Refunder

Refunder

Refunder jest programem typu cashback, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów online. Jest to jeden z międzynarodowych liderów, działający na terenie kilku krajów. Współpracuje on z licznymi sklepami internetowymi, a przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy założyć konto na stronie czy też dołączyć do programu za pomocą konta PayPal lub Facebooka.

Refunder - jak działa?

Podczas robienia zakupów w dostępnych sklepach otrzymamy odpowiedni % zwrotu wydanej tam kwoty. Przy każdym sklepie z listy znajdującej się na stronie Refunder widnieje informacja, ile dokładnie otrzymamy zwrotu na konto. Obecnie możliwe jest kupowanie i otrzymywanie zwrotów w ponad 600 przyłączonych sklepach. Do najpopularniejszych sklepów w Refunder zaliczane są Hotels.com (aż do 5% zwrotu), Zalando (do 4% zwrotu), Multikino (5% zwrotu), Douglas.pl (4% zwrotu), Empik.com (do 2% zwrotu) czy też Castorama (3% zwrotu). Co więcej, dostępna jest darmowa Wtyczka Refunder, dzięki której ukazują się nam w wynikach wyszukiwania sklepy podłączone do programu. Przy każdej ofercie zaznaczony jest procent czy kwota, którą otrzymamy bezpośrednio na konto bankowe po dokonaniu zakupów w danym sklepie internetowym.

Serwisy podobne do Refunder

Nie jest to oczywiście jedyny serwis, który pozwala odzyskać część wydanych na zakupy w internecie pieniędzy. Cieszy się bardzo dobrą opinią i nie powinno być problemów ze zwrotem, ale czasem warto przyjrzeć się również innym. Może się zdarzyć, że zwrot tam oferowany jest nieco większy.

Cashback

Cashback

Początkowo określenie cashback i moneyback dotyczyły tej samej usługi finansowej. Dzięki nim możliwe jest wypłacanie gotówki w kasie sklepowej i otrzymanie zwrotu pieniędzy wydanych…

Ile można odzyskać z Refunder

W przypadku Refundera możemy liczyć na zwrot w wysokości nawet kilkudziesięciu złotych, a programowi zaufały już tysiące osób. Firma zarejestrowana jest w Szwecji, działa legalnie i jest wiarygodna. Wypłaciła ona już miliony złotych polskim użytkownikom. Czas najwyższy zacząć zarabiać na rezerwacjach w hotelach, wycieczkach, biletach lotniczych czy też na codziennych zakupach.

Zaproś znajomych do Refunder

Zapraszając znajomego do serwisu otrzymać można jednorazowo 10 złotych. Otrzymuje go zarówno osoba zapraszana, jak i osoba zapraszająca. Jedynym warunkiem, aby bonus został przyznany jest zrobienie zakupów na min. 50 złotych w ciągu 45 dni od rejestracji, przez osobę zaproszoną .

Wypłata z Refunder

Po zarejestrowaniu zakupów online, są one widoczne w zakładce Nadchodzące zwroty, a po zatwierdzeniu transakcji przez wybrany sklep pieniądze znajdą się w zakładce Gotowe do wypłaty. Można je wypłacić na swoje konto bankowe czy na konto na PayPal, gdy uzbieramy minimum 45 złotych. Co więcej, status zwrotów można sprawdzać w dowolnej chwili na swoim koncie. Najczęściej transakcja jest rejestrowania w ciągu 48 h, a ostateczne potwierdzenie trwa zwykle 14 dni.

Wtyczka Refunder

Wtyczka od Refunder na bieżąco informuje o zwrotach, które możemy otrzymać odwiedzając poszczególne sklepy. Dostępna jest dla aż 4 popularnych przeglądarek czyli Google Chrome, Mozilli Firefox, Internet Explorera oraz Safari. Dodatkowo informuje ona o dostępnych kodach rabatowych, więc nie trzeba szukać ich dodatkowo w internecie.

Opinie o Refunder

Refunder ma w internecie bardzo dobre opinie, a rejestracja w nim jest całkowicie darmowa. Dochodzi do tego bardzo fajna wtyczka, która znacznie ułatwia sprawdzanie zwrotów, które możemy otrzymać. Bonus za samą rejestrację w wysokości 10 złotych również na plus, więc z pewnością warto założyć konto i zacząć oszczędzać na zakupach w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 Komentarze

  1. Bardzo długo robiłem w internecie zakupy nie mając pojęcia, że można w jakiś sposób odzyskać część pieniędzy. Wtedy trafiłem na serwis Qassa, z którego korzystałem dłuższy czas, ale niestety skończył w Polsce działalności, więc szukałem dobrej alternatywy. Tak trafiłem w końcu na refunder i korzystam z niego do teraz. Zawsze zdecydowanie lepiej odzyskać choć trochę wydanych pieniędzy niż zupełnie nic.

  2. Korzystam z niego już od kilku miesięcy i nigdy nie było problemów, więc śmiało mogę polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *