Strona główna » Opinie » GrynaPlus – opinie | jak zdobywać punkty

GrynaPlus – opinie | jak zdobywać punkty

Zarabianie przez internet jest świetnym sposobem, aby zdobyć dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu nawet bez większych umiejętności. Możliwości mamy wiele, ale do tych łatwiejszych z pewnością zaliczają się serwisy, w których zarabiamy na różnego rodzaju aktywności. Jednym z nich jest GrynaPlus, gdzie zdobyte punkty możemy wymienić na pieniądze lub inne nagrody. Jak działa, jakie ma opinie i co warto o nim wiedzieć?

Rejestracja w GrynaPlus

Zanim przejdziemy do zbierania punktów w serwisie GrynaPlus musimy rzecz jasna założyć konto. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, gdyż ogranicza się do podania podstawowych informacji, czyli adresu e-mail, loginu oraz hasła. Możemy również napisać skąd dowiedzieliśmy się o stronie, choć nie jest to konieczne.

Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku „Stwórz konto” zobaczymy krótki poradnik, który pokrótce wyjaśnia zasady działania serwisu. Po zapoznaniu się z jego treścią wybieramy jeszcze tylko płeć oraz opcjonalnie podajemy kod promocyjny, dzięki któremu otrzymamy dodatkowe 100 punktów na start.

Kod promocyjny to: zarabiajprzez24

Gdzie wpisać kod promocyjny

Przy zakładaniu konta raczej ciężko przeoczyć miejsce, w którym możemy wpisać kod promocyjny, choć z pośpiechu może się zdarzyć, że to przeskoczymy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takiej sytuacji wejść w zakładkę „Polecaj serwis” i tam go podać, aby otrzymać dodatkowe 100 punktów.

Oczywiście mogą go wykorzystać również użytkownicy, którzy zakładali konto już jakiś czas temu bez podawania kodu promocyjnego.

Jak zbierać punkty w GrynaPlus

Po założeniu konta czas przejść do zarabiania w serwisie. Do dyspozycji mamy kilka opcji, które znajdziemy w zakładce „Zdobywaj punty”, a dokładniej:

 • ściany ofertpłatne zadania z zewnętrznych serwisów,
 • ankiety,
 • gry mobilne – zadania polegające na pobraniu gry na telefon i spełnieniu określonych warunków np. osiągnięciu danego poziomu,
 • gry – w odróżnieniu od powyższych, znajdziemy tutaj gry do pobrania na komputer oraz przeglądarkowe,
 • zadania – w głównej mierze dotyczą social mediów, czyli np. polubienie na Facebook’u, zaobserwowanie na Instagramie itp.
polecane oferty grynaplus

Więcej punktów możemy otrzymać również za aktywność, codzienne logowanie, pisanie artykułów na bloga, polecanie serwisu, czy też udział w konkursach. Ponadto po zdobyciu 600 punktów otrzymujemy dodatkowo darmową grę STEAM.

Czym są konkursy w GrynaPlus

Wprawdzie serwis określił je mianem konkursów, ale w gruncie rzeczy są to zwykłe losowania. Po wejściu w odpowiednią zakładkę ujrzymy listę wszystkich, do których możemy dołączyć, jeśli osiągnęliśmy już przynajmniej 2 poziom konta. Jak one działają?

Uiszczamy wpisowe i wybieramy wolny numer, a po zapełnieniu pozostałych miejsc (przez innych użytkowników) następuje losowanie, w którym zwycięzca zgarnia nagrodę.

Pisanie artykułów na bloga

Kolejny ciekawy sposób na zdobywanie punktów w serwisie GrynaPlus, to pisanie artykułów na bloga. To ile ich otrzymamy zależy od ilości zzs, czyli długości tekstu:

 • 2500 – 3000 znaków – 100 punktów i 30 EXP,
 • 4500 – 5000 znaków – 200 punktów i 50 EXP,
 • 6500 – 7000 znaków – 300 punktów i 75 EXP,
 • 10 000 i więcej znaków – 400 punktów i 100 EXP.

Edytor dostępny jest w zakładce „Dodaj artykuł”, gdzie znajdziemy również rekomendacje dotyczące nowych wpisów, choć kwestie te powinny być dość oczywiste nie tylko dla copywriterów.

Ranking w GrynaPlus

Warto regularnie wykonywać zadania w GrynaPlus, gdyż najbardziej aktywni użytkownicy w danym miesiącu mogą liczyć na dodatkowe punkty oraz karty podarunkowe Allegro. W zależności od pozycji w rankingu, nagrody prezentują się następująco:

ranking grynaplus
 1. 2500 punktów i karta podarunkowa Allegro 250 zł,
 2. 1500 punktów i karta podarunkowa Allegro 150 zł,
 3. 1000 punktów i karta podarunkowa Allegro 100 zł,
 4. 800 punktów,
 5. 600 punktów,
 6. 500 punktów,
 7. 400 punktów,
 8. 300 punktów,
 9. 200 punktów.

Ponadto miejsca od 10 do 25 otrzymują po 100 punktów.

Polecanie serwisu GrynaPlus

Grynaplus, podobnie jak wiele innych serwisów zarobkowych posiada również własny program partnerski, którego zadaniem jest zwiększenie popularności serwisu. Dzięki niemu możemy zdobywać dodatkowe punkty za każdego aktywnego użytkownika, który zarejestruje się za pomocą naszego reflinka lub użyje kodu promocyjnego. Wprawdzie jest to tylko 300 punktów jednorazowo, ale większa ilość zaproszeń może znacznie przyspieszyć zbieranie punktów.

Aktywny użytkownik to taki, który zdobył przynajmniej 1000 punktów na stronie.

Jak potwierdzić wykonanie zadania

jak zrobić screena

Biorąc się za wykonywanie zadań w grach warto mieć świadomość, że ich akceptacja nie odbywa się automatycznie. Poza rejestracją za pomocą odnośnika z serwisu i spełnieniu określonych wymagań musimy pamiętać, aby potwierdzić ich realizację. Odbywa się to poprzez wysłanie zrzutu ekranu (screena) z gry do administracji.

Kody bonusowe w GrynaPlus

Niektórzy z pewnością zdążyli już zauważyć, że w górnej części strony znajduj się zakładka „Kody bonusowe„, gdzie możemy taki wpisać, aby otrzymać dodatkowe punkty. Te pojawiają się nieregularnie w social mediach GrynaPlus, więc warto śledzić profile na bieżąco, gdyż ich ilość jest ograniczona.

Wypłata i wymiana punktów

Zebrane w serwisie GrynaPlus punkty możemy wymienić na klucze do gier, doładowania telefonu, skiny, karty podarunkowe (również przedpłacone wirtualne karty płatnicze), a nawet na pieniądze. To właśnie ta ostatnia opcja wydaje się najciekawsza, więc na niej się skupimy.

Wypłata pieniędzy możliwa jest wyłącznie na PayPal po uzbieraniu minimum 20 złotych (3399 punktów). Warto jednak zwrócić uwagę, że przelicznik jest korzystniejszy przy wymianie na większe kwoty (np. 100 złotych, to tylko 12009 punktów).


paypal

PayPal to obecnie najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać je do bezpośrednich płatności w wybranych sklepach internetowych.

Odznaki GrynaPlus

Na stronie znajdziemy również odznaki, które otrzymujemy za określoną aktywność np.:

 • ukończ x zadań w grach,
 • zdobądź ponad x punktów,
 • zaloguj się x razy w podanym przedziale czasowym,
 • zaproś x znajomych,
 • osiągnij x poziom.
odznaki grynaplus

Niestety odznaki te nie pełnią w zasadzie żadnej funkcji, poza tym, że widnieją w profilu i możemy się nimi pochwalić. Ponadto za aktywność zdobywamy EXP, który zwiększa poziom konta, jednak poza możliwością dołączania do konkursów (od 2 poziomu) prawdopodobnie nie przyda się do niczego innego.

Jak zarabiać na graniu w gry

zarabianie na grach

W serwisie GrynaPlus znajdziemy sporo ciekawych pozycji, dzięki którym możemy nieco zarobić, a przy okazji dobrze się bawić. Jednak warto mieć świadomość, że serwisy tego typu nie są jedyną możliwością zdobywania pieniędzy na ogrywaniu ulubionych tytułów.

Sklep GrynaPlus

Na stronie znajdziemy również sklep, który może posłużyć do promocji własnych kanałów w social mediach. Możemy w nim zakupić polubienia, komentarze i obserwacje na takie platformy jak:

sklep grynaplus

Wprawdzie taki zakup nie przysporzy nam realnych followersów, ale w niektórych sytuacjach może okazać się przydatny np. dla początkujących influencerów.

Jak usunąć konto w GrynaPlus

GrynaPlus to darmowy serwis, ale w każdej chwili możemy usunąć konto, jeśli z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu lub znudzi się po czasie. Wprawdzie nie znajdziemy nigdzie w panelu przycisku, który to umożliwia, ale wystarczy napisać stosowną wiadomość do administracji. Warto jednak dobrze decyzję przemyśleć, gdyż wiąże się ona z utratą wszelkich zgromadzonych punktów oraz brakiem możliwości założenia nowego konta.

Opinie GrynaPlus

Serwis GrynaPlus prezentuje się naprawdę ciekawie i ma bardzo dobre opinie w internecie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim możliwość wymiany zgromadzonych punktów na pieniądze, co w konkurencyjnych serwisach nie jest już tak oczywiste. Jeśli zaś chodzi o ilość zadań i gier, to jest ich wystarczająco dużo, aby zdobywanie nagród nie trwało zbyt długo.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem GrynaPlus? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x