Gamehag

Gry komputerowe to jedna z ulubionych rozrywek nie tylko młodych ludzi. Gracze mogą mieć różny wiek. Gry wideo pozwalają na swoistą podróż w alternatywne światy, umożliwiają wcielenie się w inną postać i poznanie emocji świata przedstawionego. Gry to przede wszystkim rozrywka, która stanowi swoistą mini fabułę, narrację, która została przeprowadzona przez projektanta rozgrywki. To także forma edukacji, poszerzania horyzontów, a czasami także możliwość zdobywania wynagrodzenia czy nagród. Taki właśnie jest Gamehag, serwis dedykowany miłośnikom gier wideo. Jak działa i co warto o nim wiedzieć?

Czym jest Gamehag?

Gamehag to serwis, którego zadaniem jest zrzeszanie miłośników gier i tworzenie swoistej społeczności graczy. Serwis umożliwia toczenie pasjonującej rozgrywki w tytułach, które zostały na nim umieszczone, a dodatkowo przyznaje swego rodzaju punkty (kamienie dusz), które potem możemy wymieniać na ciekawe nagrody..Korzystanie z serwisu jest oczywiście w pełni darmowe.

W co możemy grać na Gamehag?

Gracz otrzymuje możliwość zdobywania punktów jedynie za granie w tytuły, które zostały umieszczone na liście w serwisie. Wybór jest szeroki, a dostępne gry należą do różnych gatunków i oferują rozmaite formy toczenia rozgrywki. W katalogu proponowanych tytułów znajdują się zarówno gry strategiczne i ekonomiczne, jak i mmorpg, gry akcji czy symulatory sportowych rozgrywek. Wśród dostępnych propozycji możemy znaleźć między innymi takie hity jak World of Tanks, World of Warships, War Thunder, Crossout czy Lineage 2, a także wiele gier mobilnych.

Zbieranie kamieni dusz

Serwis Gamehag oferuje znacznie więcej niż możliwość grania w ulubione tytuły. Zabawa i rozgrywka połączona jest tutaj z możliwością zdobywania punktów za kolejno pokonywane wyzwania. Są to tzw. kamienie dusz. Przyznawane są one za wypełnianie zadań, jakie stawiają poszczególne gry, a także za zadania niekoniecznie z grami związane. Za co możemy je otrzymać?:

 • zadania w grach – np. osiągnięcie X poziomu konta, wygranie X bitew itp.
 • korzystanie z ofert – np. zakupy na Allegro, Groupon czy Aliexpress. (kamienie dusz za każdy wydany $),
 • granie w mini gry – zdobycie określonej ilości punktów w wybranej grze,
 • udzielanie się na forum,
 • tworzenie zawartości,
 • ocenianie artykułów,
 • nagranie filmu na YouTube.

Dodatkowo Gamehag rozdaje codziennie kamienie dusz dla najbardziej aktywnych użytkowników. Nagradzane są 3 pierwsze miejsca, odpowiednio: 1000, 500 i 300 KD.

Jeśli zbraknie nam punktów, a chcemy szybko wymienić je na nagrodę to możemy dokupić brakującą ilość za gotówkę (5 zł to 350 kamieni dusz).

Kamienie dusz możemy następnie wymienić na atrakcyjne nagrody, które z pewnością uradują niejednego gracza.

Zapraszanie znajomych

W Gamehag możemy również zdobywać dodatkowe kamienie dusz (KD) zapraszając znajomych za pomocą reflinka. Za każdego aktywnego użytkownika (takiego, który zdobędzie min. 1000 KD) otrzymujemy 200 KD, a dodatkowo bonus uzależniony od ilości zaproszonych osób:

 • 10 użytkowników + 250 KD,
 • 30 użytkowników + 500 KD,
 • 50 użytkowników + 500 KD,
 • 100 użytkowników + 1250 KD,
 • 500 użytkowników + 10000 KD.

Nagrody za kamienie dusz

System gromadzenia kamieni dusz to swoisty program lojalnościowy. Polega on na zebraniu odpowiedniej ilości punktów, które można wymienić na nagrody. Każda z nich ma swoją cenę, która wyrażona jest w odpowiedniej ilości kamieni dusz. Nagrody mogą mieć różnoraki charakter. Wśród najbardziej atrakcyjnych dla graczy należy wymienić możliwość uzyskania kodów do gier w serwisie Steam lub uzupełnienie Steam Wallet, czy wymiana na Paysafecard. Mogą to być także rozmaite tematyczne skiny czy tapety związane ze światem gier, ale również karty podarunkowe do sklepów niekoniecznie związanych z grami np. do Biedronki czy Amazona. Niestety nie mamy możliwości wymiany zdobytych kamieni dusz na gotówkę.

Skrzynie

Ciekawie prezentują się również skrzynie, w których możemy trafić na ciekawe nagrody. Możemy je kupić za kamienie dusz, ale kilka skrzyń jest za darmo, jeśli spełnimy określone warunki. Jak nazywają się skrzynie i co musimy zrobić, aby je otrzymać:

 • weekly chest – logować się przez 7 dni z rzędu, a nagrodą ze skrzyni jest wylosowana runa,
 • monthly chest – uzbierać przynajmniej 1000 kamieni dusz w ciągu miesiąca, a nagrodą jest klucz do gry,
 • steam daily chest – dodać do swojego nicku na steam „gamehag.com” oraz pobrać i ustawić awatar z logo, a nagrodą są kamienie dusz lub runa.
darmowe skrzynie gamehag

Dostępne są również skrzynie, które musimy kupić, a podzielić możemy je na kilka głównych kategorii. Są to skrzynie zawierające:

 • cd-keye (14 rodzajów skrzyń) – klucze do różnych gier,
 • cs:go (19 rodzajów skrzyń) – skiny do CS:GO,
 • wirtualna waluta (5 rodzajów skrzyń) – waluty do gier np. Robux, Fortnite, League of Legends, Warframe itp.
 • gorączka KD – (7 rodzajów skrzyń) – różna ilość kamieni dusz.

Konto VIP w Gamehag

Serwis Gamehag pozwala również zakupić konto VIP (za 10 złotych miesięcznie), które oferuje dodatkowe korzyści. Przede wszystkim +10% zdobywanych kamieni dusz, tańsze nagrody i skrzynie, ale na tym nie koniec. Pozostałe profity uzależnione są od długości subskrypcji tzn. im dłużej posiadamy konto VIP, tym więcej korzyści uzyskujemy. Po pierwszym miesiącu jest to:

 • zwój pamięci – pozwala na dodanie informacji o sobie w profilu,
 • runa merlina – bezpośredni i priorytetowy kontakt z supportem,
 • runa eihwazblokuje wszystkie reklamy wyświetlane na stronie,
 • eliksir doświadczenia – dodaje bonus w wysokości 50% do zdobywanego doświadczenia,
 • tarcza magiczna – zapewnia ochronę przed złymi urokami,
 • skrzynia VIP – zawiera wiele ciekawych tytułów lub doładowanie portfela steam,
 • kryształowa skrzynia – pozwala zdobyć dodatkowe kamienie dusz.

Po każdym odnowieniu subskrypcji (co miesiąc) otrzymujemy powyższe korzyści oraz dodatkowe, jeśli nasza subskrypcja trwa określoną ilość czasu:

 • 3 miesiące (runa saewelo) – możliwość tworzenia grup na forum,
 • 4 miesiące (runa naudiz) – zniżka 10% na wybraną nagrodę,
 • 5 miesięcy (miotła dostawcza) – priorytetowa wysyłka nagród.

Aplikacja mobilna

Serwis posiada również bardzo dobrze zrealizowaną aplikację mobilną, dzięki której możemy zdobywać kamienie dusz w praktycznie każdym miejscu, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu. Dzięki temu możemy szybko zdobywać punkty grając w gry przeznaczone na smartfony i wykonując wybrane zadania. Samą aplikację znajdziemy zarówno w Google Play, jak i w AppStore.

Społeczność Gamehag

Gamehag to także skupienie społeczności graczy. To serwis, który tworzony jest dla pasjonatów gier. Oprócz możliwości toczenia rozgrywki i zdobywania nagród, otrzymujemy możliwość zdobywania wiedzy o nowościach związanych z grami na podstawie publikowanych artykułów, a także wymieniania swoich poglądów na forum. Warto dodać, że za tworzenie zawartości i jej ocenianie również otrzymujemy kamienie dusz.

Inne sposoby na tanie gry

tanie gry

Warto wykorzystać serwis Gamehag, aby zdobywać za darmo nowe gry. No może nie tak całkiem za darmo, ponieważ trzeba poświęcić trochę czasu na zdobycie kamieni dusz, ale nie wymaga to żadnego wkładu finansowego. Oprócz serwisów działających na podobnej zasadzie, są jeszcze inne sposoby, które pozwalają zdobywać gry w bardzo niskich cenach.

Serwisy podobne do Gamehag

Oczywiście Gamehag nie jest jedynym serwisem, który pozwala zdobywać wewnętrzną walutę, a następnie wymieniać ją na dalsze nagrody, najczęściej klucze do gier. W internecie znaleźć możemy również serwisy działające na takiej samej zasadzie, choć z innymi tytułami i nagrodami. Część z pewnością będzie się powtarzać, ale warto również rzucić okiem na pozostałe. Może się okazać, że znajdziemy tam tytuły, których tutaj nie ma lub będą po prostu lepiej punktowane. Te serwisy to:


dogry

Serwis Dogry.pl wyróżnia się przede wszystkim możliwością zdobywania punktów za odbieranie przesyłek z paczkomatu. Dla osób, które dużo zamawiają jest to bardzo łatwy sposób na dodatkowe punkty.


bananki

Serwis Bananki wyróżnia się możliwością wymiany zdobytych punktów (bananków) na gotówkę.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Możliwość zdobywania gier „za darmo” z pewnością zainteresuje każdego gracza, ale w internecie zarabiać na grach możemy również prawdziwe pieniądze, które możemy spożytkować na całkowicie dowolny cel, niekoniecznie z grami związany. Oprócz tego warto zainteresować się również innymi sposobami zarabiania przez internet.


zarabianie na grach

Okazuje się, że gry mogą służyć nie tylko rozrywce, ale stanowić również świetny sposób na zarobek. Możliwości jest wiele i praktycznie każdy tytuł możemy wykorzystać do zarabiania pieniędzy na graniu.


praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarobkowe oczywiście na grach się nie kończą, a jest naprawdę sporo sposobów zarabiania pieniędzy w zaciszu własnego domu. Wiele z nich nie wymaga nawet specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o Gamehag

Dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem i lubią ogrywać różne tytuły będzie to świetny sposób na zdobywanie za darmo kolejnych gier, również tych, które normalnie są płatne. Samo zbieranie kamieni dusz nie jest zbyt wymagające i czasochłonne, więc z pewnością warto spróbować. Warto wyróżnić support, który naprawdę szybko i sprawnie reaguje na zgłoszenia, a także bardzo krótki czas oczekiwania na wybraną nagrodę.

Masz jakieś doświadczenia z Gamehag? Podziel się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Gamehag”

 1. Działam w serwisie od roku. Wypłaciłem ponad 200 zł w sumie za granie w gry. Grając codziennie można fajnie dorobić. Sporo daje też system poleconych. Oprócz pieniędzy zdobyłem kilka fajnych gier. Polecam wszystkim!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz