CashIsBack – opinie i jak zarabiać

CashIsBack jest serwisem, który płaci za otwieranie maili reklamowych przychodzących na naszą skrzynkę pocztową. Co ciekawe, w odróżnieniu od innych stron tego typu, tutaj kwota, którą otrzymujemy za kliknięcie zależy od naszego poziomu konta. Uczestnictwo jest oczywiście w pełni darmowe, więc każdy może spróbować. Jak to wszystko działa i co jeszcze warto wiedzieć o serwisie?

CashIsBack – rejestracja

Zanim jeszcze przystąpimy do zarabiania, musimy się zarejestrować w serwisie. Wystarczą nam do tego podstawowe dane, takie jak imię, adres e-mail oraz hasło oraz oczywiście akceptacja wymaganych zgód. Po wypełnieniu formularza pozostaje nam oczekiwanie na maila aktywującego, którego otrzymamy na adres podany przy rejestracji. Wprawdzie powinien przyjść od razu, ale gdyby się nie pojawiał, to warto sprawdzić w folderze „spam„, gdyż często trafiają tam wiadomości tego typu. Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy zalogować się już na nowo otworzone konto, zobaczyć jak prezentuje się panel użytkownika i oczekiwać pierwszych maili reklamowych.

Jak zarabiać w CashIsBack

Zarabianie w CashIsBack jest bardzo proste. Wystarczy, że otworzymy maile reklamowe, które przyjdą naszą skrzynkę pocztową, a na nasze saldo automatycznie trafi określona ilość punktów. Po zalogowaniu do panelu, wchodząc w zakładkę „reklamy” możemy sprawdzić jakie maile zostały do nas wysłane oraz ich stawkę. Warto się od razu upewnić, czy wiadomości z serwisu nie lądują czasem w spamie, a jeśli tak się dzieje, to powinniśmy dodać adresata do listy zaufanych odbiorców.

CashIsBack – ile można zarobić?

Serwis CashIsBack prezentuje ciekawe podejście do tematu zarabiania na reklamach, gdyż stawki uzależnione są od poziomu konta. Ten z kolei zależy od naszej aktywności, a więc ilości klikniętych reklam. Jest to ciekawe rozwiązanie, którego celem jest zmobilizowanie użytkowników do większej aktywności.

Podgląd na nasz aktualny poziom konta, procentową wartość reklam oraz pasek postępu w osiąganiu kolejnego możemy sprawdzić po zalogowaniu do panelu. Warto zwrócić uwagę, że w porównaniu z innymi serwisami tego typu, stawki w CashIsBack są naprawdę wysokie. Za jedno kliknięcie najczęściej otrzymujemy w okolicach 10 groszy, choć mogą trafić się reklamy warte nawet 1,5 zł (przynajmniej tak wynika z informacji znajdujących się na stronie). Dzięki rejestracji w serwisie możemy stosunkowo szybko zarobić pieniądze, ale nie oszukujmy się – nie będą to duże kwoty. Jednak nie wynika to z niskich stawek, ale ogólnie małej ilości rozsyłanych maili.

W CashIsBack mamy aż 10 poziomów konta, które wpływają na ogólny procent zysków z wysyłek reklamowych.

progi cashisback
prowizje cashisback

Co jeszcze warto wiedzieć o serwisie?

W serwisie znajdziemy również wewnętrzny ranking, czyli listę użytkowników ułożoną według punktów aktywności. Warto wiedzieć, że nie służy on jedynie jako ciekawostka, bowiem zdarzają się kampanie mailingowe, które mają wyznaczone małe limity kliknięć. W takiej sytuacji na wysyłkę mogą liczyć jedynie najbardziej aktywni użytkownicy, czyli Ci znajdujący się najwyżej w rankingu. Jest to również pewien sposób nagradzania tych najbardziej zaangażowanych.

CashIsBack oferował również program bonusowy, który niestety został zawieszony z powodu wyłączenia konta Google Adsense. Przyczyną najprawdopodobniej jest fakt, że umieszczanie reklam na serwisach, które płacą za ich klikanie jest sprzeczne z regulaminem Google. W związku z tym nie nastawiałbym się na powrót tej możliwości.

Zalety CashIsBack:

  • stawki – stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi serwisami, nawet jeśli 1,5 zł za jedno kliknięcie nigdy nie wpadnie,
  • wysyłka na maila, która nie wymaga logowania do serwisu. Dzięki temu możemy szybko zaliczyć reklamę nawet z telefonu,
  • poziomy konta, które wpływają na wartość reklam,
  • zapraszanie znajomych w zamian za przyzwoity bonus (dla obu), choć wymaga sporej aktywności od osoby zapraszanej.

Program partnerski CashIsBack

Serwis CashIsBack posiada wspomniany program partnerski, który jest ciekawym sposobem pozwalającym znacznie zwiększyć osiągane zarobki. Najprościej mówiąc, wynagrodzenie otrzymujemy za zapraszanie kolejnych osób do programu, jeśli te wykażą się odpowiednią aktywnością. Oczywiście robimy to za pomocą specjalnego reflinka, a samo zdobywanie poleconych nie jest przesadnie skomplikowane. Co więcej, zyskują tutaj dwie strony – zarówno osoba zapraszająca, jak i zapraszana:

  • zapraszający otrzymuje 10 złotych, jeśli zaproszona przez niego osoba uzyska 5 poziom konta,
  • osoba zapraszana zaczyna od 2-giego poziomu konta.

Odpowiednio promując program możemy zbudować całkiem niezły dodatkowy dochód pasywny.

Wypłata z CashIsBack

Wypłata środków zgromadzonych w CashIsBack możliwa jest jedynie na konto bankowe, ale jest to opcja najbardziej pożądana przez użytkowników, więc w zupełności wystarczy. Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 20 złotych na saldzie, a czas jej realizacji, to według regulaminu maksymalnie 5 dni roboczych. Jednak przeważnie pieniądze przelewane są w ciągu 24 godzin od zlecenia.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, ale warto wiedzieć, że banki często rozdają również pieniądze za założenie konta – przynajmniej kilkaset złotych. Dlatego nie warto trzymać się stale jednej instytucji, gdyż na lepsze warunki z reguły mogą liczyć jedynie nowi klienci. Oczywiście w ofercie banków znajdziemy również konta dla młodych, więc nieletni także nie powinni mieć problemów z wypłatą z serwisu.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z serwisu bezpośrednio na konto bankowe.

cashisback dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Zarabianie na klikaniu w reklamy, to jeden z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki, ale CashIsBack jest tylko jednym z wielu serwisów tego typu. Dlatego też, ze względu na ogólnie niską ilość wysyłanych maili reklamowych warto rozważyć również rejestrację na innych stronach, aby zwiększyć zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście zarabianie na reklamach warto połączyć z zupełnie innymi sposobami pracy w domu, aby zmaksymalizować zyski. Możliwości jest naprawę sporo, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania, ale w wielu przypadkach wystarczy trochę czasu wolnego i przede wszystkim chęci.

Opinie o CashIsBack

Serwis CashIsBack prezentuje się bardzo ciekawie, zwłaszcza jeśli chodzi o stawki. Te zdecydowanie wyróżniają go na tle konkurencji, a poziomy konta mogą je jeszcze bardziej zwiększyć. Jednak z drugiej strony, maili reklamowych niestety przychodzi stosunkowo niewiele, a 1,5 zł za jedno kliknięcie z pewnością trafi się bardzo rzadko (o ile w ogóle). Mimo to, kliknięcie wszystkich nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc w dłuższym okresie możemy podreperować w pewnym stopniu swój budżet domowy. Oczywiście nie będą to duże pieniądze, ale łącząc to z innymi serwisami i sposobami na zarabianie sytuacja wygląda już zdecydowanie lepiej. Serwis ma również dobre opinie w internecie, więc warto dać mu szansę i po prostu spróbować.

Macie jakieś doświadczenie z serwisem CashIsBack? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Przemek
Przemek
3 lat temu

Jeżeli naprawde można dostać 1.50 zł za jedno kliknięcie to najwyraźniej jestem bogaty. Zazwyczaj na innych tego typu aplikacjach zarobienie powiedzmy 20 zł to wielogodzinne klikanie a tutaj wystarczy kilka kliknieć :)) Pora to przetestować. Pytanie tylko czy co do tych e-maili reklamowych na poczcie, czy one przychodza dosc czesto czy dosc rzadko? I trzeba czekać z tydzień az go dostane?

novara83
novara83
3 lat temu

Sama korzystam z tego serwisu i jestem zadowolona pomimo tego, że teorytycznie zarabiamy nawet 1,50 zł za jedno kliknięcie, a w praktyce jest to 5-9 gr za kliknięcie. Miesięcznie daje to zarobek ok. 10-15 zł. Stawki te uważam za zadowalające; w podobnych serwisach tego typu zarabia się 1-3 gr za kliknięcie, a nawet ułamki grosza.

forsazinternetu
forsazinternetu
3 lat temu

Wszystko pięknie opisane, od siebie dodam że bywa tak, że nie dostajemy żadnego maila nawet przez 5 dni z rzędu, a potem nawet 3-4 w ciągu jednego dnia. Jest to zupełnie normalne, nie ma w tym nic dziwnego. Jeszcze z takich uwag ważnych dopiszę, że czasami zdarza sie, że system wyśle dwa takie same reklamy mailowe (wtedy w obu jest taka sama nazwa kampanii reklamowej, można to sprawdzić po zalogowaniu do cashisback) i w takim przypadku jedna z nich jest oznaczona jako powtórne kliknięcie. W takiej sytuacji należy napisać maila do admina cashisback, on to poprawi i usunie ze statystyk… Czytaj więcej »

Ggusiaja
Ggusiaja
3 lat temu

Również korzystam i póki co jestem zadowolona. Moim zdaniem stawki są dość dobre jak na serwis tego typu. Ciekawy wpis:)

MłodyGość
MłodyGość
3 lat temu

Codziennie conajmiej do 2/3 maili, korzystam z tego już tydzień a łącznie zarobiłem 1,69zł, jest to bardzo mała kwota. Kokosów nie zarobicie. 20zł myślę że zarobię w ciągu 4 miesięcy albo i szybciej ponieważ lvl wzrasta a wraz z nim kwota która dostajemy. Polecam do osób które co kilka miesięcy będą chcieli miec dodatkową kasę na pizze 🙂

Janusz
Janusz
3 lat temu

Niestety, od ponad miesiąca program nie rozlicza klikniętych reklam. Czyżby to już początek końca serwisu Cashisback?

Marcin
Marcin
2 lat temu
Odpowiedz na  Janusz

Reklamy czyli wysyłane emaile są rozliczane raz na 30 dni np klikaliśmy w wysłane emaile w miesiącu 16 czerwiec to rozliczenie nastąpi 16 lipca następnego miesiąca za po przedni miesiąc i tak cały czas emaile są rozliczane każdego 16 dnia następnego miesiąca

Agaa29
Agaa29
3 lat temu

Nadal brak naliczenia za reklamy. To chyba koniec tej strony. Szkoda bo do wypłaty było już tak blisko.

TajemniczaOsobistość
TajemniczaOsobistość
2 lat temu

Czy tylko mi już od 15.10.2021 nie wysłano ani jednego maila? Nie wiem, może strona już nie działa, a ja nie w temacie.

TajemniczaOsobistość
TajemniczaOsobistość
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

W spamie nie mam żadnych wiadomości, i nie widzę również żadnej wiadomości od CashIsBack po 15.10.2021. Może na brak maili ma wpływ moja nieobecność, bo tak naprawdę zapomniałem o stronie i nie oglądałem prawie żadnych reklam których pod moją nieobecność nazbierało się ok. 120. Wysłałem już maila do cash is back i czekam na odpowiedź.
(PSDziękuję za szybką reakcję)

15
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx