Marketagent

Marketagent

Marketagent to kolejny międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje od 2001 roku. By móc uczestniczyć w badaniach trzeba mieć ukończone 14 lat, a samo uczestnictwo jest oczywiście darmowe. Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniane jest przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Za samą rejestrację panel przyznaje bonus w wysokości 1,5 euro (150 punktów). Serwis działa już długo i ma bardzo dobre opinie, więc warto się nim zainteresować.

Rejestracja w Marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem, ale dostępny jest również w całości w języku polskim. Tłumaczenie jest całkiem nieźle zrobione, więc zarówno proces rejestracji, jak i samo poruszanie się po panelu nie powinno sprawiać problemów. Podczas zakładania konta wystarczą takie informacje jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail.

Po założeniu konta trzeba jeszcze wypełnić odpowiednio profil, aby ankiety były lepiej dopasowane. Co ciekawe, panel przyznaje również punkty za rozszerzenie informacji o profilu, co raczej nie jest spotykane w tego typu serwisach. Informacje odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawiać się będą na ekranie głównym, więc ciężko je przeoczyć. Można oczywiście również wejść w zakładkę „Typizacja”.

Warto również zainteresować się innymi panelami ankietowymi, aby więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet.

Za co punkty w Marketagent

Jak w każdym panelu ankietowym, tak i Marketagent przyznaje punkty głównie za prawidłowe wypełnianie ankiet. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów, a ich dokładna ilość zależy od jej długości oraz stopnia skomplikowania. Za co jeszcze można otrzymać punkty:

 • Rejestracja – 150 punktów. Niestety jest to bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
 • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
 • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb, co jakiś czas mogą pojawić się dodatkowe pytania odnośnie informacji profilowych.
 • Polecenie znajomych jako respondentów – 100 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić ankietę. Co do samego zapraszania to są 2 możliwości. Można podać e-mail znajomego i system automatycznie wyśle mu wiadomość wraz z linkiem polecającym lub skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro, choć w zależności od sposobu wypłaty może być inny. Wypłata realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Jak można wypłacić wynagrodzenie:

 • Skrill. Przelicznik bez zmian, minimum niezbędne by zlecić wypłatę to 200 punktów (2 euro),
 • PayPal. Tutaj niestety jest nieco inny przelicznik (200 punktów = 1 euro). Minimum niezbędne by zlecić wypłatę bez zmian. Dodatkowo w przypadku wypłat kwot mniejszych niż 1500 punktów trzeba doliczyć opłatę w wysokości 100 punktów,
 • Amazon.de. Możliwość wymiany na kartę podarunkową Amazon.de o wartości 10 euro (wymagane 1000 punktów).

Jest jeszcze możliwość przekazania zdobytych w Marketagent punktów na cele charytatywne:

 • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
 • Global 2000,
 • Caritas,
 • Amnesty International.

Aplikacja Marketagent

Panel posiada również własną aplikację na iOS oraz Androida, która oprócz udziału w sondażach pozwala na wykonywanie drobnych zadań na smartfonach, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią ilość punktów.

Opinie o Marketagent

Marketagent istnieje już bardzo długo, a samo to już o czymś świadczy. Zbiera wiele pozytywnych opinii i nie ma problemów z wypłatami, więc warto się tym panelem zainteresować.

Zarabiasz w serwisie? Zostaw opinię w komentarzu!

2 Komentarze

 1. Na wypłatę z panelu czekałam około tygodnia, ale doszła na Skrill, więc jak najbardziej polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *