Myiyo

Myiyo.com jest międzynarodowym panelem ankietowym dostępnym w języku polskim, który działa od 2006 roku. Strona ma dobre opinie i połączona jest z własnym serwisem społecznościowym. By przystąpić do myiyo trzeba być osobą pełnoletnią, ale samo uczestnictwo jest darmowe. Strona posiada również szybko odpowiadający polskojęzyczny support.

Myiyo – jak zarabiać?

Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić, aby zarabiać to oczywiście rejestracja. Myiyo jest panelem międzynarodowym, ale dostępny jest tutaj język polski, więc rejestracja nie przysparza problemów. Do założenia konta wystarczy nazwa, płeć oraz adres e-mail. Po założeniu konta standardowo przychodzi czas na wypełnienie profilu. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć na koło zębate przy nazwie (prawy górny róg), a następnie „Kwestionariusz do profilu„. Tam znajdują się pytania profilowe, które podzielone zostały na kategorie, aby ułatwić ich rozróżnienie. Po wypełnieniu profilu pozostaje już tylko czekać na płatne ankiety.

Punkty w Myiyo

W myiyo jest system punktowy, któremu odpowiada określona ilość euro (1000pkt = 1 euro). Jak w każdym panelu tak i tutaj zarabiamy na wypełnianiu ankiet, a wynagrodzenie za konkretną z nich zależne jest od czasu jej trwania. Za samo wypełnienie profilu oraz aktywację adresu e-mail można zarobić jednorazowo (500pkt + 100pkt czyli 600pkt). Strona nalicza wynagrodzenie w euro, więc wartość ankiet jest dość wysoka (nawet 10 euro za jedną, co daje ponad 40zł). Przy stanie punktowym widoczny jest od razu przelicznik na polskie złotówki.

Jak w każdym innym, tak i tutaj najlepiej od razu wypełnić cały profil oraz potwierdzić adres mailowy. Oprócz dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet oraz informowanie o ich dostępności na wskazany przy rejestracji adres.

Polecanie ankiet

Ciekawą funkcją w serwisie jest możliwość polecania ankiet, która pozwala znacznie zwiększyć ich ilość, a co za tym idzie zarobki. Odbywa się to wszystko poprzez podanie maila osoby, której chcemy polecić daną ankietę. Nie trzeba mieć do tego wcale znajomych w myiyo, wystarczy rozejrzeć się na dostępnym serwisie społecznościowym. Na shoutboxie można znaleźć sporo osób chętnych do polecenia ankiety.

Program poleceń

Zapraszanie znajomych jest dodatkową możliwością zarabiania w panelu. Za każdą poleconą osobę, która wypełni przynajmniej jedną ankietę otrzymujemy 500pkt. Niestety jest to wynagrodzenie jednorazowe, ale w dalszym ciągu pozwala znacznie zwiększyć ilość zdobywanych punktów. Oczywiście pod warunkiem, że wiemy jak i gdzie promować link do Myiyo.

Serwis społecznościowy

Dostępny na stronie wbudowany serwis społecznościowy jest tym co wyróżnia myiyo od innych paneli ankietowych. Pozwala on na integrację między członkami, szybką komunikację, przesyłanie sobie filmików, komentowanie czy dodawanie zdjęć. Za aktywność społecznościową jednak użytkownik nie otrzymuje teoretycznie żadnego wynagrodzenia. Teoretycznie, ponieważ można go wykorzystać do polecania ankiet, o czym mowa była wcześniej. Facebook’a zdecydowanie nie zastąpi, ale może być ciekawym urozmaiceniem.

Wypłata z Myiyo

Minimalny próg wypłaty to 20000pkt (20 euro), a sam czas oczekiwania na realizację to ok 2 tygodni. Niestety dostępnych możliwości wypłaty wynagrodzenia nie ma zbyt wiele. Brakuje przede wszystkim możliwości wypłaty na konto bankowe, ale wystarczy, że jest najpopularniejszy portfel internetowy, który to umożliwia. Możliwości wypłaty to:

 • Paypal,
 • Datek na organizację charytatywną Three Little Birds.
paypal

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 20€ z panelu bezpośrednio na PayPal.

myiyo dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie

Jak zarabiać w sieci jeszcze więcej? Dobrym wyjściem jest rejestracja w kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć ogólną ilość dostępnych ankiet, co oczywiście przełoży się na wyższe zarobki. Do tego dochodzą również pozostałe sposoby zarabiania przez internet, niekoniecznie związane z wypełnianiem ankiet.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet z całą pewnością możemy zaliczyć do jednego z łatwiejszych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy zarejestrować się w kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć swoje zarobki.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Na wypełnianiu ankiet nie kończą się możliwości zarabiania w domu. Wiele z nich również nie wymaga dodatkowych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu.

Opinie

Na temat panelu ankietowego Myiyo, w internecie dominują opinie pozytywne. Serwis nie ma problemów z wypłatami i w dalszym ciągu wielu użytkowników zarabia za jego pośrednictwem. Ciekawym rozwiązaniem jest również własny serwis społecznościowy, o którym mowa była wcześniej oraz możliwość polecania ankiet. Jest to chyba jedyny panel posiadający taką możliwość. 

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

10 komentarzy do wpisu „Myiyo”

 1. Serwis Myiyo wydaje się bardzo fajny na pierwszy rzut oka, jestem ciekawa jak sprawa wygląda z częstotliwościa otrzymywania ankiet. Większość opinii jest pozytywna więc może warto spróbować, to nic nie kosztuje.

  Odpowiedz
 2. Pierwsze słyszę o tym panelu, ktoś już otrzymał wypłatę? Pytam, bo lepiej nie próbować wejść w coś co okaże się niewypłacalne?

  Odpowiedz
 3. Zarejestrowałam się w tym panelu w połowie lipca i niestety od tamtego czasu udało mi się ukończyć jedynie jedną ankietę. Naprawdę, przychodzi ich dosyć sporo, ale ciężko do jakiejkolwiek się zakwalifikować. Najczęściej wyrzuca już na samym początku. Zobaczymy jak dalej. Na razie jeszcze daję mu szansę.

  Odpowiedz
 4. Pierwszy raz słyszę o tym panelu i chciałbym usłyszeć opinie innych. Tak jak przeczytałem gdzieś wyżej, czy ktoś otrzymał wypłatę (i mógłby pokazać gdzieś jakiś dowód?). Pytanie do administratora o co chodzi z tą fundacją charytatywną? Jakby ktoś mógł rozwinąć temat byłbym bardzo wdzięczny. Serwis na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie, trochę tam popracuję i dam znać może wkrótce co i jak 😉

  Odpowiedz
  • Fundacja Three Little Birds została założona w 2010 roku. Pomaga osobom, które nie mają środków do życia, są bezdomni czy pokrzywdzeni przez los. Takie informacje znajdują się na stronie Myiyo. Co do wypłat, serwis w dalszym ciągu wypłaca. Będę miał więcej czasu i chęci to porobię i powrzucam dowody wypłat ze wszystkich serwisów. Chyba, że ktoś ma swoje (z różnych serwisów) i chce się podzielić to zapraszam na forum 😉

   Odpowiedz
   • Ja posiadam jedną wypłatę z panelu Imas. Więcej nigdy nie zlecałem, chociaż mam również zarobione na panelach, gdzie mógłbym zlecić wypłatę ale z różnych przyczyn tego nie robię. Jak chcesz to mogę Ci podesłać polecenie przelewu. Daj znać tylko czy na maila to zrobić czy w inny sposób. Przelew dość świeży bo chyba sprzed 3 miesięcy.

    Odpowiedz
    • Mam wypłaty ze wszystkich paneli, więc wystarczyłoby tylko porobić zrzuty. Z Imas Online też kilka się znajdzie, choć nie zarabiam tam już. Jak masz jakiekolwiek dowody wypłat z różnych serwisów to możesz śmiało wrzucać na forum 😉

     Odpowiedz
 5. MYIYO to jest jakaś porażka. Przez kilka lat uzbierałam ledwie 1/10 sumy punktów do wypłaty. Ankiety przysyłają jak na lekarstwo. A jeśli już zacznę jakąś ankiete wypełniać to czasami w połowie (tak mi się wydaje) zostaje odrzucona….. A zazwyczaj na początku wypełniania pojawia się informacja „Niestety Twój udział w ankiecie został odrzucony” albo „Wywiad został odrzucony” lub „badanie niedostepne” i tak prawie cały czas……Szkoda mojego czasu na ten panel

  Odpowiedz
  • na tym panelu sa regularnie nowe ankiety, posiada swietny design oferuje wypelnianie ankiet, ktore dotykaja roznych tematow. W edycji swojego profilu sam mozesz zdecydowac jakie tematy najbardziej cie interesuja za poprawnie wypelnione ankiety otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie w zaleznosci od trudnosci i dlugosci danej ankiety

   Odpowiedz
 6. System MYIYO był dawniej dobrym systemem, ale niestety chyba się „pogorszył”. Ankiet jest bardzo mało, następuje częste odrzucanie z ankiet, przeważnie z początku dostaje się komunikaty, że „Twój udział w ankiecie został odrzucony” lub „Badanie niedostępne”. Ale jak ktoś chce to niech spróbuje, być może będzie miał więcej szczęścia niż ja…Panel jest wypłacalny, ale trzeba uzbierać wysokie minimum 10000-20000 punktów, aby otrzymać wypłatę na Paypal w EUR… Kto lubi wypełniać ankiety, niech spróbuje udziału w tym panelu ankietowym, są punkty także za uzupełnienie profilu, można przekazywać wynagrodzenie z ankiet na cele charytatywne. Zapisz się i spróbuj sam/sama go ocenić…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz