Badanie opinii

Badanie opinii

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej  Biostat Sp. Z o.o działającym na rynku ponad 10lat. Serwis pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i dobrowolna.

rejestracja

Jak zacząć zarabianie w Badanie Opinii

Standardowo pierwszym krokiem jest rejestracja w panelu ankietowym, a następnie wypełnienie profilu. Dobrze wypełniony profil pozwala na lepsze dopasowanie ankiet do konkretnej osoby. Po wypełnieniu zostaje tylko czekać na pierwsze ankiety. W przypadku zainteresowania pracą jako tajemniczy klient trzeba również podać numer telefonu.

Co ciekawe strona ma również własną aplikację mobilną. Pozwala ona na szybki dostęp do konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja pozwala na podgląd aktualnego stanu konta oraz powiadamia o dostępności nowych badań.

Dodatkowe informacje o Badanie Opinii

  • ankiety w panelu Badanie opinii trwają minimalnie kilka minut (3-5), a maksymalnie kilkadziesiąt (30-40). Przeciętna długość ankiety to 10-15 minut,
  • nie ma konieczności wypełniania każdej ankiety. Można dowolnie wybierać te, które nas interesują. Ankietę można odrzucić ze względu na temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, które nam nie odpowiada,
  • informacje o dostępnych badaniach przychodzą na pocztę (mogą trafić do spamu, więc trzeba również ten folder przeglądać), ale są także dostępne po zalogowaniu do panelu,
  • panel dodaje również punkty na pocieszenie nawet, gdy osób o danym profilu jest już wystarczająca ilość i nie zostaniemy zakwalifikowani do danej ankiety,
  • serwis pozwala zapraszać znajomych za pomocą specjalnego reflinka by zwiększyć swoje zarobki.

Badanie opinii – tajemniczy klient

Głównym źródłem zarobku w panelu są oczywiście ankiety, za które otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność serwisu bowiem pozwala on również wcielać się w rolę tajemniczego klienta. Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek by zbadać komfort oraz jakość obsługi konkretnych lokali.

Wypłata

Wypłata zarobków możliwa jest po uzbieraniu 1000pkt (50zł) na:

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

3 Komentarze

  1. Szczerze polecam ten panel badawczy!
    Ankiety są krótkie, łatwe i jasne. Można w prosty sposób zarobić. Ponadto panel posiada aplikację, co pozwala na wypełnianie ankiet w dowolnym miejscu i czasie. Ankiety są całkowicie anonimowe, a korzystać może każdy kto ukończył 18 rok życia.

  2. Zgadzam się z komentarzem wyżej. posiadam tą aplikację na telefonie i często tam zaglądam, może nie systematycznie ale co jakieś czas zajrzę.

  3. Jeden z lepszych serwisów do wypełniania ankiet w Polsce, mam konto od niedawna i już zebrałem prawie połowę kwoty wymaganej do wypłaty. Szczerze polecam, gdyż w porównaniu do innych stron ankiety są stosunkowo często, a procent odrzuconych badań jest niski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *