LetyShops – opinie i jak działa cashback

Internet obecnie ułatwia naprawdę wiele spraw, a robienie zakupów jest jedną z nich. Jednak nie każdy wie, że zamawiając jakikolwiek produkt w sieci możemy w bardzo łatwy sposób odzyskać część wydanych pieniędzy. Służą do tego specjalne serwisy cashback, do których zalicza się choćby LetyShops, który współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów, a dołączyć możemy szybko i do tego za darmo. Co powinniśmy wiedzieć o stronie, jak korzystać i jakie ma opinie wśród użytkowników?

LetyShops – co to jest?

LetyShops to serwis typu cashback, dzięki któremu można w łatwy sposób odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych. Działa od 2014 roku i może pochwalić się już kilkudziesięcioma milionami użytkowników aktywnie zbierających zwroty. Obecnie usługa z powodzeniem funkcjonuje w kilkudziesięciu krajach na świecie, w tym również w Polsce.

Rejestracja w LetyShops

Chcąc zbierać cashback w sklepach internetowych, pierwszym krokiem jaki musimy zrobić jest założenie konta w LetyShops. Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie, ponieważ do rejestracji wystarczą jedynie podstawowe dane.

Założyć konto w LetyShops można za pomocą powyższego przycisku, podając tam adres e-mail oraz hasło. Oczywiście musi być prawdziwy, ponieważ podlega weryfikacji polegającej na wysłaniu wiadomości z linkiem, który należy kliknąć. Tuż po potwierdzeniu maila można przejść do pierwszych zakupów i zacząć zbierać zwroty.

Na uwagę zasługuje fakt, że, że od razu po rejestracji, na dobry początek otrzymujemy konto premium, które zwiększa otrzymywany cashback o 30% na 7 dni. Warto dobrze wykorzystać te pierwsze dni.

Czy LetyShops jest darmowy?

LetyShops jest w pełni darmowy, więc możemy korzystać ze wszystkich możliwości serwisu i zarabiać bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Jedynym wyjątkiem jest konto premium, które zapewnia dodatkowe korzyści, ale jest tylko opcjonalne, więc nie musimy się na nie decydować.

Jak działa konto premium w LetyShops

Konto premium zwiększa otrzymywany cashback o 30%, więc dość spory procent, który z pewnością przyspieszy zarabianie. Wprawdzie po rejestracji otrzymujemy je na 7 dni za darmo, ale niestety jest to dość krótki okres testowy. Jednak, jeśli uznamy, że nam się to opłaca, to w dalszym ciągu możemy cieszyć się takimi benefitami po upływie tego czasu. Wystarczy, że wykupimy takie ulepszenie w cenie 20 złotych na miesiąc. Musimy tylko wcześniej przeanalizować jak często robimy internetowy zakupy z cashbackiem i ocenić, czy warto.

Jak aktywować konto premium?

 • klikamy portret widoczny obok salda (w prawym górnym rogu),
 • wybieramy „Moje konto”,
 • klikamy w link „Aktywuj 20zł /miesiąc) pod ikonką „Premium” widoczną w prawym dolnym rogu,
 • klikamy w żółty przycisk „Aktywuj”.

Warto pamiętać, że konto premium nie odnawia się automatycznie, więc musimy robić to ręcznie po upływie miesiąca.

Czy to nie ściema? Gdzie tkwi haczyk?

W związku z tym, że LetyShops daje nam pieniądze praktycznie za nic, to część osób może się zastanawiać, czy to aby nie ściema. albo gdzie tkwi haczyk. Otóż nie ma żadnego, a strona jest w pełni legalna i co najważniejsze – wypłacalna. Jednak, aby zrozumieć sens działań tego typu, trzeba wiedzieć jak działa i na czym zarabia LetyShops – wtedy wszystko stanie się jasne. To, że firma płaci nam za coś tak błahego nie oznacza, że nie czerpie z tego profitów.

Jak działa i na czym zarabia LetyShops

Zasada działania serwisów typu cashback, a więc również LetyShops jest bardzo prosta. Sklepy płacą platformie za pozyskiwanie klientów, a ta z kolei dzieli się większością uzyskanych opłat z użytkownikami. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskują obie strony. Sklepy pozyskują nowych klientów, a my mamy szansę na dodatkowe pieniądze za internetowe zakupy. Oczywiście przede wszystkim chodzi tutaj o oszczędzanie na zakupach dokonywanych osobiście, ale w przypadku LetyShops mamy też inną opcję. Możemy również wysłać komuś linku do konkretnego sklepu, a wtedy otrzymamy zwrot za zrealizowane przez taką osobę zamówienia.

cashback letyshops

Powyższa grafika może nie odzwierciedlać faktycznej wysokości oferowanego aktualnie cashbacku, ponieważ ten często się zmienia. Dlatego warto sprawdzać go bezpośrednio na stronie.

Jak korzystać i robić zakupy, aby otrzymać cashback

Jak robić zakupy za pomocą platformy, aby otrzymać cashback, krok po kroku:

 1. logujemy się do serwisu LetyShops,
 2. szukamy sklepu, który nas interesuje (za pomocą wyszukiwarki lub kategorii),
 3. klikamy przycisk „przejdź do sklepu” lub aktywujemy wtyczkę (więcej informacji na ten temat w dalszej części artykułu),
 4. szukamy interesujących nas produktów w wybranym sklepie, a następnie składamy zamówienie.

Jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, w ciągu 24 godzin na naszym koncie powinna pojawić się informacja dotycząca cashbacku o statusie „oczekujące”. Warto dodać, że przed przejściem do sklepu możemy sprawdzić opinie i recenzje na jego temat na platformie LetyShops.

Są jeszcze pewne kwestie, na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby cashback został naliczony poprawnie:

 • zakup powinniśmy zrealizować podczas jednej sesji przeglądarkowej. Jeśli po przejściu do sklepu zamkniemy stronę i wrócimy po jakimś czasie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cashback nie zostanie prawidłowo naliczony,
 • powinniśmy używać jedynie tych kuponów i kodów rabatowych, które pochodzą z LetyShops,
 • warto również wyłączyć rozszerzenia stron trzecich, które mogą nadpisać linki partnerów np. programy blokujące reklamy, proxy itp.

Co robić, jeśli cashback zostanie odrzucony

Niestety czasem może się zdarzyć sytuacja, że mimo prawidłowo przeprowadzonych zakupów, z jakiegoś powodu nasz zwrot zostanie odrzucony. Takie informacje znajdziemy w zakładce „Mój cashback”, więc powinniśmy regularnie ją przeglądać i w razie potrzeby, za pomocą specjalnego przycisku zgłosić problem z automatycznym naliczeniem. Wtedy administracja LetyShops sprawdzi transakcję i ręcznie ją zatwierdzi, jeśli wszystko zostało prawidłowo zarejestrowane w systemie. W przeciwnym razie wyśle stosowne zapytanie do sklepu, a nam pozostanie uzbroić się w cierpliwość, bowiem oczekiwanie na odpowiedź może zająć niestety nawet 3-4 miesiące. Jednak samo zakładanie sporu trwa raptem kilka sekund, więc warto to robić.

Sklepy dostępne w LetyShops

Obecnie w LetyShops znajdziemy prawie 4 tysiące różnych sklepów i platform handlowych, z których możemy dostać zwrot. Jest to ogromna liczba, więc nie sposób wymienić wszystkie obsługiwane sklepy, ale z pewnością nie zabraknie tych najpopularniejszych. Przykładowe sklepy, z których otrzymamy cashback to:

Program lojalnościowy LetyShops

W LetyShops mamy również program lojalnościowy, który ma 3 poziomy:

 • LetyBronze – zwiększa o 10% podstawową stawkę cashback. Minimum 40 złotych oszczędności.
 • LetySilver – zwiększa o 20% podstawową stawkę cashback, Minumum 200 złotych oszczędności.
 • LetyGold – zwiększa o 30% podstawową stawkę cashback. Minimum 600 złotych oszczędności.

Każdy cashback, który otrzymamy przybliża nas do kolejnych poziomów. Warto wiedzieć, że wypłata środków nie obniża naszego statusu, a rośnie on od momentu rejestracji. W związku z tym po uzyskaniu najwyższego poziomu, nie musimy już martwić się o jego utratę nawet regularnie wypłacając zaoszczędzone pieniądze.

Jak to dokładnie działa? Załóżmy, że w oferowany w sklepie cashback wynosi 5%, a wtedy zależnie od uzyskanego statusu otrzymamy:

 • LetyBronze – 5,5% (5 + 10% = 5,5%),
 • LetySilver – 6% (5 + 20% = 6%),
 • LetyGold – 6,5% (5 + 30% = 6,5%).

Jak widać program lojalnościowy jest bardzo przejrzysty i dodatkowo zachęca do regularnego oszczędzania.

Aplikacja mobilna LetyShops

aplikacja letyshops

LetyShops posiada również własną mobilną aplikację do zarabiania, która może ułatwić oszczędzanie osobom preferującym robienie zakupów na smartfonie. Dostępna jest na telefony z androidem oraz iOS, więc znajdziemy je zarówno w Google Play, jak i App Store. Oczywiście jeśli nie chce nam się szukać, możemy skorzystać z szybkich linków, które znajdują się stronie głównej (na dole).

Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które preferują robienie zakupów przy pomocy telefonu. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobre oceny i opinie dotyczące aplikacji, które mówią same za siebie.

Jak działa wtyczka do przeglądarki

wtyczka letyshops

Jeśli regularnie korzystamy z LetyShops, warto rozważyć instalację wtyczki do przeglądarki, która dostępna jest dla Google Chrome, Firefoxa oraz Opery. Dzięki wtyczce widzimy informacje odnośnie oferowanego cashbacku bez konieczności przechodzenia na stronę LetyShops. Jak to działa? Odwiedzając jakikolwiek sklep internetowy, z prawej strony wyświetli nam się informacja odnośnie oferowanego zwrotu oraz przycisk aktywujący. Co więcej, mamy w niej także podgląd na swoje aktualne saldo, a nawet możemy stworzyć listę ulubionych sklepów.

Warto też wspomnieć o bardzo przydatnej funkcji, która sprawdza i prezentuje na wykresie zmiany ceny wybranego produktu. Dzięki temu wiemy czy faktycznie jest na niego aktualnie promocja lub dodatkowy rabat, czy jest to zwykły zabieg marketingowy.

Czy LetyShops jest bezpieczny?

W dalszym ciągu wiele osób miewa pewne obawy związane z bezpieczeństwem zakupów w sieci, ponieważ często mówi się o różnego rodzaju oszustwach. Jednak najczęściej dotyczą one serwisów, w których sprzedają inne osoby prywatne np. na portalach z ogłoszeniami, vinted itp. W przypadku sprawdzonych sklepów internetowych z dobrymi opiniami, takiego ryzyka praktycznie nie ma. Dlatego śmiało można stwierdzić, że LetyShops jest bezpieczny, ponieważ przejście przez platformę służy jedynie do prawidłowego zarejestrowania źródła wizyty. Dzięki temu sklep internetowy dowie się skąd przyszedł klient i będzie mógł wypłacić prowizję, a my otrzymamy z tego tytułu cashback.

Wypłata z LetyShops

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli kwestię wypłaty zaoszczędzonych pieniędzy, którą możemy zlecić na konto bankowe lub portfel internetowy PayPal. Warto przy tym od razu zwrócić uwagę na stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby to zrobić, czyli 20 złotych. Oczywiście musimy wiedzieć, że liczy się tylko „zaliczony” cashback, więc ten „oczekujący” nie będzie brany pod uwagę.

Na wypłatę z LetyShops czeka się do 4 dni roboczych. Wprawdzie wniosek zostaje rozpatrzony w ciągu 1-3 dni, ale dochodzi jeszcze czas realizacji. Dlatego, to kiedy dojdzie przelew zależy również od banku, w którym mamy konto i jego sesji przychodzących.


ranking kont bankowych

Aktualnie ciężko wyobrazić sobie życie bez konta bankowego, więc praktycznie każdy je posiada. Warto jednak wiedzieć, który bank oferuje najlepsze warunki, gdyż nawet na zmianie banku możemy zarobić. Wiele z nich, w ramach zachęty rozdaje pieniądze za założenie konta – najczęściej nawet kilkaset złotych.


paypal

PayPal jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym, o bardzo dobrych opiniach, który po prostu warto mieć. Pozwala on nie tylko na wypłatę zgromadzonych środków na dowolne konto bankowe, ale również na bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych. Co więcej, przydaje się do wypłacania pieniędzy z wielu serwisów zarobkowych.

Dowód wypłaty z LetyShops

Poniżej dowód, że LetyShops bezproblemowo wypłaca zebrane zwroty. Pieniądze pojawiły się na PayPalu w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty.

letyshops dowód wypłaty

Jak wypłacić pieniądze krok po kroku

Wypłata z serwisu jest bardzo prosta, ale musimy pamiętać, że nie możemy wypłacić pieniędzy z kilku kont LetyShops na jeden rachunek bankowy. Zatem jak wypłacić pieniądze krok po kroku:

 1. logujemy się do serwisu,
 2. klikamy na ikonkę portretu przy widocznym saldzie (w prawym górnym rogu),
 3. wybieramy „środki do wypłaty”,
 4. wybieramy metodę wypłaty – PayPal lub przelew bankowy,
 5. wypełniamy formularz podając niezbędne dane – imię, nazwisko itp.
 6. klikamy w żółty przycisk „Środki do wypłaty”.

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to otrzymamy pieniądze w ciągu kilku dni.

Czy warto korzystać z LetyShops?

Serwisy typu cashback to w pewnym sensie ciekawy sposób, aby dorobić do pensji. Dzięki nim możemy odzyskać choć część pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych, a w dłuższej perspektywie czasu nawet uzbierać całkiem przyjemną sumę. Bez wątpienia warto założyć konto w LetyShops, bo zwyczajnie się to opłaca. Na rejestracji nic nie tracimy, gdyż jest całkowicie darmowa, a korzyści wynikające z członkostwa z pewnością każdy odczuje.

Ile można zarobić z LetyShops

To ile zarobimy, a właściwie odzyskamy z LetyShops zależy od częstotliwości zakupów, wartości koszyka oraz wysokości cashbacku w danym sklepie. Zazwyczaj zwrot wynosi od kilku do kilkunastu procent zamówienia, ale w niektórych przypadkach może być jeszcze wyższy.

zwroty LetyShops

Program partnerski LetyShops

Serwis LetyShops posiada również program partnerski, dzięki któremu możemy zarobić 10 złotych od każdego poleconego użytkownika. Warto zauważyć, że bonus ten otrzymuje nie tylko osoba zapraszająca, ale również ta zapraszana. Jednak, aby go otrzymać osoba, która zarejestrowała się przy pomocy reflinka musi dokonać zakupów na kwotę minimum 50 złotych w ciągu 30 dni od rejestracji. Nie jest to duża kwota, więc nie powinno być z tym większych problemów.

Z jakiego kraju jest LetyShops

LetyShops w ciągu kilku lat stał się jedną z najpopularniejszych platform oferujących zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w internecie. Wszystko zaczęło się od startupu założonego na Ukrainie w 2014 roku, którego twórcą oraz pomysłodawcą jest Igor Gnatovsky.

Jak usunąć konto w LetyShops

Oczywiście, jeśli z jakiegokolwiek powodu serwis nie przypadnie nam do gustu lub znudzi się po czasie, to możemy w łatwy sposób usunąć konto. W tym celu musimy:

 1. rozwinąć profil i wejść w „ustawienia ogólne”,
 2. kliknąć w napis „Możesz usunąć swoje konto” znajdujący się w dolnej części strony,
 3. wybrać „usuń na zawsze”,
 4. potwierdzić decyzję klikając w link znajdujący się w wiadomości przysłanej na adres e-mail.

Przed podjęciem decyzji o usunięciu konta warto ją dobrze przemyśleć, gdyż jest nieodwracalna i wiążę się z utratą zebranego cashbacku.

Jak inaczej oszczędzać i zarabiać pieniądze

praca w domu i zarabianie przez internet

Serwisy typu cashback to świetny sposób na dodatkowe oszczędności, ale oczywiście taki zwrot to tylko jedna z naprawdę wielu możliwości zarabiania i oszczędzania pieniędzy. Warto zwrócić uwagę, że łącząc taki zwrot z innymi możliwościami zarabiania w sieci możemy w znaczny sposób podreperować budżet domowy. Co więcej, praca w domu ma w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy, a wiele sposobów zarabiania nie wymaga nawet dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Opinie o LetyShops

LetyShops to obecnie bez wątpienia jeden z najlepszych serwisów tego typu, a do tego współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów. Na uwagę zasługuje stosunkowo niski próg wypłaty, dobrze działająca wtyczka do przeglądarki oraz aplikacja mobilna, która ułatwia zbieranie cashbacku na telefonie.

letyshops opinie

Ponadto w internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat (choćby na TrustPilot), więc warto serwis przynajmniej wypróbować. Zwłaszcza, że rejestracja jest w pełni darmowa, a na początek otrzymujemy konto premium.

Macie jakieś doświadczenia z LetyShops? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
bremu45
bremu45
2 lat temu

Korzystam z LetyShops i zarobiłem łącznie 250PLN z cashbacków. Plusem całego programu jest to, że często są jakieś promocje, w których chodzi o to, żeby w ciągu dziesięciu dni zaprosić trzech znajomych, a oni zakupią przedmiot o wartości minimum 50PLN. My wtedy za to dostajemy 100PLN. Jest to bardzo opłacalne, szczególnie dla osób, które dużo kupują w Internecie.

Karol
Karol
2 lat temu

Jedyny serwis cashback z jakiego korzystam i nigdy nie było problemów, więc jak najbardziej polecam

Anka89
Anka89
2 lat temu

Niestety brakuje niektórych sklepów, w których robię zakupy, ale ogólnie i tak jest ich sporo więcej, jak u konkurencji, więc polecam.

Kejsi
Kejsi
2 lat temu

Letyshops jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o ilość dostępnych sklepów. Kiedyś zbierałam Cashback w różnych serwisach bo ten oferował z tego sklepu, ten z tamtego, a tutaj mam wszystkie w jednym miejscu. Nie wiem skąd taka różnica i czemu u konkurencji tych sklepów np nie ma.

Damian
Damian
2 lat temu

Bardzo przydatny dodatek do przeglądarki w formie aplikacji i bardzo wygodny. Sam korzystam z Lety Shop już od ponad roku i ani razu się nie zawiodłem, może poza tym gdy trzeba było wejść bezpośrednio przez link w Lety, żeby później zwrot gotówki faktycznie zadziałał. O Lety dowiedziałem się z mocno promowanych reklam na You Tube a więc zgaduję, że promocja była bardzo duża, lecz uważam to za pozytyw. Bardzo ciekawy pomysł, że za zakupy na które zawsze musimy wydać tyle ile jest napisane z tą stroną nagle możemy część środków po prostu odzyskać za nic. Najczęściej korzystam z tego podczas… Czytaj więcej »

Zuza
Zuza
2 lat temu

Korzystałam z bardzo wielu stron cashbackowych i LetyShops jest zdecydowanie najlepsze – obsługa zarówno strony jak i aplikacji jest łatwa i szybka. Bardzo opłacalna opcja, szczególnie w przypadku większych zakupów.

karolciapajor
karolciapajor
2 lat temu

Jedyny taki serwis cashback z którego jestem zadowolona, korzystam z niego od około 3 miesięcy i jeszcze nie było z nim żadnego problemu. Częste promocje również robią ekstra robotę!! POLECAM 🙂

Mała
Mała
2 lat temu

Zbieram cashback już długi czas, ale często był problem z tym, że brakowało niektórych sklepów, w których robiłam zakupy. Takie skakanie po kilku stronach, aby sprawdzić, w którym jest dany sklep jest trochę bez sensu. Raz, że szkoda czasu, a dwa, że wtedy zbieranie cashbacku jeszcze się wydłuża. Wtedy trafiłam na letyshops i korzystam do dziś bo oferuje zwrot z każdego sklepu, a którym robię zakupy, więc nie muszę tyle szukać. No i wtyczka jest naprawdę świetna.

informatyk w domu
informatyk w domu
2 lat temu

Nigdy nie będę instalować czegoś do przeglądarki. Nieważne ze pochodzi z Węgier. Wystarczy, że im się ktoś włamie to będzie wielkie ryzyko (przez przeglądarkę logujemy się wszędzie – wszystkie hasła, korzystamy z banku etc etc) Nie ma nic za darmo. Zastanówcie się po co ktoś to robi, kto z tego coś ma ? sklepy? bez sensu, musi być jakiś haczyk – mogli zrobić kody promocyjne etc a nie instalacja do przeglądarki która wszystko widzi

PMGPlay98
PMGPlay98
2 lat temu

Tak szczerze to chyba jedna z niewielu stron które są tak bardzo często reklamowane w internecie przez twórców która mnie nie denerwuje. Sam z ciekawości sprawdziłem i skorzystałem i to rzeczywiście ma sens, sklepów jest na tyle dużo że tak naprawdę dostaniemy cashback za wszystko co chcemy kupić

Gosia
Gosia
1 rok temu

Witam mam pytanie czy letyshops mozna tez zamowic produkt i pozniej przy odbiorze zaplacic i beda się liczyć w tedy te pieniazki czy tylko trzeba odrazu zapłacić

kddudek
kddudek
1 rok temu

Letyshop oszukało mnie. Zakupiłem na allegro produkty na ponad 10 tys. zł przechodząc bezpośrednio z panelu letyshops, który nie naliczył mi cashacku. W odpowiedzi na zgłoszenie poinformowano mnie, że nie znają dokładnej przyczyny technicznej nienaliczenia cashbacku i nic więcej nie mogą pomóc. Tak to każdemu można powiedzieć i prowizję zatrzymać dla siebie. Ukraińska firma robi w konia Polaków. Nie dajcie się oszukać. W innych firmach cashback jak system nie naliczy cashbacku automatycznie to mają obowiązek naliczyć ręcznie. A letyshops to niemożliwe. To złodziejski system.

Kasia
Kasia
1 rok temu

Sprawdzałam kilka serwisów i według mnie nie ma w tej chwili lepszego. Z letyshops nigdy nie miałam problemów i kasa zawsze na czas na koncie. Zdecydowanie polecam.

Wikaorbsn6636
Wikaorbsn6636
1 rok temu

Polecam aplikacje jest świetna!

Oszukany
Oszukany
1 rok temu

Ta strona to oszustwo. Gdy tylko przekroczyłem 500zł na koncie Letyshops konto zostało zablokowane bez możliwości jego odzyskania. Rzekomo naruszenie regulaminu. To jest po prostu złodziejstwo. Uważajcie, wypłacajcie pieniądze często, małe kwoty. Oni tylko czekają na takich którzy mają więcej kasy na koncie.

Dla mnie jedno WIELKIE OSZUSTWO
Dla mnie jedno WIELKIE OSZUSTWO
1 rok temu

Korzystając z linku polecającego kolegi z pracy, założyłam konto i zrobiłam zakupy. Cashbak nie naliczył się, więc się o niego upomniałam. Przeproszono mnie i dopisano do mojego konta parę złoty. Bonusu 10 zł za polecenie dla mnie i dla kolegi nie naliczono, więc znowu się o niego upomniałam i wtedy zablokowano mi konto, mówiąc, że naruszyłam regulamin, tworząc fikcyjne konta, co prawdą nie jest. Konta zablokowano i mnie, i koledze. Mieszkamy w różnych powiatach, łączy nas miejsce zatrudnienia. Zrozumiałabym blokadę kont w celu zweryfikowania naszych wiarygodności, ale ze strony Letyshops nikt tematu nie podejmuje. Posądzono mnie o łamanie zasad regulaminu,… Czytaj więcej »

Oszustwo i strata czasu
Oszustwo i strata czasu
7 miesięcy temu

Oszustwo i strata czasu. Zaprosiłem 3 przyjaciół w ramach promocji. Mieli założyć konto i dokonać zakupu, a ja miałem mieć za to 150 zł. Spełniliśmy wszystkie warunki, a wypłaty nie było. Dowiedziałem się, że niby poleciłem 2, a nie 3 osobom. Udowodniłem, że są polecone 3 konta. Wtedy usłyszałem, że jedno z kąt nie spełniło warunków. Ale jak się zagłębiliśmy w temat to się okazało, że jednak warunki zostały spełnione. Kolejna informacja jaką dostałem to, że konta zostały założone nie w datach promocji. To wysłałem screena ich promocji i daty założenia kont moich znajomych. Nagle okazało się, że znowu mam… Czytaj więcej »

Angela
Angela
5 miesięcy temu

Bardzo długo robiłam zakupy bez takich wtyczek, ale w końcu zdecydowałam się założyć konto. Zbierane kwoty nie są duże, ale każdy cashback mam zatwierdzony. Nie wiem tylko czemu tak późno dowiedziałam się o tej możliwości skoro takie strony działają już wiele lat.

Mikaa98
Mikaa98
3 miesięcy temu

Wtyczka bardzo popularna wśród influencerów, jest dosłownie wszędzie reklamowana, przez co jest jej trochę przesyt. Osobiście jeszcze nigdy nie korzystałam.

BEZIK
BEZIK
11 dni temu

mam konta na stronach LetyShops i cashbackowych i jestem zdecydowanie zadowolona z LetyShops obsługa strony i aplikacji jest bardzo łatwa i intuicyjna. Aplikacja opłacalna , zwłaszcza gdy robi się większe zakupy.
POLECAM

Kinga27
Kinga27
9 dni temu
Ocena :
     

Ja również też jestem zadowolona z tej aplikacji. Są tylko dwa minusy – długi czas oczekiwania na zaakceptowanie casbacku, a drugi to mały procent od sprzedaży. Ogółem fajna aplikacja i raczej polecilabym ja. Dla prawdziwych zakupocholikow to może nie raj ale bardzo przydatna sprawa.

Radek
Radek
6 dni temu

Polecam Letyshops bo pomógł mi zarobić trochę pieniędzy ze zwrotów środków. Jest to opłacalne, szczególnie dla osób, które dużo kupują w Internecie. Wszystko przejrzyste i bardzo intuicyjne.

michaltsta
michaltsta
12 godzin temu

Opinie na temat serwisu są zdecydowanie podzielone. Jedni użytkownicy chwalą go za szeroką gamę dostępnych sklepów, natomiast inni wyrażają swoje zastrzeżenia dotyczące jakości obsługi klienta. Największym plusem serwisu jest bez wątpienia możliwość zakupów w wielu różnych sklepach zagranicznych, co daje nam dostęp do produktów niedostępnych na rodzimym rynku. Ponadto, duży wybór kupujących sklepów daje nam możliwość znalezienia okazji i korzystania z promocji. Niestety, niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z obsługą klienta i trudności w komunikacji. Czasem odpowiedzi na pytania i prośby mogą być opóźnione lub niepełne, co może prowadzić do frustracji klientów. Podsumowując, serwis Latyshops oferuje szeroki wybór sklepów zagranicznych i… Czytaj więcej »

Max
Max
11 godzin temu

Nie za bardzo podoba mi się ten serwis

29
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x