Strona główna » Opinie » WowApp – opinie | jak zarabiać w aplikacji

WowApp – opinie | jak zarabiać w aplikacji

WowApp to darmowy komunikator podobny do WhatsApp czy Skype, ale w odróżnieniu od nich – pozwala również zarabiać. Do użytkowników trafia 70% zysków z reklam, a pewien procent przekazywany jest również wybranym organizacjom charytatywnym. Ile możemy zarobić za pomocą aplikacji, jakie ma opinie i czy w ogóle warto?

Rejestracja

Zanim jeszcze przejdziemy do korzystania z aplikacji musimy ją oczywiście pobrać i założyć konto. Rejestracja jest rzecz jasna w pełni darmowa i możliwa już po ukończeniu 16 lat. Co ciekawe, w WowApp musimy zarejestrować się z czyjegoś „polecenia” i być w strukturze, choć nie potrzebujemy do tego reflinka.

Decydując się na wariant bez reflinka wystarczy, że z listy widocznej na stronie głównej aplikacji wybierzemy osobę, do której chcemy dołączyć. Takie rozwiązanie jest spowodowane tym, że komunikator umożliwia również zarabianie z całej sieci poleconych, ale o tym za chwilę. Sama rejestracja jest bardzo prosta, więc raczej nie wymaga dodatkowych wyjaśnień.

Korzystając z powyższego przycisku do rejestracji dołączycie do mojej sieci, więc możecie liczyć na pomoc bezpośrednio w komunikatorze. Oczywiście nie tylko w kwestiach związanych z WowApp, ale również z innymi sposobami zarabiania przez internet.

Zarabianie za pomocą WowApp

WowApp jest wprawdzie dostępny również na komputerze, ale wielu funkcji tam brakuje, więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest instalacja aplikacji na telefonie. Jest ona bardzo intuicyjna, więc zarabianie nie powinno przysparzać najmniejszych problemów. Najważniejsza zakładka, która nas interesuje w tym wypadku to „zyski”. To w niej, pod różnymi nazwami znajdziemy wszystkie możliwości zdobywania WowCoins, które potem wymieniamy na pieniądze.

Na czym możemy zarabiać w WowApp

Za co otrzymujemy wynagrodzenie w WowApp?

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • oglądanie filmików, instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
 • ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • granie w gry mobilne,
 • wypełnianie ankiet,
 • reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, ponieważ domyślnie jest wyłączona),
 • zapraszanie znajomych.

Jak zarabiać w WowApp

wowapp jak zarabiać

Najważniejsze opcje zarabiania w WowApp znajdziemy w zakładce zyski (zaznaczone niebieskim kółkiem). Wystarczy wybrać odpowiednią i kliknąć w nią, aby przejść dalej. Co się pod nimi kryje?

 • Szybki zysk
  • oglądanie reklam (kod czerwony, niebieski i pomarańczowy),
  • oferty – wykonywanie zadań,
  • playtime – granie w gry, które wymagają wcześniejszego pobrania,
  • ankiety,
 • Cashback – zwrot za zakupy internetowe,
 • Graj w gry – turnieje w grach, które dostępne są w aplikacji, więc nie musimy ich pobierać,
 • Dzwoń – wykonywanie połączeń za pomocą aplikacji.

Pozostałe opcje znajdujące się w codziennej ofercie aplikacji nie wymagają żadnego dodatkowej aktywności, a są to:

 • UBI (Universal Basic Income) – dochód podstawowy, który otrzymujemy każdego dnia, bez względu na aktywność w aplikacji. Jedyne co musimy zrobić to kliknąć w przycisk „zbierz”. Co ważne, nie kumuluje się on, więc musimy odbierać go każdego dnia, jeśli nie chcemy, aby przepadł,
 • Czyń dobro – WoWapp przekazuje automatycznie ułamek dziennych zysków organizacjom charytatywnym.

Nad strzałką znajduje się jeszcze duży przycisk „Zaproś znajomego”, gdzie znajdziemy nasz reflink służący do powiększania struktury.

Zapraszanie znajomych i budowanie struktury

Komunikator WowApp pozwala budować również wspomnianą wcześniej strukturę poleconych, od których otrzymujemy dodatkowo odpowiedni % zarobków. Jest to bardzo dobry sposób, aby budować dochód pasywny w dłuższej perspektywie czasu. Zwłaszcza, że ma możliwości, aby dołączyć samodzielnie (bez osoby poziom wyżej). Zarobki procentowe uzależnione są od sposobu zarabiania, ale średnio jest to 25% z pierwszego poziomu. Każdy kolejny to około połowa poziomu wyżej, a prowizję otrzymujemy aż z 8 poziomów niżej, więc naprawdę sporo.

Jak budować strukturę?

Pierwsza metoda budowania struktury to bezpośrednie zapraszanie za pomocą reflinka. Ten możemy wysyłać znajomym, umieszczać na forach, w social mediach, czy też na własnych stronach internetowych. Więcej znajomych w komunikatorze, to więcej osób, z którymi będziemy mogli pisać lub rozmawiać. To z kolei przełoży się na dodatkowy zarobek zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora.

Druga opcja to rejestracje osób, których nawet nie znamy. Jak już wspomniałem na początku – nie idzie dołączyć samodzielnie, więc jest szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Jednak taką możliwość musimy najpierw włączyć w ustawieniach. Chcąc to zrobić wystarczy, że po zalogowaniu przejdziemy do zakładki „Info o profilu„, a następnie zaznaczymy „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

wowapp pozwól dołączyć innym do sieci

Ile możemy zarobić w WowApp?

Raczej nie nastawiałbym się na jakieś szczególnie wysokie zarobki, choć aplikacja pozwala dorobić do pensji, czy też kieszonkowego. Osobiście potraktowałbym to raczej jako dodatek do innych sposobów zarabiania przez internet, choć dobrze rozwinięta struktura z pewnością zagwarantuje przyzwoity zarobek.

Wiele osób korzysta codziennie z różnego rodzaju komunikatorów, więc czemu by nie zacząć czerpać dodatkowych profitów nawet z samego czatowania?

Jak korzystać z aplikacji WowApp

Z WowApp możemy korzystać zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Jednak w tym drugim przypadku mamy naprawdę spore ograniczenia, jeśli chodzi o zarabianie, więc nie warto nawet sobie zawracać głowy aplikacją, jeśli nie mamy zamiaru instalować jej na telefonie. Warto dodać, że apka poza czatowaniem pozwala również na darmowe rozmowy między użytkownikami.

Tablica wyników w aplikacji WowApp

Dzięki tablicy wyników w WowApp możemy sprawdzać jak idzie nam zarabianie na tle innych osób. Co ciekawe, możemy porównać się nie tylko ze znajomymi, ale również z innymi ludźmi w Polsce, a nawet i na świecie. Wprawdzie nie jest to niezbędne, ale pozwala nieco zorientować się jak zarabiają inni i jaki potencjał ma w sobie aplikacja.

Wypłata z WowApp

Korzystając z aplikacji otrzymujemy tzw. „WowCoin„, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Taki też jest minimalny próg, aby w ogóle móc zlecić wypłatę. Pieniądze możemy otrzymać na:

 • konto bankowe,
 • kartę kredytową,
 • PayPal,
 • przeznaczyć na wybraną organizację charytatywną,
 • doładować konto WowApp.

ranking kont bankowych

Wybierając konto bankowe możemy kierować się różnymi kryteriami, choć większość instytucji ma podobne oferty. Dlatego też warto zainteresować się promocjami, dzięki którym możemy otrzymać dodatkowe pieniądze za założenie konta. Najczęściej jest to przynajmniej kilkaset złotych, więc całkiem sporo.


paypal

PayPal bez wątpienia jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który powinien znać każdy kto poważnie traktuje zarabianie przez internet. Za jego pośrednictwem nie tylko wypłacimy zgromadzone pieniądze bezpośrednio na konto bankowe, ale również wykorzystamy do płatności w wielu sklepach internetowych.


Warto zauważyć, że niestety WowApp blokuje prawie wszystkie zarobki na okres 60 dni (wyjątkiem jest cashback ze sklepów). Wprawdzie nie jest to duży problem, ale warto o nim wspomnieć, a sama blokada wynika z tego, że WowApp wypłaca pieniądze dopiero, gdy otrzyma je od swoich partnerów.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 10$ z komunikatora bezpośrednio na PayPal.

wowapp dowód wypłaty

Jakie więcej zarabiać na telefonie

aplikacje do zarabiania pieniędzy

WowApp to jedna z ciekawszych i bardziej rozbudowanych aplikacji do zarabiania pieniędzy na telefonie, choć nie jedyna. Takie apki to bardzo dobry sposób, aby sobie dorobić, gdyż możemy zarabiać praktycznie w każdym miejscu. Oczywiście pod warunkiem, że mamy przy sobie telefon i dostęp do internetu.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Dedykowane aplikacje z pewnością są wygodne, ale w internecie znajdziemy również wiele innych sposobów zarabiania, którymi warto się zainteresować. Z reguły wymagają jedynie przeglądarki internetowej, więc możemy zarabiać zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Co więcej, żadne specjalne umiejętności nie są potrzebne, więc wystarczy trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o WowApp

WowApp ma dobre opinie w internecie i prezentuje się naprawdę przyzwoicie, choć w dalszym ciągu mało kto aplikację zna. Dlatego warto ten fakt wykorzystać i budować strukturę poleconych już teraz, aby jeszcze bardziej zwiększyć zarobki. Apka oferuje wiele ciekawych metod zarobku dla osób, które mają więcej wolnego czasu, ale płaci nawet za samo czatowanie, czyli za coś, co większość ludzi robi całkowicie za darmo. Zdecydowanie warto ją wypróbować i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z komunikatorem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
Jan
5 lat temu

Ciekawy pomysł na połączenie komunikatora z serwisem zarobkowym. Do tego trzeba dodać bardzo dobrze stworzony system poleconych.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Brzmi ciekawie, ale jakie są stawki za wyświetlenia? Poleconych nigdzie łatwo się nie zdobywa, chyba że fartem ktoś zapiszę się na „chybił-trafił”, ale ile można mieć szczęścia by zapisało się tak więcej osób

Waldemar
Waldemar
4 lat temu

A ja proponuje coś co już spory czas istnieje na rynku tzn.darmowa karta debetowa monese na start za samą rejestracje z linku otrzymujemy juz 15£ czyli jakieś ok.70zl.zależy od kursu £ polecamy dalej i zarabiamy kolejne i mozemy wypłacać w bankomacie kazdym na calym świecie nie tylko w PL.wiec jak ktoś podróżuje to jest to super sprawa.

anddnap
anddnap
4 lat temu

Zainstalowałem aplikację na telefon i komputer. Na kompie są ograniczenia, większość to przekierowania na stronę informacyjną. Nie wiadomo dokładnie ile można zarobić na stronach z polecanymi stronami informacyjnymi. Na telefonie widać zarobki dokładniej, z gier także na razie mi trudno zobaczyć ile jest zarobione i czy w ogóle coś zarobiłem. Ogólnie aplikacja łatwa w obsłudze, telefon używam cały czas, także jak coś wpadnie parę groszy to całkiem przyzwoicie.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Bardzo ciekawy pomysl, zwłaszcza dla osob które i tak na co dzień wiele korzystają z komunikatorów. Jako osoba która również ma wiele wspólnego z takimi od razu zainteresowałam się tym, iż prócz przyjemności (prosta komunikacja) może być jeszcze i pożyteczne (możliwość dodatkowego zarobku), który nota bene nie brzmi na jakiś skomplikowany proces. Myślę że w niedalekiej przyszłości przetestuję.

Miriam
Miriam
4 lat temu

Z ciekawości pobrałam kiedyś ten program ale nie jest nawet odrobinę dochodowy moim zdaniem. Miałam z tego programu ustawiony wygaszacz na 3 urządzeniach mobilnych, a komunikacja wirtualna nie za bardzo mnie krecila i kręci. Bez żadnej krytyki co do programu i negatywnego nastawienia do ludzi którzy z tego korzystają muszę jednoznacznie stwierdzić że przez prawie 6 miesięcy nie udało mi się zarobić nawet 5 zł.

DominikaJ.
DominikaJ.
4 lat temu

Mi akurat ta aplikacja nie przypadła do gustu – płatne dzwonienie w niektórych opcjach, doładowywanie konta czy coś. Ale tak w ogóle to opcje zarabiania tam również mi się nie podobały. Ogólnie dobrze pewnie dla innych, że istnieje taka strona, jeżeli się przyzwyczają do rozmowy za jej pośrednictwem. Dla mnie w dobie fb jest to trudne.

Monika
Monika
4 lat temu

Ciekawy pomysł na zarobek, ale rzeczywistość nie jest jednak tak różowa, z ciekawości pobrałam tą apke ale naprawdę ciężko tam cokolwiek zarobić, myślę że w internecie można znaleźć dużo więcej realnych form zarabiania

Marco
Marco
3 lat temu

jak usunac konto z wowapp?

Marco
Marco
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Dziękuję napisałem do supporta usunął mi konto-niestety zbiera sie bardzo bardzo długo na minimum wypłaty. Ja założyłem konto 17.03.2019r. a zamknąłem 08.01.2022ra usunięto mi 12.01.2022r..-na wypłate zbierałem 2 lata i 10 miesięcy: 12,25$ minus prowizja PayPal 1,98$ to otrzymałem 10,27$=39,81 zł (wychodzi 13,27 zł na rok).Korzystałem na tym programie z wszystkiego co tam było i na laptopie i na smartfonie dzień w dzień i bardzo bardzo długo sie zbiera do wypłaty ,gdyby nie ankiety i poleconych których miałem z 15b osób może nawet wiecej to do dzisiaj był jeszcze zbierał do minimum wypłaty. Pożegnałem się z tą aplikacją bo również… Czytaj więcej »

12
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x