Strona główna » Opinie » Surveytime – opinie i opis panelu ankietowego

Surveytime – opinie i opis panelu ankietowego

Surveytime jest panelem ankietowym prowadzonym przez Persona.ly, czyli globalne przedsiębiorstwo, które współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się badaniami rynku. Powstał w 2018 roku i znajdziemy w nim głównie ankiety z innych serwisów, choć czasami trafiają się również kampanie ekskluzywne. Ze względu na międzynarodowy zasięg strona dostępna jest w kilku językach, choć niestety nie uświadczymy polskiego. Jednak nie powinno to stanowić większego problemu, gdyż poruszanie się po serwisie jest bardzo intuicyjne nawet bez znajomości angielskiego. Oczywiście same ankiety są już w naszym rodzimym języku, a to najważniejsze. Co warto wiedzieć o panelu i jak w nim zarabiać?

Rejestracja w Surveytime

Zacznijmy od rejestracji, która jest niezbędna, aby zarabiać w Surveytime. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, a zaczyna się od przejścia na stronę panelu poprzez kliknięcie powyższego niebieskiego przycisku. W następnym kroku wybieramy sposób zakładania konta spośród 3 dostępnych możliwości: Facebook, Google lub podając adres e-mail. Bez względu na wybór rejestracja jest stosunkowo krótka. W przypadku ostatniej opcji ogranicza się do podania maila i hasła oraz akceptacji regulaminu.

Zanim jeszcze otrzymamy płatne ankiety, po założeniu konta będziemy musieli odpowiedzieć na kilka krótkich pytań. Są to podstawy typu: data urodzenia, płeć, preferowany sposób płatności (można potem zmienić) itp. Warto zwrócić uwagę, że te początkowe mogą być po angielsku, ale kolejne powinny być już w języku polskim – tak jak późniejsze ankiety.

Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania pozostaje nam jeszcze tylko weryfikacja adresu e-mail. Ta polega na kliknięciu w niebieski przycisk „Verify your account”, który znajdziemy w wiadomości wysłanej przez Surveytime.

Konto założyć można już po skończeniu 13 lat, więc skorzystają również młodsi użytkownicy.

O ankietach w Surveytime

W odróżnieniu od innych paneli ankietowych, Surveytime ma stałe stawki za wypełnienie ankiety, a wynagrodzenie otrzymujemy natychmiast po jej zaliczeniu. Każda z reguły trwa od 5 do maksymalnie 15 minut i warta jest 1$. Czasem jednak takie ankiety nie będą dostępne, a wtedy firma może zaproponować nam udział w badaniach o wartości 0,5$. Oczywiście nie musimy się na nie godzić, jeśli nagroda nam nie odpowiada.

Ilość dostępnych ankiet oraz ich wartość zależy w głównej mierze od miejsca zamieszkania, profilu oraz aktualnego zapotrzebowania. Dlatego niektórzy będą mieli ich więcej, inni mniej.

Aplikacja na telefon

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Surveytime posiada również dedykowaną aplikację, która ułatwia wypełnianie ankiet na telefonie. Wprawdzie możemy wykorzystać do tego również zwykłą przeglądarkę mobilną, ale dla osób, które zazwyczaj wypełniają je na telefonie, będzie to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie. Decydując się na jej instalację warto od razu zainteresować się innymi aplikacjami, które pozwalają wykorzystać smartfona do zarabiania pieniędzy. Jest ich całkiem sporo i nie wszystkie polegają na wypełnianiu ankiet.

Wypłata z Surveytime

Surveytime jest prawdopodobnie jedynym panelem ankietowym, który wypłaca wynagrodzenie od razu po wypełnieniu danej ankiety (1$ lub 0,5$). Dlatego nie musimy zbierać tutaj żadnego minimum, aby zlecić wypłatę.

Jeśli chodzi o sposób wypłaty, to do dyspozycji mamy PayPala, bitcoin (płatność realizowana przez Coinbase) oraz wymianę na karty podarunkowe np. do Amazon, Decathlon itp.


paypal

PayPal jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który nie tylko umożliwia wypłatę zgromadzonych środków na wskazane konto bankowe, ale pozwala również na realizację bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


Po wypełnieniu ankiety najpierw wybieramy w jaki sposób chcemy otrzymać wynagrodzenie, a następnie podajemy numer telefonu w celu weryfikacji. Musi być prawidłowy, gdyż otrzymamy na niego kod, który należy wpisać w wyznaczonym miejscu.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z panelu bezpośrednio na portfel PayPal.

Program partnerski

Surveytime posiada również własny program partnerski, który pozwoli budować dodatkowy dochód. Jednak program Ambasador, bo tak się nazywa nie jest dostępny automatycznie po rejestracji w panelu – wymaga osobnego konta. Dlatego chcąc dołączyć musimy złożyć aplikację, a zrobić to możemy wchodząc w zakładkę „Affiliates”, która znajduje się w stopce strony. Tam podajemy adres e-mail, imię i nazwisko oraz dodatkowy kontakt (np. Skype, Telegram, numer telefonu), a po uzupełnieniu klikamy „Continue”. W następnym kroku pozostaje nam już tylko dodać źródło ruchu np. blog, youtube, social media i zaaplikować przyciskiem.

Wprawdzie wszystkie zgłoszenia sprawdzane są ręcznie i musimy czekać na odpowiedź firmy, ale z reguły trwa to bardzo krótko i otrzymujemy ją nawet tego samego dnia. Po jego zatwierdzeniu na wskazany adres e-mail dostaniemy reflink służący do promowania oraz link pozwalający zalogować się do panelu.

Za każdą zaproszoną osobę, która wypełni przynajmniej jedną ankietę otrzymujemy jednorazowo 1$. Wprawdzie nie jest to duża kwota, ale przy większej ilości może stanowić całkiem miły dodatek do zarobków. Warto również dodać, że w programie Ambasador otrzymujemy wynagrodzenie raz w miesiącu. Nie tak jak w przypadku zarabiania w panelu na wypełnianiu ankiet – po każdej z nich.

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Panele mają to do siebie, że niestety ilość dostępnych ankiet jest mocno ograniczona. Dlatego, aby zwiększyć ich ilość – najlepiej zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach. Jest ich w internecie naprawdę sporo, ale jednym z lepszych w swojej kategorii jest obecnie ySense, choć oczywiście konto warto mieć również w pozostałych.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet jest dobrym i przede wszystkim łatwym sposobem, aby sobie dorobić do pensji. Jednak internet oferuje znacznie więcej możliwości, które różnią się od siebie stopniem skomplikowania oraz potencjałem zarobkowym. Wiele z nich również nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci, aby zacząć zarabiać bez wychodzenia z domu.

Jak usunąć konto Surveytime

Jeśli panel nie przypadnie nam do gustu lub znudzi się po czasie, to oczywiście w każdej chwili możemy usunąć konto. Jednak w Surveytime niestety nie zrezygnujemy z uczestnictwa za pomocą jednego przycisku, więc decydując się na taki krok musimy napisać stosowną wiadomość do supportu. Oczywiście warto to wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż utracimy w ten sposób wszystkie zgromadzone dane, a ich późniejsze przywrócenie będzie już niemożliwe.

Opinie o Surveytime

Surveytime jest panelem ankietowym, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród internautów. Firma jest w pełni wypłacalna, a jego największą zaletą są natychmiastowe płatności i brak jakiegokolwiek minimum, aby otrzymać wypłatę. Ma również niski wymóg wiekowy pozwalający założyć konto, więc zarabiać mogą także nieletni. Z samymi ankietami, jak w każdym innym panelu bywa już różnie. Czasem jest ich więcej, czasem mniej, ale warto serwisowi dać szansę i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Cyfrowy Nomad
Cyfrowy Nomad
1 rok temu

Owszem są i wypłacalni. Z początkowo trzeba wypełnić profil swojej tożsamości i szczere odpowiedzi odpowiadać (tzw. pytanie kontrolne) by się zakwalikować do udziału grupy badawczej. Z wypełnianie ankiet nie należy się zbytnio spieszyć bo można za to dostać dyskwalifikacje i utracić szanse dodatkowy na zarobek. Gdy dostaniesz zaproszony do wypełniania ankiet na odpowiedzi poświęć min. 2 do 5 min zanim przejdziesz do dalszej odpowiedzi aż do zakończenia projektu badań wtedy istnieje duża szansa, że je otrzymasz 100% należność

koko
koko
10 miesięcy temu
Odpowiedz na  Cyfrowy Nomad

Wyłudzają dane, konto mam od marca i za każdym razem po wypełnieniu ankiety do 100% wyskakuje że profil nie spełnia …

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x