Bananki

Bananki

Serwis bananki.pl jest tym, o czym marzy chyba każdy gracz. Dzięki niemu możemy zarobić na nowe gry i przedmioty premium w znanych i lubianych przez nas rozgrywkach. Nie ma jednak nic za darmo i aby otrzymać wartościowe nagrody, musimy przystąpić do gry.

Jak zdobywa się bananki? Poprzez granie w ulubione gry i zdobywanie osiągnięć lub jak kto woli – achievmentów. Zadania do wypełnienia w ramach rozgrywek wyznacza nam sam serwis, a w zamian za nasze dokonania oferuje swoją walutę.

Aby zacząć je zbierać, najpierw musimy się zarejestrować. Proces założenia konta przebiega szybko i sprawnie, co pozwala nam zaraz przystąpić do gry i rozpocząć generowanie bananków. Jednak zanim do niej wejdziemy powinniśmy tym razem zapoznać się z zadaniami, które wyznaczył nam serwis. Z początku będą one łatwe, dzięki czemu będziemy mogli lepiej zaznajomić się z działaniem serwisu. Aby bananki zostały Wam przyznane musicie wybrać grę, w którą chcecie zagrać i założyć w niej nowe konto. Możecie wybierać wśród najbardziej popularnych tytułów. Takich jak: World of Tanks, League of Legends, Warframe, Metin 2, S.K.I.L.L., Ogame, Black Desert, Paladins i wiele innych. Nie będziecie mogli narzekać nudę, gdyż zaproponowane przez serwis gry ciągle przyciągają nowych graczy i oferują atrakcyjne wyzwania.

Zadania dostępne w serwisie

W serwisie mamy kilka kategorii zadań, które pozwalają zdobywać bananki:

 • zadania w grach. Dotyczą gier online i przeważnie pierwsze zadanie dotyczy rejestracji, a kolejne odblokowują się po zaliczeniu poprzedniego. Możemy, więc zaliczyć kilka zadań grając w jedną grę,
 • doładowanie. Możemy kupić bananki za pieniądze, jeśli np. brakuje nam niewielka ilość do wybranej nagrody,
 • reklamy. Różne zadania sponsorów np. ankiety,
 • fun zone. Gry przeglądarkowe, które nie wymagają pobierania,
 • zakupy u partnerów. Za każdą wydaną złotówkę w sklepach partnerów otrzymujemy dodatkowe bananki,
 • polecaj serwis. Zapraszanie kolejnych osób do serwisu, ale więcej o programie poleceń za chwilę,
 • pobierz aplikację. Punkty za pobranie danej gry lub aplikacji na telefon,
 • portale społecznościowe. Jednorazowy dodatek w postaci bananków za udostępnienie, zasubskrybowanie na Facebooku, YouTube i Twitterze,
 • banana TV. Oglądanie reklam.

Ranking

Na stronie dostępny jest również comiesięczny ranking, gdzie osoba z największą ilością zdobytych bananków w danym miesiącu, otrzymuje ich dodatkową ilość:

 • 1 miejsce + 5000 bananków,
 • 2 miejsce + 2500 bananków,
 • 3 miejsce + 1000 bananków.

Informacje dotyczące rankingu:

 • każdy automatycznie bierze udział w rankingu, wystarczy mieć zarejestrowane konto,
 • wydane w ciągu miesiąca bananki w dalszym ciągu liczą się w rankingu,
 •  zdobyte punkty w danym miesiącu nie przechodzą na kolejny. Ilość bananków do wydania kumuluje się, ale nie są one już liczone w rankingu dotyczącym następnego miesiąca,
 • zakupione i doładowane bananki nie liczą się w rankingu. 

Loteria bananabet

Bananabet to po prostu loterie, w których możemy wygrać określone nagrody. Przystąpienie do losowania wymaga uiszczenia wpisowego, a więc określonej ilości bananków. Ich ilość zależy od ogólnej wartości nagrody slotów biorących w losowaniu. Sami decydujemy, do którego chcemy przystąpić, a możemy zając nawet kilka miejsc, aby zwiększyć swoje szanse.

Program poleceń

Za każdego poleconego, który zgarnie 500 bananków otrzymujemy 1$. Nie jest to wprawdzie oszałamiająca kwota, ale może stanowić całkiem przyjemny dodatek do zbieranych na stronie punktów. Samo promowanie serwisu również nie jest tak skomplikowane jak może się wydawać.

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Bananopedia

Bananopedia to encyklopedia gier, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może dodać własny artykuł lub film. Za dodawanie nowych treści otrzymujemy określoną ilość bananków i expa:

 • basic +100. Wystarczy, że odblokujemy 3 gry i wykonamy 3 zadania i będziemy mogli napisać 10 artykułów. Możemy pisać bez limitów, jeśli zdobędziemy 5 odznak i wykonamy 5 zadań,
 • premium +200. Musimy czekać aż admini docenią nasze artykuły.
 • master +500. Elitarna grupa, która zyskuje dostęp do specjalnych treści. Będąc takim użytkownikiem mamy możliwość pisania ekskluzywnych artykułów.

Wymiana bananków na nagrody

Zdobyliście trochę bananków i zastanawiacie się co możecie z nimi zrobić? Zalogujcie się do serwisu i znajdźcie zakładkę „Wydawaj bananki”. W tym miejscu znajdziecie wszystkie bananki, które zgromadziliście do tej pory. Możecie je przeznaczyć na zakup sprzętu gamingowego – podkładek, myszy, klawiatur, słuchawek, głośników i innych – a także kluczy do gier, doładowań Steam Wallet oraz kart Pre-Paid: Steam, PaySafeCard, Amazon, Spotify, MediaMarkt. Liczba partnerów serwisu rośnie, dlatego w przyszłości możemy spodziewać się jeszcze szerszej oferty nagród.

Potwierdzenie wykonania zadania

Większość zadań w na stronie bananki.pl jest skonstruowana tak, że weryfikacja następuje zdalnie.  Są jednak pewne wyjątki, gdzie potwierdzenie wykonania zadania wymaga przesłania screenshota (zrzutu ekranu). Każde zadanie ma określoną liczbę bananków, jakie możecie otrzymać za jego wykonanie. Jest to dość prosta czynność, więc nikomu nie powinna sprawić problemu nawet taka weryfikacja.

Jak zrobić screena

Jak zrobić screena

Zrobienie zrzutu ekranu czyli tak zwanego screena często się przydaje. Czasem potrzebujemy pomocy i chcemy wkleić na forum, czy przesłać…

Bananki - doświadczenie konta

W serwisie zdobywamy również punkty doświadczenia, które służą do ulepszania kota, poprawy wizerunku „Twojego banana” oraz farmienia bananków. Pula opcji, w której możemy wykorzystać doświadczenie ma się jeszcze zwiększyć. Za co dokładnie je otrzymujemy?

 • przyjaciel – dodaj 5 znajomych,
 • promocja – 15 zarejestrowanych osób zobaczy Twój profil,
 • odwiedziny – odwiedź 10 profili znajomych,
 • kontakt – wyślij wiadomość do innego użytkownika,
 • tablica – wprowadź wpis na własnej tablicy,
 • opinie – dodaj opinię do dowolnej gry,
 • komentarz – dodaj komentarz do aktualności lub na forum (oba punktowane osobno),
 • oceny – oceń dowolną grę,
 • ulubione – dodaj dowolną grę do ulubionych,
 • zadania – ukończ zadania w 5, 10 i 15 grach (punktowane po osiągnięciu każdego progu),
 • powiadomienia – włącz powiadomienia.

Twój banan - co to właściwie jest?

W naszym profilu widzimy banana, którego możemy dowolnie modyfikować – tułów, twarz, włosy, otoczenie. Dodatkowe elementy odblokowujemy zdobywając doświadczenie lub wydając zarobione bananki. Jest to oczywiście tylko dodatek oraz swego rodzaju urozmaicenie profilu. Poza ciekawą wizualizacją oraz możliwością pochwalenia się nie ma żadnych innych korzyści. Wygląd przykładowego banana na zrzucie poniżej.

Inne sposoby na tanie gry

Serwis bananki pozwala zdobywać punkty, które możemy wymieniać następnie na klucze do gier. Jest to bardzo dobry sposób na to, aby zaoszczędzić na zakupie gier, ale oczywiście nie jedyny. Warto mieć na uwadze również inne możliwości zdobycia tanich lub darmowych kluczy do gier.

5 sposobów na tanie gry

5 sposobów na tanie gry

Granie w gry komputerowe jest dla wielu osób głównym sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale niestety większość ciekawych tytułów sporo…

Jak inaczej zarabiać w internecie

Poza wymianą zdobytych punktów na nagrody, bony i klucze do gier, mamy możliwość również wymiany ich na prawdziwe pieniądze – doładowując konto PayPal. Nie jest to, jednak jedyny sposób na zarabianie na grach komputerowych. Inne możliwości, niekoniecznie z grami związane są nie mniej ciekawe, więc warto je znać.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Zarabianie na grach

Zarabianie na grach

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gry komputerowe (i nie tylko) możemy wykorzystać również do zarabiania pieniędzy. Mało…

Opinie o Bananki.pl

Serwis bananki pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Grając w gry zbieramy punkty, które następnie możemy wymienić na ciekawe nagrody. Samo zbieranie punktów nie jest zbyt czasochłonne, a wybierając tytuły, które nas interesują – nie będzie to również nużące. Bez wątpienia jest to ciekawy sposób zdobycia nowych gier lub sprzętu komputerowego.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Już wcześniej miałem na oku war Thunder i chciałem ściągać, ale przypomniałem sobie właśnie o takich serwisach, które dają za to punkty. Założyłem, więc najpierw konto na banankach, a dopiero potem w grze.
  Dzięki serwisowi zacząłem też grać trochę w warframe i nie żałuję, a zdobyte punkty wydaje na złote orły w war Thunder 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *