Dogry.pl

Serwis Dogry.pl to idealne miejsce dla każdego, kto lubi grać w internecie i wykonywać różne zadania w sieci po to, aby zgarniać ciekawe nagrody. Aby móc rozpocząć swoją przygodę z serwisem należy poświęcić kilkanaście sekund na rejestrację w serwisie. Może zostać ona wykonana przez konto na Facebooku czy też przez konto Google. Krótka prezentacja od razu pokazuje nam, jakimi zasadami rządzi się serwis, a naprawdę nie ma w tym nic skomplikowanego.

Dogry.pl – zdobywanie punktów

Aby zdobywać punkty na stronie Dogry i móc wymieniać je na nagrody, trzeba wykonywać określone zadania. Jest to naprawdę bardzo uczciwy układ, tym bardziej, że w zakładce ‚Zbieraj punkty’ po zalogowaniu sami możemy zobaczyć, jak różnorodne są to zadania. Każdy będzie w stanie znaleźć tutaj coś dla siebie, co przy minimalnym nakładzie pracy pozwoli mu na zdobywanie punktów. Zadania w serwisie Dogry są podzielone na te jednorazowe oraz wielokrotne.

Do zadań jednokrotnych może należeć na przykład pobranie danej gry, jej instalacja, rejestracja w niej konta użytkownika i pierwsze logowanie. Punkty można zgarnąć także za polecenie serwisu czy też za polubienie go na portalu społecznościowym.

Do zadań wielokrotnych należą punkty uzyskiwane z Play, punkty z Payback, punkty uzyskiwane z Offerwalls, punkty zdobywane w zamian za ocenę zdjęć oraz wypełnianie ankiet, punkty na oglądanie trailerów, a także punkty za zapraszanie znajomych i granie w CS:GO.

Poziomy Dogry.pl

W serwisie Dogry oprócz zwykłych punktów trzeba zbierać również poziomy, które mogą być niezbędne do odbioru niektórych nagród. Za każde wykonane zadanie oprócz zwykłych punktów otrzymujemy również poziomy doświadczenia, których ilość przekłada się na osiągnięty poziom. Zdobywanie poziomów nie jest zbytnio skomplikowane i nie powinno sprawiać dodatkowych trudności.

Na co możesz wymienić zdobyte punkty?

Najkrócej można powiedzieć, że po prostu na gry. To mogą być losowe klucze do Steam, skiny do takich gier jak League of Legends, Paysafecard, ale i możliwość wzięcia udziału w konkursach.  Do wygrania są pełne wersje popularnych i poszukiwanych przez graczy propozycji, jak na przykład gra Counter-Strike: Global Offensive. Punkty w serwisie Dogry można wymieniać także na karty premium lub też można za nie zgłaszać się do konkursów, w ramach których takie właśnie karty można wygrać. Ciekawą opcją jest także wymiana punktów na konkretne przedmioty w grach, które umożliwiają następnie rozwój postaci, przejście do kolejnego etapu czy otwierają jakieś nowe możliwości dla gracza.

Jak odebrać nagrody?

Wymiana punktów w serwisie Dogry.pl na nagrody dostępna jest w zakładce „Wymieniaj Punkty”, która znajduje się całkiem u góry.

dogry - wymiana punktów

Następnie są dwie możliwości:

 • Dołączaj do konkursów,
 • Odbieraj nagrody.

Pierwsza opcja czyli konkursy pozwala małym kosztem dołączać do konkursów, w których mamy szansę wygrać klucze, skiny itp. Wartość takich nagród jest zdecydowanie większa niż w przypadku, gdybyśmy kupowali ją normalnie za punkty. No, ale jak to w konkursach bywa nie zawsze się wygrywa, więc trzeba mieć to na uwadze. Czasem warto po prostu wymienić zdobyte punkty na nagrodę, ale mieć pewność jej uzyskania.

Opcja druga to właśnie wymiana zdobytych punktów na nagrody. Każda ma swoją cenę punktową oraz poziom, który jest wymagany by taką nagrodę odebrać.

Kto powinien wypróbować dogry.pl?

Przede wszystkim serwis Dogry powinny wypróbować te osoby, które pasjonują się grami różnego rodzaju. Tak naprawdę działa on na zasadzie prostej wymiany. Grając w jedne gry masz możliwość zdobywania dodatkowych bonusów w tych grach, które są Twoimi ulubionymi, albo możesz też wygrywać najnowsze gry, które zazwyczaj sporo kosztują. Twój wysiłek zawsze się opłaca, a zdobywając kolejne punkty masz z tego ogromną satysfakcję wiedząc, że potem będziesz mógł uzyskać coś konkretnego, na czym Ci zależy.

Warto także wziąć pod uwagę, że zadania na stronie Dogry nie są ani skomplikowane ani czasochłonne. Niektóre – te bezpośrednio związane z grami – mogą po prostu sprawić Ci przyjemność. Rejestracja w serwisie, a następnie korzystanie z jego funkcjonalności jest całkowicie darmowe. Warto więc chociażby spróbować swoich sił i na własnej skórze przekonać się, czy nam to odpowiada.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Dogry.pl to oczywiście nie jedyny serwis, który pozwala zarabiać w ten sposób. Są również inne, które działają na podobnej zasadzie i pozwalają zdobywać punkty za aktywność w grach. Czasem warto się im przyjrzeć, ponieważ mogą znaleźć się tam zadania, których tutaj może nie być. Dodatkowo, oprócz serwisów działających na podobnej zasadzie, zarabiać możemy również na wiele zupełnie innych sposobów.

Zarabianie na grach

zarabianie na grach

Serwisy pozwalające zdobywać punkty za aktywność w grach to tylko jeden z wielu sposobów pozwalający zarabiać na grach. Do najciekawszych z pewnością możemy zaliczyć…

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarabiania prawdziwych pieniędzy w internecie jest naprawdę sporo. Wiele z nich nie wymaga nawet dodatkowych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu. Najpopularniejsze z nich…

Inne sposoby na tanie lub darmowe gry

tanie gry

Zdobywanie punktów w grach, aby następnie wymieniać je na klucze do innych gier to tylko jeden z kilku sposobów na oszczędności związane z zakupem nowych tytułów. Jeśli lubimy grać i często szukamy nowych tytułów w korzystnych cenach (a nawet za darmo) to warto znać również pozostałe możliwości.

Serwisy podobne do Dogry.pl

Oczywiście serwis Dogry.pl nie jest jedynym, który pozwala zdobywać punkty za rejestracje oraz wykonywanie zadań w wybranych grach. W internecie możemy znaleźć również inne działające na tej samej zasadzie.


bananki

W serwisie Bananki.pl zbieramy bananki.


gamehag

W serwisie Gamehag zbieramy kamienie dusz.


Opinie o Dogry.pl

Większość opinii, które można znaleźć w internecie na temat serwisu to opinie pozytywne, choć czasem znaleźć można również te nieprzychylne. Serwis nie wymaga wkładu finansowego, a punkty przyznaje za coś, co większość i tak robi za darmo, więc zdecydowanie warto spróbować.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 komentarze do wpisu „Dogry.pl”

 1. Punkty zdobywa się całkiem sprawnie ponieważ jest dużo zadań. Wymieniam je potem przede wszystkim na skiny do csa i nowe gry na steam. Śmiało można polecić osobom które lubią pograć 😉

  Odpowiedz
 2. Dzięki serwisowi poznałem grę world od tanks i do dziś nie mogę przestać grać, a było to ładne parę miesięcy temu. Od tego czasu co jakiś czas sprawdzam inne tytuły, za które można dostać punkty, choć żaden inny mnie tak nie wciągnął. Punty wymieniam na walutę w WoT, a sam serwis jak najbardziej polecam.

  Odpowiedz
 3. Obecnie ten serwis to jedna wielka ściema. Punkty na PSC o wartości 50 zł zbiera się ROK!!!! Zadań mało, nie mówiąc już o otrzymaniu nagrody za poświęcony wcześniej czas. Ponad miesiąc czekania na kod PSC, a na stronie są one dalej dostępne.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz