Pawns.app – opinie | jak działa aplikacja

Pawns.app to interesująca aplikacja, w której zarabia się na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań i udostępnianiu internetu. Jej kluczową zaletą jest prostota oraz łatwość z jaką można zdobyć trochę dodatkowych pieniędzy, bez potrzeby posiadania zaawansowanych umiejętności. Jak dokładnie działa, co warto o niej wiedzieć i jakie ma opinie wśród użytkowników?

Rejestracja w Pawns.app

Chcąc zarabiać w aplikacji, trzeba oczywiście najpierw założyć konto. Można to zrobić wchodząc bezpośrednio na stronę internetową lub za pomocą poniższego przycisku, co zapewni dodatkowy bonus w wysokości 3$ (1$ po rejestracji, 1$ przy pierwszej wypłacie i 1$ przy drugiej).

Proces zakładania konta:

 1. Formularz na Pawns.app – po przejściu na stronę należy kliknąć fioletowy przycisk „Claim 3$ NOW”, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Pola „Coupon” i „Referral code” mogą pozostać puste.
 2. Potwierdzenie maila – po zarejestrowaniu się trzeba w skrzynce odbiorczej znaleźć wiadomość od Pawns.app i kliknąć w znajdujący się tam link weryfikacyjny.

Po potwierdzeniu adresu, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji Pawns.app, trzeba pobrać aplikację na swoje urządzenie. Jest ona dostępna zarówno na telefony, jak i komputery.

Jak zarabiać w Pawns.app

Pawns.app oferuje kilka możliwości zarabiania, takich jak:

 1. Udostępnianie internetu – po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu można pozwolić jej na wykorzystywanie dostępnej przepustowości sieci, aby w ten sposób zarabiać. Firma płaci za każdy udostępniony gigabajt danych.
 2. Wypełnianie ankiet – dość prosta metoda zarabiania, w której wystarczy odpowiadać na pytania.
 3. Program poleceń – umożliwia zdobywanie dodatkowych środków poprzez zapraszanie znajomych.
 4. Misje – wykonywanie określonych zadań w zamian za wynagrodzenie pieniężne lub inne bonusy.

Jak działa udostępnianie internetu

Internet udostępniony w aplikacji firma odpłatnie oferuje swoim klientom, umożliwiając im na przykład omijanie ograniczeń geograficznych oraz blokad IP. Dzięki temu, za pomocą serwera proxy, mogą oni korzystać z zablokowanych stron internetowych i usług.”

Warto jednak zauważyć, że choć udostępnianie internetu przez Pawns.app zapewnia dochód pasywny, to niestety nie jest on zbyt wysoki. Ponadto wiąże się to z pewnym ryzykiem, związanym przede wszystkim z brakiem jakiejkolwiek kontroli nad tym, w jaki sposób klienci go wykorzystują. To może prowadzić do niechcianego uczestnictwa w nielegalnych lub nieetycznych działaniach i narażać na potencjalne konsekwencje prawne lub ograniczenia ze strony dostawcy internetowego. Wprawdzie firma zapewnia, że sprawdza partnerów przed udzieleniem im dostępu do sieci, ale nie ma żadnej możliwości samodzielnej weryfikacji.

Na czym polega wypełnianie ankiet

Zarabianie na wypełnianiu ankiet nie wymaga żadnych kwalifikacji ani doświadczenia, co z pewnością jest sporą zaletą. Pieniądze otrzymuje się za udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące różnych tematów, takich jak preferencje konsumenckie, nawyki zakupowe czy zainteresowania. Zewnętrzne firmy płacą za te informacje, ponieważ chcą lepiej dopasować swoje produkty i usługi do potrzeb klientów.

Czym jest program poleceń

Program partnerski w Pawns.app nagradza zarówno promotorów, jak i rejestrujących się użytkowników:

 • Nowi użytkownicy – osoby, które założą konto za pomocą reflinka, otrzymują bonus w wysokości 3 dolarów (1$ po dołączeniu, 1$ po pierwszej wypłacie i 1$ po drugiej).
 • Polecający – również dostaje 3 dolary od zaproszonej osoby (po spełnieniu tych samych warunków), a do tego dodatkowe 10% przy każdej wypłacie. Oczywiście bez żadnego uszczerbku na jej zarobkach.

Zadania w Pawns.app

Misje w Pawns.app to nowa funkcja, która umożliwia zarabianie poprzez wykonywanie codziennych zadań, takich jak wypełnianie ankiet, udostępnianie internetu, czy zapraszanie znajomych. Po zaliczeniu każdej z nich otrzymuje się punkty, które można potem wymienić na pieniądze, czasowe zwiększenie zarobków lub losy na loterię.

Ile można zarobić?

Ciężko jednoznacznie określić ile można zarobić w Pawns.app, ponieważ dokładna kwota zależy od ilości udostępnionego internetu, wypełnionych ankiet, ukończonych zadań oraz aktywności w programie poleceń. Jednak według informacji na oficjalnej stronie, użytkownicy mogą zarobić od 5 do 140 dolarów miesięcznie.

Wypłata z Pawns.app

W Pawns.app, aby zlecić wypłatę trzeba uzbierać minimum 5$ na saldzie. Dostępne metody płatności to:

Metoda płatnościOpłatyCzas oczekiwania
PayPal4% (min. 0.25$)24 – 48h
Bitcoin1,5% (min. 1.5$)24 – 72h
Wirtualna karta płatnicza0%Od razu po zleceniu

Czy Pawns.app jest bezpieczny?

Z informacji dostępnych na oficjalnej stronie wynika, że Pawns.app został zweryfikowany i zatwierdzony przez Microsoft, Apple i Google jako bezpieczny w użyciu. Firma nie zbiera żadnych danych użytkowników i nie uzyskuje dostępu do pamięci urządzenia (e-maile, kontakty, galeria) itp. Ponadto cały ruch jest monitorowany 24/7 i szyfrowany, aby zapewnić maksymalną prywatność.

Jak usunąć konto w Pawns.app

Jeśli aplikacja Pawns.app nie spełni oczekiwań lub znudzi się po czasie, można w łatwy sposób usunąć konto. W tym celu należy:

 1. Zalogować się na konto i kliknąć ikonę ustawień (koło zębate z napisem „Settings”).
 2. Znaleźć i kliknąć przycisk „Delete account” znajdujący się z prawej strony.
 3. Kliknąć „Continue” w okienku pop-up, które się pojawi.
 4. Kliknąć przycisk „Delete account” w kolejnym oknie, które wyskoczy.
 5. Otworzyć maila od Pawns.app i kliknąć przycisk „Delete account”.

Warto jednak decyzję dobrze przemyśleć, ponieważ usunięcie konta jest nieodwracalne i skutkuje utratą dostępu do wszelkich danych oraz środków zgromadzonych na koncie.

Inne aplikacje do zarabiania pieniędzy

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Zarabianie przez internet możliwe jest na wiele różnych sposobów, a niektóre z nich nie wymagają w zasadzie żadnych dodatkowych umiejętności. Świetnym przykładem są właśnie aplikacje, które mogą stać się źródłem łatwego dodatkowego dochodu. Na dobrą sprawę wystarczy trochę wolnego czasu i chęci, aby nieco polepszyć stan swoich finansów.

Opinie o Pawns.app

Pawns.app to ciekawa aplikacja, która wyróżnia się możliwością generowania dochodu pasywnego poprzez udostępnianie internetu. Niestety jednak, wynagrodzenie z tego tytułu nie jest zbyt wysokie, więc instalowanie jej tylko dla tej formy zarabiania raczej nie ma sensu. Co innego, jeśli zakłada się konto również z myślą o ankietach i zadaniach. Wtedy warto rozważyć instalację.

pawns.app opinie

Aplikacja ma ogólnie bardzo dobre opinie w internecie, choć te negatywne także się zdarzają, głównie od osób rozczarowanych jej ograniczonym potencjałem zarobkowym. Jest to jednak typowe dla platform tego typu, ponieważ wielu użytkowników podchodzi do nich ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami.

Macie jakieś doświadczenia z Pawns.app? Podzielcie się opinią w komentarzu!


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Sawczuk
Sawczuk
1 miesiąc temu
Ocena :
     

Powiem tak, udostępnianie internetu w tej aplikacji jest bez sensu, przez tydzień z tego tytułu zarobiłem 0.009 grosza. Myślałem (bo nie doczytałem) że osiągnę minimum wypłaty 5$ za polecanie aplikacji, niestety użytkownicy musieli by być aktywni i wypłacić kasę. Początkowo nawet się zajarałem apką no bo dostałem za darmo 1$ :D. Lecz po dłuższym zastanowieniu są lepsze apki z ankietami. Artykuł jak najbardziej czytelny będę tu chyba stałym bywalcem 🙂

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx