Strona główna » Opinie » TimeBucks – opinie | jak zarabiać

TimeBucks – opinie | jak zarabiać

TimeBucks jest serwisem, który oferuje sporo możliwości zarobkowych. Możemy zarabiać tutaj wypełniając ankiety, klikając w reklamy, wykorzystując swój kanał na Tik Toku (jeśli oczywiście takowy posiadamy), a także na wiele innych sposobów, do których jeszcze wrócimy. Wprawdzie serwis jest w języku angielskim, ale w dzisiejszych czasach większość osób zna go w stopniu wystarczającym do bezproblemowego poruszania się po stronie. Co warto wiedzieć o serwisie, jakie ma opinie i jak zwiększyć internetowe zarobki?

Rejestracja w TimeBucks

Zanim jeszcze przejdziemy do zarabiania musimy rzecz jasna założyć konto. Sama rejestracja jest bardzo prosta, ale niestety możliwa dopiero po ukończeniu 18 lat.

Chcąc założyć konto wystarczy kliknąć w powyższy przycisk, wpisać w wymaganym miejscu adres e-mail oraz hasło, rozwiązać captcha i na koniec kliknąć przycisk „Sign Up Now„. W tym momencie zostaniemy zalogowani do serwisu, a nasze konto zostanie utworzone. Musimy jeszcze pamiętać, aby sprawdzić pocztę i potwierdzić maila, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością.

Jako, że wypłaty realizowane są automatycznie, to warto od razu dokonać szybkiej weryfikacji konta, ponieważ i tak będzie konieczna.

Weryfikacja konta w TimeBucks

Niestety, zanim otrzymamy jakąkolwiek płatność z TimeBucks, musimy najpierw zweryfikować konto. Na szczęście jest to operacja jednorazowa, która przebiega stosunkowo szybko. Cały proces weryfikacji tożsamości przebiega w 2 krokach:

 1. Photo with Paper – w pierwszym kroku musimy wysłać swoje zdjęcie z kartką w ręku, na której będzie napisane „TimeBucks”,
 2. W drugim kroku mamy już pewien wybór (nie musimy robić obu):
  • Government Issued ID – wysyłamy zdjęcie dowodu, prawa jazdy lub karty studenckiej,
  • Facebook profile – podajemy link do profilu na Facebooku. Jest to zdecydowanie szybsza, prostsza i niewymagająca podawania dodatkowych danych opcja.

Ekran weryfikacyjny wygląda następująco:

weryfikacja timebucks

Po weryfikacji wszelkie zdjęcia oraz dokumenty zostają usunięte z serwisu.

TimeBucks – jak zarabiać?

Skoro rejestrację mamy już za sobą, to czas wreszcie przejść do najważniejszego, czyli zarabiania w TimeBucks. Do tego służy przede wszystkim zakładka „EARN„, w której znajdziemy wszystkie interesujące nas opcje, a jest ich łącznie 12. Warto od razu zwrócić uwagę, że za samą rejestrację otrzymujemy mały bonus na zachętę, a mianowicie 1$ (+0.1$ za wypełnienie profilu). Wprawdzie nie jest to dużo, ale stanowi miły dodatek.

Jak łatwo zauważyć, niektóre opcje zarabiania w TimeBucks są niedostępne do czasu wypełnienia profilu (imię, nazwisko, data urodzenia itp.). Ponadto najlepiej od razu wyłączyć program blokujący reklamy (AdBlocka) lub dodać stronę do wyjątków, gdyż może on utrudniać, a nawet uniemożliwiać korzystanie z niektórych funkcji serwisu.

Możliwości zarobkowe w TimeBucks

 • Surveys – wypełnianie ankiet,
 • Content – klikanie w reklamy,
 • Tasks – zadania,
 • Signups – rejestracje w różnego rodzaju serwisach,
 • Tik Tok – wykorzystanie swojego konta do publikacji różnych treści,
 • Refer – zapraszanie znajomych,
 • Offerwalls – oferty na telefon,
 • Aliexpress – cashback za zakupy na Aliexpress,
 • Links – wynagrodzenie za każde kliknięcie w link,
 • Sweepstakes – loteria,
 • Upload – wrzucanie filmów na YouTube,
 • Premium – zakup konta premium, które zwiększa zarobki.

Poniżej dokładniejszy opis każdego sposobu na zarabianie w serwisie.

Surveys – ankiety

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z prostszych sposobów na zarabianie w internecie, który nie wymaga dodatkowych umiejętności. Sporą ilość rotatorów ankietowych znajdziemy w zakładce „surveys”, a tam wystarczy, że klikniemy przycisk „Start” przy wybranym, aby wyszukać dostępne ankiety. Warto dodać, że dostęp do lepiej płatnych ankiet otrzymamy dopiero po wypełnieniu wspomnianego profilu. Co ciekawe, na dole strony znajdziemy również informację o ankietach wypełnionych przez innych użytkowników wraz z wynagrodzeniem, które za to otrzymali. Oczywiście, jeśli interesuje nas głównie wypełnianie ankiet przez internet, to warto zarejestrować się również w innych panelach, aby zwiększyć ich ilość.

Content – klikanie w reklamy

Zarabianie na klikaniu reklam w TimeBucks jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy interesujący nas rodzaj reklam (jest ich 7), a następnie klikniemy w przycisk „VIEW”. Oczywiście przy każdej reklamie jeszcze przed kliknięciem znajdziemy informacje odnośnie wynagrodzenia oraz czasu, który musimy spędzić na wybranej stronie. Co znajdziemy w konkretnych zakładkach?:

 • Clicks – standardowe klikanie, gdzie wystarczy, że spędzimy na wybranej stronie określoną ilość czasu,
 • Slideshows – w odróżnieniu od powyższych reklam musimy przejść również na 7 podstron,
 • Captcha – rozwiązywanie captcha. Co ciekawe, nie mamy tutaj żadnego limitu, więc możemy rozwiązywać nawet cały dzień, jeśli tylko mamy na to ochotę,
 • Night Fall News – również wyświetlenie kilku podstron, ale najpierw przeniesieni zostaniemy na zewnętrzną stronę i dopiero tam znajdziemy szczegółowe informacje np. dotyczące stawek,
 • Engage – oglądanie filmików na YouTube. Warto dodać, że proces jest praktycznie w pełni zautomatyzowany, więc możemy odpalić je i zająć się czymś innym osiągając dochód pasywny. Opcja ta bardzo przypomina działaniem autosurfy,
 • Push Clicks – klikanie w powiadomienia wyskakujące w przeglądarce. Oczywiście, jeśli jesteśmy zainteresowani musimy najpierw je włączyć,
 • Videos – oglądanie filmików na różnych platformach (również YouTube).

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to zdecydowanie najprostszy sposób na dodatkowy zarobek w internecie, choć niestety stawki nie należą do najwyższych. W dalszym ciągu jednak mogą stanowić dobre uzupełnienie pozostałych możliwości, więc warto wziąć to pod uwagę. Oczywiście chcąc więcej zarabiać na klikaniu w reklamy warto przyjrzeć się innym serwisom, które płacą za tego typu aktywność.


Tasks i offerwalls – zadania

W tej zakładce znajdziemy także różnego rodzaju płatne zadania, na których realizację i wysłanie dowodu mamy 30 minut. Czas wydaje się krótki, ale nie należą one do przesadnie skomplikowanych, więc każdy powinien sobie z nimi poradzić. Przykładowe zadania, które tu znajdziemy to np. udostępnienie na FB, odwiedzenie czyjegoś bloga, pobranie aplikacji, zaobserwowanie na Instagramie itp. Warto dodać, że w zakładce Offerwalls znajdziemy wiele zadań przeznaczonych na smartfony.

Signup – rejestracje

Pieniądze otrzymujemy tutaj za rejestracje w innych serwisach, więc znajdziemy tu przede wszystkim inne strony zarobkowe. Przykładem może być choćby ySense, czyli czołowy panel ankietowy. Oczywiście przy każdej ofercie znajdziemy informację dotyczącą wynagrodzenia za rejestrację oraz procent zaakceptowanych wykonań (niektóre mogą zostać odrzucone, jeśli zostały zrealizowane w niewłaściwy sposób).

Tik Tok

jak zarabiać na tik toku

Chcąc wykorzystać TikToka do zarabiania w TimeBucks musimy mieć na koncie przynajmniej 1000 obserwujących oraz 4 posty. Jest to ilość, którą można zdobyć w stosunkowo krótkim czasie, więc na dobrą sprawę prawie każdy może wykorzystać Tik Toka do zarabiania pieniędzy. Oczywiście mając taką liczbę (lub większą) obserwujących możemy wykorzystać kanał również do zarabiania poza platformą, a jest na to wiele sposobów.

Refer – zapraszanie znajomych

Zapraszanie znajomych za pomocą reflinka jest możliwe praktycznie w każdym serwisie zarobkowym, więc obecność tego typu formy zarabiania w TimeBucks nikogo nie powinna dziwić. Warto się tym zainteresować, gdyż od każdej zaproszonej osoby otrzymujemy dodatkowo 15% zarobków (oczywiście osoba zapraszana nic na tym nie traci), 10% kwoty wpłaconej i wykorzystanej na reklamy, a także 50% z wygranych w „rollach”. Przy dużej ilości poleconych możemy zbudować całkiem niezły dochód pasywny.

Aliexpress

aliexpress chińskie allegro

Kolejna opcja to cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych za zakupy, ale niestety dotyczy tylko Aliexpress. Zwrot procentowy uzależniony jest od kategorii produktu, który kupimy, a wynosi od 1,5% do 4,5%. Co ciekawe, zakupów nie musimy robić samodzielnie. Równie dobrze możemy wykorzystać link, aby przesłać go znajomym, którzy regularnie robią zakupy w Aliexpress. Warto również dodać, że w internecie jest wiele innych portali, które pozwalają uzyskać cashback także z innych sklepów internetowych. Taki zwrot w połączeniu z kuponami i kodami rabatowymi sprawia, że możemy sporo zaoszczędzić podczas internetowych zakupów.

Links

Opcja ta bardzo przypomina zarabianie na skracaniu linków. Wynagrodzenie otrzymujemy tutaj za każde przejście przez skrócony za pomocą serwisu link. Stawka uzależniona jest od kraju, z którego następuje wejście, a prezentuje się następująco (za 1 unikalne kliknięcie):

 • Stany Zjednoczone – 0,006$,
 • Kanada, Wielka Brytania, Australia – 0,003$,
 • reszta świata – 0,001$.

skracanie linków

Jak widać, niestety opcja ta nie jest zbyt rozbudowana. W związku z tym, osoby, które interesuje tego typu forma zarabiania powinny zainteresować się innymi skracaczami linków. Jest to ciekawy sposób na dodatkowy zarobek, ale wymaga pewnego doświadczenia oraz sporego zaangażowania w odpowiednie promowanie.

Sweepstakes – loteria

Sweepstakes to bardzo ciekawa loteria TimeBucks, w której do wygrania jest łącznie aż 500$. Wprawdzie kwota ta dzielona jest na 30 użytkowników, ale w dalszym ciągu może stanowić miły dodatek. Oczywiście pod warunkiem, że wygramy, ale niestety biorąc pod uwagę ilość użytkowników jest to mało prawdopodobne. Losowanie odbywa się w każdy piątek o godzinie 12:00 (czasu lokalnego – widoczny na dole strony).

Każdy los to oczywiście większa szansa na wygraną, a dostajemy je za:

 • codzienne logowanie – 100 losów,
 • wykonywanie zadań – 1 los za każdy zarobiony 0,001$,
 • zapraszanie znajomych – 200 losów za każdą osobę,
 • obejrzenie filmiku widocznego po zalogowaniu – 10 losów.

Nagrody za konkretne miejsca prezentują się następująco:

 • 1 miejsce – 250$,
 • 2 miejsce – 50$,
 • 3 miejsce – 30$,
 • od 4 do 10 miejsca – 10$,
 • od 11 do 30 miejsca – 5$.

Oczywiście po każdym losowaniu liczba posiadanych losów spada do 0, więc musimy zbierać je od nowa.

Upload

Kolejna opcja pozwala zarabiać na YouTube, choć w sposób nieco nietypowy. Wynagrodzenie otrzymujemy tutaj za wgrywanie filmików, choć nie są to materiały dowolnie przez nas wybrane. Te bowiem wskazuje TimeBucks, więc całe zadanie polega na ich ściągnięciu oraz wrzuceniu na nasz kanał YT wraz z podanym tytułem, opisem, tagami itp. Na wykonanie zadania mamy 30 minut, ale jest to czas, który w zupełności wystarczy.

Premium

Ostatnia zakładka pozwala na ulepszenie konta w TimeBucks do statusu premium, aby w ten sposób zwiększyć zarobki o 25% na 7 dni. Koszt takiego ulepszenia to 4,95$, ale może się opłacić, jeśli dużo czasu spędzamy w serwisie. Przed ewentualnym zakupem warto policzyć sobie ile średnio zarabiamy w ciągu tygodnia i ocenić, czy konto premium się nam opłaci.

Aplikacja TimeBucks

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Wprawdzie ciężko znaleźć taką informację na oficjalnej stronie, ale TimeBucks ma również swoją aplikację do zarabiania pieniędzy na telefonie. Pobrać ją można ze Sklepu Play lub AppStore, w zależności od posiadanego systemu. Po ściągnięciu wystarczy wpisać kod łączący, który znajduje się na samym dole, w zakładce „Profile” (tam gdzie imię, nazwisko, data urodzenia itp.). Oczywiście po wcześniejszym zalogowaniu do serwisu swoim loginem i hasłem.

Codzienna lista celów w TimeBucks

W TimeBucks mamy również codzienną listę celów, które musimy wykonać, aby zdobyć specjalny bonus. Jest to zestaw 6 zadań zmieniających się każdego dnia, a za realizację przynajmniej 5 z nich otrzymujemy kolejne losy na loterię i wynagrodzenie pieniężne.

Ponadto, jeśli uda nam się zaliczyć codzienną listę celów przez 6 dni z rzędu, to nagroda będzie jeszcze większa.

Przykładowe zadania wyglądają następująco:

 • zalicz 10 kliknięć w reklamę,
 • kliknij 3 powiadomienia w przeglądarce,
 • zalicz 3 reklamy z przejściem na kolejne podstrony,
 • spróbuj wykonać 3 zadania,
 • wypełnij 3 ankiety,
 • zalicz dowolną ofertę,

Jak widać nie należą one do przesadnie skomplikowanych, więc warto się nimi zainteresować.

Ladder – ranking

W serwisie znajdziemy również ranking najlepszych użytkowników, w którym warto się znaleźć. Wprawdzie nie jest to łatwe, ale trafiając tam możemy liczyć na dodatkowe profity. Znajdziemy tam 2 zakładki, a dokładniej:

 • users ladder – ranking osób, które najwięcej zarobiły w serwisie w ciągu danego dnia. Pierwsze 5 miejsc otrzymuje dodatkową nagrodę – odpowiednio 20$, 10$, 5$, 3$ i 1$. Ranking jest oczywiście jawny, więc w każdej chwili widzimy ile brakuje nam, aby zająć konkretną pozycję. Warto wiedzieć, że do rankingu nie liczą się zarobki z osób zaproszonych, bonusów oraz cashbacku,
 • referral ladder – tygodniowy ranking osób, które najwięcej zarobiły z refów (poleconych). Tutaj również pierwsze 5 miejsc otrzymuje dodatkową nagrodę – odpowiednio 100$, 50$, 20$, 10$ i 5$.

Wypłata z TimeBucks

W TimeBucks nie znajdziemy klasycznego przycisku do realizacji wypłaty, gdyż odbywają się one automatycznie (raz w tygodniu). Wystarczy, że na naszym saldzie znajduje się przynajmniej 10$ do wtorku 1:59:59PM (czasu lokalnego). Jedyne co musimy zrobić to wybrać preferowany sposób wypłaty oraz dodać dane niezbędne do jej realizacji np. adres e-mail. W tym celu musimy wejść w profil, a następnie w zakładkę „Payment method”.

Zarobione pieniądze możemy wypłacić na:

 • konto bankowe,
 • PayPal,
 • Skrill,
 • Payeer,
 • AirTM,
 • portfel jako kryptowaluty bitcoin i litecoin.

ranking kont bankowych

Konto bankowe ma praktycznie każdy, choć czasem warto rozważyć zmianę banku, gdyż możemy w ten sposób zdobyć dodatkowe pieniądze. Takie promocje bankowe pozwalają zarobić w łatwy sposób przynajmniej kilkaset złotych.


paypal

PayPal jest obecnie najpopularniejszym portfelem internetowym, często wykorzystywanym przez serwisy zarobkowe. Zgromadzone w nim środki możemy wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


payeer

Payerr jest bardzo uniwesalnym portfelem, gdyż pozwala przechowywać na nim również popularne kryptowaluty.


skrill moneybookers

Skrill to ciekawy portfel internetowy, który udostępnia również wirtualną kartę płatniczą, więc możemy w łatwy sposób korzystać ze środków zgromadzonych na portfelu.


portfel bitcoin i kryptowalut

Z TimeBucks możemy wypłacać również kryptowaluty, a dokładniej bitcoin oraz litecoin. Jest to również ciekawa opcja, ale do ich przechowywania niezbędny jest specjalny portfel kryptowalut. Do dyspozycji mamy portfele internetowe, w postaci aplikacji na telefon, a nawet sprzętowe.


Możemy również wstrzymać wypłaty automatyczne, jeśli chcemy poczekać aż uzbiera się większa kwota. Ciekawą opcją jest również przesłanie zgromadzonych środków na saldo, które przeznaczone jest do zakupu reklam (wybierając ten wariant otrzymujemy dodatkowo 10% kwoty).

Dowód wypłaty z TimeBucks

Poniżej dowód wypłaty 10,93$ bezpośrednio na Skrill.

dowód wypłaty Timebucks

Reklama w serwisie (Advertise)

Oczywiście w TimeBucks poza zarabianiem możemy stanąć również po drugiej stronie, czyli płacić innym użytkownikom za określoną aktywność. W tym celu musimy przejść do zakładki „Advertise”, a następnie wybrać to co nas interesuje. Do wyboru mamy klikanie w reklamy, płatne rejestracje, wykonywanie zadań, czy też dodawanie filmików na Tik Toka. Warto dodać, że w przypadku reklam możemy zdecydować się na targetowanie do konkretnej grupy docelowej np. z wybranego kraju, o konkretnej płci czy osób w konkretnym wieku.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

TimeBucks jest bardzo ciekawym i rozbudowanym serwisem, który pozwala zarabiać pieniądze przez internet, ale też nie jedynym. Chcąc zwiększyć zarobki warto zainteresować się również innymi serwisami oraz metodami pracy w domu, a tych jest naprawdę sporo. Co więcej, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak usunąć konto w TimeBucks

Rzecz jasna w każdej chwili możemy zrezygnować z członkostwa w TimeBucks, jeśli serwis z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w zakładkę „Support”, a następnie z rozwijanej listy wybrać „I want to remove my account”. W następnym kroku klikamy w jedną z dostępnych opcji:

 • delete my account – opcja usuwa wszystkie dane oraz zarobki. Konta usuniętego w ten sposób nie możemy przywrócić,
 • deactivate my account – czasowa dezaktywacja konta. Po zawieszeniu konta serwis przestanie wysyłać nam maile, ale zachowamy wszystkie dane oraz zarobki, więc w każdej chwili będziemy mogli aktywować konto ponownie i wrócić do zarabiania.

Decyzję o całkowitym usunięciu konta warto wcześniej bardzo dobrze przemyśleć, gdyż jest to nieodwracalne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest jego zawieszenie, jeśli do końca nie jesteśmy pewni swojej decyzji.

Opinie o TimeBucks

TimeBucks cieszy się bardzo dobrą opinią w internecie (choćby na TrustPilot) i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych serwisów tego typu. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sporą ilość możliwości zarobkowych, więc zarobienie kwoty niezbędnej do zrealizowania wypłaty nie powinno zając dużo czasu. W zasadzie jedyną kwestią, do której można się przyczepić to konieczność weryfikacji. Jednak na szczęście ta nie jest zbyt czasochłonna i wystarczy, że przeprowadzimy ją raz. Bez wątpienia warto dać serwisowi szansę i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
malinnikzoo1
malinnikzoo1
3 lat temu

Myślę, że gdybym wypełniał wszystko, co ma do zaoferowania TimeBucks, to szybciej bym uzbierał minimum potrzebne do wypłaty (10 $).
Ważne jest też to, że w porównaniu z innymi serwisami tego typu w TimeBucks otrzymuje się również centy za niezakwalifikowanie się do ankiet od 0,01 $ aż do 0,05 $ oraz wygrane w ,,Roll” :0,002 $, 0,01 $ oraz 0,10 $ (zrzuty ekranu powyżej) – to zachęca do dalszego wypełniania ankiet i dążenia do uzyskania upragnionego minimum 10 $ Strona Timebucks.com Jest w pełni wiarygodna, uczciwa i wypłacalna więc nie można jej nic zarzucić.
pozdro

Rafik
Rafik
11 miesięcy temu

Według mnie najlepszy obecnie serwis zarobkowy. Faktycznie trzeba się trochę nasiedzieć, żeby zarobić, ale chyba nigdzie indziej nie ma tylu możliwości. Na innych zazwyczaj trochę kliknięć i koniec, trzeba czekać do następnego dnia.

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x