Refunder

Refunder

Refunder jest programem typu cashback, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów online. Jest to jeden z międzynarodowych liderów, działający na terenie kilku krajów. Współpracuje on z licznymi sklepami internetowymi, a przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy założyć konto na stronie czy też dołączyć do programu za pomocą konta PayPal lub Facebooka.

Przejście do serwisu

Refunder to sposób na odzyskanie pieniądzy za zakupy w internecie

Podczas robienia zakupów w dostępnych sklepach otrzymamy odpowiedni % zwrotu wydanej tam kwoty. Przy każdym sklepie z listy znajdującej się na stronie Refunder widnieje informacja, ile dokładnie otrzymamy zwrotu na konto. Obecnie możliwe jest kupowanie i otrzymywanie zwrotów w ponad 600 przyłączonych sklepach. Do najpopularniejszych sklepów w Refunder zaliczane są Hotels.com (aż do 5% zwrotu), Zalando (do 4% zwrotu), Multikino (5% zwrotu), Douglas.pl (4% zwrotu), Empik.com (do 2% zwrotu) czy też Castorama (3% zwrotu). Co więcej, dostępna jest darmowa Wtyczka Refunder, dzięki której ukazują się nam w wynikach wyszukiwania sklepy podłączone do programu. Przy każdej ofercie zaznaczony jest procent czy kwota, którą otrzymamy bezpośrednio na konto bankowe po dokonaniu zakupów w danym sklepie internetowym.

Ile można odzyskać z Refunder

W przypadku Refundera możemy liczyć na zwrot w wysokości nawet kilkudziesięciu złotych, a programowi zaufały już tysiące osób. Firma zarejestrowana jest w Szwecji, działa legalnie i jest wiarygodna. Wypłaciła ona już miliony złotych polskim użytkownikom. Czas najwyższy zacząć zarabiać na rezerwacjach w hotelach, wycieczkach, biletach lotniczych czy też na codziennych zakupach.

Wypłata z Refunder

Po zarejestrowaniu zakupów online, są one widoczne w zakładce Nadchodzące zwroty, a po zatwierdzeniu transakcji przez wybrany sklep pieniądze znajdą się w zakładce Gotowe do wypłaty. Można je wypłacić na swoje konto bankowe czy na konto na PayPal, gdy uzbieramy minimum 45 złotych. Co więcej, status zwrotów można sprawdzać w dowolnej chwili na swoim koncie. Najczęściej transakcja jest rejestrowania w ciągu 48 h, a ostateczne potwierdzenie trwa zwykle 14 dni.

Zobacz też inne serwisy oferujące cashback i kody rabatowe.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *