Strona główna » Pozostałe » Robux – jak je kupić lub zdobyć za darmo

Robux – jak je kupić lub zdobyć za darmo

Roblox jest wydaną w 2006 roku grą internetową, a właściwie platformą do tworzenia własnych gier, która mimo upływu lat dalej cieszy się sporą popularnością. Wprawdzie sama rozgrywka oparta jest na modelu free-to-play, ale podobnie jak w przypadku wielu innych produkcji tego typu, tak i tutaj mamy walutę umożliwiającą wewnętrzne płatności, czyli robuxy. Te możemy po prostu kupić za prawdziwe pieniądze lub zdobyć za darmo w zamian za określoną aktywność. Jakie mamy możliwości?

Jak zdobyć robuxy

Robux to wewnętrzna waluta w grze Roblox, która służy do kupowania ubrań, akcesoriów, awatarów oraz game passów. Zdobyć je możemy:

 • kupując na oficjalnej stronie,
 • opłacając miesięczną subskrypcję,
 • wykorzystując karty podarunkowe.

To właśnie ta ostatnia opcja interesuje nas najbardziej, jeśli zamierzamy zdobyć robuxy za darmo, czyli karty podarunkowe.

Jak zdobyć karty podarunkowe do Roblox za darmo

Jednym z ciekawszych sposobów na zdobycie robuxów za darmo są serwisy, które wynagradzają użytkowników za wykonywanie określonych zadań, czy nawet granie w gry. Wprawdzie musimy poświęcić trochę wolnego czasu, aby dostać kartę podarunkową, ale nie wydamy na nią choćby złotówki. Co więcej, poniższe strony pozwalają wymieniać zebrane punkty nie tylko na walutę w grze Roblox, ale również na prawdziwe pieniądze.


freecash

Freecash to pierwsza strona w zestawienia, na której znajdziemy wiele zadań i ankiet, a także dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych użytkowników.


gamehag

Gamehag wyróżnia się na tle innych serwisów tego typu darmowymi skrzynkami, które możemy dostać np. za codzienne logowanie do serwisu.


grynaplus

Grynaplus to kolejna ciekawa strona, w której możemy zdobywać punkty grając w gry, wypełniając ankiety, a nawet pisząc artykuły.


bananki

Serwis Bananki z kolei ma zdecydowanie najwięcej gier przeglądarkowych, dzięki którym możemy zdobywać punkty.

Jak wykorzystać kartę podarunkową

 • wchodzimy na stronę: roblox.com/redeem,
 • logujemy się na swoje konto (lub zakładamy nowe),
 • wpisujemy na stronie pin znajdujący się na karcie podarunkowej,
 • wykorzystujemy doładowanie na zakup waluty lub opłacenie miesięcznej subskrypcji.
roblox karta podarunkowa

Oczywiście taką kartę podarunkową Roblox możemy wykorzystać tylko raz.

Free robux bez weryfikacji – czy generatory są bezpieczne?

Dostawać coś za darmo lubi każdy, nawet jeśli dotyczy to wyłącznie wirtualnej waluty. Po co mielibyśmy poświęcać swój czas wolny, czy pieniądze, skoro teoretycznie możemy za pomocą kilku kliknięć dodać do konta bardzo dużą ilość robuxów?

Taka wizja z pewnością skusi niejedną osobę, a zwłaszcza tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup waluty i nie zamierzają też czekać, aż sobie na nią „zapracują”. Jednak niestety takie generatory zwyczajnie nie działają i powstały tylko po to, aby ich twórca zarobił na naiwnych użytkownikach. Takie strony nie są bezpieczne i najczęściej zawierają złośliwe oprogramowanie lub każą wysłać smsa w celu „weryfikacji”, której rzekomo nie ma. Ten jest oczywiście płatny, a po jego wysłaniu i tak nie dostaniemy obiecanych robuxów.

Załóżmy jednak, że jakimś cudem znaleziony w sieci generator free robux by zadziałał. Wtedy doładowując sobie konto za jego pomocą musielibyśmy liczyć się z całkowitą blokadą konta, gdyż korzystanie z oprogramowania tego typu jest zwyczajnie zabronione.

Jak kupić robuxy

Kupić robuxy możemy na oficjalnej stronie internetowej w postaci miesięcznej subskrypcji lub jednorazowego zakupu. Jednak w tym miejscu niestety pojawia się mały problem, gdyż sklep Roblox akceptuje tylko amerykańskie dolary. W związku z tym konieczne będzie przewalutowanie, które bez konta walutowego z pewnością nie wyjdzie zbyt korzystnie.

jak kupić robux

Ile kosztują robuxy

Na oficjalnej stronie robuxy kosztują odpowiednio:

 • 4,99$ za 400,
 • 9,99$ za 800,
 • 19,99$ za 1900,
 • 49,99$ za 4500,
 • 99,99$ za 10000.

Jak łatwo zauważyć, im większą ilość zakupimy za jednym razem, tym korzystniejsza będzie transakcja. Możemy też zdecydować się na miesięczną subskrypcję, dzięki której w każdym miesiącu otrzymamy więcej robuxów za tę samą cenę:

 • 450 robux miesięcznie za 4,99$,
 • 1000 robux miesięcznie za 9,99$,
 • 2200 robux miesięcznie za 19,99$.

Dostępne metody płatności na oficjalnej stronie

 • karty kredytowe i debetowe (również przedpłacone wirtualne karty płatnicze)
 • PayPal,
 • karty podarunkowe Roblox,

Jak widać po dostępnych metodach płatności, nawet mając jedynie polskie złotówki na koncie nie powinniśmy mieć większych problemów ze zrealizowaniem płatności, jeśli koniecznie chcemy zrobić to na oficjalnej stronie. Możemy bowiem dostać wirtualne karty płatnicze w wybranej walucie (np. dolarach) lub zdecydować się na zakup przez PayPala.

Ponadto możemy zapłacić na telefonie poprzez aplikacje:

Jak zarobić na robuxy w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wymienione wcześniej serwisy są świetnym przykładem na to, że określona aktywność w internecie może być odpowiednio wynagradzana. Nie tylko za pomocą wirtualnej waluty, ale również prawdziwych pieniędzy trafiających wprost na konto bankowe, portfel internetowy, czy też w postaci karty przedpłaconej. Te zaś możemy potem wykorzystać na zakup robloxów, nawet jeśli dany serwis nie wynagradza bezpośrednio w ten sposób.

Jak kupić robuxy w Polsce za złotówki

Jeśli ktoś nie chce bawić się w przewalutowania, to w Polsce najlepszym sposobem na zakup robuxów są karty podarunkowe. Zapłacimy za nie normalnie w złotówkach, a znajdziemy je zarówno w sklepach internetowych np. Allegro, jak również tych stacjonarnych np. Media Expert, czy też Empik.

Szukając najtańszej oferty warto sprawdzić Ceneo klikając poniższy przycisk „Szukaj”.

Karty podarunkowe dostępne są w postaci:

 • karty fizycznej, która świetnie sprawdzi się jako prezent,
 • kodu, który szybko dostaniemy na wskazany adres mailowy.

Lepiej kupić czy zdobyć je za darmo?

Zakup wirtualnych przedmiotów od zawsze budzi mieszane uczucia – zwłaszcza, jeśli chodzi o te wprowadzające wyłącznie zmiany kosmetyczne. Wprawdzie dla ludzi pracujących cena robuxów powinna być do przyjęcia, ale trzeba mieć świadomość, że nie każdy chce wydawać ciężko zarobione pieniądze w ten sposób. Co więcej, niektórzy grający w Robloxa (np. nieletni) mogą zwyczajnie nie mieć wystarczających środków, by móc pozwolić sobie na taki zakup. Właśnie w takiej sytuacji świetnie sprawdzą się zaprezentowane serwisy, dzięki którym możemy zdobyć robuxy nawet za darmo.

Kupujecie robuxy, czy zdobywacie je za darmo? Może macie jakieś swoje sposoby? Podzielcie się nimi w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x