Strona główna » Opinie » Opinie.pl – jak wypełniać ankiety w panelu IQS?

Opinie.pl – jak wypełniać ankiety w panelu IQS?

Opinie.pl (wcześniej „Twój Punkt Widzenia”) to ogólnopolski panel ankietowy, w którym uczestnicy dzielą się opiniami na różne tematy w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Właścicielem jest IQS Online i jest to jeden z najdłużej działających paneli w Polsce (funkcjonuje od 2007 roku). Założyć w nim konto mogą osoby, które ukończyły 16 lat. Co warto wiedzieć o serwisie i gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Rejestracja w Opinie.pl

Przechodząc do rejestracji w panelu Opinie.pl już na samym początku otrzymujemy pytania dotyczące płci, roku urodzenia, miejsca zamieszkania itp. Kolejnym krokiem jest akceptacja regulaminu, a dopiero wtedy podajemy takie informacje jak nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło.

Jest to dość nietypowe rozwiązanie, gdyż zdecydowana większość paneli wymaga jedynie loginu i hasła, a ewentualne pytania dotyczące profilu dostępne są już po rejestracji. Warto jednak zwrócić uwagę, że tych odpowiedzi i tak musielibyśmy udzielić, aby otrzymywać odpowiednio dopasowane ankiety, więc nie ma to większego znaczenia. W przeciwnym razie spora ilość odrzuceń (z powodu niedopasowania profilu) mogłaby skutecznie zniechęcić do zarabiania w ten sposób.

Wypełnianie ankiet może być również ciekawą pracą dla nieletnich, gdyż rejestracja nie wymaga pełnoletności.

Opinie.pl – jak wypełniać ankiety

jak zarabiać w Opinie.pl panel IQS

Za samą rejestrację w panelu opinie.pl dostajemy 200 pkt na start, a po wypełnieniu profilu dodatkowe 400 pkt (niestety te punkty akurat są jednorazowe). Ilość punktów wprawdzie nie jest zbyt duża, ale stanowi ciekawy dodatek, gdyż niektóre panele nie dają takiego bonusu. Profil warto od razu wypełnić nie tylko ze względu na dodatkowe punkty, ale z uwagi na fakt, że jego wypełnienie pozwoli nam otrzymywać dużo lepiej dopasowane ankiety.

Podstawową formą zarabiania w panelu opinie.pl jest oczywiście wypełnianie ankiet, a informację o ich dostępności znajdziemy pod zakładką „Twoje ankiety”. Chcąc wypełnić ankietę wystarczy, że klikniemy w „zobacz zaproszenie”, a przejdziemy do niej. Powiadomienie o nowych ankietach, prócz skrzynki w programie trafia również na wskazany adres e-mail. Po jej wybraniu poznamy tematykę, ilości punktów możliwych do zdobycia oraz orientacyjny czas potrzebny na wypełnienie danej ankiety.

Program poleceń w Opinie.pl

Zapraszanie znajomych za pomocą reflinka to dodatkowa forma zarabiania, która potrafi nieźle zwiększyć zarobki i budować dochód pasywny. Od każdej poleconej osoby otrzymujemy 20% z wypełnionych przez nią ankiet, co widać zresztą na zrzucie. Rzecz jasna osoba zaproszona nic na tym nie traci, a bonus dla zapraszającego jest dodatkowy. Warto również zwrócić uwagę, że w panelu IQS mamy „ranking top 10 zapraszających”, czyli 10 osób, które w danym kwartale zaprosiły najwięcej osób do panelu opinie.pl. Osoby znajdujące się w tym rankingu otrzymują od serwisu dodatkowe nagrody rzeczowe o wartości ok 200 zł.

Linki do zapraszania znajdziemy w zakładce „zaproś”. Tam też możemy podejrzeć statystyki dotyczące poleconych i zdobytych w ten sposób punktów. Tutaj też znajdziemy wspomniany ranking oraz informacje o aktualnie posiadanych punktach oraz pozycji w rankingu, więc możemy zorientować się ile brakuje nam do czołówki.

Co poza wypełnianiem ankiet znajdziemy w panelu IQS?

Wypełnianie płatnych ankiet to podstawowa forma zarabiania w tym panelu, ale warto dodać, że mamy tutaj możliwość zarabiania również na:

  • wywiadach telefonicznych,
  • wideorozmowach (netView),
  • testach produktów,
  • dzienniczkach online i forach dyskusyjnych.

Aby brać udział w takich badaniach musimy najpierw wyrazić odpowiednią zgodę, którą znajdziemy w profilu pod pozycją „Badania”.

Konkursy w Opinie.pl

Panel Opinie.pl oferuje organizuje różnego rodzaju konkursy, w których możemy wygrać bardzo fajne nagrody rzeczowe np. okulary VR (Virtual Reality). Przeważnie wystarczy, że odpowiemy na pytanie bądź przygotujemy pracę graficzną na podany temat. Informacje o owych konkursach znajdziemy pod zakładką „Twoje wiadomości”. Pod tym względem ten panel ankietowy zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Testowanie produktów

testowanie produktów kosmetyków

Panel Opinie.pl, poza wypełnianiem ankiet umożliwia również testowanie produktów. Za tego typu badania otrzymamy oczywiście więcej punktów, gdyż wymagają większego zaangażowania. Dodatkową zaletą takiego badania jest produkt, który otrzymujemy zupełnie za darmo. Aby brać udział w takich testach musimy zaznaczyć odpowiednią zgodę na koncie panelisty. W tym celu klikamy „uzupełnij profil” i wchodzimy w pierwszą pozycję, czyli „Badania”. Tam też możemy zaznaczyć te, w których chcielibyśmy brać udział.

Aplikacja mobilna od Opinie.pl

Warto zauważyć, że panel opinie.pl posiada również dedykowaną aplikację do wypełniania ankiet na telefonie. Wprawdzie możemy na telefonie po prostu logować się przez przeglądarkę, ale tego typu rozwiązanie może ułatwić korzystanie z panelu IQS osobom, które preferują wypełnianie ankiet na smartfonie. Aplikacja dostępna jest na telefony z Androidem, więc znajdziemy ją w sklepie Google Play. Chcąc ją pobrać możemy użyć wyszukiwarki lub wejść na stronę panelu i kliknąć w zakładkę „Aplikacja”.

Oczywiście jest również wiele innych aplikacji mobilnych, które pozwalają zarabiać pieniądze, nie tylko na wypełnianiu ankiet. Chcąc zarabiać z wykorzystaniem smartfona warto zwrócić również na nie uwagę.

Wypłata zarobków z panelu IQS

W serwisie opinie.pl zdobywamy punkty, które następnie przeliczane są na złotówki (10000 pkt = 50 zł). Swego czasu panel umożliwiał wypłatę na PayPal, ale niestety została ona wycofana, więc aktualnie najpopularniejszą opcją jest wypłata na konto bankowe (od 8000 punktów, czyli 40 złotych). Te realizowane są do 15 dnia kolejnego miesiąca od momentu zlecenia lub do 4 dni w przypadku przelewu na rachunek bankowy. Poza wypłatą pieniędzy możemy wymienić je również na (w nawiasie wymagana ilość punktów):

Warto jeszcze zwrócić uwagę, że zdobyte punkty możemy przeznaczyć na cele charytatywne i przelać bezpośrednio na konto wybranej fundacji. Wszystkie wymagają uzbierania przynajmniej 5000 punktów, a wesprzeć możemy:

  • Fundację Pomocna Ręka (5000),
  • Fundację TV Puls pod Dębem (5000),
  • Straż dla Zwierząt w Polsce (5000).

Wypłata na konto bankowe

ranking kont bankowych

Ciężko wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie bez konta bankowego, więc decydując się na zmianę warto wiedzieć, który bank oferuje najlepsze warunki. Zwłaszcza, że sporo z nich oferuje pieniądze za założenie konta, więc na takiej zmianie możemy również zarobić. Rzecz jasna również nieletni mogą wypłacać w ten sposób, gdyż konto dla młodych znajdziemy w ofercie wielu banków.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania 300 złotych z panelu bezpośrednio na PayPal.

Jak więcej zarabiać na ankietach

płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to stosunkowo prosty sposób na zarobek, ale niestety ilość ankiet przychodząca z jednego panelu nie jest zbyt duża. W związku z tym warto założyć konto w przynajmniej kilku serwisach (np. ySense), aby zwiększyć ilość otrzymywanych ankiet, a więc również zarobki. Rzecz jasna panele te w żaden sposób ze sobą nie kolidują.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Poza ankietami warto zainteresować się również innymi sposobami zarabiania przez internet, a jest ich wiele. W zależności od stopnia trudności oraz czasu, który należy im poświęcić, zarobimy więcej lub mniej, ale z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednią metodę. Warto również zauważyć, że sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w Opinie.pl

Jeśli z jakiegoś powodu panel nie przypadnie nam do gustu i zrezygnujemy z dalszego wypełniania ankiet, konto w opinie.pl możemy usunąć na 2 sposoby:

  • klikając „usuń” na koncie panelisty (choć przyznam szczerze, że nigdzie nie mogę tego znaleźć),
  • powiadamiając organizatora wykorzystując przycisk „zgłoś problem” lub kierując wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: ankiety[małpa]opinie.pl.

Tego typu decyzję warto wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż usunięcie konta wiąże się z utratą wszystkich zarobków oraz rezygnacją z udziału w konkursach i programach lojalnościowych.

Czy warto? – opinie o panelu IQS

Wypełnianie płatnych ankiet to bardzo dobry sposób na podreperowanie budżetu domowego, a panel opinie.pl z pewnością należy do czołówki serwisów tego typu. Zdecydowanie wart polecenia, a regularne wypłaty oraz pozytywne opinie w internecie mówią same za siebie. Sporym atutem panelu IQS są różne konkursy, które pozwalają zdobywać dodatkowe, często całkiem niezłe nagrody. Warto założyć konto w panelu choćby po to, aby samodzielnie ocenić, gdyż rejestracja jest w pełni darmowa.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

38 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
barbara
barbara
5 lat temu

Zrezygnowałam ,za każdym razem brak ankiet dla ciebie ,szkoda mojego czasu.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Jak rozumiem z Twojego komentarza to warto od razu w całości wypełnić swój profil, tak? Dużo więcej szans jest wówczas na otrzymanie ankiet? A jeśli działasz w serwisie, to sporo masz poleconych, bo ładny procent jest z tego co oznacza, że podobnie jak w serwisach dla klikaczy można nieźle dorobić, nic nie robiąc. Z drugiej strony tych poleconych to jakoś trzeba znaleźć

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  barbara

Dziwne, że żądnego zaproszenia, może masz niewypełniony profil. Warto wypełnić w całości profil i poczekać, niektóre ankiety są naprawdę za sporą ilość punktów i w miarę często się pojawiają. Sporo jest żywnościówek, ale są w miarę ciekawe 😉 O ile dobrze pamiętam za wypełnienie profilu do końca są też jakieś punkty na start.

Paweł
Paweł
5 lat temu

Bardzo ciekawe opinie . Nie nudza przedewszystkim i czas poswiecony na tego typu zarobek nie jest taki mozolny. Minusem według mnie jest to ze rzadko przesyłaja propozycje ankiet do wypelnienia . Przynajmniej dla mnie , moze takie mam preferencje…. Pozdrawiam

Emilia
Emilia
4 lat temu

Jeśli ktoś chce dorobić sobie trochę grosza na pewno nie warto opierać się na tym panelu jako głównym źródle dodatkowego zarobku. Niemniej ankiety przychodzą, najczęściej kilka na miesiąc. Nie do wszystkich się zakwalifikujemy, ale z pewnością warto. W końcu im więcej paneli, tym większy zysk. Nie zawsze zaproszenie do ankiety przychodzi w mailu, więc polecam logować się bezpośrednio na konto.

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  Emilia

Dziwne, bo u mnie przychodzi zawsze, ale nie zawsze wpada do głównego folderu, tylko ląduje w ofertach, albo w spamie (mam konto na mail.ru, z przekierowaniem na Google, więc to Gmail tak segreguje. Sprawdź, może u Ciebie też przychodzi i ląduje gdzieś indziej.

tupting
tupting
4 lat temu

Opinie to dosyć fajny portal ankietowy, fakt że ankiety zbyt często się nie pojawiają (z jedna na dwa tygodnie) dostaje się dosyć dużą sumę punktów za zrobioną ankietę. Ja za zrobienie jednej ankiety dostałem 1000pkt a od 4000pkt już są nagrody więc jak dla mnie świetna opcja. Można wypłacać na PayPal lub Przelew bankowy

erty95
erty95
4 lat temu

Na pierwszy rzut oka wygląda na dość ciekawą stronę ankietową, jednak jak to z takimi portalami pojawia się kilka pytań do użytkowników:
Jak z częstotliwością otrzymywania ankiet ? Jak z kwalifikowaniem do poszczególnych badań, nie jesteście jakoś często odrzucani? Jak z wymianą punktów na nagrody, nie ma żadnych problemów? Terminowość wymian jest dotrzymywana?

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  erty95

Zależy od profilu, opinie są różne, niektórym przychodzi kilka na miesiąc, niektórym kilka w tygodniu. W porównaniu do innych serwisów u mnie ankiet sporo, są puste tygodnie, ale czasami wpadają dwie, albo trzy w jednym tygodniu. Rzadko odrzuca, jeśli masz do końca wypełniony profil, mi się zdarzyło raz, raz nie zdarzyłam, bo ankieta po kilku godzinach się skończyła, ale jak sprawdzasz na bieżąco to duża szansa na kwalifikację.

zombek121
zombek121
4 lat temu

Korzystam od paru dni, portal wydaje sie ciekawy,aczkolwiek liczba ankiet pozostawia troche doz yczenia. Gdyby bylo ich wiecej moznaby bylo na nich sensownie zarobic. Jako forma dorobienia paru/nastu zlotych miesiecznie, polecam. Portal nie wymaga naszych tajemnych danych. W porownaniu do innych tego typu portali jak najbardziej na plus : przejrzysty interfejs oraz proste ankiety. Na minus ich liczba.

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  zombek121

U mnie tych ankiet pojawia się sporo, może zależy od profilu, sprawdź czy masz wypełnione wszystkie ankiety profilowe. Im więcej danych wprowadzisz, tym lepiej, u mnie przed wypełnieniem nie przychodziło nic.

Flotkaikropja
Flotkaikropja
4 lat temu

Jestem zarejestrowana na kilku stronach ankietowych, muszę powiedziwć że ta jest najlepsza bo ankiety są w wiekszosci dobrze dopasowane do profilu. Ankiet dostaje bardzo malo- jedna, dwie miesięcznie mimo odpowiedzi na wszystkie pytania. Od 3 miesiecy udalo mi sie uzbierac w sumie 450pt ale to i tak sukces w porownaniu do innych stronek tego typu. Także zarobek żaden ale strone mimo wszystko polecam.

krdest
krdest
4 lat temu

Zainteresowałam się tym serwisem do zarabiania. Większość opinii jest pozytywna , dlatego sądzę że w najbliższym czasie założę konto. Po opiniach wiedzę że zarobki są bardzo małe, ale jednak w porównaniu z innymi tego typu stronami tą wypada najlepiej. 🙂

darinowa
darinowa
4 lat temu

Ankiet kilka, plus ogromny za aplikację na telefon, jednak nie wszystkie ankiety na niej wchodzą. Opinie.pl to jeden z najbardziej znanych serwisów który jest dostępny w polsce, przynajmniej mi pojawiał się najczęściej. Trochę dużo do uzupełniania jeśli chodzi o aktualizacje profilu ale są za to dodatkowe punkty i można to robić co jakiś czas taka by całość była uzupełniana. Serwis ma bardzo dużo opcji wypłat, tak jak wszędzie na taką wypłatę trzeba czekać dłuższy okres czasu ale coś za coś. Same ankiety nie zajmują dużo czasu, u mnie najdłużej było to może 5 minut więc można to robic w każdej… Czytaj więcej »

Joanne
Joanne
4 lat temu

Super plusem tego panelu ankietowego jest aplikacja na telefon znacząco nie raz ułatwia korzystanie z panelu. Posiadam tam konto i wypełniam ankiety za każdym razem gdy zostaje zaproszona. Po rejestracji w programie na start za uzupełnienie profilu (standardowa procedura w każdym panelu ankietowym) otrzymujemy 400 pkt plus ankietę o wartości 200 pkt. Wypłacalnośc już od 5 000 pkt. Punkty można wymienić na przelew bankowy, paypal, bilion, doładowanie telefonu oraz fundacje dobroczynne. Strona warta zachodu 🙂 Oprócz zwykłych ankiet jest tam program partnerski dzięki, którym dostajemy punkty za poleconą osobą i premie za jej wypełnione ankiety 🙂

puczu
puczu
4 lat temu

Ten programik jest bardzo fajny. Nie jest to jakaś maszynka do pieniędzy, ale raz na około 2 miesiące, na dobrą skrzynkę piwa się uzbiera. Ankiety nie są zbyt często, ale w ogóle są. Dzięki temu, program nie jest taki nachalny. Około raz, czy dwa razy w tygodniu, a i częściej, jakaś ankieta się trafi. Sporo ankiet nie da się ukończyć, ale i wtedy jakieś drobne punkty wpadają.

Joanne
Joanne
4 lat temu

Moja przygoda z opinie.pl zaczela sie kilka tygodni temu uczestnicze w badaniach poniewaz mysle ze moje zdanie moze pomoc a w zamian otrzymuje punkty ktore juz nie dlugo wymienie na nagrody

Magda
Magda
4 lat temu

Strona opinie.pl jest bardzo fajna, łatwa ę obsłudze. Można sobie dorobić pare groszy do budżetu domego. Ankiety może nie pojawiają się zbyt często, ale za to są dosyć punktowane. Oprócz punktów za wypełnienie ankiet można zbierać punkty za polecenie strony innym osobom. Jak również dostaje się prowizje z wypełnionych ankiet przez te osoby z polecenia. Na pewno przyspiesza to zbieranie punktów. Istnieje kilka opcji do wypłaty uzbieranych pieniędzy (przelew, doładowanie telefonu itp.). Warto sobie zainstalować aplikację na telefon i być na bieżąco z ankietami 🙂 Jeśli masz dużo czasu wolnego w ciągu dnia to jak najbardziej polecam! Pożyteczne z przyjemnym.… Czytaj więcej »

Piotr
Piotr
4 lat temu

Osobiście jestem również zarejestrowany na Opinie PL , mniej więcej 2 ankiety tygodniowo dostaje tylko z tym że są różnie punktowane. Ogólnie od niedawna zainteresowałem się stronami z ankietami lub oglądanie reklam także. Ogólnie oceniam takie strony bardzo pozytywnie.

ernestrs
ernestrs
4 lat temu

Z tego serwisu korzystam od niedawna. Regularnie pojawiają się tu ankiety do uzupełnienia, nawet całkiem dobrze płatne. Szkoda tylko, ze dość często nie kwalifikuję się do nich. Możliwe, ze to moja wina i poszukują po prostu innych respondentów. Bardzo fajnie przedstawia się jednak opcja wypłaty. Zdobyte w programie punkty można wymienić na pieniądze i wypłacić poprzez PayPal, przelew bezpośrednio na konto lub nagrody rzeczowe. Jak przeleją mi kasę na konto to napiszę więcej.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Fajna strona z ciekawymi ankietami. Sporo zaproszeń. Wynagrodzenie jak najbardziej adekwatne, formy wypłat także przyjemne. Zaproszenia wysyłają mailowo, warto często sprawdzać pocztę, bo czasami ankiety bardzo szybko się kończą. Fajną opcją są punkty za rejestrację, zawsze lepiej mieć coś na start, dobra forma zachęty.

anddnap
anddnap
4 lat temu

Artykuł dość dobrze opisuje portal Opinie.pl. Jestem zarejestrowany na tej stronie od 2 miesięcy.
Otrzymałem 2 ankiety do wypełnienia, zakwalifikowałem się. Wypełnienie profilu zajmuje trochę czasu, dostałem za to trochę punktów. Sporo informacji trzeba na tym profilu wypełnić. Strona jest przejrzysta i czytelna. Wydaje mi się że opinie są ważne dla sprzedających czy poprawianiu produktów czy czytelności niektórych reklam. Przy okazji można trochę zarobić, co prawda kokosy to nie są.

infirius
infirius
4 lat temu

Jestem użytkownikiem strony opinie.pl już ponad 3 lata. Fajna sprawa na uzyskanie dodatkowych środków. Przez ten okres nastąpiło wiele zmian na tym serwisie jak np.: zmiana nagród. Za ilość otrzymywanych ankiet odpowiada sam użytkownik danego profilu, ponieważ ilość i wielkość ankiety uzależniona jest od wypełnienia profilu przez użytkownika. Moim zdaniem profil należy wypełnić uczciwie a otrzymywanie ankiet będzie odbywało się o wiele częściej niż gdybyśmy zaznaczyli w profilu jak najwięcej opcji z myślą iż wtedy otrzymamy więcej ankiet.

Łukasz
Łukasz
4 lat temu

Ja się w to bawię od jakiegoś miesiąca/dwóch, polega to na tym, że rejestrujesz się na stronie, uzupełniasz profil o swoich zainteresowaniach i życiu, oni Ci co jakiś czas wysyłają ankiety pasujące do Twoich informacji z profilu i za każdą ankietę dostaje się określoną sumkę. Czytałem o tym sporo w internecie i wydaje się okej, szczególnie, że dużo osób też to poleca

yutawtransie
yutawtransie
4 lat temu

Opinie.pl to zdecydowanie jeden z najlepszych paneli ankietowych dostępnych w Polsce. Myślę, że w ciągu kwartału w jakimś niezbyt oszałamiającym tempie można uzbierać na tym portalu 50 złotych. Warto dodać, że za ankiety do których się nie zakwalifikujemy również otrzymujemy na konto drobne wartości punktowe. Zdecydowanie polecam panel opinie.pl, jest to czołówka tego typu sposobu zarobkowania.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  yutawtransie

Serio, aż tak dużo? Kwota naprawdę spora w tak krótkim czasie więc dla mnie to niespodzianka. Zazwyczaj w polskich serwisach idzie wyciągnąć zaledwie kilka złociszy, bo zazwyczaj się nie łapiesz więc tylko kilka groszy zaliczają za samą próbę zapisania się do badania. Taka informacja jest dla mnie cenna, bo pokazuje że warto zrobić zapis. Dzięki za info.

obsessedwith
obsessedwith
4 lat temu

Niestety jakoś nie mam szczęścia do tych ankiet. Profil całkowicie wypełniony, nawet zgodnie z wskazówkami, aby otrzymywać więcej ankiet, a jednak zawsze na jakimś etapie potrafi mnie wyrzucić z ankiety. Jest to szczególnie frustrujące, kiedy spędzi się nad ankietą kilkanaście, kilkadziesiąt minut i nic z tego. Tym bardziej zazdroszczę osobom, które potrafią z tego wyciągnąć sporą kasę.

ginno
ginno
4 lat temu

polecam Opinie.pl można dobrze zarobić
Przelewy na konto w ciągu 2 dni
Wypłata od 50 zł
dużo ankiet, ktore nie zajmuja sporo czasu

Sławomir
Sławomir
4 lat temu

Fajny panel opinii. Ankiety pojawiają się raz na jakiś czas więc warto śledzić stronę. Warto być szybkim bo oprócz sprawdzania, czy nasz profil jest dopasowany do profilu ankiety to jeszcze liczba założonych badań jest również ograniczona i można nie zdążyć. Warto (a nawet trzeba) wypełnić Profil w 100%. Do tej pory (około tydzień) nie zarobiłem dużo, bo ok. 8zł ale gdyby taki trend się utrzymał to byłoby nieźle. Polecam jak na razie.

k05tek
k05tek
4 lat temu

Najlepsza strona do dodatkowego zarobku. Ankiety są często- przynajmniej u mnie tak jest. Wysoko punktowane. Czasem się zdarzają zadania, jak testowanie kociej karmy, gdzie dostajemy zapas roznego rodzaju karmy na określony czas + dodatkowo punkty za wykonanie zadania. W zależności od zaangażowania można zarobić 50 zł w miesiąc/ dwa. Profil musi pasować do aktualnie prowadzonych badań ponieważ czasem jest tak , że ja dostaję ankietę, A mój znajomi nie;)

Monika
Monika
4 lat temu

Hej, ja próbowałam się dziś zarejestrować, ale dochodzę do miejsca gdzie podaję adres mailowy, login i nie chce iść dalej, próbowałam 2 krotnie.

Ewelcia00
Ewelcia00
1 rok temu

Bardzo fajnie zrobiona strona, czytelna. Co do samych ankiet, mała ilość. Jak już się coś trafi to przeważnie przerywa w połowie wypełniania, gdyż odpowiedzi nie pasują do klucza. Ankiety długie. Zajmują sporo czasu, a przy zakończeniu w połowie, jest to dość denerwujące i w pewnym stopniu zniechęcające do dalszego rozwiązywania ankiet.

n1
n1
1 rok temu
Odpowiedz na  Ewelcia00

Kiedyś było dużo ankiet dziennie ,czasem to w tygodniu 15 . A teraz 1 na miesiąc,czasem 2, a czasem 2 miesiące bez a nawet trzy.

Wioletta
Wioletta
7 miesięcy temu
Ocena :
     

Można trochę zarobić na tej stronie, jednak nie są to wielkie pieniądze. Trzeba dobrze i bogato wypełnić profil, żeby przychodziły oferty, bez tego będzie bardzo mało ankiet lub nie będą kwalifikowały. Nie mniej jednak polecam, za wypełnienie profilu również są punkty. Plusem jest też aplikacja na telefon, szybko wygodnie. Sama się wahałam z założeniem konta, ale teraz nie żałuję i polecam na dorobienie do domowego budżetu.

38
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x