WowApp

WowApp

WowApp to darmowy komunikator podobny do WhatsApp czy Skype, ale w odróżnieniu od nich – pozwala również zarabiać. Do użytkowników trafia 70% zysków z reklam, a pewien procent przekazywany jest również wybranym organizacjom charytatywnym. Ile można zarobić i jakie funkcje oferuje?

Rejestracja w WowApp

Pierwsza sprawa to oczywiście darmowa rejestracja. W WowApp trzeba zarejestrować się z czyjegoś “polecenia”, ale i bez tego można to zrobić. W takiej sytuacji wystarczy wybrać osobę, do której chcemy dołączyć. Jest tak, ponieważ komunikator umożliwia również zarabianie z całej struktury poleconych, ale o tym za chwilę. Sama rejestracja jest bardzo prosta, więc raczej nie potrzebuje dodatkowych wyjaśnień.

Korzystanie z aplikacji WowApp

Komunikator przeznaczony jest na komputery oraz smarftony, więc po rejestracji należy ściągnąć odpowiednią aplikację. Rozmowy między użytkownikami aplikacji są oczywiście darmowe, ale chcąc zadzwonić do kogoś spoza niej trzeba już będzie zapłacić.

Zarabianie w WowApp

Za co otrzymujemy wynagrodzenie w WowApp?

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • oglądanie filmików, instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
 • ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • granie, w gry,
 • wypełnianie ankiet,
 • reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, ponieważ domyślnie jest wyłączona),
 • zapraszanie znajomych do struktury,

Struktura poleconych w WowApp

Komunikator WowApp pozwala budować, wspomnianą wcześniej strukturę poleconych, od których również otrzymujemy odpowiedni % zarobków. Nie ma możliwości dołączenia samodzielnie, a sama struktura ma aż 8 poziomów. Zarobki procentowe wyglądają następująco:

 1. poziom – 25%,
 2. poziom – 12,5%,
 3. poziom – 6,25%,
 4. poziom – 3,125%
 5. poziom – 1,56%,
 6. poziom – 0,78%
 7. poziom – 0,39%
 8. poziom – 0,19%

Jak budować strukturę?

Pierwszy sposób to znajomi, którym wystarczy wysłać odpowiedni link, aby mogli zarejestrować się z naszego polecenia.

Druga opcja to rejestracje osób, których nawet nie znamy. Jak już wspomniałem na początku, nie idzie dołączyć samodzielnie, więc jest szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Taką możliwość trzeba włączyć w ustawieniach. W tym celu po zalogowaniu trzeba przejść do zakładki “Info o profilu“, a następnie zaznaczyć “Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

Ile można zarobić na WowApp?

Raczej nie nastawiałbym się na jakieś szczególnie wysokie zarobki, choć dobrze rozwinięta struktura pewnie pozwoli zarobić jakieś przyzwoite pieniądze. Potraktowałbym to raczej jako dodatek do innych sposobów na zarabianie przez internet. Zwłaszcza, że wiele osób korzysta codziennie z różnego rodzaju komunikatorów, więc czemu by na tym nie zacząć zarabiać?

Wypłata z WowApp

Korzystając z aplikacji otrzymujemy tzw. “WowCoin”, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Taki też jest minimalny próg, aby móc  zlecić wypłatę. Jakie są możliwości otrzymania pieniędzy?

3 Komentarze

 1. Ciekawy pomysł na połączenie komunikatora z serwisem zarobkowym. Do tego trzeba dodać bardzo dobrze stworzony system poleconych.

 2. Brzmi ciekawie, ale jakie są stawki za wyświetlenia? Poleconych nigdzie łatwo się nie zdobywa, chyba że fartem ktoś zapiszę się na “chybił-trafił”, ale ile można mieć szczęścia by zapisało się tak więcej osób

  1. Stawki nie są za wysokie, ale jako komunikator, który przy okazji “coś” tam płaci, w miarę się sprawdza. Co do poleconych to się zgadza, ale nie dotyczy to tylko tej aplikacji, ale również wielu innych serwisów 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *