Badanie opinii

Badanie opinii

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej  Biostat Sp. Z o.o działającym na rynku ponad 10lat. Serwis pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i dobrowolna. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Badanie Opinii - jak zacząć?

Standardowo pierwszym krokiem jest rejestracja w panelu ankietowym, a następnie wypełnienie profilu. Dobrze wypełniony profil pozwala na lepsze dopasowanie ankiet do konkretnej osoby. Po wypełnieniu zostaje tylko czekać na pierwsze ankiety, a w przypadku zainteresowania pracą jako tajemniczy klient trzeba również podać swój numer telefonu.

Panele ankietowe podobne do Badanie Opinii

Panel Badanie Opinii przysyła sporo ciekawych ankiet, ale, jeśli chcemy zarabiać więcej warto zarejestrować się również w innych serwisach. Ankiety przeważnie są dość krótkie, a nie jest ich aż tyle w jednym serwisie, aby zarabiać duże kwoty w ciągu jednego dnia. Decydując się na rejestrację w pozostałych panelach ankietowych będziemy mieli większą ilość dostępnych ankiet, co przełoży się bezpośrednio na wyższe zarobki.

Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Dodatkowe informacje o Badanie Opinii

 • ankiety w panelu Badanie opinii trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
 • nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują. Ankietę można odrzucić ze względu na temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, które nam nie odpowiada,
 • informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę (mogą trafić do spamu, więc trzeba również ten folder przeglądać), ale są także dostępne po zalogowaniu do panelu,
 • panel dodaje również punkty na pocieszenie nawet, gdy osób o danym profilu jest już wystarczająca ilość i nie zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety,
 • serwis pozwala zapraszać znajomych za pomocą specjalnego reflinka by zwiększyć swoje zarobki.

Badanie opinii - praca jako tajemniczy klient

Głównym źródłem zarobku w panelu są oczywiście ankiety, za które otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność serwisu bowiem pozwala on również wcielać się w rolę tajemniczego klienta. Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek by zbadać komfort oraz jakość obsługi konkretnych lokali. Wystarczy podać numer telefonu i czekać na kontakt.

Badanie Opinii - aplikacja na telefon

Co ciekawe panel ma również własną aplikację mobilną. Pozwala ona na szybki dostęp do konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja pozwala na podgląd aktualnego stanu konta oraz powiadamia o dostępności nowych badań. Jest to z pewnością spore ułatwienie dla osób, które nie siedzą dużo przy komputerze, a telefon mają zawsze przy sobie. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS. Znaleźć ją można pod nazwą Biostat Survey w Google Play lub iTunes Apple.

Wypłata z Badanie Opinii

Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł). Pieniądze trafią na nasze konto w ciągu 15 dni od zgłoszenia chęci wypłaty środków. Decydując się na wypłatę zgromadzonych pieniędzy wystarczy podać numer konta oraz podstawowe dane niezbędne do zrealizowania przelewu.

Opinie o panelu

Badanie Opinii jest bardzo dobrym panelem ankietowym, który nie ma problemów z wypłatami. W internecie znaleźć można wiele dobrych opinii na jego temat, więc decydując się na zarabianie poprzez wypełnianie ankiet, z pewnością warto zarejestrować się również tutaj.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

 1. Szczerze polecam ten panel badawczy!
  Ankiety są krótkie, łatwe i jasne. Można w prosty sposób zarobić. Ponadto panel posiada aplikację, co pozwala na wypełnianie ankiet w dowolnym miejscu i czasie. Ankiety są całkowicie anonimowe, a korzystać może każdy kto ukończył 18 rok życia.

 2. Zgadzam się z komentarzem wyżej. posiadam tą aplikację na telefonie i często tam zaglądam, może nie systematycznie ale co jakieś czas zajrzę.

 3. Jeden z lepszych serwisów do wypełniania ankiet w Polsce, mam konto od niedawna i już zebrałem prawie połowę kwoty wymaganej do wypłaty. Szczerze polecam, gdyż w porównaniu do innych stron ankiety są stosunkowo często, a procent odrzuconych badań jest niski.

 4. Obok clixsense jest to mój ulubiony panel ankietowy ze względu na spora ilość ankiet. W porównaniu z innymi, a konto mam w ponad 6, przychodzi mi zdecydowanie więcej ankiet, do których się kwalifikuje.

 5. Najważniejsze że płacą! Można uczciwie zarobić trochę grosza. Firma jest wiarygodna i nie daja jakis badziewnych kuponow czy cos. Spływają mi powiadomienia o ankietach na maila i wtedy wiem, ze moge ją wypełnić kiedy chce.

 6. Program badanie-opinii.pl mocno się w ostatnich miesiącach rozkręcił. Połączyli się z 2-3 innymi panelami i ankiet jest zdecydowanie więcej – sporo także takich lepiej płatnych. widziałem także że jest aplikacja na iOS – jest też opcja dla firm marketingowych i badawczych – udostępniają oprogramowanie do panelu na licencji – czyli wydaje się, że to duże plany rozwojowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *