Opinie.pl

Opinie.pl

Opinie.pl (wcześniej „Twój Punkt Widzenia”) to ogólnopolski panel ankietowy, w którym uczestnicy dzielą się opiniami na różne tematy w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Właścicielem jest IQS Online i jest to jeden z najdłużej działających paneli w Polsce (funkcjonuje od 2007 roku).

Rejestracja w Opinie.pl

Przechodząc do rejestracji w panelu Opinie.pl można to zrobić na dwa sposoby:

  • Wypełniając od razu profil. Dobre rozwiązanie, ponieważ profil i tak będzie trzeba wypełnić, aby otrzymywać odpowiednie ankiety. Druga sprawa, że za samo wypełnienie profilu otrzymujemy już 400 punktów.
  • Wypełniając profil później. Ta opcja pozwala szybko założyć konto, wykorzystując do tego jedynie adres e-mail. Po zalogowaniu się na konto trzeba będzie wypełnić wspomniany wcześniej profil.

W zasadzie bez względu na wybór sposobu rejestracji, profil i tak trzeba będzie wypełnić. W prawdzie nie ma takiego obowiązku, ale przy niewypełnionym profilu mogą być problemy z dostępnością ankiet lub większą ilością odrzuceń.

Jak zarabiać więcej na ankietach? Wystarczy zarejestrować się w innych panelach, aby otrzymywać więcej różnego rodzaju ankiet.

Jak zarabiać w opinie.pl

Opinie pl

Za samą rejestrację na stronie opinie.pl dostajemy 200pkt, a po wypełnieniu profilu dodatkowe 400pkt (niestety te punkty akurat są jednorazowe). Dodatkowo wypełnienie profilu pozwoli na dużo lepsze dopasowanie ankiet.

Podstawową formą zarabiania w panelu opinie.pl jest oczywiście wypełnianie ankiet. Informacje o ich dostępności pojawiają się pod zakładką „Twoje ankiety”. Wystarczy kliknąć „zobacz zaproszenie” by przejść do ich wypełniania. Wiadomośc o nowych ankietach prócz skrzynki w programie trafia na adres e-mail. Po jej wybraniu pojawia się informacja o ich tematyce, ilości punktów możliwych do zdobycia oraz orientacyjny czas potrzebny na wypełnienie. Stawka za wypełnienie jednej ankiety to przeważnie kilka złotych.

Zapraszanie znajomych to dodatkowa forma, która potrafi nieźle zwiększyć zarobki. Dokładnie jest to 20% z wypełnionych przez poleconego ankiet, co widać zresztą na zrzucie. Dodatkowo w programie jest coś takiego jak „ranking top 10 zapraszających” czyli 10 osób, które w danym kwartale zaprosiły najwięcej osób do panelu opinie.pl. Otrzymują oni nagrody rzeczowe od serwisu o wartości ok 200zł. Linki do zapraszania dostępne po kliknięciu „zaproś. Tam też dostępne są statystyki dotyczące poleconych i zdobytych w ten sposób punktów. Można tu również przejrzeć wspomniany ranking oraz zobaczyć aktualnie posiadane punkty by wiedzieć ile nam na daną chwilę brakuje by załapać się do czołówki.

Ostatnią formą, nie mniej ciekawą są różnego rodzaju konkursy. Można w nich wygrać bardzo fajne nagrody rzeczowe np okulary VR (Virtual Reality). Przeważnie wystarczy odpowiedzieć na pytanie bądź przygotować pracę graficzną na podany temat. Informacji o owych konkursach należy szukać pod zakładką „Twoje wiadomości”.

Wypłata zarobków z Opinie.pl

W serwisie opinie.pl zdobywa się punkty, które przeliczane są na złotówki (10000 pkt = 50zł). Wypłaty realizowane są do 15 dnia kolejnego miesiąca od momentu zlecenia. Pieniądze można również przelewać bezpośrednio na konta dostępnych organizacji pomocy społecznej. Dostępne opcje to (w nawiasie minimalna ilość punktów potrzebna by ją zlecić):

Opinie o panelu IQS

Panel opinie.pl z pewnością należy do czołówki serwisów tego typu. Regularne wypłaty oraz pozytywne opinie w internecie mówią same za siebie. Dodatkowym atutem są również różne konkursy, które pozwalają zdobywać dodatkowe, często całkiem niezłe nagrody.

Zarabiasz w serwisie? Podziel się opinią na jego temat w komentarzu!

3 Komentarze

  1. Bardzo ciekawe opinie . Nie nudza przedewszystkim i czas poswiecony na tego typu zarobek nie jest taki mozolny. Minusem według mnie jest to ze rzadko przesyłaja propozycje ankiet do wypelnienia . Przynajmniej dla mnie , moze takie mam preferencje…. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *