WowApp

WowApp

WowApp to darmowy komunikator podobny do WhatsApp czy Skype, ale w odróżnieniu od nich – pozwala również zarabiać. Do użytkowników trafia 70% zysków z reklam, a pewien procent przekazywany jest również wybranym organizacjom charytatywnym. Ile można zarobić i jakie funkcje oferuje?

Rejestracja w WowApp

Pierwsza sprawa to oczywiście darmowa rejestracja. W WowApp trzeba zarejestrować się z czyjegoś „polecenia”, ale i bez tego można to zrobić. W takiej sytuacji wystarczy wybrać osobę, do której chcemy dołączyć. Jest tak, ponieważ komunikator umożliwia również zarabianie z całej struktury poleconych, ale o tym za chwilę. Sama rejestracja jest bardzo prosta, więc raczej nie potrzebuje dodatkowych wyjaśnień.

Korzystanie z aplikacji

Komunikator przeznaczony jest na komputery oraz smartfony, więc po rejestracji najlepiej jest ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon. Na komputerze oczywiście również można zarabiać, ale są pewne ograniczenia. Rozmowy między użytkownikami aplikacji są oczywiście darmowe, ale chcąc zadzwonić do kogoś spoza niej, będziemy musieli już zapłacić.

Zarabianie w WowApp

Za co otrzymujemy wynagrodzenie w WowApp?

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • oglądanie filmików, instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
 • ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • granie, w gry,
 • wypełnianie ankiet,
 • reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, ponieważ domyślnie jest wyłączona),
 • zapraszanie znajomych do struktury,

Struktura poleconych w WowApp

Komunikator WowApp pozwala budować, wspomnianą wcześniej strukturę poleconych, od których również otrzymujemy odpowiedni % zarobków. Nie ma możliwości dołączenia samodzielnie, a sama struktura ma aż 8 poziomów. Zarobki procentowe są uzależnione od wybranego sposobu zarabiania, ale średnio jest to 25% z pierwszego poziomu. Każdy kolejny to około połowa poziomu wyżej.

Jak budować strukturę?

Pierwsza metoda to zapraszanie za pomocą reflinka. Taki link możemy wysłać znajomym, aby mogli zarejestrować się z naszego polecenia. Więcej znajomych, którzy będą korzystać z komunikatora to więcej osób, z którymi będziemy mogli pisać lub rozmawiać. To z kolei przełoży się na dodatkowy zarobek, zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora. Oczywiście mogą to być również osoby, których nie znamy np. z różnych for internetowych.

Druga opcja to rejestracje osób, których nawet nie znamy. Jak już wspomniałem na początku, nie idzie dołączyć samodzielnie, więc jest szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Taką możliwość trzeba włączyć w ustawieniach. W tym celu po zalogowaniu trzeba przejść do zakładki „Info o profilu„, a następnie zaznaczyć „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

Ile można zarobić ?

Raczej nie nastawiałbym się na jakieś szczególnie wysokie zarobki, choć dobrze rozwinięta struktura z pewnością pozwoli zarobić jakieś przyzwoite pieniądze. Potraktowałbym to raczej jako dodatek do innych sposobów zarabiania przez internet. Zwłaszcza, że wiele osób korzysta codziennie z różnego rodzaju komunikatorów, więc czemu by nie czerpać z tego profitów?

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…

Wypłata z WowApp

Korzystając z aplikacji otrzymujemy tzw. „WowCoin”, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Taki też jest minimalny próg, aby móc  zlecić wypłatę. Jakie są możliwości otrzymania pieniędzy?

Opinie

WowApp prezentuje się całkiem przyzwoicie i płaci za coś, co większość ludzi robi całkowicie za darmo. Co prawda w innych popularnych komunikatorach nie wyświetlają się reklamy, ale nie są one inwazyjne i w ogóle nie przeszkadzają w korzystaniu z komunikatora. Dodatkowo oferuje wiele innych metod zarobku dla osób, które mają więcej wolnego czasu. Z pewnością jest to ciekawa aplikacja do zarabiania pieniędzy, którą warto wypróbować.

Macie jakieś doświadczenia z komunikatorem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 Komentarze

 1. Ciekawy pomysł na połączenie komunikatora z serwisem zarobkowym. Do tego trzeba dodać bardzo dobrze stworzony system poleconych.

 2. Brzmi ciekawie, ale jakie są stawki za wyświetlenia? Poleconych nigdzie łatwo się nie zdobywa, chyba że fartem ktoś zapiszę się na „chybił-trafił”, ale ile można mieć szczęścia by zapisało się tak więcej osób

  1. Stawki nie są za wysokie, ale jako komunikator, który przy okazji „coś” tam płaci, w miarę się sprawdza. Co do poleconych to się zgadza, ale nie dotyczy to tylko tej aplikacji, ale również wielu innych serwisów 😉

 3. A ja proponuje coś co już spory czas istnieje na rynku tzn.darmowa karta debetowa monese na start za samą rejestracje z linku otrzymujemy juz 15£ czyli jakieś ok.70zl.zależy od kursu £ polecamy dalej i zarabiamy kolejne i mozemy wypłacać w bankomacie kazdym na calym świecie nie tylko w PL.wiec jak ktoś podróżuje to jest to super sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *