Myiyo – opinie i opis panelu

Myiyo.com jest międzynarodowym panelem ankietowym dostępnym w języku polskim, który działa od 2006 roku. Został założony i jest prowadzone przez mo’web Research. Sam panel ma bardzo dobre opinie w internecie i połączony jest z własnym serwisem społecznościowym. Oczywiście samo uczestnictwo jest w pełni darmowe, ale założyć konto w Myiyo mogą jedynie osoby pełnoletnie. Warto zauważyć, że choć jest to strona o zasięgu międzynarodowym to posiada również szybko odpowiadający polskojęzyczny support. Co warto wiedzieć o panelu i jak w nim zarabiać?

Rejestracja w Myiyo

Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić, aby zarabiać to oczywiście rejestracja. Myiyo jest panelem międzynarodowym, ale dostępny jest tutaj język polski, więc rejestracja nie przysparza żadnych problemów. Musimy tylko przejść do formularza rejestracyjnego i podać podstawowe dane. Do założenia konta wystarczy nam nazwa, płeć oraz adres e-mail, ale już po założeniu konta standardowo przyjdzie czas na wypełnienie profilu. W tym celu musimy kliknąć na koło zębate przy naszej nazwie użytkownika (prawy górny róg), a następnie „Kwestionariusz do profilu„. Tam znajdują się pytania profilowe, które podzielone zostały na kategorie, aby ułatwić ich rozróżnienie. Po wypełnieniu profilu nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na pierwsze płatne ankiety.

Jak zarabiać w Myiyo

W myiyo jest system punktowy, któremu odpowiada określona ilość euro (1000pkt = 1 euro). Jak w każdym panelu tak i tutaj zarabiamy na wypełnianiu ankiet, a wynagrodzenie za konkretną z nich zależne jest od czasu jej trwania. Za samo wypełnienie profilu oraz aktywację adresu e-mail możemy zarobić jednorazowo (500pkt + 100pkt czyli 600pkt). Strona nalicza wynagrodzenie w euro, więc wartość ankiet jest dość wysoka (nawet 10 euro za jedną, co daje ponad 40zł). Warto zauważyć, że przy stanie punktowym widzimy od razu przelicznik na polskie złotówki.

Wszystkie ankiety widzimy na ekranie głównym (od razu po zalogowaniu), również te archiwalne. Do wypełniania wybranej ankiety możemy przejść po prostu klikając na jej nazwę, ale oczywiście nie musimy wypełniać wszystkich. Możemy wybierać jedynie te, które nas zainteresują. Przy danej ankiecie znajdziemy również informacje odnośnie przewidywanego czasu potrzebnego na jej wypełnienie, wynagrodzenia oraz statusu. Poza tymi ankietami, które możemy wypełnić, znajdziemy również te ze statusem:

 • już zakończono – są to ankiety, których czas na wypełnienie po prostu minął,
 • uczestniczyłeś/-aś – ankiety, które wypełniliśmy i otrzymaliśmy wynagrodzenie,
 • odrzucony – ankiety, do których nie pasowaliśmy profilem (na podstawie kilku początkowych pytań).

Tak prezentuje się to w panelu:

Jak w każdym innym, tak i tutaj najlepiej od razu wypełnić cały profil oraz potwierdzić adres mailowy. Oprócz dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet, a więc zmniejszy również ilość potencjalnych odrzuceń. Po potwierdzeniu maila będziemy również otrzymywali informacje o dostępności nowych ankiet na wskazany przy rejestracji adres.

Polecanie ankiet

Ciekawą funkcją w serwisie jest możliwość polecania ankiet, która pozwala znacznie zwiększyć ich ilość, a co za tym idzie zarobki. Odbywa się to wszystko poprzez podanie maila osoby, której chcemy polecić daną ankietę. Co ciekawe, wcale nie musimy mieć do znajomych zarejestrowanych w Myiyo. Wystarczy, że rozejrzymy się na dostępnym serwisie społecznościowym, gdyż na shoutboxie z pewnością znajdziemy sporo osób chętnych do polecenia ankiety.

Program poleceń

Myiyo posiada również własny program partnerski, więc dodatkową możliwością zarabiania w panelu jest zapraszanie znajomych za pomocą reflinka. Za każdą poleconą osobę, która wypełni przynajmniej jedną ankietę otrzymujemy 500 pkt. Niestety jest to wynagrodzenie jednorazowe, ale w dalszym ciągu pozwala znacznie zwiększyć ilość zdobywanych punktów, a nawet wygenerować całkiem niezły dochód pasywny. Oczywiście pod warunkiem, że wiemy jak i gdzie promować link do Myiyo.

Aplikacja mobilna

Panele ankietowe bardzo często posiadają również dedykowane aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie. W związku z tym jej obecność w panelu Myiyo nikogo nie powinna dziwić. Mobilna aplikacja jest bardzo przejrzysta i czytelna, więc z pewnością ułatwi korzystanie z panelu osobom, które preferują wypełnianie ankiet na smartfonie. Znajdziemy ją w Google Play oraz App Store.

Serwis społecznościowy

Dostępny na stronie wbudowany serwis społecznościowy jest tym, co wyróżnia Myiyo od innych paneli ankietowych. Pozwala on na integrację między członkami, szybką komunikację, przesyłanie sobie filmików, komentowanie czy dodawanie zdjęć. Za aktywność społecznościową jednak nie otrzymujemy teoretycznie żadnego wynagrodzenia. Teoretycznie, ponieważ możemy go wykorzystać do polecania ankiet, o czym wspomniałem już wcześniej. Facebook’a zdecydowanie nie zastąpi, ale może być ciekawym urozmaiceniem.

Wypłata z Myiyo

Minimalny próg wypłaty to 20000 pkt (20 euro), a sam czas oczekiwania na jej realizację to ok. 2 tygodni. Niestety dostępnych możliwości wypłaty wynagrodzenia nie ma zbyt wiele. Brakuje tu przede wszystkim możliwości wypłaty na konto bankowe, ale na szczęście do dyspozycji mamy najpopularniejszy portfel internetowy, który to umożliwia, czyli PayPal. Portfel ten z kolei możemy wykorzystać do bezpośrednich płatności w niektórych sklepach internetowych, ale także przelać pieniądze na nasze konto bankowe.

Poza PayPalem możemy jeszcze przekazać wynagrodzenie jako datek na organizację charytatywną Three Little Birds.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 20€ z panelu bezpośrednio na PayPal.

myiyo dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie

Jak zarabiać w sieci jeszcze więcej? Dobrym wyjściem jest rejestracja w kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć ogólną ilość dostępnych ankiet, co oczywiście przełoży się na wyższe zarobki. Warto zauważyć, że zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet z całą pewnością możemy zaliczyć do jednego z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że zarejestrujemy się w kilku wybranych panelach ankietowych, a znacznie zwiększymy swoje zarobki. Oczywiście wypełnianie ankiet to nie jedyna możliwość, jeśli chodzi o zarobek w sieci.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele sposobów. Co ważne, sporo z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu.


Jak usunąć konto

Jeśli panel z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu, możemy bardzo szybko usunąć w nim konto. W tym celu musimy wejść w „ustawienia profilu”, które zobaczymy po kliknięciu w ikonę koła zębatego widoczną z prawej strony u góry. Teraz wystarczy, że klikniemy w przycisk „likwidacja konta” i opcjonalnie podamy powód swojej decyzji. Warto ją wcześniej bardzo dobrze przemyśleć, gdyż likwidacja konta wiąże się z utratą wszystkich zarobków oraz danych.

Opinie o Myiyo

Na temat panelu ankietowego Myiyo, w internecie dominują opinie pozytywne, choć część użytkowników narzeka na małą ilość ankiet. Serwis oczywiście nie ma żadnych problemów z wypłatami i w dalszym ciągu wielu użytkowników zarabia za jego pośrednictwem, a to najważniejsze. Ciekawym rozwiązaniem jest również własny serwis społecznościowy, który wyróżnia panel od konkurencji oraz możliwość polecania ankiet. Jest to prawdopodobnie jedyny panel posiadający taką możliwość. 

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

10 komentarzy do wpisu „Myiyo – opinie i opis panelu”

 1. Serwis Myiyo wydaje się bardzo fajny na pierwszy rzut oka, jestem ciekawa jak sprawa wygląda z częstotliwościa otrzymywania ankiet. Większość opinii jest pozytywna więc może warto spróbować, to nic nie kosztuje.

  Odpowiedz
 2. Pierwsze słyszę o tym panelu, ktoś już otrzymał wypłatę? Pytam, bo lepiej nie próbować wejść w coś co okaże się niewypłacalne?

  Odpowiedz
 3. Zarejestrowałam się w tym panelu w połowie lipca i niestety od tamtego czasu udało mi się ukończyć jedynie jedną ankietę. Naprawdę, przychodzi ich dosyć sporo, ale ciężko do jakiejkolwiek się zakwalifikować. Najczęściej wyrzuca już na samym początku. Zobaczymy jak dalej. Na razie jeszcze daję mu szansę.

  Odpowiedz
 4. Pierwszy raz słyszę o tym panelu i chciałbym usłyszeć opinie innych. Tak jak przeczytałem gdzieś wyżej, czy ktoś otrzymał wypłatę (i mógłby pokazać gdzieś jakiś dowód?). Pytanie do administratora o co chodzi z tą fundacją charytatywną? Jakby ktoś mógł rozwinąć temat byłbym bardzo wdzięczny. Serwis na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie, trochę tam popracuję i dam znać może wkrótce co i jak 😉

  Odpowiedz
  • Fundacja Three Little Birds została założona w 2010 roku. Pomaga osobom, które nie mają środków do życia, są bezdomni czy pokrzywdzeni przez los. Takie informacje znajdują się na stronie Myiyo. Co do wypłat, serwis w dalszym ciągu wypłaca. Będę miał więcej czasu i chęci to porobię i powrzucam dowody wypłat ze wszystkich serwisów. Chyba, że ktoś ma swoje (z różnych serwisów) i chce się podzielić to zapraszam na forum 😉

   Odpowiedz
   • Ja posiadam jedną wypłatę z panelu Imas. Więcej nigdy nie zlecałem, chociaż mam również zarobione na panelach, gdzie mógłbym zlecić wypłatę ale z różnych przyczyn tego nie robię. Jak chcesz to mogę Ci podesłać polecenie przelewu. Daj znać tylko czy na maila to zrobić czy w inny sposób. Przelew dość świeży bo chyba sprzed 3 miesięcy.

    Odpowiedz
    • Mam wypłaty ze wszystkich paneli, więc wystarczyłoby tylko porobić zrzuty. Z Imas Online też kilka się znajdzie, choć nie zarabiam tam już. Jak masz jakiekolwiek dowody wypłat z różnych serwisów to możesz śmiało wrzucać na forum 😉

     Odpowiedz
 5. MYIYO to jest jakaś porażka. Przez kilka lat uzbierałam ledwie 1/10 sumy punktów do wypłaty. Ankiety przysyłają jak na lekarstwo. A jeśli już zacznę jakąś ankiete wypełniać to czasami w połowie (tak mi się wydaje) zostaje odrzucona….. A zazwyczaj na początku wypełniania pojawia się informacja „Niestety Twój udział w ankiecie został odrzucony” albo „Wywiad został odrzucony” lub „badanie niedostepne” i tak prawie cały czas……Szkoda mojego czasu na ten panel

  Odpowiedz
  • na tym panelu sa regularnie nowe ankiety, posiada swietny design oferuje wypelnianie ankiet, ktore dotykaja roznych tematow. W edycji swojego profilu sam mozesz zdecydowac jakie tematy najbardziej cie interesuja za poprawnie wypelnione ankiety otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie w zaleznosci od trudnosci i dlugosci danej ankiety

   Odpowiedz
 6. System MYIYO był dawniej dobrym systemem, ale niestety chyba się „pogorszył”. Ankiet jest bardzo mało, następuje częste odrzucanie z ankiet, przeważnie z początku dostaje się komunikaty, że „Twój udział w ankiecie został odrzucony” lub „Badanie niedostępne”. Ale jak ktoś chce to niech spróbuje, być może będzie miał więcej szczęścia niż ja…Panel jest wypłacalny, ale trzeba uzbierać wysokie minimum 10000-20000 punktów, aby otrzymać wypłatę na Paypal w EUR… Kto lubi wypełniać ankiety, niech spróbuje udziału w tym panelu ankietowym, są punkty także za uzupełnienie profilu, można przekazywać wynagrodzenie z ankiet na cele charytatywne. Zapisz się i spróbuj sam/sama go ocenić…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz