LetyShops – opinie | jak działa

LetyShops jest serwisem typu cashback, a więc pozwala odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych. Jest to międzynarodowa platforma dostępna również w Polsce, która współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów. Dołączyć do programu możemy w bardzo łatwy sposób, więc warto serwis choćby wypróbować. Co powinniśmy wiedzieć o platformie, jak z niej korzystać i jakie ma opinie?

Rejestracja w LetyShops

Zanim jeszcze zaczniemy odzyskiwać część pieniędzy wydanych w sklepach internetowych, musimy założyć konto w LetyShops klikając powyższy niebieski przycisk. Proces przebiega bardzo szybko i sprawnie, gdyż ogranicza się do podania podstawowych danych. Do rejestracji wystarczy nam jedynie adres e-mail oraz hasło, a po zweryfikowaniu adresu, czyli kliknięciu w link, który otrzymamy, możemy zacząć oszczędzać. Warto zwrócić uwagę, że po samej rejestracji, na dobry początek otrzymujemy konto premium, które zwiększa otrzymywany cashback o 30% na 7 dni. Dlatego warto dobrze wykorzystać te pierwsze dni.

Czy LetyShops jest darmowy?

LetyShops jest w pełni darmowy, więc możemy korzystać z serwisu bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Wyjątkiem jest wspomniane już konto premium, ale jest ono jedynie opcjonalne, więc nie musimy się na nie decydować. W tej sytuacji część osób może się zastanawiać, czy jest w tym jakiś haczyk i dlaczego platforma płaci użytkownikom za robienie zakupów. Jednak, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie trzeba zrozumieć jak działa LetyShops – wtedy wszystko stanie się jasne.

Jak działa LetyShops

Zasada działania serwisów typu cashback, a więc również LetyShops jest bardzo prosta. Sklepy płacą platformie za pozyskiwanie klientów, a ta z kolei dzieli się większością uzyskanych opłat z użytkownikami. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskują obie strony. Sklepy pozyskują nowych klientów, a my mamy szansę na dodatkowe pieniądze za internetowe zakupy. Oczywiście przede wszystkim chodzi tutaj o oszczędzanie na zakupach dokonywanych osobiście, ale w przypadku LetyShops mamy też inną opcję. Możemy również wysłać komuś linku do konkretnego sklepu, a wtedy otrzymamy zwrot za zrealizowane przez taką osobę zamówienia.

cashback letyshops

Konto premium w LetyShops

Po rejestracji otrzymujemy darmowe konto premium na 7 dni, które zwiększa otrzymywany cashback o 30%. Jest to dość spora kwota, która może znacznie przyspieszyć zarabianie. Niestety czas ten szybko mija, ale na szczęście możemy takie konto premium również zakupić po upływie tego czasu. Cena takiego ulepszenia to 20 złotych na miesiąc, więc warto wcześniej przekalkulować, czy nam się to opłaci. Wszystko bowiem uzależnione jest od tego, jak często robimy internetowe zakupy z cashbackiem.

Jak aktywować konto premium?

 • klikamy portret widoczny obok salda (w prawym górnym rogu),
 • wybieramy „Moje konto”,
 • klikamy w link „Aktywuj 20zł /miesiąc) pod ikonką „Premium” widoczną w prawym dolnym rogu,
 • klikamy w żółty przycisk „Aktywuj”.

Warto pamiętać, że konto premium nie odnawia się automatycznie, więc musimy robić to ręcznie po upływie miesiąca.

Jak korzystać i robić zakupy, aby otrzymać cashback

Jak robić zakupy za pomocą platformy, aby otrzymać cashback, krok po kroku:

 1. logujemy się do serwisu LetyShops,
 2. szukamy sklepu, który nas interesuje (za pomocą wyszukiwarki lub kategorii),
 3. klikamy przycisk „przejdź do sklepu” lub aktywujemy wtyczkę (więcej informacji na ten temat w dalszej części artykułu),
 4. szukamy interesujących nas produktów w wybranym sklepie, a następnie składamy zamówienie.

Jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, w ciągu 24 godzin na naszym koncie powinna pojawić się informacja dotycząca cashbacku o statusie „oczekujące”. Warto dodać, że przed przejściem do sklepu możemy sprawdzić opinie i recenzje na jego temat na platformie LetyShops.

Są jeszcze pewne kwestie, na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby cashback został naliczony poprawnie:

 • zakup powinniśmy zrealizować podczas jednej sesji przeglądarkowej. Jeśli po przejściu do sklepu zamkniemy stronę i wrócimy po jakimś czasie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cashback nie zostanie prawidłowo naliczony,
 • powinniśmy używać jedynie tych kuponów i kodów rabatowych, które pochodzą z LetyShops,
 • warto również wyłączyć rozszerzenia stron trzecich, które mogą nadpisać linki partnerów np. programy blokujące reklamy, proxy itp.

Dostępne sklepy

Obecnie w LetyShops znajdziemy prawie 4 tysiące różnych sklepów i platform handlowych, z których możemy dostać zwrot. Jest to ogromna liczba, więc nie sposób wymienić wszystkie obsługiwane sklepy, ale z pewnością nie zabraknie tych najpopularniejszych. Przykładowe sklepy, z których otrzymamy cashback to:

Program partnerski LetyShops

Serwis LetyShops posiada również program partnerski, dzięki któremu możemy zarobić 10 złotych od każdego poleconego użytkownika. Warto zauważyć, że bonus ten otrzymuje nie tylko osoba zapraszająca, ale również ta zapraszana. Jednak, aby go otrzymać osoba, która zarejestrowała się przy pomocy reflinka musi dokonać zakupów na kwotę minimum 50 złotych w ciągu 30 dni od rejestracji. Nie jest to duża kwota, więc nie powinno być z tym większych problemów.

Program lojalnościowy

W LetyShops mamy również program lojalnościowy, który ma 3 poziomy:

 • LetyBronze – zwiększa o 10% podstawową stawkę cashback. Minimum 40 złotych oszczędności.
 • LetySilver – zwiększa o 20% podstawową stawkę cashback, Minumum 200 złotych oszczędności.
 • LetyGold – zwiększa o 30% podstawową stawkę cashback. Minimum 600 złotych oszczędności.

Każdy cashback, który otrzymamy przybliża nas do kolejnych poziomów. Warto wiedzieć, że wypłata środków nie obniża naszego statusu, a rośnie on od momentu rejestracji. W związku z tym po uzyskaniu najwyższego poziomu, nie musimy już martwić się o jego utratę nawet regularnie wypłacając zaoszczędzone pieniądze.

Jak to dokładnie działa? Załóżmy, że w oferowany w sklepie cashback wynosi 5%, a wtedy zależnie od uzyskanego statusu otrzymamy:

 • LetyBronze – 5,5% (5 + 10% = 5,5%),
 • LetySilver – 6% (5 + 20% = 6%),
 • LetyGold – 6,5% (5 + 30% = 6,5%).

Jak widać program lojalnościowy jest bardzo przejrzysty i dodatkowo zachęca do regularnego oszczędzania.

Aplikacja mobilna LetyShops

LetyShops posiada również własną mobilną aplikację do zarabiania, która może ułatwić oszczędzanie osobom preferującym robienie zakupów na smartfonie. Dostępna jest na telefony z androidem oraz iOS, więc znajdziemy je zarówno w Google Play, jak i App Store. Oczywiście jeśli nie chce nam się szukać, możemy skorzystać z szybkich linków, które znajdują się stronie głównej (na dole).

Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które preferują robienie zakupów przy pomocy telefonu. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobre oceny i opinie dotyczące aplikacji, które mówią same za siebie.

Jak działa wtyczka do przeglądarki

wtyczka letyshops

Jeśli regularnie korzystamy z LetyShops, warto rozważyć instalację wtyczki do przeglądarki, która dostępna jest dla Google Chrome, Firefoxa oraz Opery. Dzięki wtyczce widzimy informacje odnośnie oferowanego cashbacku bez konieczności przechodzenia na stronę LetyShops. Jak to działa? Odwiedzając jakikolwiek sklep internetowy, z prawej strony wyświetli nam się informacja odnośnie oferowanego zwrotu oraz przycisk aktywujący. Co więcej, mamy w niej także podgląd na swoje aktualne saldo, a nawet możemy stworzyć listę ulubionych sklepów. Warto też wspomnieć o bardzo przydatnej funkcji, która sprawdza i prezentuje na wykresie zmiany ceny wybranego produktu. Dzięki temu wiemy czy faktycznie jest na niego aktualnie promocja lub dodatkowy rabat, czy jest to zwykły zabieg marketingowy.

Czy LetyShops jest bezpieczny?

W dalszym ciągu wiele osób miewa pewne obawy związane z bezpieczeństwem zakupów w sieci, ponieważ często mówi się o różnego rodzaju oszustwach. Jednak najczęściej dotyczą one serwisów, w których sprzedają inne osoby prywatne np. na portalach z ogłoszeniami itp. Wybierając sprawdzone sklepy internetowe z dobrymi opiniami takie ryzyko praktycznie nie występuje, więc LetyShops jest bezpieczny. Samo przejście przez platformę służy jedynie do prawidłowego zarejestrowania źródła wizyty. Dzięki temu sklep internetowy wie skąd przyszedł klient i może wypłacić prowizję, a my otrzymamy z tego tytułu cashback.

Wypłata z LetyShops

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli kwestię wypłaty zaoszczędzonych z LetyShops pieniędzy. Warto wyróżnić stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby zlecić wypłatę, czyli 20 złotych. Oczywiście musimy wiedzieć, że liczy się tylko „zaliczony” cashback, więc ten „oczekujący” nie będzie brany pod uwagę. Wniosek o wypłatę zostanie rozpatrzony w ciągu 1-3 dni roboczych, a zlecić ją możemy na konto bankowe lub paypal.


ranking kont bankowych

Aktualnie ciężko wyobrazić sobie życie bez konta bankowego, więc praktycznie każdy je posiada. Warto jednak wiedzieć, który bank oferuje najlepsze warunki, gdyż nawet na zmianie banku możemy zarobić. Wiele z nich, w ramach zachęty rozdaje pieniądze za założenie konta – najczęściej nawet kilkaset złotych.


paypal

PayPal jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym, o bardzo dobrych opiniach, który po prostu warto mieć. Pozwala on nie tylko na wypłatę zgromadzonych środków na dowolne konto bankowe, ale również na bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych. Co więcej, przydaje się do wypłacania pieniędzy z wielu serwisów zarobkowych.

Jak wypłacić pieniądze krok po kroku

Wypłata z serwisu jest bardzo prosta, ale musimy pamiętać, że nie możemy wypłacić pieniędzy z kilku kont LetyShops na jeden rachunek bankowy. Zatem jak wypłacić pieniądze krok po kroku:

 1. logujemy się do serwisu,
 2. klikamy na ikonkę portretu przy widocznym saldzie (w prawym górnym rogu),
 3. wybieramy „środki do wypłaty”,
 4. wybieramy metodę wypłaty – PayPal lub przelew bankowy,
 5. wypełniamy formularz podając niezbędne dane – imię, nazwisko itp.
 6. klikamy w żółty przycisk „Środki do wypłaty”.

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to otrzymamy pieniądze w ciągu kilku dni.

Jak inaczej oszczędzać i zarabiać pieniądze

praca w domu i zarabianie przez internet

Serwisy typu cashback to świetny sposób na dodatkowe oszczędności, ale oczywiście taki zwrot to tylko jedna z naprawdę wielu możliwości zarabiania i oszczędzania pieniędzy. Warto zwrócić uwagę, że łącząc taki zwrot z innymi możliwościami zarabiania w sieci możemy w znaczny sposób podreperować budżet domowy. Co więcej, praca w domu ma w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy, a wiele sposobów zarabiania nie wymaga nawet dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Czy warto?

Serwisy typu cashback to w pewnym sensie ciekawy sposób, aby dorobić do pensji. Dzięki temu możemy odzyskać choć część pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych, a w dłuższej perspektywie czasu może się uzbierać z tego całkiem przyjemna suma. Bez wątpienia warto założyć konto w LetyShops, gdyż w przeciwnym razie pieniądze za zakupy nam zwyczajnie przepadają. Na rejestracji nic nie tracimy, ponieważ jest ona całkowicie darmowa, a korzyści z niej wynikające z pewnością odczuje każdy.

Opinie o LetyShops

LetyShops to bez wątpienia jeden z najlepszych serwisów tego typu, który współpracuje z naprawdę dużą ilością sklepów. Ma wiele pozytywnych opinii w internecie oraz stosunkowo niski próg wypłaty. Warto zwrócić uwagę również na dobrze działającą wtyczkę do przeglądarki oraz aplikację na telefon, która ułatwia zbieranie cashbacku na telefonie. Z całą pewnością warto serwis wypróbować, jeśli regularnie robimy zakupy w sklepach internetowych. Zwłaszcza, że rejestracja jest w pełni darmowa, a na dobry początek otrzymujemy konto premium.

Macie jakieś doświadczenia z LetyShops? Podzielcie się opinią w komentarzu.

17 komentarzy do “LetyShops – opinie | jak działa”

 1. Korzystam z LetyShops i zarobiłem łącznie 250PLN z cashbacków. Plusem całego programu jest to, że często są jakieś promocje, w których chodzi o to, żeby w ciągu dziesięciu dni zaprosić trzech znajomych, a oni zakupią przedmiot o wartości minimum 50PLN. My wtedy za to dostajemy 100PLN. Jest to bardzo opłacalne, szczególnie dla osób, które dużo kupują w Internecie.

  Odpowiedz
 2. Niestety brakuje niektórych sklepów, w których robię zakupy, ale ogólnie i tak jest ich sporo więcej, jak u konkurencji, więc polecam.

  Odpowiedz
 3. Letyshops jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o ilość dostępnych sklepów. Kiedyś zbierałam Cashback w różnych serwisach bo ten oferował z tego sklepu, ten z tamtego, a tutaj mam wszystkie w jednym miejscu. Nie wiem skąd taka różnica i czemu u konkurencji tych sklepów np nie ma.

  Odpowiedz
 4. Bardzo przydatny dodatek do przeglądarki w formie aplikacji i bardzo wygodny.
  Sam korzystam z Lety Shop już od ponad roku i ani razu się nie zawiodłem, może poza tym gdy trzeba było wejść bezpośrednio przez link w Lety, żeby później zwrot gotówki faktycznie zadziałał.
  O Lety dowiedziałem się z mocno promowanych reklam na You Tube a więc zgaduję, że promocja była bardzo duża, lecz uważam to za pozytyw.
  Bardzo ciekawy pomysł, że za zakupy na które zawsze musimy wydać tyle ile jest napisane z tą stroną nagle możemy część środków po prostu odzyskać za nic.
  Najczęściej korzystam z tego podczas zakupów na allegro i już dostałem zwrot kilkukrotnie procenta pieniędzy.
  Jest bardzo duży wybór sklepów i z tego co widzę ciągle przybywa kolejnych więc na wybór na pewno nie można narzekać.
  Również bardzo fajną opcją jest wysyłanie linków do znajomych którzy robią zakupy a my za to dostajemy pieniądze.
  Zdecydowanie zostawia inne tego typu aplikacje daleko w tyle i jest numerem jeden dla mnie którego używam regularnie.
  Czasem jest dłuższy czas oczekiwania na zwrot gotówki aczkolwiek jeszcze ani razu nie było tak żeby ten zwrot u mnie się nie pojawił więc czas oczekiwania czasami nawet miesiąc nie przeszkadza mi jakoś bardzo, jest to chyba też zależne od sklepów.
  Ogólnie Lety Shop oceniam bardzo pozytywnie, mnóstwo sklepów w jednym miejscu i czytelny opis każdej ze zwrotów środków na konto.
  Bardzo polecam, i fajnie, że strona stała się tak popularna bo mogłem się o niej dowiedzieć od innych, pozdrawiam.

  Odpowiedz
 5. Korzystałam z bardzo wielu stron cashbackowych i LetyShops jest zdecydowanie najlepsze – obsługa zarówno strony jak i aplikacji jest łatwa i szybka. Bardzo opłacalna opcja, szczególnie w przypadku większych zakupów.

  Odpowiedz
 6. Jedyny taki serwis cashback z którego jestem zadowolona, korzystam z niego od około 3 miesięcy i jeszcze nie było z nim żadnego problemu. Częste promocje również robią ekstra robotę!! POLECAM 🙂

  Odpowiedz
 7. Zbieram cashback już długi czas, ale często był problem z tym, że brakowało niektórych sklepów, w których robiłam zakupy. Takie skakanie po kilku stronach, aby sprawdzić, w którym jest dany sklep jest trochę bez sensu. Raz, że szkoda czasu, a dwa, że wtedy zbieranie cashbacku jeszcze się wydłuża. Wtedy trafiłam na letyshops i korzystam do dziś bo oferuje zwrot z każdego sklepu, a którym robię zakupy, więc nie muszę tyle szukać. No i wtyczka jest naprawdę świetna.

  Odpowiedz
 8. Nigdy nie będę instalować czegoś do przeglądarki. Nieważne ze pochodzi z Węgier. Wystarczy, że im się ktoś włamie to będzie wielkie ryzyko (przez przeglądarkę logujemy się wszędzie – wszystkie hasła, korzystamy z banku etc etc) Nie ma nic za darmo. Zastanówcie się po co ktoś to robi, kto z tego coś ma ? sklepy? bez sensu, musi być jakiś haczyk – mogli zrobić kody promocyjne etc a nie instalacja do przeglądarki która wszystko widzi

  Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o strach przed włamaniem, to równie dobrze włamać się mogą na każdą inną stronę – nawet bez instalacji czegokolwiek. Dla bezpieczeństwa proponuję całkowicie zrezygnować z serwisów, w których trzeba zakładać konto, a najlepiej w ogóle zrezygnować z internetu oraz wszystkich aplikacji na telefon, bo nigdy nic nie wiadomo 😉 Druga sprawa, że wtyczka jest jedynie opcjonalna, więc nikt nie musi jej instalować, aby otrzymywać zwrot.

   Jeśli chodzi o drugą część wypowiedzi… już to wyjaśniłem we wpisie, ale napiszę jeszcze raz. Serwis otrzymuje prowizję za skierowanie klienta do sklepu, a część tej prowizji oddaje nam w formie cashbacku.

   Odpowiedz
 9. Tak szczerze to chyba jedna z niewielu stron które są tak bardzo często reklamowane w internecie przez twórców która mnie nie denerwuje. Sam z ciekawości sprawdziłem i skorzystałem i to rzeczywiście ma sens, sklepów jest na tyle dużo że tak naprawdę dostaniemy cashback za wszystko co chcemy kupić

  Odpowiedz
 10. Witam mam pytanie czy letyshops mozna tez zamowic produkt i pozniej przy odbiorze zaplacic i beda się liczyć w tedy te pieniazki czy tylko trzeba odrazu zapłacić

  Odpowiedz
 11. Letyshop oszukało mnie. Zakupiłem na allegro produkty na ponad 10 tys. zł przechodząc bezpośrednio z panelu letyshops, który nie naliczył mi cashacku. W odpowiedzi na zgłoszenie poinformowano mnie, że nie znają dokładnej przyczyny technicznej nienaliczenia cashbacku i nic więcej nie mogą pomóc. Tak to każdemu można powiedzieć i prowizję zatrzymać dla siebie. Ukraińska firma robi w konia Polaków. Nie dajcie się oszukać. W innych firmach cashback jak system nie naliczy cashbacku automatycznie to mają obowiązek naliczyć ręcznie. A letyshops to niemożliwe. To złodziejski system.

  Odpowiedz
  • Może przez program blokujący reklamy? Wtedy zdarza się, że nie nalicza, ale dotyczy to również innych serwisów cashback.

   Odpowiedz
 12. Sprawdzałam kilka serwisów i według mnie nie ma w tej chwili lepszego. Z letyshops nigdy nie miałam problemów i kasa zawsze na czas na koncie. Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz