CashIsBack

CashIsBack jest serwisem, który płaci za otwieranie maili reklamowych przychodzących na naszą skrzynkę pocztową. Co ciekawe, w odróżnieniu od innych stron tego typu, tutaj kwota uzyskana za kliknięcie zależy od naszego poziomu konta. Uczestnictwo jest oczywiście w pełni darmowe, więc każdy może spróbować. Jak to wszystko działa i co jeszcze warto wiedzieć o serwisie?

CashIsBack – rejestracja

Zanim jeszcze przystąpimy do zarabiania, musimy się zarejestrować w serwisie. Wystarczą nam do tego podstawowe dane, takie jak imię, adres e-mail oraz hasło. Do tego oczywiście akceptacja wymaganych zgód i oczekiwanie na maila aktywującego, którego otrzymamy na adres podany przy rejestracji. Powinien przyjść od razu, ale gdyby się nie pojawiał to warto sprawdzić w folderze „spam”, gdyż często trafiają tam wiadomości tego typu. Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy zalogować się już na nowo otworzone konto, zobaczyć jak prezentuje się panel użytkownika i oczekiwać pierwszych maili reklamowych.

Jak zarabiać w CashIsBack

Zarabianie w CashIsBack jest bardzo proste. Wystarczy, że otworzymy maile reklamowe, które przyjdą naszą skrzynkę pocztową, a punkty zostaną automatycznie doliczone. Po zalogowaniu do panelu możemy sprawdzić jakie maile zostały do nas wysłane oraz ich stawkę wchodząc w zakładkę „reklamy”. Warto sprawdzić czy wiadomości z serwisu nie lądują czasem w spamie, a jeśli tak się dzieje, powinniśmy dodać adresata do listy zaufanych odbiorców.

Ile możemy zarobić?

Serwis CashIsBack prezentuje ciekawe podejście do tematu zarabiania na reklamach, gdyż stawki uzależnione są od poziomu konta. Sam poziom z kolei zależy od naszej aktywności, a więc ilości klikniętych reklam. Po zalogowaniu do panelu mamy ciągły podgląd na nasz aktualny poziom konta, procentową wartość reklam oraz pasek postępu w osiąganiu kolejnego poziomu. Jest to ciekawe rozwiązanie, którego celem jest zmobilizowanie użytkowników do większej aktywności. Warto jednak zwrócić uwagę, że stawki w programie są naprawdę wysokie, w porównaniu z innymi serwisami tego typu bowiem za jedno kliknięcie możemy otrzymać nawet 1,5 zł.

W CashIsBack mamy aż 10 poziomów konta, które wpływają na ogólny procent zysków z wysyłek reklamowych.

progi cashisback
prowizje cashisback

Ranking użytkowników

W serwisie znajdziemy również wewnętrzny ranking, czyli listę użytkowników ułożoną według punktów aktywności. Warto wiedzieć, że nie służy on jedynie jako ciekawostka bowiem zdarzają się kampanie mailingowe, które mają wyznaczone małe limity kliknięć. W takiej sytuacji na wysyłkę mogą liczyć jedynie najbardziej aktywni użytkownicy, a więc Ci, którzy znajdują się najwyżej w rankingu. Jest to również pewien sposób nagradzania tych najbardziej zaangażowanych.

Program partnerski

Program partnerski serwisu CashIsBack to kolejny sposób, który pozwala znacznie zwiększyć osiągane zarobki. Polega to na zapraszaniu kolejnych osób do programu za pomocą specjalnego reflinka. Warto zwrócić tutaj uwagę, że zyskują dwie strony – zarówno osoba zapraszająca, jak i zapraszana:

  • zapraszający otrzymuje 10 złotych, jeśli zaproszona przez niego osoba uzyska 5 poziom konta,
  • osoba zapraszana zaczyna od 2-giego poziomu konta.

Wypłata z CashIsBack

Wypłata środków zgromadzonych w CashIsBack możliwa jest jedynie na konto bankowe, ale jest to opcja najbardziej pożądana przez użytkowników, więc w zupełności wystarczy. Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 20 złotych na saldzie. Czas realizacji według regulaminu to maksymalnie 5 dni roboczych, ale przeważnie następuje to w ciągu 24 godzin od zlecenia.


ranking kont bankowych

Konto bankowe to obecnie podstawowe narzędzie, które gwarantuje sprawne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, który bank ma najciekawszą ofertę dopasowaną do naszych potrzeb, gdyż nawet na zmianie konta bankowego możemy zarobić.


Jak inaczej zarabiać w internecie

CashIsBack jest tylko jednym z wielu serwisów, które pozwalają zarabiać na reklamach. Ze względu na niską ogólną ilość otrzymywanych reklam, warto rozważyć również rejestrację na innych stronach tego typu, aby zwiększyć ogólne zarobki. Możemy także połączyć to z zupełnie innymi sposobami zarabiania w internecie, co przełoży się na jeszcze większe zyski.


klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to z pewnością jeden z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszy sposób na zdobycie dodatkowej gotówki w internecie. Jest wiele serwisów, które płacą za tego typu aktywność.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu możemy na wiele różnych sposobów, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Różnią się one od siebie potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Opinie o CashIsBack

Serwis CashIsBack prezentuje się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o stawki. Zdecydowanie wyróżnia się w ten sposób na tle konkurencji, a poziomy konta mogą je dodatkowo zwiększyć. Jedynym minusem jest ich ilość, ponieważ przychodzi ich stosunkowo niewiele. Z drugiej strony, kliknięcie wszystkich nie zajmuje wiele czasu, więc w dłuższej perspektywie czasu możemy liczyć na dodatkowe fundusze. Oczywiście nie będą to duże pieniądze, ale łącząc to z innymi serwisami sytuacja wygląda już zdecydowanie lepiej. Serwis ma również dobre opinie w internecie, więc warto dać mu szansę i po prostu spróbować.

Macie jakieś doświadczenie z serwisem CashIsBack? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „CashIsBack”

  1. Jeżeli naprawde można dostać 1.50 zł za jedno kliknięcie to najwyraźniej jestem bogaty. Zazwyczaj na innych tego typu aplikacjach zarobienie powiedzmy 20 zł to wielogodzinne klikanie a tutaj wystarczy kilka kliknieć :)) Pora to przetestować. Pytanie tylko czy co do tych e-maili reklamowych na poczcie, czy one przychodza dosc czesto czy dosc rzadko? I trzeba czekać z tydzień az go dostane?

    Odpowiedz
    • Niestety do 1,5 zł, a nie za każde… w praktyce najczęściej jest to kilkanaście / kilkadziesiąt groszy, choć na dobrą sprawę to i tak sporo, zwłaszcza w porównaniu z innymi serwisami tego typu. Co do ilości… również nie ma ich zbyt wiele (z tego co widzę na tę chwilę jest to ok 2/3 maili na dzień). No i wartość reklam (procentowa) wzrasta z czasem, wraz z poziomem konta.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz