Koszulki z nadrukiem - jak na tym zarobić?

Koszulki z nadrukiem - jak na tym zarobić?

Zamówić koszulki z nadrukiem czy kubki można aktualnie bez większego problemu. W internecie sporo jest sklepów, które pozwalają stworzyć koszulkę z dowolnie wybranym obrazkiem. Służą do tego specjalne generatory, które w łatwy sposób umożliwiają tego typu działania. Sklep następnie przygotuje stworzoną przez nas koszulkę czy kubek wyśle. Koszulki z nadrukiem są dość popularne, więc można na tym również zarobić. Jak?

Jak tworzyć koszulki z nadrukiem

Do stworzenia koszulek z własnym nadrukiem wykorzystuje się specjalnie przygotowany do tego generator taki jak ten. Za jego pomocą można dodać bez problemu zarówno obrazek jak i tekst. By to zrobić wystarczy wybrać pomiędzy zakładkami “Dodaj własny wzór” lub “Dodaj własny tekst”. Następnie w przypadku pierwszej opcji wystarczy wybrać “Dodaj plik” by dodać obrazek. Po wklejeniu można dowolnie ustawiać jego pozycję czy rozmiar w specjalnie do tego wyznaczonym obszarze roboczym. W przypadku tekstu sprawa wygląda równie prosto – wystarczy po wybraniu odpowiedniej zakładki wpisać pożądany tekst oraz odpowiednio go sformatować. W kwestii przygotowywania koszulek z własnym nadrukiem to w zasadzie tyle. Zostaje tylko kwestia jak na tym zarobić.

Jak zarobić na koszulkach z nadrukiem?

Skoro kwestia tworzenia koszulek z nadrukiem jest już z głowy to czas na najważniejsze czyli zarabianie na tym. By zarabiać na stworzonych przez siebie koszulkach należy zarejestrować się w odpowiednim serwisie takim jak Cupsell. Po utworzeniu konta należy założyć własny sklep, przygotować odpowiednie wzory, ustalić marżę i dodać je do asortymentu. O hosting www i domenę nie musimy się martwić, ponieważ wszystkim zajmuje się serwis Cupsell (oczywiście jest możliwość podpięcia własnej domeny dla osób, które chciałyby mieć własny adres). Nie ponosimy, więc żadnych kosztów związanych z prowadzeniem takiego sklepu W przypadku zamówień oczywiście wszystkim również zajmuje się serwis, więc nie musimy martwić się zarówno wysyłką, jak i płatnościami.

Gdzie je sprzedawać

Do tej pory w zasadzie nie powinno być najmniejszych problemów i każdy powinien sobie z tym poradzić. Teraz dopiero zaczynają się lekkie schody, ale dla chcącego nic trudnego. Skoro sklep wraz z asortymentem gotowy to czas zająć się najważniejszym czyli promocją. Dla osób rozpoznawalnych w sieci np. na YouTube nie będzie to problem, ale co z osobami, które nie mają żadnych kanałów dystrybucji? Można w tej sytuacji pomyśleć nad założeniem bloga lub właśnie kanału na YouTube. Zdobycie popularności i stałych odwiedzających niestety nie jest takie proste, ale warto spróbować się tego podjąć. Może to być całkiem niezły dochód pasywny, a z czasem można pomyśleć nawet o założeniu sklepu internetowego z dużo bogatszym asortymentem.  Założenie większego sklepu również nie przysparza problemów i nie trzeba wcale posiadać własnych magazynów. Wiele hurtowni bowiem umożliwia współpracę na zasadzie dropshippingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *