Badanie opinii

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej  Biostat Sp. Z o.o działającym na rynku ponad 10lat. Serwis pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i dobrowolna. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Badanie Opinii – jak zacząć?

Standardowo pierwszym krokiem jest rejestracja w panelu ankietowym, a następnie wypełnienie profilu. Dobrze wypełniony profil pozwala na lepsze dopasowanie ankiet do konkretnej osoby. Po wypełnieniu zostaje tylko czekać na pierwsze ankiety, a w przypadku zainteresowania pracą jako tajemniczy klient trzeba również podać swój numer telefonu.

O ankietach w Badanie Opinii

 • ankiety w panelu Badanie opinii trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
 • nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują. Ankietę można odrzucić ze względu na temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, które nam nie odpowiada,
 • informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę (mogą trafić do spamu, więc trzeba również ten folder przeglądać), ale są także dostępne po zalogowaniu do panelu,
 • panel dodaje również punkty na pocieszenie nawet, gdy osób o danym profilu jest już wystarczająca ilość i nie zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety,

Praca jako tajemniczy klient

Głównym źródłem zarobku w panelu są oczywiście ankiety, za które otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność serwisu bowiem pozwala on również wcielać się w rolę tajemniczego klienta. Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek by zbadać komfort oraz jakość obsługi konkretnych lokali. Tajemniczy klient to osoba, której głównym zadaniem jest sprawdzenie czy pracownicy danej placówki obsługują klienta w sposób prawidłowy i zgodnie z przyjętymi standardami. Wystarczy podać numer telefonu i czekać na kontakt.

Program poleceń

Badanie opinii pozwala również zapraszać do programu kolejnych respondentów w zamian za dodatkowe punkty. W przypadku tego panelu jest to 10% kwoty, którą otrzymują oni za wypełnienie ankiety (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). W ten sposób możemy znacznie zwiększyć zarobki w panelu, jeśli zdobędziemy odpowiednią ilość aktywnych poleconych.

Zdobywanie poleconych do różnego rodzaju serwisów zarobkowych, a więc również paneli ankietowych nie jest przesadnie skomplikowane. Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych miejsc do promowania.

Aplikacja na telefon

Co ciekawe panel ma również własną aplikację mobilną, która pozwala ona na szybki dostęp do konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja umożliwia podgląd aktualnego stanu konta oraz wyświetla powiadamia o dostępności nowych badań. Jest to z pewnością spore ułatwienie dla osób, które nie siedzą dużo przy komputerze, a telefon mają zawsze przy sobie. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS,a znaleźć ją można pod nazwą Biostat Survey w Google Play lub iTunes Apple.

Dla osób spędzających na telefonie dużo czasu ciekawe mogą okazać się specjalne aplikacje, które pozwalają zarabiać w ten sposób prawdziwe pieniądze. Nie tylko wypełniając ankiety, ale również w inny sposób.

Wypłata z Badanie Opinii

Wypłata zarobków możliwa jest jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł). Pieniądze trafią na nasze konto w ciągu 15 dni od zgłoszenia chęci wypłaty środków. Decydując się na wypłatę zgromadzonych pieniędzy wystarczy podać numer konta oraz podstawowe dane niezbędne do zrealizowania przelewu.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania 50 złotych z panelu bezpośrednio na konto bankowe.

badanie opinii dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Panel Badanie Opinii przysyła sporo ciekawych ankiet, ale, jeśli chcemy zarabiać więcej warto zarejestrować się również w innych serwisach. Ankiety przeważnie są dość krótkie, ale nie jest ich aż tyle w jednym serwisie, aby zarabiać duże kwoty w ciągu jednego dnia. Decydując się na rejestrację w pozostałych panelach ankietowych będziemy mieli większą ilość dostępnych ankiet, co przełoży się bezpośrednio na wyższe zarobki. Oczywiście poza wypełnianiem ankiet warto przejrzeć również pozostałe sposoby zarabiania pieniędzy w sieci, których jest naprawdę sporo.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to z całą pewnością jeden z popularniejszych i łatwiejszych sposobów na zarabianie przez internet. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto mieć konto.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości pracy w domu jest bardzo dużo, zarówno tych prostszych, jak i wymagających nieco większego zaangażowania. Różnią się one potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić.

Opinie o panelu

Badanie Opinii jest bardzo dobrym panelem ankietowym, który nie ma problemów z wypłatami. W internecie znaleźć można wiele dobrych opinii na jego temat, więc decydując się na zarabianie poprzez wypełnianie ankiet, z pewnością warto zarejestrować się również tutaj.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

13 komentarzy do wpisu „Badanie opinii”

 1. Szczerze polecam ten panel badawczy!
  Ankiety są krótkie, łatwe i jasne. Można w prosty sposób zarobić. Ponadto panel posiada aplikację, co pozwala na wypełnianie ankiet w dowolnym miejscu i czasie. Ankiety są całkowicie anonimowe, a korzystać może każdy kto ukończył 18 rok życia.

  Odpowiedz
 2. Zgadzam się z komentarzem wyżej. posiadam tą aplikację na telefonie i często tam zaglądam, może nie systematycznie ale co jakieś czas zajrzę.

  Odpowiedz
 3. Jeden z lepszych serwisów do wypełniania ankiet w Polsce, mam konto od niedawna i już zebrałem prawie połowę kwoty wymaganej do wypłaty. Szczerze polecam, gdyż w porównaniu do innych stron ankiety są stosunkowo często, a procent odrzuconych badań jest niski.

  Odpowiedz
 4. Obok clixsense jest to mój ulubiony panel ankietowy ze względu na spora ilość ankiet. W porównaniu z innymi, a konto mam w ponad 6, przychodzi mi zdecydowanie więcej ankiet, do których się kwalifikuje.

  Odpowiedz
 5. Najważniejsze że płacą! Można uczciwie zarobić trochę grosza. Firma jest wiarygodna i nie daja jakis badziewnych kuponow czy cos. Spływają mi powiadomienia o ankietach na maila i wtedy wiem, ze moge ją wypełnić kiedy chce.

  Odpowiedz
 6. Jestem zapisana do kilu paneli. Ten placi bez problemu – w sumie ankiety dostaje co kilka dni (czasami sie nie kwalifikuje ale zwykle jest OK). Wyplate mialam do kilku dni od zgloszenia prosby o przelew

  Odpowiedz
 7. Przyznam, że zachęciliście mnie opiniami, że warto więc chyba spróbuję. Ciekawi mnie opcja tajemniczego klienta, bo zawsze chciałem spróbować w ten sposób sobie dorabiać a wiem, że coraz więcej firm w ten sposób jest weryfikowanych więc jest szansa by trochę pochodzić po sklepach czy bankach i sprawdzić jak tam u nich z jakością obsługi? Może ktoś z Was już był Tajemniczym klientem i napisze gdzie są wysyłani?

  Odpowiedz
 8. Czytam, że ankiety wypadają dobrze, a jak to jest z robieniem za tajemniczego klienta? Ktoś ma jakieś doświadczenia, są szanse dla mieszkańców małych miast, czy tylko w dużych można w ten sposób zarobić? I najważniejsze – ile tak właściwie, opłaca się wykonywać takie zadania? I jaka jest średnio cena punktowa za jedną wypełnioną ankietę?

  Odpowiedz
 9. Jeden z moich ulubionych panelów badawczych. Jest to serwis który pozwala zapraszać znajomych za pomocą reflinka dzięki czemu można znacznie zwiększyć swoje zarobki. Firma jest wiarygodna i jak najbardziej wypłacalna. Ankiety wpadają na email więc przeglądając poranne maile można przy okazji zarobić troche pieniążków. Polecam

  Odpowiedz
 10. Panel jak najbardziej wypłacalny. W Internecie można znaleźć wiele autentycznych dowodów wypłat na Paypal. Duża ilość ankiet, których minimalna stawka to ok. złotówka za ankietę. Lecz nie ma czym się przejmować, ponieważ ankiety często przychodzą na podany e-,mail i można się łatwo zakwalifikować. Idealny sposób zarobku dla osób, które mają dużo wolnego czasu, który spędzają w domu. Serwis dostępny od 18 lat.

  Odpowiedz
 11. Niedawno zarejestrowałem się w panelu ankietowym Badanie opinii i wydaje mi się, że to bardzo dobry panel. Kwota 1000 punktów do wypłaty nie wydaje mi się zbyt wygórowana, jako że w krótkim czasie udało mi się zdobyć 130 punktów. Po upływie kilku miesięcy od rejestracji spokojnie powinno uzyskać się wymaganą kwotę. Ankiety są dość krótkie, przyjemne wizualnie i zazwyczaj nie ma problemu, aby się do nich zakwalifikować.

  Odpowiedz
 12. Panel do wypełniania ankiet, jakim jest badanie opinii to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i przy okazji jest możliwość dorobienia do domowego budżetu 🙂 Według mnie nie powinno być problemu z uzbieraniem minimum do wyplaty. Tematy ankiet sa bardzo interesujące. Czas spedzony przy wypelnianiu ankiet to odskocznia od codzienności. Polecam wszystkim. Szczególnie tak jak ja młodym mamom 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz