Marketagent

Marketagent

Marketagent to kolejny międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje od 2001 roku. By móc uczestniczyć w badaniach trzeba mieć ukończone 14 lat, a samo uczestnictwo jest oczywiście darmowe. Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniane jest przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Za samą rejestrację przyznawany jest już bonus w wysokości 1,5 euro (150 punktów). Panel działa już długo i ma bardzo dobre opinie, więc warto się nim zainteresować.

Przejście do serwisu

Za co punkty w Marketagent

Jak w każdym panelu ankietowym, tak i Marketagent przyznaje punkty głównie za prawidłowe wypełnianie ankiet. Za udział w ankiecie otrzymać można od 10 do 250 punktów, a ich ilość uzależniona jest od jej długości oraz stopnia skomplikowania. Za co jeszcze można otrzymać punkty:

  • Rejestracja – 150 punktów. Niestety jest to bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
  • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku)- 50 punktów.
  • Polecenie znajomych jako respondentów – 100 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić ankietę. Co do samego zapraszania to są 2 możliwości. Można podać e-mail znajomego i system automatycznie wyśle mu wiadomość wraz z linkiem polecającym lub skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Wypłata

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro, choć w zależności od sposobu wypłaty może to być inny przelicznik. Wypłata realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Na co można wypłacić wynagrodzenie:

  • Skrill. Przelicznik bez zmian, minimum niezbędne by zlecić wypłatę to 200 punktów (2 euro),
  • PayPal. Tutaj niestety jest nieco inny przelicznik (200 punktów = 1 euro). Minimum niezbędne by zlecić wypłatę bez zmian. Dodatkowo jeśli wypłacane jest mniej niż 1500 punktów trzeba doliczyć opłatę w wysokości 100 punktów,
  • Amazon.de. Możliwość wymiany na kartę podarunkową Amazon.de o wartości 10 euro (wymagane 1000 punktów).

Jest jeszcze możliwość przekazania zdobytych w Marketagent punktów na cele charytatywne:

  • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
  • Global 2000,
  • Caritas,
  • Amnesty International.

Aplikacja Marketagent

Panel posiada również własną aplikację na iOS oraz Androida, która oprócz udziału w sondażach pozwala na wykonywanie drobnych zadań na smartfonach, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią ilość punktów.

Zobacz też inne panele płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *