Badanie opinii – jak zarabiać w panelu

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej Biostat Sp. z o.o działającym na rynku ponad 10 lat. Panel pozwala nie tylko zarabiać na wypełnianiu ankiet, ale również wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Niestety założyć konto w serwisie mogą jedynie osoby pełnoletnie. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto się zarejestrować, aby zwiększyć zarobki?

Rejestracja w Badanie Opinii

Standardowo, zanim przejdziemy do wypełniania ankiet, musimy się zarejestrować. W tym celu przechodzimy i wypełniamy formularz rejestracyjny, który możemy otworzyć powyższym przyciskiem, a następnie wypełniamy profil. Dzięki temu możemy liczyć na lepsze dopasowanie ankiet, a więc również mniejszy współczynnik odrzuceń. Po założeniu konta i wypełnieniu profilu pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze ankiet. Dodatkowo, jeśli interesuje nas praca jako tajemniczy klient, musimy podać również numer telefonu.

Jak zarabiać

Po zalogowaniu się do panelu, powinniśmy od razu widzieć dostępne oraz zakończone ankiety, ale znajdziemy je również w zakładce „Badania”. Wynagrodzenie punktowe oraz przewidywany czas potrzebny na ich wypełnienie znamy już przed rozpoczęciem. Jak widać, w panelu możemy szybko zarobić pieniądze, choć nie są to jakieś bardzo duże kwoty.

jak zarabiać w Badanie Opinii

Jak wygląda praca jako tajemniczy klient

Głównym źródłem zarobku w panelu są oczywiście ankiety, za które otrzymujemy odpowiednią ilość punktów, ale na tym nie kończy się funkcjonalność serwisu. Warto zwrócić również uwagę, na to, że serwis pozwala wcielać się w rolę tajemniczego klienta. Jest to typowa praca dodatkowa, która polega na odwiedzaniu konkretnych placówek, aby zbadać komfort oraz jakość ich obsługi. Tajemniczy klient to osoba, której głównym zadaniem jest sprawdzenie czy pracownicy danej placówki obsługują klienta w sposób prawidłowy i zgodnie z przyjętymi standardami. Wystarczy, że zostawimy swój numer telefonu w zakładce „Profil”, jeśli interesuje nas tego typu praca.

Program poleceń

Badanie opinii pozwala również zapraszać do programu kolejnych respondentów, za co otrzymujemy dodatkowe punkty. W przypadku tego panelu jest to 10% kwoty, którą otrzymują oni za wypełnienie ankiety (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). W ten sposób możemy znacznie zwiększyć zarobki w panelu i zbudować dochód pasywny, jeśli zdobędziemy odpowiednią ilość aktywnych poleconych. Oczywiście do zapraszania znajomych służy specjalny reflink.

Aplikacja na telefon

Co ciekawe panel ma również własną aplikację do zarabiania pieniędzy na telefonie, dzięki której mamy szybki dostęp do konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja mobilna umożliwia również podgląd aktualnego stanu konta oraz wyświetla powiadamia o dostępności nowych badań. Jest to z pewnością spore ułatwienie dla osób, które nie siedzą dużo przy komputerze, a telefon mają zawsze przy sobie. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS, więc znajdziemy ją w Google Play lub iTunes Apple pod nazwą Biostat Survey.

O ankietach w Badanie Opinii

 • ankiety w panelu Badanie Opinii trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
 • nie musimy wypełniać każdej ankiety, więc możemy wybierać jedynie te, które nas interesują. Ankietę możemy odrzucić ze względu na temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, które nam nie odpowiada,
 • informacje o dostępnych badaniach przychodzą na maila (mogą trafić do spamu, więc musimy również ten folder przeglądać), ale są także dostępne po zalogowaniu do panelu,
 • panel dodaje również punkty na pocieszenie, gdy ilość odpowiedzi od osób o danym profilu jest już wystarczająca i nie zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety.

Wewnętrzny ranking w panelu

Warto również zwrócić uwagę, że Badanie Opinii udostępnia wewnętrzny ranking, w którym znajdziemy osoby, które wypełniły największą ilość ankiet w danym kwartale. Oczywiście poza samą ilością badań znajdziemy tu również informacje odnośnie zdobytych przez nich punktów, więc możemy się mniej więcej zorientować, na jakie zarobki kwartalne możemy liczyć wypełniając sumiennie ankiety.

Wypłata z Badanie Opinii

Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł), a pieniądze powinny na nie trafić w ciągu 15 dni od zgłoszenia chęci wypłaty środków. Warto zwrócić uwagę, że nie mając konta w banku szybko możemy je założyć przez internet, a dodatkowo zarobić przynajmniej kilkaset złotych. Jest tak, ponieważ banki starają się przyciągnąć nowych klientów oferując pieniądze za założenie konta. Oczywiście możemy zdecydować się na zmianę, jeśli posiadamy już konto w innym banku. Decydując się na wypłatę zgromadzonych pieniędzy wystarczy, że podamy numer konta oraz podstawowe dane niezbędne do zrealizowania przelewu.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania 50 złotych z panelu bezpośrednio na konto bankowe.

badanie opinii dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Panel Badanie Opinii przysyła sporo ciekawych ankiet, ale, jeśli chcemy zarabiać więcej powinniśmy zarejestrować się również w innych serwisach. Ankiety przeważnie są dość krótkie, ale nie jest ich aż tak dużo w jednym serwisie, aby zarabiać większe kwoty w ciągu jednego dnia. Warto zwrócić uwagę, że zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to jeden z popularniejszych i prostszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy w sieci. Decydując się na rejestrację w pozostałych panelach będziemy mieli większą ilość dostępnych ankiet, a to z kolei przełoży się bezpośrednio na wyższe zarobki. Oczywiście poza wypełnianiem ankiet warto przejrzeć również pozostałe możliwości jakie oferuje internet.


praca w domu i zarabianie przez internet

Metod pracy w domu i zarabiania przez internet jest naprawdę sporo, zarówno tych prostszych, jak i wymagających nieco większego zaangażowania. Różnią się od siebie przede wszystkim potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić.


Jak usunąć konto w Badanie Opinii

Jeśli panel nie spełni naszych oczekiwań. w każdej chwili możemy usunąć konto. W tym celu musimy wejść w zakładkę „Profil”, kliknąć w „chcę usunąć konto” i potwierdzić swoją decyzję. Druga możliwość to zgłoszenie rezygnacji z uczestnictwa bezpośrednio do administracji panelu. Warto wcześniej to dobrze przemyśleć, gdyż w ten sposób utracimy wszelkie dane oraz ewentualne zarobki.

Opinie o panelu

Badanie Opinii jest bardzo dobrym panelem ankietowym, który wysyła sporo różnych ankiet. Nie ma również żadnych problemów z realizacją wypłat i wszystko odbywa się w regulaminowym terminie. Oczywiście w internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc decydując się na zarabianie na wypełnianiu ankiet, z pewnością warto zarejestrować się również tutaj. Jest to świetny sposób, aby podreperować budżet domowy.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

13 komentarzy do wpisu „Badanie opinii – jak zarabiać w panelu”

 1. Szczerze polecam ten panel badawczy!
  Ankiety są krótkie, łatwe i jasne. Można w prosty sposób zarobić. Ponadto panel posiada aplikację, co pozwala na wypełnianie ankiet w dowolnym miejscu i czasie. Ankiety są całkowicie anonimowe, a korzystać może każdy kto ukończył 18 rok życia.

  Odpowiedz
 2. Zgadzam się z komentarzem wyżej. posiadam tą aplikację na telefonie i często tam zaglądam, może nie systematycznie ale co jakieś czas zajrzę.

  Odpowiedz
 3. Jeden z lepszych serwisów do wypełniania ankiet w Polsce, mam konto od niedawna i już zebrałem prawie połowę kwoty wymaganej do wypłaty. Szczerze polecam, gdyż w porównaniu do innych stron ankiety są stosunkowo często, a procent odrzuconych badań jest niski.

  Odpowiedz
 4. Obok clixsense jest to mój ulubiony panel ankietowy ze względu na spora ilość ankiet. W porównaniu z innymi, a konto mam w ponad 6, przychodzi mi zdecydowanie więcej ankiet, do których się kwalifikuje.

  Odpowiedz
 5. Najważniejsze że płacą! Można uczciwie zarobić trochę grosza. Firma jest wiarygodna i nie daja jakis badziewnych kuponow czy cos. Spływają mi powiadomienia o ankietach na maila i wtedy wiem, ze moge ją wypełnić kiedy chce.

  Odpowiedz
 6. Jestem zapisana do kilu paneli. Ten placi bez problemu – w sumie ankiety dostaje co kilka dni (czasami sie nie kwalifikuje ale zwykle jest OK). Wyplate mialam do kilku dni od zgloszenia prosby o przelew

  Odpowiedz
 7. Przyznam, że zachęciliście mnie opiniami, że warto więc chyba spróbuję. Ciekawi mnie opcja tajemniczego klienta, bo zawsze chciałem spróbować w ten sposób sobie dorabiać a wiem, że coraz więcej firm w ten sposób jest weryfikowanych więc jest szansa by trochę pochodzić po sklepach czy bankach i sprawdzić jak tam u nich z jakością obsługi? Może ktoś z Was już był Tajemniczym klientem i napisze gdzie są wysyłani?

  Odpowiedz
 8. Czytam, że ankiety wypadają dobrze, a jak to jest z robieniem za tajemniczego klienta? Ktoś ma jakieś doświadczenia, są szanse dla mieszkańców małych miast, czy tylko w dużych można w ten sposób zarobić? I najważniejsze – ile tak właściwie, opłaca się wykonywać takie zadania? I jaka jest średnio cena punktowa za jedną wypełnioną ankietę?

  Odpowiedz
 9. Jeden z moich ulubionych panelów badawczych. Jest to serwis który pozwala zapraszać znajomych za pomocą reflinka dzięki czemu można znacznie zwiększyć swoje zarobki. Firma jest wiarygodna i jak najbardziej wypłacalna. Ankiety wpadają na email więc przeglądając poranne maile można przy okazji zarobić troche pieniążków. Polecam

  Odpowiedz
 10. Panel jak najbardziej wypłacalny. W Internecie można znaleźć wiele autentycznych dowodów wypłat na Paypal. Duża ilość ankiet, których minimalna stawka to ok. złotówka za ankietę. Lecz nie ma czym się przejmować, ponieważ ankiety często przychodzą na podany e-,mail i można się łatwo zakwalifikować. Idealny sposób zarobku dla osób, które mają dużo wolnego czasu, który spędzają w domu. Serwis dostępny od 18 lat.

  Odpowiedz
 11. Niedawno zarejestrowałem się w panelu ankietowym Badanie opinii i wydaje mi się, że to bardzo dobry panel. Kwota 1000 punktów do wypłaty nie wydaje mi się zbyt wygórowana, jako że w krótkim czasie udało mi się zdobyć 130 punktów. Po upływie kilku miesięcy od rejestracji spokojnie powinno uzyskać się wymaganą kwotę. Ankiety są dość krótkie, przyjemne wizualnie i zazwyczaj nie ma problemu, aby się do nich zakwalifikować.

  Odpowiedz
 12. Panel do wypełniania ankiet, jakim jest badanie opinii to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i przy okazji jest możliwość dorobienia do domowego budżetu 🙂 Według mnie nie powinno być problemu z uzbieraniem minimum do wyplaty. Tematy ankiet sa bardzo interesujące. Czas spedzony przy wypelnianiu ankiet to odskocznia od codzienności. Polecam wszystkim. Szczególnie tak jak ja młodym mamom 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz