Refunder

refunder

Refunder jest programem typu cashback, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów online. Jest to jeden z międzynarodowych liderów, działający na terenie kilku krajów. Współpracuje on z licznymi sklepami internetowymi, a przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy założyć konto na stronie Refunder czy też dołączyć do programu za pomocą konta PayPal lub Facebooka.

Rejestracja w Refunder

Jak odzyskać pieniądze za zakupy w internecie

Podczas robienia zakupów w dostępnych sklepach otrzymamy odpowiedni % zwrotu wydanej tam kwoty. Przy każdym sklepie z listy znajdującej się na stronie Refunder widnieje informacja, ile dokładnie otrzymamy zwrotu na konto. Obecnie możliwe jest kupowanie i otrzymywanie zwrotów w ponad 600 przyłączonych sklepach. Do najpopularniejszych sklepów w Refunder zaliczane są Hotels.com (aż do 5% zwrotu), Zalando (do 4% zwrotu), Multikino (5% zwrotu), Douglas.pl (4% zwrotu), Empik.com (do 2% zwrotu) czy też Castorama (3% zwrotu). Co więcej, dostępna jest darmowa Wtyczka Refunder, dzięki której ukazują się nam w wynikach wyszukiwania sklepy podłączone do programu. Przy każdej ofercie zaznaczony jest procent czy kwota, którą otrzymamy bezpośrednio na konto bankowe po dokonaniu zakupów w danym sklepie internetowym.

Ile można odzyskać z Refunder

W przypadku Refundera możemy liczyć na zwrot w wysokości nawet kilkudziesięciu złotych, a programowi zaufały już tysiące osób. Firma zarejestrowana jest w Szwecji, działa legalnie i jest wiarygodna. Wypłaciła ona już miliony złotych polskim użytkownikom. Czas najwyższy zacząć zarabiać na rezerwacjach w hotelach, wycieczkach, biletach lotniczych czy też na codziennych zakupach.

Wypłata

Po zarejestrowaniu zakupów online, są one widoczne w zakładce Nadchodzące zwroty, a po zatwierdzeniu transakcji przez wybrany sklep pieniądze znajdą się w zakładce Gotowe do wypłaty. Można je wypłacić na swoje konto bankowe czy na konto na PayPal, gdy uzbieramy minimum 45 złotych. Co więcej, status zwrotów można sprawdzać w dowolnej chwili na swoim koncie. Najczęściej transakcja jest rejestrowania w ciągu 48 h, a ostateczne potwierdzenie trwa zwykle 14 dni.

Zobacz też inne serwisy oferujące cashback.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *