Koszulki z nadrukiem - jak na tym zarobić?

Koszulki z nadrukiem - jak na tym zarobić?

Zamówić koszulki z nadrukiem czy kubki można aktualnie bez większego problemu. W internecie sporo jest sklepów, które pozwalają stworzyć koszulkę z dowolnie wybranym obrazkiem. Służą do tego specjalne generatory, które w łatwy sposób umożliwiają tego typu działania. Sklep następnie przygotuje stworzoną przez nas koszulkę czy kubek wyśle. Koszulki z nadrukiem są dość popularne, więc można na tym również zarobić. Jak?

Jak tworzyć koszulki z nadrukiem

Do stworzenia koszulek z własnym nadrukiem wykorzystuje się specjalnie przygotowany do tego generator taki jak ten. Za jego pomocą można dodać bez problemu zarówno obrazek jak i tekst. By to zrobić wystarczy wybrać pomiędzy zakładkami “Dodaj własny wzór” lub “Dodaj własny tekst”. Następnie w przypadku pierwszej opcji wystarczy wybrać “Dodaj plik” by dodać obrazek. Po wklejeniu można dowolnie ustawiać jego pozycję czy rozmiar w specjalnie do tego wyznaczonym obszarze roboczym. W przypadku tekstu sprawa wygląda równie prosto – wystarczy po wybraniu odpowiedniej zakładki wpisać pożądany tekst oraz odpowiednio go sformatować. W kwestii przygotowywania koszulek z własnym nadrukiem to w zasadzie tyle. Zostaje tylko kwestia jak na tym zarobić.

Jak zarobić na koszulkach z nadrukiem?

Skoro kwestia tworzenia koszulek z nadrukiem jest już z głowy to czas na najważniejsze czyli zarabianie na tym. By zarabiać na stworzonych przez siebie koszulkach należy zarejestrować się w odpowiednim serwisie takim jak Cupsell. Po utworzeniu konta należy założyć własny sklep, przygotować odpowiednie wzory, ustalić marżę i dodać je do asortymentu. O hosting i domenę nie musimy się martwić, ponieważ wszystkim zajmuje się serwis Cupsell (oczywiście jest możliwość podpięcia własnej domeny dla osób, które chciałyby mieć własny adres). Nie ponosimy, więc żadnych kosztów związanych z prowadzeniem takiego sklepu W przypadku zamówień oczywiście wszystkim również zajmuje się serwis, więc nie musimy martwić się zarówno wysyłką, jak i płatnościami.

Gdzie je sprzedawać

Do tej pory w zasadzie nie powinno być najmniejszych problemów i każdy powinien sobie z tym poradzić. Teraz dopiero zaczynają się lekkie schody, ale dla chcącego nic trudnego. Skoro sklep wraz z asortymentem gotowy to czas zająć się najważniejszym czyli promocją. Dla osób rozpoznawalnych w sieci np. na YouTube nie będzie to problem, ale co z osobami, które nie mają żadnych kanałów dystrybucji? Można w tej sytuacji pomyśleć nad założeniem bloga lub właśnie kanału na YouTube. Zdobycie popularności i stałych odwiedzających niestety nie jest takie proste, ale warto spróbować się tego podjąć. Może to być całkiem niezły dochód pasywny, a z czasem można pomyśleć nawet o założeniu sklepu internetowego z dużo bogatszym asortymentem.  Założenie większego sklepu również nie przysparza problemów i nie trzeba wcale posiadać własnych magazynów. Wiele hurtowni bowiem umożliwia współpracę na zasadzie dropshippingu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *