LetyShops – opinie i opis serwisu cashback

LetyShops jest kolejnym serwisem typu cashback, a więc pozwala odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych. Jest to międzynarodowa platforma, która współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów. Dołączyć do programu możemy całkowicie za darmo, więc warto serwis choćby wypróbować. Co warto wiedzieć o platformie, jak z niej korzystać i jakie ma opinie?

Rejestracja w LetyShops

Zanim jeszcze zaczniemy odzyskiwać część pieniędzy wydanych w sklepach internetowych, musimy założyć konto w LetyShops. Proces przebiega bardzo szybko i sprawnie, gdyż ogranicza się do podania podstawowych danych. Do rejestracji wystarczy nam jedynie adres e-mail oraz hasło, a po zweryfikowaniu adresu , czyli kliknięciu w link, który otrzymamy, możemy zacząć oszczędzać. Warto zwrócić uwagę, że po samej rejestracji, na dobry początek otrzymujemy konto premium, które zwiększa otrzymywany cashback o 30% na 7 dni.

Jak działa LetyShops

Zasada działania serwisów typu cashback, a więc również LetyShops jest bardzo prosta. Sklepy płacą platformie za pozyskiwanie klientów, a ta z kolei dzieli się większością uzyskanych opłat z użytkownikami. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskują obie strony. Sklepy pozyskują nowych klientów, a my mamy szansę na dodatkowe oszczędności podczas internetowych zakupów. Oczywiście przede wszystkim chodzi tutaj o oszczędzanie na zakupach dokonywanych osobiście, ale w przypadku LetyShops mamy też inną opcję. Jest tutaj bowiem możliwość wysłania komuś linku do konkretnego sklepu, a wtedy otrzymamy zwrot za zrealizowane przez taką osobę zamówienia.

cashback letyshops

Jak robić zakupy, aby otrzymać cashback

Jak robić zakupy za pomocą platformy, aby otrzymać cashback, krok po kroku:

 1. logujemy się do serwisu LetyShops,
 2. szukamy sklepu, który nas interesuje (za pomocą wyszukiwarki lub kategorii),
 3. klikamy przycisk „przejdź do sklepu” lub aktywujemy wtyczkę (więcej informacji na ten temat w dalszej części artykułu),
 4. szukamy interesujących nas produktów w wybranym sklepie, a następnie składamy zamówienie.

Jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, w ciągu 24 godzin na naszym koncie powinna pojawić się informacja dotycząca cashbacku o statusie „oczekujące”. Są jeszcze pewne kwestie, na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby cashback został naliczony poprawnie:

 • zakup powinniśmy zrealizować podczas jednej sesji przeglądarkowej. Jeśli po przejściu do sklepu zamkniemy stronę i wrócimy po jakimś czasie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cashback nie zostanie prawidłowo naliczony,
 • powinniśmy używać jedynie tych kuponów, kodów rabatowych itp., które pochodzą z LetyShops,
 • warto również wyłączyć rozszerzenia stron trzecich, które mogą nadpisać linki partnerów np. programy blokujące reklamy, proxy itp.

Program partnerski

Serwis LetyShops posiada również program partnerski, dzięki któremu możemy zarobić 10 złotych od każdego poleconego użytkownika. Warto zauważyć, że bonus ten otrzymuje nie tylko osoba zapraszająca, ale również ta zapraszana. Jednak, aby go otrzymać osoba, która zarejestrowała się przy pomocy reflinka musi dokonać zakupów na kwotę minimum 50 złotych w ciągu 30 dni od rejestracji. Nie jest to duża kwota, więc nie powinno być z tym większych problemów.

Program lojalnościowy

W LetyShops mamy również program lojalnościowy, który ma 3 poziomy:

 • LetyBronze – zwiększa o 10% podstawową stawkę cashback. Minimum 40 złotych oszczędności.
 • LetySilver – zwiększa o 20% podstawową stawkę cashback, Minumum 200 złotych oszczędności.
 • LetyGold – zwiększa o 30% podstawową stawkę cashback. Minimum 600 złotych oszczędności.

Każdy cashback, który otrzymamy przybliża nas do kolejnych poziomów. Warto wiedzieć, że wypłata środków nie obniża naszego statusu, a rośnie on od momentu rejestracji. W związku z tym po uzyskaniu najwyższego poziomu, nie musimy już martwić się o jego utratę nawet regularnie wypłacając zaoszczędzone pieniądze.

Jak to dokładnie działa? Załóżmy, że w oferowany w sklepie cashback wynosi 5%, a wtedy zależnie od uzyskanego statusu otrzymamy:

 • LetyBronze – 5,5% (5 + 10% = 5,5%),
 • LetySilver – 6% (5 + 20% = 6%),
 • LetyGold – 6,5% (5 + 30% = 6,5%).

Jak widać program lojalnościowy jest bardzo przejrzysty i dodatkowo zachęca do regularnego oszczędzania.

Aplikacja mobilna LetyShops

LetyShops posiada również własną mobilną aplikację do zarabiania, która może ułatwić oszczędzanie osobom preferującym robienie zakupów na smartfonie. Dostępna jest na telefony z androidem oraz iOS, więc znajdziemy je zarówno w Google Play, jak i App Store. Oczywiście jeśli nie chce nam się szukać, możemy skorzystać z szybkich linków, które znajdują się stronie głównej (na dole).

Wtyczka do przeglądarki

Jeśli regularnie korzystamy z LetyShops, warto rozważyć instalację wtyczki do przeglądarki, która dostępna jest dla Google Chrome, Firefoxa oraz Opery. Dzięki temu mamy dostęp do większości sklepów bez konieczności przechodzenia na stronę serwisu. Mamy w niej również podgląd na swoje aktualne saldo i możemy stworzyć listę ulubionych sklepów. Warto wspomnieć jeszcze o dynamice cen, która sprawdza i prezentuje na wykresie, jak zmieniała się cena danego produktu. Dzięki temu wiemy czy faktycznie jest na niego aktualnie promocja lub dodatkowy rabat, czy jest to zwykły zabieg marketingowy.

Wypłata z LetyShops

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli kwestię wypłaty zaoszczędzonych z LetyShops pieniędzy. Warto wyróżnić stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby zlecić wypłatę, czyli 20 złotych. Oczywiście musimy wiedzieć, że liczy się tylko „zaliczony” cashback, więc ten „oczekujący” nie będzie brany pod uwagę. Wniosek o wypłatę zostanie rozpatrzony w ciągu 1-3 dni roboczych, a zlecić ją możemy na:

 • konto bankowe – aktualnie ciężko wyobrazić sobie życie bez niego, więc praktycznie każdy je posiada. Warto jednak wiedzieć, który bank oferuje najlepsze warunki, gdyż nawet na zmianie banku możemy zarobić. Wiele z nich bowiem, w ramach zachęty rozdaje pieniądze za założenie konta.
 • PayPal – jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym, który po prostu warto mieć. Pozwala on bowiem nie tylko na wypłatę zgromadzonych środków na konto bankowe, ale również na bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych.

Jak inaczej oszczędzać i zarabiać pieniądze

Serwisy typu cashback to świetny sposób na dodatkowe oszczędności, ale LetyShops to tylko jeden z wielu, które powinniśmy znać. Wprawdzie oferuje zwrot z największej ilości sklepów, jeśli chodzi o platformy tego typu, ale może się zdarzyć, że nie znajdziemy w nim sklepu, który nas interesuje. Wtedy warto rozejrzeć się również w innych, aby taki zwrot mimo wszystko otrzymać. Oczywiście sam cashback to jedynie jedna z naprawdę wielu możliwości zarabiania i oszczędzania pieniędzy. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż zmieniając kilka nawyków możemy sporo zaoszczędzić w dłuższej perspektywie czasu.


praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet ma bardzo duży potencjał zarobkowy, a wiele sposobów nie wymaga nawet dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci.


Opinie o LetyShops

LetyShops to bez wątpienia jeden z najlepszych serwisów tego typu, który współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów. Warto zwrócić uwagę na wiele pozytywnych opinii, które znajdziemy w internecie oraz naprawdę niski próg wypłaty. Rejestracja jest w pełni darmowa, więc warto wypróbować, jeśli regularnie robimy zakupy w sklepach internetowych. W pewnym sensie jest to ciekawy sposób, aby dorobić do pensji. Jeśli nie korzystamy z takich serwisów, takie pieniądze nam po prostu przepadają.

Macie jakieś doświadczenia z LetyShops? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „LetyShops – opinie i opis serwisu cashback”

 1. Korzystam z LetyShops i zarobiłem łącznie 250PLN z cashbacków. Plusem całego programu jest to, że często są jakieś promocje, w których chodzi o to, żeby w ciągu dziesięciu dni zaprosić trzech znajomych, a oni zakupią przedmiot o wartości minimum 50PLN. My wtedy za to dostajemy 100PLN. Jest to bardzo opłacalne, szczególnie dla osób, które dużo kupują w Internecie.

  Odpowiedz
 2. Niestety brakuje niektórych sklepów, w których robię zakupy, ale ogólnie i tak jest ich sporo więcej, jak u konkurencji, więc polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz