Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje od 2001 roku. Uczestnictwo jest w pełni darmowe, ale wymogiem jest ukończone 14 lat, aby się zarejestrować. Serwis działa już bardzo długo i ma bardzo dobre opinie, więc z całą pewnością warto się nim zainteresować.

Rejestracja w Marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, który dostępny jest również w całości w języku polskim. Samo tłumaczenie jest całkiem nieźle zrobione, więc zarówno proces rejestracji, jak i samo poruszanie się po panelu nie powinno nikomu sprawiać problemów. Podczas zakładania konta przez formularz rejestracyjny wystarczą takie informacje jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail.

Po założeniu konta musimy jeszcze wypełnić odpowiednio profil, aby ankiety były lepiej dopasowane. Co ciekawe, panel przyznaje również punkty za samo rozszerzenie informacji o profilu, co raczej nie jest spotykane w tego typu serwisach. Informacje odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawiać się będą na ekranie głównym, więc ciężko je przeoczyć. Możemy również wejść w zakładkę „Typizacja” i po prostu to sprawdzić.

Jak zarabiać?

Płatne ankiety, które możemy wypełnić znajdziemy w zakładce „aktualne ankiety”. Oczywiście wraz z informacją odnośnie przewidywanego czasu potrzebnego na jej wypełnienie oraz wynagrodzenia punktowego. Poza ankietami profilującymi (pasującymi do podanego przez nas profilu) mamy do dyspozycji również tzw. „karuzelę ankiet”. Są to ankiety dostępne niezależnie od tego czy pasujemy do wymaganego profilu, czy też nie. W związku z tym niestety mogą cechować się zdecydowanie większą liczbą odrzuceń.

marketagent aktualne ankiety

Panel posiada również własną aplikację na iOS oraz Androida, która oprócz udziału w sondażach pozwala na wykonywanie drobnych zadań na smartfonach, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią ilość punktów.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna od Marketagent to świetne rozwiązanie dla osób, które planują większość ankiet wypełniać na swoim smartfonie. Mimo, że strona jest responsywna i możemy wejść na nią po prostu przez przeglądarkę na telefonie to zdecydowanie lepiej wygląda to na dedykowanej aplikacji. Pobierzemy ją z Google Play i AppStrone, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

Punkty w Marketagent

Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniane jest przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Za samą rejestrację otrzymujemy bonus w wysokości 1,5 euro (150 punktów). Nie jest to może duża kwota, ale z pewnością stanowi bardzo miły dodatek, zwłaszcza, że minimum do wypłaty nie jest zbyt duże. Jak w każdym panelu ankietowym, tak i Marketagent przyznaje punkty głównie za prawidłowe wypełnianie ankiet. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów, a ich dokładna ilość zależy od jej długości oraz stopnia skomplikowania.

Za co je otrzymujemy poza wypełnianiem ankiet?

 • Rejestracja – 150 punktów. Niestety jest to bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
 • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
 • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb, co jakiś czas mogą pojawić się dodatkowe pytania odnośnie informacji profilowych.
 • Polecenie znajomych jako respondentów – 50 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić ankietę.

Program poleceń

Niestety za każdego poleconego respondenta otrzymujemy punkty tylko raz. Dla promotorów jest to zdecydowanie gorsze rozwiązanie od tego procentowego, ale w dalszym ciągu pozwala na dodatkowy zastrzyk gotówki. Co do samego zapraszania to mamy 2 możliwości. Możemy podać e-mail znajomego i system automatycznie wyśle mu wiadomość wraz z linkiem polecającym lub skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

O ankietach

Ankiety w Marketagent wysyłane są losowo do osób, które spełniają określone wymagania dotyczące profilu np. wiek, płeć, miejsce zamieszkania itp. Czas potrzebny na wypełnienie jednej ankiety zależy od jej rodzaju oraz długości, ale może wynosić do 20 minut. Oczywiście sami decydujemy, które ankiety chcemy wypełnić, a które nie. Nie ma żadnego przymusu, a zostawienie ankiety niewypełnionej nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro. Wypłata realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych, ale niestety nie mamy możliwości wypłaty bezpośrednio na konto bankowe. Zlecić ją możemy w zakładce „giełda”, więc może być to trochę mylące. Warto również dodać, że możemy wypłacić jedynie określone kwoty (1000, 2500 lub 5000) oraz ich wielokrotność, więc nie może to być dowolna wpisana kwota. Musimy również wypełnić przynajmniej jedną ankietę i otrzymać za nią wynagrodzenie, aby w ogóle móc zlecić wypłatę. Jakie portfele internetowe mamy do dyspozycji?


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala nie tylko wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe, ale również umożliwia płacenie w wielu sklepach internetowych.


skrill moneybookers

Skrill z całą pewnością należy do czołówki wśród portfeli internetowych i pozwala na bezproblemową wypłatę zgromadzonych środków bezpośrednio na konto bankowe.


Poza wypłatą zgromadzonych środków mamy jeszcze możliwość przekazania ich na cele charytatywne:

 • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
 • Global 2000,
 • Caritas,
 • Amnesty International.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania 10€ z panelu bezpośrednio na PayPal.

marketagent dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie

Wypełnianie ankiet oczywiście nie jest jedyną możliwością zarabiania pieniędzy przez internet, a sam Marketagent nie jest jedynym panelem ankietowym, który za to płaci. W związku z tym warto zainteresować się również pozostałymi panelami oraz sposobami zdobywania pieniędzy online, aby zwiększyć swoje internetowe zarobki.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet przez internet to bardzo prosty sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto mieć konto.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarabianie przez internet jest naprawdę sporo i wiele z nich pozwala zarobić naprawdę niezłe sumy. Różnią się one oczywiście od siebie potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić.

Jak zrezygnować z uczestnictwa w panelu

Z uczestnictwa w panelu możemy bardzo szybko zrezygnować, jeśli coś nam nie odpowiada lub po prostu nie zamierzamy już tam zarabiać. Wystarczy znaleźć w menu pozycję „zakończenie członkostwa”, a następnie potwierdzić decyzję klikając „tak”. Warto się dobrze nad tym wcześniej zastanowić, ponieważ decydując się na to stracimy wszystkie zarobki, a dane dotyczące konta zostaną usunięte.

Opinie o Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje i bezproblemowo wypłaca od dłuższego czasu. Przyzwoita ilość ankiet i krótki czas oczekiwania na wypłatę to z pewnością jedne z wielu zalet tego panelu. Sporą zaletą dla mobilnych użytkowników jest również dedykowana aplikacja, która ułatwia poruszanie się po panelu na telefonie. Zdecydowanie warto się nim zainteresować i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

31 komentarzy do wpisu „Marketagent”

 1. Marketagent to panel, na którym z pewnością warto się zarejestrować. Ankiety przychodzą często, dość łatwo się zakwalifikować, a i stawki są całkiem przyzwoite. Na wypłatę pieniążków czeka się od kilku dni do tygodnia. Ciekawa jest również opcja wsparcia celów charytatywnych, fajna opcja zrobienia czegoś dla innych 🙂

  Odpowiedz
  • Podobna opcja odnośnie wsparcia celów charytatywnych jest też w polskich serwisach ankietowych. Chyba jesteś zorientowana więc proszę napisz jak często wpadają ankiety i jakie mają mniej więcej wartości? Długo zbiera się do minimum do wypłaty czy raczej jest to znośny czas?

   Odpowiedz
  • A mamy jakieś potwierdzenie że to zostało przekazane na cele charytatywne? np. jakieś potwierdzenie wpłaty na maila czy coś cokolwiek? I jakie cele charytatywne są dostępne do wsparcia? Ja z chęcią bym zobaczył tam pomoc dla zwierząt różnych, schronisk, chorych dzieci, fundacje przeróżne

   Odpowiedz
   • Nie, no bez przesady, myślę że każdy kto przesyła zadeklarowaną kwotę na cel charytatywny otrzymuje potwierdzenie takiej wpłaty. Wiesz jakie byłoby larum gdyby okazało się, że firma nie wypłaca tych pieniędzy tylko zatrzymuje dla siebie. Byliby spaleni na całym świecie za okradanie niewinnych. Chyba nikt normalny na coś takiego by sobie nie pozwolił a tym bardziej międzynarodowa firma

    Odpowiedz
 2. Korzystałem z tego serwisu, jest całkiem dobry, ale z ankietami jest bardzo różnie. Raz mam w ciągu miesiąca z kilkanaście ankiet, a potem może być przerwa od ankiet kilka tygodni. Niestety ostatnio usunęli wypłaty paypal, więc prawdopodobnie porzucam ten serwis, chociaż został tam jeszcze skrill, którego osobiście nie lubię.

  Odpowiedz
 3. Naprawdę polecam tą stronę!
  Z pewnością warto się zarejestrować…Stawki są naprawdę dobre jak na inne strony w internecie tego typu.
  Na wypłatę pieniędzy czekamy niestety dosyć długo, bo od kilku dni, aż do tygodnia…
  Jednak na prawdę da się zarobić ponieważ ankiety przychodzą dosyć często, oraz całkiem łatwo się do nich zakwalifikować.
  Niestety dużym minusem przynajmniej dla mnie jest brak możliwości wypłaty na PayPal, ale cóż… pozostaje Skrill 🙂
  Jest również opcja – Cele charytatywne… Moim zdaniem jest to super sprawa, ponieważ można zrobić coś dobrego dla ludzi potrzebujących.
  Dzięki 🙂

  Odpowiedz
 4. Czytam same pochwały tej strony ale ja sie do nich nie podłączę, ankiet bardzo mało ale widac może mój profil nie odpowiada badającym. Zanim przystąpiłam do klikania w ankiety czytałam o możliwosci zarobków 50-250zł miesiecznie ale mimo uczestnictwa w kilku stronach ankietowych oraz klikania w reklamy- w sumie jakies 10 stron to zarobki jakie mozna wygenerować są rzędu 100-200zł rocznie. Oczywiście mozna mieć tysiace poleconych i na tym zarabiać ale niestety mi sie nie udalo jakos namówić choc jednej osoby..

  Odpowiedz
 5. Niestety nie korzystałam z tego serwisu do zarabiania pieniędzy. Mam kilka innych na których się udzielam i zawsze trochę grosza wpadnie. 🙂 Nie sa to ogromne pieniądze ale zawsze coś. Dlatego chętnie dołączę, ale chciałabym poznać więcej opinii na temat tej strony.

  Odpowiedz
 6. Marketagent to bardzo fajna strona, wszystko jest bardzo proste w obsłudze każda zakładka na stronie działa idealnie stawki są duże za samo zalogowanie otrzymujesz 1,5 euro co jest bardzo wysoka suma rekrutacyjna za każda ankietę możemy dostać około 1 euro w zależności od czasu jej trwania

  Odpowiedz
 7. Korzystam z tego panelu ankietowego już dość długo. Zachwycona nie jestem, jesli chodzi o częstotliwość przysyłania ankiet. Ale ogólnie podoba mi się strona, która została niedawno poprawiona na korzyść – jest bardziej czytelna i reprezentacyjna. Raz w roku można dostać dodatkowe punkty za uaktualnienie profilu. Czasami trafiają się bardzo długie ankiety, które trzeba wypełniać nawet 20-30 minut i to jest uciążliwe, ale więcej jest płatna. Wypłacałam na paypal zbierając wymaganą minimalna kwotę do wypłaty bez potrąceń.

  Odpowiedz
 8. MarketAgent to międzynarodowy panel działający od 2001 roku, której zaufało już 850 tysięcy internautów. Wypłacili już 2 miliony euro użytkownikom. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe! W programie mamy dostępne ankiety w 20 językach w tym polski. Dołączyć może każdy, kto ukończył 15 rok życia. Na start otrzymujemy od panelu 150 pkt, czyli w przeliczeniu 1.5 euro . Ankiety nie przychodzą zbyt często (może nie jestem w grupie docelowej dla większości ankiet), lecz są bardzo dobrze płatne (zależy od czasu, który musimy poświecić na wypełnienie ankiety zarobki od 10 do 200 pkt). Dodatkowo zarobić możemy poprzez system poleconych (za każdą osobę zarejestrowaną przez nasz link, która wypełni ankiete otrzymujemy 1 euro ). Support jest bardzo pomocny, zawsze można zwrócić się do niego w razie problemów lub pytań. Zebrane punkty można wypłacić (minimum do wypłaty to 2 euro = 200 pkt) poprzez skrill, paypal lub przekazać również na cele charytatywne Organizacja pomocy w chorobie AIDS, Caritas. Przelewy realizowane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

  Osobiście mogę każdemu polecić ten panel. Warto pamiętać, by nie zrażać się na początku i czekać cierpliwie na ankiety oraz zaprosić naszych znajomych.

  Odpowiedz
 9. Na portalu jestem zarejestrowana od dawna ale tak na prawdę od niedawna zaczęłam korzystać z niego. Zobaczyłam, że ankiety przychodzą dosyć często, najczęściej są to szybkie i przyjemne do wypełnienia. Za rejestrację dostaje się 150 punktów. Dobrze jest polecać stronę innym. Ja preferuję wypłatę przez PayPal, ale jeszcze nie korzystałam. Mam nadzieję, że niebawem sprawdzę ile czasu zajmuje im przelanie pieniędzy.

  Odpowiedz
 10. Czy opłaca się założyć konto w tym serwisie? Jak szybko można zebrać kwotę minimalną, od której jest możliwa wypłata? Cy opłaca się działać na tej stronie jeżeli nie ma się poleconych?

  Odpowiedz
  • Wszystko zależy od profilu. Jedni mają więcej ankiet, inni mniej. Co do poleconych… w każdym panelu bez nich zbiera się zwyczajnie wolniej. Najlepiej samemu sprawdzić i ocenić czy warto 😉

   Odpowiedz
 11. MarketAgent to międzynarodowy panel działający od 2001 roku, której zaufało już 850 tysięcy internautów. Wypłacili już 2 miliony euro użytkownikom. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe! W programie mamy dostępne ankiety w 20 językach w tym polski. Dołączyć może każdy, kto ukończył 15 rok życia. Na start otrzymujemy od panelu 150 pkt, czyli w przeliczeniu 1.5 euro . Ankiety nie przychodzą zbyt często (może nie jestem w grupie docelowej dla większości ankiet), lecz są bardzo dobrze płatne (zależy od czasu, który musimy poświecić na wypełnienie ankiety zarobki od 10 do 200 pkt). Dodatkowo zarobić możemy poprzez system poleconych (za każdą osobę zarejestrowaną przez nasz link, która wypełni ankiete otrzymujemy 1 euro ). Support jest bardzo pomocny, zawsze można zwrócić się do niego w razie problemów lub pytań. Zebrane punkty można wypłacić (minimum do wypłaty to 2 euro = 200 pkt) poprzez skrill, paypal lub przekazać również na cele charytatywne Organizacja pomocy w chorobie AIDS, Caritas. Przelewy realizowane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
  Na portalu jestem zarejestrowany od dawna ale tak na prawdę od niedawna zacząłem korzystać z niego. Zobaczyłem, że ankiety przychodzą dosyć często, najczęściej są szybkie i przyjemne do wypełnienia. Za rejestrację dostaje się 150 punktów, więc dobrze jest polecać stronę innym. Ja preferuję wypłatę przez PayPal, ale jeszcze nie korzystałem. Mam nadzieję, że niebawem sprawdzę ile czasu zajmuje im przelanie pieniędzy.

  Odpowiedz
 12. Naprawdę polecam tą stronę!
  Z pewnością warto się zarejestrować…Stawki są naprawdę dobre jak na inne strony w internecie tego typu.
  Na wypłatę pieniędzy czekamy niestety dosyć długo, bo od kilku dni, aż do tygodnia…
  Jednak na prawdę da się zarobić ponieważ ankiety przychodzą dosyć często, oraz całkiem łatwo się do nich zakwalifikować.
  Niestety dużym minusem przynajmniej dla mnie jest brak możliwości wypłaty na PayPal, ale cóż… pozostaje Skrill ?
  Jest również opcja – Cele charytatywne… Moim zdaniem jest to super sprawa, ponieważ można zrobić coś dobrego dla ludzi potrzebujących.
  Dzięki ?

  Odpowiedz
 13. Albo mam pecha, albo serwis jest dosyć słaby. W porównaniu do innych tego typu stron nikła ilość zaproszeń do ankiet, być może nie jestem w grupie docelowej, jednak zastanawiam się nad sensem posiadania tam konta. Wynagrodzenia są całkiem dobre, jednak słabe możliwości zarabiania, jeśli nie dostaje się praktycznie żadnych zaproszeń, bo innych możliwości niż ankiety strona nie posiada. Ogółem ocena 2/5

  Odpowiedz
 14. Łatwa rejestracja, przyjemny interfejs i duży wybór języków. Mało jest ankiet, ale są też inne zadania do wyboru na których można zarabiać, więc polecam

  Odpowiedz
 15. Polecam stronkę, jednak kiedyś ankiety zdarzały się częściej, kilka razy otrzymałem wypłatę. Niestety teraz rzadziej się trafiają, kiedy dostaję powiadomienie, a najczęściej jest ono wysyłane na mail, choć warto często logować się na stronie i sprawdzać czy nie pojawiły się jakieś nowe to często jest tak że na wstępie nie kwalifikuję się do żadnej albo jestem dyskwalifikowany w trakcie wypełniania. Już nie zdobywam tutaj tyle punktów co kiedyś. Ale czekam na wasze opinie czy również macie takie doświadczenia z tym panelem.

  Odpowiedz
 16. Mi niestety nie dopisuje szczęście w Marketagent. Żadna ankieta nie jest do mnie dopasowana. Szkoda, bo naczytałam się, że da się tu zarobić. Jak dla mnie to niestety strata czasu, ale może komuś dopisze szczęscie. Strona panelu też nie jest dość czytelna. Dużo informacji, a tak naprawdę człowiek nie wie o co chodzi. Ankiety trafiają się rzadko, kiedy dostaję powiadomienie, a najczęściej jest ono wysyłane na mail, choć warto często logować się na stronie i sprawdzać czy nie pojawiły się jakieś nowe to często jest tak że na wstępie nie kwalifikuję się do żadnej albo jestem dyskwalifikowany w trakcie wypełniania. Już nie zdobywam tutaj w ogóle punktów. Również czekam na wasze opinie czy również macie takie doświadczenia z tym panelem.

  Odpowiedz
 17. Bardzo łatwo jest zacząć zabawę z ankietami, ja to robię dla zabawy, a do tego trochę złociszy już zebrałem. Założyłem konto na marketagencie i ankiet było mi w sam raz. Wbrew pozorom zarabianie na ankietach to nie tylko dodatkowa kasa, ale u mnie też dobry sposób na nudę 🙂 Czasami nie od razu pojawiają się ankiet, sprawdzaj co kilka dni czy się pojawiła nowa i w razie czego wypełniaj zaraz po pojawieniu się. Czasami na daną ankietę potrzebują określoną liczbę osób, więc nie każdy się załapie.

  Odpowiedz
  • Witam wszystkich serdecznie. Jestem zarejestrowana na panelu od ponad tygodnia i już zwypełniłam pare intereujacych ankiet. Kwoty za ankiety też są urozmaicone ale zależy to od stopnia ankiety, tematu oraz czasu potrzebnego na wypenienie ankiety. Polecam rejetracje i spędzenia miłego czasu w te jesienne wieczory. A przy okazji możliwość dorobienia sobie troszkę pieniędzy 🙂

   Odpowiedz
 18. Strona bardzo ciekawa dla osób posiadajacych duza ilosc czasu wolnego. Ja osobiście jestem na urlopie macierzynskim i w czasie kiedy córka śpi mam okazje po prostu dorobic troszke pieniążków. Polecam strone z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
 19. Takich stron jak ta jest bardzo wiele, i korzystałem jak i będe korzystał z tej strony chyba najdłużej. Łatwa w obsłudze stronka będzie dostępna dla każdego przeciętnego użytkownika. Dobry sposób na dodatkową kase, ankiety wypełnia się w sposób łatwy i przyjemny. A czas oczekiwania na nowe propozycje ankietowe nie jest długi. Poza ankietami są również inne opcje do zarabiania także w zupełności polecam tą stronę.

  Odpowiedz
 20. Wypełniam płatne ankiety od pewnego czasu jako dodatkową formę zarobku do domowego budżetu. Warto zarejestrować się tak jak jest napisane w artykule w kilku firmach jednocześnie, aby mieć więcej ankiet do wypełniania a co za tym idzie więcej zarobić.

  Odpowiedz
 21. Niestety nie mam doświadczenia z tym serwisem, nigdy z niego nie korzystałem ale wygląda bardzo zachęcająco. Uważam, że warto wypełniać internetowe ankiety i nie tylko. Może pieniądze czy punkty za każdą z nich nie są bardzo duże, ale po czasie można zebrać całkiem interesującą kwotę. Polecę ten serwis również moim znajomym a także rodzinie, pozdrawiam

  Odpowiedz
 22. Witam jeżeli chodzi o takie serwisy internetowe to jesli ktos ma dobry i stały dostęp do Internetu moze zarobic czy w sumie dorobic sobie w domu po pracy czy jesli sie nudzi lub zamiast grac w bezsensowne gry wymaga to chwilę czasu i lekkiego zaangażowania ale z czasem przychodzą niezle pieniążki sam zaczynam swoją drogę do zarobienia dodatkowej kasy wiem jak to jest polecam taki sposób na kaske i pozdrawiam

  Odpowiedz
 23. Na pewno zaletą portalu są punkty przyznawane za sam zapis i uzupełnienie profilu. To rzadko spotykane w tego typ serwisach. To mnie do niego zachęciło. Dodatkowo jest to portal międzynarodowy, lecz w polskiej wersji językowej. Na naszym rynku brakuje tego typu ofert. Obecnie czekam na pierwszą ankietę!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz