub punktowej w grze „orzeł czy reszka„, której zasad raczej nie trzeba wyjaśniać. Grę znajdziemy w zakładce „Usługi”.

Poradnik dotyczący zarabiania w Sejfiku

Sejfik pozwala otwierać wiele reklam jednocześnie, więc warto to wykorzystać. Możemy otwierać reklamy w kolejnych zakładkach przytrzymując klawisz CTRL lub skorzystać z dodatków do przeglądarki. Jednym dodatków, które pozwalają na otwieranie kilku reklam na raz poprzez zaznaczenie wybranego obszaru z linkami jest multiLinks (dla Firefoxa) lub uSelect (dla Chrome).

Na duży zarobek możemy liczyć na aukcjach w serwisie, więc zdecydowanie warto je wykorzystać. Zapisy do niektórych programów potrafią kosztować nawet kilkaset złotych, choć tylko naprawdę solidni użytkownicy mogą liczyć na takie stawki. Na odpowiednią reputację trzeba sobie po prostu zapracować.

Warto wykorzystać również możliwość zapraszania znajomych za pomocą reflinka. Jest to sposób, który potrafi znacznie zwiększyć zarobki i pozwala zbudować niezły dochód pasywny. Sejfik posiada aż 4 poziomy poleconych, a to już dość spory potencjał.

Konkursy w Sejfiku

W Sejfiku znajdziemy również konkursy, które dają szansę na dodatkowy zarobek. Wprawdzie przy takiej ilości użytkowników nie jest łatwo osiągnąć punktowane miejsca, ale warto o nich wspomnieć. Swoje postępy możemy śledzić wchodząc w zakładkę „Konkursy”, która znajduje się pod pozycją „Pozostałe”.

Aktywności globalnej

Konkurs aktywności globalnej dotyczy naszego ogólnego zaangażowania w serwisie np. czas spędzony na stronie, wykorzystane możliwości zarobkowe, kupno reklam w Sejfiku itp. Jest to swoista motywacja, aby aktywniej uczestniczyć w serwisie. Nagrodę otrzymuje 7 osób, których aktywność jest największa w ciągu wybranych 2 miesięcy (po tym okresie punkty się resetują i konkurs zaczyna się od nowa). Wprawdzie jest to tylko 9 złotych za 1 miejsce i 50 groszy za ostatnie, ale zawsze jakiś bonus.

Klikacza

W tym konkursie przyznawanie punktów jest dużo bardziej przejrzyste, więc łatwiej sprawdzić ile brakuje nam do czołówki. Za każdą klikniętą reklamę (punktową lub płatną) otrzymujemy 1 punkt w rankingu, który podobnie jak w poprzednim dotyczy 2 wybranych miesięcy. Tutaj na nagrodę może liczyć aż 14 osób znajdujących się na podium. Pierwsze 5 miejsc otrzymuje wynagrodzenie pieniężne (5 zł za 1 miejsce i 1 zł za miejsce 5). Miejsca od 6 do 14 mogą liczyć na wynagrodzenie punktowe (999 pkt za miejsce 6 i 111 pkt za miejsce 14).

Dodatkowo jest jeszcze konkurs klików w punkty reklamowe (te płatne się do rankingu nie liczą), w którym nagrodę (100 pkt) otrzymuje jedynie najlepsza osoba w danym miesiącu. Tutaj w odróżnieniu od powyższych, ranking w każdym miesiącu zaczyna się od nowa.

Członkostwo VIP

Sejfik oprócz standardowego konta, które jest darmowe umożliwia zakup konta VIP (Usługi -> członkostwo VIP). Koszt takiego ulepszenia to 9,5 zł na miesiąc, a daje ono następujące profity:

 • darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez osoby polecającej są losowo przydzielani do użytkowników premiowanych,
 • wyróżnienie loginu na czacie, profilu i w komunikatorze,
 • brak ograniczeń czasowych i ilościowych przy wymianie na doładowania,
 • brak prowizji przy wypłacie,
 • dwukrotnie zwiększony limit w skrzynce odbiorczej,
 • możliwość wysyłania wiadomości grupowych,
 • okazjonalne konkursy i bonusy.

Sejfik pozwala również na dokupienie dodatkowych pakietów do konta VIP:

 • zaawansowanego polecającego – dwukrotnie zwiększony priorytet otrzymywania poleconych oraz większy z nich zarobek (koszt to 13zł),
 • promotora PTP – dodatkowe 4% do każdej wymiany kredytek na złotówki oraz zmniejszony wymagany próg aktywności potrzebny do wymiany z 20% do 1% (koszt to 10zł),
 • aukcjusza – mniejsza prowizja od sprzedaży o 5% na aukcji, brak limitu wystawionych i licytowanych aukcji oraz wyróżnienie aukcji za jedyne 10gr (kosz to 4zł),
 • punktowego handlarza – 10% bonus wymiany punktów na złotówki, dostęp do diamentowego przedziału przy wymianie, prowizja od sprzedaży punktów mniejsza o 5% oraz dostęp do specjalnych narzędzi i „powiadamiacza” o dostępności punktów o określonych parametrach.

Sejfik – wypłata środków

Sejfik realizuje wypłaty raz w miesiącu (do 14 dnia kolejnego miesiąca od zlecenia). Zgromadzone środki możemy wykorzystać w serwisie np. kupując reklamę, członkostwo VIP itp., zamienić na doładowanie telefonu lub po prostu wypłacić na:

Konto bankowe

darmowe konto bankowe

Na konto bankowe wypłacić możemy już po uzbieraniu minimum 10 złotych na saldzie. Jest to najbardziej pożądana opcja, jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy z serwisów zarobkowych. Bez konta ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, a założyć je możemy bardzo szybko przez internet. Co więcej, banki starają się przyciągnąć nowych klientów, więc oferują pieniądze za założenie konta. Warto też dodać, że również młodsi użytkownicy nie powinni mieć problemów z wypłatą, gdyż wiele banków ma w swojej ofercie także konto dla młodych.

PayPal

paypal

Na PayPal możemy wypłacić już po uzbieraniu minimum 3 zł na saldzie. PayPal z całą pewnością należy do najpopularniejszych portfeli internetowych, gdyż pozwala w łatwy sposób przelewać środki na konto bankowe, ale również płacić za zakupy w popularnych sklepach internetowych.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na klikaniu w reklamy to bez wątpienia jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w sieci, choć oczywiście nie jedyny. Jednak decydując się na klikanie reklam warto pamiętać, że w internecie jest wiele serwisów tego typu, a Sejfik to tylko jeden z nich. Oczywiście w internecie jest również wiele innych metod zarabiania pieniędzy, które w połączeniu z klikaniem reklam mogą dać jeszcze lepsze efekty. Co więcej, wiele z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Opinie o Sejfik

Sejfik to prawdopodobnie najlepszy polski serwis pozwalający zarabiać na reklamach, który ma bardzo dobre opinie w internecie. Charakteryzuje się naprawdę dużą ilością możliwości, których nie znajdziemy w innych serwisach tego typu. Na plus zaliczyć możemy również dużą ilość użytkowników, co przekłada się na większą ilość reklam oraz innych zadań. Decydując się na zarabianie w ten sposób, warto zacząć właśnie od tego serwisu.

Macie jakieś doświadczenia z Sejfikiem? Podzielcie się opinią w komentarzu!


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

37 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
5 lat temu

co się- dzieje ze sejfikiem ze serwer się resetuje i nie mozna otworzyć strony prosze o pomoc co jest grane

Rysz
Rysz
5 lat temu

I wczoraj też,, jakiś kontakt do nich telefon, adres, meil. ekasa to samo.

Paweł
Paweł
5 lat temu

Kiedy będzie działał sejfik bo nadal nic nie działa i nie można wejść na stronę proszę o pomoc

Rysz
Rysz
5 lat temu

A dlaczego nie działa do Sądu będzie trzeba iść by odzyskać zarobki.

Paweł
Paweł
5 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

A jak długo czeba będzie czekać na usunięcie awarii pozdrawiam

Rysz
Rysz
5 lat temu

A ile portali jest na tym serwerze może wp. onet. i inne i wszystkie nie działają zgadza się, do jutra ma wystawione aukcje na Allegro, oto odpowiedzi : W dniu 12.08.2018 o 10:36, eBizo (Allegro) pisze:
> Poważna awaria serwera. W dniu 12.08.2018 o 10:48, eBizo (Allegro) pisze:
> Nie mam wpływu na czas ani też zbyt konkretnych informacji od serwerowni.

Marek
Marek
5 lat temu

Sejfik nie działa,a mi przysłali SMS przed chwilą ze mi konto VIP, wygasło.Ciekawe!!! To jak to jest???

Monika
Monika
5 lat temu

Na tę chwilę sejfik jest najlepszym polskim serwisem tego typu i pewnie nie prędko się to zmieni, o ile w ogóle. Z zagranicznych za wiele nie znam, więc ciężko oceniać, ale sejfika śmiało mogę polecić.

zerker
zerker
5 lat temu

Chyba jeden z najbardziej znanych polskich buxów 🙂 sam zarobiłem już koło stówki poświęcając czas tylko na najlepiej płatne kliki i zadania. Dodatkowo wprowadzona została opcja zarabiania na produktach finansowych. Zero problemów z wypłatami i wszystko zgodnie z regulaminem, polecam nawet jako hobby 😉

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  zerker

A korzystałeś z opcji produktów finansowych? Pytam o stronę techniczną tego. Są możliwości założenia lokaty bez konta, którą byłbym zainteresowany, w co muszę wejść – łatwo zarobić niezłą kasę bo wystarczy minimalną kwotę lokaty założyć a niezłe na tym są zarobki. Podpowiesz mi, bądź może ktoś inny korzystał z tego?

Jan
Jan
5 lat temu

Według mnie Sejfik to najlepszy program zarobkowy w Polsce. Całkowicie szczerze. Bardzo dużo dostępnych form zarobku. Niskie minimum do wypłaty, bo tylko 3 złote na PayPal. Serwis jest już bardzo stary i zrealizował bardzo dużo wypłat. Nic więcej nie potrzeba!

JANEK
JANEK
5 lat temu

W sejfiku klikam od chyba 2013 roku do dnia dzisiejszego. Według mnie jest to obecnie najlepszy serwis z pośród dostępnych jeśli chodzi o klikanie zarobki. Oferuje wiele metod zarobkowania od płatnych klików pieniężnych i punktowych po płatne pobieranie i bonusy lojalnościowe. Opłaca się skorzystać z opcji promowania PTP (wybierając opcje PTP Extra). Serwis jest w pełni wypłacalny – wypłaty odbywają się regularnie i terminowo zarówno za pomoca PayPal jak i na konto bankowe.

Łukasz
Łukasz
5 lat temu
Odpowiedz na  JANEK

to jest bardzo dobry serwis jak na na równi z ForsaPL też w miarę szybko się zarabia a najlepiej w płatnych zadaniach oraz funkcją refundacji bankowej 🙂

Julita
Julita
5 lat temu

Jak dla mnie najlepszy serwis. Jestem zarejestrowana dopiero od kilku dniu ale już sporo udało mi się uzbierać, i gotówki i punktów. Jest dużo możliwości zarabiania. Odwiedzam sejfika kilka razy w ciągu dnia. Wykonuje zadania które są najlepiej płatne, klikanie w reklamy czy kliki konkursowe gdzie kilka razy zostałam wylosowana jako zwycięzca i otrzymałam bonus. Polecam jak najbardziej

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Co do wypłat to się nie wypowiadam bo jeszcze nie korzystałem, raczej chomikuje pieniądze bądź wydaję na reklamę innych serwisów. Ale poza tym bardzo pozytywne wrażenia. Sporo klików płatnych, masa konkursowych no i do tego wiele zadań. Trochę mało jest ostatnio płatnych maili ale mim wszystko duży plus. polecam

Marcin
Marcin
4 lat temu

Sejfik jest wypłacalny tylko na początku a potem nie płacą…ja dwie małe wypłaty na początek zrobiłem i było ok ale gdy uzbierałem więcej kasy i chciałem wypłacić to mogłem się tylko w …. pocałować…odradzam korzystanie

ewa
ewa
4 lat temu

To fajny program o ile sam sobie poradzisz bo niestety na czacie buszuje gościu który czeka aż ktoś nowy zbliży się do podium aby go zgnoić i zwalić na ostatnie miejsce. Potem doda ci jeszcze komentarz oszust i wszyscy mu wierzą bo działa tu lata a tobie zepsuje reputacje czy należy do administracji nie ale czuje się niemal jak Gwiazda bo lepiej zarabia. Czemu go nie wykopią skoro psuje im opinie nie wiem ale wiem że szkodzi programowi i ludziom którzy go założyli a szkoda bo wygląda na to że są spoko. Może ktoś to przeczyta choć wątpię czy zrozumie… Czytaj więcej »

Paulina
Paulina
4 lat temu

Nigdy wcześniej nie miałam okazji korzystać z takiej strony, gdzie metodą zarabiania podstawową jest tak naprawdę klikanie w reklamy i spełanianie podobnych zadań. Nie można powiedzieć że jest to jakieś bardzo uciążliwe, ale i nie ma wielkich pieniędzy. Aktualnie jestem na etapie wypłacania pieniędzy na konto, także to taki ostatni etap testowania, ten najważniejszy gdzie można sptawdzić czy strona jest wypłacalna, toteż więcej będę mogła wypowiedzieć się po 15 jeśli owa wypłata zostanie zrealizowana 😀

Angelika
Angelika
4 lat temu

Jestem zarejestrowana na portalu sejfik od 16 dni. Strasznie duzo klikania aby zarobić chociaz by jednego grosza. Moje konto na dzień dzisiejszy wynosi ponad 10 zł. Szału nie ma ale jak to sie mówi grosz do grosza icoś z tego będzie. Ogólnie nie jest to strona jakoś specjalnie skomplikowana. Klikamy na reklamy które trwają róznie bo raz 30 sekund a raz 5 sekund a zdarzy się ze tylko trzeb apoprostu ją załaczyć.

simba04
simba04
3 lat temu

Serwis sejfik to bardzo dobry serwis do zarabiania w kilka dni mozna uzbierac nawet 50 zł wystarczy chciec, jest duzo opcji np platne maile, pobieranie pliku, pisanie, klikanie w reklamy itp. Grosz do grosza i mozna uzbierac fajna sumke

Maria
Maria
2 lat temu

Co się dzieje, że od miesiąca prawie nie działa Sejfik. Gdzie to można zgłosić?

oswald19
oswald19
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

W tym problem że od miesiąca nie można wejść na sejfik a druga sprawa to na moje esemesy nikt nie odpowiada

akornak
akornak
1 rok temu

Witam,
od miesiąca próbuję wyjaśnić kwestię częściowej blokady mojego konta, w związku czym nie mogę wypłacić środków. Brak odpowiedzi na 2 wiadomości wysłane w tej sprawie.

Ewelina
Ewelina
1 rok temu

Zarejestrowałam się i nic nie mogę zrobić. W co nie kliknę czy to zarabiaj czy czat wywala mnie do danych z rejestracji i nadania hasła

xx17
xx17
1 rok temu

podałem email wypełniłem wszystkie potrzebne dane i po kliknięciu zapisz wyskakuje informacja ” odpowiedź bledna ” dlaczego tak się dzieje ? próbowałem kilka razy … i za każdym to samo

xx17
xx17
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

jest poprawnie wpisane . Wpisuje odpowiedź . Otrzymuje email do drugiego kroku . Po wypełnieniu formularza i akceptacji regulaminu oraz zgód. Otrzymuje odpowiedź zwrotną ” odpowiedź bledna „

37
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx