Dogry

Dogry

Serwis Dogry.pl to idealne miejsce dla każdego, kto lubi grać w internecie i wykonywać różne zadania w sieci po to, aby zgarniać ciekawe nagrody. Aby móc rozpocząć swoją przygodę z serwisem należy poświęcić kilkanaście sekund na rejestrację w serwisie. Może zostać ona wykonana przez konto na Facebooku czy też przez konto Google. Krótka prezentacja od razu pokazuje nam, jakimi zasadami rządzi się serwis, a naprawdę nie ma w tym nic skomplikowanego.

Przejście do serwisu

Dogry – zdobywanie punktów

Aby zdobywać punkty na stronie Dogry i móc wymieniać je na nagrody, trzeba wykonywać określone zadania. Jest to naprawdę bardzo uczciwy układ, tym bardziej, że w zakładce ‘Zbieraj punkty’ po zalogowaniu sami możemy zobaczyć, jak różnorodne są to zadania. Każdy będzie w stanie znaleźć tutaj coś dla siebie, co przy minimalnym nakładzie pracy pozwoli mu na zdobywanie punktów.

Zadania w serwisie Dogry są podzielone na te jednorazowe oraz wielokrotne. Do zadań jednokrotnych może należeć na przykład pobranie danej gry, jej instalacja, rejestracja w niej konta użytkownika i pierwsze logowanie. Punkty można zgarnąć także za polecenie serwisu czy też za polubienie go na portalu społecznościowym. Do zadań wielokrotnych należą punkty uzyskiwane z Play, punkty z Payback, punkty uzyskiwane z Offerwalls, punkty zdobywane w zamian za ocenę zdjęć oraz wypełnianie ankiet, punkty na oglądanie trailerów, a także punkty za zapraszanie znajomych i granie w CS:GO.

Na co możesz wymienić zdobyte punkty?

Najkrócej można powiedzieć, że po prostu na gry. To mogą być losowe klucze do Steam, skiny do takich gier jak League of Legends, Paysafecard, ale i możliwość wzięcia udziału w konkursach.  Do wygrania są pełne wersje popularnych i poszukiwanych przez graczy propozycji, jak na przykład gra Counter-Strike: Global Offensive. Punkty w serwisie Dogry można wymieniać także na karty premium lub też można za nie zgłaszać się do konkursów, w ramach których takie właśnie karty można wygrać. Ciekawą opcją jest także wymiana punktów na konkretne przedmioty w grach, które umożliwiają następnie rozwój postaci, przejście do kolejnego etapu czy otwierają jakieś nowe możliwości dla gracza.

Dlaczego warto wypróbować właśnie dogry.pl?

Przede wszystkim serwis Dogry powinny wypróbować te osoby, które pasjonują się grami różnego rodzaju. Tak naprawdę działa on na zasadzie prostej wymiany. Grając w jedne gry masz możliwość zdobywania dodatkowych bonusów w tych grach, które są Twoimi ulubionymi, albo możesz też wygrywać najnowsze gry, które zazwyczaj sporo kosztują. Twój wysiłek zawsze się opłaca, a zdobywając kolejne punkty masz z tego ogromną satysfakcję wiedząc, że potem będziesz mógł uzyskać coś konkretnego, na czym Ci zależy. Warto także wziąć pod uwagę, że zadania na stronie Dogry nie są ani skomplikowane ani czasochłonne. Niektóre – te bezpośrednio związane z grami – mogą po prostu sprawić Ci przyjemność. Rejestracja w serwisie, a następnie korzystanie z jego funkcjonalności jest całkowicie darmowe. Warto więc chociażby spróbować swoich sił i na własnej skórze przekonać się, czy nam to odpowiada.

Zobacz też zarabianie na grach

Zostaw komentarz

1 Komentarz

  1. Punkty zdobywa się całkiem sprawnie ponieważ jest dużo zadań. Wymieniam je potem przede wszystkim na skiny do csa i nowe gry na staram. Śmiało można polecić osobom które lubią pograć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *