CashIsBack – opinie i opis serwisu

CashIsBack jest serwisem, który płaci za otwieranie maili reklamowych przychodzących na naszą skrzynkę pocztową. Co ciekawe, w odróżnieniu od innych stron tego typu, tutaj kwota uzyskana za kliknięcie zależy od naszego poziomu konta. Uczestnictwo jest oczywiście w pełni darmowe, więc każdy może spróbować. Jak to wszystko działa i co jeszcze warto wiedzieć o serwisie?

CashIsBack – rejestracja

Zanim jeszcze przystąpimy do zarabiania, musimy się zarejestrować w serwisie. Wystarczą nam do tego podstawowe dane, takie jak imię, adres e-mail oraz hasło. Do tego oczywiście akceptacja wymaganych zgód i oczekiwanie na maila aktywującego, którego otrzymamy na adres podany przy rejestracji. Powinien przyjść od razu, ale gdyby się nie pojawiał to warto sprawdzić w folderze „spam”, gdyż często trafiają tam wiadomości tego typu. Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy zalogować się już na nowo otworzone konto, zobaczyć jak prezentuje się panel użytkownika i oczekiwać pierwszych maili reklamowych.

Jak zarabiać w CashIsBack

Zarabianie w CashIsBack jest bardzo proste. Wystarczy, że otworzymy maile reklamowe, które przyjdą naszą skrzynkę pocztową, a na nasze saldo automatycznie trafi określona ilość punktów. Po zalogowaniu do panelu możemy sprawdzić jakie maile zostały do nas wysłane oraz ich stawkę, wchodząc w zakładkę „reklamy”. Warto sprawdzić czy wiadomości z serwisu nie lądują czasem w spamie, a jeśli tak się dzieje, powinniśmy dodać adresata do listy zaufanych odbiorców.

Ile możemy zarobić?

Serwis CashIsBack prezentuje ciekawe podejście do tematu zarabiania na reklamach, gdyż stawki uzależnione są od poziomu konta. Sam poziom z kolei zależy od naszej aktywności, a więc ilości klikniętych reklam. Jest to ciekawe rozwiązanie, którego celem jest zmobilizowanie użytkowników do większej aktywności.

Podgląd na nasz aktualny poziom konta, procentową wartość reklam oraz pasek postępu w osiąganiu kolejnego poziomu możemy sprawdzić po zalogowaniu do panelu. Warto zwrócić uwagę, że w porównaniu z innymi serwisami tego typu, stawki w CashIsBack są naprawdę wysokie. Za jedno kliknięcie najczęściej otrzymujemy w okolicach 10 groszy, choć mogą trafić się reklamy warte nawet 1,5 zł (przynajmniej tak wynika z informacji znajdujących się na stronie). Dzięki rejestracji w serwisie możemy szybko zarobić pieniądze, ale nie oszukujmy się, nie będą to duże kwoty. Nie wynika to jednak z niskich stawek, ale ogólnie małej ilości rozsyłanych maili.

W CashIsBack mamy aż 10 poziomów konta, które wpływają na ogólny procent zysków z wysyłek reklamowych.

progi cashisback
prowizje cashisback

Co jeszcze warto wiedzieć o serwisie?

W serwisie znajdziemy również wewnętrzny ranking, czyli listę użytkowników ułożoną według punktów aktywności. Warto wiedzieć, że nie służy on jedynie jako ciekawostka bowiem zdarzają się kampanie mailingowe, które mają wyznaczone małe limity kliknięć. W takiej sytuacji na wysyłkę mogą liczyć jedynie najbardziej aktywni użytkownicy, czyli znajdujący się najwyżej w rankingu. Jest to również pewien sposób nagradzania tych najbardziej zaangażowanych.

CashIsBack oferował również program bonusowy, który niestety został zawieszony z powodu wyłączenia konta Google Adsense. Przyczyną najprawdopodobniej jest fakt, że umieszczanie reklam na serwisach, które płacą za ich klikanie jest sprzeczne z regulaminem Google. W związku z tym nie nastawiałbym się na powrót tej możliwości.

Zalety CashIsBack:

 • stawki – stosunkowo wysokie w porównaniu z innymi serwisami, nawet jeśli 1,5 zł za jedno kliknięcie nigdy nie wpadnie,
 • wysyłka na maila, która nie wymaga logowania do serwisu. Dzięki temu możemy szybko zaliczyć reklamę nawet z telefonu,
 • poziomy konta, które wpływają na wartość reklam,
 • zapraszanie znajomych w zamian za przyzwoity bonus (dla obu), choć wymaga sporej aktywności od osoby zapraszanej.

Program partnerski CashIsBack

Serwis CashIsBack posiada również program partnerski, który jest ciekawym sposobem pozwalającym znacznie zwiększyć osiągane zarobki. Najprościej mówiąc, wynagrodzenie otrzymujemy za zapraszanie kolejnych osób do programu, jeśli te wykażą się odpowiednią aktywnością. Oczywiście robimy to za pomocą specjalnego reflinka, a samo zdobywanie poleconych nie jest przesadnie skomplikowane. Warto również zwrócić uwagę, że zyskują tutaj dwie strony – zarówno osoba zapraszająca, jak i zapraszana:

 • zapraszający otrzymuje 10 złotych, jeśli zaproszona przez niego osoba uzyska 5 poziom konta,
 • osoba zapraszana zaczyna od 2-giego poziomu konta.

Odpowiednio promując program możemy zbudować całkiem niezły dodatkowy dochód pasywny.

Wypłata z CashIsBack

Wypłata środków zgromadzonych w CashIsBack możliwa jest jedynie na konto bankowe, ale jest to opcja najbardziej pożądana przez użytkowników, więc w zupełności wystarczy. Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 20 złotych na saldzie. Czas realizacji według regulaminu to maksymalnie 5 dni roboczych, ale przeważnie następuje to w ciągu 24 godzin od zlecenia.

Warto wiedzieć, że banki oferują również pieniądze za założenie konta, jeśli go nie mamy lub rozważamy zmianę. Oczywiście nieletni również nie powinni mieć problemów z wypłatą, gdyż ofercie banków znajdują się również konta dla młodych.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z serwisu bezpośrednio na konto bankowe.

cashisback dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie

CashIsBack jest tylko jednym z wielu serwisów, które pozwalają zarabiać na klikaniu w reklamy. Ze względu na niską ogólną ilość otrzymywanych reklam, warto rozważyć również rejestrację na innych stronach tego typu, aby zwiększyć ogólne zarobki. Możemy także połączyć to z zupełnie innymi sposobami zarabiania w internecie, co przełoży się na jeszcze większe zyski.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Różnią się one od siebie potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Opinie o CashIsBack

Serwis CashIsBack prezentuje się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o stawki. Zdecydowanie wyróżnia się w ten sposób na tle konkurencji, a poziomy konta mogą je dodatkowo zwiększyć. Niestety maili reklamowych przychodzi stosunkowo niewiele, a 1,5 zł z pewnością trafi się bardzo rzadko (o ile w ogóle). Z drugiej strony, kliknięcie wszystkich nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc w dłuższym okresie możemy w pewnym stopniu podreperować swój budżet domowy. Oczywiście nie będą to duże pieniądze, ale łącząc to z innymi serwisami sytuacja wygląda już zdecydowanie lepiej. Serwis ma również dobre opinie w internecie, więc warto dać mu szansę i po prostu spróbować.

Macie jakieś doświadczenie z serwisem CashIsBack? Podzielcie się opinią w komentarzu.

10 komentarzy do “CashIsBack – opinie i opis serwisu”

 1. Jeżeli naprawde można dostać 1.50 zł za jedno kliknięcie to najwyraźniej jestem bogaty. Zazwyczaj na innych tego typu aplikacjach zarobienie powiedzmy 20 zł to wielogodzinne klikanie a tutaj wystarczy kilka kliknieć :)) Pora to przetestować. Pytanie tylko czy co do tych e-maili reklamowych na poczcie, czy one przychodza dosc czesto czy dosc rzadko? I trzeba czekać z tydzień az go dostane?

  Odpowiedz
  • Niestety do 1,5 zł, a nie za każde… w praktyce najczęściej jest to kilkanaście / kilkadziesiąt groszy, choć na dobrą sprawę to i tak sporo, zwłaszcza w porównaniu z innymi serwisami tego typu. Co do ilości… również nie ma ich zbyt wiele (z tego co widzę na tę chwilę jest to ok 2/3 maili na dzień). No i wartość reklam (procentowa) wzrasta z czasem, wraz z poziomem konta.

   Odpowiedz
 2. Sama korzystam z tego serwisu i jestem zadowolona pomimo tego, że teorytycznie zarabiamy nawet 1,50 zł za jedno kliknięcie, a w praktyce jest to 5-9 gr za kliknięcie. Miesięcznie daje to zarobek ok. 10-15 zł. Stawki te uważam za zadowalające; w podobnych serwisach tego typu zarabia się 1-3 gr za kliknięcie, a nawet ułamki grosza.

  Odpowiedz
 3. Wszystko pięknie opisane, od siebie dodam że bywa tak, że nie dostajemy żadnego maila nawet przez 5 dni z rzędu, a potem nawet 3-4 w ciągu jednego dnia. Jest to zupełnie normalne, nie ma w tym nic dziwnego. Jeszcze z takich uwag ważnych dopiszę, że czasami zdarza sie, że system wyśle dwa takie same reklamy mailowe (wtedy w obu jest taka sama nazwa kampanii reklamowej, można to sprawdzić po zalogowaniu do cashisback) i w takim przypadku jedna z nich jest oznaczona jako powtórne kliknięcie. W takiej sytuacji należy napisać maila do admina cashisback, on to poprawi i usunie ze statystyk to drugie kliknięcie i wtedy wszystko jest ok. Tak się zdarza, to już automatycznie maile sa rozsyłane i dlatego czasami zdarzają się zduplikowane maile’ pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Również korzystam i póki co jestem zadowolona. Moim zdaniem stawki są dość dobre jak na serwis tego typu. Ciekawy wpis:)

  Odpowiedz
 5. Codziennie conajmiej do 2/3 maili, korzystam z tego już tydzień a łącznie zarobiłem 1,69zł, jest to bardzo mała kwota. Kokosów nie zarobicie. 20zł myślę że zarobię w ciągu 4 miesięcy albo i szybciej ponieważ lvl wzrasta a wraz z nim kwota która dostajemy. Polecam do osób które co kilka miesięcy będą chcieli miec dodatkową kasę na pizze 🙂

  Odpowiedz
  • Z tego co widzę ostatnia nierozliczona reklama jest z 04.06, więc 20 dni, a nie ponad miesiąc, ale opóźnienia faktycznie są. Co będzie dalej czas pokaże 😉

   Odpowiedz
  • Reklamy czyli wysyłane emaile są rozliczane raz na 30 dni np klikaliśmy w wysłane emaile w miesiącu 16 czerwiec to rozliczenie nastąpi 16 lipca następnego miesiąca za po przedni miesiąc i tak cały czas emaile są rozliczane każdego 16 dnia następnego miesiąca

   Odpowiedz

Dodaj komentarz