Refunder

Refunder

Refunder jest programem typu cashback, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów online. Jest to jeden z międzynarodowych liderów, działający na terenie kilku krajów. Współpracuje on z licznymi sklepami internetowymi, a przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy założyć konto na stronie czy też dołączyć do programu za pomocą konta PayPal lub Facebooka.

Podczas robienia zakupów w dostępnych sklepach otrzymamy odpowiedni % zwrotu wydanej tam kwoty. Jest to, więc świetny sposób na odzyskanie chociaż części pieniędzy, które w przeciwnym razie by zwyczajnie przepadły. Przy każdym sklepie z listy znajdującej się na stronie Refunder widnieje informacja, ile dokładnie otrzymamy zwrotu na konto. 

Ile można odzyskać z Refunder

W przypadku Refundera możemy liczyć na zwrot w wysokości nawet kilkudziesięciu złotych, a programowi zaufały już tysiące osób. Firma zarejestrowana jest w Szwecji, działa legalnie i jest wiarygodna. Wypłaciła ona już miliony złotych polskim użytkownikom. Czas najwyższy zacząć zarabiać na rezerwacjach w hotelach, wycieczkach, biletach lotniczych czy też na codziennych zakupach.

Obecnie możliwe jest kupowanie i otrzymywanie zwrotów w ponad 600 przyłączonych sklepach. Do najpopularniejszych sklepów w Refunder zaliczane są Hotels.com (aż do 5% zwrotu), Zalando (do 4% zwrotu), Multikino (5% zwrotu), Douglas.pl (4% zwrotu), Empik.com (do 2% zwrotu) czy też Castorama (3% zwrotu). Co więcej, dostępna jest darmowa Wtyczka Refunder, dzięki której ukazują się nam w wynikach wyszukiwania sklepy podłączone do programu. Przy każdej ofercie zaznaczony jest procent czy kwota, którą otrzymamy bezpośrednio na konto bankowe po dokonaniu zakupów w danym sklepie internetowym.

Program poleceń

Zapraszając znajomego do serwisu otrzymać można jednorazowo 10 złotych. Otrzymuje go zarówno osoba zapraszana, jak i osoba zapraszająca. Jedynym warunkiem, aby bonus został przyznany jest zrobienie zakupów na min. 50 złotych w ciągu 45 dni od rejestracji, przez osobę zaproszoną .

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Wypłata

Po zarejestrowaniu zakupów online, są one widoczne w zakładce Nadchodzące zwroty, a po zatwierdzeniu transakcji przez wybrany sklep pieniądze znajdą się w zakładce Gotowe do wypłaty. Można je wypłacić na swoje konto bankowe czy na konto na PayPal, gdy uzbieramy minimum 45 złotych. Co więcej, status zwrotów można sprawdzać w dowolnej chwili na swoim koncie. Najczęściej transakcja jest rejestrowania w ciągu 48 h, a ostateczne potwierdzenie trwa zwykle 14 dni.

Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…
Paypal

Paypal

Paypal to jeden z pierwszych i największych serwisów oferujących ekspresowe płatności osobom posiadającym adres mailowy. Firma powstała już w 1998 roku,…

Wtyczka

Wtyczka od Refunder na bieżąco informuje o zwrotach, które możemy otrzymać odwiedzając poszczególne sklepy. Dostępna jest dla aż 4 popularnych przeglądarek czyli Google Chrome, Mozilli Firefox, Internet Explorera oraz Safari. Dodatkowo informuje ona o dostępnych kodach rabatowych, więc nie trzeba szukać ich dodatkowo w internecie.

Gdzie i jak jeszcze można zaoszczędzić pieniądze?

Refunder to oczywiście nie jedyny serwis, który pozwala odzyskać część wydanych na zakupy w internecie pieniędzy. Cieszy się bardzo dobrą opinią i nie powinno być problemów ze zwrotem, ale czasem warto przyjrzeć się również innym, które działają na podobnej zasadzie, ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że zwrot oferowany w sklepie, w których chcemy akurat zrobić zakupy jest po prostu większy. Robienie zakupów to też nie jedyna sytuacja, w której możemy zaoszczędzić pieniądze.

Jak oszczędzać pieniądze

Jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy to bardzo ciężki i trudny temat, z którym bardzo ciężko się zmierzyć. O tym jak oszczędzać pieniądze powstało całe mnóstwo książek,…
Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe

Początkowo określenie cashback i moneyback dotyczyły tej samej usługi finansowej. Dzięki nim możliwe jest otrzymanie zwrotu pieniędzy wydanych zarówno w…

Opinie o Refunder

Refunder ma w internecie bardzo dobre opinie, a rejestracja w nim jest całkowicie darmowa. Dochodzi do tego bardzo fajna wtyczka, która znacznie ułatwia sprawdzanie zwrotów, które możemy otrzymać. Bonus za samą rejestrację w wysokości 10 złotych również na plus, więc z pewnością warto założyć konto i zacząć oszczędzać na zakupach w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

2 Komentarze

  1. Bardzo długo robiłem w internecie zakupy nie mając pojęcia, że można w jakiś sposób odzyskać część pieniędzy. Wtedy trafiłem na serwis Qassa, z którego korzystałem dłuższy czas, ale niestety skończył w Polsce działalności, więc szukałem dobrej alternatywy. Tak trafiłem w końcu na refunder i korzystam z niego do teraz. Zawsze zdecydowanie lepiej odzyskać choć trochę wydanych pieniędzy niż zupełnie nic.

  2. Korzystam z niego już od kilku miesięcy i nigdy nie było problemów, więc śmiało mogę polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *