Strona główna » Oszczędzanie » Aplikacja Vinted – opinie | jak sprzedawać i kupować?

Aplikacja Vinted – opinie | jak sprzedawać i kupować?

Platformy sprzedażowej Vinted raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Naprawdę spora ilość reklam i rozpoznawalność marki sprawia, że każdy przynajmniej słyszał o niej, nawet jeśli nigdy nie korzystał. Dzięki niej możemy szybko zarobić pieniądze odsprzedając ciuchy i akcesoria lub zaoszczędzić kupując je od innych użytkowników. Jak działa aplikacja Vinted, jak z niej korzystać i jakie ma opinie wśród użytkowników?

Vinted – co to jest?

Vinted to platforma sprzedażowa, dzięki której możemy zarówno sprzedawać, jak i kupować ubrania oraz inne akcesoria (np. torebki, biżuterię itp.). Serwis w internecie określany jest mianem internetowego secondhandu, gdyż większość rzeczy tam się znajdujących, to rzeczy używane, ale znajdziemy tu również te zupełnie nowe. Z pewnością każdy z nas ma w szafie wiele ubrań i akcesoriów, które leżą tam przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat i w ogóle nie są noszone. Takie rzeczy najlepiej po prostu sprzedać, aby zyskać więcej miejsca w szafie, a dodatkowo pieniądze, które mogą posłużyć do zakupu innych. Oczywiście zakupu możemy dokonać również za pomocą aplikacji, bez konieczności wypłacania środków zarobionych na sprzedaży.

Jak działa aplikacja Vinted

Zanim będziemy mogli korzystać z aplikacji Vinted, musimy ją oczywiście najpierw pobrać i założyć konto. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy nam do niej login, adres e-mail, hasło oraz numer telefonu, aby lepiej zabezpieczyć konto. Po rejestracji i pobraniu aplikacji na telefon możemy od razu przejść do sprzedaży lub kupna. Warto zwrócić uwagę, że aplikacja posiada wbudowany system wiadomości, dzięki któremu możemy kontaktować się z kupującym (lub sprzedającym) wewnątrz aplikacji.

Jak sprzedawać na Vinted

Zacznijmy od sprzedaży przedmiotów przy pomocy aplikacji Vinted. Jest ona bardzo intuicyjna, więc nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem interesującej nas opcji. Jeśli chodzi o sprzedaż, musimy najpierw kliknąć w przycisk „Sprzedaj„, który widoczny jest w dolnej części aplikacji. W kolejnym kroku pozostaje już tylko odpowiednio uzupełnić informacje odnośnie sprzedawanego przedmiotu.

Zdjęcie

Nie jest tajemnicą, że odpowiednie zdjęcie to klucz do sprzedaży. Nawet jeśli ubranie będzie naprawdę w świetnym stanie, to ciężko będzie je sprzedać, jeśli zdjęcie będzie po prostu złe. Na co zwrócić uwagę?

 • oświetlenie. Sprzedawany przedmiot musi być bardzo dobrze widoczny na zdjęciu, a najlepsze do tego będzie jasne światło dzienne,
 • tło. Zdjęcie powinno przedstawiać jedynie sprzedawany przedmiot, aby nie było wątpliwości co jest przedmiotem transakcji. Najlepiej jeśli znajdzie się on na jednolitym tle, na którym będzie się wyróżniał,
 • lampę błyskową. Sztuczne światło zniekształca kolory, więc powinniśmy unikać używania flesza,
 • ilość zdjęć. W aplikacji Vinted możemy dodać aż 20 zdjęć każdego sprzedawanego przedmiotu, więc warto to wykorzystać, aby sfotografować go pod różnymi kątami. Powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na szczegóły, czyli metki, widoczne ślady użytkowania oraz inne mankamenty i wady, które są widoczne.
 • własne zdjęcia. Nie każdy o tym wie, ale używanie zdjęć objętych prawami autorskimi jest zabronione. W związku z tym powinniśmy samodzielnie robić zdjęcia wszystkich przedmiotów, które zamierzamy sprzedać.

Tytuł i opis

W tytule przedmiotu powinniśmy krótko i zwięźle opisać sprzedawany przedmiot za pomocą słów kluczowych, które ułatwią jego znalezienie. Dopiero opis przedmiotu jest miejscem, w którym warto zawrzeć dodatkowe informacje dotyczące np. rozmiaru, wad oraz tego jak często było noszone.

Dobór kategorii

Kolejnym krokiem, jeśli chodzi o sprzedaż przedmiotów w aplikacji Vinted jest przypisanie go do odpowiedniej kategorii. Jest ich naprawdę sporo, a każda kategoria jest dodatkowo rozbudowana np. kobiety -> ubrania -> sukienki -> krótkie sukienki. Dzięki temu ułatwimy potencjalnym klientom znalezienie dokładnie takiego przedmiotu, jakiego akurat szukają. Poza kategorią pozostaje nam jeszcze podanie marki (np. H&M, Nike, Adidas itp.) oraz ocena stanu (bardzo dobry, dobry lub zadowalający). W przypadku nowych ubrań będzie to informacja, czy ubranie jest z metką, czy też bez.

Poza powyższymi dochodzą jeszcze inne informacje, które uzależnione są już od konkretnego produktu. Może to być np. rozmiar, kolor itp.

Cena

Cena to dla wielu osób kwestia, która budzi sporo wątpliwości. Za ile wystawić przedmiot, aby nie była ona zbyt duża, a jednocześnie w miarę korzystna dla nas. Przed ustaleniem konkretnej kwoty warto podejść obiektywnie do oceny przedmiotu i zastanowić się, ile sami bylibyśmy w stanie za niego zapłacić. Nie musimy obawiać się, że oczekiwana przez nas cena będzie zbyt wysoka, gdyż w każdej chwili możemy ją obniżyć, jeśli nikt nie będzie zainteresowany kupnem. Warto tutaj zwrócić uwagę również, że osoby, które dodały taki przedmiot do obserwowanych otrzymają od razu powiadomienie o zmianie ceny.

Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji pozostaje nam już tylko kliknąć w przycisk „Dodaj”, aby zamieścić ofertę.

Zniżki na przedmioty

zniżka vinted

Ciekawą opcją jest również możliwość dodania automatycznej zniżki dla kupujących, którzy zdecydują się na kilka przedmiotów z naszej oferty. Jak to zrobić?

 1. wchodzimy w Ustawienia
 2. Klikamy Wybierz zniżkę z menu po lewej stronie
 3. Ustawiamy odpowiadające nam zniżki.

Jak sprzedawać szybciej na Vinted?

Wystawienie oferty to jedno, ale jest ich tam naprawdę ogrom, więc sprzedaż wcale nie musi być łatwa. Chcąc zwiększyć zainteresowanie wśród kupujących warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Co powinniśmy zrobić?

 • ustawić tytuł i opis możliwie jak najbardziej ułatwiający znalezienie przedmiotu,
 • dodać zniżki na zakup większej ilości przedmiotów. Im większe, tym oczywiście lepiej,
 • zweryfikować konto, dzięki czemu zwiększymy wiarygodność,
 • korzystać z podbijania ofert i sugerowanych ofert,
 • regularnie dodawać nowe przedmioty. Dzięki temu więcej osób będzie nas obserwować,
 • oferować więcej możliwości wysyłkowych. Wbrew pozorom dla wielu osób jest to dość istotny czynnik decydujący o zakupie.

Jak zweryfikować konto

Chcąc zweryfikować swoje konto na Vinted wystarczy, że połączymy je z Google lub Facebookiem. Dzięki temu uwiarygodnimy swój profil, gdyż informacja ta będzie widoczna dla pozostałych użytkowników, ale również przyspieszymy proces sprzedaży oraz zakupu przedmiotów. Jak przejść do weryfikacji?

 • klikamy w zdjęcie profilowe, a następnie wybieramy Ustawienia,
 • w zakładce Szczegóły profilu klikamy przycisk Połącz, który znajduje się przy opcji Google lub Facebook, a następnie postępujemy według instrukcji.

Wprawdzie taka weryfikacja i łączenie konto z innymi budzi pewne wątpliwości i obawy, ale niesłusznie. Vinted nie będzie umieszczał na naszym koncie (Google lub Facebooku) żadnych postów, a praktyka takiego łączenia kont jest dość powszechna i często stosowana.

Co sprzedawać na Vinted

koszulki z nadrukiem

Aplikacja Vinted wykorzystywana jest przede wszystkim do sprzedaży rzeczy, których już nie nosimy i raczej nie mamy w planach nosić. Dzięki temu zyskamy miejsce w szafie na nowe, a dodatkowo możemy zarobić trochę pieniędzy. Jednak instalując aplikację z myślą o zarabianiu warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną kategorię, a mianowicie „Handmade”, czyli własnoręcznie wykonane przedmioty. Mając odpowiednie zdolności manualne możemy z tego uczynić dodatkowe źródło zarobku.

Jak kupować na Vinted?

Kupowanie w Vinted jest bardzo proste. Po uruchomieniu aplikacji możemy skorzystać z wyszukiwarki lub po prostu przejrzeć przedmioty, które dopiero zostały wystawione i znajdują się na stronie głównej. Decydując się na wyszukiwarkę wybieramy interesującą nas kategorię lub po prostu wpisujemy nazwę rzeczy, której poszukujemy. Po wyborze interesującego nas przedmiotu możemy od razu go zakupić klikając „Kup teraz” lub zapytać o niego sprzedawce, jeśli mamy dodatkowe pytania. Po zakupie pozostaje nam już tylko wybór metody płatności.

Metody płatności dostępne na Vinted

Nie wszystkie metody płatności będą dostępne u każdego użytkownika, ale przeważnie do dyspozycji mamy:

 1. karty kredytowe i debetowe. Warto dodać, że możemy skorzystać również z wirtualnych kart płatniczych, które możemy łatwo założyć przez internet,
 2. DotPay. Jest to usługa bankowości internetowej, która współpracuje ze wszystkimi dużymi bankami w Polsce. Dzięki niej możemy korzystać z przelewów oraz voucherów,
 3. Blik. Płatność przy pomocy 4-cyfrowego kodu pochodzącego z aplikacji mobilnej banku,
 4. Apple Pay i Google Pay. Płatność przy pomocy aplikacji zainstalowanej na telefonie z Androidem lub iOS,
 5. Portfel Vinted. Środki pochodzące ze sprzedaży ubrań na Vinted trafiają do portfela, który możemy wykorzystać później właśnie do realizacji zakupu.

Jak wyglądają zwroty przedmiotów

Jeśli kupiony przedmiot będzie niezgodny z opisem ogłoszenia, możemy go odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy. Z kolei, jeśli przedmiot nie pasuje lub po prostu nam się nie podoba, zwrotu możemy dokonać jedynie za zgodą sprzedającego, więc warto o tym pamiętać. Jak dokonać zwrotu?

 1. klikamy przycisk „Mam problem”, który znajduje się w oknie rozmowy ze sprzedającym. Mamy na to 2 dni od otrzymania przedmiotu,
 2. wysyłamy dowód niezgodności z opisem sprzedającemu (np. zdjęcie z widocznym miejscem uszkodzenia). Do czasu wyjaśnienia sprawy, Vinted wstrzyma płatność za dany przedmiot,
 3. uzgadniamy rozwiązanie ze sprzedającym. Tutaj z kolei opcje mamy 3:
  • odsyłamy przedmiot i otrzymujemy zwrot pieniędzy,
  • zachowujemy przedmiot,
  • problem ze znalezieniem rozwiązania. W tej sytuacji otwieramy spór, a administracja Vinted postara się pomóc w znalezieniu rozwiązania.

Skąd brać vouchery

Vouchery do wykorzystania w Vinted możemy otrzymać zapraszając znajomych do korzystania z aplikacji za pomocą reflinka. Za każdą poleconą osobę dostajemy kupon na 60 złotych. Gdzie znaleźć taki link?

 • wchodzimy w ikonę naszego profilu, 
 • wybieramy z listy Zaproś znajomych
 • kopiujemy wyświetlony link polecający Vinted i wysyłamy znajomemu.
vinted voucher

Jeśli znajomy zarejestruje się przy pomocy takiego linku otrzymamy stosowne powiadomienie. Jedyne co musi zrobić zaproszona osoba, abyśmy otrzymali vouchery, to:

 • wystawić 3 przedmioty w ciągu 7 dni od rejestracji (otrzymamy voucher na 20 zł),
 • dokonać sprzedaży poprzez przycisk Kup teraz w ciągu pierwszych 30 dni od rejestracji (otrzymamy dodatkowy voucher na 40 zł).

Uwaga: niestety opcja zapraszania jest tymczasowo wyłączona

Jak wykorzystać Voucher na Vinted

Warto wiedzieć, że vouchery mogą być wykorzystane tylko do zrobienia zakupów na kwotę min. 60 zł. Co więcej, jest on ważny tylko, jeśli robimy zakupy poprzez przycisk Kup teraz i jednocześnie możemy wykorzystać tylko 1 voucher. Nic specjalnego nie musimy robić, aby go wykorzystać, gdyż po kliknięciu przycisku „Kup teraz” voucher zostanie zastosowany automatycznie. Niestety ważne są tylko przez 30 dni od momentu zdobycia, więc musimy w miarę szybko z nich korzystać.

Gdzie sprzedawać ubrania poza Vinted

gdzie sprzedawać ubrania

Vinted to jedna z najpopularniejszych aplikacji do sprzedawania ubrań, ale też nie jedyna. Chcąc pozbyć się starych ciuchów, a przy okazji trochę zarobić nie musimy ograniczać się do jednej z nich. Jest kilka ciekawych aplikacji oraz miejsc, które możemy wykorzystać, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców.

Opinie o aplikacji Vinted

Aplikacja Vinted ma bardzo ciekawy zamysł, dzięki któremu możemy zarobić trochę pieniędzy na nieużywanych rzeczach, ale również zaoszczędzić na zakupie. Główną zaletą aplikacji jest brak jakiejkolwiek prowizji od sprzedaży, oczywiście nie licząc podbijania i promowania ofert. W teorii wszystko wygląda bardzo fajnie, choć niestety w internecie znajdziemy wiele negatywnych opinii na temat aplikacji. Najczęściej są to opinie od osób kupujących i dotyczą problemu z odzyskaniem pieniędzy, jeśli przedmiot okaże się niezgodny z opisem i zdecydujemy się na zwrot. Niestety oszuści zdarzają się wszędzie, nie tylko na Vinted, więc trzeba zawsze mieć to na uwadze.

Macie jakieś doświadczenia z Vinted? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
fixisoda
fixisoda
2 lat temu

Moje przyjaciółki zawsze znajdują okazję na vinted albo sprzedają nienoszone ubrania. Ja jeszcze nigdy nie kupiłam nic przez tę aplikację, chociaż myślałam wiele razy. Próbowałam sprzedać spodnie, ale niestety nikt się nie zgłaszał 🙁

Julia Padus
Julia Padus
2 lat temu

Myślę, że cała moda na vinted jest trochę przesadzona. Ceny często są bardzo wygórowane, a rzeczy nie różnia się bardziej niź te znajdowane przeze mnie w ciuchlandzie. Sporo sprzedaje w internecie i żaden portal/aplikacja mnie nie kosztował tyle nerwów co Vinted. Pierwsza sprzedaż i po dwoch dniach ,gdy mnie już poinformowano ,że doszło do zapłaty na konto, usunięto moj profil. Nie mogłam się zalogować. Wyskakiwał komunikat,że zły nr tel., gdzie mam tylko jeden nr telefonu Po wielu probach , na moim profilu nie było ani jednego przedmiotu , ani też pieniedzy. Jestem wyjątkowo zawiedziona, Radzę przyszłym urzytkowniczkom poważnie się zastanowić… Czytaj więcej »

Dominika
Dominika
2 lat temu

Vinted jest fajna aplikacja w szczególności gdy szukamy czegos plus size niestety w sklepach ciężko coś ładnego znaleźć a na Vinted można w dodatku można dogadać się z osobą od której kupujemy jak będzie zły rozmiar można zwrócić co prawda trzeba wydać na wysyłkę ale myślę że to fajna aplikacja używam ja od kilku lat sama parę rzeczy sprzedałam jestem zadowolona z aplikacji.

WuTe
WuTe
2 lat temu

Korzystam z vinted (głównie sprzedaję), ale do tej pory nie wiedziałam o systemie polecającym. Fajna sprawa – na pewno skorzystam i postaram się namówić znajomych do korzystania z tej aplikacji 🙂 Niemniej jednak przerażają mnie czasami wygórowane ceny… No, ale jak to mówią – jest popyt, jest podaż.

lailaimbir
lailaimbir
2 lat temu

Uważam, że warto sięgnąć po vinted, gdy ma się fajne ubrania, które już się nie nosi, a szkoda je wyrzucać – a nuż, komuś wpadną w oko i ucieszą, a nawet się przydadzą. Jakoś w ten sposób łatwiej z nimi się rozstać. Poza tym może w ten sposób uzbieram na coś konkretnego (pewne buty mnie kuszą). Wprawdzie na razie na to się nie zanosi, ale chcę spróbować… Co mi szkodzi, nieprawdaż?

ms
ms
2 lat temu

Według mnie vinted jest średnie. Wystawione ubrania nie są w żaden sposób odświeżane i rzeczy wystawione kilka tygodni wstecz idą z czasem w zapomnienie. Sama strona wizualna jak i usługowa nie powala choć jest podobna do olx lecz w jego przypadku funkcje są lepiej dopracowane (tzn. odświeżanie, przesyłki olx). Nie ukrywam, korzystam z tej aplikacji ale od momentu wystawienia ubrań w czerwcu nic nie sprzedałam ( oczywiście cena ubrań to nawet symboliczne 5 zł za dobrej jakości spódniczki ale to nic nie pomaga bo nawet nie ma wyświetleń).. Strona ma potencjał, trzeba ją tylko dopracować..

janet29999
janet29999
2 lat temu

Co do vinted mam mieszane uczucia. Udało mi się tam znaleźć kilka „perełek” Jak np. Komplet Givenchy dla synka. Jednak sporo oferowanych tam ciuchów na pierwszy rzut oka to nieoryginalne rzeczy bądź rzeczy hurtowo kupowane w ciuchlandach i wystawiane jako „Wyprzedaż szafy”. Naprawdę? Ktoś nagle wyprzedaje 70 ciuchów ze swojej szafy? Do tego w rozmiarach od XS do XL. Samej udało mi się sprzedać za pośrednictwem aplikacji vinted kilka rzeczy. Głównie po ciąży. Gdzie kupowalam nowe ciuchy. Chodzilam nie raz dwa razy w danej rzeczy. I postanowiłam je wystawić. Jednak ludzie mimo że widzą rzecz w idealnym stanie potrafią sie… Czytaj więcej »

Gaba
Gaba
2 lat temu

Vinted to swietny pomysł na nadanie „drugiego zycia” starym ubraniom i do robienia sobie nawet niewielkich pieniędzy, ale niestety czesem naprawdę ciężko jest cokolwiek sprzedać szczególnie ze jest tam dużo osób którym najlepiej za darmo dać te ubrania

joasia
joasia
2 lat temu

Vinted na pewno wygrywa z dotychczas popularnym OLX, na którym od czasu pojawienia się opcji płatności pojawiła się ogromna liczba oszustów i naciągaczy. Vinted jest przejrzysty, prosty i przyjazny i jak dotąd, nie natrafiłam tam na oszustów.

tomasz981
tomasz981
2 lat temu

Podczas robienia generalnych porządków w szafie z ciuchami chciałem kilka rzeczy wywalić, lecz po ocenie ich stanu uznałem, że mogą jeszcze komuś posłużyć. Zainstalowałem aplikację Vinted, zrobiłem zdjęcia ubrań, podałem wszelkie wymiary, opisałem produkt i wystawiłem na sprzedaż. Po kilku dniach udało się sprzedać nienoszone ciuchy, trochę pieniędzy wpadło i mogłem zakupić nowe ubrania. Zatem polecam Vinted.

Remijek
Remijek
2 lat temu

Posiadam konto na Vinted. Dużo ubrań swoich sprzedałam. Pieniądze trafiały bez problemu na konto. Choć czasem trafiało się na klienta że zwlekał z klikaniem że „wszystko ok” ale dzięki systemowi pieniądze trafiały na konto Vinted. Z przesyłaniem na konto bankowe też nie ma problemu. A przy okazji sprzedawania, zawsze coś ja fajnego kupiłam. Polecam

agak
agak
2 lat temu

Doświadczenia, jak najbardziej pozytywne. Ostatnio sporo zamawiałam, wszystko doszło, po za jednym artykułem z którego sama zrezygnowałam. Miałam przypadek Pani, która prubowala mi wmówić że prywatnie mam jej zapłacić, ze konto przez e-mail poda itd. pomimo to że przelew juz poszedł przez DotPay, i na swoim mailu miałam wszelkie potwierdzenia transakcji. Wysłałam do Owej Pani Screen że zapłaciłam, a Pani dalej swoje że ona artykułu nie wyślę bo pieniędzy nie dostała, więc zgłosiłam w Vinted tą sytuację – pieniążki miałam w 7 dni z powrotem na koncie. Dlatego jak najbardziej polecam bo rzeczywiście na tej stronie działa ochrona kupującego.

makao47
makao47
2 lat temu

Ze względu na niski budżet zakupy na vinted otworzyły przede mną naprawdę dużo możliwości. Poza znajdywaniem ubrań, które są już dawno niedostępne w sklepach stacjonarnych, mogę je również znaleźć w o wiele niższej cenie. Mam wiele znajomych, które poza kupowaniem postanowiły również sprzedawać na vinted i są bardzo zadowolone z tego serwisu. Z ich doświadczenia wiem, że da się naprawdę dużo zarobić sprzedając ubrania, których i tak już by się nie ubrało. Sama zamówiłam na vinted w ostatnim miesiącu parę bluzek i spodnie. Wszystko przyszło w krótkim czasie i w dobrej jakości, a płatność przebiegła jak zwykle bez problemów. Co… Czytaj więcej »

DeeFka
DeeFka
2 lat temu

Hej, dla mnie vinted jest spoko, choć często ludzie narzekają. Jest wiele oszustów, oszustek i tego nie ominiemy, ja jeszcze nie spotkałam się z oszustem, chociaż w niektórych przypadkach różne opinie słyszałam. Być może brakuje im moderatorów, bo również niektóre rzeczy są w złych kategoriach pododawane. No co gust, to i opinia 😉 Najlepiej sprawdzić na własnej osobie jak komuś apka przypadnie do gustu 😉

Zzz
Zzz
1 rok temu

Jak dla mnie aplikacja Vinted jest bardzo ciekawym pomysłem. W łatwy sposób można pozbyć się rzeczy, których juz nie nosimy i dać nowe życie innym. Super pomysł, jedyną wadą są dla mnie wysokie koszty wysyłki, jednak w porównaniu z cenami sklepowymi i tak ceny rzeczy z Vinted są korzystniejsze a w dodatku można kupić wyjątkowe perełki, których obecnie w sklepach nie dostaniemy. Polecam.

Anastasiia89
Anastasiia89
1 rok temu

Ja akurat jestem użytkownikiem raczej częsciej kupującym niż sprzedającym i mogę stwierdzic że lepszej apki jeszcze nie stworzono. tu można natychmiast skontaktować się z sprzedawcą, dostać dodatkową informację, oczywiście jest ochrona kupującego co chroni nasze pieniądze w razie „w”. Oczywiście zawsze też można negocjować ceny

Ewelina
Ewelina
9 miesięcy temu
Ocena :
     

Jestem od kilku lat Vinted i zwyczajnie rezygnuje .
Po zmianach jako kupująca i sprzedająca nie mam praw .
Zakup- przedmiot nie zgodny z opisem: ja ponoszę koszt zwrotu odciągnięty od sumy zapłaconej – wiec gdzie jest ochrona kupującego ?? Brak Ochrony
Sprzedaż – brak odbioru paczki przez kupującą: zwrot do mnie (paczki do dziś się nie odnalazły ) brak wyjaśniania ,ubliżanie , brak możliwości wystawienia adekwatnego komentarza – negatywnej opinii . I brak reakcji ze strony Vinted .
To już nie ten sam Vinted. Mam wrażenie ze chroni się oszustów i bandyckie zachowanie

Mikaa98
Mikaa98
8 miesięcy temu
Ocena :
     

Vinted jest super opcja pozwalająca sprzedać duża ilość ubrań, a także kupić.

18
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x