Strona główna » Opinie » BeMyEye – opinie | jak zarabiać w aplikacji

BeMyEye – opinie | jak zarabiać w aplikacji

W czasach internetu i powszechnego dostępu do smartfonów zarabianie pieniędzy za pomocą dedykowanych aplikacji nie jest niczym niezwykłym. Wykorzystując je możemy w łatwy sposób podreperować budżet domowy – praktycznie w dowolnym miejscu, jeśli tylko mamy połączenie z siecią. Jedną z takich właśnie aplikacji, dzięki której możemy zarabiać jest BeMyEye. Jak działa i co warto o niej wiedzieć?

BeMyEye – co to?

BeMyEye to aplikacja mobilna, dzięki której możemy zarabiać wcielając się w rolę tajemniczego klienta. Znajdziemy w niej misje, które polegają na odwiedzeniu określonej placówki i zrobieniu kilku zdjęć lub rozmowie ze sprzedawcą. Jednak musimy liczyć się z tym, że dostępne są głównie w większych miastach i ich ilość jest mocno ograniczona.

Kod zapraszania i rejestracja w BeMyEye

Zanim przejdziemy do wypełniania zadań musimy oczywiście najpierw pobrać aplikację oraz założyć konto. W zależności od posiadanego systemu operacyjnego znajdziemy ją w Google Play lub App Store. Po ściągnięciu i zainstalowaniu, podczas rejestracji podaj kod zaproszenia: „gl83vn„, aby otrzymać dodatkowy bonus po wykonaniu pierwszego zadania.

Jak robić misje w aplikacji BeMyEye

misje bemyeye

Po założeniu konta możemy przejść do wykonywania zadań, których liczba uzależniona jest od naszej lokalizacji i niestety nie zawsze są one w pobliżu miejsca zamieszkania. Dlatego w najlepszej sytuacji są osoby, które mieszkają w większych miastach, gdyż tam jest ich po prostu więcej. Reszta może potraktować je jako sposób na dodatkowy zarobek, gdy akurat będą w danym miejscu np. na większych zakupach, gdyż jechać specjalnie na misje raczej się nie opłaca.

Same zadania są stosunkowo proste i często wystarczy kilkanaście minut, aby je ukończyć. Z reguły wystarczy odwiedzić daną placówkę i zrobić kilka zdjęć lub porozmawiać ze sprzedawcą.

Jak zacząć misję?

  1. wybieramy z mapy lub listy dostępnych,
  2. czytamy opis i rezerwujemy ją, jeśli nas interesuje,
  3. idziemy w dane miejsce i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

Po wykonaniu zadania otrzymamy wynagrodzenie.

Program zaproszeń

Aplikacja BeMyEye posiada również własny program partnerski, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że podamy znajomemu kod zaproszenia, który należy wpisać podczas rejestracji, a otrzymamy 4 złote, gdy ukończy swoją pierwszą misję. Co więcej, osoba zapraszana nic na tym nie traci, a nawet zyskuje – również 4 złote. Warto z tej możliwości skorzystać, choć kwota wydaje się niewielka, gdyż nie ma żadnego limitu zaproszonych osób, więc przy większej ilości znajomych możemy zasilić budżet domowy całkiem przyjemną kwotą.

Punkty doświadczenia w BeMyEye

Uruchamiając aplikację BeMyEye warto zauważyć, że poza wynagrodzeniem otrzymujemy tutaj również punkty doświadczenia (XP), dzięki którym zdobywamy kolejne poziomy. Jest ich aż 20, a awansując na kolejne możemy liczyć na dodatkowe udogodnienia. Są to m.in.:

  • dłuższy czas na rezerwację misji (maksymalnie 300 dodatkowych minut),
  • większa ilość jednoczesnych rezerwacji (maksymalnie 5),
  • krótszy czas, jaki musimy odczekać zanim będziemy mogli zarezerwować misję (nawet od razu po publikacji),
  • mniejsze opóźnienie między kolejnymi płatnościami (minimalnie 1 dzień).

Jakie zadania ma tajemniczy klient

tajemniczy klient

Głównym zadaniem tajemniczego klienta jest sprawdzenie czy pracownicy wybranej placówki obsługują klienta w odpowiedni sposób, zgodny z przyjętymi standardami. Dlatego też najczęściej wizyta polega na przeprowadzeniu rozmowy sprzedażowej. Jednak zdarzają się też zadania, w których wystarczy zrobić zdjęcie określonej półki w sklepie, aby ocenić ekspozycję wybranych towarów.

Praca jako tajemniczy klient to ciekawy sposób, aby dorobić sobie do pensji, więc warto się nim zainteresować – nie tylko z wykorzystaniem aplikacji BeMyEye.

Wypłata z aplikacji BeMyEye

Wypłata z BeMyEye możliwa jest na PayPal już po uzbieraniu minimum 20 złotych na saldzie. Warto dodać, że pieniądze pojawiają się na naszym portfelu od razu po zleceniu.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe lub wykorzystać je do płatności w obsługiwanych sklepach internetowych.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z aplikacji bezpośrednio na PayPal.

dowód wypłaty bemyeye

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Aplikacje do zarabiania pieniędzy takie jak BeMyEye to ciekawy sposób na zarabianie w internecie, choć nie jedyny. Dlatego warto mieć na uwadze również pozostałe możliwości, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o BeMyEye

Aplikacja BeMyEye sama w sobie prezentuje się naprawdę ciekawie i może stanowić kolejne źródło dodatkowego dochodu. Wprawdzie głównie dla mieszkańców większych miast, gdyż ilość dostępnych misji jest mocno ograniczona, ale mimo to warto apkę zainstalować i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z aplikacją? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x