AttaPoll – opinie i opis panelu ankietowego

AttaPoll jest panelem ankietowym, który działa i wypłaca od marca 2016 roku, a zarejestrować się w nim mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Warto tutaj od razu zaznaczyć, że panel różni się nieco od innych serwisów tego typu, gdyż nie możemy tu wypełniać ankiet bezpośrednio na stronie internetowej. Chcąc zarabiać musimy pobrać dedykowaną aplikację mobilną, ale w dzisiejszych czasach nie stanowi to najmniejszego problemu. Co więcej, spora część osób i tak preferuje wypełnianie ankiet w ten sposób, ze względu na wygodę. Co warto wiedzieć o panelu i jak w nim zarabiać?

Kod polecający: qiasf

AttaPoll – jak zacząć?

Zanim przystąpimy do wypełniania ankiet w AttaPoll musimy pobrać stosowną aplikację mobilną i założyć konto. Pobrać ją możemy klikając w powyższy przycisk, a następnie wybierając odpowiedni sklep (Google Play lub App Store), w zależności od posiadanego systemu operacyjnego. Po pobraniu uruchamiamy aplikację i logujemy się przy pomocy swojego konta Google (niestety na tę chwilę nie ma innej możliwości). Warto zauważyć, że rejestracja wprawdzie wymaga pełnoletności, ale czasami panel może zezwolić na rejestrację młodszym użytkownikom. Niestety regulamin nie precyzuje dokładnie w jakich sytuacjach.

Cały proces zakładania konta przebiega bardzo szybko, więc już po kilku minutach możemy przejść do zarabiania. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do panelu pozostaje nam już tylko wypełnić szybkie ankiety profilujące, za które otrzymamy również wynagrodzenie i czekać na pierwsze płatne ankiety.

Aplikacja AttaPoll

aplikacja attapoll

Aplikacja AttaPoll jest bardzo prosta i przejrzysta, więc poruszanie się po niej nie stanowi żadnego wyzwania. Już na samym wejściu widzimy wszystkie ankiety, które możemy w danej chwili wypełnić. Wystarczy, że klikniemy w wybraną, a przejdziemy do jej wypełniania.

Warto zwrócić uwagę, że w internecie znajdziemy również wiele innych aplikacji mobilnych, które pozwalają zarabiać pieniądze. Co więcej, nie wszystkie ograniczają się do wypełniania ankiet, więc dobrze jest je znać.

O ankietach w panelu

Ankiety w panelu AttaPoll są bardzo zróżnicowane, ale już na samym początku wiemy ile za nią otrzymamy i ile mniej więcej czasu potrzeba na jej wypełnienie. Możemy więc zdecydować, które ankiety chcemy wypełniać, a które nie. Nie ma żadnego przymusu, aby podchodzić do każdej z nich. Co więcej, możemy w opcjach ustawić zarówno częstotliwość ankiet, jak i ich maksymalną długość. Dzięki temu nie będziemy otrzymywać zaproszeń do ankiet, które uważamy za zbyt długie. Możemy też ograniczyć ich ilość, jeśli nie chcemy wypełniać zbyt wiele w ciągu tygodnia.

Program partnerski

AttaPoll posiada również ciekawy program partnerski, dzięki któremu możemy zwiększyć swoje zarobki. Wystarczy, że za pomocą specjalnego reflinka (lub podając kod polecający) zaprosimy do panelu kolejne osoby, a otrzymamy dodatkowo 10% ich zarobków. W przypadku reflinka sprawa jest prosta, bowiem od razu po rejestracji taka osoba zostaje przypisana do naszego konta jako polecony. Wybierając opcję z kodem polecającym, osoba zapraszana musi wpisać go ręcznie. Może to zrobić po zalogowaniu wchodząc w ustawienia, a następnie klikając „wpisz kod polecający”. Oczywiście osoby zapraszane nic na tym nie tracą, więc warto się tematem zainteresować. Co więcej, jest to ciekawy sposób na dochód pasywny, jeśli wiemy w jaki sposób zdobywać aktywnych poleconych.

Gdzie wpisać kod polecający

Chcąc zaprosić znajomego za pomocą kodu polecającego warto poinformować go, gdzie może go wpisać. Miejsce na wpisanie kodu znajdziemy wchodząc w „Ustawienia”, a następnie klikając „Wpisz kod polecający”. Wprawdzie aplikacja AttaPoll jest bardzo intuicyjna, więc większość osób powinna sobie poradzić, ale prawdopodobnie nie każdy. Warto zwrócić uwagę właśnie na opcję zapraszania za pomocą kodu polecającego, gdyż dzięki temu znajomy może po prostu pobrać sobie aplikacje ze sklepu, a nie musi czekać na link od nas.

Wypłata z AttaPoll

Z panelu AttaPoll niestety nie wypłacimy pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe, ale do dyspozycji mamy jedną z najpopularniejszych opcji jaką jest PayPal. Wprawdzie możemy też wypłacić na Revolut lub przeznaczyć na cele charytatywne, ale są to mniej popularne opcje. Jeśli chodzi o wypłatę, warto zwrócić uwagę na bardzo niskie minimum niezbędne, aby ją zrealizować (12 zł Revolut lub 15 zł PayPal) oraz bardzo szybki czas realizacji (najczęściej w ciągu kilku minut).


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy bez problemu wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać zgromadzone środki to bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


revolut

Revolut to rodzaj konta, dzięki któremu możemy realizować płatności w różnych walutach bez kosztów przewalutowania. Sam proces płacenia w internecie przebiega praktycznie tak samo, jak w przypadku tradycyjnych kart kredytowych lub debetowych. Wystarczy, że podamy jej numer, datę ważności oraz kod z takiej wirtualnej karty płatniczej, więc nie musimy nawet mieć jej fizycznie przy sobie.


Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty bezpośrednio na PayPal.

attapoll dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z łatwiejszych sposobów na dodatkowy zarobek w internecie, ale niestety ilość ankiet przychodząca z jednego panelu nie jest zbyt duża. W związku z tym, chcąc zwiększyć zarobki warto zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu np. ySense. W ten sposób zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a więc również zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na ankietach to wprawdzie jeden z prostszych i ciekawszych sposobów na zdobycie pieniędzy w sieci, ale też nie jedyny. Warto zwrócić uwagę, że praca w domu możliwa jest na wiele różnych sposobów, a sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w AttaPoll

Oczywiście w każdej chwili możemy usunąć konto w panelu AttaPoll, jeśli z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w ustawienia (koło zębate z prawej strony), a następnie na samym dole kliknąć „Usuń konto”. Po wybraniu tej opcji wystarczy, że potwierdzimy swoją decyzję przepisując kod potwierdzający widoczny na ekranie. Warto ją jednak wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż jest to proces nieodwracalny. Poza usunięciem danych utracimy również wszelkie zarobki, a oczekujące płatności zostaną anulowane.

Opinie o AttaPoll

AttaPoll to jeden z ciekawszych paneli ankietowy, który cechuje stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby zrealizować wypłatę oraz bardzo szybki czas jej realizacji. Warto zwrócić uwagę również, że jest to aplikacja na telefon, więc możemy liczyć na powiadomienia dotyczące nowych ankiet. Dzięki temu nie przeoczymy ich, nawet jeśli nie sprawdzamy regularnie adresu mailowego. Na dobrą sprawę, jedynym minusem, do którego można się przyczepić jest brak wersji przeglądarkowej, więc nie możemy wypełniać ankiet bez instalacji aplikacji. Nie jest to jednak bardzo istotna wada, gdyż aktualnie większość panelistów korzysta z telefonu. Zdecydowanie warto zainteresować się panelem AttaPoll, czego zresztą potwierdzeniem jest wiele pozytywnych opinii, które możemy znaleźć na jego temat w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z panelem AttaPoll? Podzielcie się opinią w komentarzu.

16 komentarzy do “AttaPoll – opinie i opis panelu ankietowego”

 1. Wysyłają dużo ankiet i szybko przelewają pieniądze. W miarę szybko uzbierałam kilkadziesiąt złotych które naprawdę bardzo sie przydały.

  Odpowiedz
 2. Najlepszy panel z ankietami na jaki do tej pory trafiłam. Dużo ciekawych ankiet za które idzie zarobić bardzo fajne pieniądze. Polecam

  Odpowiedz
 3. jest to jeden z paneli , z których korzystam i jestem nawet zadowolona . Występują ciekawe ankiety … idzie zarobić jakieś pieniądze serdecznie polecam tą aplikacje dla osób szukających dodatkowego zarobku.

  Odpowiedz
 4. Hehe beka. Jednak w internecie można zarobić. Wiadomo, że zarabianie setki tysięcy w Internecie to scam dla zwykłych osób, ale na wypełnianiu ankiet można jakieś tam grosze zarobić. Wiadomo, że to nie są jakieś kokosy, no ale zawsze coś ?

  Odpowiedz
 5. Myślę, że Attapol nie jest do końca taką cudowną platformą. Uważam, że powinno być więcej ankiet. Od kąd używam attapol, a trwa to około miesiąca, jeszcze nie wypłaciłam ani złotówki.
  Bardzo często dyskwalifikuje mnie w ankietach. Najczęściej w tych za wyższą stawkę. Bardzo jest to irytujące.

  Odpowiedz
 6. wszystko jest fajne w tej platformie ale szkoda ze jest od 18 lat. Bardzo często niepełnoletnie osoby poszukują takich strony więc myślę ze było by lepiej jak by strona była dla osób w różnym wieku ale cóż. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 7. Nie polecam gdyż nie uznaje istniejących kont przy próbie przesłania wynagrodzenia.Wiem bo to mnie spotkało.
  Nie polecam a wręcz odradzam!!!

  Odpowiedz
 8. Bardzo fajna aplikacja ale mam pytanie dlaczego jak dostaje ankietę za wyższa stawke odrazu jestem zdyskwalifikowana? Mam 20 lat więc nie wiem czemu i przez to ciągle stoję przy progu 2 zł

  Odpowiedz
  • Nie wydaje mi się, aby stawka była powodem odrzucenia. Najprawdopodobniej szukają odpowiedzi osób o innym profilu lub zdążyła się zgłosić wystarczająco duża grupa respondentów. Powód powinien być podany.

   Odpowiedz
 9. Na AttaPoll zarabia się niezwykle powoli. W ciągu jednego miesiąca nie jestem w stanie uzbierać tych wymaganych 15zł pomimo w pełni wypełnionego profilu. Z ok. 90% ankiet dyskwalifikuje co jest bardzo irytujące. Dziwię się bardzo że komentujący na różnych portalch jak i osoby które zrecenzowały AttaPoll są w stanie tyle zarobić ( od 4 do 9 wypłat ) w krótkim czasie. Mówią również że te 15zł zbiera się bardzo szybko co jest całkowitą nieprawdą.

  Odpowiedz
 10. Jestem na tej platformie od dłuższego czasu ( prawie rok) i niestety ani trochę nie wierzę komentarzom wcześniejszym bo wiem ile trzeba się nasiedzieć żeby coś zarobić. Oczywiście nie wspomnę że wnioski wypełnione w 95% już i wywala bo nie zakwalifikowany. A siedzę że 20min i wypełniam. To jest dopiero irytujące.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz