Marketagent

Marketagent

Marketagent to kolejny międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje od 2001 roku. By móc uczestniczyć w badaniach trzeba mieć ukończone 14 lat, a samo uczestnictwo jest oczywiście darmowe. Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniane jest przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Za samą rejestrację panel przyznaje bonus w wysokości 1,5 euro (150 punktów). Serwis działa już długo i ma bardzo dobre opinie, więc warto się nim zainteresować.

Rejestracja w Marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, ale dostępny jest również w całości w języku polskim. Tłumaczenie jest całkiem nieźle zrobione, więc zarówno proces rejestracji, jak i samo poruszanie się po panelu nie powinno sprawiać problemów. Podczas zakładania konta wystarczą takie informacje jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail.

Po założeniu konta trzeba jeszcze wypełnić odpowiednio profil, aby ankiety były lepiej dopasowane. Co ciekawe, panel przyznaje również punkty za rozszerzenie informacji o profilu, co raczej nie jest spotykane w tego typu serwisach. Informacje odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawiać się będą na ekranie głównym, więc ciężko je przeoczyć. Można oczywiście również wejść w zakładkę „Typizacja”.

Warto również zainteresować się innymi panelami ankietowymi, aby więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet.

Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Za co punkty w Marketagent

Jak w każdym panelu ankietowym, tak i Marketagent przyznaje punkty głównie za prawidłowe wypełnianie ankiet. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów, a ich dokładna ilość zależy od jej długości oraz stopnia skomplikowania. Za co jeszcze można otrzymać punkty:

 • Rejestracja – 150 punktów. Niestety jest to bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
 • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
 • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb, co jakiś czas mogą pojawić się dodatkowe pytania odnośnie informacji profilowych.
 • Polecenie znajomych jako respondentów – 100 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić ankietę. Co do samego zapraszania to są 2 możliwości. Można podać e-mail znajomego i system automatycznie wyśle mu wiadomość wraz z linkiem polecającym lub skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro, choć w zależności od sposobu wypłaty może być inny. Wypłata realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Jak można wypłacić wynagrodzenie:

 • Skrill. Przelicznik bez zmian, minimum niezbędne by zlecić wypłatę to 200 punktów (2 euro),
 • PayPal. Tutaj niestety jest nieco inny przelicznik (200 punktów = 1 euro). Minimum niezbędne by zlecić wypłatę bez zmian. Dodatkowo w przypadku wypłat kwot mniejszych niż 1500 punktów trzeba doliczyć opłatę w wysokości 100 punktów,
 • Amazon.de. Możliwość wymiany na kartę podarunkową Amazon.de o wartości 10 euro (wymagane 1000 punktów).

Jest jeszcze możliwość przekazania zdobytych w Marketagent punktów na cele charytatywne:

 • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
 • Global 2000,
 • Caritas,
 • Amnesty International.

Aplikacja Marketagent

Panel posiada również własną aplikację na iOS oraz Androida, która oprócz udziału w sondażach pozwala na wykonywanie drobnych zadań na smartfonach, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią ilość punktów.

Opinie o Marketagent

Marketagent istnieje już bardzo długo, a samo to już o czymś świadczy. Zbiera wiele pozytywnych opinii i nie ma problemów z wypłatami, więc warto się tym panelem zainteresować.

Zarabiasz w serwisie? Zostaw opinię w komentarzu!

 1. Na wypłatę z panelu czekałam około tygodnia, ale doszła na Skrill, więc jak najbardziej polecam 🙂

 2. Marketagent to panel, na którym z pewnością warto się zarejestrować. Ankiety przychodzą często, dość łatwo się zakwalifikować, a i stawki są całkiem przyzwoite. Na wypłatę pieniążków czeka się od kilku dni do tygodnia. Ciekawa jest również opcja wsparcia celów charytatywnych, fajna opcja zrobienia czegoś dla innych 🙂

  1. Podobna opcja odnośnie wsparcia celów charytatywnych jest też w polskich serwisach ankietowych. Chyba jesteś zorientowana więc proszę napisz jak często wpadają ankiety i jakie mają mniej więcej wartości? Długo zbiera się do minimum do wypłaty czy raczej jest to znośny czas?

  2. A mamy jakieś potwierdzenie że to zostało przekazane na cele charytatywne? np. jakieś potwierdzenie wpłaty na maila czy coś cokolwiek? I jakie cele charytatywne są dostępne do wsparcia? Ja z chęcią bym zobaczył tam pomoc dla zwierząt różnych, schronisk, chorych dzieci, fundacje przeróżne

   1. Dostępne są 4 fundacje: Organizacja pomocy w chorobie AIDS, Global 2000, Caritas, Amnesty International.

 3. Korzystałem z tego serwisu, jest całkiem dobry, ale z ankietami jest bardzo różnie. Raz mam w ciągu miesiąca z kilkanaście ankiet, a potem może być przerwa od ankiet kilka tygodni. Niestety ostatnio usunęli wypłaty paypal, więc prawdopodobnie porzucam ten serwis, chociaż został tam jeszcze skrill, którego osobiście nie lubię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *