Strona główna » Opinie » AttaPoll – opinie | jak wypełniać ankiety

AttaPoll – opinie | jak wypełniać ankiety

AttaPoll jest panelem ankietowym, który działa i wypłaca od marca 2016 roku, a zarejestrować się w nim mogą osoby, które ukończyły 18 lat. Warto tutaj od razu zaznaczyć, że różni się nieco od innych serwisów tego typu, gdyż nie możemy tu wypełniać ankiet bezpośrednio na stronie internetowej. Chcąc zarabiać musimy pobrać dedykowaną aplikację mobilną, ale w dzisiejszych czasach raczej nie stanowi to większego problemu. W zasadzie spora część osób, ze względu na wygodę i tak preferuje wypełnianie ankiet w ten sposób. Co warto wiedzieć o panelu, jakie ma opinie i jak w nim zarabiać?

AttaPoll – jak zacząć?

Zanim przystąpimy do wypełniania ankiet w AttaPoll musimy pobrać stosowną aplikację mobilną i założyć konto. Ściągnąć ją możemy klikając w poniższy przycisk, a następnie wybierając odpowiedni sklep (Google Play lub App Store), w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

Po pobraniu uruchamiamy aplikację i logujemy się przy pomocy swojego konta Google (niestety na tę chwilę nie ma innej możliwości). Warto zauważyć, że rejestracja wprawdzie wymaga pełnoletności, ale czasami panel może zezwolić na rejestrację młodszym użytkownikom. Niestety regulamin nie precyzuje dokładnie w jakich sytuacjach.

Cały proces zakładania konta przebiega bardzo szybko, więc już po kilku minutach możemy przejść do zarabiania. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do panelu pozostaje nam już tylko wypełnić szybkie ankiety profilujące, za które otrzymamy również wynagrodzenie i czekać na pierwsze płatne ankiety.

Aplikacja AttaPoll

aplikacja attapoll

Aplikacja AttaPoll jest bardzo prosta i przejrzysta, więc poruszanie się po niej nie stanowi żadnego wyzwania. Już na samym wejściu widzimy wszystkie ankiety, które możemy w danej chwili wypełnić. Wystarczy, że klikniemy w wybraną, a przejdziemy do jej wypełniania.

Warto zwrócić uwagę, że w internecie znajdziemy również wiele innych aplikacji mobilnych, które pozwalają zarabiać pieniądze. Co więcej, nie wszystkie ograniczają się do wypełniania ankiet, więc dobrze jest je znać.

O ankietach w panelu AttaPoll

Ankiety w panelu AttaPoll są bardzo zróżnicowane, ale już na samym początku wiemy ile za nią otrzymamy i ile mniej więcej czasu potrzeba na jej wypełnienie. Możemy więc zdecydować, które ankiety chcemy wypełniać, a które nie. Nie ma żadnego przymusu, aby podchodzić do każdej z nich.

Jak mieć więcej ankiet w AttaPoll

W ustawieniach AttaPoll znajdziemy ciekawą opcję, która pozwala nam określić zarówno częstotliwość ankiet, jak i ich maksymalną długość. Dzięki temu nie będziemy otrzymywać zaproszeń do ankiet, które po prostu uważamy za zbyt długie. Możemy też ograniczyć ich ilość, jeśli nie chcemy wypełniać zbyt wiele w ciągu tygodnia. W tym celu musimy jedynie wejść w ustawienia (z prawej strony na dole), a następnie kliknąć w częstotliwość ankiet i wybrać jedną z dostępnych opcji:

  • jak najwięcej,
  • 1 lub 2 dziennie,
  • 1 lub 2 co kilka dni,
  • 1 lub 2 na tydzień.

Jeśli chcemy otrzymywać więcej ankiet w AttaPoll, to najlepiej zaznaczyć pierwszą opcję, czyli jak najwięcej.

Ile można zarobić na ankietach w AttaPoll

Ciężko jednoznacznie określić ile można zarobić w AttaPoll, gdyż ilość wysyłanych ankiet, a także ich wartość jest bardzo zróżnicowana. Dużo zależy od wypełnionego profilu oraz obecnego zapotrzebowania na odpowiedzi z danej grupy. Jednak średnio jest to kilkadziesiąt złotych miesięcznie, więc całkiem przyjemny dodatek do budżetu domowego.

Chyba, że wykorzystamy program partnerski, a wtedy potencjał zarobkowy znacznie rośnie.

Program partnerski

AttaPoll posiada również ciekawy program partnerski, dzięki któremu możemy znacznie zwiększyć swoje zarobki. Wystarczy, że za pomocą specjalnego reflinka (lub podając kod polecający) zaprosimy do panelu kolejne osoby, a otrzymamy dodatkowo 10% ich zarobków. Wybierając reflink sprawa jest prosta, bowiem od razu po rejestracji taka osoba zostaje przypisana do naszego konta jako polecony. Z kolei opcja z kodem polecającym wymaga przez osobę zapraszaną ręcznego wpisania. Ta może to zrobić po zalogowaniu wchodząc w ustawienia, a następnie klikając „wpisz kod polecający”. Oczywiście osoby zapraszane nic na tym nie tracą, więc zdecydowanie warto się tym tematem zainteresować. Co więcej, jest to ciekawy sposób na dochód pasywny, jeśli wiemy w jaki sposób zdobywać aktywnych poleconych.

Gdzie wpisać kod polecający

Chcąc zaprosić znajomego za pomocą kodu polecającego warto mu powiedzieć, gdzie może go wpisać. Miejsce na wpisanie kodu znajdziemy wchodząc w „Ustawienia”, a następnie klikając „Wpisz kod polecający”.

Kod polecający: qiasf

Wprawdzie aplikacja AttaPoll jest bardzo intuicyjna, więc większość osób powinna sobie poradzić, ale prawdopodobnie nie każdy. Warto zwrócić uwagę właśnie na opcję zapraszania za pomocą kodu polecającego, gdyż dzięki temu znajomy może po prostu pobrać sobie aplikacje ze sklepu, bez czekania na link od nas.

Wypłata z AttaPoll

Z panelu AttaPoll niestety nie wypłacimy pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe, ale do dyspozycji mamy jedną z najbardziej pożądanych obecnie opcji, czyli PayPal. Wprawdzie możemy też wykorzystać do tego Revolut lub przeznaczyć wszystko na cele charytatywne, ale są to mniej popularne wybory.

Jeśli chodzi o samą wypłatę, to warto zwrócić uwagę na niskie minimum niezbędne, aby ją zrealizować (12 zł Revolut lub 15 zł PayPal) oraz bardzo szybki czas realizacji (najczęściej w ciągu kilku minut).


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy bez problemu wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać zgromadzone środki to bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


revolut

Revolut to rodzaj konta, dzięki któremu możemy realizować płatności w różnych walutach bez kosztów przewalutowania. Sam proces płacenia w internecie przebiega praktycznie tak samo, jak w przypadku tradycyjnych kart kredytowych lub debetowych. Wystarczy, że podamy jej numer, datę ważności oraz kod z takiej wirtualnej karty płatniczej, więc nie musimy nawet mieć jej fizycznie przy sobie.


Jak wypłacić pieniądze z AttaPoll

  • uruchamiamy aplikację,
  • wchodzimy w saldo (symbol dolara na dole),
  • wybieramy sposób wypłaty pod „zażądaj płatności”,
  • wpisujemy adres e-mail, na który zakładaliśmy konto,
  • klikamy „Zażądaj płatności”.

Warto wiedzieć, że nie musimy wpisywać żadnej kwoty, bowiem AttaPoll automatycznie wypłaca wszystkie zgromadzone do tej pory środki.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty bezpośrednio na PayPal.

attapoll dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z łatwiejszych sposobów na dodatkowy zarobek w internecie, ale niestety ilość ankiet przychodząca z jednego panelu nie jest zbyt duża. W związku z tym, chcąc zwiększyć zarobki warto zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu np. ySense. W ten sposób zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a więc również zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na ankietach to wprawdzie jeden z prostszych i ciekawszych sposobów na zdobycie pieniędzy w sieci, ale też nie jedyny. Warto zwrócić uwagę, że praca w domu możliwa jest na wiele różnych sposobów, a sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w AttaPoll

Oczywiście w każdej chwili możemy usunąć konto w panelu AttaPoll, jeśli z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w ustawienia (koło zębate z prawej strony), a następnie na samym dole kliknąć „Usuń konto”. Po wybraniu tej opcji wystarczy, że potwierdzimy swoją decyzję przepisując kod potwierdzający widoczny na ekranie. Warto ją jednak wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż jest to proces nieodwracalny. Poza usunięciem danych utracimy również wszelkie zarobki, a oczekujące płatności zostaną anulowane.

Opinie o AttaPoll

AttaPoll to jeden z ciekawszych paneli ankietowy, który cechuje stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby zrealizować wypłatę oraz bardzo szybki czas jej realizacji. Warto zwrócić uwagę również, że jest to aplikacja na telefon, więc możemy liczyć na powiadomienia dotyczące nowych ankiet. Dzięki temu nie przeoczymy ich, nawet jeśli nie sprawdzamy regularnie adresu mailowego. Na dobrą sprawę, jedynym minusem, do którego można się przyczepić jest brak wersji przeglądarkowej, więc nie możemy wypełniać ankiet bez instalacji aplikacji. Nie jest to jednak bardzo istotna wada, gdyż aktualnie większość panelistów korzysta z telefonu. Zdecydowanie warto zainteresować się panelem AttaPoll, czego zresztą potwierdzeniem jest wiele pozytywnych opinii, które możemy znaleźć na jego temat w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z panelem AttaPoll? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

33 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Aśka
Aśka
2 lat temu

Jeden z moich ulubionych paneli. Sporo ankiet i bardzo fajna aplikacja z powiadomieniami o nowych ankietach. Polecam

Kasia
Kasia
2 lat temu

Wysyłają dużo ankiet i szybko przelewają pieniądze. W miarę szybko uzbierałam kilkadziesiąt złotych które naprawdę bardzo sie przydały.

Patibuk96
Patibuk96
2 lat temu

Najlepszy panel z ankietami na jaki do tej pory trafiłam. Dużo ciekawych ankiet za które idzie zarobić bardzo fajne pieniądze. Polecam

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

jest to jeden z paneli , z których korzystam i jestem nawet zadowolona . Występują ciekawe ankiety … idzie zarobić jakieś pieniądze serdecznie polecam tą aplikacje dla osób szukających dodatkowego zarobku.

Damian
Damian
2 lat temu

Hehe beka. Jednak w internecie można zarobić. Wiadomo, że zarabianie setki tysięcy w Internecie to scam dla zwykłych osób, ale na wypełnianiu ankiet można jakieś tam grosze zarobić. Wiadomo, że to nie są jakieś kokosy, no ale zawsze coś ?

Eli
Eli
2 lat temu

Myślę, że Attapol nie jest do końca taką cudowną platformą. Uważam, że powinno być więcej ankiet. Od kąd używam attapol, a trwa to około miesiąca, jeszcze nie wypłaciłam ani złotówki.
Bardzo często dyskwalifikuje mnie w ankietach. Najczęściej w tych za wyższą stawkę. Bardzo jest to irytujące.

Barbara S
Barbara S
1 rok temu
Odpowiedz na  Eli

Tak , to prawda . Jeśli są jakieś , na których można więcej zarobić powiedzmy od 2-5 zł wzwyż to już się pojawiają dyskwalifikacje z takich ankiet nie rozumiem dlaczego skoro atta poll prosperuje całkiem nieźle i też mogliby zwiększyć możliwość dorobku . Nie narzekam czy marudzę , ale stwierdzam fakt, pozdrawiam

Kasia
Kasia
1 rok temu
Odpowiedz na  Barbara S

Witam. A jak jest z podatkiem z tego Panelu AttaPoll ? Chodzi mi o PIT.

Oliwia50
Oliwia50
2 lat temu

wszystko jest fajne w tej platformie ale szkoda ze jest od 18 lat. Bardzo często niepełnoletnie osoby poszukują takich strony więc myślę ze było by lepiej jak by strona była dla osób w różnym wieku ale cóż. Pozdrawiam

Dariusz
Dariusz
2 lat temu

Nie polecam gdyż nie uznaje istniejących kont przy próbie przesłania wynagrodzenia.Wiem bo to mnie spotkało.
Nie polecam a wręcz odradzam!!!

Julczi
Julczi
2 lat temu

Bardzo fajna aplikacja ale mam pytanie dlaczego jak dostaje ankietę za wyższa stawke odrazu jestem zdyskwalifikowana? Mam 20 lat więc nie wiem czemu i przez to ciągle stoję przy progu 2 zł

Lolitka
Lolitka
2 lat temu

Polecam! Wypłaciłam kolejny raz !
Mogę podesłać screeny dla niedowiarków

Michal
Michal
2 lat temu
Odpowiedz na  Lolitka

Od 2-3 miesięcy żadnej ankiety. Niestety, ale AttaPoll chyba już upadł.

Piotr
Piotr
1 rok temu
Odpowiedz na  Lolitka

Dzień dobry. Rozwiązuje ankiety w panelu AttaPoll. Założyłem kont w Pay PAL. Od miesiąca nie ma. Żadnej wpłaty, a żądam zapłaty codziennie. Co robię nie tak , co należy wpisać , jakie informacje.

Qwertyuiop
Qwertyuiop
2 lat temu

Na AttaPoll zarabia się niezwykle powoli. W ciągu jednego miesiąca nie jestem w stanie uzbierać tych wymaganych 15zł pomimo w pełni wypełnionego profilu. Z ok. 90% ankiet dyskwalifikuje co jest bardzo irytujące. Dziwię się bardzo że komentujący na różnych portalch jak i osoby które zrecenzowały AttaPoll są w stanie tyle zarobić ( od 4 do 9 wypłat ) w krótkim czasie. Mówią również że te 15zł zbiera się bardzo szybko co jest całkowitą nieprawdą.

Olapola
Olapola
1 rok temu
Odpowiedz na  Qwertyuiop

A ja mam pytanie z innej beczki.
Mój kolega dzialal na tej apce od wtorku do dzisiaj i w sumie od wtorku do piątku uzbierał 8euro poczym nagle bum zablokowali mu konto i ani kasy ani dalszej możliwości z konta. O co kam. Aż strach teraz mieć coś więcej niż 15zl na koncie.

Olapola
Olapola
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Zależy gdzie kto jest waluty są różne. Po 7 dniach uzbierał 8e i go zablokowali. I konto trzeba było usunąć. Ja po ponad miesiącu mam 52zl a ankiet mniej jakby dużo mniej niż na samym paczatku praktycznie teraz Może 1 na dzien.

Słabo to widze
Słabo to widze
2 lat temu

Jestem na tej platformie od dłuższego czasu ( prawie rok) i niestety ani trochę nie wierzę komentarzom wcześniejszym bo wiem ile trzeba się nasiedzieć żeby coś zarobić. Oczywiście nie wspomnę że wnioski wypełnione w 95% już i wywala bo nie zakwalifikowany. A siedzę że 20min i wypełniam. To jest dopiero irytujące.

sdfg
sdfg
1 rok temu

Od listopada do dzisiaj 11.07.2022 uzbierałem 210 zł. czyli trochę ponad 20 zł na miesiąc. Szału nie ma ale zawsze coś. Plus za błyskawiczny przelew. Kilka sekund i pieniądze są na Paypalu, a w innych panelach trwa to tygodniami. Sporo ankiet dyskwalifikuje, ale tak jest wszędzie.

Kasia
Kasia
1 rok temu

W porównaniu z innymi panelami z wystawianiem opini ta całkiem spoko. Co prawda udało mi się uzbierać 15 zł w jakieś 2 tygodnie ale dobre i to, biorąc pod uwagę fakt, że wypełniłam sporo ankiet na innych portalach i przez 2miesiace nie uzbierałam minimum do wypłaty. Także jak ktoś chce dorobić cokolwiek to polecam

Violetta
Violetta
1 rok temu

Pierwszy tydzien byl super a teraz nie ma ankiet a jak juz jakas jest to po chwili odrzuca i pisze ze firma prowadzi badania

Wifi
Wifi
1 rok temu

Nie polecam!! 😡wypełniasz ankietę na 100%i cię dyskwalifikują na sam koniec . I co ankieta wypełniona, czy nie ? A konto nie zasilone !!
Dla mnie to oszustwo.

Jacek
Jacek
9 miesięcy temu
Ocena :
     

Większość z was tak chwali AttaPool. To jakaś lipa. Właśnie wypełniłem ankietę za ponad 5zloty i po ostatnim pytaniu pstryk błąd. I lipa 20 minut psu pod ogon i żadnych pieniędzy za ankietę. Wracając do ankiet to naprawdę mało. Przez ponad miesiąc tylko 17 złoty.

Monika
Monika
8 miesięcy temu
Ocena :
     

Ankiety pojawiają się rzadko,na dłuższych ankietach np.po 40minutach, zdążyły mnie się dyskwalifikację,nie polecam.

Adam
Adam
3 miesięcy temu

Często firma dyskwalifikuje cię po drugim pytaniu dlaczego tak się dzieję

33
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x