Gamehag

Gamehag

Gry komputerowe to jedna z ulubionych rozrywek nie tylko młodych ludzi. Gracze mogą mieć różny wiek. Gry wideo pozwalają na swoistą podróż w alternatywne światy, umożliwiają wcielenie się w inną postać i poznanie emocji świata przedstawionego. Gry to przede wszystkim rozrywka, która stanowi swoistą mini fabułę, narrację, która została przeprowadzona przez projektanta rozgrywki. To także forma edukacji, poszerzania horyzontów, a czasami także możliwość zdobywania wynagrodzenia czy nagród. Taki właśnie jest Gamehag, serwis dedykowany dla miłośników gier wideo.

Czym jest Gamehag?

Gamehag to serwis, którego zadaniem jest zrzeszanie miłośników gier i tworzenie swoistej społeczności graczy. Serwis umożliwia toczenie pasjonującej rozgrywki w tytułach, które zostały na nim umieszczone. Korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe.

Alternatywy dla Gamehag

Oczywiście Gamehag nie jest jedynym serwisem, który pozwala zdobywać wewnętrzną walutę, a następnie wymieniać ją na dalsze nagrody, najczęściej klucze do gier. Do tego dochodzi wiele możliwości zarabiania na grach prawdziwych pieniędzy, które następnie można spożytkować już na całkowicie dowolny cel, nie tylko na gry. O jakich sposobach mowa?

W co można grać na Gamehag?

Gracz otrzymuje możliwość gry jedynie w tytuły, które zostały umieszczone w serwisie. Wybór jest szeroki, a dostępne gry należą do różnych gatunków i oferują rozmaite formy toczenia rozgrywki. W katalogu proponowanych tytułów znajdują się zarówno gry strategiczne i ekonomiczne, jak i mmorpg, gry akcji czy symulatory sportowych rozgrywek. Wśród dostępnych propozycji można znaleźć między innymi takie hity jak Fifa 18, Stronghold Kingdoms, Generals of War, Forsaken World, Plemiona, The Settlers, Aion czy World of Tanks.

Zbieraj kamienie dusz na Gamehag

Serwis Gamehag oferuje znacznie więcej niż możliwość grania w ulubione tytuły. Zabawa i rozgrywka połączona jest tutaj z możliwością zdobywania punktów za kolejno pokonywane wyzwania. Są to tzw. kamienie dusz. Przyznawane są one za wypełnianie zadań, jakie stawiają poszczególne gry. Kamienie dusz można wymieniać na atrakcyjne nagrody, które z pewnością uradują niejednego gracza.

Jakie na Gamehag można otrzymać nagrody?

System gromadzenia kamieni dusz to swoisty program lojalnościowy. Polega on na zebraniu odpowiedniej ilości punktów, które można wymienić na nagrody. Każda z nich ma swoją cenę, która wyrażona jest w odpowiedniej ilości kamieni dusz. Nagrody mogą mieć różnoraki charakter. Wśród najbardziej atrakcyjnych należy wymienić możliwość uzyskania kody do gry na serwisie Steam lub uzupełnienie Steam Wallet. Mogą to być także rozmaite tematyczne skiny czy tapety związane ze światem gier.

Gamehag sposobem na darmowe gry?

Warto wykorzystać serwis Gamehag, aby zdobywać za darmo nowe gry. No może nie tak całkiem za darmo, ponieważ trzeba poświęcić trochę czasu na zdobycie kamieni dusz, ale nie wymaga to żadnego wkładu finansowego. Oprócz serwisów działających na podobnej zasadzie, są jeszcze inne sposoby, które pozwalają zdobywać gry w bardzo niskich cenach.

Społeczność Gamehag

Gamehag to także skupienie społeczności graczy. To serwis, który tworzony jest dla pasjonatów gier. Oprócz możliwości toczenia rozgrywki i zdobywania nagród, społeczność serwisu otrzymuje możliwość zdobywania wiedzy o nowościach związanych z grami na podstawie publikowanych artykułów, a także wymieniania swoich poglądów na forum.

Opinie o Gamehag

Dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem i lubią ogrywać różne tytuły będzie to świetny sposób na zdobywanie za darmo kolejnych gier, również tych, które normalnie są płatne. Samo zbieranie kamieni dusz nie jest zbyt wymagające i czasochłonne, więc z pewnością warto spróbować.

Masz jakieś doświadczenia z Gamehag? Podziel się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *