TimeBucks – opinie i opis serwisu

TimeBucks jest serwisem, który oferuje wiele możliwości zarobkowych. Możemy zarabiać tutaj wypełniając ankiety, klikając w reklamy, wykorzystując swój kanał na Tik Toku (jeśli oczywiście takowy posiadamy), a także na wiele innych sposobów, o których za chwilę. Serwis niestety jest w języku angielskim, choć w dzisiejszych czasach większość osób zna go w stopniu wystarczającym do bezproblemowego poruszania się po stronie. Jak wygląda zarabianie? Jakie możliwości oferuje i czy w ogóle warto?

Rejestracja w TimeBucks

Pierwszy krok, który pozwoli nam zarabiać w serwisie to oczywiście rejestracja, która niestety możliwa jest jedynie po ukończeniu 18 lat. Wystarczy skorzystać z powyższego przycisku, wpisać w wymaganym miejscu adres e-mail oraz hasło, rozwiązać captcha i na koniec kliknąć przycisk „Sign Up Now„. W tym momencie zostaniemy zalogowani do serwisu, a nasze konto zostanie utworzone. Musimy jeszcze pamiętać, aby sprawdzić pocztę i potwierdzić adresu e-mail. Warto również od razu wyłączyć program blokujący reklamy, gdyż może utrudniać, a nawet uniemożliwiać korzystanie z niektórych funkcji serwisu.

TimeBucks – jak zarabiać?

Skoro rejestrację mamy już za sobą to czas przejść do najważniejszego, czyli jak zarabiać w TimeBucks. Tutaj interesuje nas przede wszystkim zakładka „EARN„, w której znajdziemy wszystkie interesujące nas opcje, a jest ich łącznie 12. Za samą rejestrację otrzymujemy również mały bonus na zachętę, a mianowicie 1$ (+0.1$ za wypełnienie profilu). Dostępne możliwości zarobkowe to:

Musimy pamiętać, że niektóre opcje zarabiania w TimeBucks mogą być niedostępne do czasu wypełnienia profilu (imię, nazwisko, data urodzenia itp.).

Możliwości zarobkowe

 • Surveys – wypełnianie ankiet,
 • Content – klikanie w reklamy,
 • Tasks – zadania,
 • Signups – rejestracje w różnego rodzaju serwisach,
 • Tik Tok – wykorzystanie swojego konta do publikacji różnych treści,
 • Refer – zapraszanie znajomych,
 • Offerwalls – oferty na telefon,
 • Aliexpress – cashback za zakupy na Aliexpress,
 • Links – wynagrodzenie za każde kliknięcie w link,
 • Sweepstakes – loteria,
 • Upload – wrzucanie filmów na YouTube,
 • Premium – zakup konta premium, które zwiększa zarobki.

Surveys – ankiety

Wypełnianie ankiet samo w sobie jest dość proste i raczej nie wymaga dodatkowych wyjaśnień. Po kliknięciu w zakładkę „surveys” znajdziemy wiele ciekawych rotatorów, w których wystarczy, że klikniemy „Start”, aby wyszukać ankiety, które możemy w danej chwili wypełnić. Warto zwrócić uwagę, że dostęp do lepiej płatnych ankiet otrzymamy dopiero po wypełnieniu profilu. Ciekawostką jest informacja o ankietach wypełnionych przez innych użytkowników wraz z wynagrodzeniem, które za to otrzymali, którą znajdziemy na dole strony. Oczywiście, jeśli interesuje nas głównie wypełnianie płatnych ankiet, warto zarejestrować się również w innych panelach.


płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to jeden z popularniejszych i łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w internecie. Jest wiele ciekawych paneli, które płacą za ich wypełnianie.


Content – klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to najprostszy sposób na dodatkowy zarobek, choć stawki raczej nie należą do najwyższych. Mogą stanowić jednak świetne uzupełnienie pozostałych możliwości, więc mimo wszystko warto skorzystać. Sprawa jest bardzo prosta, gdyż wystarczy, że wybierzemy rodzaj reklam, które nas interesują (jest ich 7), a następnie „VIEW”. Oczywiście przy każdej reklamie, jeszcze przed kliknięciem znajdziemy informacje odnośnie wynagrodzenia oraz czasu, który musimy spędzić na wybranej stronie. Co znajdziemy w konkretnych zakładkach?:

 • Clicks – standardowe klikanie, gdzie wystarczy, że spędzimy na wybranej stronie określoną ilość czasu,
 • Slideshows – w odróżnieniu od powyższych reklam musimy przejść również na 7 podstron,
 • Captcha – rozwiązywanie captcha. Co ciekawe, nie mamy tutaj żadnego limitu, więc możemy rozwiązywać nawet cały dzień, jeśli tylko mamy na to ochotę,
 • Night Fall News – również wyświetlenie kilku podstron, ale najpierw przeniesieni zostaniemy na zewnętrzną stronę i dopiero tam znajdziemy szczegółowe informacje np. dotyczące stawek,
 • Engage – oglądanie filmików na YouTube. Warto dodać, że proces jest praktycznie w pełni zautomatyzowany, więc możemy odpalić je i zająć się czymś innym osiągając dochód pasywny,
 • Push Clicks – klikanie w powiadomienia wyskakujące w przeglądarce. Oczywiście, jeśli jesteśmy zainteresowani musimy najpierw je włączyć,
 • Videos – oglądanie filmików na różnych platformach (również YouTube).

Decydując się na taką formę zarabiania warto przejrzeć również inne serwisy, które pozwalają zarabiać na reklamach.


klikanie w reklamy

Zarabianie na klikaniu w reklamy i wykonywaniu płatnych zadań z pewnością jest najłatwiejszą metodą zdobywania pieniędzy w sieci, a jest wiele serwisów, które za to płacą.


Tasks i offerwalls – zadania

W tej zakładce znajdziemy różnego rodzaju płatne zadania, na których realizację i wysłanie dowodu mamy 30 minut. Nie należą one do przesadnie skomplikowanych, więc każdy powinien sobie z nimi poradzić. Przykładowe zadania, które możemy tam znaleźć to np. udostępnienie na FB, odwiedzenie czyjegoś bloga, pobranie aplikacji, zaobserwowanie na Instagramie itp. W zakładce Offerwalls znajdziemy wiele zadań przeznaczonych na smartfony.

Signup – rejestracje

Wynagrodzenie za rejestracje w różnego rodzaju serwisach, więc znajdziemy tu przede wszystkim inne strony zarobkowe, takie jak np. Ysense. Przy każdej ofercie znajdziemy informację dotyczącą wynagrodzenia za rejestrację oraz procent zaakceptowanych wykonań (niektóre mogą zostać odrzucone z różnych względów).

Tik Tok

Zarabiać na Tik Toku możemy, jeśli posiadamy konto z min. 1000 obserwującymi oraz 4 postami. Są różne sposoby na zdobycie takiej liczby obserwujących w krótkim czasie, więc w zasadzie każdy może spróbować wykorzystać Tik Toka do zarabiania pieniędzy. Oczywiście mając już sporą liczbę obserwujących na innych kontach społecznościowych możemy również wykorzystać je do zarabiania pieniędzy, niekoniecznie za pośrednictwem TimeBucks. Osoby, które zarabiają w ten sposób nazywane są influencerami.


influencer marketing

Influencer to wpływowa osoba, która ma wpływ na decyzje podejmowane przez ludzi, z którymi ma trwałe relacje. Wykorzystuje się do tego różnego rodzaju media np. blog, kanał na YouTube, na Instagramie, na TikToku, na Facebooku itp.


Refer – zapraszanie znajomych

Zapraszanie znajomych za pomocą reflinka jest możliwe praktycznie w każdym serwisie zarobkowym, więc obecność tego typu formy zarabiania nikogo nie powinna dziwić. Warto się tym zainteresować, gdyż od każdej zaproszonej osoby otrzymujemy 15% zarobków (oczywiście bez żadnego uszczerbku na zarobkach osoby zapraszanej), 10% kwoty wpłaconej i wykorzystanej na reklamy, a także 50% z wygranych w „rollach”. Przy dużej ilości poleconych możemy zbudować całkiem niezły dochód pasywny.

Aliexpress

Kolejna opcja to cashback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy na Aliexpress. Zwrot procentowy uzależniony jest od kategorii produktu, który kupimy, a wynosi od 1,5% do 4,5%. Warto również zauważyć, że zakupów nie musimy robić samodzielnie. Możemy wykorzystać link, aby przesłać go znajomym, którzy korzystają z Aliexpress, a nie posiadają konta na TimeBucks lub w innych serwisach oferujących cashback. Niestety w serwisie zwrot uzyskamy tylko za zakupy na Aliexpress, ale w internecie jest wiele innych portali, które pozwalają odzyskać część pieniędzy wydanych również w innych sklepach.


cashback

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, który pozwala oszczędzać pieniądze na internetowych zakupach. Jest wiele serwisów, które oferują taki zwrot.


Links

Ta opcja z kolei bardzo przypomina skracacze linków, które płacą za przejścia na wybraną stronę poprzez odpowiednio skrócony link. Stawka tutaj uzależniona jest od kraju, z którego następuje przejście przez link, a wygląda to następująco (za 1 unikalne kliknięcie):

 • Stany Zjednoczone – 0,006$,
 • Kanada, Wielka Brytania, Australia – 0,003$,
 • reszta świata – 0,001$.

Jak widać podział na kraje nie jest zbyt rozbudowany, więc dla osób, które interesuje tego typu forma zarabiania dużo lepszym rozwiązaniem są po prostu wspomniane skracacze linków.


skracanie linków

Skracanie linków to ciekawy sposób na zarabianie, choć wymaga pewnego doświadczenia i sporego zaangażowania w odpowiednie promowanie.


Sweepstakes – loteria

Sweepstakes to ciekawa loteria TimeBucks, w której do wygrania jest łącznie 500$. Kwota ta dzielona jest na 30 użytkowników, a losowanie odbywa się raz w tygodniu o 12:00 w każdy piątek (czasu lokalnego – widoczny na dole strony).

Każdy los to większa szansa na wygraną a dostajemy je za:

 • codzienne logowanie – 100 losów,
 • wykonywanie zadań – 1 los za każdy zarobiony 0,001$,
 • zapraszanie znajomych – 200 losów za każdą osobę,
 • obejrzenie filmiku widocznego po zalogowaniu – 10 losów.

Nagrody za konkretne miejsca prezentują się następująco:

 • 1 – 250$,
 • 2 – 50$,
 • 3 – 30$,
 • 4 do 10 – 10$,
 • 11 do 30 – 5$.

Oczywiście po każdym losowaniu liczba posiadanych losów spada do 0.

Upload

Ta opcja pozwala zarabiać na wgrywaniu filmików na YouTube. Nie są to jednak dowolnie wybrane przez nas filmiki, a te podane przez TimeBucks. Zadanie polega na ściągnięciu odpowiedniego filmiku i wrzuceniu go na YT wraz z podanym tytułem, opisem, tagami itp. Na jego wykonanie mamy 30 minut, ale jest to czas, który w zupełności wystarczy.

Premium

Na sam koniec opcja premium w TimeBucks, która zwiększa zarobki o 25% na 7 dni. Koszt ulepszenia konta do statusu premium to 4,95$ i może się opłacić, jeśli dużo czasu spędzamy w serwisie. Przed ewentualnym zakupem warto policzyć sobie ile średnio zarabiamy w ciągu tygodnia i ocenić, czy zakup takiego konta się nam opłaci.

Ladder – ranking

W serwisie dostępny jest również ranking, w którym nasza obecność może zagwarantować dodatkowe profity. Interesują nas głównie 2 zakładki czyli:

 • users ladder – codzienny ranking osób, które najwięcej zarobiły w serwisie w ciągu danego dnia. Pierwsze 5 miejsc otrzymuje dodatkową nagrodę – odpowiednio 20$, 10$, 5$, 3$ i 1$. Ranking jest oczywiście jawny, więc w każdej chwili widzimy ile brakuje nam, aby zająć konkretną pozycję. Do rankingu nie liczą się zarobki z osób zaproszonych, bonusów oraz cashbacku,
 • referral ladder – tygodniowy ranking osób, które najwięcej zarobiły z refów. Tutaj również pierwsze 5 miejsc otrzymuje dodatkową nagrodę – odpowiednio 100$, 50$, 20$, 10$ i 5$.

Weryfikacja konta w TimeBucks

Zanim otrzymamy jakąkolwiek płatność z TimeBucks, musimy najpierw zweryfikować konto. Jest to operacja jednorazowa, przebiega stosunkowo szybko i nie musimy tego robić od razu. Możemy poczekać do czasu aż na naszym koncie pojawi się kwota wystarczająca do realizacji wypłaty. Weryfikacja tożsamości przebiega w 2 krokach:

 1. Photo with Paper – pierwszym kroku musimy wysłać swoje zdjęcie z kartką w ręku, na której będzie napisane „TimeBucks”,
 2. W drugim kroku z kolei mamy wybór (nie musimy robić obu):
  • Government Issued ID – wysyłamy zdjęcie dowodu, prawa jazdy lub karty studenckiej,
  • Facebook profile – podajemy link do profilu na Facebooku. Jest to zdecydowanie szybsza i prostsza opcja.

Ekran weryfikacyjny wygląda następująco:

weryfikacja timebucks

Po weryfikacji wszelkie zdjęcia oraz dokumenty zostają usunięte z serwisu.

Wypłata z serwisu

W TimeBucks nie znajdziemy klasycznego sposobu wypłaty, który obecny jest w większości serwisów tego typu. Tutaj płatności odbywają się automatycznie (raz w tygodniu), jeśli na naszym saldzie znajduje się przynajmniej 10$ do wtorku 1:59:59PM (czasu lokalnego). Musimy tylko wybrać odpowiednią metodę wypłaty, ale wybór jest dość spory. Najważniejsza i najciekawsza opcja to oczywiście konto bankowe, które praktycznie każdy ma. Czasem jednak warto przejrzeć ofertę innych banków, gdyż często oferują pieniądze za założenie konta, więc możemy na tym dodatkowo zarobić. Oczywiście poza kontem mamy do dyspozycji również popularne portfele internetowe:

 • Payerr to ciekawy portfel internetowy, który pozwala przechowywać również kryptowaluty,
 • Skrill za wypłatę na konto bankowe pobiera 5,5 EUR, ale daje nam możliwość zamówienia karty przedpłaconej Mastercard,
 • Neteller pobiera opłatę w wysokości 7,5EUR za wypłatę na konto bankowe.

Poza wymienionymi dostępny jest również AirTM lub wypłata w postaci bitcoina bezpośrednio na wskazany portfel kryptowalut. Możemy również wstrzymać wypłatę, jeśli chcemy poczekać aż uzbiera się większa kwota. Ciekawą opcją jest też przesłanie zgromadzonych środków na saldo, które przeznaczone jest do zakupu reklam (wybierając ten wariant otrzymujemy dodatkowo 10% kwoty).

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty 10,93$ bezpośrednio na Skrill.

dowód wypłaty Timebucks

Reklama w serwisie (Advertise)

W TimeBucks poza zarabianiem możemy stanąć również po drugiej stronie, czyli płacić innym użytkownikom za klikanie w reklamy, czy wykonywanie określonych zadań. W tym celu musimy przejść do zakładki „Advertise”, a następnie wybrać interesujące to co nas interesuje. Do wyboru mamy oczywiście klikanie w reklamy, rejestracje, wykonywanie zadań czy dodawanie filmików na Tik Toka. Warto dodać, że w przypadku reklam możemy zdecydować się na targetowanie do konkretnej grupy docelowej np. z wybranego kraju, o konkretnej płci czy w konkretnym wieku.

Jak inaczej zarabiać w internecie

TimeBucks jest bardzo ciekawym i rozbudowanym serwisem pozwalającym zarabiać pieniądze przez internet, ale oczywiście nie jedynym. Warto zainteresować się również innymi serwisami, aby znacznie zwiększyć swoje internetowe zarobki.

praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę, że wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o TimeBucks

TimeBucks wyróżnia się od innych serwisów tego typu przede wszystkim dużą ilością możliwości zarobkowych, więc zarobienie kwoty niezbędnej do zrealizowania wypłaty nie powinno zając dużo czasu. Warto zauważyć również, że serwis cieszy się bardzo dobrą opinią w internecie (choćby na TrustPilot), a z członkostwa możemy zrezygnować w każdej chwili. W najgorszym wypadku stracimy tylko czas wolny, jeśli serwis nie przypadnie nam do gustu, więc zdecydowanie warto dać mu szansę.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “TimeBucks – opinie i opis serwisu”

 1. Myślę, że gdybym wypełniał wszystko, co ma do zaoferowania TimeBucks, to szybciej bym uzbierał minimum potrzebne do wypłaty (10 $).
  Ważne jest też to, że w porównaniu z innymi serwisami tego typu w TimeBucks otrzymuje się również centy za niezakwalifikowanie się do ankiet od 0,01 $ aż do 0,05 $ oraz wygrane w ,,Roll” :0,002 $, 0,01 $ oraz 0,10 $ (zrzuty ekranu powyżej) – to zachęca do dalszego wypełniania ankiet i dążenia do uzyskania upragnionego minimum 10 $ Strona Timebucks.com Jest w pełni wiarygodna, uczciwa i wypłacalna więc nie można jej nic zarzucić.
  pozdro

  Odpowiedz

Dodaj komentarz