Myiyo

Myiyo

Myiyo.com jest międzynarodowym panelem ankietowym dostępnym w języku polskim, który działa od 2006 roku. Strona ma dobre opinie i połączona jest z własnym serwisem społecznościowym. By przystąpić do myiyo trzeba być osobą pełnoletnią, ale samo uczestnictwo jest darmowe. Strona posiada również szybko odpowiadający polskojęzyczny support.

Rejestracja w Myiyo

Myiyo jest panelem międzynarodowym, ale i tutaj dostępny jest język polski, więc rejestracja nie przysparza problemów. Do założenia konta wystarczy nazwa, płeć oraz e-mail. Po założeniu konta standardowo przychodzi czas na wypełnienie profilu. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć na koło zębate przy nazwie (prawy górny róg), a następnie “Kwestionariusz do profilu“. Tam znajdują się pytania profilowe, które podzielone zostały na kategorie, aby ułatwić ich rozróżnienie. Po wypełnieniu profilu pozostaje już tylko czekać na płatne ankiety.

Jak zarabiać na ankietach więcej? Dobrym wyjściem jest rejestracja w kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć ogólną ilość dostępnych ankiet, co oczywiście przełoży się na wyższe zarobki.

Jak zarabiać w Myiyo

W myiyo jest system punktowy, któremu odpowiada określona ilość euro (1000pkt = 1 euro). Jak w każdym panelu tak i tutaj zarabiamy na wypełnianiu ankiet, a wynagrodzenie za konkretną z nich zależne jest od czasu jej trwania. Za samo wypełnienie profilu oraz aktywację adresu e-mail można zarobić jednorazowo (500pkt + 100pkt czyli 600pkt). Strona nalicza wynagrodzenie w euro, więc wartość ankiet jest dość wysoka (nawet 10 euro za jedną, co daje ponad 40zł). Przy stanie punktowym widoczny jest od razu przelicznik na polskie złotówki.

Jak w każdym innym, tak i tutaj najlepiej od razu wypełnić cały profil oraz potwierdzić adres mailowy. Oprócz dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet oraz informowanie o ich dostępności na wskazany przy rejestracji adres.

Ciekawą funkcją w serwisie jest możliwość polecania ankiet, która pozwala znacznie zwiększyć ich ilość, a co za tym idzie zarobki. Odbywa się to wszystko poprzez podanie maila osoby, której chcemy polecić daną ankietę. Nie trzeba mieć do tego wcale znajomych w myiyo, wystarczy rozejrzeć się na dostępnym serwisie społecznościowym. Na shoutboxie można znaleźć sporo osób chętnych do polecenia ankiety.

Dodatkową możliwością zarabiania jest zapraszanie znajomych. Za każdą poleconą osobę, która wypełni przynajmniej jedną ankietę otrzymujemy 500pkt. Niestety jest to wynagrodzenie jednorazowe.

Serwis społecznościowy Myiyo

Dostępny na stronie wbudowany serwis społecznościowy jest tym co wyróżnia myiyo od innych paneli ankietowych. Pozwala on na integrację między członkami, szybką komunikację, przesyłanie sobie filmików, komentowanie czy dodawanie zdjęć. Za aktywność społecznościową jednak użytkownik nie otrzymuje teoretycznie żadnego wynagrodzenia. Teoretycznie, ponieważ można go wykorzystać do polecania ankiet, o czym mowa była wcześniej.

Wypłata z Myiyo

Minimalny próg wypłaty to 20000pkt (20 euro),a sam czas oczekiwania na realizację to ok 2 tygodni. Dostępne możliwości wypłaty wynagrodzenia:

  • Paypal
  • Datek na organizację charytatywną Little Birds

Opinie o Myiyo

Na temat panelu ankietowego Myiyo, w internecie dominują opinie pozytywne. Serwis nie ma problemów z wypłatami i w dalszym ciągu wielu użytkowników zarabia za jego pośrednictwem. Ciekawym rozwiązaniem jest również własny serwis społecznościowy, o którym mowa była wcześniej oraz możliwość polecania ankiet. Jest to chyba jedyny panel posiadający taką możliwość. Macie jakąś opinie na temat serwisu? Podzielcie się nią w komentarzu.

1 Komentarz

  1. Serwis Myiyo wydaje się bardzo fajny na pierwszy rzut oka, jestem ciekawa jak sprawa wygląda z częstotliwościa otrzymywania ankiet. Większość opinii jest pozytywna więc może warto spróbować, to nic nie kosztuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *