Bananki

Bananki

Serwis bananki.pl jest tym, o czym marzy chyba każdy gracz. Dzięki niemu możemy zarobić na nowe gry i przedmioty premium w znanych i lubianych przez nas rozgrywkach. Nie ma jednak nic za darmo i aby otrzymać wartościowe nagrody, musimy przystąpić do gry.

Przejście do serwisu

Jak zacząć zbierać bananki

Jak zdobywa się bananki? Poprzez granie w ulubione gry i zdobywanie osiągnięć lub jak kto woli – achievmentów. Zadania do wypełnienia w ramach rozgrywek wyznacza nam sam serwis, a w zamian za nasze dokonania oferuje swoją walutę.

Aby zacząć je zbierać, najpierw musimy się zarejestrować. Proces założenia konta przebiega szybko i sprawnie, co pozwala nam zaraz przystąpić do gry i rozpocząć generowanie bananków. Jednak zanim do niej wejdziemy powinniśmy tym razem zapoznać się z zadaniami, które wyznaczył nam serwis. Z początku będą one łatwe, dzięki czemu będziemy mogli lepiej zaznajomić się z działaniem serwisu. Aby bananki zostały Wam przyznane musicie wybrać grę, w którą chcecie zagrać i założyć w niej nowe konto. Możecie wybierać wśród najbardziej popularnych tytułów. Takich jak: World of Tanks, League of Legends, Warframe, Metin 2, S.K.I.L.L., Ogame, Black Desert, Paladins i wiele innych. Nie będziecie mogli narzekać nudę, gdyż zaproponowane przez serwis gry ciągle przyciągają nowych graczy i oferują atrakcyjne wyzwania.

Bananki – potwierdzenie wykonania zadania

Serwis przyznaje Wam “wynagrodzenie” jeśli potwierdzicie wykonanie zadania przesłaniem screenshota (zrzutu ekranu). Każde zadanie ma określoną liczbę bananków, jakie możecie otrzymać za jego wykonanie. Bananki możemy otrzymywać również za inne zadania wykonywane w ramach serwisu. Między innymi:

  • instalację wybranych aplikacji na telefon,
  • robienie zakupów u partnerów serwisu,
  • wykonywanie zadań reklamodawców serwisu,
  • polecanie serwisu innym użytkownikom.

I co dalej z tymi “banankami”?

Zdobyliście trochę bananków i zastanawiacie się co możecie z nimi zrobić? Zalogujcie się do serwisu i znajdźcie zakładkę “Wydawaj bananki”. W tym miejscu znajdziecie wszystkie bananki, które zgromadziliście do tej pory. Możecie je przeznaczyć na zakup sprzętu gamingowego – podkładek, myszy, klawiatur, słuchawek, głośników i innych – a także kluczy do gier, doładowań Steam Wallet oraz kart Pre-Paid: Steam, PaySafeCard, Amazon, Spotify, MediaMarkt. Liczba partnerów serwisu rośnie, dlatego w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze szerszej oferty nagród.

Zobacz też: zarabianie na grach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *