Strona główna » Opinie » Gamehag – opinie i opis serwisu

Gamehag – opinie i opis serwisu

Gry komputerowe to jedna z ulubionych rozrywek nie tylko młodych ludzi, bowiem pozwalają na swoistą podróż w alternatywne światy, umożliwiają wcielenie się w inną postać i poznanie emocji świata przedstawionego. Gry to przede wszystkim rozrywka, która stanowi swoistą mini fabułę, narrację, która została przeprowadzona przez projektanta rozgrywki. To także forma edukacji, poszerzania horyzontów, a czasami także możliwość zdobywania wynagrodzenia czy nagród. Możliwe to jest dzięki serwisom dedykowanym miłośnikom gier, takim jak Gamehag. Jak działa i co warto o nim wiedzieć?

Czym jest Gamehag?

Gamehag to serwis, którego zadaniem jest zrzeszanie miłośników gier i tworzenie swoistej społeczności graczy. Dzięki niemu możemy poznać nowe tytuły, a za rejestrację w nich otrzymujemy kamienie dusz, czyli swego rodzaju punkty. Te z kolei możemy potem wymieniać na ciekawe nagrody, niekoniecznie związane z grami. Korzystanie z serwisu jest oczywiście w pełni bezpieczne i darmowe.

Jakie gry znajdziemy na Gamehag?

Wybór jest szeroki, a dostępne gry należą do różnych gatunków i oferują rozmaite formy toczenia rozgrywki. W katalogu proponowanych tytułów znajdują się zarówno gry strategiczne i ekonomiczne, jak i mmorpg, gry akcji czy symulatory sportowych rozgrywek. Wśród dostępnych propozycji możemy znaleźć między innymi takie hity jak World of Tanks, World of Warships, War Thunder, Crossout czy Lineage 2, a także wiele gier mobilnych.

Jak zbierać kamienie dusz w Gamehag

Serwis Gamehag oferuje znacznie więcej niż możliwość grania w ulubione tytuły, bowiem za granie w tytuły umieszczone na liście w serwisie otrzymujemy punkty (tzw. kamienie dusz), które potem możemy wymieniać na nagrody. Zabawa i rozgrywka połączona jest tutaj z możliwością zdobywania punktów za kolejno pokonywane wyzwania. Przyznawane są one za wypełnianie zadań, jakie stawiają poszczególne gry, a także za zadania niekoniecznie z grami związane. Za co dokładnie możemy je otrzymać?:

 • zadania w grach – np. osiągnięcie X poziomu konta, wygranie X bitew itp.
 • korzystanie z ofert – np. zakupy na Allegro, Groupon czy Aliexpress. (kamienie dusz za każdy wydany $),
 • granie w mini gry – zdobycie określonej ilości punktów w wybranej grze,
 • udzielanie się na forum,
 • tworzenie zawartości,
 • ocenianie artykułów,
 • nagranie filmu na YouTube.

Dodatkowo Gamehag rozdaje codziennie kamienie dusz dla najbardziej aktywnych użytkowników. Nagradzane są 3 pierwsze miejsca, odpowiednio: 1000, 500 i 300 KD.

Jeśli zbraknie nam punktów, a chcemy szybko wymienić je na nagrodę to możemy dokupić brakującą ilość za gotówkę (5 zł to 350 kamieni dusz).

Zebrane kamienie dusz możemy następnie wymienić na atrakcyjne nagrody, które z pewnością uradują niejednego gracza.

Zapraszanie znajomych

W Gamehag możemy również zdobywać dodatkowe kamienie dusz (KD) zapraszając znajomych za pomocą reflinka. Za każdego aktywnego użytkownika (takiego, który zdobędzie min. 1000 KD) otrzymujemy 200 KD, a dodatkowo bonus uzależniony od ilości zaproszonych osób:

 • 10 użytkowników + 250 KD,
 • 30 użytkowników + 500 KD,
 • 50 użytkowników + 500 KD,
 • 100 użytkowników + 1250 KD,
 • 500 użytkowników + 10000 KD.

Potwierdzenie wykonania zadania

weryfikacja zadań gamehag

Tak jak w pozostałych serwisach tego typu, tak i tutaj weryfikacja zadania następuje na podstawie przesłanego zrzutu ekranu (print screena). Jest to bardzo łatwy sposób potwierdzający wykonanie zadania, a zrobienie i przesłanie zrzutu nie należy do czynności przesadnie skomplikowanych.

Nagrody za kamienie dusz

System gromadzenia kamieni dusz to swoisty program lojalnościowy. Polega on na zebraniu odpowiedniej ilości punktów, które można wymienić na nagrody. Każda z nich ma swoją cenę, która wyrażona jest w odpowiedniej ilości kamieni dusz. Nagrody mogą mieć różnoraki charakter. Wśród najbardziej atrakcyjnych dla graczy należy wymienić możliwość uzyskania kodów do gier w serwisie Steam, uzupełnienie Steam Wallet, czy wymiana na Paysafecard. Mogą to być także rozmaite skiny i waluty do gier internetowych, ale również karty podarunkowe do sklepów niekoniecznie związanych z grami np. do Biedronki czy Amazona. Co więcej, mamy możliwość wymiany zdobytych kamieni dusz na gotówkę, choć nie bezpośrednio. W jaki sposób?

Wymiana kamieni dusz na pieniądze

wirtualna karta płatnicza

Zebrane kamienie dusz możemy wymienić również na przedpłaconą wirtualną kartę płatniczą MasterCard. Taką kartę możemy wykorzystać już praktycznie w dowolnym sklepie internetowym, który umożliwia płatność za pośrednictwem karty. Co więcej, taką kartę wirtualną możemy wykorzystać nawet w sklepie stacjonarnym, jeśli zainstalujemy odpowiednią aplikację na telefon.

Skrzynie dostępne na Gamehag

Ciekawie prezentują się również skrzynie, w których możemy trafić na interesujące nagrody. Kilka skrzyń otrzymujemy za darmo po spełnieniu określonych warunków, ale możemy je również zakupić za zebrane kamienie dusz. Co musimy zrobić, aby otrzymać darmowe skrzynki:

 • weekly chest – logować się przez 7 dni z rzędu, a nagrodą ze skrzyni jest wylosowana runa,
 • monthly chest – uzbierać przynajmniej 1000 kamieni dusz w ciągu miesiąca, a nagrodą jest klucz do gry,
 • steam daily chest – dodać do swojego nicku na steam „gamehag.com” oraz pobrać i ustawić awatar z logo, a nagrodą są kamienie dusz lub runa.
darmowe skrzynie gamehag

Dostępne są również skrzynie, które musimy kupić, a podzielić możemy je na kilka głównych kategorii. Są to skrzynie zawierające:

 • cd-keye (14 rodzajów skrzyń) – klucze do różnych gier,
 • cs:go (19 rodzajów skrzyń) – skiny do CS:GO,
 • wirtualna waluta (5 rodzajów skrzyń) – waluty do gier np. Roblox (robuxy), Fortnite (v-dolce), League of Legends (riot points), Warframe (platyna) itp.
 • gorączka KD – (7 rodzajów skrzyń) – różna ilość kamieni dusz.

Konto VIP w Gamehag

Serwis Gamehag pozwala również zakupić konto VIP (za 10 złotych miesięcznie), które oferuje dodatkowe korzyści. Przede wszystkim +10% zdobywanych kamieni dusz, tańsze nagrody i skrzynie, ale na tym nie koniec. Pozostałe profity uzależnione są od długości subskrypcji tzn. im dłużej posiadamy konto VIP, tym więcej korzyści uzyskujemy. Po pierwszym miesiącu jest to:

 • zwój pamięci – pozwala na dodanie informacji o sobie w profilu,
 • runa merlina – bezpośredni i priorytetowy kontakt z supportem,
 • runa eihwazblokuje wszystkie reklamy wyświetlane na stronie,
 • eliksir doświadczenia – dodaje bonus w wysokości 50% do zdobywanego doświadczenia,
 • tarcza magiczna – zapewnia ochronę przed złymi urokami,
 • skrzynia VIP – zawiera wiele ciekawych tytułów lub doładowanie portfela steam,
 • kryształowa skrzynia – pozwala zdobyć dodatkowe kamienie dusz.

Po każdym odnowieniu subskrypcji (co miesiąc) otrzymujemy powyższe korzyści oraz dodatkowe, jeśli nasza subskrypcja trwa określoną ilość czasu:

 • 3 miesiące (runa saewelo) – możliwość tworzenia grup na forum,
 • 4 miesiące (runa naudiz) – zniżka 10% na wybraną nagrodę,
 • 5 miesięcy (miotła dostawcza) – priorytetowa wysyłka nagród.

Aplikacja mobilna Gamehag

Serwis posiada również bardzo dobrze zrealizowaną aplikację mobilną, dzięki której możemy zdobywać kamienie dusz w praktycznie każdym miejscu, jeśli oczywiście mamy dostęp do internetu. Dzięki temu możemy szybko zdobywać punkty grając w gry przeznaczone na smartfony i wykonując wybrane zadania. Samą aplikację znajdziemy zarówno w Google Play, jak i w AppStore. Oczywiście możemy też wypróbować inne aplikacje, które pozwalają zarabiać pieniądze bezpośrednio.

Społeczność Gamehag

Gamehag to serwis stworzony dla pasjonatów gier, który skupia sporą społeczność graczy. Oprócz możliwości toczenia rozgrywki i zdobywania nagród możemy również zdobywać wiedzę o nowościach związanych z grami, a także wymieniać poglądy na forum. Warto dodać, że za tworzenie zawartości i jej ocenianie również otrzymujemy kamienie dusz.

Inne sposoby na tanie gry

tanie gry

Dzięki serwisowi Gamehag możemy zdobywać praktycznie za darmo nowe gry. Jedyne co musimy poświęcić to trochę wolnego czasu na zdobycie kamieni dusz, ale tego typu aktywność nie wymaga od nas żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Rzecz jasna, poza serwisami działającymi na podobnej zasadzie są również inne sposoby, które pozwalają zdobywać gry w bardzo niskich cenach, a nawet za darmo.

Serwisy podobne do Gamehag

Oczywiście Gamehag nie jest jedynym serwisem, który pozwala zdobywać wewnętrzną walutę, a następnie wymieniać ją na dalsze nagrody, najczęściej klucze do gier. W internecie znajdziemy również inne serwisy działające na takiej samej zasadzie, choć z innymi tytułami i nagrodami. Część z pewnością będzie się powtarzać, ale warto również zapoznać się z pozostałymi. Może się okazać, że znajdziemy tam tytuły, których tutaj nie ma lub będą po prostu lepiej punktowane. Te serwisy to:


dogry

Serwis Dogry.pl wyróżnia się przede wszystkim możliwością zdobywania punktów za nadawanie i odbieranie przesyłek z paczkomatu. Dla osób, które dużo zamawiają jest to bardzo łatwy sposób na dodatkowe punkty.


bananki

Serwis Bananki wyróżnia się możliwością wymiany zdobytych punktów (bananków) na gotówkę.


Jak zarabiać pieniądze na grach?

zarabianie na grach

Możliwość zdobywania gier „za darmo” z pewnością zainteresuje każdego gracza, ale okazuje się, że gry mogą służyć nie tylko rozrywce. Jest to również świetny sposób na zarabianie pieniędzy przez internet. Te rzecz jasna możemy spożytkować już na całkowicie dowolny cel, niekoniecznie z grami związany. Warto dodać, że możliwości jest naprawdę wiele i praktycznie każdy tytuł możemy wykorzystać do zarabiania.

Opinie o Gamehag

Dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem i lubią ogrywać różne tytuły będzie to świetny sposób na zdobywanie za darmo kolejnych gier, również tych, które normalnie są płatne. Serwis ma bardzo dobre opinie w internecie, a samo zbieranie kamieni dusz nie jest zbyt wymagające i czasochłonne, więc z pewnością warto spróbować. Warto również wyróżnić support, który naprawdę szybko i sprawnie reaguje na zgłoszenia, a także bardzo krótki czas oczekiwania na wybraną nagrodę.

Masz jakieś doświadczenia z Gamehag? Podziel się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Adi
Adi
4 lat temu

Działam w serwisie od roku. Wypłaciłem ponad 200 zł w sumie za granie w gry. Grając codziennie można fajnie dorobić. Sporo daje też system poleconych. Oprócz pieniędzy zdobyłem kilka fajnych gier. Polecam wszystkim!

Sandra
Sandra
3 lat temu

Gram blisko 3 miesiace, wyplacilam ok 100 zl, wiec jak za same granie jest ok. Wiadomo cale dnie sie nie gra:D

Gość
Gość
2 lat temu

W jaki sposob wyplaciliscie pieniądze? Jest mozliwosc na konto w banku aby wypłacić i mieć żywą gotówkę?

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x