Bananki – opinie i opis serwisu

Serwis bananki.pl jest tym, o czym marzy chyba każdy gracz. Dzięki niemu możemy zarobić na nowe gry i przedmioty premium w znanych i lubianych przez nas rozgrywkach. Nie ma jednak nic za darmo, więc aby otrzymać wartościowe nagrody, musimy najpierw przystąpić do gry. Co warto wiedzieć o serwisie i jak zdobywać punkty?

Jak zacząć zbierać bananki

Jak zdobywa się bananki? Poprzez granie w ulubione gry i zdobywanie osiągnięć lub jak kto woli – achievmentów. Zadania do wypełnienia w ramach rozgrywek wyznacza nam sam serwis, a w zamian za nasze dokonania oferuje swoją walutę.

Aby zacząć je zbierać, najpierw musimy się oczywiście zarejestrować. Proces założenia konta przebiega szybko i sprawnie, co pozwala nam zaraz przystąpić do gry i rozpocząć generowanie bananków. Jednak zanim do niej wejdziemy powinniśmy tym razem zapoznać się z zadaniami, które wyznaczył nam serwis. Z początku będą one łatwe, dzięki czemu będziemy mogli lepiej zaznajomić się z działaniem serwisu.

gry na bananki.pl

Podstawowym sposobem na zdobywanie punktów w serwisie jest granie w gry online. Chcąc otrzymywać bananki musimy wybrać grę, która nas interesuje, założyć w niej nowe konto i zaliczyć konkretne zadania. Do dyspozycji mamy wiele popularnych tytułów, takich jak: World of Tanks, War Thunder, World of Warships, World of Tanks itp. Z pewnością nie będziemy mogli narzekać nudę, gdyż zaproponowane przez serwis gry ciągle przyciągają nowych graczy i oferują atrakcyjne wyzwania.

Zadania dostępne w serwisie

W serwisie mamy kilka kategorii zadań, które pozwalają zdobywać bananki:

 • zadania w grach. Dotyczą gier online i przeważnie pierwsze zadanie dotyczy rejestracji, a kolejne odblokowują się po zaliczeniu poprzedniego. Możemy, więc zaliczyć kilka zadań grając w jedną grę,
 • doładowanie. Możemy kupić bananki za pieniądze, jeśli np. brakuje nam niewielka ilość do wybranej nagrody,
 • reklamy. Różne zadania sponsorów np. ankiety,
 • fun zone. Gry przeglądarkowe, które nie wymagają pobierania,
 • zakupy u partnerów. Za każdą wydaną złotówkę w sklepach partnerów otrzymujemy dodatkowe bananki,
 • polecaj serwis. Zapraszanie kolejnych osób do serwisu, ale więcej o programie poleceń za chwilę,
 • pobierz aplikację. Punkty za pobranie danej gry lub aplikacji na telefon,
 • portale społecznościowe. Jednorazowy dodatek w postaci bananków za udostępnienie, zasubskrybowanie na Facebooku, YouTube i Twitterze,
 • banana TV. Oglądanie reklam.

Ranking

Na stronie dostępny jest również comiesięczny ranking, gdzie osoba z największą ilością zdobytych bananków w danym miesiącu, otrzymuje ich dodatkową ilość:

 • 1 miejsce + 5000 bananków,
 • 2 miejsce + 2500 bananków,
 • 3 miejsce + 1000 bananków.

Informacje dotyczące rankingu:

 • każdy automatycznie bierze udział w rankingu, wystarczy mieć zarejestrowane konto,
 • wydane w ciągu miesiąca bananki w dalszym ciągu liczą się w rankingu,
 • zdobyte punkty w danym miesiącu nie przechodzą na kolejny. Ilość bananków do wydania kumuluje się, ale nie są one już liczone w rankingu dotyczącym następnego miesiąca,
 • zakupione i doładowane bananki nie liczą się w rankingu. 

Loteria bananabet

Bananabet to po prostu loterie, w których możemy wygrać określone nagrody. Przystąpienie do losowania wymaga uiszczenia wpisowego, a więc określonej ilości bananków. Ich ilość zależy od ogólnej wartości nagrody slotów biorących w losowaniu. Sami decydujemy, do którego chcemy przystąpić, a możemy zając nawet kilka miejsc, aby zwiększyć swoje szanse.

Program poleceń

Za każdego poleconego, który zgarnie 500 bananków otrzymujemy 1$. Nie jest to wprawdzie oszałamiająca kwota, ale może stanowić całkiem przyjemny dodatek do zbieranych na stronie punktów. Znajomych zapraszamy oczywiście za pomocą specjalnego reflinka, który znajdziemy w zakładce „polecaj serwis”.

Bananopedia

Bananopedia to encyklopedia gier, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może dodać własny artykuł lub film. Za dodawanie nowych treści otrzymujemy określoną ilość bananków i expa:

 • basic +100. Wystarczy, że odblokujemy 3 gry i wykonamy 3 zadania i będziemy mogli napisać 10 artykułów. Możemy pisać bez limitów, jeśli zdobędziemy 5 odznak i wykonamy 5 zadań,
 • premium +200. Musimy czekać aż admini docenią nasze artykuły,
 • master +500. Elitarna grupa, która zyskuje dostęp do specjalnych treści. Będąc takim użytkownikiem mamy możliwość pisania ekskluzywnych artykułów.

Wymiana bananków na nagrody

Kwestię zdobywania bananków mamy z głowy, więc czas przejść do najprzyjemniejszego momentu, czyli ich wydawania. W tym celu musimy zalogować się do serwisu i wejść w zakładkę „Wydawaj bananki”, gdzie znajdziemy wszystkie nagrody, na które możemy wymienić zebrane bananki.

Wykorzystamy je do zakupu sprzętu gamingowego (podkładki, myszy, klawiatury, słuchawki, głośniki itp.), kluczy do gier, skinów, wewnętrznej waluty do gier (np. robuxy do Robloxa, czy kredyty do Football Team), doładowań Steam Wallet, kart prepaid itp. Jednak co najciekawsze, możemy również wymienić je na pieniądze i wypłacić na PayPala. Liczba partnerów serwisu stale rośnie, więc w przyszłości z pewnością oferta nagród jeszcze się poszerzy.

PayPal

paypal

PayPal to obecnie najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacać na konto bankowe lub wykorzystać zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w sklepach internetowych. Jednak chcąc wymieniać punkty na pieniądze musimy najpierw połączyć swoje konto z serwisem bananki.pl.

Wirtualna karta płatnicza

wirtualna karta płatnicza

Przedpłacona wirtualna karta płatnicza VISA to kolejna możliwość wymiany bananków, która pozwoli wykorzystać zgromadzone punkty właściwie na dowolny cel. Przy pomocy takiej wirtualnej karty zapłacimy nie tylko podczas zakupów internetowych, ale również stacjonarnych. Oczywiście pod warunkiem, że posiadamy odpowiednią aplikację.

PaySafeCard

paysafecard psc

Wymiana punktów na kartę PaySafeCard to również bardzo popularna opcja, choć nieco bardziej ograniczona. Zwłaszcza w porównaniu z PayPalem, czy choćby wspomnianą wirtualną kartą płatniczą. Mimo to zapłacimy przy jej pomocą w wielu sklepach internetowych, których liczba stale rośnie.

Karty podarunkowe

karta podarunkowa allegro

Warto zwrócić również uwagę na karty podarunkowe, które pozwalają skorzystać z oferty wybranego sklepu lub serwisu internetowego. Do dyspozycji mamy karty do Allegro, Zalando, Amazon, CDA.pl, Douglas, Media Markt, Spotify oraz Steam. Wśród wymienionych z pewnością jednym z popularniejszych wyborów jest karta podarunkowa do Allegro, gdyż znaleźć tam możemy praktycznie wszystko.

Jak potwierdzić wykonanie zadania w serwisie

jak zrobić screena

Większość zadań w na stronie bananki.pl jest skonstruowana tak, że weryfikacja następuje zdalnie.  Są jednak pewne wyjątki, gdzie potwierdzenie wykonania zadania wymaga przesłania screenshota (zrzutu ekranu). Każde zadanie ma określoną liczbę bananków, jakie możecie otrzymać za jego wykonanie. Jest to dość prosta czynność, więc nikomu nie powinna sprawić problemu nawet taka weryfikacja.

Doświadczenie konta w serwisie Bananki.pl

W serwisie zdobywamy również punkty doświadczenia, które służą do ulepszania kota, poprawy wizerunku „Twojego banana” oraz farmienia bananków. Pula opcji, w której możemy wykorzystać doświadczenie ma się jeszcze zwiększyć. Za co dokładnie je otrzymujemy?

 • przyjaciel – dodaj 5 znajomych,
 • promocja – 15 zarejestrowanych osób zobaczy Twój profil,
 • odwiedziny – odwiedź 10 profili znajomych,
 • kontakt – wyślij wiadomość do innego użytkownika,
 • tablica – wprowadź wpis na własnej tablicy,
 • opinie – dodaj opinię do dowolnej gry,
 • komentarz – dodaj komentarz do aktualności lub na forum (oba punktowane osobno),
 • oceny – oceń dowolną grę,
 • ulubione – dodaj dowolną grę do ulubionych,
 • zadania – ukończ zadania w 5, 10 i 15 grach (punktowane po osiągnięciu każdego progu),
 • powiadomienia – włącz powiadomienia.

Twój banan – co to właściwie jest?

W naszym profilu widzimy banana, którego możemy dowolnie modyfikować – tułów, twarz, włosy, otoczenie. Dodatkowe elementy odblokowujemy zdobywając doświadczenie lub wydając zarobione bananki. Jest to oczywiście tylko dodatek oraz swego rodzaju urozmaicenie profilu. Poza ciekawą wizualizacją oraz możliwością pochwalenia się nie ma żadnych innych korzyści. Wygląd przykładowego banana na zrzucie poniżej.

Inne sposoby na tanie gry

tanie gry

Serwis bananki pozwala zdobywać punkty, które możemy wymieniać następnie na klucze do gier. Jest to bardzo dobry sposób na to, aby zaoszczędzić na zakupie gier, ale oczywiście nie jedyny. Warto mieć na uwadze również inne możliwości zdobycia tanich lub darmowych kluczy do gier.

Serwisy podobne do Bananki.pl

Oczywiście Bananki.pl to nie jedyny serwis, który pozwala zdobywać punkty za aktywność w grach, a następnie wymieniać je na nagrody. W internecie znajdziemy również inne działające na tej samej zasadzie, które również warto mieć na uwadze.


dogry

Serwis Dogry.pl wyróżnia się przede wszystkim możliwością zdobywania punktów za nadawanie i odbieranie przesyłek z paczkomatu. Dla osób, które często robią zakupy w internecie jest to świetny sposób na darmowe punkty.


gamehag

Gamehag wyróżnia się darmowymi skrzynkami, które otrzymujemy choćby za codzienne logowanie.


Jak zarabiać pieniądze na graniu w gry

zarabianie na grach

Granie w gry to dla wielu osób jeden z ciekawszych sposobów na spędzanie wolnego czasu, więc dlaczego by na tym nie zarabiać? Serwis bananki.pl nam to umożliwia, ale warto pamiętać, że jest to tylko jeden i to niekoniecznie najbardziej dochodowy sposób zarabiania na graniu w gry.

Opinie o Bananki.pl

Serwis bananki pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym i ma dość dobre opinie wśród internautów. Grając w gry zbieramy punkty, które następnie możemy wymienić na ciekawe nagrody, również pieniądze. Samo zbieranie punktów nie jest zbyt czasochłonne, a wybierając tytuły, które nas interesują – nie będzie to również nużące. Bez wątpienia jest to ciekawy sposób zdobycia nowych gier lub sprzętu komputerowego, choć nie tylko.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Kris
Kris
4 lat temu

Już wcześniej miałem na oku war Thunder i chciałem ściągać, ale przypomniałem sobie właśnie o takich serwisach, które dają za to punkty. Założyłem, więc najpierw konto na banankach, a dopiero potem w grze.
Dzięki serwisowi zacząłem też grać trochę w warframe i nie żałuję, a zdobyte punkty wydaje na złote orły w war Thunder 😉

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx