Strona główna » Opinie » Marketagent – opinie | jak wypełniać ankiety

Marketagent – opinie | jak wypełniać ankiety

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje od 2001 roku. Uczestnictwo jest w pełni darmowe, ale zarejestrować się mogą jedynie osoby, które ukończyły 14 lat. Serwis działa już stosunkowo długo i ma bardzo dobre opinie, więc z całą pewnością warto się nim zainteresować. Jak zarabiać, jakie ma opinie i co warto wiedzieć o panelu?

Rejestracja w Marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, który w całości dostępny jest również w języku polskim. Samo tłumaczenie jest całkiem nieźle zrobione, choć zdarzają się drobne błędy. Mimo to zarówno proces rejestracji, jak i poruszanie się po panelu nie powinno nikomu sprawiać większych problemów. Podczas zakładania konta przez formularz rejestracyjny wystarczą takie informacje jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail. Warto zauważyć, że może to być również ciekawa praca dla nieletnich, ze względu na niski wymóg dotyczący wieku.

Po założeniu konta musimy jeszcze wypełnić odpowiednio profil, aby ankiety były lepiej dopasowane. Co ciekawe, panel regularnie przyznaje również punkty za samo rozszerzenie informacji o profilu, co raczej nie jest spotykane w tego typu serwisach. Wiadomość odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawiać się będzie na ekranie głównym, więc ciężko ją przeoczyć. Rzecz jasna możemy również wejść w zakładkę „Typizacja” i po prostu to sprawdzić.

Jak zarabiać w Marketagent?

Płatne ankiety, które w danej chwili możemy wypełnić znajdziemy w zakładce „aktualne ankiety”. Oczywiście wraz z informacją o przewidywanym czasie potrzebnym na jej wypełnienie oraz wynagrodzeniu punktowym. Poza ankietami profilującymi (pasującymi do podanego przez nas profilu) mamy do dyspozycji również tzw. „karuzelę ankiet„. Są to ankiety dostępne niezależnie od tego czy nasz profil pasuje do niej, czy też nie. W związku z tym niestety mogą cechować się zdecydowanie większą liczbą odrzuceń.

marketagent aktualne ankiety

Punkty w Marketagent

Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniane jest przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Za samą rejestrację otrzymujemy bonus w wysokości 1,5 euro (150 punktów). Nie jest to może duża kwota, ale z pewnością stanowi bardzo miły dodatek, zwłaszcza, że minimum do wypłaty nie jest zbyt duże. Jak w każdym panelu ankietowym, tak i Marketagent przyznaje punkty głównie za prawidłowe wypełnianie ankiet. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów, a ich dokładna ilość zależy od jej długości oraz stopnia skomplikowania.

Za co je otrzymujemy poza wypełnianiem ankiet?

  • Rejestracja – 150 punktów. Niestety jest to bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
  • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
  • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb, co jakiś czas mogą pojawić się dodatkowe pytania odnośnie informacji profilowych.
  • Polecenie znajomych jako respondentów – 50 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić przynajmniej jedną ankietę.

Aplikacja mobilna Marketagent

aplikacja marketagent

Panel posiada również własną aplikację na iOS oraz Androida, która oprócz udziału w sondażach pozwala na wykonywanie drobnych zadań na smartfonach, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią ilość punktów. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które planują większość ankiet wypełniać na swoim smartfonie. Mimo, że strona jest responsywna i możemy wejść na nią po prostu przez przeglądarkę na telefonie to zdecydowanie lepiej wygląda to na dedykowanej aplikacji. Pobierzemy ją z Google Play i AppStore, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

Decydując się na zarabianie przy pomocy telefonu warto znać również inne aplikacje, nie tylko te związane z wypełnianiem ankiet.

Program poleceń Marketagent

Niestety za każdego poleconego za pomocą reflinka respondenta otrzymujemy punkty tylko raz. Dla promotorów jest to zdecydowanie gorsze rozwiązanie od tego procentowego, ale w dalszym ciągu pozwala na dodatkowy zastrzyk gotówki. Co do samego zapraszania to mamy 2 możliwości. Możemy:

  • podać e-mail znajomego i system automatycznie wyśle mu wiadomość wraz z linkiem polecającym,
  • umieścić (lub przesłać komuś) gdzieś reflink lub skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Warto zwrócić uwagę, że program partnerski panelu, mimo jednorazowego wynagrodzenia za poleconą osobę, pozwala budować całkiem przyzwoity dochód pasywny. Z pewnością znajdzie się wielu chętnych na wypełnianie płatnych ankiet.

O ankietach w Marketagent

Ankiety w Marketagent wysyłane są losowo do osób, które spełniają określone wymagania dotyczące profilu np. wiek, płeć, miejsce zamieszkania itp. Czas potrzebny na wypełnienie jednej ankiety zależy od jej rodzaju oraz długości, ale z reguły nie są dłuższe niż 20 minut. Oczywiście sami decydujemy, które ankiety chcemy wypełnić, a które nie. Wprawdzie wypełnianie wszystkich zagwarantuje większe zarobki, ale nie ma żadnego przymusu, a zostawienie ankiety niewypełnionej nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro. Wypłata realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych, ale niestety nie mamy możliwości wypłaty bezpośrednio na konto bankowe. Rzecz jasna nie jest to duży problem, gdyż do dyspozycji mamy najpopularniejsze portfele internetowe. Samą wypłatę zlecić możemy w zakładce „giełda”, więc może być to też trochę mylące. Warto również dodać, że możemy wypłacić jedynie określone ilości punktów (1000, 2500 lub 5000) oraz ich wielokrotność, więc nie mamy możliwości wypłaty dowolnej wpisanej kwoty. Musimy również wypełnić przynajmniej jedną ankietę i otrzymać za nią wynagrodzenie, aby w ogóle móc zlecić wypłatę. Pieniądze możemy wypłacić na PayPal, Skrill lub wymienić punkty na kupony rabatowe do Zalando.


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala nie tylko wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe, ale również realizować bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych.


skrill moneybookers

Skrill to kolejny portfel internetowy, który z całą pewnością należy do czołówki. Poza możliwością bezproblemowej wypłaty zgromadzonych środków bezpośrednio na konto bankowe, pozwala założyć również wirtualną kartę płatniczą. Dzięki niej możemy płacić w serwisach internetowych, ale również w sklepach stacjonarnych, jeśli zainstalujemy odpowiednią aplikację.


Cele charytatywne

Poza wypłatą zgromadzonych środków mamy jeszcze możliwość przekazania ich na wybrane cele charytatywne. Fundacje, które możemy wesprzeć to:

  • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
  • Global 2000,
  • Caritas,
  • Amnesty International.

Dowód wypłaty z Marketagent

Poniżej dowód otrzymania 10€ z panelu bezpośrednio na PayPal.

marketagent dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na ankietach

płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu ankiet przez internet jest jednym z prostszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Musimy mieć jednak świadomość, że choć stawki nie są najgorsze, to ilość dostępnych ankiet niestety jest bardzo mocno ograniczona. W związku z tym warto zainteresować się pozostałymi panelami ankietowymi, gdyż Marketagent to jedynie jeden z naprawdę wielu. Rejestrując się w kilku takich serwisach możemy zarobić zdecydowanie więcej, gdyż takie ankiety ze sobą nie kolidują.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów zarabiania przez internet jest naprawdę sporo, a większość z nich pozwala zdobyć dodatkowe pieniądze nawet bez konkretnych umiejętności. Wszystkie metody różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zrezygnować z uczestnictwa w panelu

Z uczestnictwa w panelu możemy bardzo szybko zrezygnować, jeśli coś nam nie odpowiada lub po prostu nie zamierzamy już tam zarabiać. Wystarczy, że znajdziemy w menu pozycję „zakończenie członkostwa” i w nią klikniemy, a następnie potwierdzimy swoją decyzję klikając „tak”. Warto się wcześniej dobrze nad tym zastanowić, ponieważ decydując się na ten krok stracimy wszystkie zarobki, a dane dotyczące konta zostaną usunięte.

Opinie o Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje i bezproblemowo wypłaca od dłuższego czasu. Przyzwoita ilość ankiet i krótki czas oczekiwania na wypłatę to z pewnością jedna z jego wielu zalet. Warto zwrócić uwagę również na mobilną aplikację do zarabiania, która znacznie ułatwia poruszanie się po panelu i wypełnianie ankiet za pomocą telefonu. Serwis ma również wiele pozytywnych opinii od internautów, więc zdecydowanie warto się nim zainteresować i dać mu szansę.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Julita
Julita
5 lat temu

Nie korzystałam, ale chętnie poczytam jakieś komentarze na temat tego serwisu.

Natalia
Natalia
5 lat temu

Na wypłatę z panelu czekałam około tygodnia, ale doszła na Skrill, więc jak najbardziej polecam 🙂

Emilia
Emilia
4 lat temu

Marketagent to panel, na którym z pewnością warto się zarejestrować. Ankiety przychodzą często, dość łatwo się zakwalifikować, a i stawki są całkiem przyzwoite. Na wypłatę pieniążków czeka się od kilku dni do tygodnia. Ciekawa jest również opcja wsparcia celów charytatywnych, fajna opcja zrobienia czegoś dla innych 🙂

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Emilia

Podobna opcja odnośnie wsparcia celów charytatywnych jest też w polskich serwisach ankietowych. Chyba jesteś zorientowana więc proszę napisz jak często wpadają ankiety i jakie mają mniej więcej wartości? Długo zbiera się do minimum do wypłaty czy raczej jest to znośny czas?

tupting
tupting
4 lat temu
Odpowiedz na  Emilia

A mamy jakieś potwierdzenie że to zostało przekazane na cele charytatywne? np. jakieś potwierdzenie wpłaty na maila czy coś cokolwiek? I jakie cele charytatywne są dostępne do wsparcia? Ja z chęcią bym zobaczył tam pomoc dla zwierząt różnych, schronisk, chorych dzieci, fundacje przeróżne

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  tupting

Nie, no bez przesady, myślę że każdy kto przesyła zadeklarowaną kwotę na cel charytatywny otrzymuje potwierdzenie takiej wpłaty. Wiesz jakie byłoby larum gdyby okazało się, że firma nie wypłaca tych pieniędzy tylko zatrzymuje dla siebie. Byliby spaleni na całym świecie za okradanie niewinnych. Chyba nikt normalny na coś takiego by sobie nie pozwolił a tym bardziej międzynarodowa firma

skylones
skylones
4 lat temu

Korzystałem z tego serwisu, jest całkiem dobry, ale z ankietami jest bardzo różnie. Raz mam w ciągu miesiąca z kilkanaście ankiet, a potem może być przerwa od ankiet kilka tygodni. Niestety ostatnio usunęli wypłaty paypal, więc prawdopodobnie porzucam ten serwis, chociaż został tam jeszcze skrill, którego osobiście nie lubię.

Adam
Adam
4 lat temu

Naprawdę polecam tą stronę!
Z pewnością warto się zarejestrować…Stawki są naprawdę dobre jak na inne strony w internecie tego typu.
Na wypłatę pieniędzy czekamy niestety dosyć długo, bo od kilku dni, aż do tygodnia…
Jednak na prawdę da się zarobić ponieważ ankiety przychodzą dosyć często, oraz całkiem łatwo się do nich zakwalifikować.
Niestety dużym minusem przynajmniej dla mnie jest brak możliwości wypłaty na PayPal, ale cóż… pozostaje Skrill 🙂
Jest również opcja – Cele charytatywne… Moim zdaniem jest to super sprawa, ponieważ można zrobić coś dobrego dla ludzi potrzebujących.
Dzięki 🙂

Flotkaikropja
Flotkaikropja
4 lat temu

Czytam same pochwały tej strony ale ja sie do nich nie podłączę, ankiet bardzo mało ale widac może mój profil nie odpowiada badającym. Zanim przystąpiłam do klikania w ankiety czytałam o możliwosci zarobków 50-250zł miesiecznie ale mimo uczestnictwa w kilku stronach ankietowych oraz klikania w reklamy- w sumie jakies 10 stron to zarobki jakie mozna wygenerować są rzędu 100-200zł rocznie. Oczywiście mozna mieć tysiace poleconych i na tym zarabiać ale niestety mi sie nie udalo jakos namówić choc jednej osoby..

krdest
krdest
4 lat temu

Niestety nie korzystałam z tego serwisu do zarabiania pieniędzy. Mam kilka innych na których się udzielam i zawsze trochę grosza wpadnie. 🙂 Nie sa to ogromne pieniądze ale zawsze coś. Dlatego chętnie dołączę, ale chciałabym poznać więcej opinii na temat tej strony.

Marek
Marek
4 lat temu

Marketagent to bardzo fajna strona, wszystko jest bardzo proste w obsłudze każda zakładka na stronie działa idealnie stawki są duże za samo zalogowanie otrzymujesz 1,5 euro co jest bardzo wysoka suma rekrutacyjna za każda ankietę możemy dostać około 1 euro w zależności od czasu jej trwania

renata
renata
4 lat temu

Korzystam z tego panelu ankietowego już dość długo. Zachwycona nie jestem, jesli chodzi o częstotliwość przysyłania ankiet. Ale ogólnie podoba mi się strona, która została niedawno poprawiona na korzyść – jest bardziej czytelna i reprezentacyjna. Raz w roku można dostać dodatkowe punkty za uaktualnienie profilu. Czasami trafiają się bardzo długie ankiety, które trzeba wypełniać nawet 20-30 minut i to jest uciążliwe, ale więcej jest płatna. Wypłacałam na paypal zbierając wymaganą minimalna kwotę do wypłaty bez potrąceń.

Janusz Michalski
Janusz Michalski
4 lat temu

MarketAgent to międzynarodowy panel działający od 2001 roku, której zaufało już 850 tysięcy internautów. Wypłacili już 2 miliony euro użytkownikom. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe! W programie mamy dostępne ankiety w 20 językach w tym polski. Dołączyć może każdy, kto ukończył 15 rok życia. Na start otrzymujemy od panelu 150 pkt, czyli w przeliczeniu 1.5 euro . Ankiety nie przychodzą zbyt często (może nie jestem w grupie docelowej dla większości ankiet), lecz są bardzo dobrze płatne (zależy od czasu, który musimy poświecić na wypełnienie ankiety zarobki od 10 do 200 pkt). Dodatkowo zarobić możemy poprzez system poleconych (za każdą osobę zarejestrowaną… Czytaj więcej »

Magda
Magda
4 lat temu

Na portalu jestem zarejestrowana od dawna ale tak na prawdę od niedawna zaczęłam korzystać z niego. Zobaczyłam, że ankiety przychodzą dosyć często, najczęściej są to szybkie i przyjemne do wypełnienia. Za rejestrację dostaje się 150 punktów. Dobrze jest polecać stronę innym. Ja preferuję wypłatę przez PayPal, ale jeszcze nie korzystałam. Mam nadzieję, że niebawem sprawdzę ile czasu zajmuje im przelanie pieniędzy.

ernestrs
ernestrs
4 lat temu

Czy opłaca się założyć konto w tym serwisie? Jak szybko można zebrać kwotę minimalną, od której jest możliwa wypłata? Cy opłaca się działać na tej stronie jeżeli nie ma się poleconych?

Michał
Michał
4 lat temu

MarketAgent to międzynarodowy panel działający od 2001 roku, której zaufało już 850 tysięcy internautów. Wypłacili już 2 miliony euro użytkownikom. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe! W programie mamy dostępne ankiety w 20 językach w tym polski. Dołączyć może każdy, kto ukończył 15 rok życia. Na start otrzymujemy od panelu 150 pkt, czyli w przeliczeniu 1.5 euro . Ankiety nie przychodzą zbyt często (może nie jestem w grupie docelowej dla większości ankiet), lecz są bardzo dobrze płatne (zależy od czasu, który musimy poświecić na wypełnienie ankiety zarobki od 10 do 200 pkt). Dodatkowo zarobić możemy poprzez system poleconych (za każdą osobę zarejestrowaną… Czytaj więcej »

jacuis
jacuis
4 lat temu

Naprawdę polecam tą stronę!
Z pewnością warto się zarejestrować…Stawki są naprawdę dobre jak na inne strony w internecie tego typu.
Na wypłatę pieniędzy czekamy niestety dosyć długo, bo od kilku dni, aż do tygodnia…
Jednak na prawdę da się zarobić ponieważ ankiety przychodzą dosyć często, oraz całkiem łatwo się do nich zakwalifikować.
Niestety dużym minusem przynajmniej dla mnie jest brak możliwości wypłaty na PayPal, ale cóż… pozostaje Skrill ?
Jest również opcja – Cele charytatywne… Moim zdaniem jest to super sprawa, ponieważ można zrobić coś dobrego dla ludzi potrzebujących.
Dzięki ?

Paulina
Paulina
4 lat temu

Albo mam pecha, albo serwis jest dosyć słaby. W porównaniu do innych tego typu stron nikła ilość zaproszeń do ankiet, być może nie jestem w grupie docelowej, jednak zastanawiam się nad sensem posiadania tam konta. Wynagrodzenia są całkiem dobre, jednak słabe możliwości zarabiania, jeśli nie dostaje się praktycznie żadnych zaproszeń, bo innych możliwości niż ankiety strona nie posiada. Ogółem ocena 2/5

Daniel
Daniel
2 lat temu
Odpowiedz na  Paulina

Ja dostaję mnóstwo ankiet, ale obecnie na 31 zakwalifikowałem się do… 1.

Tomasz
Tomasz
4 lat temu

Łatwa rejestracja, przyjemny interfejs i duży wybór języków. Mało jest ankiet, ale są też inne zadania do wyboru na których można zarabiać, więc polecam

mirekas12
mirekas12
4 lat temu

Polecam stronkę, jednak kiedyś ankiety zdarzały się częściej, kilka razy otrzymałem wypłatę. Niestety teraz rzadziej się trafiają, kiedy dostaję powiadomienie, a najczęściej jest ono wysyłane na mail, choć warto często logować się na stronie i sprawdzać czy nie pojawiły się jakieś nowe to często jest tak że na wstępie nie kwalifikuję się do żadnej albo jestem dyskwalifikowany w trakcie wypełniania. Już nie zdobywam tutaj tyle punktów co kiedyś. Ale czekam na wasze opinie czy również macie takie doświadczenia z tym panelem.

Aneta
Aneta
4 lat temu

Mi niestety nie dopisuje szczęście w Marketagent. Żadna ankieta nie jest do mnie dopasowana. Szkoda, bo naczytałam się, że da się tu zarobić. Jak dla mnie to niestety strata czasu, ale może komuś dopisze szczęscie. Strona panelu też nie jest dość czytelna. Dużo informacji, a tak naprawdę człowiek nie wie o co chodzi. Ankiety trafiają się rzadko, kiedy dostaję powiadomienie, a najczęściej jest ono wysyłane na mail, choć warto często logować się na stronie i sprawdzać czy nie pojawiły się jakieś nowe to często jest tak że na wstępie nie kwalifikuję się do żadnej albo jestem dyskwalifikowany w trakcie wypełniania.… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
4 lat temu

Bardzo łatwo jest zacząć zabawę z ankietami, ja to robię dla zabawy, a do tego trochę złociszy już zebrałem. Założyłem konto na marketagencie i ankiet było mi w sam raz. Wbrew pozorom zarabianie na ankietach to nie tylko dodatkowa kasa, ale u mnie też dobry sposób na nudę 🙂 Czasami nie od razu pojawiają się ankiet, sprawdzaj co kilka dni czy się pojawiła nowa i w razie czego wypełniaj zaraz po pojawieniu się. Czasami na daną ankietę potrzebują określoną liczbę osób, więc nie każdy się załapie.

aniaw00
aniaw00
4 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz

Witam wszystkich serdecznie. Jestem zarejestrowana na panelu od ponad tygodnia i już zwypełniłam pare intereujacych ankiet. Kwoty za ankiety też są urozmaicone ale zależy to od stopnia ankiety, tematu oraz czasu potrzebnego na wypenienie ankiety. Polecam rejetracje i spędzenia miłego czasu w te jesienne wieczory. A przy okazji możliwość dorobienia sobie troszkę pieniędzy 🙂

Anna
Anna
4 lat temu

Strona bardzo ciekawa dla osób posiadajacych duza ilosc czasu wolnego. Ja osobiście jestem na urlopie macierzynskim i w czasie kiedy córka śpi mam okazje po prostu dorobic troszke pieniążków. Polecam strone z czystym sumieniem.

mpsz
mpsz
4 lat temu

Takich stron jak ta jest bardzo wiele, i korzystałem jak i będe korzystał z tej strony chyba najdłużej. Łatwa w obsłudze stronka będzie dostępna dla każdego przeciętnego użytkownika. Dobry sposób na dodatkową kase, ankiety wypełnia się w sposób łatwy i przyjemny. A czas oczekiwania na nowe propozycje ankietowe nie jest długi. Poza ankietami są również inne opcje do zarabiania także w zupełności polecam tą stronę.

ginno
ginno
4 lat temu

Wypełniam płatne ankiety od pewnego czasu jako dodatkową formę zarobku do domowego budżetu. Warto zarejestrować się tak jak jest napisane w artykule w kilku firmach jednocześnie, aby mieć więcej ankiet do wypełniania a co za tym idzie więcej zarobić.

Jakub
Jakub
4 lat temu

Niestety nie mam doświadczenia z tym serwisem, nigdy z niego nie korzystałem ale wygląda bardzo zachęcająco. Uważam, że warto wypełniać internetowe ankiety i nie tylko. Może pieniądze czy punkty za każdą z nich nie są bardzo duże, ale po czasie można zebrać całkiem interesującą kwotę. Polecę ten serwis również moim znajomym a także rodzinie, pozdrawiam

Michał
Michał
4 lat temu

Witam jeżeli chodzi o takie serwisy internetowe to jesli ktos ma dobry i stały dostęp do Internetu moze zarobic czy w sumie dorobic sobie w domu po pracy czy jesli sie nudzi lub zamiast grac w bezsensowne gry wymaga to chwilę czasu i lekkiego zaangażowania ale z czasem przychodzą niezle pieniążki sam zaczynam swoją drogę do zarobienia dodatkowej kasy wiem jak to jest polecam taki sposób na kaske i pozdrawiam

nazwauzytkownika
nazwauzytkownika
4 lat temu

Na pewno zaletą portalu są punkty przyznawane za sam zapis i uzupełnienie profilu. To rzadko spotykane w tego typ serwisach. To mnie do niego zachęciło. Dodatkowo jest to portal międzynarodowy, lecz w polskiej wersji językowej. Na naszym rynku brakuje tego typu ofert. Obecnie czekam na pierwszą ankietę!

Iwona
Iwona
2 lat temu

Witam, ja na wyplate czekam juz miesiac. Oznaczone jest ze jest wplacone a na koncie dalej nie mam?

34
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x