WowApp

WowApp

WowApp to darmowy komunikator podobny do WhatsApp czy Skype, ale w odróżnieniu od nich – pozwala również zarabiać. Do użytkowników trafia 70% zysków z reklam, a pewien procent przekazywany jest również wybranym organizacjom charytatywnym. Ile można zarobić i jakie funkcje oferuje?

Pierwsza sprawa to oczywiście darmowa rejestracja. W WowApp trzeba zarejestrować się z czyjegoś “polecenia”, ale i bez tego można to zrobić. W takiej sytuacji wystarczy z listy wybrać osobę, do której chcemy dołączyć. Jest tak, ponieważ komunikator umożliwia również zarabianie z całej struktury poleconych, ale o tym za chwilę. Sama rejestracja jest bardzo prosta, więc raczej nie potrzebuje dodatkowych wyjaśnień.

Zarabianie za pomocą WowApp

Aplikacja sama w sobie jest bardzo intuicyjna i zarabianie nie powinno przysparzać najmniejszych problemów. Główna zakładka, która nas najbardziej interesuje, jeśli chodzi o zarabianie to “zyski“. To tutaj pod różnymi nazwami znajdują się wszystkie sposoby zarabiania, o których mowa była wcześniej.

Na czym można zarabiać w WowApp

Za co otrzymujemy wynagrodzenie w WowApp?

 • czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
 • oglądanie filmików, instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
 • ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
 • granie, w gry,
 • wypełnianie ankiet,
 • reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, ponieważ domyślnie jest wyłączona),
 • zapraszanie znajomych do struktury,

Struktura poleconych w WowApp

Komunikator WowApp pozwala budować, wspomnianą wcześniej strukturę poleconych, od których również otrzymujemy odpowiedni % zarobków. Nie ma możliwości dołączenia samodzielnie, a sama struktura ma aż 8 poziomów. Zarobki procentowe są uzależnione od wybranego sposobu zarabiania, ale średnio jest to 25% z pierwszego poziomu. Każdy kolejny to około połowa poziomu wyżej.

Jak budować strukturę?

Pierwsza metoda to zapraszanie za pomocą reflinka. Taki link możemy wysłać znajomym, aby mogli zarejestrować się z naszego polecenia. Więcej znajomych, którzy będą korzystać z komunikatora to więcej osób, z którymi będziemy mogli pisać lub rozmawiać. To z kolei przełoży się na dodatkowy zarobek, zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora. Oczywiście mogą to być również osoby, których nie znamy np. z różnych for internetowych.

Druga opcja to rejestracje osób, których nawet nie znamy. Jak już wspomniałem na początku, nie idzie dołączyć samodzielnie, więc jest szansa, że ktoś po prostu nas wybierze z listy i się zarejestruje. Taką możliwość trzeba włączyć w ustawieniach. W tym celu po zalogowaniu trzeba przejść do zakładki “Info o profilu“, a następnie zaznaczyć “Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Ile można zarobić w WowApp?

Raczej nie nastawiałbym się na jakieś szczególnie wysokie zarobki, choć dobrze rozwinięta struktura z pewnością pozwoli zarobić jakieś przyzwoite pieniądze. Potraktowałbym to raczej jako dodatek do innych sposobów zarabiania przez internet. Zwłaszcza, że wiele osób korzysta codziennie z różnego rodzaju komunikatorów, więc czemu by nie czerpać z tego profitów?

Jak korzystać z aplikacji

Z WowApp możemy korzystać zarówno na telefonie, jak i komputerze, choć w tym drugim przypadku są spore ograniczenia, jeśli chodzi o zarabianie. W związku z tym najlepiej od razu ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon. Aplikacja ta pozwala również na darmowe rozmowy między użytkownikami.

Tablica wyników

Tablica wyników w WowApp pozwala sprawdzić jak idzie nam zarabianie w porównaniu z różnymi osobami. Porównanie to dotyczyć może znajomych, osób w Polsce, a nawet na świecie. Nie jest to wprawdzie niezbędne, ale pozwala się nieco zorientować jak zarabiają inni i jaki potencjał ma w sobie sama aplikacja.

Wypłata z WowApp

Korzystając z aplikacji otrzymujemy tzw. “WowCoin”, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Taki też jest minimalny próg, aby móc  zlecić wypłatę. Jakie są możliwości otrzymania pieniędzy?

 • konto bankowe,
 • PayPal,
 • karta kredytowa,
 • organizacja charytatywna,
 • doładowanie konta WowApp.
Karta kredytowa

Karta kredytowa

O sensowności posiadania karty kredytowej narosło wiele mitów. Idea tego dodatkowego środka płatniczego znajduje zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.…
Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…
Paypal

Paypal

Paypal to jeden z pierwszych i największych serwisów oferujących ekspresowe płatności osobom posiadającym adres mailowy. Firma powstała już w 1998 roku,…

Trzeba również wspomnieć, że niestety WowApp blokuje wszystkie zarobki na okres 3 miesięcy, aby w razie nieprawidłowości związanych z wykonywanymi zadaniami móc cofnąć ewentualne zarobki. Nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, ale trzeba o niej wspomnieć. 

Jak jeszcze można zarabiać w internecie?

WoWapp to ciekawa aplikacja, która pozwala zarabiać pieniądze z wykorzystaniem telefonu, ale nie jest to jedyny sposób. Dedykowane aplikacje z pewnością są wygodne, ale w internecie jest również wiele innych, ciekawych sposobów zarabiania, które wymagają jedynie przeglądarki internetowej. Możemy więc zarabiać zarówno na telefonie, jak i na komputerze stacjonarnym czy laptopie.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Ciężko obecnie wyobrazić sobie życie bez telefonu, więc posiada go praktycznie każdy. Kiedyś służyły one jedynie do dzwonienia, ale aktualne…

Opinie o WowApp

WowApp prezentuje się całkiem przyzwoicie i płaci za coś, co większość ludzi robi całkowicie za darmo. Co prawda w innych popularnych komunikatorach nie wyświetlają się reklamy, ale nie są one inwazyjne i w ogóle nie przeszkadzają w korzystaniu z komunikatora. Dodatkowo oferuje wiele innych metod zarobku dla osób, które mają więcej wolnego czasu. Z pewnością jest to ciekawa aplikacja, którą warto wypróbować.

Macie jakieś doświadczenia z komunikatorem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

 1. Ciekawy pomysł na połączenie komunikatora z serwisem zarobkowym. Do tego trzeba dodać bardzo dobrze stworzony system poleconych.

 2. Brzmi ciekawie, ale jakie są stawki za wyświetlenia? Poleconych nigdzie łatwo się nie zdobywa, chyba że fartem ktoś zapiszę się na “chybił-trafił”, ale ile można mieć szczęścia by zapisało się tak więcej osób

  1. Stawki nie są za wysokie, ale jako komunikator, który przy okazji “coś” tam płaci, w miarę się sprawdza. Co do poleconych to się zgadza, ale nie dotyczy to tylko tej aplikacji, ale również wielu innych serwisów 😉

 3. A ja proponuje coś co już spory czas istnieje na rynku tzn.darmowa karta debetowa monese na start za samą rejestracje z linku otrzymujemy juz 15£ czyli jakieś ok.70zl.zależy od kursu £ polecamy dalej i zarabiamy kolejne i mozemy wypłacać w bankomacie kazdym na calym świecie nie tylko w PL.wiec jak ktoś podróżuje to jest to super sprawa.

 4. Zainstalowałem aplikację na telefon i komputer. Na kompie są ograniczenia, większość to przekierowania na stronę informacyjną. Nie wiadomo dokładnie ile można zarobić na stronach z polecanymi stronami informacyjnymi. Na telefonie widać zarobki dokładniej, z gier także na razie mi trudno zobaczyć ile jest zarobione i czy w ogóle coś zarobiłem. Ogólnie aplikacja łatwa w obsłudze, telefon używam cały czas, także jak coś wpadnie parę groszy to całkiem przyzwoicie.

 5. Bardzo ciekawy pomysl, zwłaszcza dla osob które i tak na co dzień wiele korzystają z komunikatorów. Jako osoba która również ma wiele wspólnego z takimi od razu zainteresowałam się tym, iż prócz przyjemności (prosta komunikacja) może być jeszcze i pożyteczne (możliwość dodatkowego zarobku), który nota bene nie brzmi na jakiś skomplikowany proces. Myślę że w niedalekiej przyszłości przetestuję.

 6. Z ciekawości pobrałam kiedyś ten program ale nie jest nawet odrobinę dochodowy moim zdaniem. Miałam z tego programu ustawiony wygaszacz na 3 urządzeniach mobilnych, a komunikacja wirtualna nie za bardzo mnie krecila i kręci. Bez żadnej krytyki co do programu i negatywnego nastawienia do ludzi którzy z tego korzystają muszę jednoznacznie stwierdzić że przez prawie 6 miesięcy nie udało mi się zarobić nawet 5 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *