Opinie.pl

Opinie.pl

Opinie.pl (wcześniej “Twój Punkt Widzenia”) to ogólnopolski panel ankietowy, w którym uczestnicy dzielą się opiniami na różne tematy w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Właścicielem jest IQS Online i jest to jeden z najdłużej działających paneli w Polsce (funkcjonuje od 2007 roku).

Rejestracja w Opinie.pl

Przechodząc do rejestracji w panelu Opinie.pl można to zrobić na dwa sposoby:

 • Wypełniając od razu profil. Dobre rozwiązanie, ponieważ profil i tak będzie trzeba wypełnić, aby otrzymywać odpowiednie ankiety. Druga sprawa, że za samo wypełnienie profilu otrzymujemy już 400 punktów.
 • Wypełniając profil później. Ta opcja pozwala szybko założyć konto, wykorzystując do tego jedynie adres e-mail. Po zalogowaniu się na konto trzeba będzie wypełnić wspomniany wcześniej profil.

W zasadzie bez względu na wybór sposobu rejestracji, profil i tak trzeba będzie wypełnić. W prawdzie nie ma takiego obowiązku, ale przy niewypełnionym profilu mogą być problemy z dostępnością ankiet lub większą ilością odrzuceń.

Gdzie zarabiać poza Opinie.pl

Zarabiać na ankietach większe kwoty możemy rejestrując się w kilku panelach jednocześnie, aby otrzymywać więcej ankiet. Poza ankietami warto zainteresować się również innymi sposobami zarabiania w internecie, niekoniecznie z nimi związanymi.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Jak zarabiać w Opinie.pl

Opinie pl panel IQS

Za samą rejestrację na stronie opinie.pl dostajemy 200pkt, a po wypełnieniu profilu dodatkowe 400pkt (niestety te punkty akurat są jednorazowe). Dodatkowo wypełnienie profilu pozwoli na dużo lepsze dopasowanie ankiet.

Podstawową formą zarabiania w panelu opinie.pl jest oczywiście wypełnianie ankiet. Informacje o ich dostępności pojawiają się pod zakładką “Twoje ankiety”. Wystarczy kliknąć “zobacz zaproszenie” by przejść do ich wypełniania. Wiadomośc o nowych ankietach prócz skrzynki w programie trafia na adres e-mail. Po jej wybraniu pojawia się informacja o ich tematyce, ilości punktów możliwych do zdobycia oraz orientacyjny czas potrzebny na wypełnienie. Stawka za wypełnienie jednej ankiety to przeważnie kilka złotych.

Za co dodatkowe punkty w Opinie.pl

Zapraszanie znajomych za pomocą reflinka to dodatkowa forma, która potrafi nieźle zwiększyć zarobki. Dokładnie jest to 20% z wypełnionych przez poleconego ankiet, co widać zresztą na zrzucie. Dodatkowo w programie jest coś takiego jak “ranking top 10 zapraszających” czyli 10 osób, które w danym kwartale zaprosiły najwięcej osób do panelu opinie.pl. Otrzymują oni nagrody rzeczowe od serwisu o wartości ok 200zł. Linki do zapraszania dostępne po kliknięciu “zaproś. Tam też dostępne są statystyki dotyczące poleconych i zdobytych w ten sposób punktów. Można tu również przejrzeć wspomniany ranking oraz zobaczyć aktualnie posiadane punkty by wiedzieć ile nam na daną chwilę brakuje by załapać się do czołówki.

Ostatnią formą, nie mniej ciekawą są różnego rodzaju konkursy. Można w nich wygrać bardzo fajne nagrody rzeczowe np okulary VR (Virtual Reality). Przeważnie wystarczy odpowiedzieć na pytanie bądź przygotować pracę graficzną na podany temat. Informacji o owych konkursach należy szukać pod zakładką “Twoje wiadomości”.

Wypłata zarobków z panelu IQS

W serwisie opinie.pl zdobywa się punkty, które przeliczane są na złotówki (10000 pkt = 50zł). Wypłaty realizowane są do 15 dnia kolejnego miesiąca od momentu zlecenia. Pieniądze można również przelewać bezpośrednio na konta dostępnych organizacji pomocy społecznej. Dostępne opcje to (w nawiasie minimalna ilość punktów potrzebna by ją zlecić):

Opinie o panelu IQS

Panel opinie.pl z pewnością należy do czołówki serwisów tego typu. Regularne wypłaty oraz pozytywne opinie w internecie mówią same za siebie. Dodatkowym atutem są również różne konkursy, które pozwalają zdobywać dodatkowe, często całkiem niezłe nagrody.

Zarabiasz w serwisie? Podziel się opinią na jego temat w komentarzu!

   1. Jak rozumiem z Twojego komentarza to warto od razu w całości wypełnić swój profil, tak? Dużo więcej szans jest wówczas na otrzymanie ankiet? A jeśli działasz w serwisie, to sporo masz poleconych, bo ładny procent jest z tego co oznacza, że podobnie jak w serwisach dla klikaczy można nieźle dorobić, nic nie robiąc. Z drugiej strony tych poleconych to jakoś trzeba znaleźć

 1. Bardzo ciekawe opinie . Nie nudza przedewszystkim i czas poswiecony na tego typu zarobek nie jest taki mozolny. Minusem według mnie jest to ze rzadko przesyłaja propozycje ankiet do wypelnienia . Przynajmniej dla mnie , moze takie mam preferencje…. Pozdrawiam

 2. Jeśli ktoś chce dorobić sobie trochę grosza na pewno nie warto opierać się na tym panelu jako głównym źródle dodatkowego zarobku. Niemniej ankiety przychodzą, najczęściej kilka na miesiąc. Nie do wszystkich się zakwalifikujemy, ale z pewnością warto. W końcu im więcej paneli, tym większy zysk. Nie zawsze zaproszenie do ankiety przychodzi w mailu, więc polecam logować się bezpośrednio na konto.

 3. Opinie to dosyć fajny portal ankietowy, fakt że ankiety zbyt często się nie pojawiają (z jedna na dwa tygodnie) dostaje się dosyć dużą sumę punktów za zrobioną ankietę. Ja za zrobienie jednej ankiety dostałem 1000pkt a od 4000pkt już są nagrody więc jak dla mnie świetna opcja. Można wypłacać na PayPal lub Przelew bankowy

 4. Na pierwszy rzut oka wygląda na dość ciekawą stronę ankietową, jednak jak to z takimi portalami pojawia się kilka pytań do użytkowników:
  Jak z częstotliwością otrzymywania ankiet ? Jak z kwalifikowaniem do poszczególnych badań, nie jesteście jakoś często odrzucani? Jak z wymianą punktów na nagrody, nie ma żadnych problemów? Terminowość wymian jest dotrzymywana?

  1. Częstotliwość zależy od konkretnego profilu. Znaleźć można zarówno osoby, które otrzymują dużą ilość ankiet, jak i takie, które otrzymują ich minimalną ilość. Nie odnotowałem dotychczas żadnych problemów z wypłatami.

 5. Korzystam od paru dni, portal wydaje sie ciekawy,aczkolwiek liczba ankiet pozostawia troche doz yczenia. Gdyby bylo ich wiecej moznaby bylo na nich sensownie zarobic. Jako forma dorobienia paru/nastu zlotych miesiecznie, polecam. Portal nie wymaga naszych tajemnych danych. W porownaniu do innych tego typu portali jak najbardziej na plus : przejrzysty interfejs oraz proste ankiety. Na minus ich liczba.

 6. Jestem zarejestrowana na kilku stronach ankietowych, muszę powiedziwć że ta jest najlepsza bo ankiety są w wiekszosci dobrze dopasowane do profilu. Ankiet dostaje bardzo malo- jedna, dwie miesięcznie mimo odpowiedzi na wszystkie pytania. Od 3 miesiecy udalo mi sie uzbierac w sumie 450pt ale to i tak sukces w porownaniu do innych stronek tego typu. Także zarobek żaden ale strone mimo wszystko polecam.

 7. Zainteresowałam się tym serwisem do zarabiania. Większość opinii jest pozytywna , dlatego sądzę że w najbliższym czasie założę konto. Po opiniach wiedzę że zarobki są bardzo małe, ale jednak w porównaniu z innymi tego typu stronami tą wypada najlepiej. 🙂

 8. Polecam wszystkim, którzy mają trochę wolnego czasu. Wypełnianie ankiet to przetestowany sposób na zarobienie kilkudziesięciu złotych. Nie są to oczywiście kokosy i nie są to pieniądze za darmo!!! Potrzeba trochę czasu i systematyczności, aczkolwiek warto, bo firma jest wypłacalna i uczciwa. Według mnie najlepszy wypłacalny portal to właśnie OPINIE.PL. Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu.

 9. Ankiet kilka, plus ogromny za aplikację na telefon, jednak nie wszystkie ankiety na niej wchodzą. Opinie.pl to jeden z najbardziej znanych serwisów który jest dostępny w polsce, przynajmniej mi pojawiał się najczęściej. Trochę dużo do uzupełniania jeśli chodzi o aktualizacje profilu ale są za to dodatkowe punkty i można to robić co jakiś czas taka by całość była uzupełniana. Serwis ma bardzo dużo opcji wypłat, tak jak wszędzie na taką wypłatę trzeba czekać dłuższy okres czasu ale coś za coś.
  Same ankiety nie zajmują dużo czasu, u mnie najdłużej było to może 5 minut więc można to robic w każdej wolnej chwili, nie ma przymusu do ankiet ale warto z każdą próbować, bo punkty same się nie zrobią i taka jest prawda.
  Jeśli chodzi o aplikację to jest jeden minus. Nie wiem czy to wina mojego telefonu czy samej aplikacji. Nie dostaje powiadomień o ankietach mimo włączonej funkcji, wielka szkoda bo nie mam nawyku aby wchodzić codziennie w tą aplikacje, znając życie jak juz taki nawyk będę miała to aplikacja – bądź mój telefon – się naprawią i bede miała co chwile jakies powiadomienie.
  Jeśli komuś się nudzi w domu i ma kilka minut to na prawdę warto wejść w ten panel i po odpowiadać na pytania. Może to też pomóc usługodawcą dopasować się do potrzeb odbiorców, co każdemu ułatwi życie, a skoro mogę na tym złapać pare groszy to dlaczego by się nie pobawić?
  Polecam!

 10. Super plusem tego panelu ankietowego jest aplikacja na telefon znacząco nie raz ułatwia korzystanie z panelu. Posiadam tam konto i wypełniam ankiety za każdym razem gdy zostaje zaproszona. Po rejestracji w programie na start za uzupełnienie profilu (standardowa procedura w każdym panelu ankietowym) otrzymujemy 400 pkt plus ankietę o wartości 200 pkt. Wypłacalnośc już od 5 000 pkt. Punkty można wymienić na przelew bankowy, paypal, bilion, doładowanie telefonu oraz fundacje dobroczynne. Strona warta zachodu 🙂 Oprócz zwykłych ankiet jest tam program partnerski dzięki, którym dostajemy punkty za poleconą osobą i premie za jej wypełnione ankiety 🙂

 11. Ten programik jest bardzo fajny. Nie jest to jakaś maszynka do pieniędzy, ale raz na około 2 miesiące, na dobrą skrzynkę piwa się uzbiera. Ankiety nie są zbyt często, ale w ogóle są. Dzięki temu, program nie jest taki nachalny. Około raz, czy dwa razy w tygodniu, a i częściej, jakaś ankieta się trafi. Sporo ankiet nie da się ukończyć, ale i wtedy jakieś drobne punkty wpadają.

 12. Strona opinie.pl jest bardzo fajna, łatwa ę obsłudze. Można sobie dorobić pare groszy do budżetu domego. Ankiety może nie pojawiają się zbyt często, ale za to są dosyć punktowane. Oprócz punktów za wypełnienie ankiet można zbierać punkty za polecenie strony innym osobom. Jak również dostaje się prowizje z wypełnionych ankiet przez te osoby z polecenia. Na pewno przyspiesza to zbieranie punktów. Istnieje kilka opcji do wypłaty uzbieranych pieniędzy (przelew, doładowanie telefonu itp.). Warto sobie zainstalować aplikację na telefon i być na bieżąco z ankietami 🙂 Jeśli masz dużo czasu wolnego w ciągu dnia to jak najbardziej polecam! Pożyteczne z przyjemnym. Dodam, że żaden samą rejestrację dostajemy 200 punktów na start. Warto aktualizować swój profil-dane o sobie. Wtedy pojawiają się ankiety dostosowane do naszych preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *