Badanie opinii

Badanie opinii

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej  Biostat Sp. Z o.o działającym na rynku ponad 10lat. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i dobrowolna.

rejestracja

Jak zacząć zarabianie w Badanie Opinii

Standardowo pierwszym krokiem jest rejestracja w panelu ankietowym, a następnie wypełnienie profilu. Dobrze wypełniony profil pozwala na lepsze dopasowanie ankiet do konkretnej osoby. Po wypełnieniu zostaje tylko czekać na pierwsze ankiety.

Co ciekawe strona ma również własną aplikację mobilną. Pozwala ona na szybki dostęp do konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja pozwala na podgląd aktualnego stanu konta oraz powiadamia o dostępności nowych badań.

Dodatkowe informacje o Badanie Opinii

Ankiety w panelu Badanie opinii trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut.

Nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują. Ankietę można odrzucić ze względu na temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, które nam nie odpowiada.

Informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę (mogą trafić do spamu, więc trzeba również ten folder przeglądać), ale są także dostępne po zalogowaniu do panelu.

Panel dodaje również punkty na pocieszenie nawet, gdy osób o danym profilu jest już wystarczająca ilość i nie zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety.

Rodzaje kont w Badanie Opinii

  • Płatne ankiety – wypełnianie ankiet za odpowiednią ilość punktów.
  • Tajemniczy klient – pozwala wcielić się w tajemniczego klienta by zbadać komfort oraz jakość konkretnych lokali.

Powyższe konta można w każdej chwili i dowolnie zmieniać by wykonywać różne typy zadań.

Wypłata z Badanie opinii

Wypłata zarobków możliwa jest po uzbieraniu 1000pkt (50zł) na:

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

  1. Szczerze polecam ten panel badawczy!
    Ankiety są krótkie, łatwe i jasne. Można w prosty sposób zarobić. Ponadto panel posiada aplikację, co pozwala na wypełnianie ankiet w dowolnym miejscu i czasie. Ankiety są całkowicie anonimowe, a korzystać może każdy kto ukończył 18 rok życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *